Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3116
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1117
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: CzarnaOwca » środa, 6 marca 2024, 15:57

@dopra Polak Polakowi Polakiem ;)
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Początkujący
Posty: 258
Rejestracja: 21 stycznia 2018
Reputacja: 90
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: pabblo_pl » środa, 6 marca 2024, 16:01

To było to ATH, czy nie?

Kod: Zaznacz cały

Bitcoin ustanawia nowe ATH

Bitcoin osiągnął rekordowy poziom na kilku giełdach po raz pierwszy od ponad dwóch lat, osiągając 69 210 USD na Coinbase.

We wtorek cena Bitcoina przekroczyła 69 000 USD, po czym gwałtownie spadła. Straty nasiliły się, zanim cena zaczęła odrabiać straty, a BTC był ostatnio notowany niżej o 0,68% na poziomie 66 736 USD.

Bitcoin ustanowił swój poprzedni szczyt na poziomie 68 982,20 USD 10 listopada 2021 r., mniej więcej rok przed niszczycielskim upadkiem FTX, który uderzył w rynek kryptowalut w tym, co niektórzy nazywają momentem Lehman Brothers.
https://www.tradingview.com/news/u_toda ... sides-ath/

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3116
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1117
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: CzarnaOwca » środa, 6 marca 2024, 16:12

@pabblo_pl A dlaczego miałoby nie być?
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Początkujący
Posty: 471
Rejestracja: 17 czerwca 2022
Reputacja: 393
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adamjttk » środa, 6 marca 2024, 16:15

rubel2 pisze: środa, 6 marca 2024, 15:08 Zrezygnowałem z BTC bo nie interesował mnie jeśli chodzi o potencjał.
Nie zamierzałem nic udowadniać, wrzucać portfela bo niby po co. Ale nawet kolega @Godstar który swoją drogą jest moim sąsiadem...
Możesz zobaczyć za jakie kwoty kupowałem np. 1 tylko alta-cardano w 2019 roku, tez na dołkach bo nawet tu wrzucałem kiedyś viewtopic.php?f=45&t=31838&p=562659#p562659
1. Nie grasz za kieszonkowe, jest jakikolwiek pozytyw odpisywania w ogole na Twoje zaczepne posty.
(tak jak kolega ergorg pisal - "prujesz" sie do wielu ludzi niepotrzebnie)
2. To powiedziawszy - ku merytoryce.
Zainwestowales 5 lat temu w shitcoina.
Dzisiaj ten shitcoin jest warty 18x wiecej niz w lutym 2019r.
BTC --> dzisiaj jest 18x wiecej warty niz w lutym 2019r

Dostrzegasz bezsens tego co piszesz apropo "potencjalu" BTC?
Rozrozniasz ryzyko pomiedzy inwestowaniem wiekszych kwot w ADA a BTC?
3. To ze kolega Godstar jest Twoim sasiadem jest tak fascynujacym argumentem w dyskusji, ze nie wiem co odpisac, moze rzuce klasykiem "znam Piaska" :)

Początkujący
Posty: 258
Rejestracja: 21 stycznia 2018
Reputacja: 90
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: pabblo_pl » środa, 6 marca 2024, 16:21

CzarnaOwca pisze: środa, 6 marca 2024, 16:12@pabblo_pl A dlaczego miałoby nie być?

Tu pisali że nie było.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1827
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1578
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: bitup » środa, 6 marca 2024, 16:21

pabblo_pl pisze: środa, 6 marca 2024, 16:01To było to ATH, czy nie?

u mnie na finexie nie , w powiększeniu ile zabrakło
influ będą mieli robotę , będą się teraz 4 lata kłucić czy było czy nie było lol
Obrazekhttps://zapodaj.net/plik-SxnFvzL7UJ
najzabawniejszy MEMcoin btc trwa https://mempool.space :arrow: za nim POS MEMcoin eth https://etherscan.io/gastracker

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3116
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1117
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: CzarnaOwca » środa, 6 marca 2024, 16:27

adamjttk pisze: środa, 6 marca 2024, 16:152. To powiedziawszy - ku merytoryce.
Zainwestowales 5 lat temu w shitcoina.
Dzisiaj ten shitcoin jest warty 18x wiecej niz w lutym 2019r.
BTC --> dzisiaj jest 18x wiecej warty niz w lutym 2019r
No właśnie,
luty 2019 ada 0.04$
luty 2019 btc 3500$

ATH ADA 3$ wzrost o 7400%
ATH BTC 69000$ wzrost o 1870%

Więc na czym można było więcej zarobić? Jeszcze wyjaśnienie - ZA-RO-BIĆ, a nie hodlować.
Znowu dobrałeś się do klawiatury a już miesiąc był spokoju
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9211
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7041
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » środa, 6 marca 2024, 16:39

@CzarnaOwca wszystko ładnie pięknie :D Tak na altach można zarobić, więcej niż na BTC :D Ale wszystko opiera się na założeniu, że kupisz idealnie w dołku, sprzedaż idealnie na szczycie(co realnie jest niemożliwe) i masz idealną płynność, wejdziesz tam dużym kapitałem, powiedzmy 1M$ nie podbijesz ceny o 100% i giełda Ci go nie delistuje :D Powiem Ci tak, że najlepiej zrobić własnego coin'a, którego wartość wynosi zero, zainwestować w listing na jakiejś większej giełdzie i masz od razu 100000% zysku(czy tam nieskończoność jeśli faktycznie liczyć od zera) :D I tak najwięcej zarabiają wypuszczacze coin'ów :D
Ostatnio zmieniony środa, 6 marca 2024, 16:40 przez anagamidev, łącznie zmieniany 1 raz.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 471
Rejestracja: 17 czerwca 2022
Reputacja: 393
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adamjttk » środa, 6 marca 2024, 16:40

CzarnaOwca pisze: środa, 6 marca 2024, 16:27ATH ADA 3$ wzrost o 7400%
ATH BTC 69000$ wzrost o 1870%
Więc na czym można było więcej zarobić? Jeszcze wyjaśnienie - ZA-RO-BIĆ, a nie hodlować.
Masz racje.
Dlatego kolega wrzucil tylko snip wejscia.
Z pewnoscia za chwile dorzuci kolejny snip jak wychodzi z 7000% zysku, nie?
Rubel - podziel sie snipem na ile starczylo psychicznie sil z trzymaniem ADA.
Dobra pal licho snipy, napisz do ilu % dotrzymales.

PS. To nie offtop, to jest zywotna dyskusja n/t roznicy w inwestowaniu i trzymaniu shitcoinow a BTC, inne kwoty, inne ryzyko, zupelnie inny komfort psychiczny i naklad pracy nad inwestycja.

Weteran
Posty: 13348
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ekonokomik » środa, 6 marca 2024, 16:48

A przed chwilą padło ATH na złocie.
I teraz, czy złoto umacniając się dalej wyssie część kasy z Bitcoina, czy raczej będzie mimowolnym wsparciem dla jego wzrostów? :roll:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3116
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1117
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: CzarnaOwca » środa, 6 marca 2024, 17:01

anagamidev pisze: środa, 6 marca 2024, 16:39Ale wszystko opiera się na założeniu, że kupisz idealnie w dołku, sprzedaż idealnie na szczycie(co realnie jest niemożliwe)
Ale przecież to Ty tak zawsze robisz co już kiedyś Ci wypominałem, piszesz ciągle BTFD a o sprzedaży nic ;) A ja pisałem jaki coin ile zrobił, a kto ile ZAROBIŁ to już jego prywatna sprawa.
Spoiler:
anagamidev pisze: środa, 6 marca 2024, 16:39Powiem Ci tak, że najlepiej zrobić własnego coin'a, którego wartość wynosi zero, zainwestować w listing na jakiejś większej giełdzie i masz od razu 100000% zysku(czy tam nieskończoność jeśli faktycznie liczyć od zera) :D I tak najwięcej zarabiają wypuszczacze coin'ów :D
Akurat dobrze znam ten schemat, "niestety" bardzo dobrze bo coś na takich śmieciach potrafiłem. Takim przykładem jest giełda MEXC, na które codziennie po 3-4 coiny się listowane, leci pompa w pierwszy 5 minutach, potem dołek, potem jak jest CUD to pompują o kilkaset a na koniec dnia lub następnego spuszczają do kibla (znaczy się do zera), złapali mnie na tym kilka razy więc od jakiegoś czasu unikam tej giełdy aby nie kusiło "się odegrać", ale małe kwoty tam traciłem. Masz przykład:
Obrazek
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9211
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7041
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » środa, 6 marca 2024, 17:11

CzarnaOwca pisze: środa, 6 marca 2024, 17:01Ale przecież to Ty tak zawsze robisz co już kiedyś Ci wypominałem, piszesz ciągle BTFD a o sprzedaży nic A ja pisałem jaki coin ile zrobił, a kto ile ZAROBIŁ to już jego prywatna sprawa.
Wydaje mi się, że mnóstwo razy pisałem jak uśredniać długoterminowo :D Jeśli chodzi o sprzedawanie to po prostu jak masz zysk satysfakcjonujący, ale docelowo czekasz na ATH albo pierwsze +100% :D
anagamidev pisze: środa, 25 stycznia 2023, 10:24
domator pisze: środa, 25 stycznia 2023, 06:31Koledzy rozpatrywanie DCA w okresie roku a nawet 3 lat jest bez sensu. To wymaga czasu. Jak sie komus spieszy to jest traderem.
Dokładnie :D Najlepiej zacząć DCA dopiero po spadku -50% od ATH, czyli ostatnio to było z 65k$ -> 30k$, tutaj można było kupować i już na 69$k$ czyli nowym ATH sprzedać połowę i mieć kapitał na uśrednianie(DCA) i darmowe BTC, później było znowu -50% z 69k$ do 35k$ tutaj należało znowu zacząć uśrednianie, które powinno trwać do dziś i trwać przez kolejne lata aż do wybicia 69k$ sprzedać połowę(wyciągnąć wkład, zysk i reszta HODL) najprostsza strategia, ale wymaga czasu i chłodnego spojrzenia :D Ludzie nie doceniają bess po prostu, a to najlepszy czas na skupowanie, a później jak znowu przychodzi fala hossy, to jest się do końca życia na zysku na BTC :D Później jak już są wzrosty to jest gadanie, że to znowu drogie, że zaraz znowu spadnie, że już za późno, że DCA nie działa, no jak zaczyna się skupować na bullrun'ie pionowym to nie dziwota :D Anagamidev pisał, że warto kupować wszystko poniżej 20k$, dzisiaj jest na zysku z tego okresu i ma sporo BTC za friko(HODL nic nie kosztuje) :D Akumulacja trwa do 1M-10M$ :D

A tymczasem się zaczyna coś rozjaśniać :D
Pewnie jak pisałem to rok temu, to niektórzy wyobrażali sobie mnie w białym kaftanie wypisującego na specjalnej klawiaturze umożliwiającej pisanie stopami :D Aczkolwiek muszę przyznać, że dynamika tego wzrostu i to jak szybko dotarliśmy z powrotem też mnie zadziwia :D
anagamidev pisze: niedziela, 20 czerwca 2021, 14:22
koparki pisze: niedziela, 20 czerwca 2021, 12:33
anagamidev pisze: niedziela, 20 czerwca 2021, 12:22Buy low sell high
low będzie poniżej 17xxx$ teraz jest koszmarnie drogo i dziwne że zdołało to niedawno drgnąć aż do 40k, za ta cenę wolę dodrukowywane złotówki, póki co nie tracą na inflacji więcej niż 15%/rok ;) Ewentualnie niektóre alty(nie mylić z shitcoinami) można skupić ostrożnie stopniowo , Dlaczego stopniowo ? aby mieć na koniec środki na ewentualny pik kapitulacyjny do pobliskich już poziomów sprzed hossy gdzie jest silne wsparcie moim zdaniem.

Jak wyżej kolega mówi polecam zerknąć na skalę 1W !
No właśnie na 1W patrząc to jak najbardziej warto kupować i jest tanio :D No teraz 30k$ jest jak 10k$ na poprzedniej bani i nawet po pęknięciu jest x3 zysku dzisiaj :D Zatem kierując się analogią wszystko kupione w dół na tej bessie(bo chyba nikt nie ma wątpliwości, że jest bessa już) da zarobić x2 co najmniej, a być może nawet x6 :D Czyli już śmiało można akumulować potęże ilości na long term, kalkulując chłodno, co zapewne pomnoży nasz majątek za rok dwa trzy :D Cierpliwości :D 1 BTC to 1 BTC i kiedyś będzie wart 1M-10M$ :D
Mieliśmy wtedy podwójną bańkę i fajnie zadziałało :D Rynek zawsze lubi płatać figle i krótkoterminowo może nam zaburzać ogląd, dlatego najlepiej chcąc odnieść długoterminowy sukces należy szukać długoterminowych strategii :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 115
Rejestracja: 18 listopada 2020
Reputacja: 257
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Ozzy » środa, 6 marca 2024, 17:41

Widzę, że dalej nic się nie zmienia na tym forum, tylko przepychanki kto ma większego. Dajcie na luz bo się już odechciewa tutaj przychodzić całkowicie chociaż już i tak rzadko tutaj zaglądam lol

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2057
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 4795
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: prap0n » środa, 6 marca 2024, 17:48

Generalnie kat natarcia tych wzrostow coraz ostrzejszy, ciekawe w jaki sposob maja zamiar to potem zaczac sprzedawac, ja wielkiej euforii nie widze (patrz paris hilton w CNBC w 21') :) Bo to ze nikt nie pompuje tego w celach charytatywnych to mysle ze wszyscy tutaj wiemy.
Tak patrzac na szybko to od 25k to wyglada dopiero jak trwajaca/konczaca sie 3cia fala.

Longi z finexa (60k btc) trzymane od 04.2022, sa powoli zamykane


Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9211
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7041
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » środa, 6 marca 2024, 18:10

prap0n pisze: środa, 6 marca 2024, 17:48Tak patrzac na szybko to od 25k to wyglada dopiero jak trwajaca/konczaca sie 3cia fala.
Na to liczymy :D Też nie czuję tego takie typowego FOMO, tutaj ciągle pisze garstka tych samych osób, a powinno pojawić się z 10-20 nowych aktywnych użytkowników i dyskusje po 5-10 stron dziennie :D Ale dynamika wzrostów przechodzi ludzkie pojęcie, więc może mocno szarpnąć :D Ja już czuję lekką wznietę muszę przyznać, bo liczę, że będzie to samo jak w 2017 roku, bo jak na razie wszystko się zgadza i prawdziwe bańkowe wzrosty dopiero przed nami :D Ale zyski należy zabezpieczyć, żeby nie było, że naganiam, dziś jesteśmy na samych szczytach i wszyscy mogą wyjść na 0 albo na plus, dziś nie ma przegranych jak ktoś nie sprzedawał taniej niż kupował :D

Spoiler:
anagamidev pisze: piątek, 1 grudnia 2023, 10:00
Fibo pisze: czwartek, 30 listopada 2023, 19:30 Z racji, że we wrześniu niedźwiedziom nie udało się sprowadzić kursu BTC przynajmniej do poziomu 24,5 k$ oznacza, że wcześniejszy spadek był tylko dalszym trwaniem 4-ki w ramach wzrostu od dołka z końca ub. r. Obecnie rynek zbliża się do 377 dniowego okresu trwania tego wzrostu, a wypełniając 5-kę w 5-ce tego ruchu nie powinien przebić czerwonej linii. Tym samym rynek powinien wejść przynajmniej w głęboką korektę całego wzrostu od 2022.XI, a skala tej głębokości powinna zadecydować o przyszłości tego rynku.

Obrazek
Ja bym to tak jakoś widział :D Oczywiście ja się znam na falach jak świnia na gwiazdach, więc tak tylko sobie dywaguję i snuję na chłopski rozumek :D


Spoiler:
anagamidev pisze: wtorek, 24 października 2023, 09:36 Wydaje mi się, że sporo osób dobrze tutaj przewidywało i z AT mierzenia się sprawdziły, więc tutaj jakieś cuda się nie zadziały :D Ogólnie jeśli jest trzecia fala to byki powinny dostawać rzetelne sygnały do longowania przez dość długi czas :D

anagamidev pisze: piątek, 20 października 2023, 10:36 Ależ rośnie jak pięknie :D RSI 4h mocno przegrzane :D
Godstar pisze: poniedziałek, 23 października 2023, 23:57 Nie ma co szarżować Panowie i Panie
Dwa Tygodnie temu były tutaj prognozy na 23k wrzucane.
Ze skrajności w Skrajność wbijemy 34,5 to będzie dobrze.
Zasięg według mierzeń,
Który mi wychodzi
w więcej jakoś nie chce mi się wierzyć.
Fala 3.
Na rynku akcji fala trzecia jest najczęściej najdłuższa i cechuje się dynamicznym wzrostem. Podczas tej fali, analiza techniczna generuje wiarygodne sygnały kupna. Równocześnie pod kątem oceny trendu otrzymujemy silne sygnały kupna. Fali tej towarzyszy najwyższy wolumen obrotów. Rynek notuje przyśpieszenie dynamiki wzrostu, czemu towarzyszą tzw. luki cenowe. Najczęściej fala trzecia jest falą wydłużoną. Istotne jest to, że nigdy fala trzecia nie jest najkrótsza w układzie pięciu fal wzrostowych. Warto wspomnieć, że podczas kształtowania fali trzeciej na całym rynku akcji, wszystkie główne wskaźniki makroekonomiczne potwierdzają rozwój gospodarki.
https://www.edukacjagieldowa.pl/gieldow ... -elliotta/
Spoiler:
Jeśli 32k$ zostanie utrzymane to kolejny target 48k$ klasycznie patrząc :D Ale pewnie na 31k$ też może jeszcze zejść na moment :D Poniżej to raczej inne scenariusze :D

### edited: 2023-12-01 10:20 ###
Spoiler:
Ewentualnie będzie coś takiego :D


anagamidev pisze: sobota, 6 kwietnia 2019, 21:12 Z tym RTN to nie wiem. Na 20k$ był szczyt, później spadło o 50% na 10k-11k$ czyli pęknięcie bańki bo 50% korkety, chociaż czasem to bywa mega bulish :D Odbiło do 17k$ tam właśnie na tej fali był największy optymizm, że to zaraz wróci i zrobimy nowe ATH, ludzie brali kredyty i poleciało na 6k$ i to była fala C, 6k$ nie wytrzymało, więc to co było później to bessa i roszerzona fala C :D Ok. 1.236 fibo :D (ja to tak rozumuję mniej więcej)

Widziałem ostatnio podobny wykres do BTC i ktoś tak ostaczył fale na tym wykresie, więc taki RTN też chyba jest możliwe, ale ja na falach Elliott'a(idiota) znam się jak świnia na gwiazdach :D Z tego co wiem to fala C bywa najdłuższa i najbardziej złożona w swojej strukturze :D

W tym momencie rozpoczyna się fala c. Jest to etap najbardziej wyczerpujący finansowo i psychicznie inwestorów. Wcześniejsze optymistyczne oceny przyszłości nie zostają potwierdzone w danych finansowych spółek i wskaźnikach gospodarczych. Mało tego, w trakcie kontynuacji spadków na rynek dociera coraz więcej negatywnych prognoz na przyszłość. Inwestorzy boją się kontynuacji spadków i choć wiedzą, że sprzedają akcje poniżej jej rzeczywistej wartości, wolą ograniczyć straty. W tak fatalnych nastrojach po wielu miesiącach lub latach docieramy do dna bessy, by znowu rozpocząć pięć kroków hossy.
https://atskaner.pl/baza/teoria-fal-ell ... wadzenie-1
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 298
Rejestracja: 12 sierpnia 2021
Reputacja: 183
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: kisiel » środa, 6 marca 2024, 18:17

łabondź2020 pisze: wtorek, 5 grudnia 2023, 22:26 @kisiel Jak dla mnie to mogłeś nawet all in w pepe :D
Dokładnie tak zrobiłem :)

Początkujący
Posty: 173
Rejestracja: 21 stycznia 2023
Reputacja: 263
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: rubel2 » środa, 6 marca 2024, 18:58

prap0n pisze: środa, 6 marca 2024, 17:48Generalnie kat natarcia tych wzrostow coraz ostrzejszy, ciekawe w jaki sposob maja zamiar to potem zaczac sprzedawac, ja wielkiej euforii nie widze (patrz paris hilton w CNBC w 21') Bo to ze nikt nie pompuje tego w celach charytatywnych to mysle ze wszyscy tutaj wiemy.
Dokładnie. Z jednej strony miejsce na wykresie jak 20/21 czy to na btc czy market capie altów ale nie ma tego całego szału nft, małp, kamieni, influencerów spoza krypto którzy biorą się za krypto. Napewno będzie ciekawie. 8-)

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1827
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1578
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: bitup » środa, 6 marca 2024, 19:35

pabblo_pl pisze: środa, 6 marca 2024, 16:21 Tu pisali że nie było.

Obrazekhttps://zapodaj.net/plik-K4uaxCDhJY
:arrow: https://www.coingecko.com/pl/waluty/bitcoin
Na CoinGekko pokazują że paradygmat nie przebijania poprzedniego ath przed halvingiem obowiązuje , czyli z miesiąc do następnego rajdu ewentualnie a teraz konsola ABC 123 z zejściem i wybicie ewentualne . A dołek gdzie obstawiacie w marcu :?:
najzabawniejszy MEMcoin btc trwa https://mempool.space :arrow: za nim POS MEMcoin eth https://etherscan.io/gastracker

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 183
Rejestracja: 27 września 2023
Reputacja: 185
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: mess_on_a_mission » środa, 6 marca 2024, 19:40

a może poprawionko szczytu iiii...

SVG Image

Początkujący
Posty: 471
Rejestracja: 17 czerwca 2022
Reputacja: 393
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adamjttk » środa, 6 marca 2024, 21:42

prap0n pisze: środa, 6 marca 2024, 17:48 Generalnie kat natarcia tych wzrostow coraz ostrzejszy, ciekawe w jaki sposob maja zamiar to potem zaczac sprzedawac, ja wielkiej euforii nie widze (patrz paris hilton w CNBC w 21') :) Bo to ze nikt nie pompuje tego w celach charytatywnych to mysle ze wszyscy tutaj wiemy.

Moim skromnym zdaniem
mylisz sie jezeli przyjmiemy ze ten cykl skonczy sie na nieprzyzwoitych poziomach napompowanych szalejaca inflacja i nitro ETF.
Jak mozna bylo wierzyc, ze po poltora roku mulenia 17-25 bedziemy mieli w takich okolicznosciach np 35-40k w 2024r?
Przeciez to bylo oczywiste ze napompuja kurs jeszcze przed halvingiem, przy tym co sie wyrabia na Mecie, Nvidii czy Microsofcie to nadal jest WZGLEDNIE tanio.

Znowu - moim zdaniem - kurs wcale nie jest jakos szczegolnie napompowany jezeli w tym cyklu zobaczymy 200k w ciagu 12 mies.

Obecna pompa to jest wlasnie WYDYMANIE czy tez wyleszczenie starych cwaniakow od cykli ktorzy mysleli ze przy dolku na 20k w 2022r przyjada po 2 latach na bialym koniu na 3 mies przed halvingiem i sie obkupia za 35-40k bo przeciez ZAWSZE byla spora korekta tuz przed halvingiem. W tym cyklu zostali wyleszczeni i beda jeszcze chetnie kupowac po 60-70k jak podlecimy za miesiac-dwa na 100k i potem laskawie zobaczymy przecene o 30%.

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości