Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1986
Rejestracja: 20 września 2014
Reputacja: 4002
Reputacja postu: 
7
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: bitloteiros » środa, 24 października 2018, 14:32

@Wymazywanie,
"ICE’s Bakkt CEO Kelly Loeffler: Platform Won't Support Margin Trading, Contracts to Be Fully Collateralized"
"Specifically, with our solution, the buying and selling of Bitcoin is fully collateralized or pre-funded. As such, our new daily bitcoin contract will not be traded on margin, use leverage or serve to create a paper claim on a real asset."

https://cointelegraph.com/news/ices-bak ... ateralized
kozaki_wiesi pisze: Dobrze rozumiem, że wpłacający kasę otrzyma obietnicę i zapewnienie, że posiada bitcoiny ale nie będzie miał kontroli nad kluczami?
Pierwotnie miało to wyglądać tak, że BTC są przechowywanie na multisigu a jeden z kluczy jest znany tylko właścicielowi. Czyli giełda nie może oszukać go na temat posiadanych środków a z drugiej strony on nie może ich sprzedać bez ich wiedzy/zgody. Nie wiem na czym w końcu stanęło trzeba by pogrzebać
Ostatnio zmieniony środa, 24 października 2018, 14:38 przez bitloteiros, łącznie zmieniany 2 razy.
BTC 201x - mBTC 202x - satoshi 20xx

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 4282
Rejestracja: 4 marca 2017
Reputacja: 4282
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: pomorskie

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: kozaki_wiesi » środa, 24 października 2018, 14:34

@bitloteiros
Dobrze rozumiem, że wpłacający kasę otrzyma obietnicę i zapewnienie, że posiada bitcoiny ale nie będzie miał kontroli nad kluczami? Wygląda to zupełnie jak Comex wystawiający papierowy certyfikat na posiadanie złota znajdującego się w ich sejfie. Problemem jest to, że certyfikatów jest więcej niż kruszcu - czyli mamy do czynienia z "rezerwą cząstkową" na złocie i jego "rozmnożeniem". Dzięki temu można skutecznie kontrolować i manipulować ceną złota.
Obawiam się, że czeka nas to samo w przypadku krypto.
Ostatnio zmieniony środa, 24 października 2018, 14:40 przez kozaki_wiesi, łącznie zmieniany 1 raz.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 643
Rejestracja: 22 grudnia 2017
Reputacja: 584
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: CRXEE8 » środa, 24 października 2018, 14:37

kozaki_wiesi pisze: @bitlotwiros
Dobrze rozumiem, że wpłacający kasę otrzyma obietnicę i zapewnienie, że posiada bitcoiny ale nie będzie miał kontroli nad kluczami? Wygląda to zupełnie jak Comex wystawiający papierowy certyfikat na posiadanie złota znajdującego się w ich sejfie. Problemem jest to, że certyfikatów jest więcej niż kruszcu - czyli mamy do czynienia z "rezerwą cząstkową" na złocie i jego "rozmnożeniem". Dzięki temu można skutecznie kontrolować i manipulować ceną złota.
Obawiam się, że czeka nas to samo w przypadku krypto.
czyli w skróce Tether v.2 hehe ;)

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 4282
Rejestracja: 4 marca 2017
Reputacja: 4282
Reputacja postu: 
7
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: pomorskie

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: kozaki_wiesi » środa, 24 października 2018, 14:57

bitloteiros pisze: Pierwotnie miało to wyglądać tak, że BTC są przechowywanie na multisigu a jeden z kluczy jest znany tylko właścicielowi. Czyli giełda nie może oszukać go na temat posiadanych środków a z drugiej strony on nie może ich sprzedać bez ich wiedzy/zgody.
Czy teoretycznie możliwe jest by ten sam klucz dać kilku "właścicielom" i ten sposób "zwiększyć" liczbę bitków?
I skoro ktoś musi się zgodzić bym coś sprzedał to nie ja jestem właścicielem...

