Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Początkujący
Posty: 105
Rejestracja: 5 listopada 2022
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Hoyden » niedziela, 7 stycznia 2024, 23:04

Eazzy0 pisze: niedziela, 7 stycznia 2024, 19:45
Hoyden pisze: niedziela, 7 stycznia 2024, 15:26ty tak na serio ? i nie tylko ty bo już ktoś mnie próbował anomalią covidową też podważyć moje argumenty
Ale Ty sam podważasz swoje argumenty pisząc że coś się nigdy nie wydarzyło uznając coś za anomalie po wydarzeniu jakby jej nie było :) Ja nie patrzę na jakieś wzory, fraktale że raz spadliśmy 60% to teraz na pewno też tak będzie tylko biorę to co daje rynek. Przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem to co napisałem wyżej to może zrozumiesz o co chodzi. Chyba że uważasz że zrealizowanie 25-30% po zrobieniu 400% gdzie cały swój wkład własny masz już z boku żeby zabezpieczyć się na każdą możliwą ewentualność nawet taką na którą szansa wynosi mniej niż 1% jest złym pomysłem i słabym zarządzaniem ryzykiem.
Ale tylko anomailę możesz pokazać bo nić innego nie masz .

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2315
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3498
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pleasek89 » poniedziałek, 8 stycznia 2024, 00:46

Jak dla mnie to jest typowe robienie szumu przed hossą. Kierunek jest jeden, pytanie ilu puści jeszcze guma w majtach zanim ruszymy na dobre.

Weteran
Posty: 7536
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2789
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: pael » poniedziałek, 8 stycznia 2024, 01:37

mess_on_a_mission pisze: niedziela, 7 stycznia 2024, 22:07- zjazd większy niż korekta w uptrendzie


Dol tego kanalu to check golden crossa 1W 50/200, moze tym razem sprawdza ;-)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9214
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7042
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » poniedziałek, 8 stycznia 2024, 13:03

Mini pompka, utrzymanie 44800 teoretycznie mogłoby dawać 48k-49k$ :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 187
Rejestracja: 27 września 2023
Reputacja: 186
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: mess_on_a_mission » poniedziałek, 8 stycznia 2024, 13:29

pael pisze: poniedziałek, 8 stycznia 2024, 01:37
mess_on_a_mission pisze: niedziela, 7 stycznia 2024, 22:07- zjazd większy niż korekta w uptrendzie


Dol tego kanalu to check golden crossa 1W 50/200, moze tym razem sprawdza ;-)
mess_on_a_mission pisze: niedziela, 7 stycznia 2024, 22:07 Rozważam teraz coś takiego.

- możliwe ściągnięcie high 45+
- ściągnięcie low 40-
- trzeci szczyt 47

@pael jakby tu była zawrotka na 40 k i nowy, szybki, ale słaby szczyt na 47 to byłoby dla mnie mocnym potwierdzeniem tego scenariusza, z tym, że przy nowym szczycie dołek mógłby być wtedy wyżej w okolicach 29/30.

No i w log kanał wzrostowy jest nawet dużo ładniejszy, więc dolne ograniczenie też będę brał pod uwagę.

Póki co 45.2 nie powinniśmy pokonać.

SVG Image

SVG Image

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 849
Rejestracja: 26 marca 2020
Reputacja: 489
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Lord_Bafford » poniedziałek, 8 stycznia 2024, 18:30

@mess_on_a_mission

45.2 już przebite. Idziemy po nowe HH :D

Początkujący
Posty: 476
Rejestracja: 17 czerwca 2022
Reputacja: 398
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adamjttk » poniedziałek, 8 stycznia 2024, 18:31

Jak bedzie pozytywny news apropo tego ETFu w srode to 50k wywali w dobe, mark my words

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4690
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3500
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: shinya56 » poniedziałek, 8 stycznia 2024, 19:34

Wracając do samego ETFa to nie wiem czy to jest dobra dla nas informacja jeżeli to zaakceptują. Przecież to będzie rynek uregulowany, a wtedy zapomnijcie o szalonych wzrostach. Bitcoin rządzi się swoimi prawami, ale dlatego, że nie jest uregulowany.

