Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Początkujący
Posty: 483
Rejestracja: 5 listopada 2015
Reputacja: 303
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: szajsiwo » piątek, 1 marca 2024, 15:06

@bitup nikt ci nie mowi ze masz cokolwiek chwalic. Tylko skoncz z ta bezsensowna notoryczna krytyka. tyle.

Początkujący
Posty: 173
Rejestracja: 21 stycznia 2023
Reputacja: 263
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: rubel2 » piątek, 1 marca 2024, 15:20

bitup pisze: piątek, 1 marca 2024, 15:05ale btc jest do dupy
a tak zapytam z ciekawości, jaki powinien być żeby nie być do dupy?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3116
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1117
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: CzarnaOwca » piątek, 1 marca 2024, 15:26

@rubel2 szybki i tani? Jednocześnie.
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Początkujący
Posty: 148
Rejestracja: 11 marca 2021
Reputacja: 72
Reputacja postu: 
11
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: WojciechT » piątek, 1 marca 2024, 15:31

BTC nigdy nie zastąpi fiatów, a co najwyżej pojawi się narodowa elektroniczna waluta.
Gural pisze: piątek, 1 marca 2024, 11:44Nie znam jeszcze nikogo, żeby ktoś coś kupował za krypto, no chyba że dawno na darknecie dopalacze

Jak nie chce, aby "ktoś" wiedział w co inwestuję i ile, to płacę BTC np. złoto, srebro itp.

Jeżeli chodzi o kurs,to sprzedałem 70% tego co posiadam (ładowałem się nisko, czyli na poziomie 35K - 16K). Nie wiem, kurs wysoki, a w społeczeństwie podniecenia żadnego. Pisząc o społeczeństwie mam na myśli przeciętnych Polaków, którzy podczas ostatniej bańki o BTC rozmawiali praktycznie wszędzie nawet w kolejkach do kasy w Lidlu. w TVNie i Polsacie pojawiały się dyskusje na ten temat, a teraz nic... Nie ma ulicy, nie ma nowego ATH - tak to sobie wymyśliłem.
Moim zdaniem brakuje domowych kopaczy, bo to oni wywindowali ceny kart graficznych do chorych wartości i ten fakt determinował dyskusje. Część ludzi wychodziła z założenia, że skoro im opłaca się kupować karty po 13 ooo, to oni też tak chcą i wchodzili w krypto. Jak pękała banka na 68K to panowała atmosfera praktycznie taka sam jak teraz. Jedni pisali o 100K, a byli nawet tacy, którzy czekali na milion, a ostatecznie z 68K skończyło się na 16K.
W każdym razie obecnie panujący optymizm nie przemawia do mnie.
Ostatnio zmieniony piątek, 1 marca 2024, 15:33 przez WojciechT, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 212
Rejestracja: 30 listopada 2017
Reputacja: 176
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Yogi77 » piątek, 1 marca 2024, 15:33

anagamidev pisze: piątek, 1 marca 2024, 14:51 Zabawa dopiero się zaczyna :D
Na podstawie czego on kolor tych kropek wyznacza?

Początkujący
Posty: 173
Rejestracja: 21 stycznia 2023
Reputacja: 263
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: rubel2 » piątek, 1 marca 2024, 15:38

@CzarnaOwca Tu mam dobrego kandydata
Obrazek

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1827
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1578
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: bitup » piątek, 1 marca 2024, 16:01

rubel2 pisze: piątek, 1 marca 2024, 15:20 a tak zapytam z ciekawości, jaki powinien być żeby nie być do dupy?
CzarnaOwca pisze: piątek, 1 marca 2024, 15:26@rubel2 szybki i tani? Jednocześnie.

Dzisiaj otwarcie SP500 przez team GBTC a Nasdaq przez team firmy miningowej , nakręcają jak potrafią . Mam wrażenie że te nieporozumienia wynikają z tego , że Wy szanowni oponenci nie rozróżniacie już technologii blockchain p2p zawartego w btc i tego co się z tym stało a tickera spekulacyjnego znacjonalizowanego przez fundusze inwestycyjne z Wall Street . Nie ma sensu pisać tego samego , wasz człowiek ,, środowisko '' to poczytajcie
1 BTC = 1 BTC
ale już ticker spekulacyjny btc nie = się technologii p2p electronic cash system
a was interesuje wyłącznie jeszcze cena $ to już kompletnie nie ma o czym gadać
najzabawniejszy MEMcoin btc trwa https://mempool.space :arrow: za nim POS MEMcoin eth https://etherscan.io/gastracker

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9210
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7041
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » piątek, 1 marca 2024, 16:09

@bitup i pod to jest cała spekulacja, czyli nie pod to co teraz, ale pod to, że za jakiś czas wszystko może się zmienić i inwestowanie w crypto będzie super przyjazne, bezpieczne i legitne :D


Spoiler:
anagamidev pisze: poniedziałek, 26 lutego 2024, 22:21
domator pisze: poniedziałek, 26 lutego 2024, 21:27Ci ktorzy - jako świerzaki - weszli 20-30% temu i z ich punktu widzenia są zarobieni.
I tak i nie, aczkolwiek wg. mnie taki świeżak usatysfakcjonowany jest dopiero jak zrobi +100-200% :D Tak naprawdę jeśli zaczęła się już ta prawdziwa hossa, a wszystko na to wskazuje, taka jak w 2016-2017 roku(chociaż nie wiem czy to jest możliwe przy takiej kapitalizacji) to ona potrwa z rok, dwa może dłużej i po prostu ludzie będą zmęczeni tymi wzrostami, starzy wyjadacze siedzący od lat będą narzekać i wręcz oburzać się na "Bitcoin'a" :D Co prawda będą zarobieni, ale jednocześnie widząc jak ich znajomi, świeżaki, bez pojęcia będą wyciągać setki tysięcy PLN czy $ zaczną się wściekać i po kolei ponownie wskakiwać i łapać ten odjeżdżający coraz dalej pociąg :D I wtedy gdzieś dopiero zacznie się bessa :D Chociaż wiadome, że tak czy siak bez zmyłek i korekt się nie obejdzie, a każda większa korekta będzie okrzykiwana początkiem bessy :D Będą leciały hasła, że mamy największą bańkę w historii i nigdy takiej nie było i nie będzie, że to tylko głupia tulpomania, itp. :D Takiej zbiorowej halucynacji jeszcze wg. mnie nie ma :D

Coinbase, znowu cup and handle i może wkrótce podwoić swoją kapitalizację :D
Spoiler:
anagamidev pisze: poniedziałek, 27 listopada 2023, 21:50 BTC/USDT, 4h, na razie spokojnie i nudnawo, RSI fajnie się wychłodziło do 30 paru, więc w zasadzie można już skupować :D


Coinbase dzisiaj mocno, wskazuje, że rynek urośnie 2-4 razy wkrótce, może więcej, o ile się utrzyma ta formacja :D
Spoiler:
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7642
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12857
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » piątek, 1 marca 2024, 16:42

Zamknąłem L na bicie bo coś mi nie pasuje. Otworzę ponownie poniżej 60k, najlepiej 58k$.
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 324
Rejestracja: 6 listopada 2017
Reputacja: 182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: _det » piątek, 1 marca 2024, 16:51

Ja S od 62k tylko nie wiem gdzie zalecimy. Bede obserwowal. Jutro w nocy moze byc 59.3k

Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. SM-M515F przy użyciu Tapatalka


Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1827
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1578
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: bitup » piątek, 1 marca 2024, 17:00

bitup pisze: piątek, 1 marca 2024, 16:01Dzisiaj otwarcie SP500 przez team GBTC a Nasdaq przez team firmy miningowej , nakręcają jak potrafią .

long
Obrazekhttps://zapodaj.net/plik-Cy25LfN4oC
najzabawniejszy MEMcoin btc trwa https://mempool.space :arrow: za nim POS MEMcoin eth https://etherscan.io/gastracker

Początkujący
Posty: 105
Rejestracja: 5 listopada 2022
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Hoyden » piątek, 1 marca 2024, 17:06

ergorg pisze: piątek, 1 marca 2024, 16:42 Zamknąłem L na bicie bo coś mi nie pasuje. Otworzę ponownie poniżej 60k, najlepiej 58k$.
ja wiem co ci nie pasuje - tzw "kiszonka" jak to nazywam - często się taka kiszonka kończy zjazdem. ale.. takie rzeczy są głownie w bessie albo w konsolidacji. ale jak zaczyna się hossa a już pompowanie bita przez etf to trzeba się zastanowić czy kiszonka nie skończy się wzrostami jak ostanio po 51-52 k siedziało ponad tydzien, nikt nie sprzedawał i jazda do góry. więc teraz może być podobnie. może , nie musi. wszystko zalezy od sentymentu rynku i okresu w jakim się znajdujemy. przemawia raczej za tym że po "kiszonce" poleci w górę. aaaa i odrazu napiszę jak Konieczny - to nie jest porada inwestycyjna tylko moje bezczelne/ aroganckie/ chamskie zdanie :-)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7642
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12857
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » piątek, 1 marca 2024, 17:12

@Hoyden, ja na lewarze gram pozycje krótkoterminowe, weekend się zaczyna, nie chcę patrzeć w telefon co chwilę. Jeśli nie wybiją do niedzieli albo będą niżej to ponowię po prostu.
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Początkujący
Posty: 173
Rejestracja: 21 stycznia 2023
Reputacja: 263
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: rubel2 » piątek, 1 marca 2024, 17:29

Hoyden pisze: piątek, 1 marca 2024, 17:06więc teraz może być podobnie
jaki poziom kolejnego wzrostu oczekujesz? Dzięki, będę wdzięczny.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1827
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1578
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: bitup » piątek, 1 marca 2024, 19:21

Zaczynamy weekend , po 20:00 komputer przechodzi w stan uśpienia
Tu jest wyczuwalny silniejszy opór , w tygodniu popatrzymy co narysują dalej
Obrazekhttps://zapodaj.net/plik-52Pb0gpM3h
najzabawniejszy MEMcoin btc trwa https://mempool.space :arrow: za nim POS MEMcoin eth https://etherscan.io/gastracker

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6746
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: BitJanusz » piątek, 1 marca 2024, 22:00

bitup pisze: piątek, 1 marca 2024, 16:01
Gościu wpadł na to po 15 latach istnienia BTC?

Kurde, zawsze mam lekki ubaw z ludzi, którzy po dekadzie na rynku odkrywają koło na nowo.


Ps. jak zaszaleją z 100+k w 2 misiące, to obniżę target do 144k :roll:
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Początkujący
Posty: 1741
Rejestracja: 8 grudnia 2020
Reputacja: 454
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: fetek » piątek, 1 marca 2024, 22:21

sorki za mały off, binance nie ma lightning network ? Chciałem zrobić przelew a w opcjach wpłaty brak.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7642
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12857
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » sobota, 2 marca 2024, 09:18

Wczoraj ETFy na minusie.

Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Początkujący
Posty: 105
Rejestracja: 5 listopada 2022
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Hoyden » sobota, 2 marca 2024, 11:01

rubel2 pisze: piątek, 1 marca 2024, 17:29
Hoyden pisze: piątek, 1 marca 2024, 17:06więc teraz może być podobnie
jaki poziom kolejnego wzrostu oczekujesz? Dzięki, będę wdzięczny.
patrzyłbym na to co działo się % w 2016 w tym samym czasie albo 2020 - tylko bez anomali covidowej. i tak mniej więcej strzelał na maj czy czerwiec. generalnie nie było żadnych spadków, szło to schodkowo do góry powoli ale do góry a wystrzeliło po halvingu właśnie ,tzn przyspieszyło ten trend. to teraz trzeba zadać sobie pytanie, czy z tych marnych 60 tys jakie mamy obecnie na początku marca, w czerwcu nie zrobi się np 80 ? trzeba zdać też sobie sprawę jaki kapitał i skąd będzie inwestował. ja nie analizuję aż tak krótkoterminowo, raczej długo, ale pewne rzeczy można przewidzieć nawet na 2-3 miesiące do przodu , no chyba że ci wskakuje jakiś naprawdę poważny czarny łabędź ... ale jak pokazał to covid - nawet on został szybko zniwelowany i wszystko wróciło na swoje tory bo taki mamy okres cyklu - początek hossy, a raczej bym powiedział wychodzenie z konsolidacji po bessie. ale etf przyspieszył pewne rzeczy albo inaczej - wywindował poziomy - cykl moim zdaniem się nie zmienił. Moje skromne predykcje ? nie zdziwił bym się jakbym zobaczył po wakacjach spokojnie 100 k i to beż żadnych większych korekt niż 10 -15 % po drodze . do końca roku może być i więcej . a potem mamy odbicie najlepszego roku w cyklu czyli 2017 / 2021 :) jakbym miał duuuzzzo kasy, to zapuścił bym longa na dzwigni max 10, może nawet mniejszej i zostawił to do wakacji. wyjął kase na jakieś większej korekcie, i znowu długi long i tak w kółko aż do lata 2025 r. te korekty ewidentnie teraz mogą być między zatrzymaniem skupowania przez etf btc. okresowość ? 2 miesiące ? 3 ? nie wiem. tym niech zajmą się specjaliści od wykresów :-)

Początkujący
Posty: 148
Rejestracja: 11 marca 2021
Reputacja: 72
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: WojciechT » sobota, 2 marca 2024, 11:47

Hmm, ale wszystko zależy także od tego co uznacie za początek hossy, bo przykładowo początkiem hossy można uznać czas (styczeń 2023), gdy nagle kurs skoczył z 16+K na 21K, po krótkim czasie było już 28K ( cały czas się wtedy ładowałem, bo postrzegałem to jako początek hossy). W październiku 2023 roku BTC był po 27K ( znowu się załadowałem) . W listopadzie BTC był już po 37K, w grudniu po 42K itd. Teraz jest już po 62K.
Wszyscy piszą o początku hossy i zdaje się, że jako jedyny mam wrażenie, że to jest koniec. Ładowałem się od 16K, sprzedałem po 62K - 64K. w ok. 1.5 roku zarobiłem potężne pieniądze i powinno być koniec, a wy piszecie, że to dopiero początek. :roll: Gdybym był "świeżakiem" tobym się załadował.
Zostawiłem 30%, bo zakładam ewentualne wzrosty do 70K, aby wzniecić FOMO i zachęcić do ładowania magazynów i to będzie na tyle. W żadne 100K zwyczajnie nie wierzę.
Hoyden pisze: sobota, 2 marca 2024, 11:01 nie zdziwił bym się jakbym zobaczył po wakacjach spokojnie 100 k
.. potem milion. Tego typu komentarze czytałem już w 2020 i 2021 zawsze kończyło się na spadkach pod 30K, na końcu pod 16K. Dodam, że zawsze się wtedy ładowałem i zawsze traciłem.

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: bn801 i 21 gości