Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6742
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6559
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: BitJanusz » sobota, 15 grudnia 2018, 12:51

koparki pisze:Trudna decyzja czy poważnie pakować się w alty czy tylko cząstkowa transza ;) , teraz rynek mnie tak wytresował że strasznie się ociągam mimo że ceny wydają się ok, przykład Waves pokazuje że ot tak każdy z nich może odpalić z 50%
Wiem, że fekalne alty CIę nie interesują, ale stosunkowo wysokowolumenowe LINK czy MDA zrobiły setki procent od sierpniowego dołka, jadąc na boczniaku. Więc wstrzelenie się w alta w dołku potrafi dać mega zyski niezależnie od tego, co robi BTC. Problem jest oczywiście w trafieniu... na Binance jest dużo altów i niektóre robią takie skoki, a inne się po prostu osuwają bez odbić, niczym BTC.

patrząc na to, co się dzieje na BTC - jakieś dziwne szpileczki wysoko podbijające cenę mimo małego wolumenu oraz swobodne opadanie coraz niżej - to mi wygląda na testy popytu przez MM (nie mam na mysli jakichś "sił zza kurtyny", zwykłe działania dużych graczy jak na każdej giełdzie, opisywane zresztą w książkach - "słynny" model Wyckoffa też opiera się na testach podaży/popytu przez MM) oraz chęci ekipy na ewentualne kontynuowanie szpileczki. Kiedy iskra nie wypala, to mamy kolejne lower low i znów próbę.. i znów.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1986
Rejestracja: 20 września 2014
Reputacja: 4002
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: bitloteiros » sobota, 15 grudnia 2018, 12:59

Następna pompka bez kontynuacji z knotem koszącym późne shorty. Nagromadzone bidy ~3k$ znowu działają jak magnes a algoboty natrętnie kierują kurs w tamtym kierunku. Prawdopodobnie mnóstwo SL ustawionych jest poniżej 3k$ i to oraz VPVR skłania do ustawienia się z bidami kilka setek niżej bo powrót może być błyskawiczny



Więc pytanie to raczej nie czy a kiedy tam zjedziemy. Z obecnego poziomu? Lub najpierw zdechły kotek żeby nabrać rozpędu i zgasić nadzieję? A może wyleszcz będzie polegał na pozostawieniu tych wszystkich bidów z tyłu i obok pękających shortów to FOMOsie będą stanowić dodatkową siłę napędową do wzrostów? :roll:
Jeśli ktoś się spodziewał posta "teraz to już tylko up/down" to przykro mi że go zawiodłem :mrgreen: . Z jednej strony wyprzedanie rynku na ekstremalnym poziomie z drugiej ekstremalnie mocny downtrend porównywalny do zeszłorocznych wzrostów. Zaskakujący na pewno siłą wobec braku negatywnych newsów jak w 2014 dlatego ich nie porównuję mimo wielu podobieństw.

Dodano po 3 minutach 4 sekundach:
szlagaag pisze:Widzimy kto gdzie sie odkupuje. 32mln $ ustawione na zakup 2960-3000$
Ale to mogą być retailersi niekoniecznie grube ryby. Nas interesują ci drudzy
BTC 201x - mBTC 202x - satoshi 20xx

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: koparki » sobota, 15 grudnia 2018, 13:35

G20 mówi między wierszami,że krypto jest niedopuszczalne w takiej wolnościowej formie, to jest bardzo zły news, dużo gorszy niż przesunięcie Bakkt
Grube ryby muszą chyba respektować polecenia płynące z wyższej hierarchii.
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1986
Rejestracja: 20 września 2014
Reputacja: 4002
Reputacja postu: 
7
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: bitloteiros » sobota, 15 grudnia 2018, 14:07

