Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4689
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3500
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: shinya56 » wtorek, 5 października 2021, 16:39

Joanna-Wiśnia pisze: wtorek, 5 października 2021, 10:06 ma to być inwestycja długoterminowa na około 5 - może 10 lat
To jest hazard, a nie inwestowanie. Nie wiadomo co będzie za tydzień, a Ty patrzysz na 10 lat do przodu.

Poczytaj historie hazardzistów, jak ci nie przejdzie i dalej będziesz chciała "inwestować", to lepiej odłóż pieniądze na dobrego psychologia.
Pewnie przeczytałaś o milionerach Bitcoinowych. Za to nie mówi się o ludziach co stracili pieniądze na kryptowalutach i nie jeden się wyhuśtał.

Następna sprawa na forum są traderzy, którzy obracają krypto w małych interwałach czasowych kilka godzin, do kilku dni. Tutaj żyje się z dnia na dzień.

Giełda jest wymagająca. Trzeba tym żyć, interesować się, dokształcać. To nie działa tak, że kupisz i zobaczymy co będzie z a kilka lat. Sprzedaż mieszkania
i "zainwestowanie" w coś na czym się nie znasz to głupota. Psychika ci siądzie jak będziesz na minusie -70% albo nawet na plusie i nie zrealizujesz zysku bo wiecznie będzie mało.

Ogólnie nie jest lekko i przyjemnie.

Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: 16 października 2017
Reputacja: 30
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Klycior » wtorek, 5 października 2021, 16:52

socjolog2008 pisze: wtorek, 5 października 2021, 15:46 @Klycior @Joanna-Wiśnia
O czym wy w ogole gadacie ?
Chyba nie bardzo zrozumiałeś moje pytanie. Zapytałem jakie jest Twoje spostrzeżenie odnośnie kursu BTC. Nie pytałem o kierunek inwestowania.
Chciałem tylko poznać Twoje zdanie odnośnie samego BTC.
A z tym mieszkaniem, inwestowaniem to chyba nie do mnie :x :x :x

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » wtorek, 5 października 2021, 16:52

shinya56 pisze: wtorek, 5 października 2021, 16:39Następna sprawa na forum są traderzy, którzy obracają krypto w małych interwałach czasowych kilka godzin, do kilku dni. Tutaj żyje się z dnia na dzień.

Giełda jest wymagająca. Trzeba tym żyć, interesować się, dokształcać. To nie działa tak ,ze kupisz i zobaczymy co będzie z a kilka lat. Sprzedaż mieszkania i "zainwestowanie" w coś na czym się nie znasz to głupota. Psychika ci siądzie jak będziesz -70% na minusie albo nawet na plusie i nie zrealizujesz zysku bo wiecznie będzie mało.
Właśnie tutaj nie do końca się zgodzę. Pisałem tutaj mnóstwo razy, ktoś kto wszedł przykładowo i zaryzykował po korekcie z 20k$ na poprzedniej bańce i uśredniał od 10k$ powiedzmy, że uśrednił do 5k$ w ciągu tych dwóch lat dzisiaj ma 1000% zysku, czyli z 100k, może mieć miliona, natomiast ktoś kto gra daytrading, czyli np. 1/10 kapitału, tj. 10k$, żeby wykręcić podobny wynik musiałby osiągnąć ROI napoziomie 10000%, rząd wielkości większy, co jest bardzo mało prawdopodobne, niemożliwe dla 90% graczy, a też im wyżej będziemy dokładać nawet z trendem tym potencjał zysku maleje i może się okazać, że skupując od przebicia 20k$(potwierdzenie trendu) w górę do 64k$, ktoś ma średnią 42k$(czyli kilkakrotnie większą niż 5k$) :D Rynek BTC jest mocno trendowy jak spada to mocno, jak rośnie to też mocno :D Należy dodać, że shortując możemy zarobić max 100%, a longując 200-1000%, dlatego lepiej uśredniać w dół po prostu tak na logikę :D Jedynie leszczy nas faktycznie upadek BTC czyli całkowita anihilacja :D Poza tym daytrader będzie musiał się mierzyć wg. mnie z dużo większym stresem gdyż będzie codziennie doznawał porażki, a od czasu do czasu parę sukcesów, a też na koniec dnia może wszystko pójść jak krew w piach :D Dlatego wg. mnie właśnie lepiej ryzykować mocno na bessie, oczywiście odpowiednim kapitałem, dla niektórych 100k to wcale nie jest duża kasa tylko np. część jakiegoś zgromadzonego majątku, oszczędności, nie popadajmy też w skrajności, to są tylko przykładowe kwoty, a także inwestując jakąkolwiek kwotę należałoby mieć świadomość, że zamrażamy ją być może na kilka lat, oraz warto mieć właśnie jakieś srodki/kapitał na ewentualne większe promocje aktywa, w którym widzimy potencjał :D Proste jak drut, właśnie te proste, oczywiste rzeczy wydają nam się niemożliwe, a tutaj wielkiej filozofii nie ma :D Co wykazałem przytaczając post z 2019 roku na poprzednich stronnicach tego jakże zacnego forum :D I też zauważam, że wcale nie trzeba tym żyć, po prostu na chłodno kalkulować szukać jakichś lokalnych przesileń trendów realizować na bieżąco jakieś zyski, byle do przodu, powoli, powoli procent składany zrobi swoje, grosz do grosza będzie kokosza :D

### edited: 2021-10-05 17:13 ###
@shinya56 Co do Liska, to zalecałem akumulację od 10PLN w dół, czyli w najgorszym przypadku gdzie dołek był na poziomie 2PLN, średnio wychodzi 6PLN, zatem można było pięknie zarobić na tej hossie na wiosnę :D Czyż nie :D A nawet jeśli ktoś wydał 100kPLN kupując Liska na 140PLN i poźniej właśnie zaryzykował 100kPLN na 10PLN, to mógł odzyskać cały kapitał na tej bańce do 40PLN już na poziomie 20PLN :D Czy miałby 200kPLN w kieszeni i te Liski za friko, które kupował na 140PLN, pamietajmy, że cena 140PLN za liska to był zaledwie jeden dzień, a ja tutaj propaguję uśrednianie na wielu poziomach cenowych oraz regularną realizacje zysków w celu późńiejszego odkupu większej ilości na loklanych spadkach :D Co właśnie nazywam uśredniaiem długoterminowym :D Jeśli uśredniamy po spadkach 80-90% w dół to nigdy nasza cena nie będzie większa, a co najwyżej mniejsza :D Zatem wystarczy odbicie na 30-40% ATH i mamy już piękny zysk :D A gdyby Lisk wybił ATH to wchodzimy w milionerstwo zawężając naszą przygodę jedynie do Lisk'a :D
Spoiler:
anagamidev pisze: piątek, 28 czerwca 2019, 13:09 Cóż, zalecałem kupowanie od 10PLN, przez większość czasu cena była poniżej tej ceny, a były już 3 wyjścia na 9PLN na bitbay, a na polo było na momento 4.5$ :D I co nie miałem racji przez 95% czasu? :D To, że teraz spadło to normalka :D Buy low, sell high :D



Wczoraj napisałem, że promocja jak Lisk był w okolicach 6.7PLN bodajże, dzisiaj jest po 7.4PLN na ten moment :D Co daje 11% :D Rozumiem, że 11% to mało? :D Zakładając, że mamy już hossę na crypto wszystko co kupicie teraz wcześniej czy później sprzedacie wyżej :D Więc nie bójcie się kupować dip'ów :D Na BTC to było od 3k-14k$ w ostatnim czasie :D Teraz jest na 11k$ i spaść nie chce :D Lepiej wykorzystać trend na maksa, a później się zastanawiać i dozować ryzyko do wysokości i do korekt :D I na hossie nie oczekujcie korekt po 90% tylko 20% i ewentualnie na kolejne 10%(30%) i kolejne 10%(40%), chociaż pewnie zdarzają się większe, ale 38% fibo to taka klasyczna korekta na bullranie :D No i później grzecznie czeka się na nowe high :D
Ostatnio zmieniony wtorek, 5 października 2021, 17:17 przez anagamidev, łącznie zmieniany 3 razy.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 2391
Rejestracja: 3 kwietnia 2013
Reputacja: 3721
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: BitBoy » wtorek, 5 października 2021, 17:03

Twolipan pisze: wtorek, 5 października 2021, 16:25 (dlatego małpy i szczury tak dobrze inwnwestują).

Proszę nie zapominać o chomikach.

https://nypost.com/2021/09/27/crypto-in ... en-buffet/

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4689
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3500
Reputacja postu: 
9
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: shinya56 » wtorek, 5 października 2021, 17:06

@Joanna-Wiśnia

Polecam przeczytać temat gdzieś od Grudnia 2017 do dzisiaj. Można porównać strategie inwestycyjną @anagamidev z aktualną ceną.
viewtopic.php?f=110&t=21652&start=9980

Obrazek

Weteran
Posty: 7516
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2780
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: pael » wtorek, 5 października 2021, 17:19

W cyklu ostatnich 5 lat holder topowych aktywow jest bardzo na +. Indexfundy, surowce, wszystko dalo zarobic.

*spot
Ostatnio zmieniony wtorek, 5 października 2021, 18:50 przez pael, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » wtorek, 5 października 2021, 18:06

Klycior pisze: wtorek, 5 października 2021, 16:52Chciałem tylko poznać Twoje zdanie odnośnie samego BTC.

Obrazek
Film sobie obejrzę i strzelę pifko. Co ja mogę jeszcze napisać ,ponad to co napisałem na setkach kart :?:

Dodano po 1 minucie 27 sekundach:
adiqq pisze: wtorek, 5 października 2021, 16:03a nie mają bladego pojęcia np. o DeFi

To ja i nie szczególnie chce mi się przy tej ilości ogarnianych rynków jeszcze poznawać meandry tego ..
Masz sporo racji.
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 3059
Rejestracja: 7 września 2017
Reputacja: 42
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: sens » wtorek, 5 października 2021, 18:12

taka ciekawostka, wieszcz wspomniał również o BTC

Recession warning: ‘Biggest crash in world history’ to hit gold, silver and Bitcoin
https://www.express.co.uk/finance/perso ... in-october
Na początku tego tygodnia Robert Kiyosaki, autor bestsellerów Bogaty ojciec, Biedny ojciec, przewiduje, że w październiku tego roku nastąpi „gigantyczny” krach na rynku. Według guru finansów osobistych, koła są już w ruchu, aby ta recesja miała miejsce, a cena złota, srebra i bitcoinów dramatycznie spadnie w wyniku tego. Jego ostrzeżenie pojawia się, gdy sekretarz skarbu rządu Stanów Zjednoczonych Janet Yellen poparła usunięcie pułapu zadłużenia spod kontroli Kongresu.

Kiyosaki zapewnia, że ​​jakakolwiek interwencja sekretarz Yellen lub Krajowej Rezerwy Federalnej nie powstrzyma trwającego krachu na rynku. Ze względu na sztuczną inflację giełdy podczas pandemii, ekspert finansowy uważa, że ​​kryzys gospodarczy nastąpi bez względu na to, co zrobi jakikolwiek rząd. Kiyosaki wyjaśnił, że największa gospodarka świata zwiększyła ilość pieniądza, podczas gdy prędkość gotówki spadła, głównie z powodu braku wydatków. Ekspert finansowy oskarżył rząd Stanów Zjednoczonych o „drukowanie fałszywych pieniędzy”.

Pan Kioysaki wyjaśnił: „To będzie największy krach w historii świata. Nigdy nie mieliśmy tak dużego zadłużenia… stosunek długu do PKB jest poza zasięgiem wzroku”. Więc wpompowują te wszystkie pieniądze, ceny idą w górę. Jest to więc przejściowa inflacja, ale jesteśmy obciążeni ogromnym długiem i wszystko, co się robi, to podbicie giełdy i rynku nieruchomości. Pieniądze nie trafiły do ​​gospodarki, to smutna część. Tak więc bogaci się bogacą, ale biedni i klasa średnia stają się coraz biedniejsi. To tragiczne, co się dzisiaj dzieje”.

Ponadto ekspert od pieniędzy ostrzegł, że rynek nieruchomości upadnie w tym samym czasie, co giełda. Kioysaksi przytoczył upadek chińskiej grupy Evergrande, wyjaśniając, dlaczego tak się stanie, wyjaśniając, że wpłynie to również na Stany Zjednoczone. Evergrande Group jest drugim co do wielkości deweloperem w Państwie Środka i jest na drodze bankructwa. Obecnie firma ma ponad 300 miliardów funtów zadłużenia, co jest największą kwotą ze wszystkich firm na świecie.

W szczególności pan Kioysaki zwrócił uwagę na możliwości finansowe, które pojawiają się wraz z każdym krachem na rynku. Rozmawiając z Kitco News, zwrócił uwagę na wpływ w szczególności na złoto, srebro i Bitcoin. „Lubię awarie, więc następny krach będzie naprawdę dobry, ale obniży akcje złota, srebra i bitcoinów” – wyjaśnił. „Ale dobrą wiadomością jest to, że krach to dobry czas na wzbogacenie się, dlatego jestem optymistą i bardzo optymistycznie patrzę na złoto, srebro i Bitcoina, a nie na akcje”.

„Więc kiedy się zepsuje i zniszczy wszystko, wtedy będę kupować więcej złota, srebra i bitcoinów”. Eksperci finansowi od dawna alarmują o potencjalnej recesji ze względu na to, że wiele największych gospodarek świata musi w czasie pandemii zużywać dużo wydatków publicznych.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4689
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3500
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: shinya56 » wtorek, 5 października 2021, 18:26

anagamidev pisze: wtorek, 5 października 2021, 16:52A nawet jeśli ktoś wydał 100kPLN kupując Liska na 140PLN i poźniej właśnie zaryzykował 100kPLN na 10PLN, to mógł odzyskać cały kapitał na tej bańce do 40PLN już na poziomie 20PLN
Już to widzę jak ktoś dokupował Liska za drugie tyle po 90% spadkach.

Sprzedaj mieszkanie i kup po aktualnej cenie, a jak spadnie o 90% to sprzedaj drugie mieszkanie i uśredniaj cenę.
Po takiej akcji to ta osoba nie będzie mogła patrzeć na giełdę, a Ty mówisz, żeby "sprzedała" drugie mieszkanie :lol:

To jest największy błąd jak można popełnić (uśrednianie w dół).
Ostatnio zmieniony wtorek, 5 października 2021, 18:27 przez shinya56, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 20 stycznia 2021
Reputacja: 19
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: michalll1337 » wtorek, 5 października 2021, 18:27

Pan Robert Kiyosaki przewiduje gigantyczny krach co roku; w końcu będzie musiał trafić...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3116
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1116
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: CzarnaOwca » wtorek, 5 października 2021, 18:31

mudol pisze: wtorek, 5 października 2021, 11:59A jak teraz kupisz btc i bańka pęknie to Ci anagamidev napisze: "sprzedaj kolejne mieszkanie i uśredniaj bitka"
anagamidev pisze: wtorek, 5 października 2021, 16:52A nawet jeśli ktoś wydał 100kPLN kupując Liska na 140PLN i poźniej właśnie zaryzykował 100kPLN na 10PLN, to mógł odzyskać cały kapitał na tej bańce do 40PLN już na poziomie 20PLN
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Co do jednego się zgodzę, hodlerzy chyba najwięcej zarobili na tej bańce, ale zapominacie o jednej bardzo ważnej rzeczy, co z tego jak się kupi tanio, jak palce nie wytrzymałe i sprzedały np po 20-30k? Ilu tu jest takich co to kupiło w okolicach 5K a sprzedało za te 64K?

