Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Początkujący
Posty: 118
Rejestracja: 17 stycznia 2018
Reputacja: 122
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: nomenomen_token » wtorek, 14 maja 2019, 12:54

BitJanusz pisze: wtorek, 14 maja 2019, 12:20Ci kupujący po 5$ zarobili krocie
A Ci co kopali sami dla fanu w 2010 i 11 ;) - a później zostawili sobie 50% na wieczne czasy ;) - tak tylko się drażnię .

Co do twoich punktów to mam uwagę - dla mnie ważna jest też kondycja światowej gospodarki - jeśli zacznie się zjazd gospodarczy - co jest nieuniknione w perspektywie 1-1,5 roku . Bitcoin tak jak i inne spekulacyjne aktywa będzie pierwszy do usunięcia przy poważnych zjazdach i zmianie trendu ( oczywiście alty sypną się pierwsze i w znacznie szybszym tempie ) . Wszystkie bańki na BTC miały miejsce przy CIĄGŁYM nieprzerwanym wzroście NASDAQ i całej gospodarki USA ( nie wchodzę w temat czy był to sztuczny czy prawdziwy wzrost gospodarki stymulowaniej QE ). Instytucje trzymające się zasad inwestycji mają w założeniach uciekanie z takich płytkich rynków i walenie kasy w papiery dłużne państw. Myślę że FOMO ulicy na Bitcoin zacznie się w warunkach INFLACJI to ona zmusi ludzi do szukania zastępczych środków zachowania wartości ( wtedy będzie adopcja prawdziwa ) - i to pod warunkiem, że gospodarka nie gruchnie w taki sposób , że wartość będzie przedstawiało jedenie i broń ;).
Co do aktualnej sytuacji to już się nie wypowiem względem kursu bo zakładałem max 6500 najazd i cofkę. Przypomnę tylko , że wszyscy moon boys zaznaczali że "zdrowy" wzrost to taki gdzie zatrzymamy się na 6-6,5 cofniemy i przetestujemy jeszcze raz ( ba nawet obstawiali Shorty na 4200 bo miało "jeb..Ć" w dół do 3600 wg. nich tak im pokazywały wszelkie znaki na niebie i ziemi. Teraz pieją z zachwytu i uważają , że mamy już bull market. Naprawdę warto poczekać z takimi deklaracjami do otwarcia Binance i rozstrzygnięcia przynajmniej sprawy w NY dot. Tethera / Bitfinex . Bakkt miał być juz tuż.. tuż... wiele razy . teraz też ma być test w początku Lipca ( UWAGA test ). Zauważyć też trzeba , że skoro mamy mieć juz Bull Market i run.. taki jak w 2017 to oznaczało by, że na wykresie logartymicznym te wszystkie piękne "fraktale" nie mają racji bytu ;) bo i amplituda się zmienia i okresy .
Ostatnio zmieniony wtorek, 14 maja 2019, 13:03 przez nomenomen_token, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1902
Rejestracja: 25 października 2013
Reputacja: 639
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: baggins » wtorek, 14 maja 2019, 12:58

wcale bym się nie zdziwił, gdyby teraz BTC zagościło na dłuuuuższy czas w takich widełkach 6500-8500 po być może jeszcze jakichś fajerwerkach w najbliższym czasie/dniach
w ostatnich dniach mieliśmy jakby inseminację bańki... teraz będzie ciąża 9 miesięcy (jak u homo sapiens bo BTC coraz blizej ludzi jest to mu się udziela ;) ) i rozpoczynamy nowe życie bańki... ładnie by to pasowało do daty halvingu... tak akurat 3 miechy przed jak traderzy zaczną pod to grać
no chyba, że żadnej bańki już nie będzie... ja już swoją przeżyłem więc mogę się i z tą myślą pogodzić ;)
Wszystko co piszę jest jedynie moją opinią. Nie roszczę sobie prawa do głoszenia prawdy objawionej. Mylić się może każdy.
LEWAR TWÓJ WRÓG!!!

NoMoreCore

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2298
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3481
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Pleasek89 » wtorek, 14 maja 2019, 13:03

@nomenomen_token
Jesteś bardzo pewny siebie jak na człowieka, który w ciągu ostatnich kilku tygodni dostał kilka razy policzek. Przypomnieć ci jeden z twoich genialnych postów?

"wysoko - nie dojdzie do 6150 ;) dupnie z siłą huraganu do Piątku większość shortów wycisną. Wszystkie byczki myślą , że jesteśmy około października 2015 a de facto to w czerwcu 2014 ;)"

Im dłużej będziesz na rynku tym więcej nabierzesz pokory.

Co do samego postu:
"jeśli zacznie się zjazd gospodarczy - co jest nieuniknione w perspektywie 1-1,5 roku"
Wow, no to zarobisz fortunę, gratulację.

"Bitcoin tak jak i inne spekulacyjne aktywa będzie pierwszy do usunięcia przy poważnych zjazdach i zmianie trendu"
Co, gdzie, jak? Może tak, może nie. Widzisz jaki jest popyt na Bitcoina w Wenezueli, która jest w tak wielkim kryzysie? Nawet u nas piszą już o tym na pierwszych stronach gazet. Zobacz Turcję, Iran.

"Co do aktualnej sytuacji to już się nie wypowiem względem kursu bo zakładałem max 6500 najazd i cofkę. "
Yhyyyyyyy.
Ostatnio zmieniony wtorek, 14 maja 2019, 13:10 przez Pleasek89, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 118
Rejestracja: 17 stycznia 2018
Reputacja: 122
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: nomenomen_token » wtorek, 14 maja 2019, 13:05

baggins pisze: wtorek, 14 maja 2019, 12:58coraz blizej ludzi jest

A Ci ludzie gdzie są ? bo Aktywnych adresów niespełna 800 K ile z tego ulicy ? może połowa jakieś 400 K globalnie ? powatarzam taki Revolut ma ich dziennie 1,7 -2 MLN

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 140
Rejestracja: 4 stycznia 2019
Reputacja: 84
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Corso » wtorek, 14 maja 2019, 13:05

oficial info od Binance

https://binance.zendesk.com/hc/en-us/ar ... 0028054052

sądzicie , że odblokowanie będzie miało jakiś wpływ na kierunek BTC ??

myślę , że po napływie świeżego kapitału mogą mocno wzrosnąć te "ich" coiny czyli BNB , ATOM .........
czy choćby ostatnio bijący rekordy %% MATIC

:roll:

Początkujący
Posty: 356
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: 60
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Dix22 » wtorek, 14 maja 2019, 13:08

nomenomen_token pisze: wtorek, 14 maja 2019, 12:54
BitJanusz pisze: wtorek, 14 maja 2019, 12:20Ci kupujący po 5$ zarobili krocie
A Ci co kopali sami dla fanu w 2010 i 11 ;) - a później zostawili sobie 50% na wieczne czasy ;) - tak tylko się drażnię .

Co do twoich punktów to mam uwagę - dla mnie ważna jest też kondycja światowej gospodarki - jeśli zacznie się zjazd gospodarczy - co jest nieuniknione w perspektywie 1-1,5 roku . Bitcoin tak jak i inne spekulacyjne aktywa będzie pierwszy do usunięcia przy poważnych zjazdach i zmianie trendu ( oczywiście alty sypną się pierwsze i w znacznie szybszym tempie ) . Wszystkie bańki na BTC miały miejsce przy CIĄGŁYM nieprzerwanym wzroście NASDAQ i całej gospodarki USA ( nie wchodzę w temat czy był to sztuczny czy prawdziwy wzrost gospodarki stymulowaniej QE ). Instytucje trzymające się zasad inwestycji mają w założeniach uciekanie z takich płytkich rynków i walenie kasy w papiery dłużne państw. Myślę że FOMO ulicy na Bitcoin zacznie się w warunkach INFLACJI to ona zmusi ludzi do szukania zastępczych środków zachowania wartości ( wtedy będzie adopcja prawdziwa ) - i to pod warunkiem, że gospodarka nie gruchnie w taki sposób , że wartość będzie przedstawiało jedenie i broń ;).
Co do aktualnej sytuacji to już się nie wypowiem względem kursu bo zakładałem max 6500 najazd i cofkę. Przypomnę tylko , że wszyscy moon boys zaznaczali że "zdrowy" wzrost to taki gdzie zatrzymamy się na 6-6,5 cofniemy i przetestujemy jeszcze raz ( ba nawet obstawiali Shorty na 4200 bo miało "jeb..Ć" w dół do 3600 wg. nich tak im pokazywały wszelkie znaki na niebie i ziemi. Teraz pieją z zachwytu i uważają , że mamy już bull market. Naprawdę warto poczekać z takimi deklaracjami do otwarcia Binance i rozstrzygnięcia przynajmniej sprawy w NY dot. Tethera / Bitfinex . Bakkt miał być juz tuż.. tuż... wiele razy . teraz też ma być test w początku Lipca ( UWAGA test ). Zauważyć też trzeba , że skoro mamy mieć juz Bull Market i run.. taki jak w 2017 to oznaczało by, że na wykresie logartymicznym te wszystkie piękne "fraktale" nie mają racji bytu ;) bo i amplituda się zmienia i okresy .
Tak jak mówił poprzednik, musisz nabrać pokory. W sumie, patrząc na datę rejestracji w szczycie (17 stycznia - szczyty ALTÓW), to pewnie jeszcze nie przeżyłeś mocnych wzrostów, tylko kupowałeś na górce...

Sprawa Tethera jest defakto wyjaśniona, tutaj nic nie będzie. Zasypali co mieli zasypać, biznes normalnie funkcjonuje i nikt się do nich nie przyczepi. Poza tym, 800 mln to jest kropla jak już ktoś tu wspominał.

Jesteśmy obecnie na paraboli, szczerze mówiąc nie wiadomo dokąd to dojdzie. Podejście może być na 10-11k i korekta do 8k, może 7? Tutaj może być tak naprawdę wszystko, także mnie nie zdziwi zarówno bitcoin po 5k, jak i bitcoin po 10k.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1902
Rejestracja: 25 października 2013
Reputacja: 639
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: baggins » wtorek, 14 maja 2019, 13:09

nomenomen_token pisze: wtorek, 14 maja 2019, 13:05A Ci ludzie gdzie są ?
przed poprzednią bańką wśród moich ziomków aktywnie tematem zainteresowały się tylko osoby nazwijmy to IT... w ciągu ostatniego roku wiem, że nabywcami stali się już "nietechniczni"
Wszystko co piszę jest jedynie moją opinią. Nie roszczę sobie prawa do głoszenia prawdy objawionej. Mylić się może każdy.
LEWAR TWÓJ WRÓG!!!

NoMoreCore

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: BitJanusz » wtorek, 14 maja 2019, 13:11

Dix22 pisze: wtorek, 14 maja 2019, 13:08Sprawa Tethera jest defakto wyjaśniona
Źródło?
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 175
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 114
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: frc991 » wtorek, 14 maja 2019, 13:13

Corso pisze: wtorek, 14 maja 2019, 13:05 oficial info od Binance

https://binance.zendesk.com/hc/en-us/ar ... 0028054052

:roll:
Fellow Binancians,
Binance will perform a scheduled system upgrade starting at 2019/05/15 03:00 AM (UTC). The upgrade will take approximately 6-8 hours.
Binance will suspend deposits, withdrawals, and trading during this period. Deposits that are not completed before the start of the upgrade will be processed after the upgrade is complete. Please allow some time for deposits to be reflected in your account following the system upgrade.


O jakich, kurna, blokadach depozytów piszą, jak od tygodnia wszystko w obie strony jest zablokowane..? :roll:

Początkujący
Posty: 118
Rejestracja: 17 stycznia 2018
Reputacja: 122
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: nomenomen_token » wtorek, 14 maja 2019, 13:15

nomenomen_token pisze: wtorek, 14 maja 2019, 13:05m dłużej będziesz na rynku tym więcej nabierzesz pokory
Dix22 pisze: wtorek, 14 maja 2019, 13:08Tak jak mówił poprzednik, musisz nabrać pokory

Ja wypowiadam się z większego dystansu - na rynku jestem od 2011 r gdy odłogowany serwer zmienił się w koparkę ;) - nigdy BTC nie kupowałem, tylko sprzedawałem. Wydaje mi się , że dlatego biorę to na chłodno ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1902
Rejestracja: 25 października 2013
Reputacja: 639
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: baggins » wtorek, 14 maja 2019, 13:21

nomenomen_token pisze: wtorek, 14 maja 2019, 13:05A Ci ludzie gdzie są ? bo Aktywnych adresów niespełna 800 K ile z tego ulicy ? może połowa jakieś 400 K globalnie ? powatarzam taki Revolut ma ich dziennie 1,7 -2 MLN
skarbie...
Bitcoin Active Addresses historical chart
Number of unique (from or to) addresses per day
czytaj dokładniej... nie bądź lewakiem ;)
Wszystko co piszę jest jedynie moją opinią. Nie roszczę sobie prawa do głoszenia prawdy objawionej. Mylić się może każdy.
LEWAR TWÓJ WRÓG!!!

NoMoreCore

Początkujący
Posty: 118
Rejestracja: 17 stycznia 2018
Reputacja: 122
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: nomenomen_token » wtorek, 14 maja 2019, 13:27

baggins pisze: wtorek, 14 maja 2019, 13:09przed poprzednią bańką wśród moich ziomków aktywnie tematem zainteresowały się tylko osoby nazwijmy to IT... w ciągu ostatniego roku wiem, że nabywcami stali się już "nietechniczni"

Znajdę Ci tysiąc filmów ze spotkań "minerów" w Polsce, którymi byli ludzie o ZEROwej wiedzy technicznej w czasie bańki, oni kopali kupowali i sprzedawali. Popełniasz podstawowy błąd poznawczy - patrzysz po grupie osób z twojego otoczenia. Prawda statystyczna jest na Google Trend i na twittere oraz YT - tam widać czy zainteresowanie faktycznie mocno wzrasta czy nie - i nie można tego obserwować w krótkim okresie gdy nagłówki wołają "Bitcoin bije rekord 8000" tylko zobaczyć co się dzieje tydzien, miesiąc później - czy Ci zainteresowani przekonwertowali się na posiadaczy. Moim zdaniem to jeszcze nie nastąpiło i droga wyboista. Czy będzie kolejny RUN - możliwe. Ja po prostu oczekuję wyczyszczenia "krzywych" sytuacji z Bitmex i haców Binance a mam nieodparte wrażenie, że cała obecna sytuacja jest konsekwencją tych zdarzeń.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2298
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3481
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Pleasek89 » wtorek, 14 maja 2019, 13:28

@nomenomen_token
Gdybyś brał na chłodno to nie pisałbyś z taką pychą. Masz swój punkt widzenia i tak MUSI być. Nic nie musi.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 140
Rejestracja: 4 stycznia 2019
Reputacja: 84
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Corso » wtorek, 14 maja 2019, 13:30

@frc991

ta , ale chodzi raczej o FULL BLOCK dotyczący też transakcji w akwarium
Ostatnio zmieniony wtorek, 14 maja 2019, 13:44 przez Corso, łącznie zmieniany 2 razy.

Początkujący
Posty: 356
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: 60
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Dix22 » wtorek, 14 maja 2019, 13:31

BitJanusz pisze: wtorek, 14 maja 2019, 13:11
Dix22 pisze: wtorek, 14 maja 2019, 13:08Sprawa Tethera jest defakto wyjaśniona
Źródło?
Druk 800 mln w ciągu miesiąca, wzrost ceny o 100% + prowizje z giełdy. Przecież 800 mln to są śmieszne pieniądze. Na dobrą sprawę nikt nie ma pewności, że pokrycie jest utrzymywane. Mając w obrocie ok. 3,2 mld dolarów inwestują tą kasą i spekulują.
Tether nie stanowi problemu. Cały interes to kura znosząca złote jaja, której sie nie zabija.

Nie poruszam tematu dalej, bo to nie ma sensu... :) Rzeczywistej sytuacji na pewno obecnie nie poznamy, a komunikaty o Tetherze uważam za manipulacje traderami

Początkujący
Posty: 118
Rejestracja: 17 stycznia 2018
Reputacja: 122
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: nomenomen_token » wtorek, 14 maja 2019, 13:37

baggins pisze: wtorek, 14 maja 2019, 13:21czytaj dokładniej... nie bądź lewakiem

proszę o podpowiedź bo nie zrozumiałem dygresji - moje lewactwo jest chyba zaawansowane ;)

Dodano po 5 minutach :
Pleasek89 pisze: wtorek, 14 maja 2019, 13:28MUSI być
Żartujesz prawda ? - przeszukaj moje posty i znajdź mi słowo "MUSI" w nich, ja sprawdziłem twoje i wszyło mi, że tego słowa używasz nagminnie. Ja zawsze mogę się mylić co zdarza mi się dość często , dlatego chętnie pogadam z Tobą za max 2 tyg. sprawdzimy czy się myliłem bardziej czy mniej. Z pokorą przyjmę twoje uwagi.

