Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 254
Rejestracja: 5 lipca 2019
Reputacja: 448
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: murlok » czwartek, 19 września 2019, 15:13

Jeżeli jutrzejsza świeca dzienna też będzie czerwona, to ostatnio mieliśmy taką sytuację lata tamu, gdy btc był po 400$ (8 świec z rzędu).

Mam problem z aplikacjami informującymi o cenie krypto. Sygnał pojawia się właściwie już po imprezie. Gdy ustawię cenę X jako warunek sygnału, ostrzeżenie pojawia się nawet godzinę po przebiciu zadanej ceny. Wydaje mi się, że gdy telefon jest dłużej nieużywany, moduł lte przechodzi w stan częściowego uśpienia, przez co odbiera sygnały od aplikacji na przykład co pół godziny (gdy budzi się na chwilę by sprawdzić co w świecie słychać). Spotkał się ktoś z tym problemem?

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 991
Rejestracja: 2 lipca 2017
Reputacja: 428
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: wamak » czwartek, 19 września 2019, 17:07

Dobra dobra, poza dzisiejszą świecą pozostałe czerwone były symboliczne, prawie neutralne.
Nadal bez zmian, w trójkącie. Skoro przez kilka dni było bliżej górnej linii, to musiało dla równowagi spaść. Męcząca sytuacja. Trochę mam. Poza tym dokupię na poziomach 8600 i 7000.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 254
Rejestracja: 5 lipca 2019
Reputacja: 448
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: murlok » czwartek, 19 września 2019, 18:34

@wamak
Mimo tego, 8 czerwonych świec z rzędu jest mało prawdopodobne i warto brać to pod uwagę.
Ostatnio zmieniony czwartek, 19 września 2019, 18:37 przez murlok, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » czwartek, 19 września 2019, 18:36

Wymazywanie pisze: czwartek, 19 września 2019, 07:39No właśnie, ja nie mogę tego traktować jako koło fortuny. Wtedy byłoby łatwo. Wejdzie/nie wejdzie, zabawa.

Na dwoje babka wróżyła zawsze, ale na dźwigniach x 100 zawsze wkładasz mniej o 97 niż x3 czy o 90 niź x10. Kwestia SL i kwoty jest zasadnicza. Wychodząc z założenia że to jak ,,karaluch'' będzie odbijać daję radę taka metoda. Ale to mniej, niż bardziej poważne. Wiadomo. Swoje magiczne alty mam na Ledgerze, to to jest dopiero lenistwo - bo z tym nie robię kompletnie NIC.

To powinno wystrzelić na 5-7 miesięcy przed halvingiem(czyli gdzieś tu i teraz - jest sporo newsów i potencjał za), później to ja obstawiam zimę stulecia i powrót do przeszłości z cenami. Ale czas, czas pokaże.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1293
Rejestracja: 26 grudnia 2017
Reputacja: 1002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Majkos » czwartek, 19 września 2019, 19:00

@socjolog2008 Ja też jestem za tego typu altami ale delisting monero i wieszanie psów na tokenach które się nam należą jako gwarant naszej niezależności oraz prywatności, trochę mnie odstrasza jako inwestycja na dłużej. Fajnie gdyby w afekcie buntu każdy zaczął je używać przy zakupach , rozliczeniach itp. Ale może ty widzisz światełko którego ja nie dostrzegam ? Sorry za OT.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 991
Rejestracja: 2 lipca 2017
Reputacja: 428
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: wamak » czwartek, 19 września 2019, 19:12

Karaluch. Szkoda, że nie dokupiłem rano, a chciało się.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » czwartek, 19 września 2019, 19:46

BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 369
Rejestracja: 20 czerwca 2019
Reputacja: 1493
Reputacja postu: 
8
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Vetz » czwartek, 19 września 2019, 19:48

Na 1W, wg. prostej analizy, obserwacji, wskaźników, zdaje się wydawać, iż jesteśmy w końcowej fazie akumulacji i początku hossy (pod koniec września - początek października) przynajmniej na BTC i topowych altcoinach. Z werdyktem jednak trzeba się jeszcze wstrzymać do końca tygodnia i zakończeniu świecy w powyższym interwale. PA i ma wskazują na słabnącą siłę podaży, wyrysowanie takiej świecy dziennej będzie kolejnym potwierdzeniem możliwości powyższego scenariusza, spadnięcie do 9,8 i niżej będzie silnym znakiem do spadku przynajmniej do 7,5 a nawet 6, dlatego, że może być motorkiem do przebicia silnego wsparcia na 9082$, którego przebicie jest równoznaczne z zakończeniem tegorocznego trendu wzrostowego. Dla zainteresowanych, jeżeli na 1D świeca wyrysuje się tak, jak obecnie to na ETH jutro 280$.


