Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9201
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7024
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » sobota, 4 grudnia 2021, 07:15

Kolejny covidowy dump :D RSI 4h niesamowicie schłodzone :D Buy low sell high :D BTC 100k EOY :D



BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » sobota, 4 grudnia 2021, 07:57

socjolog2008 pisze: czwartek, 2 grudnia 2021, 16:38ciągną to na 59.2/przebijają 60.4 i lecą na 62/63 i tam spuszczają Byki na 49 bo ci już bede pokupowani i zaladowani w L po potwierdzeniami z AT na które czekają

Zarys gdzieś tego widziałem i z innych poziomów i w innych okolicznościach a rano na telefonie widzę przeorane ładnie pozycji. No życie i próbujemy lewar dalej /problem to teraz mają Spotowcy bo mogło się już zacząć chłodzenie tego na amen :twisted: na dźwigniach trzeba spróbować jeszcze coś z cytryny wycisnąć
Zaskoczyli i mnie. Fakt
W sumie to niech leci w pi.u tylko tutaj trzeba teraz odrobić wczorajsze % /poduszkę Longi z ostatnich 10 dni dały i przetrwamy ale
...musi być teraz rozczarowanie w obozie Byków :shock: złoto ,cyfrowe złoto a takie numery - mają wyobraźnię sporą muszę przyznać
Ostatnio zmieniony sobota, 4 grudnia 2021, 08:03 przez socjolog2008, łącznie zmieniany 1 raz.
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 485
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 242
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ChomiczyPlan » sobota, 4 grudnia 2021, 08:02

To co Panowie, chyba koniec? Zawijamy taboły i widzimy się za 2-3 lata na początku kolejnej hossy?

bMh
Początkujący
Posty: 544
Rejestracja: 14 czerwca 2017
Reputacja: 352
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Szczecin

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: bMh » sobota, 4 grudnia 2021, 08:07

A ja tutaj stanę w obronie @socjolog2008 bo wielu już tutaj zaczyna z niego smieszkowac, ale jako jedyny wrzuca tutaj otwarte pozycję i ostatnio trafiał bardzo ladnie a ostatnio trafiał tak że niektórych tutaj dupy piekły z zazdrości.

Co do mojej oceny sytuacji to mój plan legnal e gruzach, ale ciągle mi brakowało konkretnego wytrzepanka i wystraszenia ludzi, które być może właśnie nastąpiło.

Początkujący
Posty: 92
Rejestracja: 10 października 2021
Reputacja: 25
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Kajko » sobota, 4 grudnia 2021, 08:11

A mnie sie wydaje ze jeszcze nie nastapilo. Ciagle idziemy w dol. Zadnego impulsu na zatrzymanie. Wy cos dostrzegacie?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 10 grudnia 2017
Reputacja: 217
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: zombine » sobota, 4 grudnia 2021, 08:16

ChomiczyPlan pisze: sobota, 4 grudnia 2021, 08:02 To co Panowie, chyba koniec? Zawijamy taboły i widzimy się za 2-3 lata na początku kolejnej hossy?
Taki mocny zjazd miał miejsce na początku maja i było to zwiastunem prawie dwumiesięcznego wyleszczania gdzie btc spadło o 50% no i od lipca do listopada praktycznie sama tendencja wzrostowa. Także w końcu musiało mocno tąpnąć a na mój skromny chłopski rozum te szumne zapowiedzi wybić do 100k itp. z cointelegraph czy coindeska albo od jutuberów co na miniaturkach robią durne miny z zakrytymi ustami zazwyczaj są o kant dupy. No i były
Rynek jest inny niż 2-3 lata temu, to też trzeba wziąć po uwagę. Teraz bardziej trzeba go wyczuwać niż kupować co popadnie jak w 2017
Najlepsze są te popadanie w skrajności :lol: też taki byłem a teraz totalna wyjebka. Dzisiaj sobie dokupiłem CRO, MATIC i AMP(cokolwiek to to jest) za teterki które miałem z bitka sprzedanego tydzień temu. Także polecam się wyluzować
Ostatnio zmieniony sobota, 4 grudnia 2021, 08:26 przez zombine, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: 12 maja 2021
Reputacja: 175
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Szczecin

