Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4671
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3478
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: shinya56 » sobota, 22 stycznia 2022, 07:51

Trzeba poczekać na wypowiedz ministra od gospodarki niejakiego Gancarza z Instytutu. Zobaczymy jak się odniesie do aktualnej sytuacji :lol:

Dobra lecę na siłkę i na potem spokojnie przejrzę temat, widzę, że ciekawa noc była :mrgreen:

Początkujący
Posty: 195
Rejestracja: 14 kwietnia 2020
Reputacja: 34
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: emescool » sobota, 22 stycznia 2022, 08:05

KaTa90 pisze: sobota, 22 stycznia 2022, 07:49 Oczywiście jest gdzieś ta złość, że nie wyszedłem wcześniej mimo, że czułem spadki. Jednak nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :) Nadal na plusie, a tyle ICP i DOT nigdy nie posiadałem ^^

Liczę, że podobnie jak to było w maju, gdy wszyscy widzieli 18k, a minimum 25k (ja też tak to widziałem) zakończyło się na 28k i pociąg się rozpędził.
Obecne spadki to efekt negatywnych wiadomości ze świata - FED, UE, Estonia, a do tego ryzyko konfliktu zbrojnego. Potrzebne są nie tyle pozytywne newsy (bo to da tylko wybicie), a konkretne długoterminowe adaptacje. Obserwując obecne nastroje to widać, że już jest blisko dna, a pojawiające się znów łamanie 30k dla mnie oznacza wzrosty od poziomu 32-34k.
Jestem cały czas allin na spot. Mam jeszcze przygotowany kapitał na wejście przy kolejnych spadkach, ale póki co wystarczy. DOT za 17,75$ skupione - nie myślałem, że tak szybko takiej kwoty doświadczę ^^
To nie kupuj za szybko, bo na moje czeka nas jeszcze mała piątka w 3 na btc. Ja zacząłem już powoli z kapitałem, bo boje sie ze w tej 5 nie wylapie.
~33 powazne ładowanie walizy zaczynam
*ICP VC brali po cenatach, wiec ten tego.
Spoiler:
Krypto nie umrze, nie wygłupiać się, powoli ładować. Umrzeć powinni wirtualnie(nie realnie, nikomu zle nie zycze) wiesniaki typu cryptobirb , gancarze i inne przegrywy/naciagacze. Obrazek

Początkujący
Posty: 135
Rejestracja: 12 maja 2021
Reputacja: 175
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Szczecin

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: sebamistrz » sobota, 22 stycznia 2022, 09:07

Przecież Gancarz na twitterze napisał wczoraj że hossa trwa nadal, może tylko lokalnie spaść do 33k :D Pamiętam jak pisał jakiś czas temu że max spadków 55k i lecimy w górę :D

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 869
Rejestracja: 28 grudnia 2017
Reputacja: 4807
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: mesrotten » sobota, 22 stycznia 2022, 09:15

mesrotten pisze: piątek, 21 stycznia 2022, 14:30 Wrzucałem jeszcze taki hardkorowy scenariusz ryjący wszystkim berety.
Obrazek

Tak się zastanawiałem czy taki Wyckoff na odwrót był już gdzieś kiedyś rozgrywany na większych interwałach (schemat dystrybucji będący w rzeczywistością reakumulacją), nie trzeba było długo szukać :D ;)

"Hardcorowy scenariusz? Ten scenariusz jest najbardziej naturalny i przeze mnie oczekiwany gdzieś od miesiąca. Oczywiście bez tak głębokiego zejścia (retest 40k by starczył), choć tu jak widać głębokość ma niewielkie znaczenie, bo koniec końców na wiosnę czeka nas ATH."

@Jahu przecież miesiąc temu pisałeś, że 28 k to bear market :D

Obrazek

I jakby ktoś przegapił to mieliśmy dwa dni przejebanego alt seasonu :D Na obecny etapi to już chyba najlepiej zejść pod 30, pokonsolidować kilka tygodni, alty dorżnąć do poziomów grudnia 2020, zejść na 10 na alt season index i się ładować na duże odbicie..

