Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Weteran
Posty: 1270
Rejestracja: 29 grudnia 2013
Reputacja: 842
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Vilv » piątek, 19 sierpnia 2022, 14:12

Pięknie, cierpliwość jest kluczowa. Ktoś z to the moon odważny brać teraz longa? To jest ostatnie miejsce aby kontynuować wzrosty :P

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 324
Rejestracja: 6 listopada 2017
Reputacja: 182
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: _det » piątek, 19 sierpnia 2022, 14:14

@Vilv Dajcie mnie jeszcze trochę kasy to dobiorę L :D

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 780
Rejestracja: 1 grudnia 2014
Reputacja: 1748
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: rubel » piątek, 19 sierpnia 2022, 14:15

@anagamidev Dla mnie to wszystko co napisałeś to brzmi jak analiza wsteczna i mydlenie oczu. Tu bym kupil tam bym sprzedał po fakcie i moonowe, nie realne kreski na wykresach.
Ogłaszam koniec spadków!

100k$ BTC & 10k$ ETH by 2026
Opuszczam kryptosektę. Dorabiajcie się milionów i zmieniajcie świat! 8-)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » piątek, 19 sierpnia 2022, 14:22

@rubel ale czego Ty oczekujesz, że coś kupię teraz po 21k$ i nagle za 15min od kiedy napiszę to tutaj na forum będzie 40k$? :D Pokazuję Ci właśnie, że dając sobie większą perspektywę w ogólności skupowanie dip'ów i lokalnych przecen na schłodzonym RSI 4h daje zarabiać i trudno jest stracić :D A także długoterminowo mamy promocję, może ona jeszcze potrwa dzień dwa, może miesiące, ale jest tanio po prostu i w końcu będzie dało się sprzedać drożej :D Przecież ja to mówię, bo wiem doskonale jak trudno jest wyłapać szczyt hossy, czy dołek bessy ostateczny, ale dzisiaj z tych cen odbicie do 40k$ daje +100% czyli dzisiaj nawet jak spadnie do 10k$ to inwestując od 20k$ w dół to w najgorszym przypadku będę miał średnią poniżej 20k$, czyli powiedzmy 15k$ co powrót na ATH daje mi +300% powiedzmy w ciągu dwóch lat, a zakładając, że będzie to 100k$ to nawet 500-600% zysku :D Poza tym zobacz od kiedy ten uptrend działa na BTC od dołka 17k$ i były wzrosty po paręnaście procent :D Dało się zarobić, dało się grać, dało :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 1270
Rejestracja: 29 grudnia 2013
Reputacja: 842
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Vilv » piątek, 19 sierpnia 2022, 14:28

@anagamidev Tak do tej pory zawsze się to sprawdzało ale czy tak będzie wiecznie?? Podobnie jest na nieruchomościach tam nie może cena spaść, zawsze w górę. Właśnie Chińczycy się budzą z tego snu, u nich każdy się prześcigał żeby mieć więcej mieszkań bo cena tylko to the moon. Teraz spadła o 30% i nikt nie chce kupować. Tak że przyszłości nie znamy. Może tak będzie, a może nie. Chociaż Twój scenariusz mi się bardziej podoba :) i też pod to kupuję ale z perspektywą 3-4lat.


edit. Na moje jest to straszenie tych od Mt gox aby sprzedali tanio :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » piątek, 19 sierpnia 2022, 14:33

@Vilv tylko problem jest taki, że na BTC już bańka pękła dawno i przeceniło się 75% :D Drugie primo, że domów/mieszkań możesz budować w nieskończoność, a BTC jest znana maksymalna ilość i 90% jest już ich na rynku :D Czyli można sobie łatwo estymować obecną kapitalizację +10% powiedzmy, gdzie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy miałeś wahania +20%/-15% :D Rynek mieszkań i tak będzie up długoterminowo, chyba, że ostatnie 70 lat monetarnej dominacji USA się skończy(czyli ta polityka/dodruk działała 7 dekad i świat miał się dobrze, coraz lepiej, aczkolwiek w międzyczasie kryzysy(przeceny) były) i tym razem będzie inaczej - już SPX i Nasdaq, a także BTC nigdy nie wybiją nowych szczytów? :D
Ostatnio zmieniony piątek, 19 sierpnia 2022, 14:36 przez anagamidev, łącznie zmieniany 1 raz.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 1270
Rejestracja: 29 grudnia 2013
Reputacja: 842
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Vilv » piątek, 19 sierpnia 2022, 14:35

