Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7623
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12820
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » środa, 29 czerwca 2022, 21:55

Co wy kurła? W kasynie jesteście? Może chociaż jakieś wykresy albo podparcie czymś swoich „analiz”. Jak przekupki na targu. Tęsknię za czasami kiedy udzielali się tacy użytkownicy jak @fusywszklanejkuli czy @Wymazywanie
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Początkujący
Posty: 218
Rejestracja: 10 lutego 2018
Reputacja: 59
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: atlas1234 » środa, 29 czerwca 2022, 22:26

@ergorg :rynek krypto teraz w szczególności jest nie przewidywalny wykresy wszyscy mają różne zależne także od co i ile ktoś posiada Polskie forum Bitcoin jest ogólnie warte zainteresowania byłem już na Holenderskim forum lecz Polskie jest bardziej profesjonalnie jeżeli chodzi o analizę ceny Bitcoin , nie mnie jednak wykresy nie zawsze działają , ja uważam że gospodarka światowa jest w rozsypce a Bitcoin nad przepaścią dlatego myślę że będzie odbicie lecz nie będzie nowego teraz Ath dołek wydaję mi się że będzie w okolicach Black vrijdag listopad
Ostatnio zmieniony środa, 29 czerwca 2022, 22:30 przez atlas1234, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 156
Rejestracja: 22 października 2018
Reputacja: 275
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: SirJack » środa, 29 czerwca 2022, 22:27

ergorg pisze: środa, 29 czerwca 2022, 21:55Co wy kurła? W kasynie jesteście? Może chociaż jakieś wykresy albo podparcie czymś swoich „analiz”. Jak przekupki na targu. Tęsknię za czasami kiedy udzielali się tacy użytkownicy jak @fusywszklanejkuli czy @Wymazywanie…

Ja wrzuciłem coś na poparcie swojej tezy ;)
SirJack pisze: środa, 29 czerwca 2022, 21:24 Jeżeli powrócimy pod ATH z 2017 i cena wybije dołem klaster w rejonie ~17.7k $, wtedy możliwy kierunek 10-12k $.

https://pl.tradingview.com/chart/BTCUSDT/joy9LTWk/

Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » środa, 29 czerwca 2022, 22:38

@ergorg jaki analizy techniczne teraz /to mamienie przy odbiciach +/- 500$
- likwidacja funduszu Arrows
- Jesus btc zawalony długami
- obniżony rating Coinbase na Nasdaq
- kwestionowane bezpieczeństwo sieci https://assets-global.website-files.com ... edgers.pdf
- upadek całego systemu Luny + upadek stabla
- kolejny czeka na Waves ,czeka Solana
- fundusza szykują się na Shortowanie Usdt
A zostało tych trupów w szafie jeszcze że hoho
To gdzie to niby ma iść. Tymi drgawkami tylko to bez celu trzymają na masakrycznie wysokiej wycenie $ still 8-)
…nie wiadomo w sumie po co ? Chyba tylko dlatego żeby zdąrzyli wypłacić ci co wypłacić mają zdąrzyć :idea:
Ps
Mam nadzieje że grasz już na platformach FX bezpiecznie na tych wahaniach
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7623
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12820
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » środa, 29 czerwca 2022, 22:44

@socjolog2008, taa, platformy fx. :lol:

Już Ci z 5x pisałem, że gram na FTX do dolara. FTX ma szanse zostania drugim binance. (Przy okazji skupuję ich token korzystając dzięki temu z mniejszych prowizji)

Co do poprzedniego posta to chodziło mi o wrzucanie albo AT albo AF a nie „urośnie bo ja tak mówię”…
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Początkujący
Posty: 1733
Rejestracja: 8 grudnia 2020
Reputacja: 449
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: fetek » środa, 29 czerwca 2022, 23:04

ergorg pisze: środa, 29 czerwca 2022, 21:55Co wy kurła? W kasynie jesteście? Może chociaż jakieś wykresy albo podparcie czymś swoich „analiz”. Jak przekupki na targu. Tęsknię za czasami kiedy udzielali się tacy użytkownicy jak @fusywszklanejkuli czy @Wymazywanie…
przedstawienie analiz z dwoma drastycznie skrajnymi wynikami to gówno nie analiza a takich jest tu 98%.