@koparki,
To jest news z gatunku "China bans bitcoin (again)" :mrgreen:
Już kilka lat temu pisałem że wszelkie regulacje, oficjalne giełdy pod nadzorem instytucji rządowych itp itd nie są bitcoinowi i nam potrzebne a wręcz szkodliwe i odbiją się czkawką. Podtrzymuję to zdanie. "Oni" zawsze robią coś dla siebie, a jeśli już coś dla nas to też w taki sposób i tylko wtedy gdy sami więcej zyskają.
Chcesz bezpiecznej lokaty - bank lub kruszce. Spekulacja na regulowanych i "niemanipulowanych" rynkach - giełda i forex. Od BTC wara bo świetnie sobie radzi bez tych śmierdzieli.
Do tej pory krypto dawało każdemu spore szanse. Z reguły wystarczyło pokopać lub kupić i trzymać. Nawet jak spadło 90% to mając cierpliwość można się było później cieszyć. Po wejściu regulatorów na ten rynek większość będzie dymana w każdy możliwy sposób

Dodano po 2 minutach 45 sekundach:
Trochę lektury na weekend

koparki pisze: w Australii gdzie ogranicza się wolność zakazem szyfrowania
Ale tam kryptobiznesy i kryptoinwestorzy działający jawnie mają się jak pączki w maśle z tego co słyszałem i czytałem. Natomiast co do zakazu to bardzo szybko się pojawiły instruktaże jak legalnie obejść te przepisy więc prawdopodobnie dla lokalsów będą martwe bo i tak są ukierunkowane na zagranicznych (chińskich) producentów sprzętu elektronicznego i oprogramowania instalujących backdoory głównie w telefonach
Ostatnio zmieniony sobota, 15 grudnia 2018, 15:29 przez bitloteiros, łącznie zmieniany 1 raz.
BTC 201x - mBTC 202x - satoshi 20xx

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9201
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7024
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: anagamidev » sobota, 15 grudnia 2018, 14:43

@bitloterios, nieźle, ja mam wręcz szampański humor :D Ludzie jeszcze nie wiedzą, że dopóki BTC nie wbije kilku milionów za sztukę, to warto kupować nawet i na ATH :D Oni już chcą zysku teraz, natychmiast i myślą, że gdziekolwiek nie kupią to już będzie tylko rosło i rosło :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: koparki » sobota, 15 grudnia 2018, 14:56

anagamidev pisze: Ludzie jeszcze nie wiedzą, że dopóki BTC nie wbije kilku milionów za sztukę, to warto kupować nawet i na ATH
Wyczuwam że zapakowałeś się już po korek wtedy jak było bardzo drogo.Jak będzie hiperinflacja na dolarze to faktycznie nawet hamburger może kosztować 100tys $

Dodano po 6 minutach 35 sekundach:
bitloteiros pisze: Od BTC wara bo świetnie sobie radzi bez tych śmierdzieli.
wiadomo, to jest zdanie które każdy chce tu usłyszeć, tylko czy każdy jest taki chojrak np. w Australii gdzie ogranicza się wolność zakazem szyfrowania. Wprowadzili te regulacje a obywatele nie pisnęli , tak samo w Chinach rząd trzyma jednak krypto-biznes za mordę. Co innego wola kilku zapaleńców na forum a co innego wola G20.
Nie chodzi mi aby ogłaszać tu upadek , czegoś za co trzymam kciuki , ale zwracam uwagę że to jest istotny news a regulacje sa wprowadzane bez pytania nas o zgodę, wręcz nawet na forum sporo osób poważnie błagało o te regulacje, zwłaszcza tych zwiazanych z giełdami i biznesami opartymi o krypto.
Potrafię sobie np. wyobrazić zakaz Monero na giełdach wydany odgórnie i majacy wpływ na rozwój i popularyzację projektu
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9201
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7024
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: anagamidev » sobota, 15 grudnia 2018, 15:02

