Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1826
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1578
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: bitup » poniedziałek, 25 marca 2024, 17:42

@sebamistrz si
:arrow: tu krótkie z 73 do 69 :arrow: tu długie z 68 i co z tego powiedz , jakie te poziomy mają znaczenie jak to i tak steruje co się stanie na indexach za czym pójdą etf . Jakieś innowacje technologiczne , skalowalność czy inne aktualizacje sieci się pojawiły o czym nie wiem żeby cokolwiek tu miało znaczenie poza czyszczeniem krótkich i długich i likwidacje :?: :?:
każde pozycje uśredniam , nie wiem gdzie odbije i nie wiem gdzie się załamie , jak wiesz to pisz wcześniej ;)
najzabawniejszy MEMcoin btc trwa https://mempool.space :arrow: za nim POS MEMcoin eth https://etherscan.io/gastracker

Początkujący
Posty: 38
Rejestracja: 10 marca 2024
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Zmarzniety0 » poniedziałek, 25 marca 2024, 18:21

Wczoraj się wyprzedałem... A jak zaczęło skakać do góry, to pomyślałem że nie ma sensu się ładować bo zaraz jebnie i zablokuję sobie kapitał.
W ten sposób nastała Wielka Smuta. Już bym 10% ściągał eh....

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1826
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1578
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: bitup » poniedziałek, 25 marca 2024, 18:34

@Zmarzniety0 by zjeby wybiły w sobotę do niedzieli to byśmy oboje zarobili , ale nie mieli odwagi bez Nasdaqa to dzisiaj ty się wyprzedałeś a ja dokładam do stratnej krótkiej lol
zbili 14k i odbili 11k , mocne cholerstwo przez te byki
Zmarzniety0 pisze: sobota, 23 marca 2024, 19:06Dobra, takie pytanie nowego, skoro znacie kurs BTC w tym wątku, to kiedy będzie 69,5k ?
bitup pisze: sobota, 23 marca 2024, 20:18@Zmarzniery0 wyratowanie 62 i przebicie 66 ( no prawie , mają drugie podejście ) , siła wiatru , temperatura oraz dodatkowo cena jajek przed świętami sugerowało by w 90 % że twój przedział cenowy ,, powinni '' przebić do jutra do 22 . Inna sprawa czy to utrzymają ;)


Jadę na shoping świąteczny , dokładam kolejną krótką na 70.8 :arrow:
najzabawniejszy MEMcoin btc trwa https://mempool.space :arrow: za nim POS MEMcoin eth https://etherscan.io/gastracker

Początkujący
Posty: 74
Rejestracja: 6 stycznia 2024
Reputacja: 51
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: pomocny » poniedziałek, 25 marca 2024, 19:24

ktoś kiedyś powiedział, że szortowanie hossy to idiotyzm i ja się z tym pełni zgadzam :)

Początkujący
Posty: 86
Rejestracja: 20 września 2017
Reputacja: 38
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: riDERQs » poniedziałek, 25 marca 2024, 19:27

bitup pisze:Na 70k dokładka zabezpieczenia i zmiana lewara z x19 na x13 kolejne uśrednianie czeka kapitał , obserwuje
Jak działa zmiana lewara na istniejącej pozycji (binance)?

Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: 18 marca 2024
Reputacja: 71
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: pablo_gr » poniedziałek, 25 marca 2024, 20:04

Zaczeliśmy właśnie kwietniowy rajdzik, trzeba obesrować na ile starczy pary, wpływy z ETFów.

W przypadku parabolicznego rośnięcia na wykresach będzie bardzo kusiło sprzedać przed majem (i wejśc z powrotem w okolicach jesieni) dlatego liczę na spokojniejsze wzrosty.

Początkujący
Posty: 38
Rejestracja: 10 marca 2024
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Zmarzniety0 » poniedziałek, 25 marca 2024, 20:28

Dwie i pół godziny już cisną na opór. Nawet tyle miejsca nie ma żeby wcisnąć palec. Co za beznadzieja. Pewnie jak pójdę spać to się zaczną okazje...

