Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4690
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3500
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: shinya56 » niedziela, 14 kwietnia 2024, 15:43

Wracam do tego scenariusza.
viewtopic.php?f=27&t=25968&p=781511#p781511

Zjazd do 48k $ - 0.618. Chyba sensowne jedyne rozwiązanie. Myślałem, że pójdziemy za ciosem i zrobimy nowe ATH, ale brak siły na rynku. Korekta będzie zdrowa przed dalszymi wzrostami.

Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2309
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3487
Reputacja postu: 
11
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pleasek89 » niedziela, 14 kwietnia 2024, 15:50

adamjttk pisze: niedziela, 14 kwietnia 2024, 14:18Co do kolegi Pleasek (jak to ktos ladnie okreslil - "jedyny prawdziwy glos rozsadku" na forum) wszystko zostalo juz powiedziane - taki sam FUD sial poltora roku temu jak pisalem zeby ladowac torby po uszy bo 20k to TANIO TANIO i jeszcze raz TANIO. A bylo ciagle gderanie zeby czekac, ze bedzie 17k, ze bedzie 15k, 10k.
Przestań parszywie i bezczelnie kłamać i naucz się w końcu rozróżnić trading od perspektywy długoterminowej. Shortowałem BTC z 20k, bo sentyment był nadzwyczajnie pozytywny jak na tak duże spadki po czym kurs osunął się o -25% na 15k. Idź odśwież sobie pamięć i co pisałem po spadkach na poziomie 15-17k (w skrócie trzymałem shorta do dołka czekając na 12-13k, kurs nie chciał się osunąć niżej więc na poziomie ok. 16,2k bodajże zamknąłem i zacząłęm przestawiać się na wzrosty. Żałuję tylko, że nie byłem bardziej zdeterminowany w longowaniu od poziomu 17k, jedna z fajnych okazji, które mi przeszły koło nosa).

Natomiast 99% pozycji na hold budowałem między 16k a 30k, część nawet przeholdowałem z poprzedniej hossy.

Poza tym CIAGLE PISZESZ o kupowaniu niezależnie czy cena jest 15k czy 25k czy 65k, cena zawsze jest dobra, bo finalnie i tak 100k+ jest pewniaczkiem, co? Jeżeli cała Twoja egzystencja opiera się na krzyczeniu o kupowaniu i czekanie na 100k+ to jest to po prostu partactwo, totalnie nie rozumiem po co takie osoby udzielają się na forum jeżeli to jest cała ich historia inwestycyjna. Świeci słońce? Hold. Pada deszcz? Hold. 10k? Hold. 80k? Hold. Wojna w Iranie? Hold. Jezus Chrystus zstępuje z nieba i ogłasza, że jedyną słuszną walutą jest BTC? Hold. Hold hold hold. TAK, ROZUMIEMY, nie musisz tego pisać 3 razy dziennie.
adamjttk pisze: niedziela, 14 kwietnia 2024, 14:18Co z dzisiejszej perspektywy zmienia czy ktos sie obkupil po 17k czy 20k? Co to zmieni z perspektywy kolejnego roku? Ile osob czytajac taki FUD nie kupilo bita w ogole bo przeciez zawsze bedzie lepsza cena. A ile trafilo w idealny dolek zamiast sie ladowac na spokojnie po 20k?
To rozumiem, że rozgrywanie spadków przez kilka miesięcy w 2022r. było bezsensowne w bessie, bo finalnie i tak kurs wzrośnie?
adamjttk pisze: niedziela, 14 kwietnia 2024, 14:18I nawiazujac do poltora roku pozniej - sianie FUD i straszenie ludzi do sprzedawania bitow jeszcze przed halvingiem zeby je odkupic jak sie pofarci o 10% taniej jest moim skromny zdaniem zwyczajnie lekkomyslne,
Znajdź cytat. Nie tylko mój, ale kogokolwiek kto namawiał ludzi do sprzedaży. Bo rozgrywanie shortów czy próba sprzedaży w celu odkupienia niżej to trochę inna para kaloszy.
adamjttk pisze: niedziela, 14 kwietnia 2024, 14:18Reasumujac - jestem bardzo byczo nastawiony w perspektywie kolejnego roku-dwoch
Naprawdę? Ciężko to było wywnioskować.

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 5 lipca 2014
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: updownupdown » niedziela, 14 kwietnia 2024, 16:00

Ej, Koniu, czy ty przypadkiem ostatnio za każdym razem nie wyskakujesz przed wzrostami pisząc o tym że zaraz spadnie? Nic personalnego, ale jakby nie było jest to jakiś sygnał.
KubaKoń pisze: czwartek, 7 grudnia 2023, 12:04 @Pleasek89 nie neguję Twojego scenariusza, ale patrząc wyłącznie na cykliczność BTC wybiegłeś o rok za daleko. Tu fajne zestawienie z 27.11 (jeszcze przed ostatnim wzrostem na 44k).

KubaKoń pisze: czwartek, 15 lutego 2024, 17:35Nie macie wrażenia że sentyment jest zbyt byczy? Gdzie nie spojrzę każdy krzyczy albo o ATH, albo nawet już 100k w najbliższych msc. Wyjątkowo mało gadki o korekcie i poziomach z 3 z przodu.
KubaKoń pisze: czwartek, 15 lutego 2024, 17:35osobiście uważam, że jednak na ATH czy 100k jeszcze trochę poczekamy
KubaKoń pisze: czwartek, 15 lutego 2024, 17:35gdzie do jesieni tego roku pomielimy jeszcze w zakresie 35-55k i dopiero potem zobaczymy "prawidłowe" wzrosty. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że taki Blackrock pozbawi się okazji akumulacji na niższych poziomach.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 368
Rejestracja: 23 września 2020
Reputacja: 2302
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: KubaKoń » niedziela, 14 kwietnia 2024, 16:10

updownupdown pisze: niedziela, 14 kwietnia 2024, 16:02Ej Koniu, czy ty przypadkiem ostatnio za każdym razem nie wyskakujesz przed wzrostami pisząc o tym że zaraz spadnie? Nic personalnego, ale jakby nie było jest to jakiś sygnał.
No przecież dokładnie napisałem kilka godzin temu co W KOŃCU zrobiłem ze swoimi BTC i jaką mam strategię, oraz co myślę w okresie krótkoterminowym i długoterminowym. Przyglądałem się od 2-3 msc sentymentowi i postanowiłem w końcu sprzedać BTC (75%, bo 25% nadal w SPOT) na poziomach 70900 oraz pokusiłem się nawet o shorta za 25% kapitału z tych poziomów specjalnie wrzucając zrzut w ramach dowodu (o czym wspominał bitup). Nie rozumiem co ma Twój post wnieść do dyskusji? To, że czasami warto czekać cierpliwie na realizacje zysków? Tu post o którym piszę: viewtopic.php?f=27&t=25968&start=85940#p783072

