Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Weteran
Posty: 2797
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: miso20 » wtorek, 5 października 2021, 11:33

Joanna-Wiśnia pisze: wtorek, 5 października 2021, 10:06kwota około 220 tyś czy w tej chwili po tej cenie warto zainwestować całość w Bitcoina czy czekać aż cena spadnie ? ma to być inwestycja długoterminowa na około 5 - może 10 lat
Nie. Wróć za parę miesięcy lub lat jak zobaczysz spadki -70%. Mimo, że osobiście uważam, że wzrośniemy jeszcze kilka razy powyżej 60k, ale będzie to szybki szczyt bańki i potem dluga bessa.
Joanna-Wiśnia pisze: wtorek, 5 października 2021, 10:31@anagamidev BARDZO DZIĘKUJĘ ZA TWOJĄ OPINIĘ! szczerze czytałam wiele Twoich postów i są one na tym forum jedne z najcenniejszych dla mnie rodzina nieco sceptycznie podchodzi do pomysłu ale pokazywałam wykresy


No tutaj to skisłem. Anagamideva nie słuchaj, bo to straszny naganiacz. Całą bessę 2018 kazał bajować de dipa, czyli kto go posłuchał dużo stracił. Bitcoina nie trzeba kupować na samym dołku, ale najlepiej zacząć dopiero po min. 60% spadkach.
Ostatnio zmieniony wtorek, 5 października 2021, 12:00 przez miso20, łącznie zmieniany 2 razy.

Weteran
Posty: 2797
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: miso20 » wtorek, 5 października 2021, 11:35

Joanna-Wiśnia pisze: wtorek, 5 października 2021, 10:06ma to być inwestycja długoterminowa na około 5 - może 10 lat
Jeszcze nie slyszałem nikogo kto by w pytał w bessie czy to dobry moment na dłuoterminową inwestycje. Wszyscy pytają tylko po dużych wzrostach, tak jak ty. A wchodzić długoterminowo trzeba na odwrót.

Aha i jeszcze jedna kwestia. Znasz się na technikaliach? Bo istnieje ryzyko, że upłynnisz mieszkanie w Bicoina, a potem stracisz do niego dostęp zostając z niczym. Ryzyko to jest w postaci własnej niewiedzy co się robi, jak należy bezpiecznie trzymać itd. W klasycznych rynkach nie ma takiego ryzyka, ale w Bitcoinie samemu bierze sie odpowiedzialność za bezpieczeństwo swoich środków i samemu można sie ich pozbawić technicznie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9206
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » wtorek, 5 października 2021, 11:43

miso20 pisze: wtorek, 5 października 2021, 11:33Całą bessę 2018 kazał bajować de dipa, czyli kto go posłuchał dużo stracił.
No właśnie nie. Raczej jest zarobiony i to bardzo. Po prostu chwilowa strata jest czymś normalnym, bo trudno przewidzieć gdzie będzie ostatecznie dołek, a po spadku do 3k-4k$ była mocna pompa do 14k$ niemalże, a ja zalecałem skupy od -50% ATH czyli od 10k$ w dół i w szczególności na poziomie 6k$, zatem ktoś mógł zrealizować część zysków w zasadzie zamknąć każdą pozycję kupioną w 2018 roku, po czym znowu był spadek do 4k$, ale tak na prawdę to było 1-2 dni :D Patrząc teraz na cały okres średnia cena oscylowała w okolicach 8k-10k$ tak naprawdę, więc skupując regularnie na różnych poziomach cieżko było tak naprawdę być na stracie :D A dzisiaj to już w ogóle ktoś kto realizował tą strategię czy podobną jest mega mega na zysku :D Ale to trwało 2-3 lata, żeby przeczekać te wzrosty :D Po prostu racjonalnie warto brać pod uwagę cykliczność BTC, że każda bańka jest większa znacząco od poprzedniego ATH kilkakrotnie, dlatego wg. mnie to na 64k$ to była mini-bańka, a cała bańka powinna dojść do 288k$, a kolejne mini bańki gdzie nastąpią koleje korekty to może być przykładowo 80k$, 122k$, 180k$ i na końcu 288k$ i pęknięcie czyli spadek -85$ aż do 43200$ :D Zobaczymy :D

### edited: 2021-10-05 12:11 ###
Ogólnie gdybym miał 200k PLN to co bym zrobił ja jeśli miałbym zainwestować w tym momencie? :D Otóż. Zakładając, że nie wiem czy bańka już pękła i mamy szczyt na 64k$ i będzie korekta 85% do 15k$, to po prostu kupiłbym za połowę kwoty inwestycyjnej czyli za 100kPLN, czyli ok. 0.5BTC, czyli w przypadku wbicia 100k$ legendarnego, miałbym 100kPLN zysku. Natomiast, gdyby bańka faktycznie już była osiągnięta, to na spadku do 15k$ kupiłbym za to drugie 100kPLN. I po prostu czekał na kolejną bańkę. Nastmiast już po osiągnięcu 30k$ miałbym zwroty 100k, czyli miałbym 200kPLN z powrotem i 0.5BTC za friko uśrednionego do 0PLN :D

Zatem najlepiej sobie podzielić kapitał :D

Natomiast gdyby wejść all in, mogłoby dawać zysk 200kPLN w przypadkuk kontynuacji bańki do 100k$ co najmniej i stratę jakaś 70-80% w przypadku pęknięcia :D Jednak np. za rok, dwa, trzy, ta chwilowa strata 70-80% może przerodzić się w gigantyczny zysk typu 500k-2M PLN :D 1 BTC to 1 BTC, czasem jest tani, czasem drogi :D Buy low sell high :D

### edited: 2021-10-05 12:25 ###
Ostatnio zmieniony wtorek, 5 października 2021, 12:25 przez anagamidev, łącznie zmieniany 2 razy.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 20 stycznia 2021
Reputacja: 19
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: michalll1337 » wtorek, 5 października 2021, 11:46

Jestem byczo nastawiony na Q4 2021, ale @Joanna-Wiśnia nie bierz niczyich słów za pewnik. Być może szczyt już za nami(64k$, w co nie wierze), w twojej sytuacji albo bym odpuścił przynajmniej na kilka miesięcy aż rynek pokaże co nas czeka dalej, lub załadował się częścią kapitału(30%) już teraz i jeśli cena odjedzie ostro w górę(+100k) sprzedał, a jeśli nie to trzymał przez kilka następnych lat. Powodzenia

Weteran
Posty: 2797
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: miso20 » wtorek, 5 października 2021, 11:57

@anagamidev mój ty byczku, ciebie to nie przegada widzę ;P. Ja wyznaje strategie większych zakupów w długiej bessie i większej sprzedaży w długiej hossie, niż uśredniania. Przynosi większe zyski, a jest relatywnie niskie ryzyko odjazdu pociągu.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3112
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1099
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: CzarnaOwca » wtorek, 5 października 2021, 11:59

9gmalgmal pisze: wtorek, 5 października 2021, 11:45dziewczyno Ty grajac bedziesz zalowac do konca zycia, Ty mentalnie nie jestes gotowa do jakiejkolwiek gry.
Ona przypomina mi tych z takich artykułów jak "wygrałam w totka - straciłam wszystko"
W tulipany zainwestuj, bańka się szykuje:) gaz drożeje, firmy produkujące nawozy nie mają jak ich produkować, cebulki kwiatów drożeją. Przy okazji dowiesz się co to bańka - kiedy jest i kiedy pęka.
A jak teraz kupisz btc i bańka pęknie to Ci anagamidev napisze: "sprzedaj kolejne mieszkanie i uśredniaj bitka"

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 780
Rejestracja: 1 grudnia 2014
Reputacja: 1748
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: rubel » wtorek, 5 października 2021, 12:00

dyskusja rozgorzała a tu chyba was ktoś troluje :lol: :lol: jeśli się źle oceniłem to oczywiście najmocniej przepraszam :lol: :lol: :lol:

Początkujący
Posty: 44
Rejestracja: 5 listopada 2020
Reputacja: 36
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: jesieniara » wtorek, 5 października 2021, 12:22

Joanno proponuję najpierw pokazać rodzinie wykres kiedy BTC robi -60% a później myśleć o tym ,że w najbliższych paru miesiącach z 220tys. zrobicie 400tys. bo ktoś na forum tak powiedział bądź "znany analityk" przewiduje 200tys.$ za BTC . Tak oczywiście może się stać natomiast jeśli to Wasza pierwsza inwestycja w BTC z pewnością będziecie żyć euforią, że jutro będzie więcej a za tydzień jak podrośnie to i nowe auto się kupi i tym oto sposobem na pewno nie wyjmiecie zysków o czasie. Warto wrzucić sobie 10% tej kwoty i zacząć się uczyć rynku na następną hossę ,zobaczyć jak bolą spadki i co się dzieje w głowie kiedy widzisz -80% .

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 8
Rejestracja: 5 października 2021
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Kraków
Napiwki: 3CBLnNqKEMCzaKMeKdLdWkH7BQ9iyv7rbb

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Joanna-Wiśnia » wtorek, 5 października 2021, 12:37

Pewien Pan na moje pytanie odpowiedział : Bitcoin mocno wzrośnie albo mocno spadnie. I to była ciekawa opinia!


Dziękuję wszystkim za rady ... myślę że 10% kapitału to w tej chwili byłoby najlepsze rozwiązanie ... w zasadzie gdzie najlepiej kupić bitcoina i jaki portfel wybrać ?


Sugeruję się też opinią Jeffa Rossa .... biorąc wszystkie czynniki inflacyjne i sytuację dodruku fiat przez banki centralnne na świecie 1 milion $ jest w zasięgu ręki do 2030 TAK MYŚLĘ ... :?: albo scenariusz drugi WIELKI UPADEK :shock:

"Bitcoin będzie wart ponad 1 mln USD jeszcze przed 2030 rokiem - prognozuje Jeff Ross, założyciel Vailshire Capital Management. Bitcoin zapewnia bezpieczną alternatywę dla oszczędzania w bankach, dając zabezpieczenie przed gwałtowną inflacją monetarną wspieraną przez banki centralne na całym świecie - twierdzi Jeff Ross, założyciel Vailshire Capital ..."

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 9 lipca 2021
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Nekromanta » wtorek, 5 października 2021, 14:31

Teraz zacznie się fomo więc bym osobiście poczekał Joanno. Sam miałem, mam podobną sytuację, delikatniejsza mniejsza kwota, spadkowa, wrzucona w maju i prawie utopiona.
Po pierwsze ulokowałem środki w trakcie wzrostów, z braku wiedzy dosłownie przed spadkami, później panika i sprzedawanie, zamienianie.
Udało mi się jeszcze złapać na xrp dobre procenty po czym nastąpił dramat, nie osiwiałem, trzymam jeszcze, nie wyszedłem chociaż wartość portfela spadła do 30 procent.
A był moment że byłem te 20 czy 30 na plus, nie zrealizowałem i byłem chciwy więc mam to co mam.
Dodam jeśli jeszcze mało w temacie jak nie wchodzić w krypto że w sierpniu wszedłem na fali w AXS i wyszedłem przed wzrostami bo stwierdziłem że dalej będzie spadał.
Tak że wiesz, droga małopolanko. Krypto życie jest brutalne i trzeba na to przygotować najbliższych.
Dam znać za rok co się udało ugrać bo sam jestem ciekawy nadchodzących miesięcy.

Gdybym teraz mógł zrobić jeszcze raz to zamieniłbym taką kwotę w stablecoiny, poza tetherem tak dla pewności :>
I wchodził stałymi partiami w btc co miesiąc od momentu gdy zjedzie na łeb ,na szyję.
A jeśli chcesz się teraz nauczyć dużo to wejdz po prostu jakąś kwotą która możesz stracić na giełdę, założ portfel, poczytaj o projektach bo jest mnóstwo ciekawych.

Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: 16 października 2017
Reputacja: 30
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Klycior » wtorek, 5 października 2021, 14:46

Tylko faceci z stalowymi jajami wejdą teraz większym % swoich możliwości :shock:

Wyszedłem realizując zyski ponad miesiąc temu ale w obecnej sytuacji nie potrafię określić wejścia ponownie :roll:
@socjolog2008 Chętnie bym poznał Twoją strategię bo zazwyczaj popieram Twoje podejście do rynku.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: blink » wtorek, 5 października 2021, 15:38

Nekromanta pisze: wtorek, 5 października 2021, 14:31Po pierwsze ulokowałem środki w trakcie wzrostów, z braku wiedzy dosłownie przed spadkami, później panika i sprzedawanie, zamienianie.

Udało mi się jeszcze złapać na xrp dobre procenty po czym nastąpił dramat, nie osiwiałem, trzymam jeszcze, nie wyszedłem chociaż wartość portfela spadła do 30 procent.


Błędem nie jest lokowanie w czasie wzrostów a właśnie panika. 30% na plusie to żadna chciwość :lol: tyle można zrobić w ciągu jednego dnia. Mam nadzieje że nie siedzisz już w xrp xD

Początkujący
Posty: 209
Rejestracja: 25 czerwca 2021
Reputacja: 1233
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Vetzzzzzzzzzzz » wtorek, 5 października 2021, 15:45

Nekromanta pisze: wtorek, 5 października 2021, 14:31Sam miałem, mam podobną sytuację, delikatniejsza mniejsza kwota, spadkowa, wrzucona w maju i prawie utopiona.
wytlumaczcie mi prosze, bo nie rozumiem tego fenomenu: "stracilem/lam wszystko na kryptowalutach" jakim cudem mozna utopic pieniadze, wszystkie swiezaki graja na dzwigniach czy jak?

btw balansowanie pod LT fajnie wyglada, jesli utrzymaja 49880 powinni wybijac do poziomu 50500 i zobaczymy reakcje
blink pisze: wtorek, 5 października 2021, 15:38xrp
dlaczego przeciez bardzo dobrze wyglada :D

"joanno" tylko tepak sprzedawalby mieszkanie w tym momencie by inwestowac w krypto, zwlaszcza, ze podobno jestes zielony w temacie
Ostatnio zmieniony wtorek, 5 października 2021, 15:49 przez Vetzzzzzzzzzzz, łącznie zmieniany 2 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » wtorek, 5 października 2021, 15:46

@Klycior @Joanna-Wiśnia
O czym wy w ogole gadacie ?
Jak masz dodatkowe mieszkanie to trzymaj mieszkanie
Jak masz nawet mega pokusę sprzedać mieszkanie kup srebro ,złoto ,mniejsze mieszkanie, mały jacht motorowodny ,zainwestuj w fundusz inwestycyjny , zainwestuj w akcje z kapitałem Państwowym na GPW /te duże będą beneficjenyem ostatniej rzeki kasy z UE
Ewentualnie kup za 10% ceny takiego mieszkania jakieś crypto lub wejdź na mały lewar na regulowanym rynku FX w longa x2,3 (o zgrozo)
Ale nie wpierdalaj się w cyfrowy żeton przyszłości z hajsem z mieszkania po dziadku ,bo dziadek mógłby tego nie wybaczyć i straszyć po nocach.
No ludzie. Jak już tak bardzo chcecie wchodzić w crypto teraz to 1/10 kwoty z mieszkania na lewarze x10 robi tą samo robotę
A strata zaboli 9 razy mniej ;)
Tyle z mojej strony. Jadę nad morze na rybkę ,bo pogoda elegancka
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 328
Rejestracja: 13 lutego 2014
Reputacja: 131
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Fugitive » wtorek, 5 października 2021, 15:46

@Joanna-Wiśnia

Zainwestowałem w btc w lutym 2014 i pamiętam jaki to był ból gdy spadł ponad 70%. Żona też wtedy pytała co z naszą inwestycją, a mi wykręcało pazurami w nogach xD Spadki przetrzymałem, ale w kolejnej bańce zaczęły się nowe kłopoty. Nie miałem pojęcia kiedy realizować zyski i moim zdaniem to jest najtrudniejsze. Skończyło się na dobrym zysku, ale dużo mniejszym niż bym mógł - to bardzo bardzo bolało.

W mojej opinii teraz jest dobry moment na wejście w btc. Tylko nastaw się na duże straty i konieczność zamrożenia kapitału na kilka lat bo najgorsze co można zrobić to wycofać się z dużą stratą.
Pozdrawiam

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adiqq » wtorek, 5 października 2021, 15:55

Klycior pisze: wtorek, 5 października 2021, 14:46Tylko faceci z stalowymi jajami wejdą teraz większym % swoich możliwości
Nie przesadzaj z tymi jajami....
chociaż, jak masz ciągotki niedzwiedzie, to już mniej mnie dziwi twój wpis ;)
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: blink » wtorek, 5 października 2021, 16:01

Vetzzzzzzzzzzz pisze: wtorek, 5 października 2021, 15:45dlaczego przeciez bardzo dobrze wyglada


Banksterski projekt, dodruk do 100mld, większość "krypto" w jednych rękach i do tego ze sprawą sądową w toku :D

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adiqq » wtorek, 5 października 2021, 16:03

socjolog2008 pisze: wtorek, 5 października 2021, 15:46O czym wy w ogole gadacie ?
Jak masz dodatkowe mieszkanie to trzymaj mieszkanie
Jak masz nawet mega pokusę sprzedać mieszkanie kup srebro ,złoto ,mniejsze mieszkanie, mały jacht motorowodny ,zainwestuj w fundusz inwestycyjny , zainwestuj w akcje z kapitałem Państwowym na GPW /te duże będą beneficjenyem ostatniej rzeki kasy z UE
A widzisz, to sprawa dyskusyjna. Sporo moich znajomych się dziwi, że ja najwięcej środków trzymam w krypto. Dla mnie to na ten moment lepsze miejsce na lokowanie środków, niż te wymienione przez ciebie z podstawowego powodu - na nim się trochę znam. I dobrze na tym wychodzę.
Teraz są takie ceny nieruchomości, że to może być dobry moment na realizację zysków, część tych zysków można przeznaczyć na inwestycję w krypto - rzecz jasna, najpierw trzeba "trochę" czasu przeznaczyć na naukę. A jest się czego uczyć - cały czas się dzieje coś nowego, powstaje coś nowego....A znam sporo ludzi którym wydaje się, że "siedzą' w krypto - a nie mają bladego pojęcia np. o DeFi - zatrzymali się jeśli chodzi o wiedzę w okolicy 2017/18...kto się nie posuwa do przodu, ten się cofie...nie zapominaj o tym.

żeby nie było - większą dywersyfikację planuję, po zakończeniu tego cyklu. Ale i tak najwięcej zostanie w krypto.
Ostatnio zmieniony wtorek, 5 października 2021, 16:26 przez adiqq, łącznie zmieniany 1 raz.
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Początkujący
Posty: 267
Rejestracja: 19 września 2021
Reputacja: 213
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Twolipan » wtorek, 5 października 2021, 16:25

adiqq pisze: wtorek, 5 października 2021, 16:03 ja najwięcej środków trzymam w krypto....

No i całe szczeście, że jest taki z kasą powyżej bańki niewielu. Czeka nas redystrybuvja dóbr i wyskakiwanie z okien nowobgackich Januszy. A to zrealizuje tylko rąbniecie FIat i wywalenie bańki nieruchmści ktrymi się ci Janusze pozabiezpieczali. Cyfrowy $ załatwi reszte i mamy szanse na jakiś senswny kierunek dla świata a nie powtrkę Rzymu.
adiqq pisze: wtorek, 5 października 2021, 16:03Teraz są takie ceny nieruchomości, że to może być dobry moment na realizację zysków

Mżesz gadać, teraz będą ci tłumaczyć, że fundy hurtwo kupują i będzie cena m2 rosła d 100 000. Jeszcze kredyty w PLN teraz masowo biorą. Ich lokale wezmą za becen te fundy s komorników, a kiedy będą chcieli coś wynająć żeby żyć, wtedy zrzumieją co monopol i kształtowanie cen.

Co do "inwestorki" to gadanie też nie ma sensu. Nawet jak technicznie nie straci na starcie, to za miesiąc stwierdzi, że jednak włożyła za mało i kupi za 40% po 70-80 koła. Wejdzie za całość kpło stycznia na samej górce i będzie miała 30% w II kw. Ten co opisywał swoją historię przynajmniej nie zagrał na dzwigni x100 żeby "się odegrać" ale presja bliskich zrobi swoje (notabene pierwszy punkt inwestoowania to nigdy nie mów bliskim, a zwłaszcza żonie w co inwestujesz. na jest do wydawania, a nie zarabiania i ze strachu zniszczy cię finansowo.)

Tylko kilka procent w dluższym chryzoncie zarabia na giełdach (nie mówię o wielorybach). Tych których znam w pierwszej kolejności zawdzięczają to swojej psychice, potem szczęściiu a na końcu wiedzy (dlatego małpy i szczury tak dobrze inwnwestują). Gościu który na BTC zarobił kilka baniek wygląda jak żul, sra pod siebie przed komputerem, nie ma znajomych a ty nie podalbyś mu ręki. Dno, ale w dzisiejszych czasach kasa zawija gówno w sreberko i stajesz się "elitą"-do przemyślenia temat zresztą. Ale dzięki temu też nikt mu nie zazdrości:)

Także niech kupi sztabki i spokojnie czeka. Małe nminały, bo łatwiej będzie w trakcie sprzedawać:)
Ostatnio zmieniony wtorek, 5 października 2021, 16:52 przez Twolipan, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adiqq » wtorek, 5 października 2021, 16:30

Twolipan pisze: wtorek, 5 października 2021, 16:25notabene pierwszy punkt inwestwania to niegdy nie mów bliskim, a zwłaszcza żonie w c inwestujesz. na jest do wydawania, a nie zarabiania i ze strachu zniszczy cię finansowo.)
No to zależy jakich masz bliskich i na jakim etapie jesteś. Jak od X czasu tylko ciągle wyciągasz i cały czas operujesz na zyskach, to żona potrafi być najwierniejszym kibicem ;)
Twolipan pisze: wtorek, 5 października 2021, 16:25Tych których znam w pierwszej kolejności zawdzieczają to swojej psychice, potem szczęściiu a na końcu wiedzy
Nie do końca się zgodzę z taką a nie inną kolejnością, ale jest w tym sporo racji.
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], bn801, Google [Bot], Karolak i 33 gości