Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Weteran
Posty: 7534
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2788
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: pael » czwartek, 18 kwietnia 2024, 08:27

Obrazek
Obrazek
Ichimoku sie coraz mocniej lamie, 1d brzydka ale to otwarcie
Jesli 1w dolki zostana poglebione to mozemy sie tam lamac w dol na prawde sporo.

Dodano po 35 sekundach:
do tego dxy zluzowalo, ropa spadla

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 81
Rejestracja: 26 listopada 2020
Reputacja: 50
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Mandigal » czwartek, 18 kwietnia 2024, 10:17

O ile tylko to nie koniec hossy te spadki są rzeczą pozytywną. Nie obraziłbym się nawet gdyby potrwały 3 miesiące. Tak jak twierdzi @Godstar . Swoją drogą dzięki ;) Po Twoim poście sprzedałem cząstkę folio i teraz mam za co odkupować. Pytanie czy odkupować już teraz, czy czekać?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2313
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3489
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pleasek89 » czwartek, 18 kwietnia 2024, 11:02

adamjttk pisze: środa, 17 kwietnia 2024, 18:31Jestem, czytam forum przy herbacie i popcornie.
Ladne kolko adoratorow sie widze zrobilo.
Teraz wklejanie czyichs cytatow w watku to "pieprzone manipulacje i kłamstwa" --> ROTFL
Dokładnie tak, bo jako jeden z nielicznych obstawiałem spadki z poziomu 20k, kurs zwalił się o 25% do 15k, zarobiłem sporo na shorcie, Ciebie wtedy rynek wyjaśnił i nagle pojawiasz się 1,5 roku po fakcie próbujesz mi udowodnić, że miałeś rację, bo kupiłeś po 20k a dzisiaj kurs mamy 3x wyżej. No wow, jesteś genialny. Ty rozumiesz, że lokalna gra na spadki to kompletnie inne spektrum niż hold długoterminowy? Dzisiaj gdybym tradował to szukałbym lokalnie shorta, ale na hold nic nie ruszam. Coooo....TO TAK MOŻNA?! Istnieje cokolwiek innego niż wieczny hold?!
adamjttk pisze: środa, 17 kwietnia 2024, 18:31Patrze na kurs i nie wiem co mam niby powiedziec (?) --> mamy dip dla mrowek rzedu niecalych 20%?
Mam Ci z tego powodu wyslac kwiaty poczta czy co? lol
Przez kolejne 12 miesiecy takich dipow po 20-30% jeszcze kilka zobaczymy i nie ma w tym nic zlego.
Pisałeś przecież jeszcze niedawno, że lecimy prosto na 100k bez korekt? Jak ładnie poprosisz to mogę znaleźć cytat.
adamjttk pisze: środa, 17 kwietnia 2024, 18:31Powtorze Ci jeszcze raz to co napisalem komus poprzednio (bez pychy ani arogancji, to zwykle powiedzenie) --> korekte na 30k zobaczysz jak swinia niebo na obecnym etapie cyklu.
Widzisz, nie chodzi o to czy zobaczymy 30k czy nie zobaczymy tylko o to, że jesteś świeżakiem, którego jeszcze rynek nie przetrzepał i wylewa się to w każdym poście. Ludzie, którzy nie podchodzą do rynku z szacunkiem albo nie dostali jeszcze po d***e (kwestia czasu z takim podejściem/mentalem) albo grają kieszonkowymi babci albo totalnie są poza rynkiem i tylko trollują.
adamjttk pisze: środa, 17 kwietnia 2024, 18:31Aha zeby bylo merytorycznie --> moja predykcja dalej taka sama --> max 2 tygodnie po halvingu jedziemy ostro do gory na 90-95k$ ktore SPOKOJNIE wybijemy do wakacji
Super merytoryka :mrgreen: A moim zdaniem zbyt dużo osób gra pod halving "bo zawsze rosło" i hossa zostanie odroczona jakiś czas aby ich przetestować.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9213
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7042
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » czwartek, 18 kwietnia 2024, 11:16

Pleasek89 pisze: czwartek, 18 kwietnia 2024, 11:02A moim zdaniem zbyt dużo osób gra pod halving "bo zawsze rosło" i hossa zostanie odroczona
Krótkoterminowo może i jakiś spadek będzie czy wzrost okołohalvingowy i każdy będzie sobie to tłumaczył jak chce, jednak sam havling fundamentalnie jest wzrostowy, bo obniża o połowę podaż nowych BTC, który staje się jeszcze bardziej drogocenny i rzadki :D Jak BTC będzie śmigał na cenach +100k$ to nikt nie będzie pamiętał, że był jakiś spadek z 70k$ na 60k$ :D Tak jak nikt nawet nie zaprząta sobie głowy spadkiem z 20k$ do 3k$, a wtedy jak ktoś pisał, żeby akumulować to był brany za wariata :D Dzisiaj wiemy, że kupowanie wtedy przez 3 lata było mocno opłacalne :D Tak samo teraz niektórzy zaślepieni grą krótkoterminową nie widzą okazji i tych dip'ów drogocennych :D

@Pleasek89 w sumie pisałeś, że zrobiłeś x20 na swojej grze :D Ok, załóżmy, że zainwestowałeś te 100kPLN i masz teraz 2MPLN, świetny wynik :D Aczkolwiek straciłeś sporo czasu i nerwów :D Zatem jak ktoś spokojnie sobie akumuluje przez te 5-10 lat i wyciąga x10, gdzieś tam realizuje częściowo zyski uśredniając to wcale nie robi złego interesu :D Ale też średnio 10-100 osób inwestujących 10k-100kPLN musiało stracić, żebyś zyskał, więc może po prostu jesteś elitą trejderską(wśród 1-10% najlepszych) i niestety innym będzie trudno powtórzyć Twój wynik :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2313
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3489
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pleasek89 » czwartek, 18 kwietnia 2024, 11:36

anagamidev pisze: czwartek, 18 kwietnia 2024, 11:16w sumie pisałeś, że zrobiłeś x20 na swojej grze. Ok, załóżmy, że zainwestowałeś te 100kPLN i masz teraz 2MPLN, świetny wynik Aczkolwiek straciłeś sporo czasu i nerwów Zatem jak ktoś spokojnie sobie akumuluje przez te 5-10 lat i wyciąga x10, gdzieś tam realizuje częściowo zyski uśredniając to wcale nie robi złego interesu Ale też średnio 10-100 osób inwestujących 10k-100kPLN musiało stracić, żebyś zyskał, więc może po prostu jesteś elitą trejderską i niestety innym będzie trudno powtórzyć Twój wynik
20x łącznie czyli trading + hold (po tej hossie liczę, że zwiększy się do 60-100x :D). Gdybym skupił się od samego początku na hold to licząc szybko zrobiłbym może 1/4 tego. Totalnie nie uważam się za dobrego tradera (nie mam do tego cierpliwości przede wszystkim), mam bardzo ryzykowny styl, który wymaga niestety często sporej dawki szczęścia - generalnie próbuję wychwycić zmianę lokalnego trendu i gram bardzo agresywnie na dużej dźwigni. Często mnie wywala z pozycji przez to, ale jak już uda się "zahaczyć" to gdy kurs się rozpędzi zdarzało mi się robić ponad 1000% profitu na zmianie kursu na BTC i to wynagradza z nawiązką straty (tylko niestety czasem trzeba to rozgrywać miesiąc i nawet jeśli się uda to potrzebuję kilka dni żeby dojść do siebie).

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 5 lipca 2014
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: updownupdown » czwartek, 18 kwietnia 2024, 11:46

Pleasek89 pisze: czwartek, 18 kwietnia 2024, 11:02A moim zdaniem zbyt dużo osób gra pod halving
A ja się zastanawiam co to oznacza gra pod halving? Że będzie spadać przed, czy będzie rosnąć przed, czy spadać lub rosnąć po? Bo k!@#$% jak już przerobiłem 3 halvingi na własne skórze to za nic nie widzę tu korelacji oprócz tego że spadek nagrody za wydobycie w dłuższym terminie wpływał na formowanie się nowego ATH.

Weteran
Posty: 7534
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2788
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: pael » czwartek, 18 kwietnia 2024, 11:47

https://www.coindesk.com/markets/2024/0 ... rgan-says/

Dodano po 52 sekundach:
Bitcoin Likely to Drop After the Halving, JPMorgan Says
The bank’s analysis of open interest in bitcoin futures shows that the cryptocurrency is still considered overbought

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 128
Rejestracja: 2 listopada 2017
Reputacja: 89
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Tazz28 » czwartek, 18 kwietnia 2024, 11:58

pael pisze: czwartek, 18 kwietnia 2024, 11:48Bitcoin Likely to Drop After the Halving, JPMorgan Says
The bank’s analysis of open interest in bitcoin futures shows that the cryptocurrency is still considered overbought


Dlatego daję wieksze teraz szanse na 77k lub nawet 85k i dopiero stamtąd korekta + mulenie do listopada 2024 roku, skąd nastąpi odbicie i atak na wyższe poziomy (jako ostatnia faza hossy). Dlaczego? Bo dosłownie cały twitter przewiduje mega korekta a zaorski nawet poziomy 30k :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7642
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12857
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » czwartek, 18 kwietnia 2024, 13:16



Dodano po 15 minutach 44 sekundach:
Co tu taka cisza? Nikt się nie cieszy, że odbijamy? :D
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3116
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1117
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: CzarnaOwca » czwartek, 18 kwietnia 2024, 13:35

A co? Mamy piać z zachwytu, że cena wróciła do ceny sprzed dwóch dni? My to nie adamjttk.

Niech leci nawet w kosmos, alty kupione kolejne paczki.
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 26 stycznia 2024
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: 88duguid » czwartek, 18 kwietnia 2024, 13:36

Bo zaczynaja się zastanawiać co się dzieje , przecież miało spadać. A spada i spada i coś dalej nie może spaść 🤣🤣🤣 "co może pójść nie tak , gdy wszyscy czekają na wodospady" .

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7642
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12857
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » czwartek, 18 kwietnia 2024, 13:48

@updownupdown, wszystko jest możliwe, sprawdzam nastroje. ;)
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3116
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1117
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: CzarnaOwca » czwartek, 18 kwietnia 2024, 13:56

Schłodzone:

88duguid pisze: czwartek, 18 kwietnia 2024, 13:36przecież miało spadać
A nie spadło z 73 na 59?
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Początkujący
Posty: 483
Rejestracja: 5 listopada 2015
Reputacja: 303
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: szajsiwo » czwartek, 18 kwietnia 2024, 13:58

CzarnaOwca pisze: czwartek, 18 kwietnia 2024, 13:56A nie spadło z 73 na 59?

Apetyty były dużo wieksze. Narazie nie zanegowalismy flata. Zobaczymy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3116
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1117
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: CzarnaOwca » czwartek, 18 kwietnia 2024, 14:03

I jedni i drudzy mieli większe apetyty, ważne aby każdy kupił/sprzedał na poziomach zadowalających jego a nie forumowiczów.
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 187
Rejestracja: 27 września 2023
Reputacja: 185
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: mess_on_a_mission » czwartek, 18 kwietnia 2024, 14:31

ergorg pisze: czwartek, 18 kwietnia 2024, 13:32 Co tu taka cisza? Nikt się nie cieszy, że odbijamy? :D

ja sie cieszę bo mogę dodać do shorta na eth, jesteśmy pod lt od tygodnia i właśnie gwałtownie ją testujemy, póki jej nie wybiją to down, zwłaszcza, że czwarte dotknięcie powinno już być decydujące, granie longów pod to łapanie dołków imo

SVG Image

Początkujący
Posty: 223
Rejestracja: 12 września 2018
Reputacja: 198
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Eazzy0 » czwartek, 18 kwietnia 2024, 16:18

ergorg pisze: czwartek, 18 kwietnia 2024, 06:27 Odreagowanie na min 65-66k$ powinniśmy niedługo dostać.



Myślę że nawet jest szansa wyżej i okolice 68.5 zdecydują co dalej

Początkujący
Posty: 220
Rejestracja: 10 lutego 2018
Reputacja: 60
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: atlas1234 » czwartek, 18 kwietnia 2024, 18:07

A może to jest pułapka na byki każdy scenariusz jest możliwy :geek:

Początkujący
Posty: 143
Rejestracja: 12 maja 2021
Reputacja: 177
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: sebamistrz » czwartek, 18 kwietnia 2024, 18:13

Jeśli to jest pułapka na byki to kolejne wsparcie jest na 58

Początkujący
Posty: 475
Rejestracja: 17 czerwca 2022
Reputacja: 396
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adamjttk » czwartek, 18 kwietnia 2024, 18:24

Jahu pisze:Przebicie $70k w ciągu najbliższych miesięcy jest skrajnie nieprawdopodobne.
Kiedyś minusowałem matołów co krzyczeli o $10k, dziś minusuję tych co krzyczą o $90k. Otóż nie będzie $90k w tym roku, raczej dopiero w przyszłym.
Oczywiście, że jestem pewny, że $90k nie zobaczymy w tym roku.
Teoretycznie może być $90k w tym roku, ale pod koniec. W ciągu najbliższych 6 m-cy daję na to 0% szans
Jahu, jako ze mam skrajnie rozne zdanie n/t kursu w tym roku, pozwolilem sobie zebrac Twoje predykcje w jeden post zeby sie do nich odniesc w nastepnych kilku miesiacach.
Dzisiaj bit jest po 63k, moje zdanie jest takie, ze juz tydzien-dwa po halvingu (do konca kwietnia) zaczniemy jazde w gore ktora sie zakonczy poki co w okolicach 90-95k max do konca wakacji.
Tam typuje pierwsza powazna korekte rzedu ~30-40%

Moje predykcje opieram czesciowo na tym jak sie zachowal kurs po zatwierdzeniu ETF, czesciowo na wysychaniu outflow z Grayscale a takze w duzej mierze na tym, ze kolejna szybka pompka jest POTRZEBNA zeby zachecic ulice ktorej ciagle nie ma (!) A 4 letni cykl swoje ramy czasowe ma, jak mamy miec w tym cyklu nowe ATH w okolicach ~200k to szybki podjazd na 95k nie powinien byc absolutnie czyms niezwyklym dla BTC.

Czas rozsadzi kto mial racje.

PS. Jak w ciagu nablizszych dni bedzie chwilowy flash crash na 50-55k to dla mojej predykcji nie ma to zadnego znaczenia, zebym pozniej znowu nie musial wysluchiwac jak to mnie "kurs wyjasnil.."

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Pytek i 32 gości