Spoiler:
offtop, gdybyście jeszcze nie słyszeli: 19% przegłosowane w Sejmie!

https://www.fxmag.pl/artykul/sejm-przeg ... YMEiYEP_Ks

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4685
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3499
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: shinya56 » środa, 24 października 2018, 17:08

@kozaki_wiesi, Wrzuciłem do tematu Twój post.
"Ciekawy artykuł o rozwoju i przyszłości bitcoina - m.in. o pomyśle wprowadzenia inflacji na btc:

The miners and businesses with large transaction volume will both decide to (re)introduce inflation. For the large-volume businesses this will externalize their costs, and for miners it’s simply “free money” (...)
The main resistance to this change would come from the developers themselves (who feel this limit is non-negotiable) and long-term bitcoin holders. Businesses will be divided: those which cater to the latter (insurers, vaults) will be against the change, and those with high onchain volume (exchanges, wallet providers) will be for it.

https://medium.com/@rusty_lightning/the ... LSwDnj_YKc
"

Czyli chcą drukować BTC tak jak $ ? Wtedy wartość Bitcoina będzie co raz mniejsza.

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: koparki » środa, 24 października 2018, 17:18

---

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 4282
Rejestracja: 4 marca 2017
Reputacja: 4282
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: pomorskie

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: kozaki_wiesi » środa, 24 października 2018, 17:25

shinya56 pisze: Czyli chcą drukować BTC tak jak $ ? Wtedy wartość Bitcoina będzie co raz mniejsza.
To będzie ten moment gdy BCH przejmie tron. Trochę kpię ale nie wyobrażam sobie takiej zmiany. Dzisiaj 1% jutro 3 a pojutrze hiperinflacja...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: BitJanusz » środa, 24 października 2018, 17:38

według coinmarketcap mamy nowego lidera na parze BTC/USD (chociaż wszyscy wiemy, jakie to finexowe "USD" jest...)

https://simex.global/en

(kiepskie recenzje ma ta giełda, więc to pewnie pusty volumen - trick a la okex).

na dodatek bitstamp zmniejszył dystans do finexa i ma "tylko" 50% volume mniej na BTC/USD. Jeszcze pół roku temu różnica była dużo większa, nawet 5:1 dla finexa.

Mam nadzieję, że finex powoli zostanie zmarginalizowany, Tether powoli (bez wielkiego bum, które mogłoby zaszkodzić crypto) odejdzie w niepamięć na korzyść innych stablecoinów - może cała ta machina pana Brocka Pierce pójdzie w cholerę i krypto przestanie być obciążone tymi wątpliwymi instrumentami.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 4282
Rejestracja: 4 marca 2017
Reputacja: 4282
Reputacja postu: 
8
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: pomorskie

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: kozaki_wiesi » środa, 24 października 2018, 18:40

@bitloteiros @Wymazywanie i inni
Poruszaliśmy dzisiaj temat BAKKT, co niewątpliwie będzie miało duży wpływ na kurs.
Oto co znalazłem w sieci (wykop.pl):


Firma Intercontinental Exchange między innymi właściciel jednej z największych giełd na świecie New York Stock Exchange (NYSE) ogłosiła powstanie nowej firmy Bakkt. W skład właścicieli tej firmy oprócz ICE wchodzą także Microsoft, Boston Consulting Group oraz Starbucks. Każda z firm na dać swoją wiedzę w zamian za potencjalne zyski. Są to główne firmy ale w skład przedsięwzięcia wchodzą także Fortress Investment Group, Eagle Seven, and Susquehanna International Group które pewnie zajmą się stroną bezpieczeństwa fizycznego.

Głównym celem Bakkt jest otworzenie Bitcoina na światowe instytucje finansowe w sposób przejrzysty, otwarty a także zgodny ze wszystkimi regulacjami. Co więcej właściciele uważają że pozwoli to także za pomocą funduszy na pierwszy plan emerytalny w USA 401(k) oparty o Bitcoina. Właściwie można powiedzieć że początkowe nastawienie jest bardziej takie żeby Bitcoin stał się nowym "Asset Class" niż środkiem płatniczym. Obecnie główne Asset Class to Cash Equivalents, Equitie, Bonds, Real Estate, Gold, Precious Metals & Commodities. Docelowo jednak chcą rozwinąć i umożliwić płatności za pomocą BTC w bezpieczny sposób (po to w tym wszystkim wiedza Starbucksa).