@koparki, jasne, że jestem zapakowany, to wynika z moich przekonań/predykcji. Myślę perspektywicznie, długoterminowo. Ciężko jest w dwa miesiące zostać milionerem, no chyba, że liczy się na łut szczęścia :D Co do dolara to nie wiadomo, co się wydarzy, raczej nie mam tak fatalistycznych wizji, po prostu zakładam, że dużo ludzi faktycznie będzie traktować BTC jak gold 2.0 i naprawdę obecna cena w mojej opinii jest mocno niedoszacowana. Mam swoją strategię i bezpiecznie akumuluję/uśredniam. Pal licho te kilka milionów, ale już do ATH jest +16k$, a do 0 tylko 3k$, więc R/R wychodzi na korzyść grających na wzrosty, aczkolwiek gdybym grał na dźwigni, krótkoterminowo to na pewno bym nie wołał, że mamy już dołek, bo dzisiaj znowu wbiliśmy kolejne low roczne :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: szlagaag » sobota, 15 grudnia 2018, 15:03

Jeżeli miałoby być odbicie na tych 3000. To jeszcze zanim tam dojdziemy ,powinny być zrzucane wszelakie altcoiny ,mimo stałego kursu bitcoina by wyniszczyć psychike tych ,którzy już w nie się załadowali.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 569
Rejestracja: 27 lipca 2018
Reputacja: 837
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Piekło

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: xtraderx » sobota, 15 grudnia 2018, 15:11

anagamidev pisze:Mam swoją strategię i bezpiecznie akumuluję/uśredniam.
Czemu uważasz to za dobrą i bezpieczna strategie? Oczywiście jeżeli odwróci się trend to w końcu zaczniesz wychodzić na plus, ale jednocześnie masz teraz przed sobą czas w którym jesteś obciążony psychicznie.. świetny tweet ostatnio krazy po necie z tym związany

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: koparki » sobota, 15 grudnia 2018, 15:12

@szlagaag, alty to tak bardzo płytki rynek , że jak ktos planuje akumulację to chyba nie zaryzykuje juz dużych zrzutów manipulacyjnych bo kto inny moze podebrać przecenę. O ile na altach jest jakiś manipulujący ktoś.
Może na altach na których dostępna jest dźwignia i tą dźwignię ma się zabezpieczoną tez altami , wtedy mozliwy jest przekręt skoro giełda zna punkt uruchomienia domina wytrącenia dźwigni
---

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 643
Rejestracja: 22 grudnia 2017
Reputacja: 584
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: CRXEE8 » sobota, 15 grudnia 2018, 15:17

xtraderx pisze:
anagamidev pisze:Mam swoją strategię i bezpiecznie akumuluję/uśredniam.
Czemu uważasz to za dobrą i bezpieczna strategie? Oczywiście jeżeli odwróci się trend to w końcu zaczniesz wychodzić na plus, ale jednocześnie masz teraz przed sobą czas w którym jesteś obciążony psychicznie.. świetny tweet ostatnio krazy po necie z tym związany
hehe i ty jeszcze pytasz? spójrz na jego podpis pod profilem i odpowiedź nasuwa się sama. Mocno wierzy i oby miał rację ;)

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: koparki » sobota, 15 grudnia 2018, 15:21

xtraderx pisze: Czemu uważasz to za dobrą i bezpieczna strategie?
to jest rodzaj samousprawiedliwiania się , sam mam sporo krypto które zaniedbałem odkupując jeszcze za drogo i je przetrzymałem ale do głowy mi nie przyszło takie usprawiedliwienie, ja to sobie tłumacze jako niedbalstwo. To niedbalstwo sprawdzało się wyłącznie na ostrej hossie. Teraz cnotą jest niedbalstwo w odkupywaniu , zwlekanie , odkładanie na później itd ;)
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9201
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7024
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: anagamidev » sobota, 15 grudnia 2018, 15:26