A to, że ktoś piszę przemyślenia na forum w kontekście tego co widzi na DANY MOMENT na wykresie nie oznacza, że od razu podejmuje jakieś decyzje i posty są wiążące i że ten ktoś musi być z nich rozliczany tak jak Ty próbujesz rozliczyć mnie z przemyśleń sprzed 2-3msc (nigdzie wtedy nie napisałem ze coś sprzedałem, albo zająłem jakąś pozycje - zrobiłem to dopiero oficjalnie dziś). Często pisałem posty, żeby po prostu ktoś skonfrontował moje przemyślenia ze swoimi, bo lubię poznawać inną perspektywę, ale nie słuchać o patrzeniu świni w niebo. Nie nawoływałem nikogo do shortowania, ani sprzedawania, tylko pisałem swoje przemyślenia. Czy nie po to jest to forum? Prośba się o ustosunkowanie do pytania co Twój post miał wnieść do dyskusji?

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 5 lipca 2014
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: updownupdown » niedziela, 14 kwietnia 2024, 16:16

@KubaKoń Spoko, tak zapytałem. Żaden atak, sam mogę się mylić. Dla mnie to znak jednak że pójdziemy dosyć szybko wyżej. Za dużo pesymizmu i chęci wpisania wszystkiego, że tak powinno być bo tak było wcześniej.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7642
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12857
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » niedziela, 14 kwietnia 2024, 16:18

To jeśli chodzi o takie sygnały to chyba 3-4x łapałem SL na dołku na lewarze w ciągu ostatniego pół roku po czym odbijało beze mnie albo łapałem później wyżej. :lol:

Dodano po 1 minucie 8 sekundach:
KubaKoń pisze: niedziela, 14 kwietnia 2024, 16:10Prośba się o ustosunkowanie do pytania co Twój post miał wnieść do dyskusji?
To samo co wniósł post @CzarnaOwca wczoraj w nocy. ;)

Dodano po 1 minucie 51 sekundach:
bitup pisze: niedziela, 14 kwietnia 2024, 13:36dowiemy się mniej więcej za 55 minut , rozpoczyna się narada i padnie decyzja czy i jaką ripostę da Israel
Co z tą naradą? Jakiś link? Ja nic w sieci nie potrafię znaleźć.
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 5 lipca 2014
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: updownupdown » niedziela, 14 kwietnia 2024, 16:24

Nie no to jakby ciekawe spostrzeżenie. Potwierdza że wielu czy tutaj, czy gdzie indziej w internetach czy na żywo szuka wciąż porównań np. do ostatniego cyklu, a potem co raz rzeczywistość weryfikuje że jest inaczej. Tylko że takie porównanie i wyliczenia to nawet kot mojej żony by potrafił. Martwi mnie tylko że @Jahu odkupił. :lol: :lol: :lol:

Początkujący
Posty: 331
Rejestracja: 14 czerwca 2017
Reputacja: 309
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: odoja » niedziela, 14 kwietnia 2024, 16:27

WojciechT pisze: niedziela, 14 kwietnia 2024, 15:01
adamjttk pisze: niedziela, 14 kwietnia 2024, 14:18Jezeli bit czegokolwiek nauczyl przez ostatnie 15 lat to ewentualnie tego, ze nawet ewentualne przehodlowanie wychodzilo ludziom tylko na dobre w dluzszym horyzoncie.
Przehodlowanie to błąd taktyczny i zupełnie niepotrzebne zamrożenie kapitału.
Im szybciej zdacie sobie sprawę, że w tym roku nie będzie nowego ATH tym lepiej. Od półtora miesiąca wiadomo już, że ulica nie jest w stanie dźwignąć kursu z 70K+ w górę i muszą to zrobić "wieloryby", a oni tego nie zrobią, bo i niby po co?
Na altach klasyczny wyleszcz i nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to, że "grube ryby" zaczęły likwidować pozycje.
Do tego wszystkie narracja w USA dotycząca ETFu dla ETH. Wiadomo, że oni chcą, aby przyjęcie ETF korelowało z hossą i najpierw sugerowali, aby przesunąć to na grudzień, a teraz mówią już że ETF powinien być za rok bądź nawet 1.5 roku.
Kurs ETH oraz BTC trzyma tylko i wyłącznie irracjonalna wiara w jeszcze bardziej irracjonalne ATH, a wiara napędzana jest zbliżającym się halvingiem. Po halvingu będzie koniec zabawy.
Adaś miał na myśli, że jak ktoś przehodlował z 2 hossy np. to i tak jest na fajnym plusie,także to nie jest błąd taktyczny ,tylko zwyczajna decyzja albo jej brak,bo się nie bardzo mało interesuje krypto. A kto się interesuje bardziej to zalażu kiedy sprzeda ,a z tym może być baaardzo różnie.

Generalnie przypominasz mi czasem posty wymazywanie z 2017,latem 2017 pisał podobnie przy kursie 10k pln za bita. Moim zdaniem możesz popełnić taktyczny błąd już myśląc ,a szczególnie pisząc takie PEWNE twoim zdaniem farmazony publicznie o zdawaniu sobie sprawy , że w tym roku nowego ath nie będzie, bo to jest 50/50,albo jakieś inne proporcje, które każdy może sobie wymyślić. Nie lepiej jest obserwować sytuację i w miarę się dostosowywać?? To samo tyczy się Adama z jego wysokimi predykcjami. Po co się spinać.

Początkujący
Posty: 298
Rejestracja: 12 sierpnia 2021
Reputacja: 183
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: kisiel » niedziela, 14 kwietnia 2024, 16:36

Na Altach zajebista promocja. Dexy poniżej dołka z 2022. xrp po 0.49. Kupuje, bo taniej nie będzie. :)

Moon to 70K przed halvingiem. Obserwowałem wykres dzisiaj cały dzień, bo trochę mnie wytrzepało na Altach, więc doładowałem torby po raz kolejny solidnie. Takie szybkie wyciąganie dołków zazwyczaj się kończy jazdą w górę. Izrael w latach 60 wydawał kwotę dwucyfrową. na obronność. Później to się zmniejszyło, ale zawsze koło 10 procent. Nienawiść wobec tego co robią w Palestynie wzrasta, ale źeby pokonać Izrael to trzeba mieć czym. Nie kim tylko czym. Iran tego czegoś nie ma.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 15 kwietnia 2024, 00:25 przez kisiel, łącznie zmieniany 1 raz.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1827
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1578
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: bitup » niedziela, 14 kwietnia 2024, 16:46

ergorg pisze: niedziela, 14 kwietnia 2024, 16:21 Co z tą naradą? Jakiś link? Ja nic w sieci nie potrafię znaleźć.