Obrazek

DOT :roll:

Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3092
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1088
Reputacja postu: 
9
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: CzarnaOwca » sobota, 22 stycznia 2022, 09:32

emescool pisze: sobota, 22 stycznia 2022, 08:05Krypto nie umrze, nie wygłupiać się, powoli ładować. Umrzeć powinni wirtualnie(nie realnie, nikomu zle nie zycze) wiesniaki typu cryptobirb , gancarze i inne przegrywy/naciagacze.
Święta racja.
Nie ma co płakać, tacy jak ja, którzy nie wierzyli w poziomy 60K, mają teraz dobrą okazję by ładować te cygańskie torby, a że po drodze coś tam i tak się zarobiło na DT więc jest za co. Niektóre alty spadły do takich poziomów jakich już dawno nie było, ze starych to chyba tylko ETH nadal ma wysoką cenę czy Cardano.

Co do Socjologa/Anagamideva. Jeden ma ZAWSZE rację kiedy bitek spada, drugi ma ZAWSZE rację kiedy bitek rośnie. Natomiast w odwrotnych sytuacjach oni ZAWSZE się mylą :) Trzeba się do tego przyzwyczaić. Śmieszą mnie opinie, że nie ma co wypominać ludziom, którzy zostali na poziomach 50k czy 60k. Właśnie TRZEBA ciągle przypominać, szczególnie ostrzegać nowych użytkowników, że bitek to nie dług publiczny, który będzie tylko rósł.
Nawet teraz trzeba mieć lampkę kontrolną w głowie, że to nie jest nie wiadomo jaka podłoga. Przypomnijcie sobie jak ostatnia bańka pękała i magiczne 8k miało być tą podłogą a potem 6k. Jak ma chrupnąć to chrupnie. NIKT nie zna przyszłości, wasze wszystkie analizy są tylko "przepowiednią", a nie pewniakiem. Grać pod jakiekolwiek tutejsze analizy to jest jak rzucanie monetą. Że o twitterowych "analitykach" nie wspomnę.

Pamiętajcie - to są WASZE pieniądze, nie pakujcie większych pieniędzy niż możesz stracić.
Nigdy nie będzie sytuacji, że KAŻDY wygra, to tak nie działa.
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5280
Rejestracja: 4 marca 2013
Reputacja: 2580
Reputacja postu: 
-7
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: domator » sobota, 22 stycznia 2022, 09:54

@ekonokomik kupujesz?
***** *** i konfederacje i kukiza
ONR to organizacja faszystowska
Ordo Iuris to finansowani przez Kreml fundamentaliści

BitFilar - kryptoemerytura.
quark.house - Twój własny, stacjonarny kantor krypto.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 826
Rejestracja: 26 marca 2020
Reputacja: 454
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Lord_Bafford » sobota, 22 stycznia 2022, 10:12

Tak wychłodzone RSI 1D nie widziane od marca 2020 :) 1h/4h podłoga od dłuższego czasu.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6981
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » sobota, 22 stycznia 2022, 10:12

sebamistrz pisze: sobota, 22 stycznia 2022, 09:07 Przecież Gancarz na twitterze napisał wczoraj że hossa trwa nadal, może tylko lokalnie spaść do 33k :D Pamiętam jak pisał jakiś czas temu że max spadków 55k i lecimy w górę :D
No Gancarz ma jakiś super stuprocentowy Bloomberg wskaźnik, ale chyba ostatnio raz nie zadziałał :D Chociaż skoro mówił, że max spadków 55k to po przebiciu tego poziomu należało stwierdzić, że nie miał racji i zacząć kierować się czymś/kimś innym :D Tymczasem RSI 1d mega wychłodzone, panika jeszcze może trochę potrwać, ale z tych poziomów za kilka miesięcy pewnie będzie można mieć +100% co najmniej patrząc historycznie :D Promocja trwa do wyczerpania zapasów HODL'erów i niedźwiedzi :D