Czyli plan działania składa się z dwóch faz, pierwsza BTC jako SOV i przyciągniecie dużych instytucji finansowych, drugi BTC jako płatności i wykorzystanie wiedzy Starbucks (retail) i Microsoft (e-commerce). Skupmy się na tym pierwszym

Tak będzie działał Bakkt, po pierwsze ma to być w pełni regulowana licencjonowana i co tylko sobie możecie wyobrazić giełda BTC. Jedną z najważniejszych różnić to będzie gwarancja że każdy BTC ma fizyczne pokrycie oraz to że nie będzie tradingu na margin ani z dźwignią , czyli możliwości shortowania będą dość mocno ograniczone. Właściwie handel będzie skupiał się kupowaniu lub sprzedawaniu BTC.

Kontrakty na giełdzie mają być jednodniowe co to oznacza w praktyce, aby sprzedać BTC będzie trzeba je najpierw zdeponować w ich "sejfie" (o tym jak to działa później) stąd wiemy że każdy BTC sprzedany na giełdzie ma pokrycie fizyczne.Transakcji dziennie można robić ile się chce ale koniec końców kontrakt wygasa pod koniec dnia. Podlicza się kto ile kupił a kto ile sprzedał. Jednego czego nie było w systemie to USD i ta informacja zostaje przekazana do clearing house który się zajmuje płatnościami. Ryzyko jest takie że ktoś np. kupił BTC za 100 mln USD i teraz nie wpłaci pieniędzy. Sprzedający nic nie traci bo nie było clearingu , traci tylko tyle że myślał że sprzedał a tak naprawdę został z BTC. Ale to nie jest produkt dla ulicy więc sądzę że prawnie to będzie zabezpieczone tak samo jak przy handlu ropą czy złotem.
Po skończonym clearingu zakupione przez nas BTC zostają zdeponowane do naszego box'a w sejfie.

Jak BTC będą przechowywane w przeciwieństwie do giełd gdzie środki wszystkich klientów są przechowane razem na hot wallet i cold wallet. Tutaj każdy ma swój lockbox zamknięty w sejfie i przechowywany "offline" coś ala paper wallet. W momencie chęci wypłaty BTC na własny portfel po potwierdzeniu tożsamości lockbox zostanie otwarty i klient dostanie private key. Czyli coś podobnego jak skrytki bankowe.

***Bakkt będzie zarabiać na trading fees oraz na opłacie za przechowywanie BTC w ich "sejfie"*** . Warto dodać że standardowo tak przechowywane środki są bardzo dobrze zabezpieczone, uzbrojona ochrona, monitoring 24/7 oraz ubezpieczone. Tak jak przechowuje się np złoto.

Jest duża dyskusja, wyznawcy bitcoina sprzeciwiają się takim rozwiązaniom mówiąc że jest to centralizacja, w szczególności jak ktoś przechowuje nasze BTC tak jak bank. Uważają że w świecie BTC każdy sam sobie powinien być bankiem, mieć pełny węzeł i samemu dbać o bezpieczeństwo swoich środków a wymiany powinny być p2p a nie za pomocą giełd. Inni uważają że bez dużych firm nie ma co mówić o adopcji ani o wejściu funduszy i innych instytucji finansowych, a firmy takie jak Bakkt mogą zapewnić bezpieczeństwo przechowania BTC jaki samemu nie byli byśmy w stanie.


***ode mnie - chciałem zwrócić uwagę, że jeśli kupisz bitcoina za pośrednictwem BAKKT to nie będziesz jego właścicielem bo nie będziesz kontrolował klucza prywatnego. A "twój" bitcoin będzie można pod byle pozorem zcypryzować w przypadku gdy krypto zacznie zagrażać systemowi fiat albo pod byle jakim innym powodem
Ostatnio zmieniony środa, 24 października 2018, 18:48 przez kozaki_wiesi, łącznie zmieniany 2 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9205
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: anagamidev » środa, 24 października 2018, 18:43

kozaki_wiesi pisze: pierwszy plan emerytalny w USA 401(k) oparty o Bitcoina
Ciekawe czy to zawoalowana cena Bitcoin'a w przyszłości :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 4282
Rejestracja: 4 marca 2017
Reputacja: 4282
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: pomorskie