Mam nadzieje, że to odrzucą, nawet kosztem spadków. Bitcoin będzie sobie podążał swoimi ścieżkami jak do tej pory.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 324
Rejestracja: 6 listopada 2017
Reputacja: 182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: _det » poniedziałek, 8 stycznia 2024, 19:41

Nie zastanawia Was kilka spraw. Teraz wzrosty niemal w pionie, 1M w Boll przegrzane, informacje mimo wszystko o ostroznosci w inwestycjach.. dla mnie to ewidentne FOMO teraz. Takze popatrze z boku.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7642
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12857
Reputacja postu: 
7
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » poniedziałek, 8 stycznia 2024, 19:46

Mamy nowy top, gratulacje dla wszystkich holderów BTC! :mrgreen:
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4690
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3500
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: shinya56 » poniedziałek, 8 stycznia 2024, 19:48

_det pisze: poniedziałek, 8 stycznia 2024, 19:41Nie zastanawia Was kilka spraw. Teraz wzrosty niemal w pionie, 1M w Boll przegrzane, informacje mimo wszystko o ostroznosci w inwestycjach.. dla mnie to ewidentne FOMO teraz.
Wybiją 0.618 - 48k $ i mogą zrobić przerwę w postaci korekty płaskiej i dalej UP. Po prostu techniczne wyjście z bessy, a dużo nie brakuje.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 849
Rejestracja: 26 marca 2020
Reputacja: 489
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Lord_Bafford » poniedziałek, 8 stycznia 2024, 20:00

Dawno nie było tak mocnej 4h. 1000 baksów na godzinę :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 324
Rejestracja: 6 listopada 2017
Reputacja: 182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: _det » poniedziałek, 8 stycznia 2024, 20:08

shinya56 pisze:
_det pisze: poniedziałek, 8 stycznia 2024, 19:41Nie zastanawia Was kilka spraw. Teraz wzrosty niemal w pionie, 1M w Boll przegrzane, informacje mimo wszystko o ostroznosci w inwestycjach.. dla mnie to ewidentne FOMO teraz.
Wybiją 0.618 - 48k $ i mogą zrobić przerwę w postaci korekty płaskiej i dalej UP. Po prostu techniczne wyjście z bessy, a dużo nie brakuje.
Masz racje, ale az korci S postawic ;-)

Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. SM-M515F przy użyciu Tapatalka


Początkujący
Posty: 476
Rejestracja: 17 czerwca 2022
Reputacja: 398
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adamjttk » poniedziałek, 8 stycznia 2024, 20:14

shinya56 pisze: poniedziałek, 8 stycznia 2024, 19:34Wracając do samego ETFa to nie wiem czy to jest dobra dla nas informacja jeżeli to zaakceptują. Przecież to będzie rynek uregulowany
Mozesz rozwinac czemu tak myslisz?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4690
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3500
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: shinya56 » poniedziałek, 8 stycznia 2024, 20:33

adamjttk pisze: poniedziałek, 8 stycznia 2024, 20:14Mozesz rozwinac czemu tak myslisz?
Ogólnie narracja jest taka, że jak wejdzie ETF to napłynie kapitał i cena w przyszłości osiągnie te magiczne > 100k $. Tylko, że rynek krypto uważany jest za ryzykowny. To kto z poważnych graczy będzie inwestował kapitał na takim niepewnym rynku ?

Spodziewam się, że zostanie założony kaganiec i wzrosty/spadki będziecie mieli na poziomie 10% rocznie. Jeszcze druga sprawa, ale do potwierdzenia. Przewinęła mi się informacja, że adresy Bitcoin mają być przypisane do użytkownika. Kolejny etap po KYC/AML. Wiecie coś na ten temat, nie mogę sobie przypomnieć gdzie o tym słyszałem ?

Początkujący
Posty: 476
Rejestracja: 17 czerwca 2022
Reputacja: 398
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adamjttk » poniedziałek, 8 stycznia 2024, 20:43

shinya56 pisze: poniedziałek, 8 stycznia 2024, 20:33To kto z poważnych graczy będzie inwestował kapitał na takim niepewnym rynku ? Nikt na pewno nie włoży tam 100 % kapitału.
Czytalem wczoraj jakies statystyki z funduszy inw. na reddicie, ze ponad 70% ich klientow dopytuje o inwestowanie w kryptowaluty, a nie maja jak poki co.
Stad imho niepewny rynek nie jest zadna przeszkoda bo klienci funduszy wcale takimi powaznymi graczami nie sa jakby sie wydawalo - jest ryzyko, jest zysk, sa chetni.
A 100% kapitalu? Nawet niech wloza 10%, to sa dodatkowe grube miliardy swiezej gotowki, od reki.
A im wiecej beda probowac zasysac z rynku, tym wiekszy opor i wyzsza cene beda windowac, perma hodlerow jest juz na obecnym poziomie MNOSTWO, to wszystko wyglada coraz bardziej na zabawe - kto dluzej sie oprze wielkim graczom, tym bardziej bedzie wynagrodzony w przyszlosci. I o ile kilka lat temu mozna jeszcze bylo miec watpliwosci ala "kiedy to wszystko runie", tak teraz wyglada to coraz mniej "foliarsko".

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4690
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3500
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: shinya56 » poniedziałek, 8 stycznia 2024, 20:51

@adamjttk
Jestem jeszcze ze starej szkoły inwestowania, gdzie uczyłem się, że jak jest już głośno o czymś to się wychodzi, a nie wchodzi "Pieniądze lubią ciszę".

Po wejściu ETFa jak się dziadki rzucą na Bitcoina to będzie trzeba przesiąść się na na coś innego ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2315
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3498
Reputacja postu: 
9
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pleasek89 » poniedziałek, 8 stycznia 2024, 20:59

_det pisze: poniedziałek, 8 stycznia 2024, 19:41 Nie zastanawia Was kilka spraw. Teraz wzrosty niemal w pionie, 1M w Boll przegrzane, informacje mimo wszystko o ostroznosci w inwestycjach.. dla mnie to ewidentne FOMO teraz. Takze popatrze z boku.
W pionie? Nawet patrząc na skalę/tempo wzrostów i RSI to mamy w tej chwili odpowiednik 15k w 2020r. Niektórzy naprawdę zapomnieli jak wygląda hossa na krypto. Na dziennej może wywalić na 55k i nie powinno to nikogo dziwić:
Obrazek
Moim zdaniem kilkutygodniowe bujanie w przedziale 40-45k to były ostatnie podrygi wyrwania BTC od hodlerów. To są ludzie, którzy są bardziej skorzy umrzeć a wraz z nimi klucze prywatne niż oddać Bitcoina po tych cenach. Prawdziwa akcja rozegra się pewnie w przedziale 70-100k kiedy zaczną się wyprzedawać, na razie to jest typowe pier****lolo przed hossą, nie wiem kogo oni chcą wydymać na tym etapie.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 8 stycznia 2024, 21:05 przez Pleasek89, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7642
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12857
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » poniedziałek, 8 stycznia 2024, 21:01

W okolicach 53k$ wystawiłem zlecenia sprzedaży 20% BTC. Zobaczymy czy wejdzie.
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Początkujący
Posty: 476
Rejestracja: 17 czerwca 2022
Reputacja: 398
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adamjttk » poniedziałek, 8 stycznia 2024, 21:06

Mozesz miec oczywiscie racje i pewnie ja nawet masz.
Natomiast ja ciagle uczulam na "banke" w ktorej sie obracamy, ze wszedzie dookola jest BTC.

99% Kowalskich nie ma nic wspolnego z BTC, dla nich to jakas "glupota" i oszustwo.
Mam wielu kolegow, zarobionych, inwestujacych w rozne aktywa - jak probowalem nieraz zagaic temat BTC to jest MUR niecheci/niewiedzy/obojetnosci/szydery.
Chodzi mi o to ze ludzi ktorzy w to teoretycznie moga wejsc jest o rzad wielkosci wiecej niz tych ktorzy w tym juz siedza.

Bede obserwowal mainstreamowe media - i mi osobiscie wydaje sie, ze nawet jak przebijemy ATH to wiekszego wydzwieku to nie bedzie mialo.
Dopiero jak zaczniemy sie zblizac do magicznej, okraglej liczny "100k" to bedzie WYSYP artykulow i naganiania ulicy i Kowalskich ala "kto nie kupil przegral zycie", jak zobacze u zony w Zwierciadle czy innej Pani domu artykuly o BTC, jak zobacze rozmowy o BTC na forum pilkarskim czy forum motoryzacyjnym - wtedy zapali mi sie czerwona lampka, do tego czasu absolutny luzik.

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: alomorti, atlas1234, fledermaus, Tomasz_Es i 56 gości