Ostatnio zmieniony sobota, 22 stycznia 2022, 10:51 przez anagamidev, łącznie zmieniany 1 raz.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1293
Rejestracja: 26 grudnia 2017
Reputacja: 1002
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Majkos » sobota, 22 stycznia 2022, 10:47

shinya56 pisze: piątek, 21 stycznia 2022, 07:32Ostatni bastion byków 38.2k
Uważam ze przed(ostatni) bastion byków to 29500 . I uklepanie podłogi , Później wiadomo który kierunek, rynek szuka płynności, która będzie pod euforia . Później akumulacja i nawe 150k :D
Oczywiście pobuja w obie strony żeby nie było ze odbije 1000$ a nawet i 5ooo i scenariusz zanegowany .
Spoiler:
Majkos pisze: niedziela, 9 stycznia 2022, 19:22 Tak sie przyglądam myślę ze przed waszym rajdem czeka nas jeszcze uklepanie podłogi, kapitulacja i można lecieć dalej po 150k

O co chodzi mniej więcej przedstawia poniższy rysunek . Ja skalp longi zamknąłem, może będę żałował, ale nie ufam tej sytuacji
Na wykresie widać ze cala korekta ostatniego swinga zeszła poniżej 618 wiec spodziewam sie testów niższych poziomów może poprzedzi to jakiś wyskok w gore, ale ogólnie Berisch aż do testu 30k .

Spoiler:
Majkos pisze: sobota, 8 stycznia 2022, 11:31 @BitJanusz Pamiętną żelazna podłoga na 6k :evil:

A czy nie uważasz ze powinniśmy przetestować 30k ubić tam podłogę i zejść niżej jak w tym 2018 i wtedy ruszyć na halving i po nowe ath .

Spoiler:
Majkos pisze: piątek, 7 stycznia 2022, 06:54



I nie ma uja we wsi !
Spoiler:
Majkos pisze: wtorek, 23 listopada 2021, 10:02
ChomiczyPlan pisze: poniedziałek, 22 listopada 2021, 22:06 W listopadzie 2017 była zwała na Bitstampie do $5555, może chcą powtórzyć wyczyn i tym razem będzie zwała do $55555? Ma to sens? Co myślicie?
Ja czekam na zwale do 10 - 15k no w b. pozytywnym scenariuszu 20k .Wydaje mi sie ze mielismy wyckoff distribution i jestesmy w fazie D . W tym roku na setke nie licze. Koniec grudnia , styczen zwala i ponowna akumulacja . Jak bedzie rynek zdecyduje. Pozdrawiam i udanej koncowki roku zycze.
Ostatnio zmieniony sobota, 22 stycznia 2022, 10:59 przez Majkos, łącznie zmieniany 3 razy.
"Na rynku jak masz racje to masz kase, proste " . R.Zaorski

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1770
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1556
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: bitup » sobota, 22 stycznia 2022, 10:52

Do złotówki jesteśmy w połowie maja już :shock: Tragedia
Obrazek
Spoiler:
Obrazek
Chyba nie ma takiego kto nie stracił ostatnie dwa dni :roll:
MEMcoin wizja krypto https://www.haroldcoin.io
:arrow: https://tinyurl.com/RevolutUE
pozycja najzabawniejszego technologicznego MEMcoina btc trwa https://mempool.space :arrow: za nim technologiczny POS MEMcoin eth https://etherscan.io/gastracker

Początkujący
Posty: 267
Rejestracja: 19 września 2021
Reputacja: 213
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Twolipan » sobota, 22 stycznia 2022, 11:01

anagamidev pisze: sobota, 22 stycznia 2022, 10:12panika jeszcze może trochę potrwać, ale z tych poziomów za kilka miesięcy pewnie będzie można mieć +100% co najmnie


Zgadzam się z tobą w sprawie horyzontu 1-2 kw.: trzeba patrzeć z punktu widzenia zwalającego, czyli kiedy oddadzą najtwardsi zawodnicy? Kiedy stracą nadzieję, a przy 27-33 nie ma na to szans, tłuste SL i prawdziwa kasa jest dopiero poniżej 20k-tam ludzie spanikują i zaczną pisać BTC-1$ i ostatni gasi światło :D

Rozmiar zamysłu widać po tym, że nadal nie ma nawet zdechłego odbicia i co najważniesze: alt sesonu. A poziom wyprzedania altów wskazywał, że nie mają gdzie się cofać - jak widać świetnie sobie z tym radzą.
Co z tego że będzie 100% jak odbije z 17k? Kupujący dzisiaj wyjdą co najwyżej na zero.

autor: bitup » sobota, 22 stycznia 2022, 10:52
Chyba nie ma takiego kto nie stracił ostatnie dwa dni :roll:

Oczywiście, że jest: nazywa się socjo i bez względu na kierunek zawsze zarabia i tryska optymizmem co bardzo lubie :D
Nawet jak RVN po 0.093 był na wyprzedaży a teraz po 0.055 nikt nie bierze :shock: 8-) :mrgreen:

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adiqq » sobota, 22 stycznia 2022, 11:04

bitup pisze: sobota, 22 stycznia 2022, 10:52Chyba nie ma takiego kto nie stracił ostatnie dwa dni
Górnicy z niskimi kosztami dalej są na plus..
nawet kopacze na starych RX 580 8gb dalej nie dopłacają do interesu...
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » sobota, 22 stycznia 2022, 11:09

Twolipan pisze: sobota, 22 stycznia 2022, 11:01Nawet jak RVN po 0.093 był na wyprzedaży a teraz po 0.055 nikt nie bierze

Wyjebało mi SL na RVN na x3
Pozostałe po wycofaniu 90% kapitału w grudniu 10% zamieniło się w 5,3% które wycofuje i zapominam o tym rynku na kilka miesiecy. Szczesliwie wyszedłem ,nieszczęśliwie wlazłem w cokolwiek jeszcze zamiast wyjąc 100% w grudniu. I to taka sytuacja. Dzięki ale nie dzięki
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5280
Rejestracja: 4 marca 2013
Reputacja: 2580
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: domator » sobota, 22 stycznia 2022, 11:14

Albo juz albo jeszcze z tysiac w dol. Tak do 33k. I tyle.
.
Capture.JPG
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
***** *** i konfederacje i kukiza
ONR to organizacja faszystowska
Ordo Iuris to finansowani przez Kreml fundamentaliści

BitFilar - kryptoemerytura.
quark.house - Twój własny, stacjonarny kantor krypto.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1770
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1556
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: bitup » sobota, 22 stycznia 2022, 11:17

domator pisze: sobota, 22 stycznia 2022, 11:14Tak do 33k. I tyle.

Kto ci da gwarancję że po zatrzymaniu wybije , może zatrzymać się w miejscu i po otwarciu rynków dalej spadać :arrow: poprzebijali wszystkie wentyle bezpieczeństwa na wykresach . Korki się spaliły
Obrazek
MEMcoin wizja krypto https://www.haroldcoin.io
:arrow: https://tinyurl.com/RevolutUE
pozycja najzabawniejszego technologicznego MEMcoina btc trwa https://mempool.space :arrow: za nim technologiczny POS MEMcoin eth https://etherscan.io/gastracker

Weteran
Posty: 13342
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ekonokomik » sobota, 22 stycznia 2022, 11:23

domator pisze: sobota, 22 stycznia 2022, 09:54 @ekonokomik kupujesz?
Już kupiłem. Tak jak napisałem: mam rozłożone transze w strefie 43K - 29K. Żadnej dźwigni.
Zakup i spokojne czekanie 6 - 18 miesięcy na zysk.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6724
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6541
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: BitJanusz » sobota, 22 stycznia 2022, 11:25

ergorg pisze: sobota, 22 stycznia 2022, 00:25@BitJanusz, nie robi, bitcoinwisdom źle nalicza danego dnia, w następnym jest tego korekta. Sprawdź na TV.
Faktycznie. dzięki za korektę. Patrzyłem na Coinbase BTC/USD, ale widzę, że tam też jest mniejszy wolumen niż sądziłem.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Początkujący
Posty: 81
Rejestracja: 26 września 2021
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Elbing

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: wszyscy » sobota, 22 stycznia 2022, 11:25

Domator... OBY..
Kolejne ratowanie longów..
LEWAR TWÓJ WRÓG

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 73
Rejestracja: 10 grudnia 2017
Reputacja: 47
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Skrilex » sobota, 22 stycznia 2022, 11:25

Kupiłem w okolicach 40k...

Obrazek
XD

Początkujący
Posty: 402
Rejestracja: 26 października 2017
Reputacja: 114
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: skorp » sobota, 22 stycznia 2022, 11:36

Coś tam narazie odbija na 1h patrząc na volumen. Nie wygląda na koniec, bo nadal 3k shortów na finexie stoi

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości