Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Początkujący
Posty: 105
Rejestracja: 5 listopada 2022
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Hoyden » niedziela, 3 marca 2024, 13:48

Gural pisze: sobota, 2 marca 2024, 21:05 Co by było gdyby nie te etf na bitcoinie, żeby się tylko nie okazało że fundusze zostaną na rynku ;p


Nuda na rynku, ile jeszcze podbija cenę do góry za nim przyjdzie ulica i powie ze drogo i polecą w zloto albo jakie srebro 😜

Gaduła jestem na codzień, dużo gadam z ludźmi i wam powiem ze ludzie wola skupywać stare samochody nawet motorynki zamiast naszego bitcoina ;p

Ciekaw jestem rozwoju sytuacji bo narazie nudno 😉 duzi pchają dolarsy, a mali czekają na btc po 100k 😀
na razie to trwa odpływ funduszy ze złota do krypto właśnie. albo powiedzmy przeważa napływ kapitału do krypto niż do złota.

Dodano po 4 minutach 43 sekundach:
grzeg pisze: niedziela, 3 marca 2024, 02:38
bitup pisze: niedziela, 3 marca 2024, 00:57zrobili te wasze 12 miesięczne wspinaczki w 5 godzin
Oooo to pewnie też już jesteście pod ATH tak jak Bitcoin, prawda? xD

Jesteś fanatykiem. Zamiast się cieszyć, że BTC idzie do góry i dzięki temu cały rynek krypto również, to próbujesz bezskutecznie ludziom obrzydzić BTC licząc, że ktoś przejdzie na te podróby Bitcoina. Takie oryginalne te bch i bsv, że nawet nazwy nie potrafiły wymyślić swojej tylko muszą mieć "Bitcoin" w nazwie żeby ktoś się pomylił i przypadkiem to kupił.
Zarobiłeś? Super, gratuluję, ale stało się to dzięki Bitcoinowi i powinieneś mu za to być wdzięczny, bo gdyby szorował po dnie, to żadna z Twoich monet nie kosztowałaby tyle ile obecnie.

bitup pisze: niedziela, 3 marca 2024, 00:57takie jest zainteresowanie btc po 62000 $ lol
To samo pisałeś na 20k, to samo pisałeś na 30k, to samo piszesz teraz i tak samo będziesz pisać jak BTC będzie po 100k. Nie ma zainteresowania Bitcoinem, żadnego, jest dokładnie tak jak piszesz :lol: :lol:
no więc właśnie dobrze ktoś tu wreszcie napisał - ludzie zapominają o czymś tak oczywistym jak pary BTC do altów. kompletnie zapominaja o tym fakcie. Nawet eth jest zależne od bitcoina i ciągle w parze btc/eth jest mocno zmienne w momencie jak spada btc to eth spadało zawsze bardziej no bo nie dość że do dolara spada to spada też do btc, a jak rośnie btc to eth czy inne alty rosną wolniej niż w przypadku spadków. to też oczywiście zależy od tego czy w danym momencie rynek np właśnie nie spierdziela z btc do altów albo na odwrót .

Początkujący
Posty: 220
Rejestracja: 10 lutego 2018
Reputacja: 60
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: atlas1234 » niedziela, 3 marca 2024, 17:08

W tej chwili to też alty szczególnie nowe mają z czego spadać trzeba uważać i na ewentualnej korekcie odkupić

Eth
Orator
Awatar użytkownika
Posty: 750
Rejestracja: 7 lipca 2017
Reputacja: 396
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Eth » niedziela, 3 marca 2024, 17:15

Ale widzisz jaka jest narracja, że teraz tylko moon i 100, 200 a może 300 k$.
Schłodzenie potrzebne. Wystarczy popatrzeć na 1M, 1T - oba przegrzane, aż czerwone.
Korekta na BTC do okolic 54k$ bardzo wskazana. Wtedy jak uklepie wsparcie można coś tam altach kupować.

Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: 6 stycznia 2024
Reputacja: 67
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: pomocny » niedziela, 3 marca 2024, 18:15

Eth pisze: niedziela, 3 marca 2024, 17:15Korekta na BTC do okolic 54k$ bardzo wskazana. Wtedy jak uklepie wsparcie można coś tam altach kupować.
W teorii to wygląda dobrze. Natomiast z mojej praktyki wynika, że nawet po korekcie, alty nie wrócą do poziomów na których je kupowałem. Jak ktoś cały czas siedział tylko w btc, to pół biedy (bo bitek też sporo urósł, ale mniej niż te najbardziej trendujące nowe alty) - gorzej, jak ktoś w stablach czeka na kupno altów.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9218
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7048
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » poniedziałek, 4 marca 2024, 01:47

Nowy szczyt, ale moc :D

### edited: 2024-03-04 09:08 ###
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 1752
Rejestracja: 8 grudnia 2020
Reputacja: 458
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: fetek » poniedziałek, 4 marca 2024, 09:09

dla mnie to jest nie grywalne, za duże ryzyko.

