Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Początkujący
Posty: 81
Rejestracja: 26 września 2021
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Elbing

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: wszyscy » czwartek, 23 czerwca 2022, 13:53

@Zeyt tyś ojcem i matką Nemesis :D
Ale podoba mi się ta wizja. Żeby ludzie ponownie zaczęli cieszyć się życiem muszą otrzeć się o jego utratę..
Ale mój przyjacielu daj Nam jeszcze chwilkę.
Daj odpalić drukarki przed wyborami w stanach.
Niech zaczną drukować, sam Biden mówi o nowej nadchodzącej pandemii i o pilnej potrzebie większej ilości pieniądza. Ja pytam SKĄD (?) te tuzy ekonomii wezmą ten szmal? Brrrrr...
Jedyna opcja. ...a potem choćby potop i wojna z Wołodią. To dopiero byłby gamechanger. New World hehe..
Ps. Ten ishs od anagamiego w realizacji 8-)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6981
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » czwartek, 23 czerwca 2022, 15:40

Can Crypto’s Richest Man Stand the Cold?
Changpeng Zhao built Binance into the world’s biggest digital currency exchange. Now he faces a looming regulatory crackdown in a brutal crypto winter.
https://www.bloomberg.com/news/features ... o-exchange
:D

### edited: 2022-06-23 16:26 ###
Są też pozytywne news'y :D Tylko 100 mln obserwujących :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » czwartek, 23 czerwca 2022, 16:39

@anagamidev za 50 mln $ pewnie byś też powiedział 15 sekund cokolwiek. O czymkolwiek a że przylazło NFT ... tonący brzytwy się chwyta ;) co zrobią obrazek buta czy łokcia Ronalda za 1000$ LOL jaki ten rynek jest idiotyczny czasami - technicznie żadnych nowości ale koszulka z Binance zmieni wszystko :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6981
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » czwartek, 23 czerwca 2022, 16:41

@socjolog2008 może nic to nie znaczy, ale teraz każdy kibic piłki nożnej na całym świecie dowie się o Binance i NFT :D Część zgłębi temat, część zainwestuje :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 1884
Rejestracja: 21 listopada 2020
Reputacja: 722
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: RevWolt » czwartek, 23 czerwca 2022, 17:22

@ergorg Jak dla mnie jeszcze daleka droga, chociaż z drugiej strony zaraz będziemy testować z jeden z kanałów spadkowych według którego możemy znajdować się w anomalii.
Tylko od początku jak ja to widzę:
To jest mega kanał hossa 2020-22 i tak, teoretycznie wyleciało dołem ale to był weekend i jeszcze przed zamknięciem 1T zamknęli powyżej wsparcia i powyżej kanału tak więc fejkowe wyjście.
Spoiler:
Obrazek
Teraz tutaj skala mniejsza, ten żółty jest najważniejszy i moim zdaniem godny obserwowania. Fajnie był testowany przy ostatnim dołku gdzie idealnie pokrywa się z górną bandą (wszystkie kanały to kanały równoległe).
Teraz lokalnie mamy kanał wzrostowy i z tą dynamiką powinien uderzyć w górną bandę kanału spadkowego między 25-26k
Spoiler:
Obrazek
Tylko nie tak szybko, sprawdźmy sobie co mamy między 25 a 26k opór/wsparcie
Spoiler:
Obrazek
Mogę się mylić ale jeśli ma wybić ten kanał z impetem to kurs musi się bujać zdecydowanie bliżej 26k albo wcześnie wybije ten kanał wzrostowy.

Początkujący
Posty: 241
Rejestracja: 26 marca 2018
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Don8000 » czwartek, 23 czerwca 2022, 18:16

socjolog2008 pisze: czwartek, 23 czerwca 2022, 16:39@anagamidev za 50 mln $ pewnie byś też powiedział 15 sekund cokolwiek. O czymkolwiek a że przylazło NFT ... tonący brzytwy się chwyta ;) co zrobią obrazek buta czy łokcia Ronalda za 1000$ LOL jaki ten rynek jest idiotyczny czasami - technicznie żadnych nowości ale koszulka z Binance zmieni wszystko :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

anagamidev pisze: czwartek, 23 czerwca 2022, 16:41@socjolog2008 może nic to nie znaczy, ale teraz każdy kibic piłki nożnej na całym świecie dowie się o Binance i NFT :D Część zgłębi temat, część zainwestuje :D


W mojej opini ukazuje to tylko skale bańki i skomercjolizowany handel bez fundamentów, że giełdę, która wyrosła na obrocie shitcoiem stać na to, by za naganiacza robił dla nich jeden z najlepiej opłacanych i rozpoznawalnych piłkarzy na świecie. A wiadomo, miliony much nie mogą się mylić ;)
Ostatnio zmieniony czwartek, 23 czerwca 2022, 18:21 przez Don8000, łącznie zmieniany 1 raz.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: FlyingAtom » czwartek, 23 czerwca 2022, 18:20

anagamidev pisze: czwartek, 23 czerwca 2022, 16:41@socjolog2008 może nic to nie znaczy, ale teraz każdy kibic piłki nożnej na całym świecie dowie się o Binance i NFT :D Część zgłębi temat, część zainwestuje :D

Wszyscy co już mieli "wpaść" w tej bańce to wpadli, inni nie mają takich skłonności ; p
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7606
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12726
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » czwartek, 23 czerwca 2022, 20:13

Czyżbyśmy jednak mogli się spodziewać drukarek robiących brrrr?

Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adiqq » czwartek, 23 czerwca 2022, 20:58

FlyingAtom pisze: czwartek, 23 czerwca 2022, 18:20
Wszyscy co już mieli "wpaść" w tej bańce to wpadli, inni nie mają takich skłonności ; p
Z jednej strony tak. Z drugiej strony pamiętam dobrze, że pierwszy kontakt z krypto miałem w grudniu 2018 i w okolicy stycznia/lutego '19 robiłem pierwsze zakupy...
Zawsze pojawiają się nowi ludzie, którzy z jakichś powodów wcześniej nie weszli i teraz może to być dla nich okazja...
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 19 lutego 2019
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: madridista011 » czwartek, 23 czerwca 2022, 21:00

Mam pytanie do ergorg, socjo i innych. Jakie średnie adg jesteście w stanie wyciągnąć z tego rynku i jak zarządzacie kapitałem na transakcje? Mam ostatnio problem, bo zaczęło mocno bujać na btc i pojawił się spory loss :/

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7606
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12726
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » czwartek, 23 czerwca 2022, 21:08

@madridista011, u mnie duży lewar nie działa. Z reguły gram na dzwigni x1, czasami x3. I nie powiem, ostatnie 2 dni mnie jedzie rynek. Dziwnie chodzi.

Teraz gram wybicie:

Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 19 lutego 2019
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: madridista011 » czwartek, 23 czerwca 2022, 21:14

Jaki % kapitału przeznaczasz na transakcje?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 321
Rejestracja: 6 listopada 2017
Reputacja: 180
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: _det » czwartek, 23 czerwca 2022, 22:17

I kurs wrocil do kanalu.. ladnie ladnie sobie byki poczynaja :) rozochocily sie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6981
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » czwartek, 23 czerwca 2022, 22:27

Czy to już? :D


BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: FlyingAtom » piątek, 24 czerwca 2022, 03:11

adiqq pisze: czwartek, 23 czerwca 2022, 20:58Z jednej strony tak. Z drugiej strony pamiętam dobrze, że pierwszy kontakt z krypto miałem w grudniu 2018 i w okolicy stycznia/lutego '19 robiłem pierwsze zakupy...
Zawsze pojawiają się nowi ludzie, którzy z jakichś powodów wcześniej nie weszli i teraz może to być dla nich okazja...

Uważam że największa grupa z największym kapitałem już weszła na tej bańce, to ludzie co grali na giełdach/forexach, nie ma nowej większej grupy z kapitałem.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Początkujący
Posty: 103
Rejestracja: 22 grudnia 2017
Reputacja: 76
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Homer691888 » piątek, 24 czerwca 2022, 09:31

To tak jakby powiedzieć że giełdy już nie będą rosły i nie będzie baniek spekulacyjnych, bo już wszystkie fundusze były na rynku. Kapitał w krypto wszedł, wyszedł i może wejść znowu jak będzie hajp i warunki do tego. Poza tym, mogą wchodzić kraje większe niż Salwador, banki centralne, fundusze emerytalne, jest jeszcze masa kapitału która w krypto się nie babrała. Bańki, były, są i będą, oby na bitku jescze dopisały ;)

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adiqq » piątek, 24 czerwca 2022, 09:37

FlyingAtom pisze: piątek, 24 czerwca 2022, 03:11Uważam że największa grupa z największym kapitałem już weszła na tej bańce, to ludzie co grali na giełdach/forexach, nie ma nowej większej grupy z kapitałem.
Uważam, że nie masz racji. Nie zapominaj, że od czasu jak istnieją stable, to wytworzył się taki wewnętrzny obieg. Sporo ludzi nie czuje potrzeby realizacji zysków do FIAT, zyski realizuje do stabli i trzyma je na portfelach. To są ludzie, którzy czasami mogą dysponować naprawdę sporym kapitałem i praktycznie w każdej chwili jak uznają za stosowne albo wrócić na rynek z kapitałem, albo wyjść z rynku do FIAT , jeśli będą mieli taką potrzebę.
I to jest zapewne jednym z powodów zmniejszonego ruchu w waszych kantorach - bo ludzie realizując zyski nie muszą od razu wychodzić do FIAT.
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » piątek, 24 czerwca 2022, 09:49

madridista011 pisze: czwartek, 23 czerwca 2022, 21:00jak zarządzacie kapitałem na transakcje? Mam ostatnio problem, bo zaczęło mocno bujać na btc i pojawił się spory loss :/

Jak rynek robi się nieciekawy trzeba z niego wyjść, pograć na innym albo ogólnie zrobić sobie przerwę. Nic na siłę. Ja na crypto gram od x20 do x100 i raczej kwotami 5-10% całego portfela jaki mam na spekulację/inwestycję. Na fx jak gram większą kwotą a mam pozycje crypto max x2
FlyingAtom pisze: piątek, 24 czerwca 2022, 03:11Uważam że największa grupa z największym kapitałem już weszła na tej bańce, to ludzie co grali na giełdach/forexach, nie ma nowej większej grupy z kapitałem.

Ta grupa nadal gra na forexach ,im to wsio ryba jaki to walor jak wykazuje potencjał to i wejdą w pozycję crypto systetyczne. Zgodzę się że z rynku spot/lewar giełd crypto kapitał będzie odpływać
adiqq pisze: piątek, 24 czerwca 2022, 09:37że od czasu jak istnieją stable, to wytworzył się taki wewnętrzny obieg. Sporo ludzi nie czuje potrzeby realizacji zysków do FIAT

Jest w tym sporo racji, to jest pewna 3 droga - ale ten fakt może jeszcze przynieść największe straty stablecoiniarzom /to taki będzie UST motyw ,może nie prędko.
Pomimo braku jakiegoś większego zainteresowania obecnie na crypto widzę ,na co liczę przy odbiciu indexów tutaj nawet i testowanie 27114 (ewentualnie jak pogram to wtedy S)
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: FlyingAtom » piątek, 24 czerwca 2022, 09:52

adiqq pisze: piątek, 24 czerwca 2022, 09:37Uważam, że nie masz racji. Nie zapominaj, że od czasu jak istnieją stable, to wytworzył się taki wewnętrzny obieg. Sporo ludzi nie czuje potrzeby realizacji zysków do FIAT, zyski realizuje do stabli i trzyma je na portfelach. To są ludzie, którzy czasami mogą dysponować naprawdę sporym kapitałem i praktycznie w każdej chwili jak uznają za stosowne albo wrócić na rynek z kapitałem, albo wyjść z rynku do FIAT , jeśli będą mieli taką potrzebę.
I to jest zapewne jednym z powodów zmniejszonego ruchu w waszych kantorach - bo ludzie realizując zyski nie muszą od razu wychodzić do FIAT.


Ja zupełnie o czym innym pisałem.
Jeśli nie dochodzi nowy kapitał/inwestorzy to nie zrobisz większej kapitalizacji. Nie ma znaczenia czy aktualni trzymają pieniądze w fiat, stablach czy btc.

Dodano po 1 minucie 16 sekundach:
socjolog2008 pisze: piątek, 24 czerwca 2022, 09:49Ta grupa nadal gra na forexach ,im to wsio ryba jaki to walor jak wykazuje potencjał to i wejdą w pozycję crypto systetyczne. Zgodzę się że z rynku spot/lewar giełd crypto kapitał będzie odpływać


Nawet nie chodzi o aktualny że odpływa, brakuje już grupy do wciągnięcia w krypto z dużym kapitałem i licznej.

Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6981
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » piątek, 24 czerwca 2022, 11:05

@FlyingAtom wg. mnie jesteś w błędzie, wystarczy zobaczyć na Nasdaq, nowe szczyty ciągle wybijane i kapitalizacja ciągle rośnie :D Amazon, Netflix, Tesla, Facebook(Meta), Microsoft to wszystko jest dzięki bańce dotcom'owej, czyli związanej z Internetem, w zasadzie crypto jakby wchodzi w zakres tej rewolucji :D Dzisiaj każda firma w zasadzie ma swoją stronę, mail'a i app'kę, a później będzie miała własnego token'a, crypto, NFT'ka :D Jeśli świat będzie się rozwijał, to tak czy siak crypto będzie rosło :D To jest taka zawoalowana rewolucja, ludzi w crypto przybywa, część z nich wchodzi w stable :D Za jakiś czas mało kto nie będzie miał jakiegoś stable'a czyli de facto wirtualnego dolara cyfrowego :D W końcu za te stable będzie można kupować w sklepie :D To też musi odbyć się zmiana mentalna, ludzie starszego pokolenia wymrzeć, a młodzi już z crypto są za pan brat :D Oni wkrótce wejdą na wyższe szczeble władz i też zmieni się polityka :D
Spoiler:
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Karolak, Lord_Bafford i 12 gości