Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1827
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1578
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: bitup » sobota, 2 września 2023, 18:56

łabondź2020 pisze: sobota, 2 września 2023, 14:30 To już potwierdzone info? Może być ciekawie

pomiędzy 3 a 18 października , tam się jeszcze przepychają :arrow: tu można śledzić sprawy i aktualizacje po nazwiskach :arrow: https://courtcasefinder.com
Mleko się wylało w 2022 w listopadzie a teraz to tylko formalność i czas oczekiwań :arrow: a mamy jak już pisałem defi i crv zabezpieczające pożyczki , mamy stable i regulacje , mamy binance i bnb i mamy raporty kwartalne z rentowności kopalń kryptowalut ( najświeższe dane strata 110 mln Canaan) .

pomijam nadchodzący upadek imperium Richarda scamiarza z jego pls , hex i tego drugiego z xen
pomijam firmy wycofujące się z wniosków o etf jak Chase ( nikt nic nie dostanie przez proces i nie będzie bitcoin czy ethereum etf .. , dlaczego nie odrabiacie lekcji :?: )

Nadal nie śledzicie nic poza twitterem i naganiaczami z yt ... to kolejny ciekawy film z tego kanału do obejrzenia

absolutnie nic nie sugeruje ...
najzabawniejszy MEMcoin btc trwa https://mempool.space :arrow: za nim POS MEMcoin eth https://etherscan.io/gastracker

Początkujący
Posty: 331
Rejestracja: 14 czerwca 2017
Reputacja: 309
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: odoja » sobota, 2 września 2023, 19:22

Bitup, jesteś jednak świadom,że to kompletnie nic nie zmieni?? Zdajesz sobie sprawę ile jest artykułów ,dokumentów,ludzi, materiałów o upadku aktualnego systemu gospodarczego, banków etc. MIliony i nic się nie zmieniło. Dla mnie to jest hipokryzja, straszna hipokryzja, gość w tym dokumencie wychwala vise ,mastercard etc nie zdając sobie sprawy, że najpierw winić trzeba tamte firmy i setki innych poruszających się w obszarze finansowym, mających za uszami milion % więcej niż MALEŃKI btc. Ten dokument jest dla ludzi kompletnie nieświadomych otaczającej ich rzeczywistości. Standardowo robią z BTC tego złego, jak robisz to Ty. Dla mnie inne coiny mogłyby nie istnieć, prócz kilku, niech się czystka stanie,proste. Tylko jest jeden problem, którego wielu nie rozumie. BTC działa w ramach systemu wolnorynkowego, i przez to te wszytskie NFT, gazylion innych coinów powstało, tu nie ma żadnej filozofii , tu ma być głównie zysk, jak w medycynie, fundacjach, zielarstwie i każdym barze na tej planecie, które sprzedaje browara. Najpierw zysk, potem dobro, filantropia itd. Także btc i gazylion innych coinów przetrwa, na 110%. Za dużo kasy tam jest i będzie do ugrania. A , że taki binance może upaść ,jakiś inny coin,stable co z tego?? Co za kuźwa różnica?? Kasa pójdzie na nową giełdę na nowego coina i nowego stebla :) I nawet na twojego BSVa :)

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1827
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1578
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: bitup » sobota, 2 września 2023, 19:35

@odoja nie rozumiesz że w bsv nawet mają w d token z giełd krypto bsv ;) nie o tokeny na jakichś giełdach kryptowalutowych tutaj się rozchodzi ( a o patenty :arrow: tysiące patentów ) , tylko tak jednak w skali finansów światowych mała garstka ma sprane mózgi że tego nie śledzi .
nChan czy centi.ch z stable zabezpieczonym we frankach czy dalej dxs.app oparte o kontrakty czy tokenized itd nie uczystniczy już od ponad dwóch lat w rynku krypto . Jest ten cały token bsv a budowany jest kompletnie odrębny niezależnie funkcjonujący rynek i stable są nawet na łańcuchu bsv :arrow: na 100% nie wiedziałeś ( https://fiorin.app ) a ostatnie cbdc gdzie obwieszczone jest że IBM jest konsultantem ( za tym stoi nChain ) ci z bsv nie są uczestnikami rynku kryptowalutowego króry ty znasz i używasz na codzień
bsv z obecnego rynku krypto nas nic nie obchodzi bo ta forma rynku i ten model się zawali dość szybko
i po co ogólnie drążyć temat bsv :?: przecież to facetoshi i scam .. zginie
dla czytelników tutaj jest jedno istotne :arrow:
BFD i DCA BTC i czekajcie na zakupy tethera z nadwyżek , halving i etf blackrock bo kupuje akcje nierentownyh kopalń na nasdaq i panowanie Microstrategy w całym wszechświecie ze stolicą w Salvadorze płacąc LN :lol: :lol: :lol: daj spokój

