Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7636
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12838
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » poniedziałek, 10 października 2022, 19:52

@Pleasek89, no to z UK - dzisiaj kolejna podwyżka żywności, niektóre produkty nawet o 40%!

Obrazek
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 10 października 2022, 19:53 przez ergorg, łącznie zmieniany 1 raz.
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: blink » poniedziałek, 10 października 2022, 19:53

Pleasek89 pisze: poniedziałek, 10 października 2022, 19:06Naprawdę nie wiem kto to kupuje, jest lipa praktycznie w każdej branży, wielu moim znajomych jest na wypowiedzeniach albo stracili pracę (szczególnie branża budowlana),


Ja nie wiem bo z moich znajomych nikt pracy nie stracił. Praca jest tylko nie ma komu robić, ale to może kwestia znajomych.
PKB/bezrobocie/stopy wszystko prospadkowe, wojna która praktycznie już dotyka cały świat, świat leczy jeszcze rany po srovidzie.
Wojna najbardziej to chyba dotyka Polskę i jej śmieciową walutę z której trzeba uciekać. Inne kraje nie mają takiej inflacji jak my ale też inne kraje może nie drukowały pieniążków na 500+ i 13/14 i nie muszą zganiać teraz na putin-inflację.
Tak jak jeszcze w maju/czerwcu się łudziłem, że to tylko korekta (a sporo już wówczas wskazywało, że jesteśmy w bessie) to obecnie trzeba być totalnie odklejonym od rzeczywistości żeby wierzyć we wzrosty w tej chwili NA JAKIMKOLWIEK RYNKU a już szczególnie na rynku magicznych cyfrowych fasolek.
Index dolara amerykańskiego jest na szczytach to nie ma się co dziwić że wszystko nurkuje. Jak to je*** i do tego w USA zaczną drukować pieniążki bo jest to nieuniknione to dopiero zacznie się jazda i może się okazać że zostaniesz niezłym antywskaźnikiem :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7636
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12838
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » poniedziałek, 10 października 2022, 19:58

Ja w ogóle się zastanawiam po co ten pośpiech w robieniu zakupów? Przecież i tak najlepsze projekty (dające największy %) następnej hossy dopiero wyjdą!
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
25
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » poniedziałek, 10 października 2022, 20:02

blink pisze: poniedziałek, 10 października 2022, 19:53Wojna najbardziej to chyba dotyka Polskę i jej śmieciową walutę z której trzeba uciekać. Inne kraje nie mają takiej inflacji jak my ale też inne kraje może nie drukowały pieniążków na 500+ i 13/14 i nie muszą zganiać teraz na putin-inflację.
https://pl.tradingeconomics.com/country ... ation-rate
Ja was o jedna proszę, macie Polski paszport często tylko, tu się rodziliście i zdobyliście wykształcenie, często wyższe za ułamek cen a zachodu. Jesteśmy Państwem które odzyskało niepodległość 32 lata temu i nie miało kolonii które plądrowało i się bogaciło. Nie plujcie na Polskę, Polską walutę i Państwo. Każdemu jest ciężko, ale to nie jest żadne tłumaczenie. Najgorsze że najbardziej na własną ojczyznę plują ci (żaden przytyk do nikogo, bo nie wiem gdzie kto mieszka a sam spędziłem 4 lata w UK 15 lat temu) co popierdalają jak beduini u jakiegoś niemiaszka czy pakola z Lądka Zdroju. Jeszcze zobaczymy kto narobi w zbroję jak się zwali dobrobyt, bo na pewno nie MY :!: Polacy ;) ja na resztę lachę kładę osobiście, interesuje mnie wyłącznie teren RP
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2298
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3481
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pleasek89 » poniedziałek, 10 października 2022, 20:11

blink pisze: poniedziałek, 10 października 2022, 19:53Ja nie wiem bo z moich znajomych nikt pracy nie stracił. Praca jest tylko nie ma komu robić, ale to może kwestia znajomych.

Wiesz, ja też branży nie znam dobrze - po prostu przekazuję co słyszę - jedna koleżanka akurat w tej branży wiem, że pracuje i teraz ją zwolnili, natomiast ja pochodzę z rodziny przedsiębiorców z 20/25 letnim stażem którzy mają szerokie kontakty mówili, że jest ogromny zastój w branży.

