Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2274
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3428
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Pleasek89 » poniedziałek, 29 lipca 2019, 15:39

@@murlok
O korekcie trąbiło masę osób od dłuższego czasu, nie dlatego, że są tacy cwani tylko dlatego, że paraboliczne ruchy w jedną czy drugą stronę prędzej czy później MUSZĄ się zakończyć krachem/korektą.

Co do 7,5-8,5k ciężko powiedzieć, jak dla mnie równie dobrze mogliśmy już zobaczyć dołek korekty i wchodzimy w okres konsolidacji na poziomie 9-11k a możliwe też, że spadniemy na 5k. Jakbym w tej chwili miał obstawiać, to moim zdaniem zejdziemy w okolice 8,7-8,8k i to może być denko. Na tą chwilę nie możemy nawet zejść poniżej 9k, włącza się tak wielka fala popytowa.

Natomiast nie widzę zbyt wiele opinii o nowym ATH w ciągu kilku miesięcy. Dla mnie nowe ATH oznacza praktycznie wstęp do parabolicznych wzrostów, wg mnie bardzo mało możliwe, żeby praktycznie w tym samym roku zobaczyć dno bessy i szczyt hossy.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 254
Rejestracja: 5 lipca 2019
Reputacja: 448
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: murlok » poniedziałek, 29 lipca 2019, 16:00

@Pleasek89
Kilka miesięcy nie oznacza, że w tym roku. Równie dobrze może to być pierwsza połowa 2020 i w tej perspektywie obserwuję silne przekonanie o ATH.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2274
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3428
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Pleasek89 » poniedziałek, 29 lipca 2019, 16:05

@murlok
Ale dlaczego widzisz w tym coś złego? Chcesz powiedzieć, że na innych rynkach typu giełda/kruszce inwestorzy nie próbują przewidzieć wzrostu cen?

Ja ciągle uważam, że nowe ATH to kwestia czasu. Jeżeli się nie zgadzasz to uważasz, że rynek już osiągnął top i będzie stopniowo kierował się w do przysłowiowego zera?

Początkujący
Posty: 121
Rejestracja: 4 maja 2016
Reputacja: 47
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@caex72

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: caex » poniedziałek, 29 lipca 2019, 16:14

Przypomnę że w środę amerykański FED obniży stopy o 25 punktów bazowych – po raz pierwszy w tej dekadzie a to oznacza tańszego dolara i dodrukowanie $$ i to będzie katalizatorem cenowym dla BTC który pewnie wystrzeli w górę jak strzała ;)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 254
Rejestracja: 5 lipca 2019
Reputacja: 448
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: murlok » poniedziałek, 29 lipca 2019, 16:16

@Pleasek89
Raczej, że zasięg korekty może być mniejszy niż myślimy. Tym bardziej, że pojawia się coraz więcej informacji o wysokim ryzyku recesji. Niech jeszcze jakaś wąska grupa inwestorów dostanie informacje niedostępne publicznie o recesji i znikąd pojawi się zielona dzida jakiej jeszcze nie widzieliśmy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: socjolog2008 » poniedziałek, 29 lipca 2019, 16:59

koparki pisze: poniedziałek, 29 lipca 2019, 13:52to nie jest zwykła walka popytu z podażą skoro jedni uczestnicy rynu muszą zarobić pieniądze aby je mieć a inni je drukują.

No panie, przecież bez tego to BTC warte było by 20% tego co jest (przy dobrych wiatrach, albo nadal 500-800$ by było) ;)
U mnie akcja ,,na kotleta'' w toku, ja wiem że mam do czynienia z drukarzami :mrgreen: i sobie co dziennie powtarzam nie shortuj, nie rób tego hehe
Bitcoin u zarania był pełen pięknych ideałów, wizji a dziś jest suką Tethera :mrgreen: i lecimy na ,,U'' na co najmniej 10100 $
https://cryptorank.io/currencies/tether/price-chart
$ 4,060,556,329 Tetherowych muszelek ;)

https://www.cryptoglobe.com/latest/2019 ... 4-billion/
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 29 lipca 2019, 17:49

Trzyczęściowy post.
1 - krótka odpowiedź
2 - referat na inny temacik (filozofia/psychologia spekulacji - można by nazwać takie tematy "metaspekulacją")
3 - aktualne obserwacje wykresu na 1d

1.
Pleasek89 pisze: poniedziałek, 29 lipca 2019, 15:39wg mnie bardzo mało możliwe, żeby praktycznie w tym samym roku zobaczyć dno bessy i szczyt hossy.
Przecież właśnie tak było w 2010, 2011 i 2013. W 2013 te szczyty hossy nawet 2 dało radę roku zmieścić.

Co oczywiście nie znaczy, że uważam że tak będzie w tym roku. Chcę tylko powiedzieć, że nie jest prawdą, że to "bardzo mało możliwe", bo w historii spekulacji BTC - czyli od 2010 (w 2009 była co prawda wymiana w kantorze NLP, ale po kosztach wydobycia, więc nie była to spekulacja) - aż 3 razy zdarzyło się to, co błędnie określasz jako bardzo mało możliwe. Od 2010 do 2019 mamy 10 lat spekulacji na BTC (10-ty zaczęty, nieskończony), więc - licząc 9 skończonych lat - w 33,(33)% przypadków mieliśmy w jednym roku i dno bessy i szczyt hossy. To może nie częste, ale też nie rzadkie.

2.

Pytanie o nowe ATH nie jest żadnym tabu po ruchu kwiecień-lipiec. Na marginesie: zdziwię się jak do 2022 go nie będzie.

Tendencje forumowe (sam też takie tworzyłem nieraz, zaraz opiszę o co chodzi) mniej czy bardziej ale wcinają pewną racjonalność do spekulowania na BTC, bo jesteśmy istotami dążącymi do racjonalnego obrazu świata, ponieważ w sposób naturalny funkcjonujemy jako takie istoty racjonalność nam sporo pomaga. Duża część naszej rzeczywistości podlega jednak zasadzie przyczynowości, oczywiście rzeczywistość cząstek czy emocji ludzkich temu się mocno wymyka. Wymyka się temu też obszar ruchu cen giełdowych. W zasadzie każdy kto siedzi w tym dużo, wie o tym, ale mniej czy bardziej chcąc czy nie chcąc trochę racjonalności sobie wrzucamy do naszych spojrzeń na ceny i wykresy. Dokładając do tego podejście rozsądne co do emocji na giełdzie (np. by tępić swoją chciwość bo może zaszkodzić), mamy niełatwe okoliczności by rozpracować cokolwiek. W związku z tym, często przy takich intensywnych ruchach traderów ciągną w swoją stroną sprzeczne myśli i odczucia: a to czysta chciwość wzięta z widzenia jak mocny impuls idzie, powściągliwość wzięta z doświadczenia, racjonalność też z doświadczenia i jako przeciwwaga dla chciwości, naprawdę ciężko znaleźć w tym złoty środek. O analizie nawet nie wspominam, bo jest coraz bardziej dla mnie u większości ludzi tylko wyrazem innych rzeczy niż czyste umiejętności analizy wykresu. W każdym momencie wykresu znaleźć można dobre argumenty. Analiza większości ludzi jest niemal bezużyteczna (pisze też o sobie, choć czasem miewam jakieś przebłyski).

Do czego zmierzam (bo wychodzi referat, ale jakie jest clue)?
Że jest pewna tendencja na forach itp., że jednak większość ludzi uznaje (lub chociaż tak się zachowuje), że nie wypada być bullish jak dużo spada i podobnie jak już dużo wzrosło. Ciekawe, że zauważyłem, że analogiczna postawa bycia mocno bearish nie jest tak piętnowana i zaczyna być wyśmiewana dopiero w trakcie dużych wzrostów, gdy część tłumu, która jak spadało i stało nisko bała się wychylić kitę z nory a dopiero jak wzrosło, stała się pewna i prześmiewcza w stosunku do spadkowiczów, mając po prostu już potwierdzenie po lewej stronie wykresu, że może robić bekę. Podobnie nie jest tak piętnowane jak mocno rośnie być za spadkiem, a wręcz nieraz jest chwalone, uznane za mądre, no bo przecież spadek i tak będzie i taka postawa to przeciwwaga dla chciwych idiotów, którzy bez końca chcą więcej. To co opisuję dotyczyło i dotyczy mniej lub bardziej też mnie, stąd doskonale znam już mechanizmy tym kierujące.

Ta asymetryczność (można się z nią nie zgadzać) między podejściem tłumu do bullish/bearish którą opisuje ma swoje źródło właśnie w racjonalności rozumianej jako przeciwwagi dla nadmiernej chciwości. A ponieważ wszyscy widzimy, że cena BTC częściej wzrasta niż spada (dokładnie to kiedyś mierzyłem w dawnym poście - mamy więcej dni wzrostu i okresy wzrostu są dłuższe niż spadków) i ogólnie BTC to dziecko z motorkiem czy rakietowym silnikiem zamiast nóżek, to - i tu proszę się skupić bo to bardzo ważne! - wychodzi na to, że racjonalizowanie wykresu jako siła do hamowania chciwości prowadzi paradoksalnie do postawy nieco irracjonalnej skoro doświadczenie dekady wykresu BTC jasno kreśli statystykę ruchów ceny na rzecz wzrostowiczów. Nie znaczy to, że bycie za spadkami jest złe czy głupie, ale że mimo że oparte na racjonalnej sile będącej kontrą dla durnej chciwości, przez większość czasu prowadzi do statystycznie wątpliwej postawy, natomiast jest doskonałą postawą dopiero przy przesileniach trendu.

Dlatego wg mnie, słaby trader umie iść tylko z trendem, najpierw na profity a potem na kompletną rzeź; dobry trader, to ten, który zdaje sobie sprawę ze zmienności trendów ale za wcześnie pod nie gra, a wybitny trader to ten, co potrafi korzystać z trendu odpowiednio długo do czasu jak się zmienią i od razu pod to potrafi grać a nawet to przewidzieć. Dobry trader wie, że nie jest idiotą czy tłumem jak trader słaby i wie, że zmiany trendu są kluczowe, więc próbuje je przewidywać ale mu to zazwyczaj nie wychodzi. Chce być lepszym i przynajmniej wie, którędy do tego droga. Dobrze to pokazuje jak ważne są te zmiany trendu. To jest klucz do sukcesu by choć trochę to wyczuwać. Grając długofalowo (czyli na crypto kilka miesięcy do kilku lat) dobrze wklejając się w zmiany trendu można zrobić mniejszą czy większą fortunę.

Z tego klucza i rozważań metaspekulacyjnych krótko o obecnej sytuacji na podstawie podejścia czysto obserwacyjnego spekulantów publicznie (internetowo) spekulujących na BTC.

Uważam, że mamy bardzo ładnie widoczne wiodące podejście oczekiwań korekty od rejonu 4.2 do 6/7k. Początkowo (widać było je u oburzonych pretendentów do bycia dobrymi traderami, którzy nie załapali się na zakup, ale szykowali się do niego). Potem (jak 5k nic nie przyniosło i minął początkowy szok wybicia) oczekiwania spadku były koło 6-6.5k już przez tych lepszych traderów niż świeżaki oburzone wybiciem. Te oczekiwania były już bardziej techniczne i często przez tych załadowanych przed wybiciem. One również się nie spełniły...

(czyli mamy już 2 faile z rzędu racjonalności w postaci oczekiwań bearish)

...a po nich mniej czy bardziej zaczęła się euforia i napływ tych, co niekoniecznie siedzą dzień w dzień sprawdzając ceny ale wskakują jak coś ruszy. Zostali oni wynagrodzeni, bo podchwycili dobrze trend, choć dla "rozsądnych" mogli wydawać się idiotami wchodząc po 8, 9 czy 11k w coś co rośnie bez dużych korekt od 4k.

(kolejny - 3 fail za wczesnej postawy bearish vs durna chciwość i emocje)

Dalej mamy już typowe oczekiwania końca impulsu i widzenie ich w każdej małej korekcie. Korekty jednak zaczynają być troszkę większe, więc i oczekiwania nie takie bezpodstawne. Na razie zrobiliśmy -34% korekty i nadal jest to korekta średnia/delikatnie może duża i nadal jest normalna podczas każdej bańki czy hossy i nie przeszkadza w kontynuowaniu. Zdaje się, że nawet -50% byłoby normalne. Podczas 2018 roku widzieliśmy np. -70% i długo trzymane okazało się jednak zbyt dużą wartością by już wykuwać nowe impulsy wzrostowe.

Nie wiem czy zauważyliście, ale obok oczekiwań o większą korektę, mamy ogólnie raczej nudę, bo emocje typu euforia też się ulotniły. Może ma wpływ też czas wakacji, ale czy spada czy rośnie jest dość nudno od pewnego czasu. Zastanawiam się, czy to nie po prostu typowa cecha konsolidacji.

No dobra, tyle pisania, ale co z tego? Jak dokładnie wyczuć zmianę trendu a jak konsolidację podczas impulsu?
To jest pytanie bardzo otwarte i nie ma jasnej odpowiedzi, ale warto obserwować na pewno emocje, warto na wykresie spojrzeć co cena robi na supportach i jaki jest charakter ruchów. Kilkukrotne odbijanie od supportu jest rokujące, ale tylko wtedy jak w końcu wytworzy jakieś próby budowania ruchu do góry. Ostatnio charakter dla mnie jest taki, jakby był to teatr małej ilości aktorów i miała miejsce jakaś walka o prawą stronę wykresu. Potrafi szybko spaść kilka % i tak samo odbić, bardzo szybko, jakby z małym udziałem drobnicy.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 29 lipca 2019, 17:49


Końcówka 2. i na końcu krótko 3.


Ja dość mocno się motam i męczę z dwoma sprzecznymi oczekiwaniami: większej korekty i - gdy widzę jej brak - przekonaniem, że jesteśmy w korekcie impulsu ale nie w zmianie trendu. Ciężko utrzymać jedno zdanie jak tak ciągle zmieniają się okoliczności.

I chyba o to chodzi tym, co walczą na górze jako to nazywa @ekonokomik. Że siedzący mocno w grze i cenie BTC mają się zamotać totalnie i nie wiedzieć co robić. Na dźwigniach dużych jest wycinka i jednych i drugich ostatnio cały czas. Pytanie kto wygra tą walkę - albo co lepsze - czy nie robi jej jednak jakaś jedna strona by mocno skonfundować rynek. Oczywiście unikam jak mogę pytań typu kto kupuje i po co, ale takie akcje są wyjątkiem dla mnie w którym przychodzi mi naturalnie na myśl albo idea walki grubych albo celowe komplikowanie sprawy.

Odnośnie prostych obserwacji wykresu, to drugi raz zaliczyło dawny szczyt (opór), który stał się supportem po dołku 17 lipca. Realizacja double topa jest szczątkowa na razie. Co prawda spadło pod dołek między topami, ale niewiele w kontekście wysokości double topa (czyli od 9.7k do 13.7k - 4k - tymczasem spadło od 9.7k tylko 0.6k). Z sygnałów bearish spadło też pod LT na liniowej i mimo powrotu znów spadło. Nie doszło jednak do kolejnej LT. Wszystko to mocno zawiesza i utrudnia zdecydowane obranie kierunku. Mi przeczucie spadkowe zmienia się w takich warunkach łatwo w przeczucie wzrostowe po konsolidacji. Czysto na przeczucie, wydaję mi się, że możemy zobaczyć trochę boczniaka i wspinanie się w górę, niekoniecznie po LT z której spadliśmy, ale już po LT, do której nie możemy dolecieć a wszystko w ramach trójkąta spadkowego, nakreślonego na wykresie poniżej. Wiem, że pierwsze punkty takiego trójkąta są późno, ale bardziej mi pasuje taki trójkąt niż rysowanie tam klina. Fajnie też pasuje kanał spadkowy ale to dopiero jakby mocno uderzyło w dolna linię (punkty po 2 i 17 lipca). Naturalnym targetem (w jego obrębie) w tym trójkącie wzrostowym jest górna linia a potem spadek z niego w dół. Technicznie dopiero wtedy warto rozważać go jako pełnoprawną figurę, ja jedna roboczo zostawiam go sobie na wykresie no i nie jest graczem technicznym. W zasadzie to, co robię na giełdzie jest mniej lub bardziej hazardem. Kiedyś bym się oburzał jakby ktoś tak mnie nazwał, ale teraz nie i coraz bardziej wstydem byłoby dla mnie jakby ktoś widział mnie jako ludka mocno-AT-owego, bo coraz bardziej widzę jakim bublem jest większość AT wciskanej dookoła.

Racjonalność każe raczej nie grać na dłużej niż szybie ruchy w takim mieleniu i walce.
Wrzucam prostacki wykres. Tylko 4 linie. Dwie to LT naszego wzrostu. Jedna LT spadkowa na górze i pozioma opór/support/support (póki co) tworzące postulowany, ale niekonieczny trójkąt spadkowy.

Ciekawe, że korekta 50% od 13.7k daje nam ok. 6.9k. Przyjęło się (patrząc na wykres i historię, nie ad hoc), że tak do -50% korekta w impulsie nie przerywa go. Dużo osób "racjonalnych" chyba pod takie okolice gra, tzn. teraz spekulują jak to nie padnie, ale w zasadzie po to by zapakować się jakby tam padło i głosić wzrosty na dłużej. Dlatego też obawiałbym się takiego spadku, bo wtedy właśnie chyba najbardziej "wyleszczający" byłby dalszy spadek. Ciekawe, czy -34% wystarczy. W przypadku przebicia 9-9.1k negujemy tr. i wejdziemy chyba w kanał, w przypadku odbicia do górnej LT na wykresie albo zrobimy trójkąta albo jeśli przebijemy LT uznam to raczej za konsolidację i ruch do 14-20k.
Spoiler:
Obrazek
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 26 czerwca 2019
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: itor13 » poniedziałek, 29 lipca 2019, 17:51


Wygląda na to, że dzisiejsze obrady Bitfinex vs NYAG w sądzie zostały zakończone - póki co bez wyroku, sprawa będzie jeszcze rozpatrywana.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
15
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 29 lipca 2019, 17:56

socjolog2008 pisze: poniedziałek, 29 lipca 2019, 16:59No panie, przecież bez tego to BTC warte było by 20% tego co jest (przy dobrych wiatrach, albo nadal 500-800$ by było)
Tak i Ty wiesz ile by był wtedy wart, chociaż masz często (jak każdy z nas) kompletnie złe oceny w ramach rzeczywistości wykresu. Ale w ramach alternatywnego wszechświata Ty "wiesz" jakie by były ceny. :P

Rozważania z gatunku "a gdyby Hitler wygrał wojnę". Czyli kompletnie bezużyteczne, ale dobre np. jako temat dla fantastyki.

Dodano po 2 minutach 51 sekundach:
Fibo pisze: poniedziałek, 29 lipca 2019, 12:59Rynek to nie teoria
Brawo! To proponuję porzucić raz na zawsze magiczne teorie, do których musisz non stop naginać numerki i zasięgi fal, by teoria wciąż i bez końca miała rację. :)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 990
Rejestracja: 2 lipca 2017
Reputacja: 428
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: wamak » poniedziałek, 29 lipca 2019, 18:29

Ja jednak wierzę we fraktale i wychodzi z tego, że obecna bańka będzie miała lub już ma kilka podparć w okolicach 9200, wybicia coraz słabsze, po czym będzie osunięcie do okolic 8300, konsolidacja i kolejna mini bańka do 10500.
Pod to zamierzam grać: 50% in 9200 i 50% in 8500, aby się załapać. Out 10500. Ostatnie 9200 przegapiłem, było w nocy, trzeba było ustawić zlecenie. Kilkanaście dni temu pisałem, że się czaję na to.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1293
Rejestracja: 26 grudnia 2017
Reputacja: 1002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Majkos » poniedziałek, 29 lipca 2019, 18:45

ergorg pisze: poniedziałek, 29 lipca 2019, 12:23Dlaczego zawsze kiedy kurs zrobi duży ruch w drugą stronę do naszej pozycji, tyle osób zwala winę na niewidzialną rękę rynku, kosmitów czy strefę 51.
caex pisze: poniedziałek, 29 lipca 2019, 16:14Przypomnę że w środę amerykański FED obniży stopy o 25 punktów bazowych – po raz pierwszy w tej dekadzie a to oznacza tańszego dolara i dodrukowanie $$ i to będzie katalizatorem cenowym dla BTC który pewnie wystrzeli w górę jak strzała
Dlatego widac jak kurs sie zachowuje , ze ktos go dobrze pilnuje mysle ze pod nadchodzace informacje moze jakis decyzji Trampa i kolegow z podworka co do crypto. Dzis chyba znowu bylo jakies postepowanie co do finexa ,wiec raz nie pozwala zejsc na 8500 i domknac luki cenowej, dwa widac to po DARTH MAUL czy jak to sie tam nazywa ze rynek nie wie co grac. Poczekajmy co tam w stanach dzien przyniesie. :D

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 463
Rejestracja: 1 maja 2018
Reputacja: 678
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Tomasz_Es » poniedziałek, 29 lipca 2019, 18:50

@itor13 Sprawa została odroczona na 90 dni.

...On Monday, New York Supreme Court Judge Joel M. Cohen said he needed more time to make a final decision on whether to dismiss the NYAG’s case entirely, or rule the other way and reject Bitfinex and Tether’s motion to dismiss. As such, a preliminary injunction he filed in May will be extended, probably for 90 days...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: socjolog2008 » poniedziałek, 29 lipca 2019, 18:52

Tomasz_Es pisze: poniedziałek, 29 lipca 2019, 18:50@itor13 Sprawa została odroczona na 90 dni.

...On Monday, New York Supreme Court Judge Joel M. Cohen said he needed more time to make a final decision on whether to dismiss the NYAG’s case entirely, or rule the other way and reject Bitfinex and Tether’s motion to dismiss. As such, a preliminary injunction he filed in May will be extended, probably for 90 days...
socjolog2008 pisze: niedziela, 28 lipca 2019, 19:24Nie, spadek ceny jest pod jutrzejszy news sprawy w sądzie, która nic nie przyniesie, albo jak poprzednio będzie wydane oświadczenie z czapy, nic nie wnoszące - po za botami które wystartują..Tyle.

No szok ;)
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 893
Rejestracja: 16 października 2016
Reputacja: 9295
Reputacja postu: 
112
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Fibo » poniedziałek, 29 lipca 2019, 18:54

Wymazywanie pisze: poniedziałek, 29 lipca 2019, 17:56Brawo! To proponuję porzucić raz na zawsze magiczne teorie, do których musisz non stop naginać numerki i zasięgi fal, by teoria wciąż i bez końca miała rację. :)

Porzucić to ja mogę to forum (a nie EW) i właśnie to robię. Myślę, że już po prostu wystarczy mojej obecności na tym forum…
Pozdrawiam i życzę sukcesów w spekulacji na rynku BTC uczestnikom tego tematu.
"Jeśli wyeliminujemy niemożliwe, cokolwiek zostaje, bez względu na to jak mało prawdopodobne, musi być prawdą" - Sherlock Holmes.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6722
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6540
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: BitJanusz » poniedziałek, 29 lipca 2019, 18:56

Fibo pisze: poniedziałek, 29 lipca 2019, 18:54Myślę, że już po prostu wystarczy mojej obecności na tym forum…
No nie żartuj :) jesteś tu jednym z najbardziej respektowanych osób. Smutno będzie bez Twoich longtermowych prognoz.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 82
Rejestracja: 20 lipca 2019
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zachpom

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Lisie_Uszka » poniedziałek, 29 lipca 2019, 19:11

wamak pisze: poniedziałek, 29 lipca 2019, 18:29 Ja jednak wierzę we fraktale i wychodzi z tego, że obecna bańka będzie miała lub już ma kilka podparć w okolicach 9200, wybicia coraz słabsze, po czym będzie osunięcie do okolic 8300, konsolidacja i kolejna mini bańka do 10500.
Pod to zamierzam grać: 50% in 9200 i 50% in 8500, aby się załapać. Out 10500. Ostatnie 9200 przegapiłem, było w nocy, trzeba było ustawić zlecenie. Kilkanaście dni temu pisałem, że się czaję na to.
Pod to samo gram i na to czekam. Całkiem możliwa jest jeszcze poprawka na 10k najpierw później osuniecie na 8300 i strzał na 10500 który jednocześnie będzie bull trapem.

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 20 lipca 2019
Reputacja: -23
Reputacja postu: 
-2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: nahujmito » poniedziałek, 29 lipca 2019, 19:27

Fibo pisze: poniedziałek, 29 lipca 2019, 18:54
Wymazywanie pisze: poniedziałek, 29 lipca 2019, 17:56Brawo! To proponuję porzucić raz na zawsze magiczne teorie, do których musisz non stop naginać numerki i zasięgi fal, by teoria wciąż i bez końca miała rację. :)

Porzucić to ja mogę to forum (a nie EW) i właśnie to robię. Myślę, że już po prostu wystarczy mojej obecności na tym forum…
Pozdrawiam i życzę sukcesów w spekulacji na rynku BTC uczestnikom tego tematu.

toś Pan dopierdolił , Panie @Wymazywanie

i co i co ?? teraz nie będziemy wiedzieć kiedy będzie 1,2k

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 569
Rejestracja: 27 lipca 2018
Reputacja: 837
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Piekło

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: xtraderx » poniedziałek, 29 lipca 2019, 19:37

Spoiler:
Fibo pisze: poniedziałek, 29 lipca 2019, 18:54
Wymazywanie pisze: poniedziałek, 29 lipca 2019, 17:56Brawo! To proponuję porzucić raz na zawsze magiczne teorie, do których musisz non stop naginać numerki i zasięgi fal, by teoria wciąż i bez końca miała rację. :)

Porzucić to ja mogę to forum (a nie EW) i właśnie to robię. Myślę, że już po prostu wystarczy mojej obecności na tym forum…
Pozdrawiam i życzę sukcesów w spekulacji na rynku BTC uczestnikom tego tematu.
Tak coś czułem, że w zasadzie forum nic ci nie daje i wcale nie musisz tu zaglądać - zastanawiałem się tylko jak szybko podejmiesz tą decyzję. Szkoda, @BitJanusz ma rację, ja tu tylko wchodziłem głównie by patrzeć na twoje wpisy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: socjolog2008 » poniedziałek, 29 lipca 2019, 19:40

@Fibo weź nie wal focha. Wysyłaj do mnie swoje analizy na priv. Chociaż rozumiem z tego 5/10 to i tak lepiej niż nic. Ja jestem zainteresowany. Jak masz zły dzień, walnij sobie kilka browarów albo Łychę, zresetuj się i jutro na spokojnie bombarduj
@Wymazywanie Be. Z tymi wiecznym krytykami. Ja już jadę od tych wytyków jadę na lekach od lat :mrgreen:
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 29 lipca 2019, 19:42 przez socjolog2008, łącznie zmieniany 1 raz.
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Budzaj, grzeg i 11 gości