xtraderx pisze: jesteś obciążony psychicznie
Nie no, ja na to inacze patrzę. Dla mnie jest po prostu tanio. To, że 1000 osób sobie gra na giełdzie na spadki i zbija cenę, bo sytuacja sprzyja, kapitał ucieka ze strachu, nie przekreśla tych setek tysięcy/milionów osób, które akumulują powoli BTC, częściowo zbierając z tej giełdy od niedźiwedzi, czy ubranych na wyżych poziomach cenowych, dla których 1 BTC przykładowo jest wart 10k$ i niżej nie sprzedają, bo im się już nie pyli. Oni wolą mieć stratę, a nóż kiedyś BTC będzie wart ile tam tysięcy czy milionów. Część niedźwiedzi też na pewno akumuluje, być może zrzuca wszystko jeszcze bardziej nakręcając spadki, na zasadzie kuli śnieżnej. Ale w końcu podaż się osłabi, większość załaduje się na longterm i zacznie się hossa czy po prostu jakiś mocniejsze odbicie :D Zresztą jest też grupa osób, które nigdy nie sprzeda wszystkich BTC i zawsze będą trzymać, to na pewno jest duży procent całkowitej podaży :D A i będąc HODL'erem mogę trzymać te BTC do końca życia, nic się z nimi nie stanie nawet jeśli spadną chwiloow do 0, przy 1-2k$ chyba jeszcze będę na plus, a trzymajac tą kasę w banku ona może i byłaby bezpieczna, ale nigdy nie urośnie, a liczę, że BTC w końcu wbije te 100k$ i moje portfolio znowu będzie warte coś więcej niż wcześniej :D

Oczywiście to jest tylko moje subiektywne spojrzenie na rynek. Sytuacja może być zgoła odmienna, wszyscy już są wyprzedani, tylko anagadmidev jeszcze akumuluje, licząc na 100k$ co najmniej, a BTC i tak czeka rychła śmierć, a idea wolnego pieniądza, GOLD'a 2.0 spłonie na panewce :D
Ostatnio zmieniony sobota, 15 grudnia 2018, 15:34 przez anagamidev, łącznie zmieniany 4 razy.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 158
Rejestracja: 16 grudnia 2017
Reputacja: 25
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Xceed » sobota, 15 grudnia 2018, 15:28

bitloteiros pisze:Z jednej strony wyprzedanie rynku na ekstremalnym poziomie z drugiej ekstremalnie mocny downtrend porównywalny do zeszłorocznych wzrostów. Zaskakujący na pewno siłą wobec braku negatywnych newsów jak w 2014 dlatego ich nie porównuję mimo wielu podobieństw.
Wtedy nie było kontraktów. Ja pisałem już rok temu że spadki w bardzo duzym stopniu związane są z kontraktami. Jesli mozna zarabiac takze na spadkach po co ma rosnąć? Wiadomo że latwiej i taniej wywolac paniczna wyprzedaz niz szal zakupow.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1986
Rejestracja: 20 września 2014
Reputacja: 4002
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: bitloteiros » sobota, 15 grudnia 2018, 15:43

Xceed pisze: Wtedy nie było kontraktów.
Zgadza się. Też pisałem po spopularyzowaniu się futuresów że to jest zagrożenie dla stabilnych wzrostów - na giełdzie spot jak nie masz to nie sprzedasz, margin call też ci nie grozi.
Tylko że te co były dostępne do tej pory (okex, bitmex) wymagały jednak wcześniejszego kupna BTC a zawsze to jakiś popyt. Obecnie są dostępne banksterskie kontrakty gdzie wystarczy mieć fiaty i nawet nie wiedzieć co to jest BTC już nie mówiąc o kupnie. Dlatego nie rozumiem jak np idealista @socjolog, może się babrać w tym forexowym syfie - spekulując na krypto za pomocą platform gdzie są tylko fiaty sami strzelamy sobie w stopę
Xceed pisze: Wiadomo że latwiej i taniej wywolac paniczna wyprzedaz niz szal zakupow.
To nie do końca tak jest. Spójrz na to z drugiej strony. Zawsze na wzrostach da się zarobić więcej bo cena może wzrosnąć o (teoretycznie) nieskończoną ilość % (x lewar). Na spadkach nigdy więcej niż 100% (x lewar) nie wyciśniesz. A więc wywołanie wyprzedaży w tym przypadku działa bardziej na korzyść akumulacji niż zarobku
Ostatnio zmieniony sobota, 15 grudnia 2018, 15:46 przez bitloteiros, łącznie zmieniany 1 raz.
BTC 201x - mBTC 202x - satoshi 20xx