Zdecydowanie więcej znajomych mam w branży prawnej/finansowej - jeden naprawdę ogarnięty kolega, który zaczynał pracę jeszcze na 3 roku studiów (podatki + audyt) szybko awansował zrezygnował niedawno z pracy z przemęczenia, chciał wrócić dosyć szybko i miał problem znaleźć pracę nawet 2 szczeble niżej, bo po prostu nie było żadnych konkretnych ofert albo freezy. Inny też ogarnięty kolega teraz skończył aplikację radcowską odbijał się od kilku kancelarii, zrezygnował i aktualnie też ma problem znaleźć nawet względną ofertę. Jeszcze inny kolega skończył teraz aplikację notarialną i prawdopodobnie zostanie zwolniony, bo kancelarii nie stać na tą chwilę na podwyżkę nawet o 1-2k brutto PLN.

Natomiast w korpo generalnie bardzo ciężko znaleźć teraz jakąkolwiek sensowną ofertę pracy i trwa to już kilka miesięcy.

Oczywiście wiem, że to sytuacje indywidualne i nie jest to wyrocznia - np. lokalny rynek prawny to w ogóle muł i beton od lat, ale konkluzja jest taka, że nigdy nie słyszałem żeby tak wielu moich naprawdę dobrze wykształconych znajomych było bez pracy lub na wypowiedzeniach.
blink pisze: poniedziałek, 10 października 2022, 19:53 Index dolara amerykańskiego jest na szczytach to nie ma się co dziwić że wszystko nurkuje. Jak to je*** i do tego w USA zaczną drukować pieniążki bo jest to nieuniknione to dopiero zacznie się jazda i może się okazać że zostaniesz niezłym antywskaźnikiem :D
No to się okaże po czasie :D ale wiesz, też nie będę walił głową w mur co już pisałem wielokrotnie - jeżeli S&P będzie notorycznie schodziło szczeble niżej a BTC dalej będzie oscylował w okolicach 19-20k lub nawet (nie bardzo wiem skąd, ale) zrobi rajd up to będę musiał zmienić nastawienie. Jestem przygotowany na wszystkie scenariusze. DOTów np. w ogóle nie sprzedałem i dalej sobie spokojnie stejkuje.

Dodano po 9 minutach 6 sekundach:
ergorg pisze: poniedziałek, 10 października 2022, 19:58 Ja w ogóle się zastanawiam po co ten pośpiech w robieniu zakupów? Przecież i tak najlepsze projekty (dające największy %) następnej hossy dopiero wyjdą!
Ja się ergorg tylko zastanawiam, czy następna hossa będzie tą pierwszą kiedy solidne wzrosty zobaczymy jedynie na konkretnych użytecznych coinach, które rozwiązują realne problemy czy zobaczymy jeszcze jedną być może ostatnią hossę "na wszystkim".

Bo wiesz - nawet na takim BTC widzę wzrosty - myślę, że zobaczymy jeszcze pow. 50k pytanie tylko czy będzie to zwieńczenie spekulacyjnego sukcesu, czy może faktycznie kolejna hossa gdzie BTC spełnia rolę indeksu rynku i dopóki rośnie to reszta kwiatków idzie za nim. W BTC tak bardzo jak wcześniej już nie wierzę, ale jeszcze bym go nie skreślał - mimo wszystko ma jeszcze dużą przewagę efektu sieci.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4686
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3499
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: shinya56 » poniedziałek, 10 października 2022, 20:28

Zwrócicie uwagę, że branże nie upadają tylko wracają do równowagi.
1. W budowlance mieliśmy hosse więc się dużo budowało. Teraz też się będzie budowało, ale tak jak powiedzmy 10 lat wstecz.
2. Ochrona zdrowia - roboty nie do przerobienia. Pomijam to czy pandemia to prawda czy ściema, ale społeczeństwa się starzeją i na przykład w takiej fizjoterapii to jest mnóstwo pracy. Bardzo dużo młodych ludzi korzysta z takich zabiegów, nie wspominam o starszych.
Inna sprawa, że tworzone są nowe technologie dla ochrony zdrowia m.in oparte na technologii blockchain, AI.
3. Przemysł zbrojeniowy wchodzi w hosse i wszystko wokół, czyli obrabiarki CNC, drukarki 3D, nowe technologie itd.
4. Ekologiczny transport - rowery, hulajnogi. Kumpel sprzedaje rowery to mówi, że ma złote żniwa na elektrykach. Mówimy o rowerach MTB w kwocie 20 000 zł - 30 000 zł.