Tak masz rację że BTC nie można drukować w nieskończoność ale można za to tworzyć nowe lepsze coiny w nieskończoność. Dominacja BTC spada od dłuższego czasu więc to działa z tym drukowaniem innych lepszych coinów.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 780
Rejestracja: 1 grudnia 2014
Reputacja: 1748
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: rubel » piątek, 19 sierpnia 2022, 14:39

@anagamidev Piszesz mi o banałach które dobrze znam. Pierwsze btc kupowałem w 2012r. Opierasz się na tym co już było, a to nie gwarantuje że po raz kolejny tak będzie. Mało tego, idę o zakład że tak nie będzie bo każdy o tym wie, tak samo jak zawsze hossa kończyła się parabolą, a tym razem machina się zacięła i wyrysowała nam jakiegoś dziwoląga na koniec. Oczywiście dołka i szczytu nie złapiesz a według mnie jesteśmy dopiero w połowie drogi do dna i skupywanie teraz czegokolwiek żeby uśredniać i mówić o tym że to promocja to totalna pomyłka.
Co z tego że ilość tokenów jest ograniczona jak są kontrakty i możesz tak manipulować rynek.
Ogłaszam koniec spadków!

100k$ BTC & 10k$ ETH by 2026
Opuszczam kryptosektę. Dorabiajcie się milionów i zmieniajcie świat! 8-)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » piątek, 19 sierpnia 2022, 14:47

rubel pisze: piątek, 19 sierpnia 2022, 14:39a tym razem machina się zacięła i wyrysowała nam jakiegoś dziwoląga na koniec.
Nie widzę nic dziwnego w obecnym zachowaniu kursu BTC, w zasadzie korekta do 10k$ czyli -85% od szczytu byłaby czymś normalnym. Dziwnym to dopiero będzie, jakby BTC w ciągu 2-4 lat nie wybił nowego ATH czy nie wrócił chociażby na 40k-50k$ :D Przypomnę się za jakiś czas i zobaczymy czy Ty czy ja miałem rację, ok? :D Na razie HODL na BTC płaci i warto być na tym rynku, a także uśredniać i akumulować :D Tym bardziej już na bessie, gdzie ceny są mega promocyjne jeśli chodzi o ceny historyczne, basta :D

### edited: 2022-08-19 14:57 ###
Odwróćmy na moment sytuację, że np. teraz niedźwiedzie grają pod paradygmat, że BTC po pęknięciu musi skorekcić 80% i parę, żeby zacząć nową hossę, a może ten paradygmat zostanie złamany, bo mieliśmy -50% i później -75% i np. bottom is in :D Ja tego nie wiem, jedni zakładają tak i inni siak, ale w perspektywie długoterminowej BTC od 13 lat wybija nowe szczyty, zatem jeśli jest teraz od szczytu -70%, to zakładając, że za 2-4 lata wybije 69k$ to mi R/R nakazuje skupowanie od 20 paru k w dół i poczekanie, aż bańka znowu się napompuje :D Oczekiwanie że teraz będzie inaczej to twierdzenie, że BTC spadnie poniżej 3k-4k$ i będzie wybijał przez kolejne 13 lat coraz to nowe dołki aż do 1$ czy chociażby 500$ :D Np. @socjolog2008 od 4 lat czy nawet więcej czeka na takie ceny i przespał bańkę, która zrobiła +2000% na BTC nie mówiąc o innych crypto czyli wirtualnych pieniążkach jak np. DOGE, który kiedyś był żartem, a stał się w pewnym momencie drogocennym skarbem o poważnej cenie i kapitalizacji, był i jest na ustach wielu :D
Ostatnio zmieniony piątek, 19 sierpnia 2022, 15:04 przez anagamidev, łącznie zmieniany 2 razy.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pogromca » piątek, 19 sierpnia 2022, 14:49

anagamidev pisze: piątek, 19 sierpnia 2022, 14:47 gdzie ceny są mega promocyjne jeśli chodzi o ceny historyczne, basta
No z porównaniem do ceny 1$ w 2010 to rzeczywiście promocja XD

Weteran
Posty: 1270
Rejestracja: 29 grudnia 2013
Reputacja: 842
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Vilv » piątek, 19 sierpnia 2022, 14:58

Tego nie ma co porównywać bo ludzie raz że nie wiedzieli o istnieniu btc dwa nie dostrzegali potencjału jaki w nim drzemie. A @anagamidev akurat ma rację że takie korekty to coś normalnego, dla tego też czekam z grubszymi zakupami, chociaż to czytanie ludzi to the moon zasiało we mnie pewne wątpliwości czy aby dołek już nie jest za nami. Wrzesień zawsze jest na czerwono więc tam będę szukał potencjalnego miejsca na zakupy.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 780
Rejestracja: 1 grudnia 2014
Reputacja: 1748
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: rubel » piątek, 19 sierpnia 2022, 15:18

anagamidev pisze: piątek, 19 sierpnia 2022, 14:47Przypomnę się za jakiś czas i zobaczymy czy Ty czy ja miałem rację, ok?
Ale w czym kto ma racje? Masło maślane i wieczny moon. Dla mnie sytuacja jest prosta. Mamy korektę całego cyklu (KILKUNASTOLETNIEGO, nie 4letniego) od początku istnienia BTC i obecna cena jest za droga na robienie długoterminowych zakupów jeśli ktoś czeka z fiatami. A i o cenę tu nie chodzi bo ona nie bierze się z powietrza bardziej o ogólną sytuację.
Mało tego, wyrywanie się z zakupami nigdy nie jest dobre. Jeśli zobaczę że np. do listopada nie pogłębiliśmy dołka czyli jakieś pół roku lecimy bokiem to dla mnie to oznaka że można zacząć zakupy. Po co być w gorącej wodzie kąpanym i wykrzykiwać co chwilę buy the dip i promocja, łapać, więcej nie będzie. Większość to zignoruje ale są i tacy co się tym zasugerują i głupot narobią.
Ogłaszam koniec spadków!

100k$ BTC & 10k$ ETH by 2026
Opuszczam kryptosektę. Dorabiajcie się milionów i zmieniajcie świat! 8-)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7643
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12852
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » piątek, 19 sierpnia 2022, 15:24

rubel pisze: piątek, 19 sierpnia 2022, 15:18Mamy korektę całego cyklu (KILKUNASTOLETNIEGO, nie 4letniego) od początku istnienia BTC i obecna cena jest za droga na robienie długoterminowych zakupów jeśli ktoś czeka z fiatami.


To ja się przypomnę z postem z maja na 30k$:
ergorg pisze: niedziela, 22 maja 2022, 10:01W skrócie jeszcze jeden zjazd w niedługim czasie na 20-23k$ - potem konsola (odreagowanie z możliwym podbiciem na 30-35k$) przez kwartał i ważna decyzja co dalej - piętro niżej (10-15k$) czy większe odreagowanie z reakcji akumulacji na tych poziomach.

viewtopic.php?f=8&t=31543&start=80#p742362

No to tak, mieliśmy konsolę na 20-25k$, ale nie było sił na 30-35k$ - imo teraz idziemy poziom niżej a minimum double bottom.

Dodano po 1 minucie 55 sekundach:
Vilv pisze: piątek, 19 sierpnia 2022, 14:58Wrzesień zawsze jest na czerwono więc tam będę szukał potencjalnego miejsca na zakupy.
Też mnie ciekawi wrzesień, a jeszcze bardziej listopad (tam mi wychodzi czasowo dołek). Tak czy siak, za wcześnie imo na zakupy long term w tym momencie.
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » piątek, 19 sierpnia 2022, 15:29

@rubel w takim razie nie kłam i nie przypisuj mi słów typu "że taniej już nie będzie", właśnie w moim uśrednianiu to nie ma znaczenia :D A także grając z trendem długoterminowym nawet jeśli chwilowo część pozycji będzie na stracie niczego nie zmienia :D Bo może być tak, że BTC odbije do 40k$ i spadnie dopiero na 10k-11k$ i co wtedy? :D Ja część zysku zrealizuje, a część będę miał na HODL i tyle, jak spadniemy do 10k$, to kupię znowu trochę i sprzedam na 20k$, a reszta HODL i będzie uśredniona w dół :D Ja przecież nie daję gwarancji, a np. skupowanie na RSI 4h, po korektach 15% od lokalnych szczytów fajnie zadziałało, a wahania piękne, bo na hossie był bullrun bez korekt chyba tam była jedna 18% i cały czas up :D Więc jak chcesz na takim czymś uśredniać? :D Chyba, że górę :D
Spoiler:
Spoiler:
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
10
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » piątek, 19 sierpnia 2022, 15:54

@anagamidev @rubel warto rozjaśnić jedno. Uśrednianie jest praktyczne na wszystkich rynkach i to od zarania - zakup akcji Tesli bo wierzysz że rozwój samochodów elektrycznych to przyszłość, zakup Apple bo rynek telefonów komórkowych się rozwija i konkurując z androidem zdobywają co raz to nowe rynki mając unikalny produkt i system operacyjny iOS itd itp

Tu nie rozmowa o uśrednianiu tylko wróćmy do korzeni - produkt BITCOIN, po co go trzymać pomijając wzrost spadek ceny na przyszłe lata ? Kto mi tu odpowie.
anagamidev pisze: piątek, 19 sierpnia 2022, 14:47Np. @socjolog2008 od 4 lat czy nawet więcej czeka na takie ceny i przespał bańkę, która zrobiła +2000% na BTC nie mówiąc o innych crypto czyli wirtualnych pieniążkach jak np. DOGE

To jest dobre 8-) zapominasz o jednym ja gram na kursach, nie skupuje od lat raczej crypto bo ich nie używam. Nie mam do czego. Racja że nie kupiłem za 3k i nie doczekałem do 69k.. Ale w międzyczasie wstawiłem setki zagrań na lewarze, w obie strony na którym robiłem % i wypłacałem na moje ukochane fiaty - PLN, ewentualnie euro. I tyle
Ty tu namawiasz do kupowania i trzymania, już nawet nikt nie oszukuje że tego używa do czegokolwiek innego. W takim przypadku ilość 21 mln nie ma znaczenia. Pod tickerem mogą się kryć kulki dunie albo unikalne naklejki z gum turbo.

Po co to ma być sobie wszyscy razem odpowiedzmy w 2022 ? w świecie KYC/AML/ograniczeń wpłat/wypłat, podatków, bitomatów jednostronnych w całej Europie z wyjątkiem Polski i Niemiec gdzie są dwustronne (kup/sprzedaj), przypisywania adreśów do ID, zdjęć mordy z kartką, adnotacji w Pic`ie, kolorowania adresów hmm. ..
bo dla DT w sumie zasadniczo jak krótkie zagrania robi na lewarach to mu lata gdzie to pójdzie, byleby dobrze obrać kierunek w takim zagraniu. A co będzie za rok, dwa, pięc. No bez jaj

Ja zcash z ledgera pomimo przywrócenia z mnemonica ledgera na kompie nie mogę wypłacić od k.a 26 lipca, amajzing to jest, takie to przezajebiste (bo po przywróceniu magicznych słówek na innym portfelu/kompie adresy nie są przypisane - widzę sobie tylko stan na ledgerze) - czyli w myśl twojej ideologii jestem hodlerem Zcasha ;) tylko fajnie by było jakby nie z przymusu ,i problem na forach, reditach jest nierozwiązywalny od tygodni....Czad i rewolucja na miarę oręnżadek w proszku
Obrazek
bo w tym crypto najbardziej wk.ia amatorszczyzna i badziewne wykonanie usług, z marketingiem jakby zbudowali sami rakietę termojądrową okraszoną przechwałkami o podbiciu wkrótce z tą rakietą innych galaktych. A prawda jest taka że nadal siedzą na drzewie popuszczając tylko wodzę fantazji co to będzie, kiedyś tam za 115 górami i 255 lasami, soon

Dodano po 38 minutach 6 sekundach:
@anagamidev a tobie się marzą poziomy wyceny ze ten bubbel jak za https://finance.yahoo.com/quote/BRK-A/ ,z czym do ludzi co/ Musk się szybko otrząsnął ,wszedł ,popatrzył, zrobił mały hodl i spi.ał w podskokach na minusie zostawiając bukalele i tego Saylora laserowe oko na tratwie pośrodku oceanu samego, gdzie reszta jego kumpli z funduszy już zbankrutowała albo zgłosiła się z opcją planu naprawczego.. Wyceny tutaj to himalaje abstrakcji
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » piątek, 19 sierpnia 2022, 16:37

socjolog2008 pisze: piątek, 19 sierpnia 2022, 16:32@anagamidev a tobie się marzą poziomy wyceny ze ten bubbel jak za https://finance.yahoo.com/quote/BRK-A/
Wniosek tak, że warto trzymać i 40 lat :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 1884
Rejestracja: 21 listopada 2020
Reputacja: 722
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: RevWolt » piątek, 19 sierpnia 2022, 16:52

A ja robię sobie przerwę od krypto bo faktycznie zbyt byczo ostatnio się poczułem, może dlatego że ostatnie korekty miały miejsce według moich założeń tak +/-. Po ruchu 13 lipca do 19 lipca spodziewałem się korekty do wsparcia czyli 20 000 a 21 700 i faktycznia taka korekta miała miejsce do 20 700, tam również trafiłem w punkt fajnego alta OP kupionego po 0,5 z groszem który doleciał do 2 cos +/- 300/400% zysku ale nie o tym. W późniejszym czasie spodziewałem się konsolidacji kolejnej strefy oporu tz. 24 300 do 25 800 i tutaj spodziewałem się finalnie przebicia tej strefy z atakiem na 30 lub 42k.
Do pewnego czasu wszystko szło zgodnie z planem bo faktycznie robili knoty w tej strefie ale stwierdziłem że jeśli już raz testowali poprzednie wsparcie pomyślnie i wybili się na nowe szczyty to czemu nie pokusić się o zrobienie czegoś wyżej? Myślę że do wczoraj robili korektę do ataku na przebicie oporu w weekend jak ostatnio. Jednak jak widać po wykresie, shortach i zrzutach można dojść do wniosku że ktoś doskonale wiedział co robi. Możemy robić nie wiem jakie analizy, wszyscy będą gotowi na wzrosty to i tak znajdzie się magnat wśród wielorybów i zrobi psikusa. Generalnie spodziewałem się bardziej do końca roku 42k i korektę do 25-20k po tym ruchu. Jeśli ten gad ma odbić to do 20k ma czas inaczej faktycznie zrobimy te 12,5k.

Weteran
Posty: 1270
Rejestracja: 29 grudnia 2013
Reputacja: 842
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Vilv » piątek, 19 sierpnia 2022, 17:24

@SCI_FI_Maciuś Powiem Ci że bardzo optymistycznie nastawiasz się z tym drukowaniem. Popatrz że USA właśnie podnosi podatki i nie ma tutaj mowy o żadnym dodruku. Do tego tam ci republikanie nie dogadają się z demokratami więc kto uruchomi dodruk jak nie będzie porozumienia? Bardziej obstawiam po wyborach prezydenckich kiedy jedna z stron obejmie większą władzę. Dobrze będzie jeśli w 2023 pod koniec zaczną obcinać stopy.

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 11 kwietnia 2018
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: bitres » piątek, 19 sierpnia 2022, 17:48

A może test 1T$ kapitalizacji całego crypto (w tej chwili 1,029T wg coinmarketcap), a następnie powoli, bardzo powoli w górę :roll:

Weteran
Posty: 1270
Rejestracja: 29 grudnia 2013
Reputacja: 842
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Vilv » piątek, 19 sierpnia 2022, 18:19

Kapitalizacja jest bez znaczenia, szkoda tracić czas na patrzenie na to i rozgrywanie pod to. Lepiej zwracaj uwagę na zachowanie indeksów. Większość dobiła do znaczących oporów i jest możliwa korekta/kontynuacja spadków. Krypto zaczęło pierwsze korektę/kontynuację spadków. A co dalej to czas pokarze, są rzeczy które przemawiają za kontynuacją wzrostów i jesteśmy w miejscu w którym powinni odbić jeśli chcą to dalej ciągnąć w górę są też nadchodzące eventy które mogą zwiastować spore spadki z końcem sierpnia początkiem września. Więc jest remis 50/50, zobaczymy co zdecydują grubasy.

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], pocoloco-p1 i 47 gości