Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 19 listopada 2013
Reputacja: 36
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: echo55 » wtorek, 26 maja 2020, 17:46

xtraderx pisze: wtorek, 26 maja 2020, 17:34 Ale mamy dzisiaj wysyp starych kont na tym forum. To moze panowie pochwalcie sie jeszcze czy realizujecie zyski na tych gorkach, czy po prostu jezdzicie ciagle na tej karuzeli gora dol?
ja mam target 50k dolarów i czekam kilka lat, czasami mi kusi aby sobie kupic lambo ale już tyle czekam wiec 4-5 lat mnie nie zbawi :D mimo że nie mam 30 lat ;p
ja tam poprostu wierze w krypto dlatego trzymam kiedys miałem 10k eth i sprzedawałem po 7 dolarów ale sie nauczyłem aby holdowac.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: BitJanusz » wtorek, 26 maja 2020, 17:49

@echo55

Jeśli zamiast 50k dostaniesz 1k $, to sprzedasz? i nie będziesz żałował, że przehodlowałeś kwotę 20x większą?
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Początkujący
Posty: 63
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 35
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: filoZoff » wtorek, 26 maja 2020, 17:54

xtraderx pisze: wtorek, 26 maja 2020, 17:34Ale mamy dzisiaj wysyp starych kont na tym forum. To moze panowie pochwalcie sie jeszcze czy realizujecie zyski na tych gorkach, czy po prostu jezdzicie ciagle na tej karuzeli gora dol?


Ja zastosowałem wariant mieszany - czyli w latach 2013-2017 dość dużo handlowałem.
Pod koniec roku 2017 wypłaciłem część środków - to co zainwestowałem + trochę nadwyżki (zarobek wtedy nie był trudny - bo w zasadzie wszystko parło na maksa w górę).
Dzięki temu miałem komfort, że nawet jak stracę coś z reszty - to i tak przynajmniej w sumach bezwzględnych nie będę do tyłu.

Większość kapitału zostało w kryptowalutach (praktycznie 100% w altach) - postanowiłem to zahodlować i nie zaglądałem przez dłuższy okres czasu.
Jak już zajrzałem (chyba mniej więcej po roku) - to się okazało, że z zostawionego kapitału zostało niespełna 6% (przeliczając na fiaty).
Stąd od roku 2019 zabawa dla mnie praktycznie zaczęła się od nowa :-)

Podsumowując: na moim przykładzie chciałbym jednak stwierdzić, że hodlowanie (poprzez zastosowanie się do rady aby kupić i zapomnieć na jakiś czas) też trzeba zrobić z głową i jednak wypada od czasu do czasu zajrzeć co tam się dzieje. :-)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2071
Rejestracja: 6 czerwca 2011
Reputacja: 312
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: UK - London SM4

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Bemx2k » wtorek, 26 maja 2020, 18:02

99% Altów to szhit ,też kiedyś wsadziłem w te dziadostwo ponad 2 BTC dziś jestem w plecy 1.8 btc bo tyle ten szajs obecnie jest wart.
BTC>ETH

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: BitJanusz » wtorek, 26 maja 2020, 18:06

@filoZoff Ja wprawdzie nie wiedziałem o bitku nawet, gdy dawał największe zarobki, ale też miałem myśli, by wszystko wsadzić w jakieś wynalazki altowe w 2017.

Z ciekawości sprawdziełem je dziś i spora część nie istnieje, dogorywa na gównogiełdach, lub jest o 90% w dół. :roll:
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2298
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3481
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pleasek89 » wtorek, 26 maja 2020, 18:09

Zrobiły się bardzo niedźwiedzie nastroje, gwoli przypomnienia (tym razem zbliżenie):
Obrazek
Jeżeli fraktal się powtórzy to jutro zobaczymy pow. 9k a jeżeli cały fraktal się rozegra to nie śmiem nawet myśleć, ale czeka nas 13-15k w ciągu miesiąca.
Ostatnio zmieniony wtorek, 26 maja 2020, 18:14 przez Pleasek89, łącznie zmieniany 2 razy.

Początkujący
Posty: 63
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 35
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: filoZoff » wtorek, 26 maja 2020, 18:13

BitJanusz pisze: wtorek, 26 maja 2020, 18:06@filoZoff Ja wprawdzie nie wiedziałem o bitku nawet, gdy dawał największe zarobki, ale też miałem myśli, by wszystko wsadzić w jakieś wynalazki altowe w 2017.

Z ciekawości sprawdziełem je dziś i spora część nie istnieje, dogorywa na gównogiełdach, lub jest o 90% w dół.



Ja też miałem kilka takich "perełek" - ich temat finalnie skończył się dla mnie wraz z upadkiem Cryptopii :-)

# Dodane po kilku minutach: #
Ale jedną taką "gwiazdę" do dziś sobie zostawiłem na Poloniexie aby mi cały czas przypominała o sytuacji i była przestrogą na przyszłość.
Kupiłem ją w szczycie bańki 2017 za ponad 0,5 BTC (czyli wtedy była to równowartość około 10 tys USD) - i właśnie spojrzałem przed chwilą jaką ma wartość teraz.
Wychodzi, że obecnie jest to ok. 95 USD :-)
Ostatnio zmieniony wtorek, 26 maja 2020, 18:23 przez filoZoff, łącznie zmieniany 2 razy.

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 19 listopada 2013
Reputacja: 36
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: echo55 » wtorek, 26 maja 2020, 18:20

BitJanusz pisze: wtorek, 26 maja 2020, 17:49 @echo55

Jeśli zamiast 50k dostaniesz 1k $, to sprzedasz? i nie będziesz żałował, że przehodlowałeś kwotę 20x większą?
Nie sprzedam wole aby do zera spadło ale nie bede żałować o próbowałem :D

Początkujący
Posty: 106
Rejestracja: 6 kwietnia 2019
Reputacja: 163
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: jack_btc » wtorek, 26 maja 2020, 18:21

Pieniądz fiducjarny to obecnie czysta abstrakcja, która ma abstrakcyjną wartość. Obecnie nieporównywalnie łatwiej mi sobie wyobrazić bitcoina po 1 milion $, niżeli bitcoina po 200 $.
Pomijam kwestie co za ten 1 milion $ kiedyś kupisz, być może będzie wart tyle co 10 000 $ dziś. Dlatego wszystkie zyski z crypto wymieniam na fizyczne monety 1oz gold.

Bitcoin ma też pewne zalety i wartości nie trzeba sejfu i taczki. Dodatkowo zawiera funkcje rozrywkowe w postaci kasyna online.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adam1226 » wtorek, 26 maja 2020, 18:22

@echo55 ciekawe co zrobisz jesli Cie, tego oczywiscie nie zycze, sytuacja zyciowa przycisnie(albo jesli sie trafi jakas super-inwestycja..)
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: BitJanusz » wtorek, 26 maja 2020, 18:23

echo55 pisze: wtorek, 26 maja 2020, 18:20 Nie sprzedam wole aby do zera spadło ale nie bede żałować o próbowałem :D
Naprawdę ze strachu przed utratą zysku-widmo pozwoliłbyś coinom wartym miliony spaść do zera?

żadnej ochrony kapitału? Nic?

Nie sądzisz, że strata realnych milionów to większy cios, niż niesprzedanie po wyśnionej cenie?

Bo jeśli dobrze rozumiem, to jesteś obecnie milionerem.

Pozwoliłbyś fortunie, dzięki której nie musisz pracować do końca życia, zniknąć - bo nie zrealizowałeś fantazji o sprzedaniu za 5x tyle? :shock:
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: masonbtc » wtorek, 26 maja 2020, 18:40

wolumen ciągle spada trójkąt z kontynuacją trendu nadal w grze a tutaj atmosfera jakbyśmy wszyscy już czekali na 6k

Dodano po 5 minutach 55 sekundach:
żeby nie było jestem przygotowany na spadek natomiast obecnie od wczoraj na pozycji od 8800 trzymam

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 569
Rejestracja: 27 lipca 2018
Reputacja: 837
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Piekło

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: xtraderx » wtorek, 26 maja 2020, 18:51

Wyjscie z kanalu spadkowego dolem uwazam za negacje ponizszego



@echo55 bez urazy, ale musisz nienawidzic pieniedzy, ze tak piszesz.

birbnestowe naganianko raczej niedzwiedzie.

Obrazek

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 19 listopada 2013
Reputacja: 36
Reputacja postu: 
9
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: echo55 » wtorek, 26 maja 2020, 18:56

BitJanusz pisze: wtorek, 26 maja 2020, 18:23
echo55 pisze: wtorek, 26 maja 2020, 18:20 Nie sprzedam wole aby do zera spadło ale nie bede żałować o próbowałem :D
Naprawdę ze strachu przed utratą zysku-widmo pozwoliłbyś coinom wartym miliony spaść do zera?

żadnej ochrony kapitału? Nic?

Nie sądzisz, że strata realnych milionów to większy cios, niż niesprzedanie po wyśnionej cenie?

Bo jeśli dobrze rozumiem, to jesteś obecnie milionerem.

Pozwoliłbyś fortunie, dzięki której nie musisz pracować do końca życia, zniknąć - bo nie zrealizowałeś fantazji o sprzedaniu za 5x tyle? :shock:
własnie to jest to że ja bardzo wierze w krypto przeżyłem spadki które pózniej sżły w góre i nie sprzedawałem. leciało na dół i nie sprzedawałem. żyć mam za co. mam zajebistą robote, po godzinach mam hobbi które też mi ładnie daje żyć (nie musze chodzic do roboty, ale siedzac w chacie mozna na łeb dostać bez kontaktu z ludzmi, gdzieś foto wrzucałem map które robie) dlatego crypto trzymam bo uczy pokory.
jak sadzicie że krypto spadnie do zera to to nie jest inwestycja dla takich ludzi bo pierwszy lepszy spadek i sie wyprzedacie a pozniej "kurcze mogłem trzymac". wiem wiem niektóry grają longi i shorty ale to nie do mnie bo chce spokojnie spać.

Ja miałem historie że miałem podad 90 mil Electry "shit coin" (wykopany na koparce) było warte 4,7 mil zł a sprzedałem tylko za 500k zł bo nie było już giełd które dawały sensowny zarobiek, popytu nie było bo ludzie widzieli że dampuje. reszte trzymam mimo że mało warte.

Kolejna historia z hashami od Josa Garzy i punktami za kupowanie i sprzedawanie na której wyciągnołem około 700k pozniej koleś poszedł do wiezienia bo to był wałek ale dało sie zarobić.

BTC kopałem na radeonie 5700 1gb i kopałem po 0.2 BTC dziennie mimo że sie za chuja to nie opłacało ale byłem tak podjarany ze pieniądze same sie robią że to szok.

Kiedś mi konto ojebali i poszło 50 btc bo sie uczyłem. (cena wtedy około 50$ za sztuke)

Wiele sie nauczyłem, przez te lata na błędach i mam strategie hodlowania wyznaczyłem sobie target 50k $ i tego sie trzymam czy to będzie 3 lata czy 10 lat mam to gdzieś przynajmniej mój syn będzie miał zajebiste zycie :D (nawet nie wiecie jaka czasami jest ochota wszystko wymienić na fiaty i zostawić to w pizdy ale co potem :D)

A forum sobie czytam bo sie nauczyłem do łózka odpalić tel i sobie przeglądać, niektórzy ludzie sa tu zajebiscie inteligentni i wiedzą co piszą między innymi: Vetz, Socjolog, BitJanusz, Fibo, Eth, Anagamidev (wiem prawdy nie powiedzą ale fajnie sie ich czyta 'P)

Zakładając że spadnie do zera to odpowiadając tak będzie sobie pluć w brode że nie sprzedałem ale nie mam kryształowej kuli aby to przewidzieć :D
Internet kiedyś też byl chujowy, karty płatnicze, czeki bankowe, telefony dotykowe.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
9
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: BitJanusz » wtorek, 26 maja 2020, 19:03

@echo55

Nie odbieraj tego jako atak, oczywiście.

Sam pochodzę z biednej rodziny. Kiedy pierwszy raz zarobiłem na pompach w 2017, to było to dla mnie światełko w tunelu. Że może nie będę musiał zapieprzać w gównopracach do końca życia jako inżynier.

Gdybym miał tak absurdalne pieniądze, zarobione za klikanie na necie w scamy typu Electra, to szczerze mówiąc dawno wywaliłbym wszystko, wypłacił 95%, kupił sobie mały lokal w Hiszpanii czy Grecji i do końca życia miał wyjebane na pracę, trudy codzienności i cokolwiek innego. Zająłbym się pasjami, sportem i rozwojem osobistym i wiódł skromne życie szczęśliwego człowieka. Wisiałoby mi, że mogę zrobić z 10 milionów 50. I tak bym tego w życiu nie wydał, chyba, że by mnie popieprzyło i zacząłbym kupować biżuterię po miliony, złote sracze, etc.

Miałbym to, co najcenniejsze w życiu - czas. 100% dla mnie.

Dlatego gdy tak lekką ręką piszesz, że miliony stopnieją "no i wuj", to po prostu zbieram szczękę z podłogi. Ja już dawno byłbym daleko poza tym cyrkiem. Miałbym też w dupie każdą formę pracy, oprócz pracy nad sobą.

Mam tu na myśli oczywiście pieniądze, które zapewnią wygodne życie do co najmniej setki, a nie kilkaset tysięcy PLN w krypto, bo to - jak wiadomo, uwzględniając inflację i nieprzewidziane wydarzenia życiowe - może stopnieć baaaardzo szybko.

Takie przemyślenia, sorry, jeśli nie na temat.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 569
Rejestracja: 27 lipca 2018
Reputacja: 837
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Piekło

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: xtraderx » wtorek, 26 maja 2020, 19:04

Czyli mozna bylo nic nie wiedziec o trejdowaniu w 2013, wchodzic na fomo i siedziec dzisiaj z mln :D a spadki 70-80-90% traktowac dzisiaj jako w wuj w to - nawet jezeli to setki tysiecy PLN'ow XD

Obrazek

@echo55 rozumiem twoje podejscie, wydajesz sie byc bardzo pozytywna osoba, ktora nawet jezeli ma problemy to podchodzi do nich z usmiechem. Szanuje takie podejscie! Co nie znaczy, ze sie zgadzam z tym podejsciem holdowania, bo jednak mimo wszystko przepalasz zapewne spore pieniadze, ale podejscie emocjonalne ala @anagamidev, wiec nic dziwnego ze go lubisz. Swoje zarobiles, masz za co zyc, jestes szczesliwy, to cieszy :)
Ostatnio zmieniony wtorek, 26 maja 2020, 19:09 przez xtraderx, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: BitJanusz » wtorek, 26 maja 2020, 19:09

xtraderx pisze: wtorek, 26 maja 2020, 19:04Czyli mozna bylo nic nie wiedziec o trejdowaniu w 2013, wchodzic na fomo i siedziec dzisiaj z mln :D a spadki 70-80-90% traktowac dzisiaj jako w wuj w to - nawet jezeli to setki tysiecy PLN'ow XD
Jeszcze trzeba było umieć nie sprzedać przy 100...200... 1000% profitu. Co przerosło większość, zwłaszcza osób biednych, którzy pierwszy raz zobaczyli duże pieniądze w życiu ;)

Wymazywanie swego czasu pisał, że to nie było proste i dojście do dużej kasy z niczego nie było wcale banalne, mimo, że wszystko tylko rosło.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 569
Rejestracja: 27 lipca 2018
Reputacja: 837
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Piekło

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: xtraderx » wtorek, 26 maja 2020, 19:10

@BitJanusz no i tutaj "wiara" w technologie ma ta swoja wyzszosc nad pazernoscia i szybkim zarobkiem.
Wydaje mi sie, ze tez wiele osob przestalo zarabiac na btc w momencie kiedy zrozumieli, ze istnieje cos takiego jak SHORT i za wszelka cene chcieli zarabiac na spadkach, bo nie mogli uwierzyc w to, ze trend bedzie silny i bedzie ciagle rosl i liczyli na to, ze w koncu reszta bedzie sie palic w piekle, a oni wyjda w chwale jak fenix z popiolu.

Chociaz osobiscie moge powiedziec, ze nie ma chyba wiekszej nauki niz wyzerowanie konta. Tylko tutaj trzeba miec na uwadze to co wlasnie Ś.P. (XD) @Wymazywanie mowil - taka strata jest porownywana psychologicznie z utrata kogos bliskiego. Jak ktos to przezyl to mysle, ze spokojnie przyzna racje.
Ostatnio zmieniony wtorek, 26 maja 2020, 19:14 przez xtraderx, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 19 listopada 2013
Reputacja: 36
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: echo55 » wtorek, 26 maja 2020, 19:13

BitJanusz pisze: wtorek, 26 maja 2020, 19:03 @echo55

Nie odbieraj tego jako atak, oczywiście.

Sam pochodzę z biednej rodziny. Kiedy pierwszy raz zarobiłem na pompach w 2017, to było to dla mnie światełko w tunelu. Że może nie będę musiał zapieprzać w gównopracach do końca życia jako inżynier.

Gdybym miał tak absurdalne pieniądze, zarobione za klikanie na necie w scamy typu Electra, to szczerze mówiąc dawno wywaliłbym wszystko, wypłacił 95%, kupił sobie mały lokal w Hiszpanii czy Grecji i do końca życia miał wyjebane na pracę, trudy codzienności i cokolwiek innego. Zająłbym się pasjami, sportem i rozwojem osobistym i wiódł skromne życie szczęśliwego człowieka. Wisiałoby mi, że mogę zrobić z 10 milionów 50. I tak bym tego w życiu nie wydał, chyba, że by mnie popieprzyło i zacząłbym kupować biżuterię po miliony, złote sracze, etc.

Miałbym to, co najcenniejsze w życiu - czas. 100% dla mnie.

Dlatego gdy tak lekką ręką piszesz, że miliony stopnieją "no i wuj", to po prostu zbieram szczękę z podłogi. Ja już dawno byłbym daleko poza tym cyrkiem. Miałbym też w dupie każdą formę pracy, oprócz pracy nad sobą.

Mam tu na myśli oczywiście pieniądze, które zapewnią wygodne życie do co najmniej setki, a nie kilkaset tysięcy PLN w krypto, bo to - jak wiadomo, uwzględniając inflację i nieprzewidziane wydarzenia życiowe - może stopnieć baaaardzo szybko.

Takie przemyślenia, sorry, jeśli nie na temat.
Żeby oftopu nie było czekam za ceną około 7k i ładuje sie z kasy z hobbi jeszcze i czekam. nie spadnie to nie kupie i nie zarobie proste ;p

Nie odbieram jako atak każdemu życze aby zarobił !!! i nie jestem zazsdrosny tylko fajnie sie patrzy jak komus udaje sie w tym zjebanym państiee cos
@xtraderx ale gówniarz byłem wtedy cieszyłem sie jak dzieciak gdy rosnie a ryczałem jak spadało :D:D przy flasce cały dzien moge opowiadac moja zabawe z krypto :D:D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: BitJanusz » wtorek, 26 maja 2020, 19:18

xtraderx pisze: wtorek, 26 maja 2020, 19:10@BitJanusz no i tutaj "wiara" w technologie ma ta swoja wyzszosc nad pazernoscia i szybkim zarobkiem.
To tak naprawdę kwestia tego, czy uda się przyłączyć do rajdu, czy nie.

Mój ulubiony przykład to np. TFUEL sprzed paru dni (wszak dało się zarobić dziesięciokrotność włożonych pieniędzy) albo x100 long allin tuż przed pompą. Co łączy te przypadki? otóż... trzeba mieć szczęście, albo kryształową kulę. I z dziada zostajesz milionerem. Natomiast jeśli nie chcesz liczyć li tylko na szczęście i działać jako jeździec bez głowy - mistrz jednego trejdu, jednego hodlu - to cała ta zabawa wskakuje na ... wyższy stopień komplikacji. I tak, zwykle pokonują nas świeżacy, którzy bez żadnej wiedzy technicznej po prostu kupują "bo rośnie" i mają to szczęście, że akurat rośnie o wiele, wiele wyżej ;)

Sam przecież do dziś gram wyłącznie za zyski z pompy na NXT...

Gdyby krach w 2018 opóźnił się o 2-3 miesiące, to byłbym wtedy już milionerem. A przecież mogło się tak stać. Zabrakło farta.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: anagamidev, ao1989, bn801, locus1111, shinya56 i 33 gości