To nie jest tak, że wszyscy tracą na kryzysie. Jedni tracą, drudzy zyskują. Kwestia elastyczności ludzi czy potrafią się przebranżowić.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: blink » poniedziałek, 10 października 2022, 20:29

socjolog2008 pisze: poniedziałek, 10 października 2022, 20:03a was o jedna proszę, macie Polski paszport często tylko, tu się rodziliście i zdobyliście wykształcenie, często wyższe za ułamek cen a zachodu. Jesteśmy Państwem które odzyskało niepodległość 32 lata temu i nie miało kolonii które plądrowało i się bogaciło. Nie plujcie na Polskę, Polską walutę i Państwo. Każdemu jest ciężko, ale to nie jest żadne tłumaczenie. Najgorsze że najbardziej na własną ojczyznę plują ci (żaden przytyk do nikogo, bo nie wiem gdzie kto mieszka a sam spędziłem 4 lata w UK 15 lat temu) co popierdalają jak beduini u jakiegoś niemiaszka czy pakola z Lądka Zdroju. Jeszcze zobaczymy kto narobi w zbroję jak się zwali dobrobyt, bo na pewno nie MY Polacy ja na resztę lachę kładę osobiście, interesuje mnie wyłącznie teren RP


Obecny stan inflacyjny nie jest bezpośrednio związany z historią a z niegospodarnością "rządzących". Nie można udawać że jest pięknie i że nic się nie dzieje bo to polska waluta.
Wiesz, ja też branży nie znam dobrze - po prostu przekazuję co słyszę - jedna koleżanka akurat w tej branży wiem, że pracuje i teraz ją zwolnili, natomiast ja pochodzę z rodziny przedsiębiorców z 20/25 letnim stażem którzy mają szerokie kontakty mówili, że jest ogromny zastój w branży.

Zdecydowanie więcej znajomych mam w branży prawnej/finansowej - jeden naprawdę ogarnięty kolega, który zaczynał pracę jeszcze na 3 roku studiów (podatki + audyt) szybko awansował zrezygnował niedawno z pracy z przemęczenia, chciał wrócić dosyć szybko i miał problem znaleźć pracę nawet 2 szczeble niżej, bo po prostu nie było żadnych konkretnych ofert albo freezy. Inny też ogarnięty kolega teraz skończył aplikację radcowską odbijał się od kilku kancelarii, zrezygnował i aktualnie też ma problem znaleźć nawet względną ofertę. Jeszcze inny kolega skończył teraz aplikację notarialną i prawdopodobnie zostanie zwolniony, bo kancelarii nie stać na tą chwilę na podwyżkę nawet o 1-2k brutto PLN.
Może uzależnione jest też to od regionu, chociaż osoby, które znają się na podatkach nie powinny mieć problemów. Znajoma która prowadzi biuro rachunkowe ma tyle roboty że nie do przerobienia, tym bardziej teraz przy naszym pokręconym systemie podatkowym.

Sorry za oftop.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 359
Rejestracja: 4 sierpnia 2017
Reputacja: 1019
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Arcymistrz1990 » wtorek, 11 października 2022, 09:40

Widzę, że trwają tu interesujące dyskusje jak u wujka na imieninach :)
Dziękuję wszystkim wypowiadającym się, dzięki temu forum funkcjonuje.

A tymczasem:
1) Supply last active 1+years ago, pyk nowe ATH 10.10.2022


2) Hash rate, pyk nowe ATH 10.10.2022


3) Bitcoin Wallet Sizes: > 1 BTC, pyk nowe ATH 10.10.2022, na poziomie 906663 adresów


Akumulacja trwa.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7636
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12838
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » wtorek, 11 października 2022, 09:55

Bitcoin parę dni później - pyk, nowe ATL. :lol:
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9206
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
7
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » wtorek, 11 października 2022, 10:23

BTC/USDT, 4h, RSI znowu w okolicach 30 :D


### edited: 2022-10-11 10:36 ###
Spoiler:
Co do Polski to @socjolog2008 100% agree :D Notabene PKOBP znowu na przecence, +100% do wyłapania na luzaku za rok dwa :D Poza tym patrząc na ten bottom covidowy bardzo podobny do tego co buduje się teraz na BTC od kilku miesięcy, może będzie analogia, podobnie jak CDR :D


anagamidev pisze: środa, 9 grudnia 2020, 14:22
japu pisze: środa, 9 grudnia 2020, 14:14problem jak mniejszym zrobić duże ROI
Grind'ować, czyli grać na mniejszych falkach, czyli taki typowy daytradng i ciułanie na konsolach(1-5% + fee) oraz szukanie szybkich wejść na różnych altach :D Tzn. tam masz ruchy na 20-200% jak dobrze trafisz to wpakujesz tysiaka masz później 2 i tak w kółko przez rok spokojnie kilkadziesiąt/kilkaset tysięcy można wyciągnąć(zakładając, że wchodzisz na trade za góra 1k-10k), ale szybko trzeba uciekać kiedy nasz urobek zaczyna już topnieć i zbliża się zwała :D Najlepiej właśnie po takiej zwale kiedy zaczyna konsolidować grać prolong'owo czyli zbierać lokalne dołki i sprzedając części na lokalnych górkach i część zysków odkładać w btc/alt na większego swing'a w górę :D

Tutaj przykład na PKO BP, długa konsolidacja, uśrednianko i później pompka i realizacja double bottom zdaje się(chociaż wg. mnie bardziej Wyckoff accumulation) :D Na wyniki(większe) czasem trzeba czekać po prostu :D Dlatego wg. mnie tak czy siak trudno jest w długim terminie pobić takiego długodystansowego HODL'era, który gra pod większe swingi i skupuje duże przeceny typu 80-90% :D Aczkolwiek każde wyłapane lokalne wahnięcie i jazda z trendem wydłuża nam ten wykres :D

anagamidev pisze: niedziela, 27 września 2020, 00:54 Nawet PKO BP, bank, z którego usług korzystają miliony Polaków od 15 lat jest w trendzie spadkowym, a powinien w zasadzie rosnąć jak jakiś Amazon. Chociaż ja wiadome, poluję na takie przecenki i skupuję, więc naprawdę nie narzekajcie na crypto.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 1734
Rejestracja: 8 grudnia 2020
Reputacja: 449
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: fetek » wtorek, 11 października 2022, 12:48

Arcymistrz1990 pisze: wtorek, 11 października 2022, 09:40Widzę, że trwają tu interesujące dyskusje jak u wujka na imieninach :)
Dziękuję wszystkim wypowiadającym się, dzięki temu forum funkcjonuje.
Tylko wujek notorycznie nie ucisza wybranych gości.
anagamidev pisze: wtorek, 11 października 2022, 10:23BTC/USDT, 4h, RSI znowu w okolicach 30 :D
zobaczymy, jak indeksy wystrzelą to może może...

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: masonbtc » wtorek, 11 października 2022, 14:29

dobra chyba kuracja przeczyszczająca zakończyła się więc można powoli nastawiać się na jakieś fajne wzrosty :o

Dodano po 1 godzinie 1 minucie 40 sekundach:
jedynym problemem pozostaje tygodniówka

wg. mojej teorii spiskowej zamknięcie tygodniówki powyżej ok. 21.8k będzie dla wielu sygnałem żeby wrócić i wypchać cenę z dołka ;)

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: masonbtc » wtorek, 11 października 2022, 15:42

SCI_FI_Maciuś pisze: wtorek, 11 października 2022, 15:39Będziesz podobny post wstawiać za każdym razem kiedy kurs urośnie o 200$
jeżeli będzie takie zapotrzebowanie to czemu nie :D

na razie na wykresie straszna zamuła ale to chyba dobrze

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2298
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3481
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pleasek89 » wtorek, 11 października 2022, 17:53

masonbtc pisze: wtorek, 11 października 2022, 15:42jeżeli będzie takie zapotrzebowanie to czemu nie

No tak, nic bardziej nie pomaga niż poklepywanie się po plecach jak się już jest na maxa załadowanym a dookoła wszędzie się pali i wychodzą trupy :D

Btw a propos ciężkiej sytuacji o której wspomniałem 3 posty wcześniej koleżanka która pracuje w kancelarii prawnej w Gdańsku i przygotowuje się do egzaminu radcowskiego właśnie mi napisała, że ze względu na koszty wyłączyli im ogrzewanie w kancelarii i zarekomendowali pracę zdalną :D

Nie no, ale ładować się w krypto - mamy przecież pewniaczka akumulacje, dołek za nami, kto by tam się przejmował, że każdy jest w głębokiej d**ie czy to chodzi o wywindowane ceny czy pracę. Max do końca 2023r. atak na 100k. :mrgreen:

Edit: a tak serio obstawiam, że głównym powodem dla którego dalej kisimy 19-20k jest to, że krypto kilka miesięcy za wcześnie mocno wybiegło przed szereg a spadki były zbyt intensywne/pionowe - natomiast obecna konsolidacja jest formą korekty spadków.
Ostatnio zmieniony wtorek, 11 października 2022, 18:42 przez Pleasek89, łącznie zmieniany 3 razy.

Początkujący
Posty: 238
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 107
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: uzar007 » wtorek, 11 października 2022, 18:12


Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7636
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12838
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » wtorek, 11 października 2022, 18:18

Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » wtorek, 11 października 2022, 18:30

@uzar007 a kogo to obchodzi i kto to będzie używać, jako ciekawostkę chyba tylko /blika wprowadzą jako usługę międzynarodową i rozj.ie system tych crypto ;) @ergorg niby news pod spadki z etf ale to też mało kogo dzisiaj obchodzi. Crypto zrobiło się marionetką i pójdzie tam gdzie pójdą indexy a tam sobie robią bekę ze wszystkich spuszczając ,podnoszą i znowu spuszczając i teraz podniosą a i tak nikt nie będzie wiedział co się dzieje i mu zaorają system jak ma zbyt dużo hazardzisty w sobie i gra na zbyt dużych lewarach.
Skupować akcje :!: na zabawę na bzdurach będzie czas jak ludzie znowu będą mieli za dużo wolnej gotówki - teraz mają okazje wszędzie i nie będą ryzykować na wchodzenie w coś co jest na samym końcu przewodu pokarmowego, czyli crypto. Teraz się skupcie na rynkach (zresztą jak się prześledzi karty to kiedyś było wielkie oburzenie jak ktoś wspomniał o walutach, akcjach i danych a teraz to każdy sobie rysuje sp500, śledzi dane ,fed, sec i inflację siedząc w crypto. No jaja bez trzymanki idziemy na testy 3800 - 3870 - 4000 na SPX
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7636
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12838
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » wtorek, 11 października 2022, 18:43

socjolog2008 pisze: wtorek, 11 października 2022, 18:30idziemy na testy 3800 - 3870 - 4000 na SPX
Strasznie dziwnie piszesz 3000-3300.

Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2298
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3481
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pleasek89 » wtorek, 11 października 2022, 18:53

SCI_FI_Maciuś pisze: wtorek, 11 października 2022, 18:43Ja chętnie rozważę wejscie w sp500, daxa i może nawet w banana ale do dołka jeszcze daleka droga

Stany to jeszcze mają dużo miejsca na spadki, nasz lokalny banan myślę, że niektóre spółki longterm (szczególnie te, które płacą regularnie dywidendy) - na duże niższe ceny bym raczej nie liczył, chyba, że Ruscy wygrają i ogłoszą, że mają na nas chrapkę.

Ale tak czy siak, ja też czekam mimo, że niektóre spółki do portfela już dotykają moje wcześniej ustalone ceny wejścia.

Może chcący się załadować w GPW zrobimy osobny wątek kto w co chce inwestować, bo jestem ciekaw jakie macie koncepcje.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » wtorek, 11 października 2022, 19:04

Pleasek89 pisze: wtorek, 11 października 2022, 18:53 te, które płacą regularnie dywidendy

Tego ludzie nie rozumieją akurat. Jak mam w portfelu od 5 lat PZU, które rok w rok wypłaca mi 7-9% dywidendy to ile akcji mam już za free ?
SCI_FI_Maciuś pisze: wtorek, 11 października 2022, 18:43po co teraz skupować, skoro pivot najwczesniej w styczniu? Sory że Ci się ciągle wpieprzam w zachęcanie do akcji ale robisz to od sierpnia a te akcje ciagle tanieją

Od 1 lipca dokładnie kiedy i grałem i naganiałem na zakup crypto/wywalane 27 licpa - przecież masz archiwum i karty wstecz i możesz sobie zweryfikować.. Czyli już przegapiłeś ruch spx 3630-4315 lipiec-13 września, przegapiłeś prawdopodobnie też ruch spx 2-5 październik i przegapisz ruch 11 październik - ? zresztą akcje wielu spółek poprostu trzeba mieć i skupować. Wiecznie cię putinem z rakietą straszyć nie będą, wypali się temat jak wypalił się idiomaseczkowy schiz.
Za dużo się ludzi nauczyło kupić, hodl, uśredniać i czekać na bóg wie co zamiast grać. Na lewarach takie ruchy a akcje zbierać, zamiast akcji zbieracie coiny. Rozumiem. To też jakieś tam rozwiązanie tylko dziwniejsze i utrudniające bardziej życie podatkowo. Ale jak kopiują indexy to teraz nie przegap swojej szansy na kolejne wzrosty ,bo idzie kolejne odreagowanie na rynkach - dane są dobre ,nie ma co panikować,trudy pojawią się dopiero zimą listopad-grudzień
Może być tak że indexy będą odrabiać a ten tu będzie się dalej męczył w 19-20.5 ale to też dla fanów tego ryneczku jakaś tam opcja zarobku

Dodano po 33 sekundach:
ergorg pisze: wtorek, 11 października 2022, 18:43 Strasznie dziwnie piszesz 3000-3300.

3740 do jutra do 22 na SPX
Ostatnio zmieniony wtorek, 11 października 2022, 19:07 przez socjolog2008, łącznie zmieniany 1 raz.
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Karolak, upp i 20 gości