Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Weteran
Posty: 7527
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2782
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: pael » środa, 6 marca 2024, 12:44

ETH nic sobie nie zrobilo ze wczorajszej korekty, 28% do ATH. ETHBTC niby nie daleko do wylamania.

Eliotowcy co tam widzicie? @Fibo @fusywszklanejkuli
Pion i wskazniki na ETH jak przy poprzednich runach na ATH, a nawet mocniej. RSI nie schlodzone po wczoraj, macd tez kanalem w gore.

Początkujący
Posty: 173
Rejestracja: 21 stycznia 2023
Reputacja: 263
Reputacja postu: 
17
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: rubel2 » środa, 6 marca 2024, 13:16

adamjttk pisze: środa, 6 marca 2024, 11:44ale zamiast wycieczek osobistych piszcie prosze - "mysle ze kurs pojdzie tak i tak, a moje argumenty na to sa takie i takie"
adamjttk pisze: wtorek, 5 marca 2024, 12:103. Gdzie sie podzialy te Zaory, Janome i Twoje, kolegi rubla, kolegi Jahu posty ze przebicie ATH przed halvingiem to fantasmagorie?
adamjttk pisze: poniedziałek, 4 marca 2024, 15:50Bzdura bez poparcia w rzeczywistosci.
rubel2 pisze: poniedziałek, 12 lutego 2024, 16:21Jak dla mnie tak może wyglądać najbliższy czas
rubel2 pisze: poniedziałek, 12 lutego 2024, 16:21Według mnie hossa/obecny cykl trwa już ponad rok, a od przebicia ATH na btc czas na dystrybucje naszych portfeli spot.
rubel2 pisze: wtorek, 13 lutego 2024, 13:04Moim zdaniem na wykresie
adamjttk pisze: środa, 6 marca 2024, 11:44Kierunek kolegi anagamidev jest tez moim kierunkiem - kupienie spot na koncu cyklu (2022) i hodlowanie do szczytu, ktory bedziemy zgadywac tak samo jak zgadywalismy dolek.
Kolega @anagamidev wcale takiej strategi nie ma. Zawsze krzyczy o kupowaniu, cały rok jak spadaliśmy to robił, a dodatkowo nagania na stare shit scamy. Normalnie strategia dekady.

I tak jak ktoś tu wcześniej napisał że nie kupił na dołkach przez bitupa i jego negatiwizm to potem będziemy mieć żale że ktoś nie zrealizował zysków bo @anagamidev naganiał że lecimy na milion$. Serio, nie rozumiem tej logiki.

O skupieniu w miarę dołka i tego typu strategi mówiłem np. nie skromnie ja, @ergorg czy @Pleasek89 i wielu pewnie innych. Jest też wielu starych użytkowników którzy się za bardzo tutaj nie udzielają a mają podobny sposób działania.

Tak dla przypomnienia:
adamjttk pisze: środa, 17 sierpnia 2022, 08:48
rubel pisze: środa, 17 sierpnia 2022, 08:33 Właśnie dlatego uważam że spadniemy jeszcze niżej, zainteresowanie musi spaść do zera i powinniśmy szorować po dnie wiele miesięcy.
Troche na to licze szczerze mowiac, mam tylko dziwne wrazenie, ze nie tylko ja a miliony innych osob rowniez :roll:
Uwazam, ze tak sie nie stanie (spadek zainteresowania do prawie zera) bo BTC nie jest juz tylko dla "geekow" jak jeszcze kilka lat temu, inwestuja w to juz nawet kraje, nie mowiac o przeroznych funduszach z grubymi $. Kazdy kolejny tysiak w dol to kolejne rzesze chetnych dla ktorych bedzie to juz granica wejscia.
rubel pisze: środa, 17 sierpnia 2022, 08:33 nic jeszcze nie uciekło, nie zobaczysz za chwilę nowego ath.
Nigdzie nie pisalem o zadnym szybkim ATH :!:
Pisalem o mozolnym gotowaniu zaby i dojsciu powolnym w ciagu kilku/kilkunastu tyg do 30k
adamjttk pisze: środa, 17 sierpnia 2022, 08:02
rubel pisze: wtorek, 16 sierpnia 2022, 22:07ale widzę dużą szanse na jeszcze jedno piętro niżej.
Byc moze.
Tylko co jest wg Ciebie bardziej prawdopodobne - ze spadniemy jeszcze na np 10-15k za miesiac czy dwa, czy to, ze byc moze jednak juz nigdy nie zobaczymy kursu BTC na poziomie 19-21k
Było wiele tego typu dywagacji po czym zjechaliśmy na 15-16k. Już mi się nie chcę szukać nawet więcej postów tego typu.
rubel pisze: wtorek, 3 stycznia 2023, 11:00A moim skromnym zdaniem, będzie jak zwykle tylko że mniejszy zakres. Szczyt nowego ruchy wzrostowego pewnie 25/26. Ale na samym BTC możemy np. nie przebić ATH albo zrobić maks 100k$. Tak jak od czerwca byłem za spadkami tak teraz uważam że dołek mamy już za sobą.

W mojej subiektywnej opinii przez lato większość widziała akumulację i powtórzenie kolejnego cyklu. Z kolei po pogłębieniu low i kolejnych straszakach słychać więcej wątpliwości co do kolejnej hossy, wpływu halvingu itp. A nawet że to już koniec krypto.

Na NQ mieliśmy retest dołka i wygląda na wyciąganie.
rubel pisze: piątek, 23 grudnia 2022, 10:31
Matayn83 pisze: piątek, 23 grudnia 2022, 09:25Ktoś pisał na forum, że na nową bańkę nie ma paliwa.
:lol: :lol: Zawsze tak piszą. Owszem, sam nie widzę szybkich wzrostów, a BTC nie zrobi już takich x jak to było wcześniej.
Zrobiłem nawet wątek, w połowie 22r żeby zacząć przygotowywać się do kolejnej hossy, robić reaserch, wymienić się poglądami argumentami: viewtopic.php?f=45&t=37031&p=758091#p758091
rubel pisze: niedziela, 7 sierpnia 2022, 11:12Od listopada 2021 znajdujemy się w trendzie spadkowym, to już ładnych kilka miesięcy. Być może dołek mamy już za sobą jak twierdzą niektórzy, być może nie. Ale nie ma to zupełnie znaczenia w tym temacie. Ważne, że jest to okres odpływu kapitału, zmniejszonego zainteresowania przede wszystkim ulicy, zniecierpliwionych, zawiedzionych. A właśnie wtedy powstają ciekawe projekty które mogą odegrać znaczącą rolę zakładając oczywiście kolejny cykl wzrostowy za kilka lat. Jest to czas na naukę, przegląd rynku, tego co się nowego tworzy i wejście odpowiednio wcześnie, podczas gdy większość standardowo będzie ładować się za kilka lat na euforii i hypie.
A Pan, Panie @adamjttk co Pan zrobił od moonwego pokrzykiwania i bezsensownych zaczepek? Teraz najlepiej udawać moralistę? 8-)

Jako dodatek wrzucę swój post ze stycznia 2015 roku jeśli chodzi o dołek na ltc:

Obrazek


I nie chodzi o to żebym chciał się jakoś szczególnie pochwalić. Ale rozegranie hossy, skupowanie ,w miarę dołków, i realizacja zysków nie ma nic wspólnego ze spazmami i głupią euforią. To że się chce dyskutować merytorycznie, widzi się zagrożenia itp nie oznacza że odrazu ktoś jest negatywnie nastawiony. Nic nie jest czarno/białe.

Mam wrażenie że niektórzy tutaj rozgrywają chyba swoją pierwszą hossę i czują się jak małe dziecko w wesołym miasteczku. Spoko, ale uczulam że trochę chłodnej głowy i dystansu nie zaszkodzi. Za chwilę sobie tutaj sektę zrobicie z bożkiem BITKOJ, rośnie to nie można nic negatywnego powiedzieć.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9210
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7041
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » środa, 6 marca 2024, 13:23

rubel2 pisze: środa, 6 marca 2024, 13:16I tak jak ktoś tu wcześniej napisał że nie kupił na dołkach przez bitupa i jego negatiwizm to potem będziemy mieć żale że ktoś nie zrealizował zysków bo @anagamidev naganiał że lecimy na milion$. Serio, nie rozumiem tej logiki.
Widzisz jak ubarwiasz :D Pokaż gdzie tak napisałem :D Chcesz tutaj merytoryki, a się wściekasz, bo jak sam napisałeś nie posiadasz BTC :D Ja to rozumiem :D Często osoby grające na dużej dźwigni, żeby złapać ruch na +-1% są wstanie napisać tutaj wszystko, żeby kijem zawrócić rzekę i żeby rynek poszedł w ich stronę :D Oczywiście teraz naganianie mi przypisujesz :D Nie, ja teraz bym sprzedał połowę to co skupowałem na dnie i miał wyciągnięty wkład plus extra profit i darmowe BTC :D Teraz jest moment prawdy i albo będzie można dużo zarobić, albo dużo stracić, więc zalecam ostrożność :D Ja podchodzę do tego racjonalnie, nie tylko spekulacyjnie, ale też z perspektywy globalnego pieniądza i store of value :D
anagamidev pisze: poniedziałek, 16 marca 2020, 11:24
dymonek pisze: poniedziałek, 16 marca 2020, 10:35bajki o 100k to dla anagamidev i liskowców w tym roku proszę opowiadać
Osobiście jak zwykle zalecam grubą akumulację, takie przeceny kilkudziesięcioprocentowe to skarb i w dłuższym terminie powinny dać zysk, oczywiście na dźwigni bym uważał :D Ale jeśli chcecie mieć prawdziwą niezależną walutę, to sami musicie mieć do niej zaufanie i chcieć w niej trzymać środki :D Zresztą znowu mamy potężny dodruk FIAT'ów, w dłuższym terminie to musi się też przełożyć na wyceny Bitcoin'a i ogólnie pozostałych kryptowalut, jest panika i ludzie wpadają w spiralę strachu i beznadziei, a tak naprawdę to powinni się cieszyć i ryzykować właśnie teraz :D Siedzieć trzeba było na FIAT'ach jak jeszcze SPX było kilkadziesiąt procent wyżej :D PKO BP spadło ponad 50%, kupować ile wlezie :D
anagamidev pisze: sobota, 4 stycznia 2020, 01:22 @socjolog2008 jakby to ode mnie zależało, to spadnijmy jeszcze na to 4k$, odklepmy tą korektę i niech każdy się załaduje, to tylko niecałe 50% od aktualnych cen, a później w prostej linii do 20k-100k$ :D Ewentualne jeszcze wcześniej 9222$~ też byłoby dobrze w międzyczasie :D Chociaż to co teraz się dzieje, ten ISHS wygląda jak na razie na ostrą akumulację :D BTC 100k$ soon :D Zakładając, że BTC nawet spadnie jeszcze do 1k$, a później i tak wzrośnie do 20k-100k$ to R/R wynosi -6k$/+13k-93k$ na każdego pojedynczego BTC, a już jesteśmy po spadku 50% od ostatniego lokalnego szczytu :D Nie ma sensu panikować, w długim terminie nie można stracić, dlatego sobie uśredniać i akumulować :D Z obecnych cen na 100k$ to jest 1000% zysku ponad :D Czyli jeśli ktoś będzie sobie powiedzmy 10% wkładał regularnie przez rok czy dwa, to będzie później miał kapitał rocznych/dwuletnich zarobków :D 10% to chyba można zacisnąć pasa :D Grać długoterminowo, skupować wychłodzone RSI 4h, 1d, nie ma sensu napalać się na szybkie zyski, bo nie o to chodzi, wszystko ma swój czas i miejsce :D Tutaj nie ma wielkiej filozofii, nie gramy na dźwigni, nie musimy być perfekcyjni, nie wyleszczą nas :D Zresztą jak ktoś chce mieć zdecentralizowany pieniądz, to powinien kupować tak czy siak na każdej cenie długoterminowo :D Zdecentralizowany globalny pieniądz to wielka moc, ale też wielka odpowiedzialność :D Nie możemy się mazgaić i wymyślać, że za drogo albo, że to czy tamto nam się nie podoba :D Trzeba podjąć ryzyko i tyle :D
Spoiler:
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1827
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1578
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: bitup » środa, 6 marca 2024, 13:26

bitup pisze: wtorek, 5 marca 2024, 16:33Czyli dali się uwolnić więźniom Scama Bankmana przez 3 minuty , miło
bitup pisze: wtorek, 5 marca 2024, 16:42 ktoś shortuje czy się zaczniecie chwalić że zapieliście top przy 60k :D

Dokładnie @rubel2 sama technologia blockchain jest przepiękna , to innowacyjny sposób przetwarzania danych , przechowywania , możliwość budowania aplikacji , miningu , kreowania wartośći poprzez tokeny niewymienialne jak nft czy ordi na różnych łańcuchach i JA osobiście zawsze to pisałem i jest zaangażowany w wiele projektów ROZWIJAJĄCYCH technologię a nie trzymanie jak kamień pod stołem , aż cena kamienia wzrośnie żeby go sprzedać lol to jest i będzie zabawne , nawet jak daje zarabiać na assecie jakim jest btc ( to jedyne co im zostało wersja kamień i hodl i to nie jest negatywne a prawdziwe :D ) i krótki grałem wczoraj i gram i dzisiaj co nic nie zmienia z podejściem do różnych genialnych projektów na tym rynku prześmiewczo nazywanych scamami , altami , sraltami . Kogo to obchodzi poza btc maxi ;) nikogo , każdy kto jest na tym rynku go w jakiś swój sposób docenia
najzabawniejszy MEMcoin btc trwa https://mempool.space :arrow: za nim POS MEMcoin eth https://etherscan.io/gastracker

Początkujący
Posty: 173
Rejestracja: 21 stycznia 2023
Reputacja: 263
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: rubel2 » środa, 6 marca 2024, 13:29

anagamidev pisze: środa, 6 marca 2024, 13:23Chcesz tutaj merytoryki, a się wściekasz, bo jak sam napisałeś nie posiadasz BTC Ja to rozumiem Często osoby grające na dużej dźwigni, żeby złapać ruch na +-1% są wstanie napisać tutaj wszystko, żeby kijem zawrócić rzekę i żeby rynek poszedł w ich stronę
No i proszę, mamy. Insynuację, kłamstwa i manipulacje. Tak nie mam BTC od dawna i nie płaczę z tego powodu bo wszystko mam w altach. Cały portfel zrobił więcej na obecną chwilę niż btc od doła. BTC jest ok, ale mnie już nie ienteresuje. Zacząłem również realizację zysków. Nie wściekam się tylko ostrzegam nowych aby was nie słuchali. Niech robią sobie research na własną rękę, zagraniczne merytoryczne konta na X itp. Nie używam dzwigni!! Nie gram krótkich tradeów. Tak naganiasz na liski i inne stare śmiecie których nikt świadomy nie dotyka.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9210
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7041
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » środa, 6 marca 2024, 13:31

rubel2 pisze: środa, 6 marca 2024, 13:29BTC jest ok, ale mnie już nie ienteresuje.
Skoro Cię nie interesuje, to proszę nie pisać w tym wątku albo pisać na temat czyli dyskutować na temat kursu BTC, proste :D

### edited: 2024-03-06 13:37 ###
rubel2 pisze: środa, 6 marca 2024, 13:33Nie odwracaj kota ogonem i odnieś się do tego że wprowadzasz tutaj ludzi w błąd od wielu lat. Ostrzegać też trzeba, tak jak przed scamami, giełdami podejrzanymi, tak samo jak i przed naganiaczami takimi jak ty.
I czemu kłamiesz :D Ostrzegam od wielu lat :D
anagamidev pisze: piątek, 14 września 2018, 10:29
kozaki_wiesi pisze: Bierzesz pod uwagę mozliwość, że w przypadku dalszych mocnych spadków na btc większość altów po prostu przestanie istnieć?
Być może tak będzie, większość altów to jednosezonowe scamy. Niestety. Ja staram się raczej trzymać takie coin'y, które mają już jakąś dłuższą historię i widzę w nich potencjał. Im niżej coś spadnie, to to co przetrwa tym bardziej mocniej zyska na wartości i powtórzy się pompa x1000. Wg. mnie kryptowaluty z czasem będą tylko zyskiwać nie tyle na samej wartości, co na popularności i wiarygodności. Ten rynek ciągle rośnie i staje się dojrzały tak samo jak gracze, inwestorzy, a także sami użytkownicy. Wcześniej bardzo łatwo było manipulować ceną, bo to była nowość, nikt nie wiedział co z tego będzie, czy warto czy nie warto, ale jak już wiemy w dłuższym terminie jednak jest to jakiś store of value, więc część rynku będzie akumulować i już nie będzie tak łatwo podatna na jakieś fake newsy. Teraz jest ciężki okres dużej niepewności co dalej. Nakręcana jest spirala FUD'u i jeśli ludzie będą panikować, tracić zaufanie i sprzedawać wszystko jak leci, żeby tylko uratować kapitał to wiadomo, że wszystko poleci na pysk z BTC na czele. Ja jestem optymistą i staram się łapać jakieś dobre fale na ten moment :D Jedno jest pewne kryptowaluty to najlepszy rynek do spekulacji jaki kiedykolwiek istniał na świecie :D To jest sprawa globalna i w tym jest siła :D Jeśli ktoś zrozumie technologię i ideę to uświadomi sobie jaki w tym drzemie potencjał :D
anagamidev pisze: poniedziałek, 19 lutego 2024, 17:44 @bitup BTC do micropłatności też się nie nadaje, bo block wypada raz na 10 minut. Za to ma zapewnione bezpieczeństwo i to, że ciężko jest zrobić atak na sieć, po prostu takie akcje są nieopłacalne :D Załóżmy, że mamy większe bloki, szybsze transakcje, niskie fee, czyli dziennie miliony transakcji robionych przez ludzi na całym świecie, to każda osoba, która chciała by mieć full noda musiałaby mieć w domu mini centra danych z dyskami po 100TB :D Co paradoksalnie nie jest możliwe i całkowicie zatraciłaby się idea decentralizacji, bo tylko duzi gracze mogliby sobie na to pozwolić :D Dlatego to ewoluuje w stronę store of value i GOLD 2.0 :D
bitup pisze: poniedziałek, 19 lutego 2024, 17:39wolę alty 1000 razy bardziej jak mam coś brać z tego krypto rynku
Tylko, że alty to są zwykle jednosezonowe bańki spekulacyjne, po pompie x100, twórca posiadający 80-90% supply, który zainwestował w listing i naobiecywał gruszki na wierzbie, Bitcoina 2.0, robi dystrybucję do zera i zapomina o projekcie, tworząc później nowy :D
Ostatnio zmieniony środa, 6 marca 2024, 13:38 przez anagamidev, łącznie zmieniany 3 razy.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 173
Rejestracja: 21 stycznia 2023
Reputacja: 263
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: rubel2 » środa, 6 marca 2024, 13:33

@anagamidev Nie interesuje w sposób bezpośredni bo go nie kupuję, w sposób pośredni tak, bo wyznacza kierunek całemu rynkowi.

Nie odwracaj kota ogonem i odnieś się do tego że wprowadzasz tutaj ludzi w błąd od wielu lat. Ostrzegać też trzeba, tak jak przed scamami, giełdami podejrzanymi, tak samo jak i przed naganiaczami takimi jak ty.

Początkujący
Posty: 470
Rejestracja: 17 czerwca 2022
Reputacja: 391
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adamjttk » środa, 6 marca 2024, 13:44

rubel2 pisze: środa, 6 marca 2024, 13:16A Pan, Panie @adamjttk co Pan zrobił od moonwego pokrzykiwania i bezsensownych zaczepek? Teraz najlepiej udawać moralistę?
Kolego rubel - troche postow od 2 lat tu juz napisalem.
Wiadomo dokladnie od kiedy kupuje w tym cyklu, napisalem WYRAZNIE - kiedy zamierzam sprzedawac.

Na konkretne poziomy cenowe dalem duzo argumentow (moje widzimisie), nigdy o zadnym milionie czy moon nie pisalem.
Moze i kiedys btc bedzie i milion dolarow warte, moze i warto jedna monete zostawic na przyszlosc - o tym kazdy musi sobie sam zadecydowac czy to dla niego lepsze czy probowac sprzedac np za 200k i odkupic za 2 lata np za 50k - ryzyko vs zysk kazdy ma inne.

Wypominanie mi ze kurs dobil chwilowo do 16-17k gdy kupowalem na 20k jest dla mnie smieszne z punktu widzenia dzisiejszej wyceny BTC. A bedzie jeszcze bardziej smieszne za kilka miesiecy imho. Nie da sie trafic z 100% kapitalu w absolutny dolek, to jak wygrac w totka. Tak samo nikt nie uceluje idealnie w top.

Mozesz mi tez wypominac ze sprzedam po 200k usd a kurs powedruje na 250k przed kolejnym cyklem, nie bede mial z tym zadnego problemu, wrecz przeciwnie, zycze nam wszystkim takich "bledow" i "kurs Cie wyjasnil".

Podziel sie ze swoja usredniona cena spot moze, o to samo poprosilem kolege Pleasek bo pisac rozne posty to sobie mozna - jak chcesz to moge Ci przytoczyc kilka wypowiedzi Twoich o nieuchronnej korekcie, o tym jak sie zapatrujesz na ATH przed halvingiem etc - zerkne sobie po pracy w Twoje posty zeby tez przytoczyc kilka Twoich dobrych przewidywan ;)

Pisalem tu minimum DZIESIEC RAZY od roku - rynek nie pozwoli Kowalskiemu sie obkupic bitem po 30k na miesiac czy dwa przed halvingiem przy akceptacji funduszy..
Zakladalem sie wrecz o to z niektorymi. Nie pamietam dokladnie (poszukam dzis) co miales do powiedzenia jeszcze pol roku temu na ten temat, z tego co kojarze wtorowales koledze Janome ze swoimi kasandrycznymi wizjami. Wieczorem wkleje cytaty.

Początkujący
Posty: 173
Rejestracja: 21 stycznia 2023
Reputacja: 263
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: rubel2 » środa, 6 marca 2024, 13:51

adamjttk pisze: środa, 6 marca 2024, 13:44Podziel sie ze swoja usredniona cena spot moze, o to samo poprosilem kolege Pleasek bo pisac rozne posty to sobie mozna
Tak samo ty możesz pisać sobie co chcesz, jak każdy :lol: :lol: :lol: NIE MAM BTC, powtórzę jeszcze raz, nie dlatego że jestem na niego obrażony, tylko nie interesował mnie spekulacyjnie. Dla ciebie to mogę być i nocoinerem. 8-)
adamjttk pisze: środa, 6 marca 2024, 13:44jak chcesz to moge Ci przytoczyc kilka wypowiedzi Twoich o nieuchronnej korekcie, o tym jak sie zapatrujesz na ATH przed halvingiem etc - zerkne sobie po pracy w Twoje posty zeby tez przytoczyc kilka Twoich dobrych przewidywan
śmiało dawaj. Nigdy nie pisałem o nieuchronnej korekcie, zawsze pisałem w mojej opinii, oraz kilka scenariuszy. I to jest właśnie przykład manipulanta. Mało tego, zawsze piszę jak się pomylę. Bo to mega pomaga w decyzjach. Dlatego że nikt nie jest nieomylny. Jeśli ktoś tak twierdzi że zawsze ma rację, uwierz mi, chuja zarobił.
Więcej czasu na Ciebie i tym podobnym nie marnuję. Co miałem napisać napisałem. Wielu tutaj czyta a się nie udziela. Jeśli rośnie i zarabiamy super, ale chłodna głowa i z daleka od dyletantów i moonboyów, podobnie jak z dala od wieszczy katastrofy i apokalipsy. 8-)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9210
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7041
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » środa, 6 marca 2024, 13:54

adamjttk pisze: środa, 6 marca 2024, 13:44Nie da sie trafic z 100% kapitalu w absolutny dolek, to jak wygrac w totka. Tak samo nikt nie uceluje idealnie w top.
Dokładnie tak :D Warto sobie to uświadomić i się z tym pogodzić :D Dlatego z perspektywy wykresu zawsze to jest uśrednianie ceny, czyli warto akumulować w jakieś strefie przez pewien czas i później dystrybuować w jakiejś innej strefie czasowo-cenowej z założenia znajdujące się wyżej :D A wszystko i tak wymaga czasu, żeby tą metodę zweryfikować :D Nie da się wejść w trade i być przez 100% czasu na zysku, bo tak to każdy byłby zarobiony :D Wystarczy prozaiczna sytuacja, że zaśpisz, zachorujesz, braknie Ci prądu, itp. itd. :D

Jako traderzy zawsze będziemy w wiecznym konflikcie :D Ktoś kto sprzedawał BTC po 17k$ to musiał być święcie przekonany, że to spadnie jeszcze na co najmniej 16k$, a pewnie liczył na 1k$ czy 500$ nawet, że po prostu odkupi taniej :D Z kolei ktoś kto kupował pewnie był święcie przekonany, że w długim terminie roku dwóch trzech da mu to zarobić krocie :D Zawsze musi być druga strona transakcji :D Tak samo teraz jedni sprzedają tym, którzy wierzą w nowe ATH i ostatecznie przebicie 69k$+, bo liczą na 10k$ czy większą korektę, a drudzy kupują z analogicznych względów :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 470
Rejestracja: 17 czerwca 2022
Reputacja: 391
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adamjttk » środa, 6 marca 2024, 14:27

rubel2 pisze: środa, 6 marca 2024, 13:51NIE MAM BTC, powtórzę jeszcze raz, nie dlatego że jestem na niego obrażony, tylko nie interesował mnie spekulacyjnie.
Osoba ktora nie posiada zadnych BTC i sie wymadrza tu w tym watku i gania innych, ktorzy w BTC grubo zainwestowali, i ktorzy sa zywotnie zainteresowani kursem, dla mnie jest po prostu memiczna. To samo bylo z Janome - krzyczal za trzech a jak przyszlo co do czego to go rotfl 500 usd przeroslo.
I takie posty czytaja pozniej ludzie ktorzy chca zainwestowac swoje $ i sie zniechecaja bo czytaja jak to za 2 miesiace sie hossa skonczy bo za szybko kurs idzie no bo przeciez kolega rubel nocoiner wie swoje.
Po kiego grzyba sie tu udzielasz zamiast w dedykowanych watkach swoich shitcoinow?

rubel2 pisze: środa, 6 marca 2024, 13:51zawsze pisałem w mojej opinii, oraz kilka scenariuszy.
W koncu napisales cos tresciwego - zupelnie jak kolega Pleasek.
Kurs pojdzie w dol, do gory, albo bokiem - ale na 100% w prawo.
Za pol roku na pewno bedzie mozna wybrac coz z Twoich "klilku scenariuszy" zeby podpasowalo do przekonywania innych ze miales racje ^^
rubel2 pisze: środa, 6 marca 2024, 13:51Nigdy nie pisałem o nieuchronnej korekcie
Wieczorem sie do tego odniose

-----------------

Co do samego kursu - korekty rzedu 10% sa wyciagane w mgnieniu oka.
Tutaj beda za chwile kolejne grube wzrosty bo sila niedzwiedzi na tym etapie jest nadal ZENUJACA.
Kierunek --> polnoc

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7642
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12857
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » środa, 6 marca 2024, 14:31

Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1827
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1578
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: bitup » środa, 6 marca 2024, 14:39

epicko będzie z Saylorem , widać chce podtrzymać swoje dokonania z bańki internetowej
:arrow: https://finance.yahoo.com/quote/MSTR
najzabawniejszy MEMcoin btc trwa https://mempool.space :arrow: za nim POS MEMcoin eth https://etherscan.io/gastracker

Początkujący
Posty: 44
Rejestracja: 5 listopada 2020
Reputacja: 36
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: jesieniara » środa, 6 marca 2024, 14:49

masz na myśli akcje Microstrategy za 3k$? @bitup :D

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1827
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1578
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: bitup » środa, 6 marca 2024, 14:53

pan Saylor był na rynkach zanim wymyślili kryptowaluty , jego metody się niewiele zmieniły
:arrow: https://www.newsweek.com/confessions-crash-153687
:arrow: https://www.forbes.com/sites/quentinhar ... -about-it/
miał i ma swój własny świat
najzabawniejszy MEMcoin btc trwa https://mempool.space :arrow: za nim POS MEMcoin eth https://etherscan.io/gastracker

Początkujący
Posty: 173
Rejestracja: 21 stycznia 2023
Reputacja: 263
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: rubel2 » środa, 6 marca 2024, 15:08

@adamjttk dobra bo widzę że to kolejna próba manipulacji albo lekkie że tak powiem nie domaganie. Stawiam na to drugie bo nie posądzam o złe intencje.
adamjttk pisze: środa, 6 marca 2024, 14:27Osoba ktora nie posiada zadnych BTC i sie wymadrza tu w tym watku i gania innych
Chryste panie. Raz że mam prawo się wypowiadać ze względu długości czasu na rynku, dwa ponieważ mam ekspozycję na krypto a BTC jest wyznacznikiem tego rynku. Zrezygnowałem z BTC bo nie interesował mnie jeśli chodzi o potencjał. Dalej, to ty się tu wymądrzasz i ganisz co jest serio, mega śmieszne. Zachowujesz się jak małe dziecko, kiedy ktoś się z tobą nie zgadza to rzucasz piaskiem i się oburzasz. Moje posty nigdy nikogo nie pouczały, zawsze akcentuję że to moja tylko i wyłącznie opinia. Nic napewno, bo nie ma czegoś takiego.

Jestem ciekawy tego grubo. :twisted: Nie zamierzałem nic udowadniać, wrzucać portfela bo niby po co. Ale nawet kolega @Godstar który swoją drogą jest moim sąsiadem, pokazywał konkretne sumy w swoich zagraniach więc nie ma w tym nic złego. Zobaczę, może wrzuce w podsumowaniu w wątku o altach. Możesz zobaczyć za jakie kwoty kupowałem np. 1 tylko alta-cardano w 2019 roku, tez na dołkach bo nawet tu wrzucałem kiedyś viewtopic.php?f=45&t=31838&p=562659#p562659
adamjttk pisze: środa, 6 marca 2024, 14:27Wieczorem sie do tego odniose
Czekam cały spocony, rączki mi się trzęsą trochę. 8-)
adamjttk pisze: środa, 6 marca 2024, 14:27To samo bylo z Janome - krzyczal za trzech a jak przyszlo co do czego to go rotfl 500 usd przeroslo.
Znowu wycieczki osobiste i łączenie mnie z jakimś kolesiem. O to właśnie chodzi. Problem jest taki że jesteś mega zarozumiały, wypisujesz tu banały jakby to było wielkie odkrycie i prowokujesz każdego kto burzy twój obraz sytuacji. Dlatego postanowiłem cię wyjaśnić. Ja nic nikomu nie udowadniam, czasem się mylę czasem nie, do niczego nikogo nigdy nie przekonywałem.

@ergorg żadnych wycieczek do nikogo robię, to jest raczej moja odpowiedź i to merytoryczna na wycieczki w moim kierunku. Pochwal się jak to mnie zablokowałeś bo serio zażartowałem tylko
że bitup cie wyjaśnił. Ciśnienia nie trzymacie :D :D :D :D :D :D :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7642
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12857
Reputacja postu: 
8
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » środa, 6 marca 2024, 15:29

@rubel2, prujesz sie do każdego, od anagamideva, do jakiś żółtków po bitupa. Ciągle do kogoś masz problem i chcesz wyjaśniać, zastanów się bo może to Ty jesteś tutaj największym problemem.

Tymczasem ja poprosiłem o bana na forum, wrócę po hossie, z fartem, szkoda mi czasu na pisanie i czytanie toksycznego forum, hajs jest do zrobienia.
Ostatnio zmieniony środa, 6 marca 2024, 15:29 przez ergorg, łącznie zmieniany 1 raz.
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 846
Rejestracja: 26 marca 2020
Reputacja: 486
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Lord_Bafford » środa, 6 marca 2024, 15:29

Mocno odrobiony temat. Zobaczymy czy w ramach dalszych wzrostów czy jako korekta spadku. Myślę, ze będzie jednak ponowny atak na nowe ATH (już tak legitnie na wszystkich giełdach). Tygodniówka RSI mocno nagrzana, ale tam jeszcze jest miejsce. Na 1M dużo miejsca.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1827
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1578
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: bitup » środa, 6 marca 2024, 15:50

ergorg pisze: środa, 6 marca 2024, 15:29prujesz sie do każdego, od anagamideva, do jakiś żółtków po bitupa

ja tam do kolegi @rubel2 nic nie mam , robię swoje a to tylko pisane forum to nie wiem co wy macie za emocje i zwarcie że tak wszyscy na siebie warczą . Chill
Obrazekhttps://zapodaj.net/plik-Hdvhhww5Go
najzabawniejszy MEMcoin btc trwa https://mempool.space :arrow: za nim POS MEMcoin eth https://etherscan.io/gastracker

Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: 16 kwietnia 2021
Reputacja: 47
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: dopra » środa, 6 marca 2024, 15:56

były spadki to wszyscy na siebie warczeli, są wzrosty tak samo :D

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: fledermaus i 35 gości