Początkujący
Posty: 468
Rejestracja: 17 czerwca 2022
Reputacja: 381
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adamjttk » poniedziałek, 25 marca 2024, 20:32

bitup pisze: poniedziałek, 25 marca 2024, 16:56 Na 70k dokładka zabezpieczenia i zmiana lewara z x19 na x13Obrazekhttps://zapodaj.net/plik-yVX1Hk5mJ1
kolejne uśrednianie czeka kapitał , obserwuje
.
Widzisz, siedzisz teraz na zgnilym jajku i predzej czy pozniej powiesz PASS.
A czy dobije do 73k czy 75k czy 80k w ciagu tygodnia to juz bez roznicy.

I tym taka zabawa rozni sie od najzwyklejszego hodlowania od 20k ze przy dipie na 60k czy nawet 50k masz to w nosie i spisz spokojnie bo wiesz w ktorym momencie cyklu jestesmy.

Dlatego pytalem jakis czas temu za jaki % kapitalu sie bawisz w takie zagrania, bo jak za kilka % to oczywiscie stresu nie ma, ale wtedy rowniez wklejanie wynikow ze uroslo o 10 czy 20% nie ma zadnego sensu przeciez.

Bo jak widze takie posty to widze ze jednak cisnienie jest:
bitup pisze: poniedziałek, 25 marca 2024, 18:34 by zjeby wybiły w sobotę do niedzieli to byśmy oboje zarobili , ale nie mieli odwagi bez Nasdaqa to dzisiaj ty się wyprzedałeś a ja dokładam do stratnej krótkiej lol
Dla przypomnienia co pisales jeszcze kilka dni temu:
bitup pisze: wtorek, 19 marca 2024, 17:56 i tak lewary robią setki % większe zyski w dome niż te spoty . Tu w 3 dni można zrobić 3 lata hodlowania i dipowania lol
Jak na moje gdybys w "3 dni" zarabial tyle co przez 2-3 lata hodlowania to juz by Cie na forum nie bylo po jednym cyklu ;P
bitup pisze: poniedziałek, 25 marca 2024, 17:42 Jakieś innowacje technologiczne , skalowalność czy inne aktualizacje sieci się pojawiły o czym nie wiem żeby cokolwiek tu miało znaczenie poza czyszczeniem krótkich i długich i likwidacje :?: :?:
bitup pisze: poniedziałek, 25 marca 2024, 16:17chodzi głównie o poziom ATH z 2021 , naciągane Do Kwonem i Bankmanem nieistniejącą nigdy kasą , tokenami giełd pokrytych w czurpynie Bankmana i piramidzie stake + Do Kwona . No jestem szczególnie ciekawy kto to ma utrzymać i wybić , odstrzelony CZ czy kto :?:
tu w ktym krypto nie chodzi już kompletnie o nic , nie ma ludzi , zainteresowanie jak jest krąży dookoła memecoinów , poblokowali ścieżki wyjścia AML , za chwilkę przymkną portfeliki , kopalnie z USA uciekają w te pędy przed podatkiem Bidena , halving może stworzyć presję biznesową :arrow: a jak dobrze rozumiem zabezpieczeniem tethera są papiery skarbowe USA lol a drukuje cenę Nasdaq z ETF wypierdololo przyjdzie , trzeba tylko cierpliwie czekać ;)
Na te 2 cytaty odpowiem w ten sposob - bitcoinowi nie trzeba zadnych innowacji czy aktualizacji.
A jezeli zapomniales czemu cena bita rosnie w dlugim horyzoncie i o co w nim chodzi i dlaczego coraz wiecej ludzi chce miec chociaz troche bita w portfelu to przypomne - bo dopoki bedzie dodruk fiatow i inflacja i okradanie ludzi z ich pracy/majatku, dopoty bit bedzie rosl bo nie da sie go dodrukowac. Bit nie ma sufitu bo fiaty nie maja podlogi. I z roku na rok coraz wiecej ludzi to rozumie. ETFy to gamechanger i wg mnie SEC strzelil sobie w stope w szerszym horyzoncie (powiedzmy >10-20 lat) bo wykladniczo zwiekszyl zainteresowania tematem jak bardzo system jest popsuty/ustawiony.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 25 marca 2024, 20:35 przez adamjttk, łącznie zmieniany 1 raz.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1826
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1578
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: bitup » poniedziałek, 25 marca 2024, 20:35

riDERQs pisze: poniedziałek, 25 marca 2024, 19:27Jak działa zmiana lewara na istniejącej pozycji (binance)?

