Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9200
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7024
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » niedziela, 16 maja 2021, 21:52

Jednak do razu klepanko 42k$ :D RSI 4h ładnie wychłodzone 30, zalecam rozważyć jakieś zakupki :D

Spoiler:
anagamidev pisze: czwartek, 13 maja 2021, 15:44 SHS :D


Teraz pytanie, która kryptowaluta zużywa mało energii, żeby potwierdzać transakcje :D ALGO zdaje się nie ma jakiegoś mining'u :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Eth
Orator
Awatar użytkownika
Posty: 750
Rejestracja: 7 lipca 2017
Reputacja: 396
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Eth » niedziela, 16 maja 2021, 21:55

Może być odbicie.

Obrazek

Początkujący
Posty: 356
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: 60
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Dix22 » niedziela, 16 maja 2021, 21:58

Takie korekty to dobra rzecz. Im niżej zejdzie, tym wyżej odbije. Ja i tak od kilku dni już na lewarowanym UP jestem - może trochę za szybko, ale mam zakupione i spokojną głowę.

To nie koniec bańki, ale o tym się wszyscy dowiedzą jak BTC będzie przekraczał 80k :D

Weteran
Posty: 2797
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: miso20 » niedziela, 16 maja 2021, 22:01

t12t12 pisze: niedziela, 16 maja 2021, 21:34Liczba BTC na giełdach systematycznie rośnie:
To dobrze. Gdy cena spada, a bitki wędrują na giełdę, to znaczy że słabe ręcę oddają. Smart money nie sprzedają, gdy spada lecz gdy rośnie.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 869
Rejestracja: 28 grudnia 2017
Reputacja: 4807
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: mesrotten » niedziela, 16 maja 2021, 22:05

Fajne miejsce na dołek. U mnie long od 44.9. Jest niedzielka wieczorem, eth w końcu dostaje bardziej, dominacja odbija, dolne ograniczenie kanału, klina... cmon :!:

/e

no dobra, 44. go

Obrazek
Ostatnio zmieniony niedziela, 16 maja 2021, 23:14 przez mesrotten, łącznie zmieniany 1 raz.

JCD
Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 47
Rejestracja: 14 stycznia 2021
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: JCD » niedziela, 16 maja 2021, 22:05


Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Bitmar » niedziela, 16 maja 2021, 22:07

Nawiązując do tego co pisałem: viewtopic.php?p=700984#p700984 i wzorca typowej korekty jesteśmy w kluczowym miejscu. Póki co wszystko jest ok, idziemy według schematu typowej korekty ABC i póki co mamy niecałe 32% od ATH więc wszystko mieści się w normie i jest zdrowe. Problem zacznie się jak korekta pogłębi się >40% lub jeśli w odbiciu tej korekty nie zrobimy nowego ATH w ciągu 2-3tyg max. Trzeba będzie obserwować odbicie, jeśli będzie słabe i nie będzie miało siły to kiepsko to będzie wróżyć. Tak więc po tym spadku albo ATH albo witamy bessę.

P.S
Jak odbicie po tym spadku nie zrobi ATH i będziemy mieli potem nowy dołek to game over.

Eth
Orator
Awatar użytkownika
Posty: 750
Rejestracja: 7 lipca 2017
Reputacja: 396
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Eth » niedziela, 16 maja 2021, 22:07

@mesrotten Cóż, jak to padnie to 3 z przodu.

Początkujący
Posty: 157
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: emceef » niedziela, 16 maja 2021, 22:13

emceef pisze: wtorek, 23 lutego 2021, 17:42
emceef pisze: niedziela, 21 lutego 2021, 22:09Właśnie sprzedałem na 58k, możecie kupowac, zaraz lecimy w górę
Poprzednio jak sprzedałem na 17,8k odkupowałem zaraz na 18,7k...
Chyba mogę nazywać sie wyrocznią, złapałem szczyt. Buy back miałem na 44k ustawione, niestety nie wszedł więc w połowie wyrocznią jednak
Odkupuję - 45k, szczyt nie do końca dokładny ale i tak nieźle wyszło. Następny przystanek 75k

@ Edit
Widze, że niektórych tyły nieco bolą. Spokojnie, emocje tu nie pomogą :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 188
Rejestracja: 31 lipca 2017
Reputacja: 48
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Hanslik » niedziela, 16 maja 2021, 22:24

Również czaję się na zakupy, jak sądzicie - korzystniej będzie kupić samo BTC, które zdobędzie dominację i dopiero potem przy wzroście je sprzedać i zaopatrzyć się w alty czy od razu podzielić kwotę zakupu pomiędzy BTC i alty ?

Pytanie w dziale przedszkole - wiem, że trudno o jednoznaczą odpowiedź stąd co Wam podpowiada intuicja i jaki byłby/będzie Wasz ruch?

W oczekiwaniu na odpowiedź pozdrawiam!

Początkujący
Posty: 356
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: 60
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Dix22 » niedziela, 16 maja 2021, 22:31

Hanslik pisze: niedziela, 16 maja 2021, 22:24Również czaję się na zakupy, jak sądzicie - korzystniej będzie kupić samo BTC, które zdobędzie dominację i dopiero potem przy wzroście je sprzedać i zaopatrzyć się w alty czy od razu podzielić kwotę zakupu pomiędzy BTC i alty ?

Pytanie w dziale przedszkole - wiem, że trudno o jednoznaczą odpowiedź stąd co Wam podpowiada intuicja i jaki byłby/będzie Wasz ruch?

W oczekiwaniu na odpowiedź pozdrawiam!

Duże alty, z tego co widzę teraz przy spadku BTC spadają dolarowo ze względu na utratę wartości BTC, natomiast nie spadają w parze z BTC.

Ale jak pójdzie wzrost na BTC, to inwestorzy mogą się pozbywać altów, chociaż wątpię.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 188
Rejestracja: 31 lipca 2017
Reputacja: 48
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Hanslik » niedziela, 16 maja 2021, 22:40

Dix22 pisze: niedziela, 16 maja 2021, 22:31Duże alty, z tego co widzę teraz przy spadku BTC spadają dolarowo ze względu na utratę wartości BTC, natomiast nie spadają w parze z BTC.

Ale jak pójdzie wzrost na BTC, to inwestorzy mogą się pozbywać altów, chociaż wątpię.


Tzn sugerujesz pierwszą opcję ?

Początkujący
Posty: 292
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 168
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: spidersEverywhere » niedziela, 16 maja 2021, 22:42

Hanslik pisze: niedziela, 16 maja 2021, 22:40Tzn sugerujesz pierwszą opcję
Tu nikt Ci nie da odpowiedzi, której szukasz bo nie my tutaj sterujemy zachowaniami handlujących ;). Raz lepiej odbijają alty, raz bitcoin.. na dwoje babka wróżyła.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: FlyingAtom » niedziela, 16 maja 2021, 22:48

socjolog2008 pisze: piątek, 14 maja 2021, 16:21Faktycznie przeczucie końca bańki teraz lub za 3 miesiące CZY podprogowy przekaz choć Janusz sprzedaj Bitcoiny teraz bo nie wiadomo co będzie ,pynka przecież i jeszcze zarobimy prowizję PÓKI nie wjadą regulacje 1 listopada gdzie ilość klientów nam drastycznie spadnie ;) Niuanse. Z całym szacunkiem do @FlyingAtom który oferuje dobry produkt i pokrywa się z moim założeniem. Ale tutaj są same interesy i interesiki na tym rynku, własne korzyści ,biznesy. Osobiście jeszcze bardziej polubiłem Muska za ten myk bo unaocznił wprost jakiej skali odbywa się tutaj zabawa i o co komu chodzi ,no napewno nie chodzi o bitcoina , bardziej jak zawsze o $$$$$$$
Chyba nie sugerujesz że nie mam szczerych intencji? Widziałeś kiedykolwiek moją wypowiedź gdzie intencje były nieszczere? ; )
Bardzo rzadko zbieram głos o cenie.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7625
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12823
Reputacja postu: 
9
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » niedziela, 16 maja 2021, 22:55

NIE ŁAPCIE NOŻY, LEPIEJ KUPIĆ PÓŹNIEJ NIŻ ZA WCZEŚNIE.

Ja dalej w fiatach, jak człowiek pisał miesiąc temu, że spadki to żodyn nie wierzył. 42k$ soon. :mrgreen:
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 358
Rejestracja: 4 sierpnia 2017
Reputacja: 1008
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Arcymistrz1990 » niedziela, 16 maja 2021, 22:57

Ja już zakończyłem zakupy w okolicach 44k USD (trochę też dołożyłem ETH)- choć powiem szczerze, że wolumen broniący póki co nie zachwyca. Niewykluczam pogłębienia jeszcze spadków.

Weteran
Posty: 1696
Rejestracja: 15 marca 2014
Reputacja: 631
Reputacja postu: 
7
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: zomos2 » niedziela, 16 maja 2021, 23:03

Pięknie. Ile żółtych ników i to jeszcze z czasów 2013 roku. I to jeszcze jak mówiących o "żałowaniu że się nie kupiło czegoś". Piękny brak dojrzałości. Wręcz cudowny. Flippening możliwe że nastąpi po aktualnej bańce. Po wzrostach na altach BTC w końcu robi korektę i ładowanie sprężyny. Przygotowania do ostatniej fali wzrostowej trwają.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 79
Rejestracja: 26 listopada 2020
Reputacja: 47
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Mandigal » niedziela, 16 maja 2021, 23:04

Hanslik pisze: niedziela, 16 maja 2021, 22:24 Również czaję się na zakupy, jak sądzicie - korzystniej będzie kupić samo BTC, które zdobędzie dominację i dopiero potem przy wzroście je sprzedać i zaopatrzyć się w alty czy od razu podzielić kwotę zakupu pomiędzy BTC i alty ?
To zależy ile jesteś gotów zaryzykować dla potencjalnego większego zysku. Bitek jest bezpieczniejszy. Jeśli zastanie Cie bear market to teoretycznie podczas kolejnej hossy powinien się ładnie odbić i będziesz na plusie. Z drugiej strony jeśli hossa jeszcze potrwa (na co ja liczę) to alty powinny rosnąć szybciej więc... Wybór należy do Ciebie :) Tak czy tak polecam podzielić zakupy na przynajmniej 2 partie. Możesz zrobić zakupy za połowe a drugą poczekać i ewentualnie dokupić (bądź nie jeśli wszystko runie) za jakiś tydzień, dwa.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 358
Rejestracja: 4 sierpnia 2017
Reputacja: 1008
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Arcymistrz1990 » niedziela, 16 maja 2021, 23:21

Strefa wielu wzrostowych przewag globalnych: szary poziom horyzontalny (wsparcie), dolna banda kanały spadkowego, 161,8% zasięgy korekty 4 razy powtórzonej w trendzie.
Choć oczywiście metodologicznie Ergorg ma rację, że powinno się poczekać na wybicie chociaż niektórych spadkowych przewag lokalnych.
Obrazek
Ostatnio zmieniony niedziela, 16 maja 2021, 23:42 przez Arcymistrz1990, łącznie zmieniany 2 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7625
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12823
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » niedziela, 16 maja 2021, 23:29

Kompletnie nie gram w oparciu o MA, ale na grupach piszą, że jak tak zamkniemy weekly to praktycznie po bańce. Historycznie bania pękała jak zamykaliśmy poniżej MA20.

Nie zabijajcie posłańca. :roll:

P.S. Ja myślę, że na razie to nie ma co pękać ale im bardziej grobowe nastroje wszędzie tym większe szanse na odbicie. ;)
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: alomorti, Bing [Bot], blink, grzeg, shinya56 i 13 gości