ps po spadkach jak bsv będzie 20 - 15 $ weź sobie jednego i popatrz przez pryzmat technologii co się dzieje w środku . Zarabiam na NASDAQ i nie będę płakał nawet jak spadnie do 5$ a czekam na nChain na Nasdaqu najbardziej :arrow: wracając do tematu 26 odklepane i 24.2 kolejny przystanek BTC
bitup pisze: środa, 30 sierpnia 2023, 18:51 Poklepujcie się :arrow: 26 :arrow: 24.2 :arrow: 22.3 :arrow: 20 :arrow: 19.3 :arrow: 17 :arrow: 15.4 i może się ogarniecie lecąc dalej na stratach jak ci z pulsechaina hexanie :lol:
najzabawniejszy MEMcoin btc trwa https://mempool.space :arrow: za nim POS MEMcoin eth https://etherscan.io/gastracker

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4690
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3500
Reputacja postu: 
11
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: shinya56 » niedziela, 3 września 2023, 09:30

@bitup
Napisałeś do mnie takie coś (w sensie, że promuje rynek wstawiając analizy):
bitup pisze: wtorek, 29 sierpnia 2023, 18:15sam sobie dopowiadasz i promujesz coś co nie działa i nie ma szans konkurować jako forma płatności z visa czy mastercard .

To przeczytaj sobie co napisałeś post wyżej.
bitup pisze: sobota, 2 września 2023, 19:35 nie rozumiesz że w bsv nawet mają w d token z giełd krypto bsv nie o tokeny na jakichś giełdach kryptowalutowych tutaj się rozchodzi ( a o patenty tysiące patentów ) , tylko tak jednak w skali finansów światowych mała garstka ma sprane mózgi że tego nie śledzi
bitup pisze: sobota, 2 września 2023, 19:35 Jest ten cały token bsv a budowany jest kompletnie odrębny niezależnie funkcjonujący rynek i stable są nawet na łańcuchu bsv
bitup pisze: sobota, 2 września 2023, 19:35i po co ogólnie drążyć temat bsv
Sam promujesz ten rynek i nakręcasz się co w drugim poście :roll:

Socjo zrób sobie przerwę od Internetu bo widzę, że na głowę już siada.

Początkujący
Posty: 173
Rejestracja: 21 stycznia 2023
Reputacja: 263
Reputacja postu: 
10
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: rubel2 » niedziela, 3 września 2023, 10:37

Moderatorzy, zróbcie proszę porządek z @bitup, już kilka osób to zgłaszało. Nie chodzi o to żeby być tylko i wyłącznie fanatykiem i moon. Ale ten spiskowiec notorycznie piszę nie na temat i atakuje innych siejąc zamęt. Raz na tydzień tu zajrzę i czytać się tego nie da.
@bitup Dobrze wiesz że awanturujesz się gdziekolwiek się pojawisz, nie tylko tutaj na forum.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1410
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 1330
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: DjVegas98 » niedziela, 3 września 2023, 12:40

Wiecie, że to już prawie ROK, jak alcioszki dostają po dupie?

Obrazek

Tak ciętego okresu w historii dla altów jeszcze nie było, bo praktycznie przez ten cały czas nie było większych korekt dominacji.
Szczerzę gratuluję każemu, kto wyszedł na plus lub ma więcej bita, skupiając się na altach od początku roku. ;)
Grubo ponad 99% altów przyniesie Ci w longterm straty albo mniejsze zarobki niż BTC.

EW to jedna z największych głupot jakie wymyślono.

Zarobiłeś dzięki moim analizom gruby szmal? Zawsze możesz coś kopsnąć koledze. ;)

ETH:0xe878F6845aB2894F8315cdD7880C6cfd0F10a694

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1827
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1578
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: bitup » niedziela, 3 września 2023, 14:30

shinya56 pisze: niedziela, 3 września 2023, 09:30 Socjo zrób sobie przerwę od Internetu bo widzę, że na głowę już siada.
bitup pisze: środa, 30 sierpnia 2023, 16:22jestem tutaj od 6 lat ... a gość co ma konto rok pisze mi o multikoncie jak nie jeden z ekipy fritza który to już sugerował :lol: a i jeszcze socjo nie widać od miesięcy na forum :arrow: pomysłowe to jak namaszczanie btc cyfrowym złotem

Zamiast popisać o krytycznej sytuacji WSZYSTKICH kopalń i rynkach które wstawiałem z raportami kwartalnymi jedyne argumenty to takie albo drugi że bsv to scam ( chociaż jedyny się skaluje i ma oryginalny protokół bitcoina ) . Nie jestem fanem ubliżania czy inwektyw to nie napisze nic szczególnego jako riposta na ten post .... takie krypto ani mru mru tu zostało co wierzy w ath

tak , tak wzywacie moderatora ale odklejenie podobne :arrow: jak brakuje argumentu to pomawianie o multikonta i bsv to scam .. brak konkretnego odnieśienia do faktów bo macie swój film i koniec a podawane szczegóły crv :arrow: defi :arrow: bnb :arrow: binance :arrow: break etf , wycofujące się firmy o zatwierdzenie , ledwo żyjący uruchomiony już eth btc spot w Amsterdamie :arrow: spadające zainteresowanie niewydolnymi pomysłami i nieskalowalnymi :arrow: poparta tez o krytycznej sytuacji miningu na raportach kwartalnych firm notowanych na nasdaq .. i nie ma rozmowy .. Można tylko chwalić
takie trochę z wami jak w Pis , negatywne newsy to socjo = wina Tuska a wybicie nadchodzi i hossa = zwyciężymy , zwycięzymy :lol: :lol: :lol: ani mru mru 3.0
najzabawniejszy MEMcoin btc trwa https://mempool.space :arrow: za nim POS MEMcoin eth https://etherscan.io/gastracker

Początkujący
Posty: 366
Rejestracja: 20 grudnia 2022
Reputacja: 287
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Janome » niedziela, 3 września 2023, 17:32

rubel2 pisze: niedziela, 3 września 2023, 10:37Moderatorzy, zróbcie proszę porządek z @bitup, już kilka osób to zgłaszało.


Nie ma co się szarpać, to forum jest martwe, jeden socjopata terroryzuje wszystkich swoimi pierdami, na czuwaniu zostawili kozaki wiesi co nawet tak ewidentnego multikonta nie potrafi zauwazyc.

Początkujący
Posty: 173
Rejestracja: 21 stycznia 2023
Reputacja: 263
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: rubel2 » niedziela, 3 września 2023, 17:34

@bitup Poświęcę ci jeszcze 3 minuty niedzielnego popołudnia, po prostu chcę ci pomóc.
Widać że kompletnie nie masz pojęcia o inwestowaniu i spekulacji, podobnie jak twój brat syjamski, patrząc po wynikach: https://www.etoro.com/pl/people/socjogp ... f=34541855.

Nie masz pojęcia bo brakuje ci obiektywizmu, chłodnej głowy i fixujesz się w jednym kierunku. Tak samo jak ktoś się fixuje na wieczne wzrosty, choć długoterminowo wychodził i tak lepiej od ciebie. BTC jak każdy inny walor służy po to żeby zarobić, z punktu widzenia spekulanta. Zobacz gdzie się znajdujemy: "Dyskusja na temat kursu BTC". Czyli każdy się zastanawia jak zachowa się cena żeby zarobić.

Zakładasz tylko i wyłącznie skrajne podejścia, albo btc to gniot, do niczego się nie nadaje, idzie do piachu, albo "WY" wszyscy sekciarze zapakowani all in pójdziecie z torbami. Polecam, zatrzymać się na chwilę, wziąć głęboki oddech i sekundę się zastanowić, dasz radę? Pomyśl, czy możliwe jest że istnieje podejście wyśrodkowane? Np. oceniam że w ciągu dwóch lat będziemy wyżej niż obecnie, zaangażuję 5% swoich środków. Albo, narazie się wstrzymuje, widzę realną możliwość pogłębienia spadków, poczekam pół roku, może dokonam zakupów, albo w ogóle nie kupię, bo nie jestem przekonany. Zaczynasz łapać trochę? Buzi :* :* :* dobrej niedzieli

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1827
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1578
Reputacja postu: 
-20
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: bitup » niedziela, 3 września 2023, 18:29

@rubel2 masz chyba z 5 stron gdzie o niczym innym nie pisałem jak longi na nasdaq i sp500
bitup pisze: piątek, 18 sierpnia 2023, 21:28rynki odbijają , co ty mówisz :arrow: na nasdaq i sp500 idziemy po ath i budowę świeczki miesięcznej w zieleń bo dopiero to rozbije głowę grającym na kawałki :lol:

oraz pisałem że nas nie posłuchał na grupie i grał spadki a longi na australi i innych nieznanych indexach , nie wiedziałem że ma jakieś konta z podglądem ( co to za platforma :?: ) . Nie mam kontaktu od tygodnia , znikł z discorda i tt :arrow: na grupie gramy raczej na cmc i xtb
biorę pod uwagę różne scenariusze i oczywiście wzrostowe a absolutnie nie biorę pod uwagę żeby to się miało wydarzyć wcześniej jak z poziomów 19.3 lub nawet testowania dołka poprzedniego :arrow: wy macie wszyscy jakiś syndrom z tym socjo :?: o co wam chodzi z tym gościem , niepokoje się trochę

Dodano po 13 minutach 51 sekundach:
rubel2 pisze: niedziela, 3 września 2023, 17:34Czyli każdy się zastanawia jak zachowa się cena żeby zarobić.

a argumenty podawane odnośnie marnych wyników firm miningowych , sytuacji z protokołem defi i crv oraz manipulatorami z bnb i możliwością że podzieli los ftx to nie da się zarobić :?: nie rozumiem to gra się wyłącznie na wzrosty jak ci wszystko pokazuje że będą spadki :?:
tu masz takie dyskusje na tt właśnie zakładania wyłącznie longów i później strat ( co akurat nie mam nic do tego bo kto gra ma różne rozegrania )
Spoiler:
czy ten
Spoiler:
dramy , kłótnie i każdy głupio mądry ale pokazać coś to mało co poza obrazkami z 1000 % :lol:

Dodano po 3 minutach 43 sekundach:
rubel2 pisze: niedziela, 3 września 2023, 17:34patrząc po wynikach: https://www.etoro.com/pl/people/socjogp ... f=34541855

za to masz plusa i sobie chętnie popatrzę na żywe pozycje kogokolwiek niż te obrazki z % gdzie wiecznie każdy zarabia :arrow: a guru to takie tuzy jak ci https://saylortracker.com

Dodano po 7 minutach 18 sekundach:
w tygodniu zobaczysz kolejny mój poziom przyjdziesz przeprosić :?:
bitup pisze: środa, 30 sierpnia 2023, 18:51Poklepujcie się :arrow: 26 :arrow: 24.2 :arrow: 22.3 :arrow: 20 :arrow: 19.3 :arrow: 17 :arrow: 15.4 i może się ogarniecie lecąc dalej na stratach jak ci z pulsechaina hexanie :lol:

ja te wasze wywody o odbiciu, już już , tuż tuż czytam od 31k ... i to trochę z tej waszej agresji robi wystąpienia jak z ani mru mru niż biorących każdy scenariusz pod uwagę :!:

Dodano po 7 minutach :
Janome pisze: niedziela, 3 września 2023, 17:32Nie ma co się szarpać, to forum jest martwe, jeden socjopata terroryzuje wszystkich swoimi pierdami

typy 5k pod wodą i w kółko to samo :arrow: a później takie wysrywy
CzarnaOwca pisze: wtorek, 29 sierpnia 2023, 23:52 Ale cie k!@#$% bitcoin WY-RU-CHAŁ :lol:

zidiocenie level master :arrow: ciekawe co teraz taki geniusz ma do powiedzenia od momentu kiedy tę swoją twóczość puścił na forum .. co z nim btc zrobił ;) @kozaki_wiesi nie będę ci robił roboty , jeden z większych influ straszy drugiego na tt pozwami i sądem , inni się obrażają jak im podajesz twarde fakty i dane z raportów kwartalnych a reszta bawi się w donosiciela i zgłasza posty ponieważ im kierunek nie pasuje siedząc po -90 % na depo . Sam się wykluczam z informowania co będzie
najzabawniejszy MEMcoin btc trwa https://mempool.space :arrow: za nim POS MEMcoin eth https://etherscan.io/gastracker

Początkujący
Posty: 105
Rejestracja: 5 listopada 2022
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Hoyden » niedziela, 3 września 2023, 22:51

DjVegas98 pisze: niedziela, 3 września 2023, 12:40 Wiecie, że to już prawie ROK, jak alcioszki dostają po dupie?