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 71
Rejestracja: 1 listopada 2017
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: M4ciek » sobota, 15 grudnia 2018, 15:44

szlagaag pisze: Jeżeli miałoby być odbicie na tych 3000. To jeszcze zanim tam dojdziemy ,powinny być zrzucane wszelakie altcoiny ,mimo stałego kursu bitcoina by wyniszczyć psychike tych ,którzy już w nie się załadowali.
Psychika załadowanych w alty już jest wyniszczona. Ze 100k "zainwestowanych" w lisk czy neo na szczycie zostało 3k :) Spadek o połowę robi z tego 1,5k. Już nie tak imponująco - tym ludziom już wszystko jedno :D
bitloteiros pisze:
Xceed pisze: Wiadomo że latwiej i taniej wywolac paniczna wyprzedaz niz szal zakupow.
To nie do końca tak jest. Spójrz na to z drugiej strony. Zawsze na wzrostach da się zarobić więcej bo cena może wzrosnąć o (teoretycznie) nieskończoną ilość % (x lewar). Na spadkach nigdy więcej niż 100% (x lewar) nie wyciśniesz. A więc wywołanie wyprzedaży w tym przypadku działa bardziej na korzyść akumulacji niż zarobku
Dokładnie tak, zrzucić kurs można tylko o 9x procent. Urosnąć może kilka tysięcy procent.
Ostatnio zmieniony sobota, 15 grudnia 2018, 15:45 przez M4ciek, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 19 listopada 2018
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Superfly2000 » sobota, 15 grudnia 2018, 15:45

Dokładnie myśle tak samo, kontrakty zabiły cenę w grudniu 2017, w 2019 będzie jeszcze więcej kontraktów, wiec jak mówił ceo CME - https://www.coindesk.com/cme-groups-leo ... me-bitcoin. Oswoją bitcoina tak samo jak oswoili metale, spuszczą cenę do 1k-1,5k$, a następnie długoletnia stagnacja czyli znowu identyczna sytuacja jak przy metalach. Stagnacja jest dużo gorsza od spadków.

Tutaj ciekawy materiał z października 2017 -

Początkujący
Posty: 79
Rejestracja: 15 marca 2018
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Aizo » sobota, 15 grudnia 2018, 15:57

bitloteiros pisze: Chcesz bezpiecznej lokaty - bank lub kruszce.
Banki bezpieczne ... no no :mrgreen:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: socjolog2008 » sobota, 15 grudnia 2018, 16:07

@bitloteiros pisałem o tym w zeszłym roku wiele,przeniosłem się na Forexa na jakiś czas i gram na walutach dużo, że na crypto. No fakt rzeczywistość jest jaka jest,nie zniknie nawet jak będziemy ja bagatelizować. A do przeciwników/obóz przeciwny patrząc oczami crypto fascynata, trzeba ich poznać od środka, ba, nawet się zaprzyjaźnić :?
Na oku trzeba mieć wszystko w tej chwili.
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Początkujący
Posty: 180
Rejestracja: 4 lutego 2018
Reputacja: 114
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: leszek555 » sobota, 15 grudnia 2018, 16:09

Jeśli banksterka spowoduje stagnacje na bitku, to alty prędzej, czy później odpalą, za bardzo krypto społeczność jest przyzwyczajona do bujania, aby nagle zaakceptować zamuł, spekulacja nadal będzie potężna w krypto, zmieni się tylko towar dominujący.

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: voodoom i 20 gości