gabinet wojenny nie podejmuje decyzji konkretnej jeszcze , teraz w drugą stroną ci straszą że jak będzie odwet to będą atakować Ameykańskie bazy - media Izraelskie i Irańskie bezpośrednio trzeba śledzić bo to będzie telenowela trochę mielona np ..
Izraelskie :arrow: https://www.timesofisrael.com/
Irańskie :arrow: https://www.iranintl.com/en
i :arrow: https://www.aljazeera.com/where/iran/
najzabawniejszy MEMcoin btc trwa https://mempool.space :arrow: za nim POS MEMcoin eth https://etherscan.io/gastracker

Początkujący
Posty: 472
Rejestracja: 17 czerwca 2022
Reputacja: 394
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adamjttk » niedziela, 14 kwietnia 2024, 17:14

Spoiler:
Pleasek89 pisze: niedziela, 14 kwietnia 2024, 15:50
adamjttk pisze: niedziela, 14 kwietnia 2024, 14:18Co do kolegi Pleasek (jak to ktos ladnie okreslil - "jedyny prawdziwy glos rozsadku" na forum) wszystko zostalo juz powiedziane - taki sam FUD sial poltora roku temu jak pisalem zeby ladowac torby po uszy bo 20k to TANIO TANIO i jeszcze raz TANIO. A bylo ciagle gderanie zeby czekac, ze bedzie 17k, ze bedzie 15k, 10k.
Przestań parszywie i bezczelnie kłamać ..
Lipiec-grudzien 2022 --> bit po kolejnych cyklicznych spadkach muli po ~20k USD (okolice ~16-23)

Ja:
adamjttk pisze: czwartek, 14 lipca 2022, 10:37 Wyglada na to, ze pomeczymy jeszcze kilka miesiecy kurs 19-22k co dla dokupujacych BTC jest dobra wiadomoscia (!)
Spodziewam sie, ze okazjonalnie/chwilowo moze tez spadac w okolice 15-16k co postaram sie wykorzystac w dokupywaniu kolejnych transzy.
Generalnie powiedzialbym, ze obecnie wyglada to optymistycznie wbrew pozorom i zakupy czy to za 16k czy za 22k powinny w 2-3 letniej perspektywie sie odwdzieczyc.
Osobiscie jestem nastawiony byczo pomimo tego co sie dzieje na rynkach/w geopolityce.
--
adamjttk pisze: poniedziałek, 31 października 2022, 13:31 Moj skromny intelekt podpowiada mi (w polaczeniu z historia kursu BTC), ze _glowne_ spadki sa juz za nami.
Kazdy kolejny tydzien utwierdza mnie w tym przekonaniu.
Natomiast licze sie z tym, ze chwilowo (powiedzmy na 4-8 tygodni) kurs moze jeszcze runac w okolice ~12-14k$ zeby zrobic psikusa tym ktorzy "wiedza lepiej". Nie bede mial z tym problemu i w razie takiej ewentualnosci postaram sie zorganizowac wiecej kapitalu niz poczatkowo planowalem zeby dokupic BTC.
Natomiast duzo bardziej prawdopodobnym na dzis wydaje mi sie, ze powoli bedziemy sie juz pieli na polnoc i wg mojego scenariusza pierwsze kroki beda bardzo gwaltowne --> tzn urosnie niespodziewanie (i wbrew wszelkiej logice np indeksom) w ciagu doby-dwoch na np 24-25k$, wiekszosc ludzi bedzie bardzo sceptyczna i bedzie doszukiwac sie w tym pulapki na byki a po kolejnych kilku dniach bedziemy mieli strzal juz blizej w okolice 28-30k$ i wtedy niedzwiedzie beda mialy ciezki orzech do zgryzienia --> czy to juz zmiana trendu, nowa hossa i ladowac sie o 50% drozej niz tydzien/dwa wczesniej czy jeszcze chwile poczekac bo "jeszcze na pewno spadnie" i "bedzie okazja do zakupow".
Ja jako dyletant z horyzontem czasowym kilka lat - wole czekac teraz na odjazd pociagu zapakowany (po >70% spadkach) niz sie stresowac i liczyc na pomoc kolegow z forum na potwierdzenie zmiany trendu bo z reguly Kowalski o tej zmianie trendu dowiaduje sie sporo po czasie :)
--
adamjttk pisze: niedziela, 13 listopada 2022, 02:40 Coz za cudowne nastroje, przejrzalem ostatnie 5 stron, sam placz i "BTC is going to ZERO" :D
Pieknie, zwiastuje to rychly dolek, byki pochowaly sie do nor i czekaja na koniec traumy.
Siedze zaladowany po 21k, dokupilem za 17k, zal nie skorzystac, mimo ze juz nie planowalem w sumie.
Pociag niedlugo opusci peron, cierpliwosci :)
--
adamjttk pisze: niedziela, 13 listopada 2022, 11:55
rubel pisze: niedziela, 13 listopada 2022, 08:29 Kolego, nie chciałbym być uszczypliwy ale powoli możesz konkurować z pewnym panem który się tu ostatnio doszczętnie skompromitował. Piszę to nie żeby wyśmiać, ale zupełnie poważnie, nasze decyzje inwestycyjne dostosowujemy do realiów, a nie realia do naszych decyzji. Wyparcie, wybiórcze postrzeganie rzeczywistości prowadzi do katastrofy.
Krótkoterminowo, może i zobaczymy jeszcze jakieś odbicie, może i nie. Moim zdaniem kierunek cały czas dół. A ostateczne low to pewnie nawet w tym roku nie zobaczymy. Każde obsuwanie się kursu będzie trigerować kolejne bankructwa i spektakularne wywrotki.
Nie ma sprawy, ja sie tylko ciesze z nastrojow na forum - sa coraz bardziej grobowe, to mnie tylko utwierdza w przekonaniu, ze niedlugo bedzie punkt zwrotny.
BTC pokazal kilkukrotnie, ze najlepszym okresem na zakup jest czas, gdy ludzie wieszcza ostateczny upadek, gdy nadzieja zgasla, gdy bankructwa firm zwiazanych z krypto w mediach sa na lewo i na prawo. I jak dla mnie jestesmy juz w takim okresie.
Skupowalem w przedziale 17-25k ze srednia delikatnie ponad 21k, dolka dolkow sie nigdy nie zlapie.
I nie zrozum mnie zle - nie mam ZADNEGO problemu z tym, zeby BTC obsuwal sie i do 10k$ przez kolejne kilka mies, dokupie jeszcze troche, bedzie czas na zorganizowanie dodatkowego kapitalu.
--
adamjttk pisze: niedziela, 13 listopada 2022, 12:24 1. Jak na moje wycena BTC jest obecnie WYSMIENITA.
Przeceny po 70-80% na walorze sa regularne co kilka lat, nieczego innego nie moglismy sie spodziewac, a jezeli nalozyc na to absolutna besse na rynku, niedawny covid sci-fi, obecnie wojne w Europie i zwiazany z nia kryzys energetyczny, wywrotke do gory brzuchem kilka dni temu duzej gieldy BTC - to utrzymywanie obecnych 17k$ jest wg mnie absolutnie BYCZYM sygnalem na nadchodzace miesiace/lata.
--
adamjttk pisze: czwartek, 17 listopada 2022, 01:01 Atmosfera na forum jest GROBOWA.
Nie slysze juz zadnej muzyki (poza Zenkiem powyzej ^^), same szlochy, pojekiwania, desperacja i kapitulacja.
Czy ktos wyobraza sobie np 30k$ za miesiac czy dwa?
40k$? A moze ktos juz nowe ATH planuje? ;P
Ano nie, slysze tylko 10, 12, 14, a stamtad pieklo i kolejne wodospady i dalsza rozpacz.
Jutro dokupuje kolejna paczke BTC, czas na odwrocenie trendu.
--
adamjttk pisze: wtorek, 22 listopada 2022, 12:51 Co do longa - generalnie na rynku panuje zasada zeby z koniem sie nie kopac, a jak to wyglada kazdy widzi ^^
Jak na moje mamy ewidentna kapitulacje, jedyne co rozni ludzi teraz to jak gleboko bedziemy jeszcze leciec.
Historycznie nie bylo lepszego czasu na zakupy BTC
Ciekawa sytuacja tez na akcjach Coinbase - zlecialy 87% yoy, chodza po 41 usd gdzie rok temu byly po >300 usd
Jak (badz "jezeli" wg pesymistow) nastapi krypto odwilz to bedzie tutaj mozna tez niezle zarobic.
--
adamjttk pisze: poniedziałek, 16 stycznia 2023, 09:30 Od ~8 miesiecy ubijamy dno, ludzie sa wyczerpani, znudzeni, czekaja na kolejna hosse.
Pies z kulawa noga na dzis nie interesuje sie BTC, na forum BTC pozostalo kilkoro zapalencow, tyle.
Historycznie to byl zawsze ten czas na zakupy i oczekiwanie na odjazd pociagu.
Wcale mnie nie zdzwiwi w ciagu najblizszych tygodni pompka na 30-40k coby rozruszac kolejnych "inwestorow" ^^
--
adamjttk pisze: niedziela, 29 stycznia 2023, 13:14 Dla wszystkich ktorzy sie zastanawiali kiedy to jest ten czas na wykresie gdy pociag odjezdza i trzeba wskakiwac.
Wszystkie znaki na niebie i ziemi mowia ze to wlasnie ten czas.