Po za tym nikt w chwili obecnej nie ogrania tego co się dzieje, większość gra na krótkie pozycje, bawi się w skalpowanie i modli by nie zostać z pozycją na noc. Tzn Ci co mogą bo krypto pod dniówki czy skalpy to masochizm.
socjolog2008 pisze: środa, 29 czerwca 2022, 22:38- kolejny czeka na Waves ,czeka Solana
z solaną to ostrożnie, tam jest dużo większy ruch niż na ETH a problem jest tylko kasa i grubas.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9200
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7024
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » czwartek, 30 czerwca 2022, 01:44

@socjolog2008 idealnie się to pokrywa z dołkiem bessy, same złe news'y :D Jak wybijaliśmy 60k$ to wszyscy euforia, zero złych wiadomości, LUNY i inne wynalazki wybijały ATH :D Chociaż teraz od kilku dni LUNA rośnie jak na drożdżach, możliwe, że początek wielkotygodniowego pompowania czy wielomiesięcznego, chociaż przegrzanie na RSI mega, ale tak jak chłodzili potężnie na spadku drastycznym(może algorytm się odwrócił, zażarł, na rynku jest skurcz podaży, rośnie popyt, zacznie palić coin'y i LUNA znowu urośnie do 100$ ; ) :D :D Ogólnie jakieś regulacje z dupy nagle, żeby obniżyć płynność kiedy najlepiej kupować właśnie jest, jakieś straszenie inflacją i podnoszenie stóp :D I później ktoś powie, że Bitcoin/crypto to manipulacja, a to rządy manipulują rynkami, a zasłaniają się jakimi KNF'ami, SEC'ami dla niepoznaki :D Ogólnie jak coś mocno rośnie, to później przychodzi korekta i nic w tym nadzwyczajnego, zwykłe AT :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 337
Rejestracja: 2 listopada 2021
Reputacja: 1733
Reputacja postu: 
15
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: voodoom » czwartek, 30 czerwca 2022, 02:16

ergorg pisze: środa, 29 czerwca 2022, 21:55Co wy kurła? W kasynie jesteście? Może chociaż jakieś wykresy albo podparcie czymś swoich „analiz”. Jak przekupki na targu. Tęsknię za czasami kiedy udzielali się tacy użytkownicy jak @fusywszklanejkuli czy @Wymazywanie…

@ergorg my już jesteśmy w kasynie. Co mądrzejsi z tego co pamiętam na przełomie jesieni i wiosny pisali "nara". Wszyscy to czują, dlatego coraz mniej AT i AF. Teraz ja sobie rynek totalnie odpuściłem, bo nie da się tego grać gdy zakładam dół ale przyjmuję że może być ruch 50k -> 5k, a do tego przyjmując wariant że dół już mamy. Szkoda kasy i czasu. Rynek musi ostygnąć, to co popełniasz grając longi teraz to spacer po rozżarzonych węglach - cheapou baus że wychodzisz na swoje (zgadzam się że masz najlepszą skuteczność w ostatnich miesiącach), ale to na pewno nie jest dla ludzi o słabych nerwach. Czyste igranie z ogniem.

Taka myśl - do wyborów w US walczymy z inflacją, potem niewykluczone że skręcą ster i lecimy na czołówkę z inflacją zobaczyć co się stanie. Drukando viva la inferno - robialne, ale po wyborach w US.

BitBoy pisze: środa, 29 czerwca 2022, 18:14Jeśli zaś chodzi o trafność analiz użytkowników, których wymieniłeś, to nie jestem w stanie się odnieść jaką mieli skuteczność w długim terminie. A na każdy jeden post który tu wrzucają mogą przypadać dwie transakcje giełdowe na których tracą pieniądze, ale o tym już nie napiszą...
Odkryjmy karty, wejdźmy na "Ty". @bitboy ma rację, poza tym co wrzucałem od jesieni to popełniłem bardzo dużo nieszczęśliwych emocjonalnych decyzji kasujących moje zyski, dobrze że ich nie wrzucałem. Jakbym się trzymał tego co pisałem na forum to byłoby pięknie. Nie da się ocenić mojej skuteczności long term, bom świeżak - zacząłem pisać jesienią 2021, a wszedłem w crypto wiosną 2021 na fali hipe'u, wiele miesięcy spędzając na cyklach niszczenia depo i jego kolejnych procesów odbudowy zanim zrozumiałem o co tu chodzi. @ergorg pewnego razu już to zauważył - że ujawniłem się dopiero po szczycie - to prawda, być może z powodu psychicznych preferencji lepiej się odnajduję w rozgrywaniu scenariuszy katastrofy. Ruchów wzrostowych od początku jak dołączyłem - to zwyczajnie nie czułem.