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: kozaki_wiesi » środa, 24 października 2018, 19:03

anagamidev pisze: Ciekawe czy to zawoalowana cena Bitcoin'a w przyszłości
Oby, choć ja jestem pełen obaw, szczerze mówiąc.
-tworzymy bitcoina aby uwolnić się od systemu finansowego (banków)
-tworzymy bank do przechowywania naszych bitcoinów, których będzie można nas pod byle pretekstem, na polecenie władz (czyli banksterki), pozbawić

Czy to nie jest robienie kurtyzany z logiki?
BAKKT to mi bardziej na konia trojańskiego wygląda niż na pozytywny rozwój projektu.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: BitJanusz » środa, 24 października 2018, 19:11

Ludzkość w pigułce:

1. Stwórz BTC, by uwolnić się od banków
2. Stwórz banki do przechowywania BTC
3. ?????
4. Profit!

:mrgreen:
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9205
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: anagamidev » środa, 24 października 2018, 19:15

@kozaki_wiesi, BTC jest dla wszystkich i każdy może robić z nim co mu się żywnie podoba. Niezależnie o tego kim jest i co reprezentuje, czy to zwykły szaraczek czy jakiś bankster. To jest własnie elastyczność BTC. Ja to odbieram jako pozytyw, więcej ludzi się dowie i oswoi z samą ideą. A ci co będą chcieli wziąć sprawy w swoje ręce, sięgną głębiej, zaznajomią się z technologią i będą używać bezpośrednio. Inni będą traktować to jako lokatę czy po prostu coś na zasadzie fajnie mieć skoro wszyscy mają i o tym gadają :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 4282
Rejestracja: 4 marca 2017
Reputacja: 4282
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: pomorskie

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: kozaki_wiesi » środa, 24 października 2018, 19:18

anagamidev pisze: To jest własnie elastyczność BTC. Ja to odbieram jako pozytyw, więcej ludzi się dowie i oswoi z samą ideą. A ci co będą chcieli wziąć sprawy w swoje ręce, sięgną głębiej, zaznajomią się z technologią i będą używać bezpośrednio.
Ja tu raczej widzę w przyszłości podział bitcoina na legalne (te z banku) i nielegalne, które Pan Smith śmie trzymać poza systemem i na pewno używa do handlu narkotykami i sponsorowania terroryzmu.
Całkiem możliwe (chciałbym) by przemawiała przeze mnie paranoja ale ja po prostu nie wierzę elitom i wietrzę spiski w takich działaniach ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1986
Rejestracja: 20 września 2014
Reputacja: 4002
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: bitloteiros » środa, 24 października 2018, 19:20

kozaki_wiesi pisze: chciałem zwrócić uwagę, że jeśli kupisz bitcoina za pośrednictwem BAKKT to nie będziesz jego właścicielem bo nie będziesz kontrolował klucza prywatnego. A "twój" bitcoin będzie można pod byle pozorem zcypryzować w przypadku gdy krypto zacznie zagrażać systemowi fiat albo pod byle jakim innym powodem
Nie rozumiem o co ci chodzi. Każdy wie że nie będzie to zdecentralizowana giełda P2P więc muszą jakoś przechowywać bitki. Chyba że spodziewałeś się że będą tam hadlować "wirtualnymi" BTC. A wypłacić je przecież możesz, nie ma przymusu trzymania ich na giełdzie
kozaki_wiesi pisze: W momencie chęci wypłaty BTC na własny portfel po potwierdzeniu tożsamości lockbox zostanie otwarty i klient dostanie private key
kozaki_wiesi pisze: wyznawcy bitcoina sprzeciwiają się takim rozwiązaniom mówiąc że jest to centralizacja, w szczególności jak ktoś przechowuje nasze BTC tak jak bank
A to już w ogóle jest jakiś debilizm. Jeśli ktoś chce żeby mu ktoś inny przechowywał BTC to wara od tego. "Wyznawcom bitcoina" za to najwyraźniej nie przeszkadza przechowywanie BTC użytkowników na hotwalletach i coldwalletach przez dotychczas istniejące giełdy o wątpliwej reputacji i do tego gdzie ich środki są narażone non stop na kradzież w wyniku shackowania lub inside job
kozaki_wiesi pisze: Jak BTC będą przechowywane w przeciwieństwie do giełd gdzie środki wszystkich klientów są przechowane razem na hot wallet i cold wallet. Tutaj każdy ma swój lockbox zamknięty w sejfie i przechowywany "offline" coś ala paper wallet.
Czyli rozwiązanie o wiele bezpieczniejsze i bardziej transparentne niż na dotychczasowych giełdach. Ja tu widzę same plusy względem "naszych" giełd

Dodano po 33 sekundach:
kozaki_wiesi pisze: BAKKT to mi bardziej na konia trojańskiego wygląda niż na pozytywny rozwój projektu
:shock:
BTC 201x - mBTC 202x - satoshi 20xx

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2298
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3481
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Pleasek89 » środa, 24 października 2018, 19:21

kozaki_wiesi pisze:Całkiem możliwe (chciałbym) by przemawiała przeze mnie paranoja ale ja po prostu nie wierzę elitom i wietrzę spiski w takich działaniach ;)
Nikt nie zarżnie kury znoszącej złote jaja. Nie ma się co nad tym zastanawiać na etapie kiedy rynek krypto jest ciągle bardzo mały.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 4282
Rejestracja: 4 marca 2017
Reputacja: 4282
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: pomorskie

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: kozaki_wiesi » środa, 24 października 2018, 19:25

@bitloteiros
Spoko, ja rozumiem co do mnie mówisz - każdy może robić ze swoją kasą co chce. Jeden woli mieć nad nią kontrolę, inny ufa instytucjom. Nic nikomu do tego. Ja po prostu nie kupuję bankopodobnego rozwiązania dla idei, która od banków nas miała uwolnić. Tylko tyle.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1986
Rejestracja: 20 września 2014
Reputacja: 4002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: bitloteiros » środa, 24 października 2018, 19:33

kozaki_wiesi pisze: Ja tu raczej widzę w przyszłości podział bitcoina na legalne (te z banku) i nielegalne
Podział istnieje już teraz i jego pogłębianie się jest raczej nieuniknione ale nie sądzę że do takiego ekstremum jak napisałeś. Na rynku OTC "nieużywane" BTC czyli takie prosto z kopalni lub od EA który je trzymał od lat mają wyższą cenę niż paczki złożone z bitków z różnych źródeł i niewiadomego pochodzenia. Nikt nie chce znaleźć się w posiadaniu BTC które zostały skradzione lub posłużyły do popełnienia przestępstwa bo może to na niego sprowadzić kłopoty. Bitki kupione na jakiejkolwiek giełdzie są w miarę "czyste" dopóki możemy udowodnić że je na tej giełdzie kupiliśmy
BTC 201x - mBTC 202x - satoshi 20xx

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 4282
Rejestracja: 4 marca 2017
Reputacja: 4282
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: pomorskie

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: kozaki_wiesi » środa, 24 października 2018, 19:35

bitloteiros pisze: ale nie sądzę że do takiego ekstremum jak napisałeś
To imo zależy od tego jak bardzo bitcoin zagrozi systemowi.
Ostatnio zmieniony środa, 24 października 2018, 19:38 przez kozaki_wiesi, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1986
Rejestracja: 20 września 2014
Reputacja: 4002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: bitloteiros » środa, 24 października 2018, 19:38

kozaki_wiesi pisze: Ja po prostu nie kupuję bankopodobnego rozwiązania dla idei, która od banków nas miała uwolnić
I nie musisz. W takim przypadku domyślam się że jakiekolwiek środki wypłacasz z giełdy od razu po kupnie inaczej właśnie to robisz - używasz bankopodobnego rozwiązania. Dla aktywnego tradera takie rozwiązanie (natychmiastowa wypłata) jest nie do przyjęcia a BAKKT wprowadza rozwiązania bezpieczniejsze od tych których używają giełdy obecnie
BTC 201x - mBTC 202x - satoshi 20xx

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Karolak, luk1999, sebamistrz, shinya56 i 35 gości