Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » środa, 28 sierpnia 2019, 23:27

Tutaj kolejny wykres z serii podobieństw :D Tym razem pierwsza bańka na COMARCH, korekta -85-86% :D BTC miał podobnie 84%, gdyby mi ktoś nie powiedział, to stwierdziłbym, że to wykres BTC na jakiejś mniej znanej giełdzie :D Struktura wykresu wręcz identyczna :D


Tutaj jeszcze złoto dla porównania :D
Spoiler:
Bottom is in :D Być może będziemy tutaj konsolidować przez dłuższy czas :D
Spoiler:
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: l3sny » czwartek, 29 sierpnia 2019, 00:39

To jest bug związany z rozwiązaniem parlamentu w UK m.zd. Zaraz się połapia co chodzi i gold oraz bit wrócą do wzrostów. Tak sobie myśle na zdrowy rozsądek... Daje tydzień max na taki scenariusz.
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: 30 maja 2017
Reputacja: 28
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Afk - Krk
Napiwki: https://brave.com/teo842

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pirat » czwartek, 29 sierpnia 2019, 09:27

Jak już porównujemy do innych aktywów będących store of value poza systemem, to srebro zaliczyło rajd + 10% w ostatnich paru dniach. Radzi sobie najlepiej i przebiło ważny opór. Właśnie w momentach spadków na bicie, nabierało większego momentum do wzrostów. Według mnie były to momenty ogłoszenia kolejnych gróźb w wojnie celnej Chiny // Ameryka.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Dovakhiin » czwartek, 29 sierpnia 2019, 09:48

9000 soon? :twisted:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » czwartek, 29 sierpnia 2019, 09:53

@Dovakhiin 10k$ soon :D Fajnie, że ciągle to możemy napisać :D Wyobraźcie sobie, że spadamy z 100k$ na 95k$ skupowalibyście dip'a, wiedząc, że kurs zmierza w bliżej nieokreślonej przyszłości do 288k$ czy 1M$? :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1902
Rejestracja: 25 października 2013
Reputacja: 639
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: baggins » czwartek, 29 sierpnia 2019, 10:01

koniec beartrapa, teraz już UP
Wszystko co piszę jest jedynie moją opinią. Nie roszczę sobie prawa do głoszenia prawdy objawionej. Mylić się może każdy.
LEWAR TWÓJ WRÓG!!!

NoMoreCore

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 569
Rejestracja: 27 lipca 2018
Reputacja: 837
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Piekło

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: xtraderx » czwartek, 29 sierpnia 2019, 10:19

@baggins rozwinalbys ta mysl? widzisz cokolwiek na wykresie co mowi Ci o tym, ze mozemy miec juz solidne odbicie? Ja osobiscie widzialbym najpierw zaliczenie EMA21 na 1W i wowczas odbicie. Jezeli EMA21 padnie (knot moze byc ponizej, ale wazne zebysmy zakonczyli powyzej weekly) to mamy definitywne odwrocenie trendu i jestesmy w bessie. Poki co, dla mnie dalej hossa, wiec pytanie gdzie dolek :roll:

Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » czwartek, 29 sierpnia 2019, 10:29

Ogólnie warto też spojrzeć na 1M nie wygląda to super byczo, tym bardziej, że do zamknięcia jeszcze 2 dni tylko :D W każdy razie warto grać pod 100k$, za 1-4 lata zostanie wbite, a wszytko zakumulowane tutaj zwróci się razy kilka :D


### edited: 2019-08-29 10:47 ###
Notabene może alty co nieco ruszą :D Shit GNT/BTC już +30%(od dołka sprzed kilku dni 69%) :D Warto skupować różne, zawsze to jakiś wybije, a i tak wszystkie są na złodziejskich poziomach i dadzą zarobić w dłuższym terminie :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1902
Rejestracja: 25 października 2013
Reputacja: 639
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: baggins » czwartek, 29 sierpnia 2019, 10:51

xtraderx pisze: czwartek, 29 sierpnia 2019, 10:19 rozwinalbys ta mysl?
luty, kwiecień 2018, lipiec 2019 - takie najwyraźniejsze
(stamp)
Wszystko co piszę jest jedynie moją opinią. Nie roszczę sobie prawa do głoszenia prawdy objawionej. Mylić się może każdy.
LEWAR TWÓJ WRÓG!!!