na mexc przesuwasz lewar i uzupełniasz depozyt zabezpieczający na mniejszy Dodano po 2 minutach 42 sekundach:
@adamjttk powiem pass jak mnie przetrzymają do środy , w wielki czwartek i ogólnie święta , do wtorku nie mam zamiaru włączać komputera nawet
a co do reszty wywodu , to hazard , endorfina , tu nie chodzi o ile i za ile a o grę . Krótko widać jeszcze jesteś że masz podejście walki o coś ( czyli jeszcze musisz o coś walczyć , marzysz , masz cele i nadzieję na odmianę losu )
najzabawniejszy MEMcoin btc trwa https://mempool.space :arrow: za nim POS MEMcoin eth https://etherscan.io/gastracker

Początkujący
Posty: 468
Rejestracja: 17 czerwca 2022
Reputacja: 381
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adamjttk » poniedziałek, 25 marca 2024, 21:30

bitup pisze: poniedziałek, 25 marca 2024, 20:38co do reszty wywodu , to hazard , endorfina , tu nie chodzi o ile i za ile a o grę .
Imho totalnie nie masz racji, hazard, endorfina i "gra" --> 10x wieksze emocje i "haj" masz na bukmacherce chociazby gdzie stany euforyczne/depresyjne to normalka.
Forex, opcje - to samo. BTC to zupelnie inna para kaloszy, ludzie inwestuja tam swoja kase emerytalna bo widza ze to co prezentuje soba btc ma po prostu rece i nogi, ciezko kwestionowac po prostu podstawy ktore sa mega solidne.
bitup pisze: poniedziałek, 25 marca 2024, 20:38 Krótko widać jeszcze jesteś że masz podejście walki o coś ( czyli jeszcze musisz o coś walczyć , marzysz , masz cele i nadzieję na odmianę losu )
Jest roznica pomiedzy marzeniami/walka o idealy a po prostu wierzeniem w solidne fundamenty projektu.
Pierwszy papierowy portfel robilem z 10 lat temu. Bylo to cos niesamowitego, zupelnie jak scenariusz matrixa w 99'. Po latach oczywiscie zaginal razem z roznymi zapomnianymi smieciami, za duzo rzeczy w zyciu sie dzialo na codzien a btc zapowiadal sie na sezonowa wydmuszke.
Z 6-7 lat temu juz inwestowalem ale balem sie wchodzic za wieksze pieniadze, kilka pensji to bylo max co moglem zaryzykowac, a i tak uciekalem jak tylko mialem kilkadziesiat % na plusie. Bo z tylu glowy bylo --> predzej czy pozniej mnie "wydymaja" a bit sie zawinie, nie przebije sie do mainstreamu.
2 lata temu juz nawet mi powieka nie drgnela jak wchodzilem "all in", oczywiscie all in w sensie to co mialem do zainwestowania, bez sprzedawania domu jakby co.
Dla mnie zatwierdzenie etfow w US juz w ogole postawilo kropke nad i jezeli chodzi o spoleczna akceptacje btc. Teraz kolejne poziomy akceptacji i wykladniczy naplyw gotowki to tylko kwestia czasu.
Dlatego mi sie troche smiac chce jak ktos mowi o "przehodlowaniu" - ostatnie 15 lat mowi nam, ze przehodlowanie czesci portfela to w sumie jedna z lepszych rzeczy jakie moga sie zdarzyc cierpliwemu inwestorowi, na dzisiaj, w obecnym otoczeniu ekonomicznym, wydaje sie po prostu nierozsadne nie trzymanie jakiejs czesci portfela w btc --> dlatego o kurs dlugoterminowo jestem bardzo spokojny.