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 360
Rejestracja: 4 sierpnia 2017
Reputacja: 1027
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Arcymistrz1990 » wtorek, 5 października 2021, 18:40

@mudol , a po co sprzedawać w środku hossy?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4689
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3500
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: shinya56 » wtorek, 5 października 2021, 18:56

Dobra wracamy do tematu.
Po wyjściu z trójkąta zwyżkującego powinniśmy być teraz w trendzie horyzontalnym 48k-53k $. Dalej atak na opór 53k $.

Obrazek

shinya56 pisze: niedziela, 3 października 2021, 21:32 Przechodzimy do drugiego etapu. Konsola 48-53k $.

Mniej więcej tak to widzę.
1. Pewnie przez noc będziemy testować od góry opór 48k $. Z czasem zamieni się we wsparcie.
2. Trend horyzontalny 48-53k $.
3. Atak na opór 53k $. Wtedy zostanie do przebicia ATH 64k $.


Obrazek

Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3116
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1116
Reputacja postu: 
7
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: CzarnaOwca » wtorek, 5 października 2021, 18:57

@Arcymistrz1990 Ponieważ nikt nie jest pewny kiedy się hossa kończy oraz kiedy bańka pęka. No i niektórzy ustawiają sobie próg sprzedaży np 100%. Rozumiem, że Ty kupiłeś po 5K i sprzedałeś po 64K, gratuluję...

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 360
Rejestracja: 4 sierpnia 2017
Reputacja: 1027
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Arcymistrz1990 » wtorek, 5 października 2021, 18:58

@mudol Za środek hossy uważam 64K USD.


@Joanna-Wiśnia inwestowanie to zakład o sytuacje popytowo-podażową danego aktywa.
Za ruch na BTC odpowiadają głównie instytucje dokonujące hurtowych zakupów. Pytanie jakie należy sobie zadać to pytanie na ile oceniasz możliwości/prawdodobieństwo dalszego skalowania się kapitalizacji rynkowej BTC.

Przykłady takich rozważań:
Jak będzie zgoda na fizyczny ETF w USA to najprawdopodobniej na samym początku na rynek spot wejdzie kapitał jeszcze większy niż Grayscale, który zrobił nam poprzedni uptrend z 10k USD na 64k USD. Z drugiej strony istnieją ryzyka, o których pisać będą inni (np. Tether). Trzeba zdobyć wiedzę i ocenić prawdopodobieństwa wystąpienia poszczególnych zdarzeń.

Przypominam, że kapitalizacja całego rynku krypto w dołku covidowym w zeszłym roku była zbliżona do wartości księgowej jednej pozycji w bilansie firmy Evergrande. Obecnie ta kapitalizacja jest już całkiem niemała, ale być może wciąż niewielka w stosunku do funkcjonalności jakie będą w przyszłości pełniły poszczególne protokoły. Rekomendowałbym tego typu rozważania i na ich podstawie podejmowanie decyzji.
Ostatnio zmieniony wtorek, 5 października 2021, 19:36 przez Arcymistrz1990, łącznie zmieniany 6 razy.