Tak ciętego okresu w historii dla altów jeszcze nie było, bo praktycznie przez ten cały czas nie było większych korekt dominacji.
Szczerzę gratuluję każemu, kto wyszedł na plus lub ma więcej bita, skupiając się na altach od początku roku. ;)
Konieczny cały czas o tym mówi. Okres bessy i konsolidacji to nie jest okres dla altów ...

Początkujący
Posty: 173
Rejestracja: 21 stycznia 2023
Reputacja: 263
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: rubel2 » poniedziałek, 4 września 2023, 11:21

bitup pisze: niedziela, 3 września 2023, 19:01w tygodniu zobaczysz kolejny mój poziom przyjdziesz przeprosić
Ty cały czas nie rozumiesz o czym pisze. Zresztą nie ma znaczenia.

Prosi się o nogę w dół w okolice 22-23k zgodnie ze scenariuszem @ergorg.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1669
Rejestracja: 31 maja 2017
Reputacja: 4398
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: new06 » wtorek, 5 września 2023, 11:56

hehehe

Obrazek
Brave New World

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4690
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3500
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: shinya56 » wtorek, 5 września 2023, 15:19

Siema @new06

Czemu nie piszesz na forum ? Pamiętam Twoje analizy i @Wymazywanie. Jedne z lepszych na forum.

Widzę, że stara ekipa wraca ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1669
Rejestracja: 31 maja 2017
Reputacja: 4398
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: new06 » wtorek, 5 września 2023, 15:30

siemka @shinya56 ja się 100% podpisuję pod tym co pisze mój ziomal @ergorg
Brave New World

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 248
Rejestracja: 3 kwietnia 2020
Reputacja: 1146
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Godstar » wtorek, 5 września 2023, 15:41

Czołem
Po miesiącu pauzy wracam rozruchowo 100 btc 25,7 long.
Zawracająca tygodniowa mnie skusiła, często tak przygaszali w dołku.
Był Bart nieznaczne zejście- ja widzę potencjał na zielona miesięczną.

Troszkę bawiłem się na ECN forex ale fluktuacje po 1 procent na walutach to nie dla mnie :)

Początkujący
Posty: 366
Rejestracja: 20 grudnia 2022
Reputacja: 287
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Janome » wtorek, 5 września 2023, 17:24

Godstar pisze: wtorek, 5 września 2023, 15:41Po miesiącu pauzy wracam rozruchowo 100 btc 25,7 long.


Na jakim poziomie wyrzucasz?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7642
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12857
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » środa, 6 września 2023, 15:26




:twisted: :roll:
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 896
Rejestracja: 16 października 2016
Reputacja: 9356
Reputacja postu: 
9
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Fibo » środa, 6 września 2023, 18:58

Zwiastunem końca znanych nam czasów jest wypełnianie do cna cykli wzrostowych kolejnych stopni falowych na S&P. Jeżeli obecnie kurs spadnie poniżej 4438 pkt. rynek potwierdzi realizację zygzakowej 4-ki przed ostatnią wzrostową w ramach 5-ki wyższego stopnia, prawdopodobnie załamanej (rozpoczętej prawie rok temu) stanowiącej z kolei ostatnią falę w ramach wzrostu stopnia głównego trwającego od marca 2020r.

Obrazek
"Jeśli wyeliminujemy niemożliwe, cokolwiek zostaje, bez względu na to jak mało prawdopodobne, musi być prawdą" - Sherlock Holmes.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1827
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1578
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: bitup » środa, 6 września 2023, 19:22

@Fibo wszystko dzisiaj w rękach raportu spółki AI , same dane Nvidia
Spoiler:
są naciągane księgowo i mają czerwone flagi :arrow: co nie zmienia faktu że spokojnie mogą to wyciągnąć jeszcze przed ostatecznym pęknieciem technologicznych
a odnośnie kryptowalut i opisywanych słabych danych spółek miningowych potwierdzeniem złej sytaucji jest - 9 % na hashrate ( oficjalna wersja :arrow: wysokie temperatury ;) .. )
https://www.coinwarz.com/mining/bitcoin/hashrate-chart
możliwe na pasku nasdaq i lekkie odbicie na btc , złe dane budzą agresją co zrozumiałe tutaj to dalej nie drąże jak was to nie interesuje
najzabawniejszy MEMcoin btc trwa https://mempool.space :arrow: za nim POS MEMcoin eth https://etherscan.io/gastracker

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Jopek i 32 gości