Klepiąc samemu sobie okejkę - w chuj mądrych rzeczy wrzuciłem, tak jak @pael napisał - tamte analizy były zajebiste. Łza w oku, bo potem prywatnie już sam sobie przeczyłem i pod wpływem emocji na głupich longach zyski kasowałem (trend is your friend, ride to the end). Czyli meritum co @bitboy napisał - to co wrzucamy, nijak nie odzwierciedla sytuacji naszego portfela. A niżej w spoilerze przegląd oldschoolowych postów sprzed paru mc-y, warto sobie wykres odpalić obok by widzieć jaka była cena:
Spoiler:
voodoom pisze: sobota, 13 listopada 2021, 02:34A tak bardziej makro - ja to widzę niedźwiedzio (socjo team, lol):
- mieliśmy 3x wybicie ATH o słabe wartości, za każdym razem po chwili "no i?". To wygląda trochę jak luty-kwiecień, tylko w dużo mniejszej skali
- strasznie męczą teraz kreskę zapodaną przez @RevWolt, kompletnie bez energii
- wczoraj pompa na deflację, niby narracja "alternatywa do klasycznej eko", ale jak przyszło co do czego to SPX ściągnął w dół i wraz z nim dziś BTC czekał na decyzję, a DXY trzymał cały czas za mordę
- w moim otoczeniu cała znana mi ulica jest już ubrana, zdecydowana co najwyżej dokupować za kolejne wypłaty kolejne dołki, aczkolwiek wiem że są osoby które dopiero myślą o "inwestycji"
- graficznie - IMO po tak odjebanej konsoli na 30k, to teraz BTC powinien przybierać kształt paraboli, a on z każdym dniem się wypłaszcza
- MACD na 1d mocno spadkowe z dywergencją, trudne do zanegowania. Takich dywergencji w ogóle nie było w fazie wzrostów przed styczniem 2021 lub w poprzednich baniach. Technicznie BTC powinien 2 dni temu skorzystać ze sprzyjającej sytuacji wskaźników, wszystko mówiło "moon", a jednak zawija w dół.
- w moich oczach technicznie wygląda to na kibel, ale dane onchain (flow, portfele) mówią że to bezsens, grubi się nie zrzucają. Czy ktoś ma dane na ile te portfele się wymieniły w posiadaniu, np. czy gruby 10k nie zamienił się w instytucję 10k?
- widzimy ostatnio mocny outflow z giełd - ale oprócz tego potrzebny jest jeszcze popyt żeby pchać cenę, a z tym było ciężko przy ostatnich wybiciach ATH
------------------------------------------------------------------------------------------
voodoom pisze: piątek, 26 listopada 2021, 01:14Uprzedzając - nie jestem Elliotowcem, robiłem to może kilkadziesiąt razy. Ale nie podoba mi się wykres ostatnich dwóch ATH październik-listopad, nie kupuję tego jako korekty nieregularnej (choć tak wygląda, ale tak samo wyglądała w kwietniu, co i tak nie skończyło się dobrze). Powyższe mnie skłoniło żeby coś porysować i wyszło jak poniżej, z założeniami:
a) zasady na sztywno, "nie może być niżej", blabla. Wiem że były inne pomysły, np. Fibo wziął dołek 20 maja tutaj: viewtopic.php?f=27&t=25968&p=720809&hilit=fibo#p720809
b) biorąc lowest low z korekty tegorocznej padło na 22 czerwca, i siłą rzeczy 20 lipca był już falą (2)
c) początek hossy trójkątem "LL 2018" - "covid HL 2020" jako duże fale [1] i [2]
d) maj-czerwiec 2019 - korekta pędząca
e) koniec hossy - strasznie słabe ATH bez sił, ale wg. teorii możliwe

Obrazek

I teraz wisienka - czyli gdzie ładowały się grubasy - w okresie marzec-październik 2019 portfele >1000BTC tylko puchną, niezależnie od zmian ceny, nie zrzucali na górze, nie zrzucali w marcu 2020. Czyli w sam raz pasuje do trójkąta akumulacyjnego w falach 1-2 jako początek dużego trendu. Wywalili wszystko dopiero na wyckoffie luty - maj 2021, potem już nie zebrali.

Obrazek

No i tak mi wyszedł game over. Masa innych modeli wskazuje jeszcze zapas, więc nie zdziwię się jak wleci ATH, trzeba będzie zmienić oznaczenia Ale póki co jednak ostrożnie...

------------------------------------------------------------------------------------------
voodoom pisze: wtorek, 14 grudnia 2021, 02:25I jeszcze odnośnie dystrybucji/akumulacji - rysujcie jakie chcecie Wyckoffy, ale onchain na portfelach wskazuje że od połowy października:
- portfele >1BTC, >10BTC łykają coraz więcej bitków
- portfele > 100BTC, >1000BTC albo zrzucają albo idą płasko
- ulicy drobniejszej jak 1BTC nikt nie mierzy, pewnie i tak trzyma na giełdach

https://www.lookintobitcoin.com/charts/ ... han-1-btc/
https://www.lookintobitcoin.com/charts/ ... an-10-btc/
https://www.lookintobitcoin.com/charts/ ... n-100-btc/
https://www.lookintobitcoin.com/charts/ ... -1000-btc/

IMO coś to mówi, choć nie lubię tego wskaźnika w małej skali, tak samo jak rezerwy BTC na giełdach - dla grubasów siedzących na setkach tysięcy BTC nie ma nic prostszego jak rysować te wykresy wedle woli.

Spójrzcie na wolumen - gówno się dzieje. Myśląc jak grubas który towaru ma więcej niż da się sprzedać przy takiej sytuacji rynku - trzeba uważać, mocniejsza raca na netflow lub reserve może spowodować panikę. Najlepiej zostawić boty opychające X BTC per minute, pilnować netflow i rysować exchange reserve na spadkowy, przy mentalności "buy de dip" tak idzie opchnąć najwięcej towaru, na spokojnie. Jak cena zleci to już sporo gorszy interes.

Podsumowując - @pael ma rację bo dobre wrzucalem. @Bitboy ma rację bo chuja zarobiłem. I tyle warte nasze "analizy".

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 841
Rejestracja: 26 marca 2020
Reputacja: 485
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Lord_Bafford » czwartek, 30 czerwca 2022, 03:32

anagamidev pisze: czwartek, 30 czerwca 2022, 01:44 Chociaż teraz od kilku dni LUNA rośnie jak na drożdżach, możliwe, że początek wielkotygodniowego pompowania czy wielomiesięcznego
Błagam Cię, jakie drożdże :D Nawet ustawiając skalę co 0.005$ nic nie widać :)
Co do BTC. Jedziemy na dół.

Weteran
Posty: 7474
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2761
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: pael » czwartek, 30 czerwca 2022, 06:58

voodoom pisze: czwartek, 30 czerwca 2022, 02:16Klepiąc samemu sobie okejkę - w chuj mądrych rzeczy wrzuciłem, tak jak @pael napisał - tamte analizy były zajebiste. Łza w oku, bo potem prywatnie już sam sobie przeczyłem i pod wpływem emocji na głupich longach zyski kasowałem (trend is your friend, ride to the end). Czyli meritum co @bitboy napisał - to co wrzucamy, nijak nie odzwierciedla sytuacji naszego portfela. A niżej w spoilerze przegląd oldschoolowych postów sprzed paru mc-y, warto sobie wykres odpalić obok by widzieć jaka była cena:


I w tym rzecz, ze mnie nie interesuje ile kto zarobil i procentow nakrecil, a co wrzucil z czego moglem skorzystac ;-)

Weteran
Posty: 2389
Rejestracja: 3 kwietnia 2013
Reputacja: 3721
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: BitBoy » czwartek, 30 czerwca 2022, 08:15

voodoom pisze: czwartek, 30 czerwca 2022, 02:16poza tym co wrzucałem od jesieni to popełniłem bardzo dużo nieszczęśliwych emocjonalnych decyzji kasujących moje zyski, dobrze że ich nie wrzucałem. Jakbym się trzymał tego co pisałem na forum to byłoby pięknie.
Po pierwsze szacun za mówienie o porażkach. Zawsze uważałem że dużo bardziej wartościowe i potrzebne są wpisy o porażkach a nie chwalenie się sukcesami. Wielu chce się kreować tylko przez pryzmat tego co im wyszło. Na nic nie zda się niezła metoda analizy rynków jeśli nie mamy odpowiedniej psychiki, kontroli nad emocjami, zarządzania depozytem oraz żelaznej konsekwencji w realizowaniu strategii. I zdecydowana większość osób na tym właśnie polegnie. Co komu po niezłej metodzie analizy skoro zbankrutował?
Często powtarzam że nie mamy szans w starciu z algorytmami, bo one nie mają emocji i z żelazną konsekwencją będą realizować zadaną strategię. Jedyne czego potrzebują to czas i odpowiednio duża ilość rozdań. A ci którym uda się odejść od stołu w momencie gdy byli na plusie, będą uważani za "skutecznych trejderów co odnieśli sukces". Na każdego z nich przypada cmentarzysko użytkowników, którzy zniknęli z tego forum i co najwyżej próbują odbudować sobie życie i finanse. A w pamięci tutejszych czytelników żyje często jakaś forumowa legenda @staryiznanynick, której losów już niestety nikt nie zaktualizował. A guru nie pisze bo jest zbyt zajęty terapią od uzależnień i noszeniem worków w hurtowni na drugim etacie, by wyjść z długów.

I jeszcze raz wrzucę "Drogę żółwia", gdzie praktyczny eksperyment pokazał że mimo udostępnienia grupie osób tej samej metody, tylko niewielka część potrafiła przekuć to na długoterminowy sukces finansowy.
https://lubimyczytac.pl/ksiazka/103311/ ... -traderami

A odnośnie obecnej sytuacji bitka, opinia od Alessio:

Początkujący
Posty: 1733
Rejestracja: 8 grudnia 2020
Reputacja: 449
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: fetek » czwartek, 30 czerwca 2022, 09:41

voodoom pisze: czwartek, 30 czerwca 2022, 02:16Taka myśl - do wyborów w US walczymy z inflacją, potem niewykluczone że skręcą ster i lecimy na czołówkę z inflacją zobaczyć co się stanie. Drukando viva la inferno - robialne, ale po wyborach w US.
myślę że ostanie wystąpienie 3 tonowego zwierza i dwójki osłów było dostatecznie wymowne.
voodoom pisze: czwartek, 30 czerwca 2022, 02:16Szkoda kasy i czasu.
dokładnie, indeksy też mają problem ale tam jeszcze można skakać po dniówkach więc da się kilka tysi dżinnie wyciągać a potem tracić na krypto
voodoom pisze: czwartek, 30 czerwca 2022, 02:16poza tym co wrzucałem od jesieni to popełniłem bardzo dużo nieszczęśliwych emocjonalnych decyzji kasujących moje zyski, dobrze że ich nie wrzucałem
witam w klubie, straciłem 90% usdt i busd bo próbowałem grać w bocznym na siłę.

Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 15 października 2018
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: zbig001 » czwartek, 30 czerwca 2022, 10:15

Dla mnie dylematem jest tylko że czasem wybieram żeby intensyfikować DCA, albo odwrotnie, zawieszam je całkiem.
Ostatecznie nie zaczekałem na cenę niższą niż $20k i sporo dokupiłem, bo mimo że potencjał na dalsze spadki jest całkiem wyraźnie definiowalny, to jednak moje nerwy mają ograniczoną wytrzymałość.
Niewykluczone że w konsekwencji zamiast szampana będzie mi potrzebny jakiś dobry żel na stłuczenia :lol:

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 86
Rejestracja: 3 września 2016
Reputacja: 122
Reputacja postu: 
9
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: dondziadzia » czwartek, 30 czerwca 2022, 10:27

W normalnych warunkach polityczno-ekonomicznych obstawiałbym trend spadkowo boczny przez najbliższy rok/półtora ze względu na presję podnoszenia stóp i widma recesji. Natomiast wszystko wskazuje na to, że zgodnie z planem na jesień wrócimy do covida co może zmienić sytuację i dać podbitkę na koniec 2022/początek 2023. Pytanie jak nisko zejdziemy do tego czasu.

Osobiście kontynuuję DCA na wybranych altach z 2-3 letnim targetem.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 905
Rejestracja: 25 listopada 2017
Reputacja: 906
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Essen

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Zeyt » czwartek, 30 czerwca 2022, 10:30

Bitcoin już przełamał wsparcie na 20k, ale ETH na swoim wciąż się trzyma.
Wnioskować można że ETH jest w mocniejszej sytuacji
Nie zmieniając fundamentów w których alty lecą do piekła gdy BTC spada, dołek możemy zobaczyć na BTC dopiero jak alty "puszczą" ;)

Widocznie na rynku wciąż znajduję się wiele hodlerów mających nadzieje na dalsze wzrosty, bądź paradygmat stosunku altów do BTC się zmienia, co jest scenariuszem typu black swan więc ryzykownym by było grać pod niego

Pożyjemy, zobaczymy, póki co fundamenty niezmienne, nie drukujemy, spadamy
Skupuj strach, sprzedawaj euforie ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » czwartek, 30 czerwca 2022, 10:40

Największy debil kryptfinansów Saylor laserowe oko - tylko od wczoraj -7.5% za zakupie z 29.06
A ludzie go słuchają i uśredniają - do 500$ będziecie uśredniać :?:
Obrazek
Przewalił już 1,5 miliarda $ - nie swoich ,inwestorów :twisted:
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Początkujący
Posty: 1733
Rejestracja: 8 grudnia 2020
Reputacja: 449
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: fetek » czwartek, 30 czerwca 2022, 10:54

zbig001 pisze: czwartek, 30 czerwca 2022, 10:15Niewykluczone że w konsekwencji zamiast szampana będzie mi potrzebny jakiś dobry żel na stłuczenia :lol:
osobiście uważam że zakup na spot poniżej 25k w long i tak będzie wygrany. Po prostu zarobisz kilka tysi mniej.

Początkujący
Posty: 219
Rejestracja: 13 września 2017
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: altar » czwartek, 30 czerwca 2022, 11:00

U mnie pierwsze longi na btc się aktywowały. Niemniej jednak mogłoby zejść niżej :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7623
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12820
Reputacja postu: 
16
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » czwartek, 30 czerwca 2022, 11:03

socjolog2008 pisze: czwartek, 30 czerwca 2022, 10:28A nie gracie na gofno kulkach w sytuacji gdzie trzeszczą nawet systemy finansowe Państw.
Akcje i giełdy Państwa będą ratować.


Jak chcesz naganiać na GPW to sobie znajdź forum o GPW. Jesteś na forum o krypto, przychodzisz i tylko krzyczysz ciągle jakie to krypto jest złe. Spójrz na swój WIG:



Pięknie ten wykres wygląda, trend spadkowy od 2008 roku. 8-)


socjolog2008 pisze: środa, 29 czerwca 2022, 08:53PERMANENTNIE out z crypto - do zobaczenia na przełomie jesień-zima 2022 na forum
Dla zainteresowanych alternatywną spekulacją : https://newconnectgpw.pl
kompletnie zero treści o crypto
To chyba silniejsze od Ciebie, patrz co wczoraj pisaleś i ile zdąrzyłeś na*ebać postów od tej pory. xD

Dodano po 3 minutach 24 sekundach:
Dołożyłem do longa, jeśli USA nie wyciągnie, to pewno zamknę poniżej 19k$ jakoś.
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
13
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » czwartek, 30 czerwca 2022, 11:19

@ergorg ja postów Wy minusów % na depo
Jestem ciekaw opinii ludzi którym uratowałem kasę pisanie wprost. A nie poklepywaniem po plecach.
Nie piszę tego do @adiqq i reszty, mają swój rozum. Piszę do żółtych - żeby nie mieli do wyboru wyłącznie postów o stawianiu longów i kupowania.
Ciekawy czy są zadowoleni z ocalonej kasy na forum od listopada :?:
Ja spamuje niby a wy nie siejecie FUD`u namawiając od topu na BFD :lol: ciekawe, ciekawe
ergorg pisze: czwartek, 30 czerwca 2022, 11:21Ciekawe ile uratowałeś przed wejściem w bańkę 2020-2021. Bo piszesz tak cały czas. Niezmiennie od paru lat...

To bzdura, i oboje to wiemy. Wstawiam jako jeden z nielicznych pozycje /przed i w obie storny na L i S
i co najważniejsze Nie zarobić nie jest = nie stracić ;)
Ostatnio zmieniony czwartek, 30 czerwca 2022, 11:24 przez socjolog2008, łącznie zmieniany 1 raz.
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: CzarnaOwca, locus1111, tomaroc i 18 gości