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adiqq » wtorek, 5 października 2021, 19:08

Arcymistrz1990 pisze: wtorek, 5 października 2021, 18:40@mudol , a po co sprzedawać w środku hossy?
Mudol już odpowiedział - ja do tego jeszcze dodam - że jak masz pewne plany, na jakimś konkretnym stopniu zaawansowania, to lepiej zrealizować część zysków i zapomnieć o temacie, niż potem nerwowo reagować, na każdy ruch kursu w dół - sprawdzone i przetestowane.
mudol pisze: wtorek, 5 października 2021, 18:57@Arcymistrz1990 Ponieważ nikt nie jest pewny kiedy się hossa kończy oraz kiedy bańka pęka. No i niektórzy ustawiają sobie próg sprzedaży np 100%. Rozumiem, że Ty kupiłeś po 5K i sprzedałeś po 64K, gratuluję...
Bardzo dobre podejście. Też mam na koncie rekordowe wyniki % na DeFi na koncie, ale zyski realizowałem stopniowo, do rekordowego 5500% na LUNA swego czasu dotrwało tylko około 30-40% początkowej inwestcji...ale jestem bardziej niż zadowolony z tamtej inwestycji, mimo stosunkowo niewielkich kwot w $ - ale coż, taki mialem wtedy próg wejścia w "wynalazki"

Swoją drogą - piszę o tym regularnie w innym wątku - koszt wykopania BTC (nicehash-ethash) to około 6000$ a ETH 400$. Tak więc realizacja zysków przy aktualnych poziomach cenowych jest jak najbardziej ok ;)
Nie można zapominać też, że mniejszy zysk, to nie strata....
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Początkujący
Posty: 267
Rejestracja: 19 września 2021
Reputacja: 213
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Twolipan » wtorek, 5 października 2021, 19:53

sens pisze: wtorek, 5 października 2021, 18:12Więc kiedy się zepsuje i zniszczy wszystko, wtedy będę kupować więcej złota, srebra i bitcoinów”.


Ja mam takie pytanie: A za co on będzie kupował, lub czym??

Bo wieszczy papierwe, nic nie warte FIAT-y ( z czym się zgadzam). Srebro to pułapka bez pokrycia, złoto pokazało że może rosnąć jak szalone, a więc może też spaść w takim krachu na np. 600$, Bitcoin ma zrobić to samo, nawet nieruchmości nie będzie się płacało sprzedawać ze stratą 60-80%.

Za co więc kupi BTC żeby zostać nowym Bezosem ???

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adiqq » wtorek, 5 października 2021, 20:57

tak, sprzęt już dawno zamortyzowany - z drobnymi wyjątkami (trochę dokupiłem w dołku bitkowym po 30k$, duże promocje były)....czasami coś kupię na testy i potem jednak zostanie....
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1410
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 1330
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: DjVegas98 » wtorek, 5 października 2021, 21:39

Obrazek


Ostatni moment by zawrócić...
Ale jak w USA będzie się stabilizowało to raczej:


Obrazek
Grubo ponad 99% altów przyniesie Ci w longterm straty albo mniejsze zarobki niż BTC.

EW to jedna z największych głupot jakie wymyślono.

Zarobiłeś dzięki moim analizom gruby szmal? Zawsze możesz coś kopsnąć koledze. ;)

ETH:0xe878F6845aB2894F8315cdD7880C6cfd0F10a694

Weteran
Posty: 7516
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2780
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: pael » wtorek, 5 października 2021, 22:01

Przeoczylem "drobny" szczegol* wiec wrzucam ponownie, pozostaly 2tyg na zrobienie KYC na binance lub ucieczke:
Existing users who have not yet completed Intermediate Verification will have their account permissions temporarily changed to “Withdraw Only”, with services limited to withdrawal, order cancellation, position close, and redemption. This will be carried out in phases to minimise user-experience disruption, from now through 2021-10-19 00:00 AM (UTC). Existing users will be informed directly with more details. Once users complete the Intermediate Verification, they will be able to resume full access to Binance products and services.
*myslalem, ze zmniejszaja tylko limity, tymczasem pelny KYC, coraz mniej krypto w krypto, czekac na portfel na osobe rejestrowany pod peselem.
Ostatnio zmieniony wtorek, 5 października 2021, 22:02 przez pael, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości