Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2309
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3487
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pleasek89 » wtorek, 5 marca 2024, 14:15

adamjttk pisze: wtorek, 5 marca 2024, 12:101. Niepotrzebnie robisz wycieczki osobiste, kazdy z nas gra tu w jednej druzynie i chce zarobic, im wiecej ciekawych i przeciwstawnych pomyslow tym lepiej, kazdy sobie sam dopasuje strategie, "mialem racje" zostawmy dla nastolatkow
To ty robisz wycieczki osobiste non stop od kiedy zacząłem pisać o możliwej korekcie i jeszcze bezczelnie się nabijasz z ludzi, kiedy nie mają racji (a nikt nie ma racji w 100%). Jeszcze raz, pamiętam jak myślałeś, że łapiesz nogi Boga na poziomie 20k a później na zjebce do 15k rynek cię wyjaśnił i dopiero się uspokoiłeś. Nie kopałem wtedy leżącego i nie nabijałem się z ciebie, że nie miałeś racji. A takich sytuacji było więcej. Na poziomie 28k tylko ja i Godstar na forum pisaliśmy o mocnym longowaniu rynku, jakoś wtedy nie dołączyłeś do nas? Co, zdjąłeś swoje moonboyowe różowego okulary jak cena stała nisko? Teraz każdy jest cwaniak, bo każdy jest zarobiony (chyba, że ktoś shortował rynek albo wyprzedał się z holda). To, że miesiąc temu uważałem, że rynkowi należy się korekta nie oznaczało, że gram na pałę, wyprzedałem się z holda i odpaliłem shorta. Jestem zabezpieczony na każdą ewentualność. Obecnie rynek zaczyna iść pionowo do góry, więc zmieniłem punkt myślenia.

I generalnie - trzymam się tematu rynkowego dopóki ktoś albo mnie wyjątkowo nie zacznie irytowac przez dlugo czas FORMĄ pisania (Janome), niezależnie czy gra na wzrosty czy spadki albo kiedy ktos zaczyna miec do mnie wycieczki osobiste.
adamjttk pisze: wtorek, 5 marca 2024, 12:102. Podaj konkretnie poziom na ktorym sprzedajesz btc bo na razie wrzucasz po 3 opcje w co drugim poscie i za pol roku bedziesz mial 100 roznych cytatow swoich do wklejania ze miales racje. Konkretnie. Poziom cenowy? Jak tak to jaki. Poziom datowy? Jak tak to kiedy?

I kolejny raz udowadniasz, że nie masz pojęcia jak rozgrywać rynek. Rozumiem, że klapki na oczach tylko moon i nie miałbyś pojęcia co robić gdyby nagle kurs się zwalił w ciągu tygodnia do 35k? Masz jakiś plan B?

Przy tak dynamicznym ruchu dla mnie istotne gdzie jest top. Jeżeli 85k - uważam, że są spore szanse na double bubble. Top pow. 100k myślę, że możemy zmierzać bezpośrednio do topu tego cyklu.

Dla mnie wychodzenie na BTC przed 100k nie wchodzi w grę i już o tym pisałem. Nie patrzę ani na przedział cenowy ani na czas, patrzę na dynamikę ruchu, sentyment i sytuację ogólnorynkową. Natomiast pisałem też, że dla mnie od teraz 3x jest w zupełności wystarczające i już nie jestem tak pazerny jak podczas ostatniej hossy, inne rzeczy zaczynają być ważniejsze w życiu.

A 100k to dla mnie dopiero początkowy stan do analizy wychodzenia, z zastrzeżeniami:
1) dla mnie BTC to głównie indeks i na poziomie 100k dopiero ocenię jak wygląda poziom altów
2) nawet gdyby top tego cyklu był na poziomie niższym niż 100k
3) nawet gdybym się wyprzedał z BTC (i adekwatnie altów) na poziomie np. 120k nie będę płakał jeżeli wywali na 300k. Już naprawdę swoje na rynku zarobiłem. 10, 20 czy nawet 50% mniej kasy wyjętej z rynku mnie nie zbawi.

Piszę ostatni raz - przestań pisać jak dziecko czternasty raz "no i co nie ma korekty hehehe" bo jest to niesamowicie wk***iające, irytujące i po prostu udowadniające mi, że ważniejsze dla ciebie jest posiadanie racji a nie zarabianie kasy na rynku. Od września 2023r. do stycznia 2024. miałem totalne żniwa, ale jakoś tego już nie chcesz przywoływać żeby pokazać cały obraz? Tak jak pisal rubel - dziecinada, wyrywania zdan z kontekstu, wycieczki osobiste. Nalezy ci sie po prostu.
adamjttk pisze: wtorek, 5 marca 2024, 12:10 3. Gdzie sie podzialy te Zaory, Janome i Twoje, kolegi rubla, kolegi Jahu posty ze przebicie ATH przed halvingiem to fantasmagorie? Ze trzeba wyleszczyc ludzi (dlynne szachy 7D) i zaraz 30k czy 40k zobaczymy a tymczasem witamy sie z 70k?

I znowu, kolejne zdanie i znowu wycieczki osobiste. Jeszcze raz zobacze od ciebie wycieczki osobiste zaczne cie minusować. Zobacz sobie moje posty z wrzesnia czy z padziernika kiedy pisalem, ze ATH przed halvingiem jest mozliwe. Gram co widze. Ty grasz tylko up chocby mieli jutro Bitcoina zhackowac.
adamjttk pisze: wtorek, 5 marca 2024, 12:105. Jeszcze o korekcie nieuchronnej. Prosze spojrzec na wykres nvidii, netflixa, mety etc etc. Tak dla trzezwosci osadu.

Ale ja dalej uważam, że korekta jest mozliwa, tylko powiedz mi geniuszu jak chcesz to rozegrać przy takiej dynamice? To moze byc wick -20% szybkie wyciaganie, troche mulenia i idziemy wyzej. To co, polujesz na top zeby odpalic shorta? Czy sprzedajesz troche toreb zeby odkupic taniej?

Klasyczna korekta -20% kiedy ewidetnie masz czas na szukanie lokalnego dolka korekty to inna dyskusja, bo wtedy masz czas na dokupienie. Z tym, ze po takich wzrostow dla mnie np. dokupowanie nie ma sensu kiedy ladowalem torby na duzo nizszych poziomach. Co mi da np dokupienie malej paczki BTC po korekcie z 80k na 65k jezeli ladowalem sie praktycznie ile bylem w stanie na poziomie 22 czy 28k?
adamjttk pisze: wtorek, 5 marca 2024, 12:106. Ulicy zadnej tu nie ma. NIE MA. Pies z kulawa noga sie btc nie interesuje poza ludzmi z poprzednich cykli. Ulica sie pojawi po przekroczeniu okraglej setki a zacznie kupowac po 150k i dzieki niej polecimy na 200k+

Zdziwilbys sie ile ludzi w tym siedzi. Pisalem pare dni temu kiedy na poziomie chyba 57k widzialem katek oka w tramwaju jak jaka mloda dziewczyna czyta instrukcje rejestracji na ByBit. Za 3 tygodnie widze sie z duza grupa znajomych, ciekaw jestem co maja do powiedzenia.
adamjttk pisze: wtorek, 5 marca 2024, 12:107. Moje fusy - pierwsza korekta o powiedzmy 30% czy 40% bedzie tuz przed 100k, tam bedxie bardxo duzo odob realixowac 400-500% zysku z zakupow 17-25k sprzed 2 lat.

Moge sie nawet zgodzic. Zreszta z tego co zauwazylem, hodlerzy chca sie zaczac wypakowywac po przebiicu ATH paczkami a wiekszosc (przynajmniej jeszcze jakis czas temu) obstawiala top na poziomie 75-120k. Dlatego dla mnie przebicie 100k bezposrednio z tego miejsca to "kaplica" - czyli po prostu zmierzamy do topu i konczymy zabawe.

Początkujący
Posty: 105
Rejestracja: 5 listopada 2022
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Hoyden » wtorek, 5 marca 2024, 14:15

Pleasek89 pisze: wtorek, 5 marca 2024, 11:55
Hoyden pisze: wtorek, 5 marca 2024, 01:37bohater naszej opowieści mięknie - to co już nie ma zapewnień o spadku do 20-30 k w ciągu 2-3 miesięcy ?
Tak, możliwość = gwarancja. Weź idź kup sobie słownik języka polskiego, bo dalej posty o możliwości spadków interpretujesz jako pewniak. Nic nigdy nie jest pewne na rynkach. Na chyba, że dla ciebie strażniku szklanej kuli.
Hoyden pisze: wtorek, 5 marca 2024, 01:37to teraz bezpiecznie rozpatrujemy 2 scenariusze co ?aaa to omów ten drugi scenariusz bo jakoś słabo go opisałeś - " albo idziemy stąd prosto na szczyt tego cyklu." tzn do czego idziemy ?
xDDD

O ATH przed halvingiem czy podwójnej bańce pisałem pierwszy na forum jak jeszcze było 2 (czy początki 3) z przodu kiedy jeszcze miałeś pełne gacie i p***doliłeś, że bessa jeszcze może potrwać. Odświeżyć ci pamięć?
Hoyden pisze: wtorek, 5 marca 2024, 01:37konkrety proszę pana , to jest poważne forum nie piaskownica dla dzieci
Od konkretów to jesteś ty geniuszu, ewidentnie wiesz gdzie będzie top, którego dnia i co się wydarzy na kursie krok po kroku. Pisałem o możliwości korekty, bo nie pasowały mi tak szybkie szybkie i dynamicznie wzrosty (ale powtarzam MILIONOWY raz - niczego nie sprzedałem na holda, po prostu wycofałem się z tradingu), scenariusz się nie sprawdził to dostosowuję się do nowej sytuacji. W przeciwieństwie do ciebie, bo tańczysz jak ci grają a rżniesz cwaniaka i choćby nagle walnęło o 50% to i tak byś japy nie zamknął i uważał, że masz rację.
Możesz przwertować forum jak ja i znaleźć coś na mnie skoro to insynuujesz to odśwież mi pamięć :-)bo z tego co ja pamiętam to od początku tego forum jak się zacząłem tu udzielać od jakiegoś czasu to pisałem zawsze o 4 letnich cyklach i tego co z nich wynika , a bessa się skończyła gdzieś w połowie 2023 r, na wakacje wraz z ogłoszeniem wejscia ETF i za częła się zwykla nudna konsolidacja o któej też nie raz pisałem, i ta też moim zdaniem się właśnie niedawno skończyła co widać po tym jak zachwuje się btc - idzie jak po sznurku :) A ty dalej walisz swoje dogmady o jakieś magicznej korekcie, tylko ją teraz musiałeś przesunąć w czasie oczywiście i dla bezpieczeństwa piszesz o 3 miesiącach aby CIę nikt nie zdążył wypunktować.
A ja ci powiem co będzie - zaglądam w tą swoją magiczną kulę i już mówię - miną te 3 miesiące i powiedzmy w czerwcu znowu wycofasz się ze wszystkiego i znowu napiszesz o wysokiejkorekcie ( no jakaś tam w końcu będzie i to nie raz :) i ustawisz ją znowu za 3 miesiące np na sierpień albo wrzesień - i tak w kółko. Będziemy bić tą pianę pewnie do pierwszej poważnej korekty na przełomie może roku a może stycznia 2025 jak to zwykle bywa w cyklach . A potem w hossie oczywiście korekty i po 30 - 40 % się będą mogły zdarzyć, tak jak zwykle ale zostaną szybko wyjaśnione przez rynek, aczkolwiek w przypadku ETF nie sądzę że do końca 2025 r - a właściwie jesieni jak zacznie się bessa może - nie zobaczymy większych korekt niż 20 % max. oczywiście tutaj to już ja sobie tak gdybam.
Niech walnie 50 % to ci przyznam rację panie bohaterze tej opowieści :) jest na to jakaś szansa - oczywiście powiedzmy 10 % ? czarny łabędź ? możliwe . i nawet jakby się taki pojawił jak covid w 2020 to zostałby pewnie szybko wyjasniony w ciągu 3 miesięcy albo szybciej i kurs by wrócił na swoje tory. Tak są PEWNE rzeczy PEWNE :-) jak to że co 4 lata btc rośnie i nie spada i nie widać tego końca bo są na to matematyczne i fizyczne dowody że tak się to utrzyma jeszcze dłuuuuuggggoooooo .

Początkujący
Posty: 483
Rejestracja: 5 listopada 2015
Reputacja: 303
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: szajsiwo » wtorek, 5 marca 2024, 14:26

a tymczasem..korekta i..po korekcie. czas na atak na ATH :D

Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2309
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3487
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pleasek89 » wtorek, 5 marca 2024, 14:28

Hoyden pisze: wtorek, 5 marca 2024, 14:15A ty dalej walisz swoje dogmady o jakieś magicznej korekcie,
Nie no k***a idziemy stąd bezpośrednio na 300k, kurs już nigdy nie spadnie, no chyba, że z 300k na 293k po czy idziemy na milion. Tusk zacznie się bić z Merkel o ostatniego Bitcoina. :mrgreen:

Czy ciebie człowieku trochę nie odkleiło?
Hoyden pisze: wtorek, 5 marca 2024, 14:15A ja ci powiem co będzie - zaglądam w tą swoją magiczną kulę i już mówię - miną te 3 miesiące i powiedzmy w czerwcu znowu wycofasz się ze wszystkiego i znowu napiszesz o wysokiej korekcie ( no jakaś tam w końcu będzie i to nie raz i ustawisz ją znowu za 3 miesiące np na sierpień albo wrzesień - i tak w kółko. Będziemy bić tą pianę pewnie do pierwszej poważnej korekty na przełomie może roku a może stycznia 2025 jak to zwykle bywa w cyklach . A potem w hossie oczywiście korekty i po 30 - 40 % się będą mogły zdarzyć, tak jak zwykle ale zostaną szybko wyjaśnione przez rynek, aczkolwiek w przypadku ETF nie sądzę że do końca 2025 r - a właściwie jesieni jak zacznie się bessa może - nie zobaczymy większych korekt niż 20 % max. oczywiście tutaj to już ja sobie tak gdybam.
Stary będę płakał niesamowicie jak jakiś forumowy random mi to wypomni. Generalnie jak ktokolwiek śmie pisać o spadkach?
Obrazek
Numery do totka możesz podać?

I nie nie, nie gdybaj sobie. Ty WIESZ.
Hoyden pisze: wtorek, 5 marca 2024, 14:15Tak są PEWNE rzeczy PEWNE jak to że co 4 lata btc rośnie i nie spada i nie widać tego końca bo są na to matematyczne i fizyczne dowody że tak się to utrzyma jeszcze dłuuuuuggggoooooo .
Odkleiło typa :mrgreen:

Myślę, że z adamem przeholdujecie grubo tą hossę.
Ostatnio zmieniony wtorek, 5 marca 2024, 14:38 przez Pleasek89, łącznie zmieniany 3 razy.

Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: 16 kwietnia 2021
Reputacja: 47
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: dopra » wtorek, 5 marca 2024, 14:29

widzę, że dominują dwa scenariusze, przeważa to the moon. niestety muszę się zgodzić z @Pleasek89 nic nie rośnie wiecznie, tak samo jak nic nie spada do zera (poza małymi wyjątkami jak firma upada).

Myślę, że kubeł zimnej wody by się co poniektórym przydał. Dynamiczne wzrosty = dynamiczne spadki. Tak było zawsze. Czy już teraz? A tego to nikt nie wie. Z jakiego poziomu? gdybym znał odpowiedź na to pytanie to bym był milionerem, a nie jestem.

Rynek wyjaśni wszystkich, już wyjaśnił tych co na 16k pisali o spadkach na 10k, jak i tych co widzą rajd do 300k bez korekt.

Początkujący
Posty: 173
Rejestracja: 21 stycznia 2023
Reputacja: 263
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: rubel2 » wtorek, 5 marca 2024, 14:30

Hoyden pisze: wtorek, 5 marca 2024, 14:15pisałem zawsze o 4 letnich cyklach i tego co z nich wynika , a bessa się skończyła gdzieś w połowie 2023 r
o kurde, a mógłbyś coś o tym więcej napisać? Może to być ciekawe. Będę wdzięczny!

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7642
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12857
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » wtorek, 5 marca 2024, 14:33

Eksperci od korekty, to dokąd spadnie jak już ona przyjdzie?

Dodano po 2 minutach 25 sekundach:
Ja tu widzę przekrzykiwanie od paru stron korekta albo mun ale bez konkretów.
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Początkujący
Posty: 173
Rejestracja: 21 stycznia 2023
Reputacja: 263
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: rubel2 » wtorek, 5 marca 2024, 14:39

ergorg pisze: wtorek, 5 marca 2024, 14:36mun ale bez konkretów.
jak to bez konkretów. Mun prze 3 miesiace 120-140k i koniec. 8-)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2309
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3487
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pleasek89 » wtorek, 5 marca 2024, 14:41

ergorg pisze: wtorek, 5 marca 2024, 14:36Eksperci od korekty, to dokąd spadnie jak już ona przyjdzie?

Ja tu widzę przekrzykiwanie od paru stron korekta albo mun ale bez konkretów.
Teraz to jest loteria. Przy takiej dynamice to nawet dźwigni bym unikał.

Generalnie jeden powie, że już, drugi, że 85k a Hoyden powie, że 300k i wiadomo, że tylko Hoyden ma rację. ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7642
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12857
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » wtorek, 5 marca 2024, 15:01

Mój plan na ten moment to sprzedaż w okolicach 90k$ 1/3 BTC. Ciekawe czy uda się do halvingu.
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1826
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1578
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: bitup » wtorek, 5 marca 2024, 15:05

ergorg pisze: wtorek, 5 marca 2024, 14:36Eksperci od korekty, to dokąd spadnie jak już ona przyjdzie?
ergorg pisze: piątek, 1 marca 2024, 16:42Zamknąłem L na bicie bo coś mi nie pasuje. Otworzę ponownie poniżej 60k, najlepiej 58k$.
bitup pisze: piątek, 1 marca 2024, 17:00long

ta tu to wcale nie ma kabaretu , sami specjaliści i do tego nie awanturujący się , w krawatach lol
ergorg pisze: wtorek, 5 marca 2024, 15:09 Ja milczę od dłuższego czasu ale jak chcesz to mogę wrócić do wyjaśniani twoich płaczy i kocopołów.

groźby :shock: i to takie , na forum i jeszcze mnie minusem postrasz to nie przetrzymie lol @anagamidev tu zamykałem , najcenniejsza obserwacja z czytania tego forum to obserwacja że wszyscy raczej najbardziej lubią czytać swoje własne posty lol i sami się cytować później jacy to są przezajebiści
viewtopic.php?f=27&t=25968&start=84720#p780222
Ostatnio zmieniony wtorek, 5 marca 2024, 15:15 przez bitup, łącznie zmieniany 1 raz.
najzabawniejszy MEMcoin btc trwa https://mempool.space :arrow: za nim POS MEMcoin eth https://etherscan.io/gastracker

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7642
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12857
Reputacja postu: 
16
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » wtorek, 5 marca 2024, 15:07

@bitup, wycinasz z kontekstu, napisałem, że zamykam bo chcę mieć weekend bez wykresów.
ergorg pisze: piątek, 1 marca 2024, 17:12 ja na lewarze gram pozycje krótkoterminowe, weekend się zaczyna, nie chcę patrzeć w telefon co chwilę. Jeśli nie wybiją do niedzieli albo będą niżej to ponowię po prostu.
Dla twojej informacji mam kolejnego longa ale nie chce mi się tutaj pisać o wszystkich swoich pozycjach day teadingowych.

Dodano po 2 minutach 16 sekundach:
Ja milczę od dłuższego czasu ale jak chcesz to mogę wrócić do wyjaśniani twoich płaczy i kocopołów.
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Początkujący
Posty: 173
Rejestracja: 21 stycznia 2023
Reputacja: 263
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: rubel2 » wtorek, 5 marca 2024, 15:17

bitup pisze: wtorek, 5 marca 2024, 15:05najcenniejsza obserwacja z czytania tego forum to obserwacja że wszyscy raczej najbardziej lubią czytać swoje własne posty
no ja lubię bo się weryfikuję i jest to dobra forma edukacji i autorefleksji. Po to tu w ogóle piszę, bo nie chcę sam do siebie, do zeszytu. To jedyny powód.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
7
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » wtorek, 5 marca 2024, 15:26

bitup pisze: wtorek, 5 marca 2024, 15:05@anagamidev tu zamykałem , najcenniejsza obserwacja z czytania tego forum to obserwacja że wszyscy raczej najbardziej lubią czytać swoje własne posty lol i sami się cytować później jacy to są przezajebiści
Coś w tym jest :D Aczkolwiek uważam, że Ty za bardzo nie masz się czym tutaj poszczycić, poza sowimi groszowymi pozycjami :D Przez całą bessę i w ogóle od kiedy pamiętam odradzałeś kupno BTC, siałeś niemiłosierny FUD, zamiast zachęcać nowych do inwestowania, gdzie jest najmniejsze ryzyko :D Pewnie ktoś Ciebie posłuchał i pozbawiłeś kilka osób milionerstwa czy tych 300% :D Wg. mnie lepiej zachęcać ludzi do inwestowania na dołkach wtedy może i przehodlują całą hossę, ale przynajmniej będą mieli pozytywne wrażenia :D

A Ty teraz longujesz na szczytach i naganiasz tym samym na longowanie :D Ja uważam, że Ciebie nie warto za bardzo czytać, bo też przekręcasz argumenty i czasem gryziesz własny ogon :D Poza tym jesteś promotorem scam'u BSV, a twierdzisz, że crypto jest takie złe, BTC jest zły, jak praktycznie ma ten sam kod, poz tym, że ma wyższe fee, bo używa go miliony ludzi na świecie :D A BSV jest kopany przez garstkę ludzi z zerową decentralizacją :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 173
Rejestracja: 21 stycznia 2023
Reputacja: 263
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: rubel2 » wtorek, 5 marca 2024, 15:30

anagamidev pisze: wtorek, 5 marca 2024, 15:26A Ty teraz longujesz na szczytach
Czyli co, chcesz powiedzieć że mamy szczyty teraz?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » wtorek, 5 marca 2024, 15:33

@rubel2 nie wiem tego, po prostu idzie pionowo, żeby utrzymać tą dynamikę to mogą być szybkie wahania wyleszczające, mocno w dół i kolejny szybki szczyt, co na dźwigni może być zabójcze :D Wystarczy prześledzić parę wykresów jak to może wyglądać :D

Ogólnie uważam, że weszliśmy w fazę instytucjonalną i będzie 7 lat pompowania, a w zasadzie jeśli faza stealh trwała 14 lat, to ta kolejna też może tyle potrwać albo nawet 20 lat i sięgniemy po miliony :D A krótkoterminowo to liczę na techniczne 81k$ :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1826
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1578
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: bitup » wtorek, 5 marca 2024, 15:43

anagamidev pisze: wtorek, 5 marca 2024, 15:26pozbawiłeś kilka osób milionerstwa czy tych 300%
anagamidev pisze: wtorek, 5 marca 2024, 15:26promotorem scam'u BSV, a twierdzisz, że crypto jest takie złe, BTC jest zły,

BSV od czerwca 2023 690 % ;) i ma tę wyższość że nie jest tylko altem wymyślonym słowem przez maxi btc , jest arcy scamem :lol: a że jest skalowalny i poprawione w kodzie zostało co dev btc zjebali , no to jest poprostu fakt
anagamidev pisze: wtorek, 5 marca 2024, 15:26jesteś promotorem scam'u

cały rynek kryptowalut zachowując względność postrzegania to scam i kasyno
większą adopcję na świecie ma puszka Coca Coli :arrow: wymienisz ją na całym globie na co chcesz ;)
anagamidev pisze: wtorek, 5 marca 2024, 15:26A BSV jest kopany przez garstkę ludzi z zerową decentralizacją :D

btc przez nikogo :arrow: przez przemysłowe kopalnie z Nasdaqa
najzabawniejszy MEMcoin btc trwa https://mempool.space :arrow: za nim POS MEMcoin eth https://etherscan.io/gastracker

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 181
Rejestracja: 27 września 2023
Reputacja: 185
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: mess_on_a_mission » wtorek, 5 marca 2024, 15:48

@ergorg to co z tymi kanałami w log? bedzie co z tego czy nie bedzie

uprzednio po wyjściu z ostatniej konsoli ma2 8h dzielnie trzymała cały uptrend, jesteśmy dopiero na niebieskiej kresce/ath ?

SVG Image

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » wtorek, 5 marca 2024, 15:49

bitup pisze: wtorek, 5 marca 2024, 15:43BSV od czerwca 2023 690 %
A Solanka zrobiła 1600% i co z tego, jak coś spadło 90% to łatwiej wybić takie procenty :D Crypto to nie kasyno, należy je tylko zrozumieć i po prostu pokazywać ludziom jak można coś uszczknąć :D Po prostu filozofię inwestowania, a nie, że wejdą na szczytach i zostają z poczuciem, że tylko można stracić :D
Spoiler:
anagamidev pisze: poniedziałek, 20 lutego 2023, 09:29 SOL/USDT, 1d :D Solanka wygląda ciekawie, teoretycznie cup and handle się wyrysowało, i teraz powinien być w miarę pionowy wystrzał na dniach :D A swego czasu był potężny FUD nawet tu na forum :D

dondziadzia pisze: czwartek, 10 listopada 2022, 08:14
anagamidev pisze: czwartek, 10 listopada 2022, 00:45no teraz nic dobrego nie usłyszysz ani nie uwierzysz to co Ci napiszę, bo jest bessa i jest tylko FUD, ale teraz długoterminowo ryzyko jest minimalne, w przeciwieństwie kiedy była hossa i było 1000% wyżej wtedy ryzyko wtopy długoterminowej wynosiło 100%, a dziś ta wtopa się zrealizowała Teraz należy inwestować i dużo projektów jest legitnych i perspektywicznych, a realizacja ich wartości będzie za kilka lat x10-100 wyżej na szczytach kolejnej hossy, ceny obecne będą marzeniem ściętej głowy Solana FTW, ale jak mówię tutaj jeszcze może się przecenić
Ale po co łapać takie zgniłe jajo skoro ma się do wyboru solidne projekty, które też są obecnie przecenione? Solana technologicznie wyglądała słabo od zawsze i poszła mocno w górę głównie dzięki pleckom w postaci FTX. Oczywiście cenowo może odbić ale raczej traktowałbym to jako dead cat bounce :lol:
Do tego krążą w necie plotki (na tę chwilę jeszcze niepotwierdzone na 100%), że całe solBTC i solETH nie ma pokrycia w prawdziwym BTC i ETH. Podobno drukowali to bez collaterala...
Spoiler:
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7642
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12857
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » wtorek, 5 marca 2024, 16:00

niecałe 200$ do ATH na binance spot.
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 33 gości