Początkujący
Posty: 489
Rejestracja: 17 czerwca 2022
Reputacja: 405
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adamjttk » poniedziałek, 4 marca 2024, 09:40

Haha, poltora tygodnia mnie nie bylo i widze miny nietegie. Nie dali sie obkupic za 35k na miesiac przed halvingiem?No niemozliwe, kto by sie spodziewal?
Poczekajcie za miesiac jak halving bedzie i jak grayscale sie wyprzeda, zacznie zapier** dwa razy szybciej.
Pierwsza solidna korekta bedzie na 90-95k imho, tam bedzie duzo osob realizowac zyski, teraz pies z kulawa noga nie chce oddawac coinow.

Zdanie podtrzymuje, do konca roku minimum nalezy trzymac spot, tutaj bedzie niemilosierny szok podazowy, jak sie zgra z obnizaniem stop przez fed to 200k w tym cyklu zobaczymy, idzie jak po sznurku.

Ps ulicy tu dalej nie ma, na razie jest cisza w mainstreamie, ulica sie pojawi na 120-150k i zaniedie nas na ostatniej fali banki na poziomy 200k+
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 4 marca 2024, 09:46 przez adamjttk, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7646
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12877
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » poniedziałek, 4 marca 2024, 09:42

ATH w tym tygodniu?

Dodano po 10 minutach 18 sekundach:
adamjttk pisze: poniedziałek, 4 marca 2024, 09:40Ps ulicy tu dalej nie ma, na razie jest cisza w mainstreamie, ulica sie pojawi na 120-150k i zaniedie nas na ostatniej fali banki na poziomy 200k+


Ulica już jest jakiś czas, obłożenie w kantorach trwa od listopada/grudnia. Do mnie wypisują znajomi, nagle sobie przypomnieli o krypto, czy to już czas.
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Posty: 1270
Rejestracja: 29 grudnia 2013
Reputacja: 842
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Vilv » poniedziałek, 4 marca 2024, 10:16

ergorg pisze: poniedziałek, 4 marca 2024, 09:53Ulica już jest jakiś czas, obłożenie w kantorach trwa od listopada/grudnia. Do mnie wypisują znajomi, nagle sobie przypomnieli o krypto, czy to już czas.
Z mojego doświadczenia wygląda to jednak jeszcze na małe zainteresowanie ulicy. Nikt nie chce gadać o krypto i nie jest zainteresowany. Dziś może ATH więc zaraz zrobi się ogromny szum to napłynie narybek :D.

Początkujący
Posty: 332
Rejestracja: 14 czerwca 2017
Reputacja: 316
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: odoja » poniedziałek, 4 marca 2024, 10:49

Jak dobrze pójdzie, to poprzednia hossa na altach wypadnie blado przy nadchodzącej... 8-) :lol: każdy praktycznie dostanie jakiś godny skrawek. Fajny poniedziałek :). 2k z haczkiem i lądujemy na ziemi niczyjej :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 81
Rejestracja: 26 listopada 2020
Reputacja: 50
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Mandigal » poniedziałek, 4 marca 2024, 12:03

Panowie mam pytanie do bardziej doświadczonych na tym rynku ode mnie. Macie z góry ustalone poziomy wyjścia? Jeśli tak to jakie? ;) Czy bardziej trzymacie się obserwacji tego co się dzieje i na tej podstawie planujecie realizować zyski? Oczywiście chodzi mi o sam spot.

Pytam bo coraz bardziej zbliżam się do moich poziomów wyjścia. Tak skrupulatnie obliczoych w czasie bessy I... trochę zgłupiałem bo..."to już teraz? tak szybko?" :)

Początkujący
Posty: 258
Rejestracja: 21 stycznia 2018
Reputacja: 90
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: pabblo_pl » poniedziałek, 4 marca 2024, 12:12

atlas1234 pisze: niedziela, 3 marca 2024, 17:08 W tej chwili to też alty szczególnie nowe mają z czego spadać trzeba uważać i na ewentualnej korekcie odkupić
Tak, czekaj na korektę ;)

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 8 grudnia 2013
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: zenon246 » poniedziałek, 4 marca 2024, 12:20

Mandigal pisze: poniedziałek, 4 marca 2024, 12:03 Panowie mam pytanie do bardziej doświadczonych na tym rynku ode mnie. Macie z góry ustalone poziomy wyjścia? Jeśli tak to jakie? ;) Czy bardziej trzymacie się obserwacji tego co się dzieje i na tej podstawie planujecie realizować zyski? Oczywiście chodzi mi o sam spot.

Pytam bo coraz bardziej zbliżam się do moich poziomów wyjścia. Tak skrupulatnie obliczoych w czasie bessy I... trochę zgłupiałem bo..."to już teraz? tak szybko?" :)
Ja zaplanowałem podczas poprzedniej hossy takie poziomy i trzymam się ich w tej hossie:
-sprzedaż 10% BTC za 80k
-sprzedaż 10% BTC za 100k (10% od ilości początkowej, czyli tyle samo co za 80k)
-dalej będę dostosowywał systematycznie, wstępnie co 20k, ale nie wiem czy będzie to nadal 10% czy mniej/więcej

Progi mam tylko dla BTC bo to stanowi 90% mojego portfela. Resztę będę trochę improwizował bo na razie sam nie wiem. Zwłaszcza mam ukiszone LTC od wielu lat, ale nie wiem jak je rozplanować.

Ale też jestem bardzo zaskoczony tym tempem. Raczej spodziewałem sie, że może jesienią zbliżymy się do tych poziomów, ale obecnie to 80k może nas zaskoczyć w przyszłą środę...
Też chętnie posłucham jakie macie poziomy, zwłaszcza holderzy.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 240
Rejestracja: 30 listopada 2017
Reputacja: 198
Reputacja postu: 
8
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Yogi77 » poniedziałek, 4 marca 2024, 13:50

grzeg pisze: niedziela, 3 marca 2024, 02:38
bitup pisze: niedziela, 3 marca 2024, 00:57zrobili te wasze 12 miesięczne wspinaczki w 5 godzin
Oooo to pewnie też już jesteście pod ATH tak jak Bitcoin, prawda? xD

Jesteś fanatykiem. Zamiast się cieszyć, że BTC idzie do góry i dzięki temu cały rynek krypto również, to próbujesz bezskutecznie ludziom obrzydzić BTC licząc, że ktoś przejdzie na te podróby Bitcoina. Takie oryginalne te bch i bsv, że nawet nazwy nie potrafiły wymyślić swojej
Mi się wydaje, że bitup / socjolog to jest ten typ człowieka, który był na rynku dość wcześnie, miał kiedyś sporo BTC, ale wyprzedał się do zera gdy był po 1000 zł i teraz boli trochę pupcia :D :D

Początkujący
Posty: 173
Rejestracja: 21 stycznia 2023
Reputacja: 263
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: rubel2 » poniedziałek, 4 marca 2024, 14:23

A ja wam powiem tak. Jeśli będziemy dalej zapierdalać bez większych korekt, na co jest duża szansa, to 80-90k zobaczymy jeszcze w tym miesiącu. 3 miesiące i koniec zabawy. Nie jestem moon ale tak to wygląda. Bez odbioru.

Dodano po 37 sekundach:
ergorg pisze: poniedziałek, 4 marca 2024, 09:53Ulica już jest jakiś czas
my wszyscy tutaj jesteśmy ulica 8-)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 852
Rejestracja: 26 marca 2020
Reputacja: 489
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Lord_Bafford » poniedziałek, 4 marca 2024, 15:46

Już o włos od przebicia ATH. Ciekawe gdzie to wystrzeli.

Początkujący
Posty: 258
Rejestracja: 21 stycznia 2018
Reputacja: 90
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: pabblo_pl » poniedziałek, 4 marca 2024, 15:50

Lord_Bafford pisze: poniedziałek, 4 marca 2024, 15:46Już o włos od przebicia ATH. Ciekawe gdzie to wystrzeli.

No jak gdzie w kierunku 30K ;)

Początkujący
Posty: 489
Rejestracja: 17 czerwca 2022
Reputacja: 405
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adamjttk » poniedziałek, 4 marca 2024, 15:50

rubel2 pisze: poniedziałek, 4 marca 2024, 14:24wam powiem tak. Jeśli będziemy dalej zapierdalać bez większych korekt, na co jest duża szansa... 3 miesiące i koniec zabawy
Bzdura bez poparcia w rzeczywistosci.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9218
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7048
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » poniedziałek, 4 marca 2024, 15:50

@Lord_Bafford pewnie będzie ostra jazda bez trzymanki :D W Japonii już mają 10M :D A kiedyś 1BTC był wart 1 yena :D


Ostatnio zmieniony poniedziałek, 4 marca 2024, 15:58 przez anagamidev, łącznie zmieniany 2 razy.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 105
Rejestracja: 5 listopada 2022
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Hoyden » poniedziałek, 4 marca 2024, 15:52

Mandigal pisze: poniedziałek, 4 marca 2024, 12:03 Panowie mam pytanie do bardziej doświadczonych na tym rynku ode mnie. Macie z góry ustalone poziomy wyjścia? Jeśli tak to jakie? ;) Czy bardziej trzymacie się obserwacji tego co się dzieje i na tej podstawie planujecie realizować zyski? Oczywiście chodzi mi o sam spot.

Pytam bo coraz bardziej zbliżam się do moich poziomów wyjścia. Tak skrupulatnie obliczoych w czasie bessy I... trochę zgłupiałem bo..."to już teraz? tak szybko?" :)
Poziomy to lato 2025 r albo jesien 2025 r. nie ma innych poziomów. i nie było. Pewnie ci napiszą o stylu koniecznego który kazał wychodzić pół czy nawet rok wcześniej o 10 % przy pewnych wartościach BTC - to jest bzdura jak dla mnie . Patrzy się nie na poziomu kursu a bardziej na CZAS w jakim się znajdujemy w cyklu i odnosząc się do aktualnego poziomu kursu podejmuje decyzję.

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości