Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Początkujący
Posty: 223
Rejestracja: 12 września 2018
Reputacja: 198
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Eazzy0 » wtorek, 5 marca 2024, 21:39

ergorg pisze: wtorek, 5 marca 2024, 21:27Pewno za jakiś czas znowu ATH.


Fajnie by było ruszyć już stąd ale kto wie może jeszcze w niedalekiej albo trochę odleglejszej przyszłości i to 52.5k zostanie odhaczone.

Na ten moment spot & chill

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9211
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7041
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » wtorek, 5 marca 2024, 21:40

@pael rozumiem, że to piszesz z przekąsem? :D Ja też im gratuluje, szczególnie jak akumulowali i uśredniali od 30k$ w dół, dzisiaj to nadal jest +100% :D Triple top jako formacja 3-4 letnia wątpię :D

Spoiler:
anagamidev pisze: wtorek, 5 marca 2024, 10:51
fusywszklanejkuli pisze: wtorek, 5 marca 2024, 08:40 Wyjątkowo podoba mi się bardzo techniczne zakończenie nocnej, nieudanej szarży na rekord historyczny: klin z podfalami nachodzącymi na siebie, sygnalizujący wyczerpywanie się ruchu, konsolo-rgr, przebicie dołka bez zdecydowanej reakcji byków, w odróżnieniu od szybkich podciągnięć wcześniej, zjazd.

Na razie patrząc z dalsza ta korekta to pikuś :D Ale może teraz niedźwiedzie przyatakują :D

anagamidev pisze: czwartek, 15 lutego 2024, 17:40 Jest w sumie jeszcze taki schemat, że robimy korekty ~20% i wzrosty po co najmniej 60% :D
W sumie korekta prawie 15%, RSI fajnie schłodzone, może wystarczy, tak czy siak jak bańka ma być kontynuowana to trzeba skupować dip'y, no chyba, że to już pęknięcie :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 128
Rejestracja: 2 listopada 2017
Reputacja: 89
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Tazz28 » wtorek, 5 marca 2024, 21:49

koparki pisze: wtorek, 5 marca 2024, 21:04Takie duże krwawe świece na wysokich obrotach to wg AT skuteczny opór dla ewentualnych wzrostów.
W sumie powiedziałbym że wręcz przeciwnie. W sumie tutaj aż się prosi o C&H na tygodniówce i w międzyczasie jakieś większe ruchy na altach.

Ciekawe co będzie jak dobije do ok 85k gdzie jest wyrysowana lt po szczytach z kwietnia i listopada 2021 :D Wg mnie to taki pierwszy moment gdzie może być już po zabawie jak grubasy będą chcieli stworzyć najbardziej znienawidzony wykres :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7642
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12857
Reputacja postu: 
7
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » wtorek, 5 marca 2024, 21:51

Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 184
Rejestracja: 27 września 2023
Reputacja: 185
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: mess_on_a_mission » wtorek, 5 marca 2024, 22:02

mess_on_a_mission pisze: czwartek, 29 lutego 2024, 11:38
aktualnie na kursie rysuje sie piękny kanał w log, jeśli zaznaczylibyśmy tu medianę dwoma/trzema szczytami to powinien być odrzut do LT, a jeśli wytrzyma to dopiero po wybiciu ath spodziewałbym się większej korekty 30%, zasięg tego kanału.. bajka :shock:

SVG Image

so far so good.

jeśli kanał chciałby się zalegalizować to imo jedno dotknięcie mediany to za mało i powinni ściągnąć ath na każdej giełdzie (71+).

dodatkowo eth analogicznie ma zakres 4200/4300 przed większym zjazdem


SVG Image

Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 6 lutego 2018
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: gmotyw » wtorek, 5 marca 2024, 22:05

mess_on_a_mission pisze: wtorek, 5 marca 2024, 22:02dodatkowo eth analogicznie ma zakres 4200/4300 przed większym zjazdem



ja tu przy tej bance liczylem 10k dolares hmm

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 847
Rejestracja: 26 marca 2020
Reputacja: 487
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Lord_Bafford » wtorek, 5 marca 2024, 22:09

Lord_Bafford pisze: poniedziałek, 4 marca 2024, 17:10 Podjeżdżamy pod ATH i robimy korektę 15% (69>58k). Tak to widzę. Coś na zasadzie przebijania poprzedniego ATH (19600 > 16500).
Czyżby to było właśnie to i teraz już ostra bania przed nami?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9211
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7041
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » wtorek, 5 marca 2024, 22:22

Fajowo :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 184
Rejestracja: 27 września 2023
Reputacja: 185
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: mess_on_a_mission » wtorek, 5 marca 2024, 22:27

gmotyw pisze: wtorek, 5 marca 2024, 22:05
mess_on_a_mission pisze: wtorek, 5 marca 2024, 22:02dodatkowo eth analogicznie ma zakres 4200/4300 przed większym zjazdem



ja tu przy tej bance liczylem 10k dolares hmm
przeca o zasiegu tego ruchu do mediany kanalu pisze

pozniej to juz 17/20k, ile chcesz ☺️

Początkujący
Posty: 105
Rejestracja: 5 listopada 2022
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Hoyden » środa, 6 marca 2024, 00:09

Pleasek89 pisze: wtorek, 5 marca 2024, 20:41 Ten zjazd się należał, niektórzy zaczęli już tu grubo odpływać.

Dla mnie najbanalniejsza decyzja na tym etapie czyli dalszy hold :mrgreen:
no niesamowite, korekta 10 + % , fantastycznie , wreszcie coś realnego napisałeś. ale 50 % nie było, co nie ... szkoda co ? cholera :-)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7642
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12857
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » środa, 6 marca 2024, 06:50

Kolejny mocny dzień:



Dip złapany? ATH w tym tygodniu?
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Początkujący
Posty: 45
Rejestracja: 20 grudnia 2023
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Gural » środa, 6 marca 2024, 07:27

Hoyden pisze: środa, 6 marca 2024, 00:09
Pleasek89 pisze: wtorek, 5 marca 2024, 20:41 Ten zjazd się należał, niektórzy zaczęli już tu grubo odpływać.

Dla mnie najbanalniejsza decyzja na tym etapie czyli dalszy hold :mrgreen:
no niesamowite, korekta 10 + % , fantastycznie , wreszcie coś realnego napisałeś. ale 50 % nie było, co nie ... szkoda co ? cholera :-)

Przecież on tylko spekulowal jak większość tego forum, a nie mówił że ta większa korekta ma być 😀

Niektórzy, biorą za dużo do siebie, zresztą co ja będę gadał, dużo czasu mamy jeszcze na zarabianie, zaraz wakacje nudny okres na rynkach, także chill i do przodu.

Początkujący
Posty: 223
Rejestracja: 12 września 2018
Reputacja: 198
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Eazzy0 » środa, 6 marca 2024, 07:44

Gural pisze: środa, 6 marca 2024, 07:27być

Niektórzy, biorą za dużo do siebie
Przecież to jest jakies troll konto jak kilka tutaj w ostatnim czasie

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9211
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7041
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » środa, 6 marca 2024, 09:37

V-curve bounce, mega byczo :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 83
Rejestracja: 8 stycznia 2018
Reputacja: 38
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Budzaj » środa, 6 marca 2024, 09:51

A może mamy teraz dobre miejsce na SHORT?
12 godzinna korekta trochę krótka.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9211
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7041
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » środa, 6 marca 2024, 09:56

@Budzaj prawdę powiedziawszy, to najlepsze jak na razie miejsce w historii BTC, okolice cen najwyższych, szczytowych :D

Spoiler:
Spoiler:
anagamidev pisze: wtorek, 5 marca 2024, 15:33 @rubel2 nie wiem tego, po prostu idzie pionowo, żeby utrzymać tą dynamikę to mogą być szybkie wahania wyleszczające, mocno w dół i kolejny szybki szczyt, co na dźwigni może być zabójcze :D Wystarczy prześledzić parę wykresów jak to może wyglądać :D

Ogólnie uważam, że weszliśmy w fazę instytucjonalną i będzie 7 lat pompowania, a w zasadzie jeśli faza stealh trwała 14 lat, to ta kolejna też może tyle potrwać albo nawet 20 lat i sięgniemy po miliony :D A krótkoterminowo to liczę na techniczne 81k$ :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 7528
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2783
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: pael » środa, 6 marca 2024, 10:24

Budzaj pisze: środa, 6 marca 2024, 09:51 A może mamy teraz dobre miejsce na SHORT?
12 godzinna korekta trochę krótka.
Bywaly chyba i krótsze, zaznaczyli korektę długimi szpilkami i Cisna dalej

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 17 czerwca 2022
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
17
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: darki » środa, 6 marca 2024, 10:26

anagamidev pisze: wtorek, 5 marca 2024, 15:26
Coś w tym jest :D Aczkolwiek uważam, że Ty za bardzo nie masz się czym tutaj poszczycić, poza sowimi groszowymi pozycjami :D Przez całą bessę i w ogóle od kiedy pamiętam odradzałeś kupno BTC, siałeś niemiłosierny FUD, zamiast zachęcać nowych do inwestowania, gdzie jest najmniejsze ryzyko :D Pewnie ktoś Ciebie posłuchał i pozbawiłeś kilka osób milionerstwa czy tych 300% :D Wg. mnie lepiej zachęcać ludzi do inwestowania na dołkach wtedy może i przehodlują całą hossę, ale przynajmniej będą mieli pozytywne wrażenia :D

Muszę przyznać, że anagamidev ma rację bo jego strategia się sprawdza i zamierzałem ją wypróbować ale zaczynając czytać to forum ponad rok temu gdzieś w granicach upadku FTXa, gdzieś koło dołka mocno zraziłem się do inwestowania z racji ciągłego negatywnego gadania.
Nie umiałem wówczas ocenić sytuacji racjonalnie a wieczne narzekania pewnego znanego tu jegomościa skutecznie mnie odrzuciły od tego forum, od śledzenia kursu BTC i sytuacji na rynku. Zamiast konkretnych analiz bez zbędnych komentarzy kto ma racje forumowicze tutaj robią sobie personalne wycieczki zrażające nowych co nie wpływa dobrze na rozwój tej społeczności.
Zastanówcie się czy chcecie tak naprawdę tworzyć to forum na poziomie czy ma to być już nawet nie piaskownica a bagno.

Początkujący
Posty: 173
Rejestracja: 21 stycznia 2023
Reputacja: 263
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: rubel2 » środa, 6 marca 2024, 10:40

@darki słuchanie jednego i drugiego nie jest dobre. Kogokolwiek słuchanie nie jest dobre. A już napewno nie osób z jakiegoś forum.

Początkujący
Posty: 471
Rejestracja: 17 czerwca 2022
Reputacja: 393
Reputacja postu: 
19
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adamjttk » środa, 6 marca 2024, 11:44

darki pisze: środa, 6 marca 2024, 10:26Muszę przyznać, że anagamidev ma rację bo jego strategia się sprawdza i zamierzałem ją wypróbować ale zaczynając czytać to forum ponad rok temu gdzieś w granicach upadku FTXa, gdzieś koło dołka mocno zraziłem się do inwestowania z racji ciągłego negatywnego gadania.
Nie umiałem wówczas ocenić sytuacji racjonalnie a wieczne narzekania pewnego znanego tu jegomościa skutecznie mnie odrzuciły od tego forum, od śledzenia kursu BTC i sytuacji na rynku. Zamiast konkretnych analiz bez zbędnych komentarzy kto ma racje forumowicze tutaj robią sobie personalne wycieczki zrażające nowych co nie wpływa dobrze na rozwój tej społeczności.
Zastanówcie się czy chcecie tak naprawdę tworzyć to forum na poziomie czy ma to być już nawet nie piaskownica a bagno.
Pieknie napisane i podpisuje sie pod tym w 100%.
Tak jak pisalem - wszyscy gramy tu w jednej druzynie, kazdy tu jest po to by ZAROBIC.

Nie ma problemu z kierunkiem jaki ktos wskazuje - czy gora czy dol czy mulenie - ale zamiast wycieczek osobistych piszcie prosze - "mysle ze kurs pojdzie tak i tak, a moje argumenty na to sa takie i takie". Za miesiac, dwa czy rok kurs nas tu wszystkich zweryfikuje kto mial lepsza szklana kule.

Kierunek kolegi anagamidev jest tez moim kierunkiem - kupienie spot na koncu cyklu (2022) i hodlowanie do szczytu, ktory bedziemy zgadywac tak samo jak zgadywalismy dolek.
Taktyka ta, pomimo swej banalnosci/infantylnosci ma olbrzymia zalete - nie wymaga praktycznie w ogole jakiejkolwiek pracy, siedzenia przed monitorem, analiz - ot mozna powiedziec dobra zabawa przy popcornie. Czlowiek ma czas na swoja prace, rodzine etc
Jest tez WZGLEDNIE bezpieczna i bezstresowa jak ktos sie obkupil w przedziale 20-30k bo nie trzeba wykonywac obecnie ZADNYCH nerwowych ruchow, po prostu sobie czekac na kolejna hosse i wyznaczyc sobie jakis punkt wyjscia, dla kazdego inny, po cenie/zysku jaki dla kazdego jest oczywiscie inny.

Moje predykcje sa jasne, pisalem o nich i argumentowalem je wielokrotnie:

- kurs dojdzie do wakacji w okolice 100k gdzie wg mnie czeka nas duza korekta rzedu 30-40%
- na jesien zaczniemy prawdziwa jazde bez trzymanki ktora WG MNIE zakonczy sie na 150k (wariant minimalistyczny), 180-200k (neutralny) badz 250k+ (skrajnie optymistyczny) - potrwa to do Q1-Q3 2025r

Jezeli ktos trzyma spot od roku-poltora to WG MNIE glupota jest pozbywac sie go teraz przy obecnym kursie, pozbawiamy sie godnych przyszlych zyskow wynikajacych z dotychczasowych cyklicznych baniek na BTC ktore zostaly juz rozlozone na czynniki pierwsze wiec nie ma sensu o nich dluzej pisac.

Moje argumenty na ten kurs (opierajac sie na poprzednich cyklach):
- ATH w poprzednim cyklu to niecale 70k, zakladajac cyklicznosc i historie, nie zrobienie 1,5-2,0x poprzedniego ATH (czyli 100-140k) byloby czyms DZIWNYM i kwestionowaloby kolejne cykle i zainteresowanie BTC jako takim (ABSOLUTNIE MOZLIWE oczywiscie ale dopoki nie zobacze konca cyklu i zanegowania tej wersji zdarzen - trzymam sie jej bo na czyms trzeba opierac swoje przewidywania, historia lubi sie powtarzac)

- skumulowana inflacja od poprzedniego cyklu to 20-30%, w poprzednich cyklach ten czynnik byl duzo mniejszy - to jest wg mnie SPORY katalizator ktory podbije oczekiwana wartosc nowego ATH, ludzie widzac taka inflacje sa sklonni do wiekszego ryzyka jezeli chodzi o inwestowanie w aktywa jak BTC - w koncu to inflacja i dodruk byly GLOWNYM powodem do powstania BTC jako takiego

- FUNDUSZE - nie wiem jak mozna nie doceniac ich wplywu na dzis (!), to bedzie GLOWNY KATALIZATOR obecnej banki - ludzie w USA moga LEGALNIE inwestowac w bitcoina, wielkie firmy jak Blackrock, zarzadzajace setkami miliardow dolarow mowia Amerykanom wprost - nie bojcie sie BTC, oswoilismy kryptowaluty, to nie scam i to dziala, widac to po wplywach do etfow KAZDEGO DNIA - one beda TYLKO PRZYSPIESZAC jak sie nakreci hossa i fomo - to co mamy dzis to dopiero POCZATEK zabawy i ich wplywu na wycene BTC.
Wielu Amerykanow lubi i wierzy w BTC ale portfel sprzetowy i ryzyko kradziezy/utraty hasla ich przeraza i pisza o tym jasno - etfy "cywilizuja" obsluge bita dla ludzi mniej obeznanych z technologia, nie kazdy jest biegly w komputerach i umie zadbac o swoje bezpieczenstwo - to sa ludzie z kasa ktorzy bali sie wejsc w BTC do tej pory - zupelnie nowy klient, czesto z grubym portfelem
Warto poczytac co sadza o bitcoinowych etfach zwykli Amerykanie (reddit) - przenosza swoje oszczednosci emerytalne bo po prostu widza co sie dzieje (QE) i WIERZA w BTC - i nawet jezeli to dopiero KROPLA - ona drazy skale kazdego dnia - ten efekt sie bedzie potegowal bardzo szybko z rosnaca wycena bita
Kolejna sprawa - ludzie w ETF to nie trejderzy ktorzy wskakuja i wyskakuja jak tylko kurs sie bujnie o kilka % - znakomita wiekszosc tych ludzi wsadzila np 5-10% swojego majatku w krypto fundusz z zamiarem przehodlowania co najmnie kilku lat (juz nie mowiac o dekadach i emeryturze) - to sa nowi klienci ktorzy mocno wywinduja cene kursu i go przede wszystkim ustabilizuja i ogranicza wplyw halvingu i cyklicznosc btc wg mnie - tutaj wg mnie moze byc problem bo wcale nie jestem pewny czy zobaczymy ponownie spadek 70-80% po tym cyklu i pozostanie bez chocby 1 btc w portfelu moze byc bledem zycia (ale do tego wrocimy za 2-3 lata)


- halving - jego efekt kazdy zna - jak tylko Grayscale sie wyprzeda a ssanie funduszy utrzyma mozemy byc swiadkami epokowego szoku podazowego na bicie (ten slynny face melting) - jezeli myslicie, ze 8-10% wzrostu w ciagu doby to jest WOW to poczekajcie jeszcze kilka miesiecy - jestem gotowy sie zalozyc z kims bardzo chetnie (kims bardziej slownym od szczekacza Janome) ze w tym cyklu zobaczymy wzrost na bicie o 15-20% w ciagu jednej DOBY. Mowie tu o spokojnie 10k+ USD dobowym wzrosnie na kursie bita.

- stopy procentowe - nadal jestesmy na wyzynach - czekam cierpliwie az zaczna je obnizac w US --> to tez bedzie solidnym katalizatorem wyceny kursu BTC (kolego graczyk, wrzucaj cos od czasu do czasu, lubie czytac Twoje posty)

- ulica
Ulicy w bicie na dzis NIE MA, powtarzam to do znudzenia.
Jaka ulica, mamy poprzednie ATH na kursie a w eterze absolutna CISZA.
Ulica to bedzie jak na tym forum bedziemy mieli dziesiatki/setki rejestracji dziennie i ludzi wypytujacych czy to juz czas zeby zarobic "latwe 100% na tym bitkojnie". Google trends to pokaze. Tysiace postow dziennie na reddicie to pokaza. Euforia w downloadach apki Coinbase na Iphonie to pokaze. Artykuly w mainstreamie ala pani Domu to pokaza. Ludzi gadajacych o BTC w sklepach czy innych forach absoutnie nie zwiazanych z krypto to pokaza - ulicy w bicie na dzis NIE MA, sa tylko ludzie ktorzy sie czaili ale bali zainwestowac rok-dwa temu, to sa nadal ludzie ktorzy wiedza o cyklach, wiedza o ryzyku i korektach, wiedza o tym z czym btc sie je.
Ulica to zupelnie inny typ klienta - nie majacy pojecia o cyklach, o wahaniach kursu, o wyleszczeniu, o tym kiedy wejsc i tym bardziej kiedy wyjsc - to ta ulica w koncowym etapie banki podbije nam kurs o ostateczne 50-100% jeszcze - wg mnie to Ci ludzie nam ostatecznie wywinduja w tym cyklu kurs powyzej 200k czy nawet wiecej usd.

Do kolegi Pleasek - jak Ty mi piszesz, ze mnie kurs "wyjasnil" bo kupowalem po 20k czy nawet 25k bita a spadlo jeszcze na 17k to nie wiem czy sie smiac czy plakac. Zapytam Ciebie moze - jaka jest Twoja usredniona cena zakupu BTC w tym cyklu? Odpowiedz prosto bo na ostatni post tylko duzo wody wylales a konkretow brak.
Ja sie obkupilem za 100% kapitalu dostepnego do inwestowania bodajze za usredniona cene 23k USD poltora roku temu i uwazam to za swietny wynik.
Pozniej odrobine poplynalem z DOT a takze uwolnilo mi sie czesc kapitalu z akcji/zlota i dokupowalem jeszcze po 40-50k co ostatecznie dalo mi usredniona cene zakupu BTC ~30k i nadal uwazam ze to bardzo komfortowe poziomy jak na obecny cykl. Poziomy ktore zapewniaja mi calkowity relaks i spokoj nawet jak jutro zobaczymy przecene o 50% i kilka miesiecy mulenia (fantasmagoria imho ale trzeba byc gotowym na wszystko, w koncu to BTC)

Jak dla mnie osoby chwalace sie, ze zainwestowaly 100% kapitalu w dolek 17k to jakis promil promila porownywalny z hazardem czy totolotkiem - pewnie takie sa ale to czysty przypadek. Dla mnie kazda osoba ktora sie obkupila (ale tak naprawde oobkupila) bitem w cenie 20k czy nawet 30k bedzie cholernym wygranym tego cyklu i grubo pomnozy swoj majatek.

PS. Zycze wszystkim duzych zarobkow na BTC, weszlismy w faze hossy, ktora mam nadzieje bedzie trwala conajmniej rok czasu - FASCYNUJACY okres przed nami, nie wiem jak Wy ale ja budzac sie kazdego dnia pierwsze co robie to sprawdzam kurs BTC, rok, poltora temu mozna bylo zdechnac z nudow i zerkac na wycene raz w tygodniu, dzisiaj kazdy dzien to cos nowego, ciagle cos sie dzieje - ciesze sie zarowno z szybkich wzrostow jak i szybkich korekt - najwazniejsze ze zaczelo sie COS DZIAC i jest ciekawie.

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: alomorti, Jazda, mess_on_a_mission, miso20 i 32 gości