Na koniec podam możliwe maxima dla altów i shitów, które są skorelowane z BTC
Fala wyjściowa powinna sięgnąć na:
BTC 12,5k
ETH 414$
GC admaga coś tam i Lsk : 0,22$ i 3,82$
LTC 134$
BCH 725$

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1410
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 1330
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: DjVegas98 » czwartek, 19 września 2019, 19:59

Obrazek

BTC.D - Moim zdaniem dosyć istotny moment dla altcoinów i całej kondycji rynku, gdyż po przebiciu od góry 0.618 zniesienia wzrostów mamy szansę przetestować okolice dołka z 30 lipca, które są dosyć ważnym wsparciem(ciągła zielona linia) i w efekcie potem po raz 3 przetestować główną LT wzrostową od 1 kwietnia 2019(chociaż nie wiem co nastąpi pierwsze ;D).

Ostatni jej test zaliczyliśmy 13 czerwca, po którym to kurs błyskawicznie odbił do góry i poszedł z największą dynamiką jak do tej pory od tamtego czasu.

Obrona tego poziomu i ruch na północ (nie ważne czy mocny i dynamiczny czy na odwrót) w najbliższych dniach będzie oznaczała jasno, że jeszcze nie pora i gramy ostro do samego końca ile się da.

//edit: Obserwowałbym moment zamknięcia dziś tej świeczki (Bo jeżeli utworzy się coś na kształt bullish hammer to nie za dobrze dla alts)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1293
Rejestracja: 26 grudnia 2017
Reputacja: 1002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Majkos » czwartek, 19 września 2019, 20:21

@DjVegas98 Ok, a gdyby puscic fib od 13 czerwca wtedy 0.618 wypada w okolice zielonej glownej LT od pierwszego kwietnia. potwierdzone jeszcze zewnetrzymi mierzeniami. Myslisz ze az tak dominacja mogla by spasc ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1410
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 1330
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: DjVegas98 » czwartek, 19 września 2019, 20:41

@Majkos 0.618 żeby zrobić to już musimy przebić białą LT, ale szczerze mówiąc nie wydaje mi się, żeby aż tak szybko to wszystko się zawaliło, szczególnie, że primo nie ma jakiejś eufori na rynku. W dalszym ciągu masz o niebo więcej BTC maximalists niż tych drugich, oraz bardzo bardzo mało retailersów.
Poza tym nawet nie wiemy w sumie jeszcze czy to już pełnoprawna hossa, czy też zwykłe 0.618 od ATH, lecz uważam powinno się to rozwiązać na tygodniach.


Po drugo to mamy jeszcze ogromne pole manewru,( w zasadzie nie my tylko grubi :D) Biała LT(jej wsparcie) w ekstremalnym przypadku starczyć nam może w teorii nawet jeszcze do końca roku, gdzie moglibymy walnąć o 76 dominacji, który to poziom jest uważam bardzo paniczny dla altów ( bo są to okolice ostatniego retestu spadków(10-14 lipiec 2017) rozpoczętych od marca 2017, ALE i tak główna żółta LT wydaje mi się jest kilka razy ważniejsza gdyż jest to longtermowa zwyżka dominacji rozpoczęta od razu po pamiętnym altseason 01.2018, a ta linia patrząc na styk z 76% dominacji, to jej wsparcie wystarcza nam spokojnie aż do czerwca-lipca 2020.


//A po za tym do halvingu jeszcze bardzo dużo czasu, a niestety w oczach mas/większości jest on chyba najważniejszym wydarzeniem, po którym w zasadzie będzie pustka, bo bakty, etfy już będą albo nie będą(ETF), więc nie będzie już pod co grać w sumie zbytnio. :D
Więc może też zdarzyć się tak, że do tego momentu dominacja będzie trzymała się na stosunkowo na wysokich poziomach, a jak misterny plan z halvingiem średnio nas zaskoczy, lub będzie bez większych fajerwerków, to całe WOW na Bitka może się wreszcie skończyć lub ograniczyć do tego stopnia, że w efekcie alty na tym bardzo skorzystają.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 19 września 2019, 21:05

Vetz pisze: czwartek, 19 września 2019, 19:48PA i ma wskazują na słabnącą siłę podaży
Popytu też, zwłaszcza, że cena bardzo respektuje spadkowy trend od lokalnego high.

Bardzo ciekawy post, choć nie wiem czy się spełnią te ceny. U mnie za bardzo to wpada w dalsze rzeźbienie spadkowego trójkąta, bym zachował optymizm. Albo fajna pułapka na zakup. Szkoda, że spałem jak było walnięcie, bo 9.6-9.7k to fajne zakupy na odbicie dziś były.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2057
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 4795
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: prap0n » czwartek, 19 września 2019, 21:43

Chyba wkroczylismy na teretorium Barta simpsona... :) Ostroznosc wskazana




//Edit :lol:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7640
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12852
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » czwartek, 19 września 2019, 22:24

Jesteśmy blisko górnego ograniczenia:



Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2057
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 4795
Reputacja postu: 
7
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: prap0n » czwartek, 19 września 2019, 22:35

Mi obecna sytuacja przypomina troche okolice 6k gdzie rowniez mielismy 3 miesieczne przynudzenie aby zmeczyc traderow, a potem akcje podobne do dzisiejszej na malych interwalach - gdzie najbardziej po tylku dostawaly shorty. Czyli w tamtym czasie ci traderzy - z prawidlowa pozycja. Jestem ciekawy czy teraz nie bedzie podobnie.

Funding jest bardzo wysoki dla longow, na bitmexie ciagle premium na futuresach ktore wskazuje ze jest duzo wiecej pieniedzy w longach... jednak jednoczesnie te longi sa co chwile zapewniane co chwile o "sile" kursu za pomoca podobnych akcji...

Hmm.. sounds like a trap :)
Ostatnio zmieniony czwartek, 19 września 2019, 22:38 przez prap0n, łącznie zmieniany 2 razy.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 254
Rejestracja: 5 lipca 2019
Reputacja: 448
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: murlok » czwartek, 19 września 2019, 22:37

15 październik 2018. Trzeba uważać na identyczne zagranie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » czwartek, 19 września 2019, 22:44

Mam nadzieję, że dip został zakupiony :D RSI 4h działa jak szwajcarski zegarek :D 9888$ to dobry poziom, ziom :D

Twit EA w ciągu kilku godzin 10k polubień, zgaduję, że w kolejnych dniach tygodniach na rynek napłynie mnóstwo kapitału :D

@prap0n
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » czwartek, 19 września 2019, 23:01

@prop0n uwierzysz że od miesięcy nie logowałem się nawet na bitmex..tam teraz chyba gra mniej ludzi. Jest alternatyw od cholery, równie dużo jak ETF. Tylko że się nikt specjalnie nie jara nowymi platformami umożliwiającymi granie na dźwigni (zabezpieczone crypto ;) ) Ja tu widzę 6 raz ten sam schemat i zabawę i w końcu przebiją to 11k, bo okolice 9k już było kilka prób i non stop się to kończy ,,u'' i ,,U''. Przed snem z dźwignią x100 i zyskiem od 7 rana 400% pewnie za chwilę zrealizuję
anagamidev pisze: czwartek, 19 września 2019, 22:44Twit EA w ciągu kilku godzin 10k polubień, zgaduję, że w kolejnych dniach tygodniach na rynek napłynie mnóstwo kapitału

uściślając Tethera, ale jeden pies 8-)
Dla spekulantów, jak jeszcze nie znacie hazardziści zarywający nocki : https://trading.xena.exchange/en/market-barometer
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7640
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12852
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » czwartek, 19 września 2019, 23:12

anagamidev pisze: czwartek, 19 września 2019, 22:44Twit EA w ciągu kilku godzin 10k polubień, zgaduję, że w kolejnych dniach tygodniach na rynek napłynie mnóstwo kapitału
To nie o te krypto chodzi. :lol:

https://boop.pl/apex-legends/crypto-ofi ... zdziernika

@anagamidev, kupiłeś fake news'a? xD
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » czwartek, 19 września 2019, 23:27

@ergorg dosłownie i w przenośni kryptoreklama :D Invest in Crypto :D Teraz dużo osób będzie wpisywać w google'ach crypto i będą im wyskakiwały strony z kryptowalutami :D

### edited: 2019-09-20 00:41 ###
Ostatnio zmieniony piątek, 20 września 2019, 00:41 przez anagamidev, łącznie zmieniany 1 raz.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Ostrowin i 41 gości