Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Weteran
Posty: 1884
Rejestracja: 21 listopada 2020
Reputacja: 722
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: RevWolt » niedziela, 8 sierpnia 2021, 14:03

@wykopek7 Tylko że bitcoin 11 lat temu był również traktowany jak shit przez większość. Dostać go za grosze albo za darmo i sprzedać tylko troszkę drożej no i to napędzało sukcesywnie cenę do obecnego poziomu. Shity mogą się potencjalnie zamienić w coś z top 100/10 albo nawet i top1 co byłoby absurdem (tak samo absurdem byłoby w 2011 stwierdzić że btc będzie wart kiedyś 65k$). Rynek lubi absurdy, dlatego trzymanie shita nawet za głupie 100-200zł może okazać się strzałem w 10. Shitami głownie operują boty a jak coś zaczyna się dziać z shitem to do gry wchodzą gracze z prawdziwym kapitałem i nagle wolumen z 1kk USDT rośnie do 100kk. Ja nie mówię że alty powinny rosnąć w nieskończoność i być pewną inwestycją tylko bardziej wolałbym gdyby były samodzielne i jedne rosłyby 1000% a jedne jeb korekta 95% w jeden dzień.

Początkujący
Posty: 451
Rejestracja: 13 marca 2020
Reputacja: 215
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: łabondź2020 » niedziela, 8 sierpnia 2021, 14:03

RevWolt pisze: niedziela, 8 sierpnia 2021, 13:33bitcoin jest najbardziej spompowaną kryptowalutą jaka istnieje 131 095 558 % zrobił bitcoin, tak 131kk więc wzrost jakiegoś shita 10 000% to pryszcz przy bitcoinie
Ale w jakim czasie, widzisz różnicę pomiędzy 10 lat a 3 m-ce?

Dodano po 41 sekundach:
RevWolt pisze: niedziela, 8 sierpnia 2021, 14:03 dlatego trzymanie shita nawet za głupie 100-200zł może okazać się strzałem w 10
W sumie gra w lotto też...

Dodano po 1 minucie 18 sekundach:
adiqq pisze: niedziela, 8 sierpnia 2021, 13:25Alty spompowane? Ostatnio odkupywałem po cenie 50-60% niższej niż sprzedawałem w maju
Ja też, ale większość już wywaliłem bez sentymentu

Weteran
Posty: 1884
Rejestracja: 21 listopada 2020
Reputacja: 722
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: RevWolt » niedziela, 8 sierpnia 2021, 14:18

@łabondź2020 Bitcoin też robił podobne wyniki na początku, warunkiem takich wyników jest niska cena startowa. Alty które są napompowane nie zrobią naglę 100k%, chyba że okażą się rewolucyjne a kapitalizacja będzie mikroskopijna. Lotto jak nie wygrasz to tracisz, alty jak zakupisz to i tak będziesz je mieć (chyba że projekty upadną) i raczej ciężko by spadły niżej jak już dno szorują. Właściwie to kupując cokolwiek na dołku można liczyć na zysk w tysiącach %.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 895
Rejestracja: 16 października 2016
Reputacja: 9330
Reputacja postu: 
25
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Fibo » niedziela, 8 sierpnia 2021, 15:37

Najbardziej brutalne niedźwiedzie poniosły ostatnio sromotną porażkę, na szczęście jedyny ich scenariusz został szybko zanegowany. W scenariuszu tym, rynek miał poruszać się dużymi impulsami spadkowymi od szczytu z 10 maja. Tak się już nie stanie i w tej sytuacji rynek prawdopodobnie wybierze poruszanie się w dół dużymi trójkami za pomocą formacji potrójnego zygzaka od ATH, przy czym korekta X 1-ego zygzaka spadkowego W powoli dobiega końca – możliwe dojście do jego 50% zniesienia.

Obrazek
"Jeśli wyeliminujemy niemożliwe, cokolwiek zostaje, bez względu na to jak mało prawdopodobne, musi być prawdą" - Sherlock Holmes.

Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 8 października 2020
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: alomorti » niedziela, 8 sierpnia 2021, 15:40

Chłopie, napisz po ludzku co i jak, niedziela jest, zlituj się :lol:

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 328
Rejestracja: 13 lutego 2014
Reputacja: 131
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Fugitive » niedziela, 8 sierpnia 2021, 15:51

@Fibo
Ja też bym poprosił prostszym językiem ;)

Weteran
Posty: 1884
Rejestracja: 21 listopada 2020
Reputacja: 722
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: RevWolt » niedziela, 8 sierpnia 2021, 16:06

@alomorti https://www.tradingview.com/x/ZrNNPWbr/ pewnie chodziło o takie coś ale bardziej prawdopodobne jest atak na 50-55k korekta i kolejny atak, przebicie 55k to prosta droga do nowego ath. Szklana kula pokazuje mi 300-320k w przyszłym roku.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2057
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 4795
Reputacja postu: 
11
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: prap0n » niedziela, 8 sierpnia 2021, 16:13

@Fugitive
@alomorti
► Pokaż Spoiler

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 115
Rejestracja: 18 listopada 2020
Reputacja: 257
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Ozzy » niedziela, 8 sierpnia 2021, 16:46

alomorti pisze: niedziela, 8 sierpnia 2021, 15:40 Chłopie, napisz po ludzku co i jak, niedziela jest, zlituj się :lol:
Spoiler:


Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 8 października 2020
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: alomorti » niedziela, 8 sierpnia 2021, 17:09

@Ozzy Dzięki, nie dam repki bo dałem wszystko @prap0n . Przez tydzień się podszkolę i mam nadzieję,że w następną niedzielę już więcej nie będę głupio pisał :D Dzięki za pomoc ;)

Wygadany
Posty: 554
Rejestracja: 7 grudnia 2013
Reputacja: 250
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: KaTa90 » niedziela, 8 sierpnia 2021, 18:37

Mi też wychodzi ok 46k. 64k szczyt, 28k dołek, 50% z 36k daje 18k czy 46k. Jestem obecnie poza, myślę czy teraz na korekcie nie wejść częściowo.
Totalnie obecnie nie ogarniam jak BTC mógł tak zostać nadmuchany O.o
Z pewnością teraz na tych poziomach wieloryby częściowo realizują zyski, bo cały czas była mowa o celu dystrybucji 41-47k.

Pisane z tel.

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adiqq » niedziela, 8 sierpnia 2021, 18:39

łabondź2020 pisze: niedziela, 8 sierpnia 2021, 14:05Ja też, ale większość już wywaliłem bez sentymentu
Tak, w maju wywaliłem prawie wszystko bez sentymentu (wyjątek ETH i ZIL), teraz po trochu odkupuję, ale też nie planuję mieć więcej niż 20% portfela w altach innych niż ETH. Lubię wchodził małymi kwotami w projekty które wydają mi się obiecujące i mam niezłe wyniki...nawet z małego wkladu jak dostanę kilka tysięcy % to już jest sporo...
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 156
Rejestracja: 22 października 2018
Reputacja: 275
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: SirJack » niedziela, 8 sierpnia 2021, 19:14

Fibo pisze: niedziela, 8 sierpnia 2021, 15:37 Najbardziej brutalne niedźwiedzie poniosły ostatnio sromotną porażkę, na szczęście jedyny ich scenariusz został szybko zanegowany. W scenariuszu tym, rynek miał poruszać się dużymi impulsami spadkowymi od szczytu z 10 maja. Tak się już nie stanie i w tej sytuacji rynek prawdopodobnie wybierze poruszanie się w dół dużymi trójkami za pomocą formacji potrójnego zygzaka od ATH, przy czym korekta X 1-ego zygzaka spadkowego W powoli dobiega końca – możliwe dojście do jego 50% zniesienia.

Obrazek
@Fibo , dzięki za spostrzeżenia!

Przekazałem je znajomemu, który też para się Elliotem.
Oto jego uwagi:
Dołek został wybity, wygląda na zakończenie 5-ciu fal, teraz korekta całego spadku, ZZB może być oporem. Szczyt tak jak zaznaczyłeś zakończony trzema falami abc, ale fala impulsu nie może zakończyć się trójką, to musi być 5-cio falowy impuls, dlatego na szczycie nie oznaczyłbym 5. Z tego powodu zastanawiam się czy szczyt zrobiony trójką, a spadek 5-tką nie jest wielką korektą pędzącą

... jeszcze pod szczytem fala 4 nie może wejść w f 1, to nie ten układ falowy który jest oznaczony

Ilu elliotowców tyle analiz, moim zdaniem szczyt źle oznaczony, co do dołka - na mojej platformie z h4 zrobiony jest 5-tką, gdyby była to 3-ka mógłbym zastanawiać się nad bardziej złożoną korektą.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 895
Rejestracja: 16 października 2016
Reputacja: 9330
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Fibo » niedziela, 8 sierpnia 2021, 20:09

SirJack pisze: niedziela, 8 sierpnia 2021, 19:14Przekazałem je znajomemu, który też para się Elliotem.
Niech kolega tu się zarejestruje, wrzuci wykres ze swoimi oznaczeniami to się odniosę, na razie sam opis bardzo chaotyczny.
"Jeśli wyeliminujemy niemożliwe, cokolwiek zostaje, bez względu na to jak mało prawdopodobne, musi być prawdą" - Sherlock Holmes.

Weteran
Posty: 1884
Rejestracja: 21 listopada 2020
Reputacja: 722
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: RevWolt » niedziela, 8 sierpnia 2021, 20:16

Większa korekta może nastąpić przy 50-55k gdzie tam zaczynają się kolejne opory, teraz możemy mieć lekką korektę na bitcoinie gdzie alty kolejny raz nadrobią i się dopompują ale tym razem nie będzie strachu bo magiczna strefa (28-42) została wykupiona. Z drugiej strony ostatnio bitcoin od tego dołka na początku roku zrobił 100% zanim skorekcił i jak pójdzie dobry news o btc to tak samo możemy szybko zobaczyć 6 z przodu.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1817
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1572
Reputacja postu: 
11
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: bitup » niedziela, 8 sierpnia 2021, 20:17


Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2298
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3481
Reputacja postu: 
22
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pleasek89 » niedziela, 8 sierpnia 2021, 21:18

@bitup i reszta niedżwiedzi, która notorycznie płacze z powodu Tethera

Czy wy możecie przestać się zachowywać jak banda 9 latków? Czyli Bitcoin albo (sensownie) spada a przy wzrostach to manipulacja Tethera? Ile wy macie lat, serio, że dla was jest to szokujące, że manipulacja jest na porządku dziennym na rynkach finansowych? Odpuście, bo już się tego czytać nie da. Nie pasuje wam to szukajcie "moralnych" pieniędzy gdzieś indziej. Trzeba było kupować po 30k jak garstka ludzi (która była wyśmiewana) a nie poklepywać się i tańczyć w kołeczku robiąc festiwal predykcji kto po ile wejdzie, czy po 25k czy 20k. Im bardziej płaczecie tym bardziej mnie przekonujecie w tym, że 30k był podłogą. Mówiłem przy 30k żeby kupić za część kapitału i wchodzić partiami gdyby 30k było przebite to się wszyscy nastawiliście, że NO PO PROSTU MUSI przebić 30k i koniec. Nie wiem co się wydarzy, ale mam szczerą nadzieję, że już tego poziomu nie zobaczycie i będziecie kupować w pośpiechu za 55/60k+ zamiast sensownie uśredniać wejście po spadkach o ponad 50% a mieliście na wejście prawie 3 miesiące.

To jest dokładnie powód dlaczego większość graczy nawet tych którzy siedzą na rynku od lat przegapia dołek. NIGDY nie ma dobrej okazji do wejścia. Dam sobie uciąć głowę, że nawet jeśli przebije 30k to po 20k/25k też nie będziecie wchodzić "no bo jeszcze spadnie".

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » niedziela, 8 sierpnia 2021, 21:48

Pleasek89 pisze: niedziela, 8 sierpnia 2021, 21:18Dam sobie uciąć głowę, że nawet jeśli przebije 30k to po 20k/25k też nie będziecie wchodzić "no bo jeszcze spadnie".

Masz gwarancje. Wiele niedźwiedzi w nic nigdy nie wchodzi a jedynie szuka okazji na S na lewarach ,opcjach ,etf. Nie dotyka tego ustrojstwa, nie brudzi sobie rąk. Fizycznie od 4 lat nie posiadałem btc. Mnie to do niczego nie jest potrzebne i kompletnie zbyteczne. To koralik który został spompowany i zostanie zdołowany i historia się tak zamknie. Po 12 latach nawet Wy Byki przestaliście sobie wzajemnie opowiadać pierdoły o p2p i walce z systemem itd. Sami macie świadomość że hodlujecie dziecko bangsterki i funduszy inwestycyjnych sztucznie trzymane tetherem drukowanym z powietrza ,zabezpieczonego 3% prawdziwych dolarów - co sami przyznali magicy z Usdt. A kozaczycie po odbiciach ,przy spadkach jak strusie głowa w piasek. Zrzucając winę na Muska i boty :mrgreen:
Pleasek89 pisze: niedziela, 8 sierpnia 2021, 21:18mam szczerą nadzieję, że już tego poziomu nie zobaczycie i będziecie kupować w pośpiechu za 55

Przypomnę ci przebijając ponownie 30k. Nie kupię za 55 ,za 30 i za 15 czy za 5k. Będziemy za to bankowo grać na wszystkich tych poziomach na kontraktach. Co cię boli że medal ma dwie strony i są też grający w drugą stronę. Rób swoje stary i bawimy sie dalej.
@bitup +10
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Posty: 1884
Rejestracja: 21 listopada 2020
Reputacja: 722
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: RevWolt » niedziela, 8 sierpnia 2021, 22:03

Tether chyba nigdzie nie napisał tego że USDT jest zabezpieczony w 3% żywą gotówką, ale napisał że 3% ich całego zabezpieczenia to gotówka. Czyli nikt tak naprawdę nie wie ile ich firma jest warta bo jeśli mają zabezpieczenie w czymś co zmienia cene jak np. kruszce czy fundusze to ta cena cały czas się zmienia i pokrycie może wynosić tak samo 50% jak i 150%. Stosunek USDT do bitcoina dla mnie jest taki że ułatwia on handel, i gdyby nie stable to cena mogłaby być taka sama.
Jest USDT/USDC/BUSD to łatwiej mi jest coś kupić i tak samo sprzedać
Jest tylko USD i fiaty, kupuje i trzymam a sprzedam jak zrobi 1000% czyli mniejszy wolumen napędzałby te wzrosty i ktoś kto by chciał sprzedawać zastanowiłby się dwa razy. Może nawet gdyby usdt niebyło to i cena byłaby kosmiczna z kosmiczną ilością hodlerów.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 121
Rejestracja: 29 października 2013
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: kontener » niedziela, 8 sierpnia 2021, 22:11

RevWolt pisze: niedziela, 8 sierpnia 2021, 22:03Tether chyba nigdzie nie napisał tego że USDT jest zabezpieczony w 3% żywą gotówką, ale napisał że 3% ich całego zabezpieczenia to gotówka. Czyli nikt tak naprawdę nie wie ile ich firma jest warta bo jeśli mają zabezpieczenie w czymś co zmienia cene jak np. kruszce czy fundusze to ta cena cały czas się zmienia i pokrycie może wynosić tak samo 50% jak i 150%. Stosunek USDT do bitcoina dla mnie jest taki że ułatwia on handel, i gdyby nie stable to cena mogłaby być taka sama.
Jest USDT/USDC/BUSD to łatwiej mi jest coś kupić i tak samo sprzedać
Jest tylko USD i fiaty, kupuje i trzymam a sprzedam jak zrobi 1000% czyli mniejszy wolumen napędzałby te wzrosty i ktoś kto by chciał sprzedawać zastanowiłby się dwa razy. Może nawet gdyby usdt niebyło to i cena byłaby kosmiczna z kosmiczną ilością hodlerów.


Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], bn801, Google [Bot], Ratchet i 35 gości