NoMoreCore

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 544
Rejestracja: 3 sierpnia 2019
Reputacja: 919
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: zeroBTC » czwartek, 29 sierpnia 2019, 11:20

@baggins

2018 ma się nijak do obecnej sytuacji ,
najmocniejszy przykład : "żelazna" podłoga która trzymała 3miesiące 9-11. 2018 ,
a w maju '19 bez najmniejszego oporu rozkraczyła nogi jak stara qrwa :lol:

@kim_dzong_un
chodzi o zobrazowanie sytuacji ....
Co Cię uraziło w mojej odpowiedzi ?? Dobitnie bo to prawda ...trochę luzu sztywniaku ...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1902
Rejestracja: 25 października 2013
Reputacja: 639
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: baggins » czwartek, 29 sierpnia 2019, 13:18

zeroBTC pisze: czwartek, 29 sierpnia 2019, 11:20bez najmniejszego oporu rozkraczyła nogi jak stara qrwa
przypadkowo dobrze trafiłeś - bo stara k... była i już ją wszyscy znali... ta k... nie jest powszechnie znana i przez to ma szansę "dźwignąć" ;) co nieco kursowi (pozostając w zaproponowanej przez Ciebie retoryce)
Wszystko co piszę jest jedynie moją opinią. Nie roszczę sobie prawa do głoszenia prawdy objawionej. Mylić się może każdy.
LEWAR TWÓJ WRÓG!!!

NoMoreCore

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4690
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3500
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: shinya56 » czwartek, 29 sierpnia 2019, 14:52

Ciekawe czy to jest początek końca USA ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3933
Rejestracja: 20 grudnia 2013
Reputacja: 2083
Reputacja postu: 
7
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Szwajcaria

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: __kot__ » czwartek, 29 sierpnia 2019, 14:58

@shinya56 Może to być zalążek wojny totalnej (qwa). Było już kilku takich, którzy w ostatnich 30 latach chcieli odejść od petrodolara. Za każdym razem skończyło się krzewieniem demokracji.
Tylko, że Rosja z Putinem na czele to nie jest kraj, gdzie można bezkarnie wrzucić kilka dywizji demokracji i udawać, że nic się nie dzieje.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4690
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3500
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: shinya56 » czwartek, 29 sierpnia 2019, 15:11

__kot__ pisze: czwartek, 29 sierpnia 2019, 14:58Tylko, że Rosja z Putinem na czele to nie jest kraj, gdzie można bezkarnie wrzucić kilka dywizji demokracji i udawać, że nic się nie dzieje.

Gorzej będzie jak teatr działań odbędzie się w Europie Środkowo Wschodniej. Myślę, że Putin najpierw będzie likwidował amerykańskie bazy wojskowe w Europie. Trump będzie chciał wojny jak najdalej od własnego kraju. Mamy prze.....

Początkujący
Posty: 711
Rejestracja: 4 kwietnia 2018
Reputacja: 882
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: jondoexxx » czwartek, 29 sierpnia 2019, 15:32

odnośnie dyskusji z przed kilku stron, czemu Satoshi nie ruszył swoich monet, to jest jeszcze jedna opcja:
Siedzi w więzieniu :D

Z wszystkich scenariuszy, które czytałem o możliwej tożsamości Satoshiego w ostatnich latach, ten przemawia do mnie najbardziej.
https://news.bitcoin.com/satoshi-nakamo ... l-le-roux/

p.s. o ile w wielu kwestiach nie zgadzam się z @prezes, to co myślicie o jego negatywnym scenariuszu, bo nie wydaje się pozbawiony sensu? (filmik w spoilerze) może nie wyolbrzymiałbym tego tak jak on, że BTC wpadnie w spirale śmierci i pójdzie do 0, ale sądzę, że podobne spadki po halvingu jak są na LTC obecnie, moim zdaniem możliwe i idea krótkotrwałego przełączania koparek na inne waluty, nie wydaje się głupia i sam jako górnik kopałbym to co po prostu najbardziej opłacalne.

Pytanie, co można kopać ASICami do wydobywania BTC na chwilę obecną?
Spoiler:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » czwartek, 29 sierpnia 2019, 16:04

jondoexxx pisze: czwartek, 29 sierpnia 2019, 15:32że BTC wpadnie w spirale śmierci i pójdzie do 0, ale sądzę, że podobne spadki po halvingu jak są na LTC obecnie, moim zdaniem możliwe i idea krótkotrwałego przełączania koparek na inne waluty
To sobie trzeba będzie obejrzeć. @Prezes ma spojrzenie zdrowe, jak każdego kto siedzi w tym temacie odrobinę czasu. Spekulacyjnie można grać różnie - próbując przechytrzyć manipulatorów (a raczej się podłączyć pod grupę która akurat ma większą siłę) ale fundamentalnie to już każdy widzi przecież że się wyczerpuje wachlarz opowieści. Bo teraz co będziemy sobie po halvingu opowiadać od 2020 przy zmianie na 6,25 BTC/blok, że przy zmianie na 3,125 co się wydarzy, a docelowo sieć kto będzie utrzymywał później. Społeczny ruch milośników Bitcoina... :mrgreen: Stworzył i rozbujał rynek, powinien prędzej czy później się zmarginalizować.

Z tym zero to przesada, ale BTC nie powinien być główną walutą rozliczeniową crypto jak w świecie finansów dolar..bo przez to to taki sam cyrk, tylko małpy inne
Też tu o tym wspominałem
Spoiler:
socjolog2008 pisze: środa, 28 sierpnia 2019, 17:20Ten halving to może być gwóźdź dla BTC, nagroda spadająca do 6.25 moc pochłaniająca energię Austrii, użyteczność porównywalna z DOGE, rozpasane marzenia, wizje, iluminacje a po 11 latach adopcja mniejsza niż automaty z batonami na autostradzie. Tu prawdopodobnie albo będzie mega zamieszanie albo sam nie wiem co, taka hiper pompa jak na LTC po halvingu
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7642
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12857
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » czwartek, 29 sierpnia 2019, 16:51

socjolog2008 pisze: czwartek, 29 sierpnia 2019, 16:04To sobie trzeba będzie obejrzeć. @Prezes ma spojrzenie zdrowe, jak każdego kto siedzi w tym temacie odrobinę czasu.
Z tego co kojarzę, prezes narzekał na BTC od początku tego roku i się w niego nie pakuje, kiedy to BTC zrobił jeden z najlepszych wyników.

Ja natomiast zrobię coś odwrotnego, pakuję się praktycznie całymi środkami w BTC przy 7-8k$. Double top tegorocznego szczytu to będzie ~100%, a poprzednie ATH 200%. Tyle mi w zupełności starczy czekając do wiosny następnego roku.

socjolog2008 pisze: czwartek, 29 sierpnia 2019, 16:04BTC nie powinien być główną walutą rozliczeniową crypto jak w świecie finansów dolar
A co powinno być? Może ZEC? :mrgreen:

---

Większe odreagowanie widzę przy ~9k$.



Po ostatnich spadkach dziwię się, że dalej co poniektórzy sugerują się RSI w tak ekstremalnych sytuacjach. No chyba, że mówimy o 1D - tak, to powinno być dobre wejście (RSI - 30). ;)
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » czwartek, 29 sierpnia 2019, 17:12

@ergorg spekulacyjnie ZEC na dziś kupowane po 260 i uśredniane w dół do 180 to wtopa. Spokojnie ja to wiem. Wczoraj skupiłem dołek LTC (oby to był dołek).Dzisiaj dotarła kasa i poszło w BTG, teraz patrze na ten nieszczęsny Dash i ETH. Wszystko mnie interesuje, byle by upie.Olić tego słomkowego dziada (chociaż longi mam na nim ;) )Spekulacja to spekulacja, ale BTC to jeb.y dziad jak USD i polityka monetarna FED

uggly Time
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Posty: 7524
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2781
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: pael » czwartek, 29 sierpnia 2019, 17:34

Obrazek
Ciekawostka z Wenezueli
Spoiler:

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 133
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Athread4 » czwartek, 29 sierpnia 2019, 17:43

Mnie nie pokoi jedna sprawa, alty doszly prawie juz do poziomow ostatnich low, kiedy to btc byl na 3200+. Co jezeli btc spadnie chociaz, by nawet jeszcze o 1-2k? To oznaczalo, by nowe dolki na praktycznie wiekszosci altow.

Moim zdaniem tym samym zaprzecza to nowe ATH na samym btc, bo przeciez przy poprzedniej bance nie mielismy takiej korelacji miedzy btc a altami, ze robili nowe low.

@socjolog2008
Dolek na LTC? watpie, skoro utworzyl sie RGR, chociaz poziom 60 ma dosc solidne wsparcia.
Ostatnio zmieniony czwartek, 29 sierpnia 2019, 17:46 przez Athread4, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Dr Cavelord, naciuje, Tazz28 i 42 gości