Tak z szerszej perspektywy to zastanów się czy BTC "musi" być TĄ jedyną formą zdecentralizowanej wolnej od nacisku waluty ? Ja śmiem twierdzić , że jest ona niedopracowana i jej dystrybucja nie była powiązana z wartością wytwarzaną przez jednostki i wprost proporcjonalna do tej wartości. Zakładam , że koncepcja może być lepsza gdy powiąże się energię+myśl+ziemię w jedno i dystrybucja nastąpi w chwili wytworzenia tego dobra a nie tak , że 90% krypto trzyma wąska grupa trzymająca władze ( sorry to moje lewactwo ). Są koncepcje takie , żeby wykorzystać coś takiego jak "splątanie" cząsteczek podstawowych jako wzór do wytworzenia waluty na podstawie stworzonego dobra / usługi / energii - taki ślad molekularny. SI-fi ja rozumiem, że to pieśń jakiejś przyszłości ale kto wiedział w 2000 r , że będzie coś takiego jak BlockChain ;).
Ostatnio zmieniony wtorek, 14 maja 2019, 14:10 przez nomenomen_token, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Posty: 1508
Rejestracja: 25 kwietnia 2016
Reputacja: 1369
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: sha256 » wtorek, 14 maja 2019, 13:39

Chciałbym zwrócić waszą uwagę na malejący impet ruchu wzrostowego.

Wystarczy wrzucić wykres np. 1h Bitstamp. Odnaleźć świeczki wzrostowe z wczoraj 13.05 16:00-17:00 i dzisiaj 14.05 8:00-9:00.
Proszę zobaczyć na jakich obrotach odbyły się wzrosty. Świeczka wczorajsza na dużych obrotach charakterystycznych dla trendu, świeczka dzisiejsza na skromnych obrotach. Wygląda to na dystrybucję. Można zaryzykować wystąpienie WFO czyli wolumenowej formacji odwrócenia na wykresie 1h co powinno wzmóc czujność.
Niepokoi mnie też zachowanie na świeczce czerwonej z długim dolnym knotem dzisiaj 14.05 0:00-1:00 . Moim zdaniem wygląda to, jakby kurs był sztucznie utrzymywany w górze.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: BitJanusz » wtorek, 14 maja 2019, 13:41

Dix22 pisze: wtorek, 14 maja 2019, 13:31 Nie poruszam tematu dalej, bo to nie ma sensu...
Shadow stworzył temat, gdzie propnuję przenieść dyskusje o przekręcie tetherowym, bo tutaj będziemy tylko śmiecić.

viewtopic.php?f=2&p=573015#p573015

@sha256

całość tego ruchu wygląda na sztuczną. Zajrzyj do tematu z tego linka, wypowiedz się :)
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Posty: 1508
Rejestracja: 25 kwietnia 2016
Reputacja: 1369
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: sha256 » wtorek, 14 maja 2019, 13:44

@BitJanusz
Moim zdaniem ważne, żeby dostrzegać oznaki wyczerpania - choć i to może być czasem źle odczytane ale pozwala to na zabezpieczenie pozycji.
Co do tego, czy sztuczny ruch czy nie etc. to właściwie dyskusja akademicka. A przecież chodzi o zarabianie, prawda?

Jeżeli teraz wyciągną wykres na nowe poziomy będę się cieszył ale jednocześnie zdziwię się trochę po tym co widzę chociaż niejedno tutaj każdy z nas widział.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1902
Rejestracja: 25 października 2013
Reputacja: 639
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: baggins » wtorek, 14 maja 2019, 13:49

nomenomen_token pisze: wtorek, 14 maja 2019, 13:37proszę o podpowiedź bo nie zrozumiałem dygresji - moje lewactwo jest chyba zaawansowane
nie zwracaj uwagi.... mam przerzuty z innego wątku tego forum ;)
Wszystko co piszę jest jedynie moją opinią. Nie roszczę sobie prawa do głoszenia prawdy objawionej. Mylić się może każdy.
LEWAR TWÓJ WRÓG!!!

NoMoreCore

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: bn801, Karolak, Pytek, Zmarzniety0 i 41 gości