Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: 18 marca 2024
Reputacja: 71
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: pablo_gr » wtorek, 19 marca 2024, 15:44

Pleasek89 pisze: wtorek, 19 marca 2024, 14:47Zadaniem korekty jest wystraszenie rynku a nie prezentowanie na tacce szansy spóźnialskim szansy do załadowania się.


Masz rację ale od premiery etfów reguły gry się trochę zmieniły i trzeba dodawać już do tego równania dużych graczy. WIĘC można by teraz zapytać - czy po to blackrock pracował ponad pół roku (a może w kuluarach dużo dłuzej) z SEC nad etefem, żeby teraz dopuścić do jego spuszczenia -30%? Taki zjazd by oznaczał, że rynek się nie zmienił od premiery ETFa a wszyscy wiemy, że się zmienił i ta zmiana będzie coraz bardziej widoczna w tym jak rynek BTC się zachowuje.

Na moje to jeszcze jesteśmy w fazie pozbywania się GBTC swojej torby, zrzucili już w pyte a dalej jesteśmy raptem 10% poniżej poprzedniego ATH przed halvingiem.

Na moje - zobaczymy jeszcze co najwyżej szpile na 59k i fundusze/ microstrategy wrócą do zakupów.

Pamiętajmy też, że to nie jest tak, że jest korketa i ludzie skupują dipa. Część może, ale nie jest takich ludzi dużo. Większość nie kupi nigdy bo nie ma pozycji na spadkach nie dlatego, że przejrzeli rynek tylko dlatego, że dla nich zawsze jest za drogo. Oni nigdy nie kupią, musiałoby spaść do 12k.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1827
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1578
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: bitup » wtorek, 19 marca 2024, 17:56

Zbili 14 k , odreagowanie 7k czyli gdzieś 69 pozycja tantryczna i ewentualnie tam konsternacja . Nie przebiją 60 k dopóki jakaś tam euforia trwa , schodki się robi generując większy schiz a tym by właściwie za bardzo zestresowali byki ( są pod ochroną głównego inspektora z tethera który ma ciche poparcie na Wall Street , wszyscy się tu klepią po pleckach w tym towarzystwie ) to i tak lewary robią setki % większe zyski w dome niż te spoty . Tu w 3 dni można zrobić 3 lata hodlowania i dipowania lol
najzabawniejszy MEMcoin btc trwa https://mempool.space :arrow: za nim POS MEMcoin eth https://etherscan.io/gastracker

Początkujący
Posty: 469
Rejestracja: 17 czerwca 2022
Reputacja: 385
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adamjttk » wtorek, 19 marca 2024, 18:07

Na takiego labedzia czekam.
Moze sie kiedys doczekam.
Wystarczy ze wrzuca 1% i bedziemy mieli nowa era bita bo jak jeden fundusz wejdzie to w ciagu roku-dwoch wejda wszystkie inne.
https://www.coindesk.com/business/2024/ ... tion-plan/

Generalnie zlote lata przed btc, zaden dip o 20 czy 80% tego nie zmieni juz

Początkujący
Posty: 222
Rejestracja: 12 września 2018
Reputacja: 198
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Eazzy0 » wtorek, 19 marca 2024, 18:36

Eazzy0 pisze: wtorek, 19 marca 2024, 11:53 Obrazek





L pod wyciągnięcie minimum 3520 SL poniżej wsparcia



Eazzy0 pisze: niedziela, 17 marca 2024, 11:49
Czerwony scenariusz ładnie się realizuje ale nie zdziwiłoby mnie teraz szybkie squeeze do 72k żeby ubrać czekających na 61-62k i dopiero zjazd tam

Jakoś tak bym to widział

Obrazek

SL na ETH i BTC przesunięte na BE, TP 70% pozycji na 3520$ i 68500$ pozostałe 30% zostawię jako zabezpieczenie shorta którego odpalę jeśli dostaniemy 72000-72500$. Negacja scenariusza wybicie >72500$

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 4286
Rejestracja: 4 marca 2017
Reputacja: 4288
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: pomorskie

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: kozaki_wiesi » wtorek, 19 marca 2024, 18:50

Pleasek89 pisze: wtorek, 19 marca 2024, 14:47Sentyment klasycznie zmienia się jak chorągiewka.
Trochę FUDem trzeba podlać by wytrząsnąć słabe ręce:

Bitcoin traci grunt, panika kryptowalut. Fundusze ETF zaczną potężną wyprzedaż?
https://bithub.pl/kryptowaluty/bitcoin- ... m=facebook

Korekty nie są przecież po to by "ulica" taniej dokupiła ;)
"Wszystko mija, nawet najdłuższa żmija"
S.J. Lec

Początkujący
Posty: 250
Rejestracja: 24 stycznia 2018
Reputacja: 99
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: wloczykij78 » wtorek, 19 marca 2024, 20:34

kozaki_wiesi pisze: wtorek, 19 marca 2024, 18:50Korekty nie są przecież po to by "ulica" taniej dokupiła ;)


Oczywiście że nie. nie ta kasa, nie ta skala. Owszem, może i ulica się ubierze na spadkach, ale teraz jak rynkiem trzęsą ETFy to na nich skupia się uwaga wielorybów. Ja dokupiłem za wincyj i schowałem do skarpety.

Weteran
Posty: 2797
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: miso20 » wtorek, 19 marca 2024, 20:34

adamjttk pisze: wtorek, 19 marca 2024, 15:25Jak na moje nic tu sie nie rozegra w ciagu kilku miesiecy, hossa i powolne wzrosty a pozniej efektowny szczyt bani rozegra sie w 2025r.
Może tak być, ale weź pod uwagę, że wystarczą 3 miesięczne świece +40% (tyle wynosi ostatnia) i bylibyśmy przy 200k. W ostatniej hossie były 4 świece ponad 35% (własnie pod koniec), także jak najbardziej jest to możliwe. Nie mówię, że tak się stanie, ale zwykle koniec bańki rośnie najszybciej. Dobrze, że przyszło ochłodzenie, bo to może wydłuży hossę :D

Początkujący
Posty: 220
Rejestracja: 10 lutego 2018
Reputacja: 60
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: atlas1234 » wtorek, 19 marca 2024, 20:47

Patrząc na wiele dobrych altów z poprzedniej hossy to nawet w połowie nie są na szczycie jest tu dużo miejsce na wzrosty jeszcze jesteśmy może w połowie hossy
Ostatnio zmieniony wtorek, 19 marca 2024, 20:50 przez atlas1234, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9210
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7041
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » wtorek, 19 marca 2024, 20:49

Wszystko jest możliwe :D BTC od 14 lat jest pompowany(faza stealth) :D I powinien być pompowany przez następne 14 lat(faza institutional) :D
Spoiler:
Slowly but surely :D
Spoiler:
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 469
Rejestracja: 17 czerwca 2022
Reputacja: 385
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adamjttk » wtorek, 19 marca 2024, 21:01

miso20 pisze: wtorek, 19 marca 2024, 20:34Może tak być, ale weź pod uwagę, że wystarczą 3 miesięczne świece +40% (tyle wynosi ostatnia) i bylibyśmy przy 200k. W ostatniej hossie były 4 świece ponad 35% (własnie pod koniec), także jak najbardziej jest to możliwe.
Jezeli jakims cudem by sie to rozegralo to jak dla mnie wtedy mamy szybki zjazd na 60-80k (dla 95% ludzi to bedzie oznaczalo juz koniec cyklu i prawie wszyscy sie beda wyladowywac) i jedziemy spowrotem na przelomie 24/25 na 250k czy 300k jak sie dobrze zgraja obnizki stop.

Jestesmy w okolicach poprzedniego ATH a jak dla mnie zainteresowanie ulicy jest nadal zadne. Nie ma fomo po prostu. Dlatego nie wierze w jakies super dynamiczne wzrosty w najblizszych miesiacach.
Bania musi narosnac. Musimy miec rekordy odwiedzin na forum, google trendy, pobrania apek CB - nie ma nic jeszcze.
A tu bedzie jeszcze duzo indykatorow do wzrostow przez caly cykl - sukcesywne obnizki stop, coraz bardziej watly outflow z GBTC.
Jak dla mnie na 99% kulminacja cyklu nastapi w 2025 i trzeba byc cierpliwym, na zadne Lambo za 3 mies nikt nie zarobi.

Saylora firma dokupuje jak szalona po 70k, maja juz 1% BTC, brzmi dumnie
https://www.microstrategy.com/press/mic ... 03-19-2024

Jak dla mnie teraz wchodzimy w najbezpieczniejsza faze cyklu, kupno dzis BTC, przed halvingiem, w ciagu 12 mies powinno dac 100% "latwego" zysku.

PS. XRP, DOT, LTC - te alty uklepuja juz absolutne dno, nie widze gdzie to jeszcze mogloby dalej spasc nawet jakby BTC dal nura jeszcze o 10-20%.

Początkujący
Posty: 173
Rejestracja: 21 stycznia 2023
Reputacja: 263
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: rubel2 » wtorek, 19 marca 2024, 21:23

adamjttk pisze: wtorek, 19 marca 2024, 21:01a jak dla mnie zainteresowanie ulicy jest nadal zadne.
Powiem szczerze, że to co się dzieje na ekosystemie SOL, BASE czy różnych innych przechodzi moje pojęcie, a wiele już w krypto widziałem. Także, dzieje się, naprawdę.
Co nie znaczy że nie może jeszcze więcej :twisted: 8-)

Weteran
Posty: 7526
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2782
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: pael » wtorek, 19 marca 2024, 23:41

Czy ktos podziela moje zdanie, ze swieczki zaczynaja wygladac bardzo brzydko? 1d/1w; pytam ludzi od horoskopow AT, hobbystycznie, wiem ze fundusze wyciagna.
SOL to juz ma dosc charakterystyczna formacje jesli nie wyciagna przez nastepna godzine.
BTC na 1W natomiast ma duzo czasu zeby tego spinning topa wyciagnac.

Obrazek
rubel2 pisze: wtorek, 19 marca 2024, 21:23Powiem szczerze, że to co się dzieje na ekosystemie SOL, BASE czy różnych innych przechodzi moje pojęcie, a wiele już w krypto widziałem. Także, dzieje się, naprawdę.
Masz na mysli development?

Dodano po 56 minutach 24 sekundach:
wiersz od @anagamidev :lol: :lol: :lol:
Choć ta świeczka jest szkaradna, czy panika jest zasadna? :D Powiem Ci coś przyjacielu byków wczoraj było wielu :D Dzisiaj miśki rozrabiają, milion shortów zapuszczają :D Jak sprężynkę znów naciągną to ich znowu wszystkich golną :D

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 504
Rejestracja: 16 listopada 2017
Reputacja: 317
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: mxxm977 » środa, 20 marca 2024, 00:49

Cześć!
Jakie są szanse na kolejne przebicie ATH i następnie długoterminowe wzrosty? (Nawet jeżeli po drodze będą większe lub mniejsze korekty).
Obiecałem sobie, że będę skupował krypto (podobnie jak bitfilar.pl), co tydzień po określonej kwocie i tym samym uśredniał kurs. Różne sprawy pokrzyżowały mi jednak plany i dopiero teraz mogę wrócić do tej idei.
Niestety, boję się, że pociąg już odjechał i to juz za późno, żeby próbować do niego wsiąść. W 2021 roku miałem podobne obawy, które zignorowałem i niestety, dużą paczkę dokupiłem niemalże na ATH (udało mi się trafić w cenę 68.2k ;) ).
Jeżeli to nie jest dobry moment na rozpoczęcie cyklicznego skupowania to na jaki poziom powinienem czekać? Jaki mamy zasięg tej korekty?
Z drugiej - jeżeli ten kurs będzie nieustannie uśredniany to chyba nie ma to aż takiego znaczenia czy zacznę teraz czy za 2 tygodnie, zgadza się?

Początkujący
Posty: 77
Rejestracja: 27 marca 2017
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: bogdan19955 » środa, 20 marca 2024, 01:00

pael pisze: wtorek, 19 marca 2024, 23:41Czy ktos podziela moje zdanie, ze swieczki zaczynaja wygladac bardzo brzydko?

To ma wyglądać brzydko. Tak ktoś specjalnie to rysuje. Mają standardowo zacząć oddawać ostatnie tanie btc w przedziałach 45-50 na które zalecimy do sierpnia.
W cyklu 2016 po halvingu spadło o 40% z 742 usd na 465 usd a skoro historia się lubi rymować to czemu teraz z 73500 ma nie polecieć na 46000 ? po czym wyjebać system w 2k15 i na gwiazdkę prezent btc za bańkę ? :D

Obrazek
Obrazek

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 26 stycznia 2024
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: 88duguid » środa, 20 marca 2024, 01:16

Ja dalej uważam że idziemy dużo wyżej . Ten pullback to okazja tej hossy , jedna z kilku. Pamiętajcie o tym że rzeczy będą działy się szybko ;) Czekają nas niesamowite miesiące :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2309
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3487
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pleasek89 » środa, 20 marca 2024, 01:25

2-3 świeczki spadkowe i momentalnie skończyło się farmazoniarstwo o 100k :mrgreen:

A korekta skończy się kiedy ostatni moonboy przestanie kryczeć buy the dip i zacznie mieć pełne gacie przy kupowaniu. Bardzo fajnie byłoby tu zobaczyć 4 z przodu chociaż ciężko mi sobie to wyobrazić w tej chwili.

Weteran
Posty: 7526
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2782
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: pael » środa, 20 marca 2024, 04:14



Dodano po 2 minutach 17 sekundach:
X peka od blackrock eth

Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 15 listopada 2022
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Kiwajakotako » środa, 20 marca 2024, 06:17

Zgodnie z cyklicznością to na poziomie ok. 75k Bitcoin miał zakończyć hossę i zrobił to przed halvingiem :shock:
Teraz powinno być teoretycznie zakończenie hossy, jednak ETFy jak się rozkręcą to myślę, że jeszcze porządnie ruszymy z kopyta.

Początkujący
Posty: 220
Rejestracja: 10 lutego 2018
Reputacja: 60
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: atlas1234 » środa, 20 marca 2024, 06:50

Nie narzekacie promocja jest lepsza niż w Biedronce :D

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 7 sierpnia 2017
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Xepo123 » środa, 20 marca 2024, 07:12

Wczoraj ETFY drugi dzień z rzędu na minusie jeśli chodzi o inflow, co ciekawe bardzo małe zakupy zrobione przez BlackRock i Fidelity.
Moim zdaniem dopóki na forum przeważaja spokojne posty o szansach zakupowych lecimy niżej.

Edit: dobrym straszakiem byłoby gdyby Blackrock i Fidelity zaliczyly outflow w którymś dniu - to myślę że spowodowałoby niezły strach i prawdopodobnie wtedy będzie dobra szansa na zakupy

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Zmarzniety0 i 31 gości