Czekajacy na "wskocze tylko niech jeszcze raz do 17 czy 20k zejdzie" - calkiem mozliwe ze sie nie doczekacie a za tydzien dwa bedzie wskakiwanie po 25-27k.
Idzie wiosna i odwilz :D
--
--

I Ty kolego Pleasek (takich postow Twoich jest dziesiatki/setki doslownie, kazdy tak samo kasandryczny):
Pleasek89 pisze: piątek, 26 sierpnia 2022, 17:26 Kurs wygląda absolutnie tragicznie, jeżeli mamy w tej chwili kontynuację spadków na indeksach a po tak mocnym odrzuceniu raczej jest to wysoce prawdopodobne to nie zdziwiłbym się gdyby kurs zanurkował nie na retest 17-19k tylko prosto na 10-12k zanim zobaczymy większe odreagowanie.
Patrząc na potencjał spadków na indeksach i cenę BTC to jeśli sprawdzi się scenariusz kryzysowy/bessowy to z krypto mogą zostać zgliszcza zanim się rynek wyzeruje/zobaczymy dołek.
@anagamidev
Nie panika, po prostu szkoda mi kasy. Z chęcią się załaduję - stajble już czekają - ale uważam, że w tej chwili to proszenie się o wyzerowanie konta.
--
Pleasek89 pisze: czwartek, 1 września 2022, 12:57
adamjttk pisze: czwartek, 1 września 2022, 11:54Na forum nastroje wybitnie niedzwiedzie a wiec standardowo czas powiekszyc portfel o kilka %, trzymam kciuki za dalszy zjazd, zeby nie bylo!

Utrzymajcie powyżej 17k do końca roku i zmienimy zdanie :D , kupowanie na tą chwilę to jest czyste kamikaze
GPW ładnie nurkuje, oj koszyczek się mam nadzieję ładnie niedługo napełni :mrgreen:
--
Pleasek89 pisze: wtorek, 6 września 2022, 23:42 Niesamowite jak dalej na rynkach jest tylu marzycieli sądzących że kupują los na loterii. Dopóki nie zobaczę prawdziwej krwi kupowanie czegokolwiek mija się z celem. Przez prawdziwą krew mam na myśli inwestorów nawet tych najtwardszych mentalnie zastanawiających się 10 razy zanim włożą choćby jedną złotówkę w kupienie jakiegokolwiek waloru.
Nie wiem co oni wymyślą, ale jak dla mnie to wygląda na absolutnie klasyczne pęknięcie bańki, 2021r. szliśmy praktycznie pionowo do góry. Jeżeli mówimy o zdrowej korekcie to 3000 jest absolutnym minimum jeszcze połączone z wielomiesięcznym/kilkuletnim muleniem zanim nastąpi koniec spadków a realnie powinniśmy zejść nawet poniżej 2000 pkt. To teraz wyobraźcie sobie reakcję krypto przy S&P na poziomie <2000 pkt.
--
Pleasek89 pisze: wtorek, 13 września 2022, 17:45 Znając BTC nie zdziwiłbym się gdyby podbili jeszcze raz w okolice 22k (a może nawet na nowy lokalny szczyt aby to longujących przybyło) po czym nastąpiłyby właściwe spadki. Tak czy siak ja tego kijem nie ruszem, szkoda nerwów. Czekam tylko na zakupy na Bicie <15k (i odpowiednio na altach).
--
Pleasek89 pisze: piątek, 16 września 2022, 22:51 Czuję się dokładnie tak samo kiedy shortowałem Lunę. Tak jak w kwietniu/maju mydlili barana przez bity miesiąc i próbowali oszukać przeznaczenie śmiesznymi podbiciami, tak teraz mam wrażenie mamy powtórkę z rozrywki na szerokim rynku. Bitcoin wisi na krawędzi, indeksy wyglądają TRAGICZNIE (zobaczcie zamknięcie świecy tygodniowej poniżej i nie wiem co musiałoby się wydarzyć żeby nagle trup się ożywił. Tak czy siak widzę, że marzycieli na rynku jest dalej całe multum (funding fee na Binance już jest praktycznie neutralny), więc do dołka myślę jeszcze daleko. Biorąc pod uwagę, że nowy dołek od teraz to jedynie -10% nie zdziwiłbym się gdybyśmy go tkóregoś dnia poprawili jedną świeczką.
--
Pleasek89 pisze: piątek, 16 września 2022, 23:42 Dla mnie to jest czyste ratowanie trupa, nie ma żadnego powodu żebyśmy mieli zakończyć spadki.
Zmienię zdanie w wypadku pogłębienia spadków na indeksach i jednoczesnym braku pogłębienia dołka na BTC. Na tą chwilę long na krypto to istne kamikaze, wchodzenie tylko i wyłącznie "bo spadło 80/90%" bez żadnego potwierdzenia czy chociaż pierwszego dobrego sygnału stabilizacji/zmiany trendu.
Patrząc na skalę godzinową na BTC to mi wygląda na koniec lokalnego odbicia. Jeżeli już ktoś gra pod kanał, który nam się wyrysował to może pokuszą się o fejk wyjście górą i mocny dump:
--
Pleasek89 pisze: poniedziałek, 19 września 2022, 11:11 Zgadzam się, w gruncie rzeczy jeszcze 10 miesięcy temu BTC kosztował prawie 70k, świeżo w pamięci u niektórych :D
Niestety uważam, że żeby rynek się naprawdę solidnie oczyścił to muszą z niego zostać zgliszcza aż sam się zacznę zastanawiać nad sensem kupna. To, że Dogecoin dalej jest w top 10 (top 7 nie licząc stejbli) to jest jakiś matrix. Ludzie są totalnie oderwani od rzeczywistości.
--
Pleasek89 pisze: poniedziałek, 19 września 2022, 17:27 Nawet nie muszę wchodzić na twittera żeby wiedzieć co piszą moonboye...."to co chłopaki, podwójne dno, taniej nie będzie, all in, koniec bessy, zaraz zaczynamy grę pod halving?"
--
Pleasek89 pisze: wtorek, 20 września 2022, 20:07 Nie zdziwię się jeśli do czwartku/piątku poprawimy dołek i zaczniemy wyżłabiać ścieżkę do piętra niżej (12-16k). Indeksy obstawiam nowe low do końca pażdziernika - a biorąc pod uwagę, że praktycznie bez żadnych przerw od 13 lat mamy non stop hossę a obecnie jesteśmy jedynie -20% od ATH miejsca na spadki jeszcze sporo.
--
Pleasek89 pisze: wtorek, 27 września 2022, 18:25 Nowy dołek na indeksach. Książkowy wykres na kontynuację spadków.
--
Pleasek89 pisze: środa, 28 września 2022, 14:11 No nie wiem, Bitcoin stoi nad przepaścią a złoto/srebro dalej lecą na ryj (i patrząc na wykres wydaje mi się, że to nie koniec spadków).
Moim zdaniem ludzie po prostu uciekają z rynków (wszystkich), bo widzą, że pensje stoją w miejscu, koszty idą do góry jak szalone i wolą mieć gotówkę na czarną godzinę.
--
Pleasek89 pisze: poniedziałek, 10 października 2022, 19:06 Moim zdaniem długo to już nie potrwa, indeksy zaraz pewnie zrobią nowy dołek a na krypto mamy już menisk wypukły.
Naprawdę nie wiem kto to kupuje, jest lipa praktycznie w każdej branży, wielu moim znajomych jest na wypowiedzeniach albo stracili pracę (szczególnie branża budowlana), wysoka inflacja/ceny gdziekolwiek nie spojrzycie 100%+ wyższe niż rok temu (ja sam mam bardzo komfortową sytuację finansową i też ściąłem wszystkie koszty do minimum), PKB/bezrobocie/stopy wszystko prospadkowe, wojna która praktycznie już dotyka cały świat, świat leczy jeszcze rany po srovidzie. Tak jak jeszcze w maju/czerwcu się łudziłem, że to tylko korekta (a sporo już wówczas wskazywało, że jesteśmy w bessie) to obecnie trzeba być totalnie odklejonym od rzeczywistości żeby wierzyć we wzrosty w tej chwili NA JAKIMKOLWIEK RYNKU a już szczególnie na rynku magicznych cyfrowych fasolek. Jeżeli nic się nie poprawi w najbliższym czasie to kiedy już puści gumka to może totalnie wyzerować ten rynek.
--
Pleasek89 pisze: wtorek, 11 października 2022, 17:53 Nie no, ale ładować się w krypto - mamy przecież pewniaczka akumulacje, dołek za nami, kto by tam się przejmował, że każdy jest w głębokiej d**ie czy to chodzi o wywindowane ceny czy pracę. Max do końca 2023r. atak na 100k. :mrgreen:
--
Pleasek89 pisze: wtorek, 11 października 2022, 19:33 Co do kryzysu się zgadzam, natomiast uważam, że zobaczymy jeszcze dalsze spadki, dlatego po co się spieszyć? Nawet gdyby jakimś cudem dołek był za nami to dopóki indeksy się nie wyzerują (minimum kilka miesięcy moim zdaniem) nie ma po co się pakować w tej chwili, trochę cierpliwości.
--
Pleasek89 pisze: wtorek, 11 października 2022, 21:13 BTC znów poniżej 19k. Nie no super promocja siedemnasty raz, all in. :D Żelazna podłoga trzyma

#żelazna podłoga
#moon
#bottom is in
--
Pleasek89 pisze: czwartek, 13 października 2022, 15:15 @Arcymistrz1990
Nie będę się pastwił nad tobą/wami, bo wygląda na to, że timing posta jest no...trochę średni. 8-)

To, że dostałeś 31 (edit - 58!!!) lajków tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że jest cała masa byków do wyleszczenia. Trzymacie się za rączki i poklepujecie po plecach kompletnie ignorując fakty. Naprawdę przechodzi to moje rozumowanie jak długo można być odklejonym od rzeczywistości, szczególnie @Jahu, który jest już chyba w innej stratosferze. Mega jestem ciekaw jaki post wrzuci przy Bitcoinie po 10-12k.