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: sebamistrz » sobota, 4 grudnia 2021, 08:17

To koniec. Do zobaczenia na kolejnej hossie za rok. 8-)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5287
Rejestracja: 4 marca 2013
Reputacja: 2589
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: domator » sobota, 4 grudnia 2021, 08:24

sebamistrz pisze: sobota, 4 grudnia 2021, 08:17Do zobaczenia na kolejnej hossie za rok.
JESLI to jest bessa to ona sie za rok napewno nie skonczy. To ci gwarantuje. Ale ja bym nie byl takim pesymista jak koledzy dzisiaj.
***** *** i konfederacje i kukiza
ONR to organizacja faszystowska
Ordo Iuris to finansowani przez Kreml fundamentaliści

BitFilar - kryptoemerytura.
quark.house - Twój własny, stacjonarny kantor krypto.

Początkujący
Posty: 95
Rejestracja: 1 listopada 2017
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Radeq » sobota, 4 grudnia 2021, 08:25

Panowie i Panie rypły indeksy to i Btc pierdyknął. Teraz poczekamy do północy niedzielnej żeby zobaczyć jak się otworzą. Bitek jest już powiązany z szerokim rynkiem a tam strach covidowy jednak dalej szaleje.
Też po dupie dostałem ostro żeby nie było ,że cwaniakuje..... ostatnie 15min sesji amerykanskiej było wyciaganie do góry więc myślalem , że paniki na bitku nie będzie....

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » sobota, 4 grudnia 2021, 08:29

domator pisze: sobota, 4 grudnia 2021, 08:24Ale ja bym nie byl takim pesymista jak koledzy dzisiaj.

No gdzie LONG na BTC/XMR/TRX/LTC/ETH/DASH/BSV i dokupione wszystkiego na SPOT.
Zajebiście będzie :mrgreen: to odbije na te 50k jak strzała bez dwóch zdań, większość gra crypto i nim zabezpiecza pozycje na lewarze(i ja ale nie btc) i teraz jedyna opcja to x20 i jazda do przodu bo ilość zabezpieczenia(crypto) się nie zmieniła ale jego wartość($) znacznie przez dobę to teraz dziki szał albo gasimy światło (gdzie nadal ceny są z dupo kapelusza przecież, co to za tragedia że spadło na 47 jak ktoś poładowany po 3k :lol: )
Ostatnio zmieniony sobota, 4 grudnia 2021, 08:32 przez socjolog2008, łącznie zmieniany 1 raz.
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 544
Rejestracja: 3 sierpnia 2019
Reputacja: 919
Reputacja postu: 
-19
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: zeroBTC » sobota, 4 grudnia 2021, 08:30

najlepsze podsumowanie byczych zapędów



qurwa u mnie kapitał - 60% , za pozostałość kupione trochę "strachu" mam nadzieję , że niżej nie zejdzie 8-)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2056
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 4791
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: prap0n » sobota, 4 grudnia 2021, 08:40

Dystrybucja sie zakonczy w momencie gdy przestanie wierzyc ostatni byk na spocie ;)
Likwidacji tez nie ma na BTC za wiele, wiekszosc to shitcoiny.

Obecnie ten ostatni rajd przypomina 2018. Struktura moze byc troche inna ale sentyment jest podobny.
Szybkie pompy do gory a potem sprzedajmy az do momentu gdy przestana kupowac.

Byki beda mialy problem jesli caly rajd od 30k to fala B nieregularnej korekty ktora moze sprowadzic caly rynek nizej niz w maju. Ale do jasniejszych symptomow takiego scenariusza daleka droga.
Ostatnio zmieniony sobota, 4 grudnia 2021, 09:01 przez prap0n, łącznie zmieniany 8 razy.

Początkujący
Posty: 209
Rejestracja: 25 czerwca 2021
Reputacja: 1233
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Vetzzzzzzzzzzz » sobota, 4 grudnia 2021, 08:48

A ja wczoraj sprzedalem LUNE 10$ wyzej niz zamierzalem kilkanascie tygodni temu xd przedwczoraj mielismy potwierdzenie spadkow na BTC, nie sadzilem, ze beda takie imponujace :D liczylem na 46,6 po zalamaniu w 3D, teraz wystarczy wymierzyc fi spadku i obserwowac co sie stanie na 51,5

Początkujący
Posty: 41
Rejestracja: 23 listopada 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Luczeq » sobota, 4 grudnia 2021, 09:04

Nie ma co przeżywać... przecież wszyscy wierzymy w Mikołaja, niedługo przyjdzie zielona laga w górę i kazdy będzie zadowolony :D :D

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 869
Rejestracja: 28 grudnia 2017
Reputacja: 4807
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: mesrotten » sobota, 4 grudnia 2021, 09:10

jebani..

Obrazek

eth nie wygląda tak źle.

Obrazek

ciągle to samo.

imo tą akcją roczny range został tylko potwierdzony. Pytanie którędy wyjdziemy.

Dla opcj byczej:

- V i wspinaczka do górnego ograniczenia
- aku miesiąc/dwa jak w maju

Zakres konsoli to może być 50-42..

Obrazek

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 115
Rejestracja: 18 listopada 2020
Reputacja: 257
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Ozzy » sobota, 4 grudnia 2021, 09:14

@ekonokomik być może doczekasz się swoich zakupów na święta.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 504
Rejestracja: 16 listopada 2017
Reputacja: 317
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: mxxm977 » sobota, 4 grudnia 2021, 09:23

Dla mnie to już jest norma.
Przez większość czasu w stable'ach- popatrzcie na moje pytania, które w przeważnie dotyczyły "czy to dobry moment na wejście".
Kupione za pół portfela po 53k i dokupiona jeszcze później (dzisiaj, o 1 w nocy) drugie pół po Obrazek

Kilka miesięcy temu też kupowałem, dokładniej to 10 maja 2021 roku.
Schemat ten sam. Kupno i następnego dnia (następnych dni?) lecimy na grube minusy.
Gram na spocie, ale większość SLi zawsze była wybita przedwcześnie wiec postanowiłem nie ustawiać niczego... i oczywiście wtedy musi porządnie walnąć w dół...

Wtedy w maju wyszedłem do USDT z racji, że wiele osób wieściła spadki. Przespałem odbicie i ot macie plan na to jak stracić dużą część kapitału lub pozbyć się możliwości zysków.
Teraz kusi, żeby znowu wyjść, ale prawdopodobnie skończy się to tak samo, co o tym sądzicie?
Lecimy teraz chociaż trochę na północ jako odreagowanie tego spadku, czy pogłębiamy dołek?

Weteran
Posty: 1696
Rejestracja: 15 marca 2014
Reputacja: 631
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: zomos2 » sobota, 4 grudnia 2021, 09:24

Jaka piękna katastrofa. Wg mnie długoterminowy doubletop zrealizowany.

Weteran
Posty: 1540
Rejestracja: 25 kwietnia 2016
Reputacja: 667
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ikswodnal » sobota, 4 grudnia 2021, 09:26

mxxm977 pisze: sobota, 4 grudnia 2021, 09:23Wtedy w maju wyszedłem do USDT z racji, że wiele osób wieściła spadki. Przespałem odbicie i ot macie plan na to jak stracić dużą część kapitału lub pozbyć się możliwości zysków.
Czyli potwierdza się prawda starodawnych Słowian - hodlerzy mają lepszą taktykę niż spekulanci.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » sobota, 4 grudnia 2021, 09:31

Spekuła na lewarach leci szybciej /+30% już na nie jednej - teraz to będzie dopiero mania zakupowa przez weekend a przed otwarciem FX 100% migracja na fiaty .Taki jest plan ,jednak weekend będzie gra zamiast chill i spacerów
50k do wieczora - kto też tak to widzi ?
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Lord_Bafford, Sałata i 21 gości