Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 569
Rejestracja: 27 lipca 2018
Reputacja: 837
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Piekło

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: xtraderx » sobota, 16 lutego 2019, 17:18

Spoiler:
wloczykij78 pisze: sobota, 16 lutego 2019, 16:30 Hm, mi to troche przypomina mielenie na 6k. Wtedy tez bylo sporo analiz pod wzrosty a jak sie skończylo, wiadomo.
Btw, nie wiem, co sie tak czepiacie 100k głoszonego przez @anagamidev. Wczoraj bodajże, niejaki Zhao Dong głosił poziom do 740k na nastepnej bańce. Nic, ino kupować, będzie na lambo :-D Naganiacze ruszyli, zbliza sie polowanko. Rynek potrzebuje świeżej krwi :-
Wcale sie nie dziwie, kurs ciagle sie odbija od EMA50..
Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7630
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12833
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: ergorg » sobota, 16 lutego 2019, 17:20

BitJanusz pisze: sobota, 16 lutego 2019, 17:02ale nie mamy przynajmniej wielkiej formacji niedźwiedziej wiszącej nad kursem jak miecz kata.
Jak to nie? Ja ten trójkąt nawet wydrukowałem i powiesiłem na ścianie żeby pamiętać. :mrgreen:



Ale najpierw atak na górną granicę. :D
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 643
Rejestracja: 22 grudnia 2017
Reputacja: 584
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: CRXEE8 » sobota, 16 lutego 2019, 17:21

anagamidev pisze: sobota, 16 lutego 2019, 17:07Wyjście z flagi na 4h

tylko, że wolumen nie ten (ukryty znak? :mrgreen: )
► Pokaż Spoiler

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9203
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7031
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: anagamidev » sobota, 16 lutego 2019, 17:29

Wkrótce wszystko się wyjaśni :D Tzn. mam nadzieję :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7630
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12833
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: ergorg » sobota, 16 lutego 2019, 17:36

@anagamidev, dzięki za te kreski, uświadomiłeś mnie właśnie, ze od górnej granicy dużego trójkąta właśnie mogliśmy się odbić. @Drobniak, 3800$ już wcale nie takie pewne. :P
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 328
Rejestracja: 3 lutego 2018
Reputacja: 490
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Drobniak » sobota, 16 lutego 2019, 17:45

Od samego początku nie jest zbyt pewne :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: BitJanusz » sobota, 16 lutego 2019, 17:57

@ergorg

No niby, ale pennanty to trochę rzut monetą na krypto, ba, nawet poza krypto, bulkowski: Percentage meeting price target for up/down breakouts: 34%; 30%.

Słabizna. Nawet nie podał ile % wychodzi dołem/górą, z moich statystyk wychodzi rzut monetą :roll:

edit: sorry, podał :P Upward 57% of the time. <60% = mizeria.

Zbierając to do kupy: 57% na wyjście górą z 34% szans na wbicie targetu moim zdaniem można wsadzić sobie w nos, więcej się na tym straci niż zyska.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7630
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12833
Reputacja postu: 
8
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: ergorg » sobota, 16 lutego 2019, 18:18

@BitJanusz, popatrz na różne formacje w trakcie tej bessy. Jak się dobrze odczytało to większość szła jak trzeba. :P

(To tak na szybko nakreśliłem)



Oczywiście, łatwo się mówi po czasie. ;)

Dodano po 3 minutach 3 sekundach:
Jako, że coraz bliżej jesteśmy ku wyjaśnieniu obecnego trójkąta, mamy małe ruchy i niezdecydowanie, tak jak to było z poprzednim. Jeszcze góra 1.5 miesiąca. Przy okazji chyba nałoży się z BAKKTem w końcu. :P

---

Co do samych trójkątów to z własnego doświadczenia na krypto większość wychodziła jak należy.
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: BitJanusz » sobota, 16 lutego 2019, 18:48

@ergorg kliny zdecydowanie (uwielbiam), zniżkujące/zwyżkujące również, ale pennanty to już loteria. Zobaczymy :)
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9203
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7031
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: anagamidev » sobota, 16 lutego 2019, 19:00

@BitJanusz no akurat kliny to zwykle pewniak, bo zawsze w pewnym momencie wykres musi wyhamować wzrost/spadek i bardzo często wbijany jest pierwszy target :D

Spoiler:
BTC może i spadnie do 1$, ale i tak będzie za kilka lat wart milion polskich złotych : )
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 248
Rejestracja: 24 stycznia 2018
Reputacja: 97
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: wloczykij78 » sobota, 16 lutego 2019, 20:28

@BitJanusz , niedawno rysowałem coś w rodzaju dołującego kanału, i chyba nawet Ty wrzuciles ze to bardziej trójkąt. Zakladajac jego realizacje, to hm, wierzchołek nisko, troche na niego poczekamy. Z drugiej strony, odbilismy sie juz kilka razy od jego gornej bandy, co stopniowo osłabia opór. Sprobuje to jakos narysowac jak siade do kompa. Oczywiscie scenariusz longterm, inne mnie nie interesuja.

Czarna Owca
Awatar użytkownika
Posty: 343
Rejestracja: 12 czerwca 2017
Reputacja: -176
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: osobliwy_nick » sobota, 16 lutego 2019, 20:59

BitJanusz pisze: czwartek, 14 lutego 2019, 22:46Nie wiem, na ile jesteś zainteresowany formacjami na krypto i ich sprawdzalnością, ale może CIę to zainteresuje.
Praktycznie wcale, ale to co piszesz jest dobrym tematem do dyskusji.
BitJanusz pisze: czwartek, 14 lutego 2019, 22:46Kliny zniżkujące wychodzą górą w przeważającej większości.
Ale to jeszcze nie jest dowód na nic. Podobną zależność można wykazać dla wykresów nie mających i nie mogących mieć żadnego związku przyczynowego z klinami. Mianowicie dla wykresów kompletnie losowych, realizujących błądzenie losowe (geometryczny ruch Browna lub proces Wienera, jak kto woli). Tak wygląda przykładowa realizacja takiego procesu:

Obrazek

Jeżeli ograniczymy go jakimiś dwiema pochyłymi liniami, takimi jak w klinie, można wykazać, że będą się one różniły gęstością prawdopodobieństwa. Losowo błądzący kurs trafi na nie proporcjonalnie do conisusa kąta pod jakim zostały poprowadzone. I ta górna linia będzie miała większą gęstość prawdopodobieństwa. Na oko widać nawet, że jest częściej przecinana przez kurs, niż dolna:

Obrazek

Ale, czy to daje nam jakąś statystyczną przewagę? Absolutnie żadnej. Mamy tylko przyczynę i logiczny skutek. Skoro ograniczamy kurs w niesymetryczny sposób, to logiczne jest, iż zaobserwujemy więcej wyjść górą. Natomiast po przebiciu górnej linii kurs nadal może zrealizować jeden z nieskończenie wielu scenariuszy:

Obrazek

Dlatego statystyki Bulkowskiego nic nie znaczą (i Twoje też), bo po pierwsze uzyskał on wyniki, które były spodziewane i z pełnym impetem, bez zażenowania wyważył otwarte drzwi. Po drugie najprawdopodobniej nie uzyskał ani jednego wyniku, który można by uznać za istotny statystycznie (odiegający od wyników spodziewanych dla geometrycznego ruchu Browna), zresztą nawet nie pokusił się o to, by przeprowadzić taką analizę i autorefleksję, co najlepiej świadczy, że uprawia jakiś rodzaj pseudonauki, a nie statystyki. Najlepiej świadczy o tym także fakt, że nie jest cytowany w żadnych poważnych źródłach, czy pracach naukowych, a powinien, bo z takimi rewelacjami miałby gwarantowany, istotny wkład w badania nad hipotezą rynku efektywnego, która jest tematem zainteresowania naukowców od lat. Zresztą a propos efektywności rynku, nawet, jeśli uzyskane przez niego wyniki w jakiś sposób odbiegałyby od tych spodziewanych i tak nie byłaby to żadna praktyczna wskazówka dla tradera. Znaczyłoby to tylko tyle, że jakiś tam rynek w jakimś czasie był w jakimś stopniu nieefektywny, podatny na jakąś tam formację (i pewnie już przestał być albo niedługo przestanie). Niczego nam to nie mówi o innych okresach i innych rynkach.
BitJanusz pisze: czwartek, 14 lutego 2019, 22:46Nie ukrywam, że moją ulubioną formacją jest klin zniżkujący. Wiele osób uważa, że jest on trudny w grze; dla mnie jednak po połączeniu z moim sposobem wyznaczania wsparć i oporów jest jedną z najbardziej skutecznych formacji.
Rzecz w tym, że moim zdaniem Ty wcale nie grasz pod klin zniżkujący. Moim zdaniem grasz pod zmianę lokalnego trendu i skądinąd słusznie ograniczasz go zwykłą prostą linią, zauważasz coraz mniejszy impet spadków i tyle. Zaś doszukiwanie się tam klina, wraz z całą dogmatyką klinów, w tym statystykami Bulkowskiego, które generalnie są fałszywe i wyznaczeniem targetu, jest po prostu szkodliwe.
BitJanusz pisze: czwartek, 14 lutego 2019, 22:46następnie wyznaczyłem target klina - odstęp między skrajnymi poziomami w żółtym trójkącie i zaaplikowałem go do miejsca, które można uznać za przebicie jego krawędzi.

mój limit sell pomniejszyłem, ustawiając go na równi z pierwszym lokalnym oporem (czerwona linia na ok. 1680). Założyłem, że na 4h powyżej tego poziomu będą tylko szpilki
No właśnie i tu już dodajesz coś od siebie. Wygląda na to, że zignorowałeś bzdurne, wydumane targety i po prostu spojrzałeś na proste wsparcia i opory. To ma sens.
Wymazywanie pisze: piątek, 15 lutego 2019, 13:52Macie sporo racji, lepiej z nim nie dyskutować, bo jak grochem o ścianę, a w pakiecie do tego coraz to bardziej "odkrywczy" zestaw bzdur - od gościa, który nie zarabia i nic na rynku nie osiągnął.
Zarabiam, ale też tracę, choć chyba częściej zarabiam (na Forexie nie mam ani jedno konta stratnego, na BTC fakt różnie bywało). A co do osiągnięć - te pojawią się z czasem, prędzej czy później, nie ma szybkich efektów w tradingu. Działam w tradingu jak na razie mniej więcej od pół roku. Tak. Może niewielu o tym wie, ale mniej więcej wtedy (czerwiec-lipiec 2018) zacząłem robić swoje pierwsze transakcje z dźwignią, o charakterze gry na kursie. To jest bardzo krótko, trudno oczekiwać po takim czasie jakichś efektów, tym bardziej efektów spektakularnych (a mimo to są). Wcześniej to co robiłem to były próby łapania okazji na altach i uczenie się w bólu zarządzania ryzykiem i stop lossów. Sprzedawałem, kupowałem, ale nie była to gra. Raz się udało, raz się przegrało, nie miałem narysowanej ani jednej kreski na wykresie, nie wiedziałem co to tradingview.

W sumie dowiedziałem się o nim (tradingview) z filmików prezesa, gdyby nie jego kanał, to nie wiem gdzie bym teraz był, bo po prostu nie ma drugiego takiego kanału na youtubie i nie wiem skąd wziąłbym choćby tak podstawową wiedzę jak tę związaną tradingview, czy analizą wykresu świecowego (są poradniki, formacje, ale ugryźć to na sucho komuś kto nie wie co to świeca byłoby ciężko, zaś prezes robi to na żywo). Dzięki @prezes ;)
Wymazywanie pisze: piątek, 15 lutego 2019, 13:52On - mimo że nie zarabia ale traci i pewnie pracuje na etacie - jest mądrzejszy od traderów co siedzą na rynkach DEKADY i zawodowo tradują!!!
Jak sami się podkładają, to trudno nie wytknąć im głupoty. Ja pewnie nie jestem mądrzejszy od większości traderów, którzy zarabiają, ale za to Wy wydajecie się w większości mądrzejsi od Warrena Buffetta, Rafała Zaorskiego, JP Morgan, większości ekonomistów i w ogóle wszystkich ludzi na Ziemi, którzy, jak to napisał Kluka:
Kluka pisze: piątek, 15 lutego 2019, 00:55kiedyś zrozumieją ze taka musi być przyszłość pieniądza ze ten bezsensowny dodruk wedle własnego widzimisie musi się skończyć
Tak, tak, na pewno zrozumieją, a pieniądze/wartość będzie się brała z powietrza. Wystarczy, że będziesz holdował. Z holdingu i siedzenia na dupie - nowy, przyszłościowy zawód kryptoentuzjastów.
Drobniak pisze: piątek, 15 lutego 2019, 16:46A kolega anagamidev oprócz lecenia na haju bitcoinowym potrafi pisać sensowne posty więc nie zamierzam go blokować.
Dziękujemy, że nie będziesz nas jednak blokował. Proszę się mieć na baczności, bo jeszcze chwila i Drobniak zablokuje całe forum.

Chyba niektórym się już tutaj kompletnie pomyliły role.
hornet pisze: czwartek, 14 lutego 2019, 22:563) krytykować możesz wszystko i wszystkich, Ty, rattlerku, szczekasz. Twoje szczekanie wzbudza co najwyżej czasem uśmiech, a czasem obrzydzenie czytających Twoje wypociny. z pełną determinacją jednak trzymam się stanowiska, że nie należy Cię maksminusować i eliminować z tego forum, nigdy tego tutaj nie robiliśmy.
Odpisałbym coś, ale, jak to powiedział Stefan Kisielewski - polemika z głupotą tylko ją nobilituje bez potrzeby.
anagamidev pisze: piątek, 15 lutego 2019, 16:51Teoretycznie, żeby osiągnać 200k$ z 1k$ musisz trafić 200 dobrych trejdów na 100%, długoterminowy inwestor zrobi dwa trejdu plus jeszcze będzie miał mnóstwo czasu na inne ciekawe rzeczy
To zależy od money managment. Jeśli dzielimy kapitał na 10 części i gramy za 1/10, wystarczy 56 takich trejdów. Jeżeli gramy za 100% depo, z maksymalnym SL na poziomie 10%, to zakładając, że wszystkie trejdy pod rząd nam się udadzą, wystarczy ich tylko 8.
Ostatnio zmieniony niedziela, 17 lutego 2019, 06:33 przez osobliwy_nick, łącznie zmieniany 3 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1385
Rejestracja: 16 grudnia 2015
Reputacja: 1194
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Kluka » sobota, 16 lutego 2019, 23:33

@osobliwy_nick mialem dac minusa ale to wyglada jak akt desperacji, nie bede kopal lezacego. Tak naprawde to zycze Ci jak najlepijej (Na dowod tego lap plusa) mysle ze nie jestes przecietny i masz szanse, byle zebys umial to wykorzystac i szedl w odpowiednim kierunku. Ludzie ucza sie na bledach, najlepiej na swoich
...idioci sie nie rodza, idiotow kreuja media...

Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 14 lutego 2019
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Szczotek » sobota, 16 lutego 2019, 23:47

Kto go tam wie. Może w tym szaleństwie jest metoda.
Generalnie z geniuszy na początku też się śmiano.
Dobrze poznać każdy punkt widzenia tylko ton w jakim pisze jest mocno irytujący.

Początkujący
Posty: 603
Rejestracja: 26 sierpnia 2017
Reputacja: -215
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: kirucha2 » niedziela, 17 lutego 2019, 00:28

@osobliwy_nick
Masz zupełną racje. Wykres kursu musi iść losowo. Ale tylko do pewnego momentu, wystarczy, ze taki Bulkowski zauważy jakąś formacje i ją opisze a jakis niewielki procent ludzi pod nią zagra. Wtedy nie ma już losowości.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9203
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7031
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: anagamidev » niedziela, 17 lutego 2019, 00:47

Jakiś nożyk :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Czarna Owca
Awatar użytkownika
Posty: 343
Rejestracja: 12 czerwca 2017
Reputacja: -176
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: osobliwy_nick » niedziela, 17 lutego 2019, 02:11

kirucha2 pisze: niedziela, 17 lutego 2019, 00:28@osobliwy_nick
Masz zupełną racje. Wykres kursu musi iść losowo. Ale tylko do pewnego momentu, wystarczy, ze taki Bulkowski zauważy jakąś formacje i ją opisze a jakiś niewielki procent ludzi pod nią zagra. Wtedy nie ma już losowości.
Wykres nie jest błądzeniem losowym - jest próbą jak najwierniejszego odzwierciedlenia ceny, na zasadzie systemu aukcyjnego, przy uwzględnieniu wszystkich dostępnych informacji, w tym danych historycznych, narzędzi prognostycznych, ludzkich błędów poznawczych, no i oczekiwań co do przyszłej ceny.

Taka ciągle tocząca się, zbiorowa próba dopasowywania ceny do rzeczywistości miewa poślizgi, słabe punkty, jest narażona na ludzkie błędy poznawcze. Może też funkcjonować na zasadzie samospełniającej się przepowiedni, ale nie bez przerwy, bo w końcu znajdą się tacy, co to wykorzystają.

Nie twierdzę, że nie ma i nie może być technik ogrania rynku, bo na pewno takie są. Przykładowo wyciskanie shortów/longów. Ludzie chyba zawsze będą stawiać stop losssy w okolicach lokalnych szczytów dołków i pomimo, że wszyscy wiedzą, że one tam są nadal je tam stawiają. Można stworzyć masę strategii w oparciu o tę prostą zasadę.
Szczotek pisze: sobota, 16 lutego 2019, 23:47Kto go tam wie. Może w tym szaleństwie jest metoda.
Generalnie z geniuszy na początku też się śmiano.
Dobrze poznać każdy punkt widzenia tylko ton w jakim pisze jest mocno irytujący.
Dzięki za dobre słowo. Ale mam wrażenie, że nagonka zaszła już tak daleko, że ludzie muszą zakładać anonimowe konta, żeby mnie pochwalić, bo boją się ostracyzmu. Może się mylę.

Mam dla Was jednak dobrą wiadomość! Założyłem wątek, specjalnie do rozmowy ze mną! Mam nadzieję, że będzie się cieszył popularnością i zaspokoję nim rozpalone żądze moich adwersarzy:

https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... 65#p556265
Ostatnio zmieniony niedziela, 17 lutego 2019, 08:20 przez osobliwy_nick, łącznie zmieniany 2 razy.

Dyskutant
Posty: 199
Rejestracja: 24 listopada 2017
Reputacja: 218
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: makur » niedziela, 17 lutego 2019, 02:21

chyba jeszcze nikt nie postował, tak to widzę
Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7630
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12833
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: ergorg » niedziela, 17 lutego 2019, 09:26

Ehh, znowu się bawią, wykres obecnie wygląda byczo i powinni wbić 3800$. (Finex) :roll:



Dodano po 1 minucie 45 sekundach:
Przy okazji, w dzisiejszym losowaniu pompy na altach padły znaki NEO, EOS, OMG.
Ostatnio zmieniony niedziela, 17 lutego 2019, 10:22 przez ergorg, łącznie zmieniany 1 raz.
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 89
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: olena » niedziela, 17 lutego 2019, 09:41

Główna wygrana - Storj

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], mess_on_a_mission i 15 gości