On-chain praktycznie nie różni się NICZYM od AT, mówi wyłącznie o przeszłości, nie daje wam żadnej przewagi jeżeli chodzi o skuteczność podejmowania decyzji. Naprawdę mam przypominać co mówiło on-chain data pod koniec 2021r.? Jeżeli ktoś się wyłącznie tym sugerował to przewalił 80% + portfela od tego czasu. Tak jak pisałem - wystarczy (a może nawet wystarczyŁ) jeden zrzut jednego grubasa i można te dane wrzucić do kosza. Nie zdajecie sobie sprawy z tego ile osób załadowało się w ciągu ostatnich 4 miesięcy - a ich nerwy NIE BYŁY jeszcze przetestowane i mają mentalnego stop lossa przy dołku na poziomie 17,6k. Wystarczy, że zbliżymy się do tego poziomu i zaczniemy mieć kaskadę likwidacji i stop lossów i gwarantuję wam, że ostatnia rzecz na którą w tej chwili patrzą to dane on-chain (na samą myśl chce mi się śmiać :D )

I to mnie się przykro czyta kiedy ludzie z pozoru ogarnięci mimo wszystkich znaków na ziemi i setek ostrzeżeń wchodzą nie do rozpędzającego się pociągu tylko POD pociąg.

Tyle ode mnie. Macie prawdopodobnie ostatnią chwilę żeby zrzucić torby zanim pójdziemy do piekła i zanim giełdy zaczną się mocno wieszać kiedy setki/tysiące osób będzie chciała jednocześnie zrzucić torby.
--
Pleasek89 pisze: czwartek, 13 października 2022, 17:07
adamjttk pisze: czwartek, 13 października 2022, 16:57Mam rozumiec zaliczasz sie do ludzi ogarnietych, short ustawiony i liczysz wpadajace juz na konto miliony?

Jeszcze do maja byłem byczo nastawiony mimo wielu sygnałów na spadki, ale żeby teraz dalej wierzyć we wzrosty to trzeba już naprawdę mocno naginać rzeczywistość. Czy istnieje jakikolwiek scenariusz w którym stwierdzicie "dobra, chyba jednak spadamy" czy po prostu wieczny moon?

Nie shortuję tego, tak jak @SCI_FI_Maciuś pisał, mogą to jeszcze raz wyciągnąć żeby zachęcić jak największą grupę wierzących, że kupują dołki. Ja osobiście wyprzedałem dużą część portfela i grzecznie/cierpliwie czekam na niższe ceny a jeżeli spadnie naprawdę nisko (Bit <10k), to zastanowię się nad dokupieniem krypto za świeży kapitał pierwszy raz od ponad 2 lat. Jeżeli przez kolejne pół roku Bit utrzyma się pow. 17,6k to być może zacznę zakupy tylko różnica między tymi którzy w tej chwili się ładują a mną będzie taka, że ja będę wchodził z dużo większym prawdopodobieństwem, że dołek jest za nami. Wolę wchodzić nawet po 30k w czerwcu 2023r. niż dzisiaj po 18k.
--
Pleasek89 pisze: czwartek, 13 października 2022, 22:19 Typowy short squeeze i rajd nadziei, jeden z wielu podczas bessy. Kontynuacja spadków wkrótce.
Ale jak dla mnie mogą to podbić jeszcze przez 3 tygodnie, akurat mi paczka zlockowanych coinów odpadnie, może uda mi się wyładować torby przed zjazdem o 50%.
--
Pleasek89 pisze: wtorek, 18 października 2022, 00:15 Wyścig z czasem czy uda mi się zrzucić ostatnie torby przed nowym low :D
Prędzej zobaczymy nową epidemię niż doczekamy dużych wzrostów na krypto bez przetestowania nerwów wszystkich DCA-owców którzy ładowali się "na dołkach" przez ostatnie 4 miesiące.
Ostatnio zmieniony niedziela, 14 kwietnia 2024, 17:29 przez adamjttk, łącznie zmieniany 2 razy.

Początkujący
Posty: 472
Rejestracja: 17 czerwca 2022
Reputacja: 394
Reputacja postu: 
7
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adamjttk » niedziela, 14 kwietnia 2024, 17:22

I jeszcze podobne nasze rozmowy z tego samego okresu:
Spoiler:
Pleasek89 pisze: wtorek, 11 października 2022, 21:38
adamjttk pisze: wtorek, 11 października 2022, 21:33Klasyczny blad poznawczy.
To, ze Twoja kolezanka nie ma 21C w biurze ma do kursu BTC tyle co piernik do wiatraka.
Pisanie, ze "kazdy" jest w glebokiej d.. jest jakas olbrzymia bzdura kolego.
Smiem twierdzic, ze ludzie ktorzy obracaja BTC akurat powiekszaja swoje majatki w obecnych czasach

#hopium
#akumulacja trwa
#grube rybe kupują, bo tanio
#on-chain


:mrgreen:

Nie no z kimkolwiek nie rozmawiam ma spore problemy utrzymać się nad wodą, ale magiczny pieniążek tani po 19k$. :D Jednemu grubasowi puszczą zwieracze lub nawet przesunie się palec na myszce, zrzuci kurs o 8-9% i witamy się z nowym dołkiem. Sorry, że wam to powiem, ale jesteście tak odklejeni od rzeczywistości, że nawet nie chce mi się z wami podejmować dyskusji. Módlcie się lepiej, żeby 10k$ przebiło tylko knotem a nie utrzymało dłuższy czas, bo lata możemy się z tego później wygrzebywać.

Ale przynajmniej do tego czasu forum będzie miało puls, przebije 17,5k to liczba postów zmniejszy się o 50% :mrgreen:

P.S. Ja wiem, że kryzys. Wiem, że bessa i tanio i że kiedyś się to skończy i nadejdzie hossa, ale nikt o zdrowych zmysłach nie pakuje teraz kasy w magicznego pieniążka tylko się zabezpiecza żeby przetrwać. Poza tym nawet gdyby jakimś cudem nie przebiliśmy 18k to po co wy się tak spieszycie? Kilka miesięcy konsolidacji minimum, nikt o zdrowych zmysłach nie będzie teraz tego pompował (bo skąd?!). No odkleiło ludzi totalnie, śledzę sobie rożne media społecznościowe i dalej jest masę hopium na rynku. Przewińcie sobie forum do października 2018r. - stycznia 2019r. i jeszcze weźcie poprawkę na to, że makro wtedy nie ciążyło a dzisiaj bombardowani jesteśmy z każdej strony.

Btw. just in - Zaor w shortach:
I nie piszę tego złośliwie, przemyślcie sobie wszystko i przestańcie kopać się z koniem, żeby się zaraz nie okazało, że utnie wam portfel o >50% a ostrzegani byliście na forum wielokrotnie.
--
Pleasek89 pisze: środa, 12 października 2022, 17:00
adamjttk pisze: wtorek, 11 października 2022, 21:33 Smiem twierdzic, ze ludzie ktorzy obracaja BTC akurat powiekszaja swoje majatki w obecnych czasach
Chyba pomniejszają. Ja tam wzrostów ani nawet potencjałów na wzrosty w najbliższym czasie nie widzę, no chyba że kupujesz już z założeniem, że zarobisz na tym 500% w perspektywie kolejnych 5 lat. Tylko co z tego jeżeli kurs ci zjedzie od teraz 50% a nie było żadnego sensu pośpiechu.
adamjttk pisze: wtorek, 11 października 2022, 21:33 Jest jakies ~1M ludzi posiadajacych >1 BTC.
Smiem sadzic, ze miazdzaca wiekszosc tych ludzi w obecnych czasach nie jest w trybie "jak przetrwac/utrzymac sie nad woda" jak to sugerujesz a w trybie "w co inwestowac i jak pomnazac majatek w czasie kryzysu", i niekoniecznie w perspektywie miesiaca czy nawet roku.
Być może, ale dla mnie bez dwóch zdań jest to rynek z największą liczbą tudemunowców i moonboyów i nie widziałem jeszcze wśród nich paniki, wręcz przeciwnie - poklepują się po pleckach, że skupują teraz dołki. Może być tak, że z perspektywy człowieka który ma jakiś kapitał na inwestycje pakuje w krypto po czym zjeżdża mu 50%. Ja mam też komfortową sytuację a wyprzedałem się prawie kompletnie i czekam na dalsze spadki - EWENTUALNIE na potwierdzenie, że dołek za nami czyli kilka miesięcy spadków na indeksach przy jednoczesnym dalszym muleniu BTC. Poraz n-ty - nie krytykuję ceny wejścia tylko TIMINGU wejścia. Uważam, że nie ma gorszej decyzji niż kupno w tej chwili w (być może) samym środku spadków na indeksach.

Czas wejścia ma nieporównywalnie większe znaczenie niż sama cena. Inaczej kupowało się BTC pod koniec 2017r. po 19k$, inaczej na początku wzrostów pod koniec 2020r. a jeszcze inaczej teraz.
adamjttk pisze: wtorek, 11 października 2022, 21:33 Wsadzilem sporo $ w BTC bo uwazam, ze jest to dobry moment na inwestycje i nie spedza mi snu z powiek prawdopodobienstwo, ze spadnie jeszcze kilka k jak to dramatycznie wieszczysz od 4 miesiecy, rozwaze wrecz wtedy kolejne zakupy. Nie przeszkadza mi to zupelnie inwestowac jednoczesnie w akcje, oz, nieruchomosci czy inne ciekawe rzeczy.
"Utrzymac sie nad woda"? Na kryzysach zarabia sie lepiej niz w czasie hossy, trzeba tylko odrobine wiecej cierpliwosci i mniej podatnosci na FUD (ktorego ostatnio na forum az za duzo).
To masz chyba nieograniczony kapitał, że możesz sobie inwestować w tej chwili w wiele rynków przede wszystkich w rynek nieruchomości kiedy obecnie (moim zdaniem) jest na to najgorszy czas. Jedna rzecz to inwestować podczas kryzysu a druga to nie być w gorącej wodzie kąpanym i pakować się w rynekm, bo spadło 10 czy 20%. Może luźno polecieć kolejne 50% od teraz, kompletnie nie rozumiem tego pośpiechu tak jakby czekał miliard innych inwestorów żeby ci "ukraść" dobre inwestycje :D
adamjttk pisze: wtorek, 11 października 2022, 21:33 No chyba, ze naprawde wierzysz, ze te bitcoiny kupuja ludzie pod zastaw swojego domu i kazda obnizka o 100$ wywoluje u nich natychmiastowe rozwolnienie i obnizke temperatury w domu o 1C zeby sie budzet domykal :roll:
Nie, ale ty chyba też nie myślisz, że w krypto siedzą (i ostatnie lata również) jedynie grubasy i instytucje :D Tak jak pisałem, na żadnym rynku nie widziałem tylu zachłannych ynwestorów dźwigniarzy z kapitałem 50 zł jak na krypto myślący, że zrobią ze 100 zł milion w ciągu roku. I dopóki jest u nich tak ogromna wiara, że kupują tanio dopóty nie zobaczymy dołka.

@lobor
"W moim środowisku "problem z utrzymaniem się nad wodą" deklarują tylko ci, którym onet wszedł za mocno..."

Jeżeli uważasz, że to dołki no to kupuj. Ja chyba żyje w innej rzeczywistości, w której wielu moich znajomych ma realne problemy, gdzie muszą podejmować konkretne działania żeby minimalizować koszty, ale nie no spoko gdyby tylko mieli łeb na karku i kupili magiczny pieniążek za 19k$ to wszystkie ich problemy by nagle zniknęły.
----
----
----
Generalnie moglbym takich Twoich postow 100 wkleic, nawet nie chce myslec ile osob przez takie sianie FUDU nie kupilo sobie BTC po 20k USD i ktorzy nie sa zarobieni dzisiaj +200% przez takie sianie defetyzmu.
Twoje wywody na temat cen nieruchomosci, cen zlota, magicznych fasolkach ktore zaraz beda po 10k albo zostana po nich zgliszcza --> tak jak mowilem, minusuj sobie do woli a ja na Twoim miejscu spalilbym sie ze wstydu za ten niekonczacy sie wylew FUDu na forum
Ostatnio zmieniony niedziela, 14 kwietnia 2024, 17:34 przez adamjttk, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 5 lipca 2014
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: updownupdown » niedziela, 14 kwietnia 2024, 17:32

O kurde, że wam się chcę taki śmietnik tu znowu robić. @adamjttk Zapomniałeś dodać jednego, że po tej kapitulacji i tak wielu przeszło później na narracje że dołek mamy za sobą, a kupując przez lato 22 wielu mogło by nie wytrzymać tych niepewności wtedy z FTX itp i oddać na stracie i się tylko zrazić, także żeby uściślić. Po za tym forum to nie miejsce do porad. Jakby tu miał się ktoś kierować tym co jest napisane i na tej podstawie podejmować decyzje to już lepiej nie pójdzie na jednorękiego bandytę albo ruletę. :twisted:

Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: 6 stycznia 2024
Reputacja: 55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: pomocny » niedziela, 14 kwietnia 2024, 17:34

No, interesujące

Jak napisze się swoje przemyślenia i kurs pójdzie tak jak pisaliśmy, to rzecz jasna - a nie mówiłem? :lol:

Jak kurs pójdzie zupełnie inaczej, to wtedy się napisze się, że przecież to tylko przemyślenia byłt, a grało się w rzeczywistości zupełnie coś innego :lol:
Tylko mi się wydaje, że to wygląda jak - nomen omen - przedszkole? :roll:

Szacun dla tych co piszą jak jest i jak się pomylą to potrafią się do tego przyznać

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 7 sierpnia 2017
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Xepo123 » niedziela, 14 kwietnia 2024, 17:38

Kolega @adamjttk nie wiem po co tak się poci i wypisuje po parę razy dziennie na tym forum skoro tylko holduje i nie zamierza wykonywać ruchów. Dużo zdrowiej by było po prostu ustawić alarmy na poziomy 140k+ czy jakie tam interesują i nie robić śmietnika z tego wątku :)
Ja osobiście czekałem na korektę szczególnie na altach (wydźwięk moich poprzednich postów był taki że na altach dzieją się dziwne rzeczy i pompy lecą bez korekt), zrobiłem zakupy przedwczoraj i wczoraj, została mi ostatnia transza jakieś 1/6 kapitału w razie gdyby pospadały jeszcze niżej i zamierzam trzymać do przebicia ostatnich szczytów.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2309
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3487
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pleasek89 » niedziela, 14 kwietnia 2024, 18:19

@adamjttk
Ty absolutnie bezczelny manipulatorze. Ty widzisz datę tych postów i co wydarzyło się później z kursem? Może zacytuj co pisałem PO tym jak kurs się zwalił z 20k na 15k kiedy rynek Cię wyjaśnił kiedy Ci się portfel skurczył o 25% a ja zamykałem shorta z profitem 500% (zobacz mojego twittera jako dowód).

https://x.com/Pleasek89/status/1590788491579109376. (poczytaj może całą historię co wtedy robiłem, może czegoś się w końcu nauczysz innego niż hołd + szczekanie moonboyowe na forum).

Z taką plebejską strategią to gdybym pisał to samo na poziomie 30k czy nawet 40k przed spadkami na 15k też w kontekście dzisiejszych 64k też byś mnie cytował, że nie miałem racji? Ty jesteś jakiś odklejony od rzeczywistości człowieku. :shock:

Mam nadzieję, że dostaniesz bana na 1-2 tygodnie za notoryczne kłamanie, manipulowanie, spamowanie i wycieczki osobiste, to jest jakieś kuriozum, że admini Ci na to pozwalają od tak długiego czasu.

Uważasz się pewnie za mistrza inwestycji, bo masz PNL na poziomie +200% w ile, 3 lata (na tak ryzykownym rynku jak krypto)? Masz pewnie ze 40 lat a jarasz się każdym 10% w górę i jeszcze odpalasz się jeżeli ktoś śmie uważać, że rynek jest przegrzany. Są u nas na forum ludzie, którzy pomnożyli swój kapitał 10, 20 czy nawet 100 razy (ja na tą chwilę mam ze 20-25x i uważam, że mogłem dużo więcej) i nie mają 5% Twojego poziomu arogancji. Właśnie między innymi przez takie sytuacje jak zwał z 20k na 15k kiedy Ty już jesteś mokry z ekscytacji po zakupach inni szukają okazji np. na lokalnych trendach.

O ile admin Cię nie ustawi do pionu to złota rada ode mnie - zrób sobie przerwę od forum, mówię serio.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 368
Rejestracja: 23 września 2020
Reputacja: 2302
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: KubaKoń » niedziela, 14 kwietnia 2024, 18:45

No właśnie czytając część tych wypocin @adamjttk gdzie on Cię cytuje rozkminiałem o ch*j mu chodzi skoro miesiąc po tych Twoich postach BTC tąpnął z 20k na 15k i w sumie to co pisałeś (ostateczne wyleszczenie bla bla bla) w tych postach się po prostu spełniło xD. Ale nie wiedziałem już czy to ja czegoś nie rozumiem, czy Adam się odkleił za bardzo. Jak widać to drugie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2309
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3487
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pleasek89 » niedziela, 14 kwietnia 2024, 18:49

KubaKoń pisze: niedziela, 14 kwietnia 2024, 18:45No właśnie czytając część tych wypocin @adamjttk gdzie on Cię cytuje rozkminiałem o ch*j mu chodzi skoro miesiąc po tych Twoich postach BTC tąpnął z 20k na 15k i w sumie to co pisałeś (ostateczne wyleszczenie bla bla bla) w tych postach się po prostu spełniło xD. Ale nie wiedziałem już czy to ja czegoś nie rozumiem, czy Adam się odkleił za bardzo. Jak widać to drugie.
Gościa odkleiło totalnie, na forum garstka osób obstawiała dalsze spadki z 20k, kurs się zwalił na 15k a typ ogłasza zwycięstwo, bo kupił na 20k i przeholdował do dzisiaj. Nie no top trader xD

K***a adaś to jest nasz forumowy internet explorer xD za każdym razem trzeba mu dodawać spoiler typu "uwaga gram shorta lokalnie, długoterminowo jestem dalej byczy, proszę nie cytuj mnie kiedy za 2 lata kurs będzie wyżej" xD
Ostatnio zmieniony niedziela, 14 kwietnia 2024, 19:17 przez Pleasek89, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 5 lipca 2014
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: updownupdown » niedziela, 14 kwietnia 2024, 19:01

Pleasek89 pisze: niedziela, 14 kwietnia 2024, 18:49K***a adaś to jest nasz forumowy internet explorer xD
Kurczę nie chciałbym bym być nie miły bo z reguły jestem degentelmenem, znaczy gentelmenem, ale rzeczywiście kolega trochę się zachowuje jakby ktoś go zamknął w 1996 roku w szafie i teraz wypuścił i wszystkich uświadamiał jakie internet to wielkie odkrycie. Albo ten ostatni partyzant co po 20 latach po wojnie dalej koczuje w krzakach i czeka na wroga.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2309
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3487
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pleasek89 » niedziela, 14 kwietnia 2024, 19:20

updownupdown pisze: niedziela, 14 kwietnia 2024, 19:01Kurczę nie chciałbym bym być nie miły bo z reguły jestem degentelmenem, znaczy gentelmenem, ale rzeczywiście kolega trochę się zachowuje jakby ktoś go zamknął w 1996 roku w szafie i teraz wypuścił i wszystkich uświadamiał jakie internet to wielkie odkrycie. Albo ten ostatni partyzant co po 20 latach po wojnie dalej koczuje w krzakach i czeka na wroga.
Nie sądziłem, że w 2024r. zobaczę posty typu "panowie Bitcoin jest fenomenalny, walka z systemem, razem pokonamy illuminati, rezerwowa waluta światowa, bankstera do piachu", ale wtedy pojawił się Adam i udowodnił, że jednak można być 3 cykle do tyłu.

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Lord_Bafford, Pan Inwestor i 41 gości