PS. Saylorowa firma dzisiaj 22% up, jakis komentarz, pamietam ze pisales cos o realizacji zyskow, radzie nadzorczej etc.? ;)
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 25 marca 2024, 21:34 przez adamjttk, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 105
Rejestracja: 5 listopada 2022
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Hoyden » poniedziałek, 25 marca 2024, 21:33

pabblo_pl pisze: poniedziałek, 25 marca 2024, 16:24 @BitHub Już jeden był taki co shortował w hossie, jak mu tam było @socjolog2008
Co do kursu nadal obstawiam to samo, czyli drugie podejście pod 75k
Zaorski też twardo znowu przecież shortuje btc :-)

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1826
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1578
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: bitup » poniedziałek, 25 marca 2024, 21:42

adamjttk pisze: poniedziałek, 25 marca 2024, 21:30PS. Saylorowa firma dzisiaj 22% up, jakis komentarz, pamietam ze pisales cos o realizacji zyskow, radzie nadzorczej etc.?

Ja szanuje twoje i każdego podejście odnośnie btc , mam inne
Pisałem o Saylorze , to jest hazardzista z bańki internetowej i tam robił to samo ( i też nie swoją kasą = masz archiwalne artykuły z Wall Street o Saylorze jak się zaczył po bańce i jak później wrócił ) :arrow: viewtopic.php?f=27&t=25968&p=780768&hil ... or#p780768
adamjttk pisze: poniedziałek, 25 marca 2024, 21:30Dla mnie zatwierdzenie etfow w US juz w ogole postawilo kropke nad i jezeli chodzi o spoleczna akceptacje btc

Akceptacje asseetu spekulacyjnego , kolejnego , jednego z setek jak zawsze to robiły te wielkie fundusze inwestycyjne od 1774 roku ;) zmieniają się tylko tickery i przylepione do nich opowieści ;)
że byki się tak nie nakręcają i nie bronią jak spada i spadnie , a odpalacie się jak kogoś złapią na krótkich ( które sam wstawiam i się wam wystawiam pokazując .. ) a w hossach jak strusie zakitrani miesiącami lol , zresztą na siłę przekonujecie jak wstawiam pozycje w obie strony . Tu tej nie trafiłem ale trzymam H O D L :lol:
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 25 marca 2024, 21:47 przez bitup, łącznie zmieniany 2 razy.
najzabawniejszy MEMcoin btc trwa https://mempool.space :arrow: za nim POS MEMcoin eth https://etherscan.io/gastracker

Początkujący
Posty: 483
Rejestracja: 5 listopada 2015
Reputacja: 303
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: szajsiwo » poniedziałek, 25 marca 2024, 21:43

Zaorski (jesli to byl on) wparowal tu niedawno, niemalze natychmiast zblaznil sie i tak szybko zniknał :lol:
Niektorzy blaznia sie i nie znikaja :lol:

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 212
Rejestracja: 30 listopada 2017
Reputacja: 176
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Yogi77 » poniedziałek, 25 marca 2024, 21:54

riDERQs pisze: poniedziałek, 25 marca 2024, 19:27
bitup pisze:Na 70k dokładka zabezpieczenia i zmiana lewara z x19 na x13 kolejne uśrednianie czeka kapitał , obserwuje
Jak działa zmiana lewara na istniejącej pozycji (binance)?

Zmniejszenie zabezpieczenia jest równoważne zwiększeniu lewaru (i odwrotnie) - więc po prostu dobierasz lewar dodając lub odejmując zabezpieczenie

Lewar to po prostu: wartość pozycji / wartość zabezpieczenia

bitup pisze: poniedziałek, 25 marca 2024, 20:38a co do reszty wywodu , to hazard , endorfina , tu nie chodzi o ile i za ile a o grę . Krótko widać jeszcze jesteś że masz podejście walki o coś ( czyli jeszcze musisz o coś walczyć , marzysz , masz cele i nadzieję na odmianę losu )

Możesz sobie tak myśleć, ale są ludzie (pewnie mniej niż 1%) którzy podchodzą do tej "gry" poważnie ;)

Otwierają firmę, piszą skomplikowany system komputerowy, zbierają dane, backtestują a potem kupują samochody, domy itd.

Nie mają też za bardzo czasu aby pisać na forum

Wiem że to możliwe, może nie dla tych pozostałych 99% ludzi - ale ogólnie tak

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » poniedziałek, 25 marca 2024, 22:09

Im więcej szortujących tym lepiej, wg. mnie, bo to zwiększy prawdopodobieństwo takiego pionowego wzrostu jak na Nvidia albo kakao :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 258
Rejestracja: 21 stycznia 2018
Reputacja: 90
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: pabblo_pl » wtorek, 26 marca 2024, 08:31

bitup pisze: poniedziałek, 25 marca 2024, 21:42Tu tej nie trafiłem ale trzymam H O D L

Nadal trzymasz?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1826
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1578
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: bitup » wtorek, 26 marca 2024, 08:55

@pabblo_pl tak bez zmian , będę dokładać , zmniejszać lewar , zamykać napiszę
Cała ta pozycje zostanie rozegrana transparentnie bez ściemniania jak w większośći po fakcie % bez PNL ( gdzie sam nie wstawiam PNL lol ) u mistrzów z X . 29, 30, 31 to dni bez sesji w USA . Wczoraj wystarczy że wyłączyli Nasdaqa i ETF i po 22 miałeś spadek o 2000 $ , mnie te bycze predykcje bawią , może i zrobią triple top ;) zobaczymy , narazie rozgrywam w tle
rynki za chwilę otwierają a kakao widzieli :mrgreen: Dodano po 5 minutach 9 sekundach:
Rada plemienna wydała na mnie już wyrok lol
najzabawniejszy MEMcoin btc trwa https://mempool.space :arrow: za nim POS MEMcoin eth https://etherscan.io/gastracker

Początkujący
Posty: 258
Rejestracja: 21 stycznia 2018
Reputacja: 90
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: pabblo_pl » wtorek, 26 marca 2024, 09:04

@BitHub Ja bym to zamknął wczoraj przy 69506 i wszedł w longa, już dziś byś odrobił stratę..
Zobaczymy gdzie to zajedzie, sądzę że wyżej pod 75k usd..

Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: 18 marca 2024
Reputacja: 71
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: pablo_gr » wtorek, 26 marca 2024, 09:06

Coraz bardziej przekonuję się to opcji kwietniowej i sell in may. Zakłada 100k może i więcej do końca kwietnia, potem oczywiście odkupienie na jesień. Opcja bardzo ryzykowna ale ma też swoje podstawy - kurs BTC coraz bardziej zaczyna dopasowywać się do rynków tradycyjnych, widzimy to w weekendy gdzie nic się nie dzieje. Duże ryzyko ale potencjalnie szansa na blisko podwojenie swoich BTC.
bitup pisze: wtorek, 26 marca 2024, 09:00Rada plemienna wydała na mnie już wyrok lol

Żeby dawać minusy tutaj za podzielenie się przegraną pozycją to trzeba mieć jakieś problemy psychiczne.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1826
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1578
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: bitup » wtorek, 26 marca 2024, 09:16

pabblo_pl pisze: wtorek, 26 marca 2024, 09:04wczoraj przy 69506

miałem -19 % na tę chwilę a walczymy o plus i zarobienie na tej pozycji
@pablo_gr z tym majem .. halving i etf 11 stycznia 2024 takie dwa tematy i co to dało :?: dało kapitał funduszy inwestycyjnych w instrumenty ETF a zabrało volumeny i fee dla minerów , co spowodowało obniżenie niezatwierdzonych transakcji w mempoolu na 100k z 300k oraz ZNACZNE zejście kosztu opłat za przesyłanie btc ( redukcja o 70% zarobków dla kopaczy ) Powodując co :arrow: zjazd o 70 % zarobku i rentowności przed nadchodzącym halvingiem robiącym jeszcze redukcję o 50 % na rentowności bloku
Na spokojnie , jak przegram to JA przegram i wezmę to na klatę
Obrazekhttps://zapodaj.net/plik-p7eaUBnV8J
https://mempool.space/pl/graphs/mempool#6m
najzabawniejszy MEMcoin btc trwa https://mempool.space :arrow: za nim POS MEMcoin eth https://etherscan.io/gastracker

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Fugitive, Google [Bot] i 38 gości