Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Początkujący
Posty: 1741
Rejestracja: 8 grudnia 2020
Reputacja: 454
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: fetek » niedziela, 23 lipca 2023, 20:36

coś się zaczyna dziać.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » niedziela, 23 lipca 2023, 21:02

@fetek standardowe pajacowanie przed sesją 5 tydzień /28 dni to trwa
@shinya56 poważnie ile ty masz lat że mi hiphip wstawiasz - kasa to dzisiaj tutaj widziałem u szejków co przylecieli po konie
Spoiler:
nie po bitojna xd
@kot i o taki syfiasty rynek Tobie chodziło lata temu ? nie dowieźli beta projektu p2p
@bitmar szczerze pytam co trzeba zrobić żeby razem z postami usunąć moje konto na tym forum ? (Mnie tu dawno z takim nastawieniem do tych bzdur nie powinno być)
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4690
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3500
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: shinya56 » niedziela, 23 lipca 2023, 21:32

socjolog2008 pisze: niedziela, 23 lipca 2023, 21:02 poważnie ile ty masz lat że mi hiphip wstawiasz - kasa to dzisiaj tutaj widziałem u szejków co przylecieli po konie
To się przenieś na forum o koniach jak tam widzisz potencjał, a nie się siedzisz tutaj i męczysz ludzi. Albo załóż sobie temat o swoich podróżach w poszukiwaniu kantorów krypto.

Jesteś najbardziej antykrypto, a najwięcej tu piszesz. Zachowujesz się bananowe dziecko, które nie wie co chce. Ile ty masz lat ?

Początkujący
Posty: 1741
Rejestracja: 8 grudnia 2020
Reputacja: 454
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: fetek » niedziela, 23 lipca 2023, 22:05

Po co ta spina ? ja nigdy nie rozumiałem waszych zachwytów a często spotykałem się z agresją i zerową argumentacją. Im dłużej w tym siedzę tym jest to dla mnie większym i bezużytecznym gównem ale mimo to i tak je lubię, po prostu bezpodstawnie.

Lubię takie zabawki i trochę ubolewam że teraz jest takie parcie na POS.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » niedziela, 23 lipca 2023, 22:08

shinya56 pisze: niedziela, 23 lipca 2023, 21:32To się przenieś na forum o koniach

jestem już na forum o słoniach, kilku nie ogarnę, ledwo widzę bez okularów
fetek pisze: niedziela, 23 lipca 2023, 22:05Im dłużej w tym siedzę tym jest to dla mnie większym i bezużytecznym gównem ale mimo to i tak je lubię

też lubię na tym pogrywać XD no jest jak napisałeś bensens coiny
te ruchy przed chwilą +/- 300$ w 30 minut dobrze się gra na szybko przed rynkami co niedzielę
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2309
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3487
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pleasek89 » poniedziałek, 24 lipca 2023, 01:10

Strasznie mydlą barana. Ani nie chce przebić 29,5k ani wybić 31k. Generalnie bardzo męczący rok, oprócz kilku agresywniejszych świeczek praktycznie cały czas mulimy.

Od jutra zaczynam zakupy na spot i kupuję przez 2-3 miesiące w paczkach. Nie wykluczam nawet finalnego retestu 20k, ale w perspektywie długoterminowej nie ma co być pazernym.

Początkujący
Posty: 469
Rejestracja: 17 czerwca 2022
Reputacja: 386
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adamjttk » poniedziałek, 24 lipca 2023, 09:40

Pleasek89 pisze: poniedziałek, 24 lipca 2023, 01:10Strasznie mydlą barana. Ani nie chce przebić 29,5k ani wybić 31k. Generalnie bardzo męczący rok, oprócz kilku agresywniejszych świeczek praktycznie cały czas mulimy.
Meczacy?
To jest PIEKNY(!) rok, mamy KSIAZKOWA akumulacje i potwierdzenie bitkojnowego trendu.
Skupywac, skupywac i za poltora-dwa lata CIESZYC sie kolejna hossa i ZYSKAMI!

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7642
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12857
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » poniedziałek, 24 lipca 2023, 12:00

Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3939
Rejestracja: 20 grudnia 2013
Reputacja: 2083
Reputacja postu: 
13
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Szwajcaria

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: __kot__ » poniedziałek, 24 lipca 2023, 12:36

socjolog2008 pisze: niedziela, 23 lipca 2023, 21:02@kot i o taki syfiasty rynek Tobie chodziło lata temu ? nie dowieźli beta projektu p2p
Mi nigdy nie chodziło o rynek tylko o produkt(y).
Nie jestem fanem spekulacyjnego aspektu kryptowalut ale mamy świat jaki mamy i muszę go akceptować takim, jaki jest i jakim go użytkownicy krypto tworzą. Narzekanie, złorzeczenie czy lamenty są bezsensowną stratą czasu i energii.
Chciałbym mieć również znów samochody, które jeżdżą 1 mln kilometrów bez remontu, pralki i lodówki, które się nie psują zaraz po zakończeniu gwarancji, komputery, które nie są "postarzane" softem itd, itp. Można tak długo ale moje chciejstwo nic nie da. Podobnie jak Twoje nadmierne narzekanie na kryptowaluty.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 896
Rejestracja: 16 października 2016
Reputacja: 9356
Reputacja postu: 
7
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Fibo » poniedziałek, 24 lipca 2023, 15:14

Od dołka z 2022.XI rynek BTC nie był w stanie wygenerować zdrowej dużej piątki impulsowej (dwie poważne elliottowskie wady na jej trasie) i dlatego jest skarłowaciała postać, bardziej przynależna do piątki w korekcie ma swoje uzasadnienie. Wobec powyższego, aby koniec fali A zygzaka utrzymał się jak poniżej na wykresie, rynek nie powinien w odbiciu przebić już 29,9 k$, a jego spadanie powinno być w najbliższym czasie - utrwalone. Wtedy cel minimum korekty fali A zygzaka wzrostowego to 24,5 k$, zaś optymalny jej zasięg to ok. 61,8% zniesienia fali A.

Obrazek
"Jeśli wyeliminujemy niemożliwe, cokolwiek zostaje, bez względu na to jak mało prawdopodobne, musi być prawdą" - Sherlock Holmes.

Początkujący
Posty: 222
Rejestracja: 12 września 2018
Reputacja: 198
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Eazzy0 » poniedziałek, 24 lipca 2023, 15:29

fetek pisze: niedziela, 23 lipca 2023, 22:05 Im dłużej w tym siedzę tym jest to dla mnie większym i bezużytecznym gównem ale mimo to i tak je lubię, po prostu bezpodstawnie.


Zaraz się okaże że Elon na "X" z mema i shitcoina zrobi najbardziej użyteczną kryptowalutę

Początkujący
Posty: 331
Rejestracja: 14 czerwca 2017
Reputacja: 309
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: odoja » poniedziałek, 24 lipca 2023, 15:59

__kot__ pisze: poniedziałek, 24 lipca 2023, 12:36
socjolog2008 pisze: niedziela, 23 lipca 2023, 21:02@kot i o taki syfiasty rynek Tobie chodziło lata temu ? nie dowieźli beta projektu p2p
Mi nigdy nie chodziło o rynek tylko o produkt(y).
Nie jestem fanem spekulacyjnego aspektu kryptowalut ale mamy świat jaki mamy i muszę go akceptować takim, jaki jest i jakim go użytkownicy krypto tworzą. Narzekanie, złorzeczenie czy lamenty są bezsensowną stratą czasu i energii.
Chciałbym mieć również znów samochody, które jeżdżą 1 mln kilometrów bez remontu, pralki i lodówki, które się nie psują zaraz po zakończeniu gwarancji, komputery, które nie są "postarzane" softem itd, itp. Można tak długo ale moje chciejstwo nic nie da. Podobnie jak Twoje nadmierne narzekanie na kryptowaluty.
Takiego socja i fetka można uznać za okazjonalnie zawistnych ludzi (każdy taki czasem jest),oczywiście jak ich ponoszą emocje, bo z pewnością to są normalni fajni ludzie :D . Tylko to podobne osoby do nich, na siłę w tym momencie przypinają ideologię kryptowalutom,zamiast skupić się na konkretach. Większość tutaj ,którzy są pozytywnie nastawieni do krypto zależy na zysku i tyle. Choć niewątpliwie w przypadku jakiejś zapaści bankowej etc. krypto okażą się godną skarbonką i masa ulicy niczym papier toaletowy na pandnemii będzie chciała zdobyć choć ułamek BTC. To co często socjo powtarza, że btc jest stary etc, nie każda technologia musi się super rozwijać, przekraczać każdego dnia kamień milowy. Nie taki cel przyświęcał BTC stąd niech sobie będzie tym czym jest. Druga sprawa, przełomem roku kupiłem ciut więcej niż zazwyczaj BTC i przelewy poszły na binance. Kwadrans później miałem blokadę wszystkiego. Oczywiście po telefonie, wyjaśnieniu, że wiem w co się pakuję konto mi odblokowali, ale cieszyłem się, że mam skitraną gotówkę w szafie. I socjo, blika też mi zablokowali, szlag :roll:. Ale miałem to w dupie bo pieniądze miałem. Gdyby do ludzi doszło czym są krypto,rzecz jasna ich część i , że dzięki takiemu monero mogliby płacić w pełni anonimowo ,a np. rządy również byłyby za tym pomysłem, troszkę rozsądku wpadło by w ten powalony świat,i jeszcze raz, tu czasem nie chodzi o super hiper duper technologie.

Też chciałbym takie auta, pralki itd. Tylko kapitalizm i aktualny system, gdyby produkować wszystko jak najwyższej jakości legł by bardzo szybko w gruzach, bo to się po prostu nie opłaca. Choć zyski w sferze ekologii byłoby niesamowicie wymierne, ale aktualna logika współczesnej polityki nie ma nic wspólnego z ekologia , a nakładaniem kagańców na nasze łapki, tylko i wyłącznie.

Początkujący
Posty: 1741
Rejestracja: 8 grudnia 2020
Reputacja: 454
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: fetek » poniedziałek, 24 lipca 2023, 16:06

socjolog2008 pisze: niedziela, 23 lipca 2023, 22:08też lubię na tym pogrywać XD no jest jak napisałeś bensens coiny
te ruchy przed chwilą +/- 300$ w 30 minut dobrze się gra na szybko przed rynkami co niedzielę
tu nie chodzi o spekulowanie, kopanie czy implementacje to fajna zabawa, niby wszystko proste ale zawsze można coś poprawić, zmienić ulepszyć.

u mnie akurat -.. i to 45%.. mówiłem że się sp...
fetek pisze: niedziela, 23 lipca 2023, 22:05często spotykałem się z agresją i zerową argumentacją.
odoja pisze: poniedziałek, 24 lipca 2023, 15:59Takiego socja i fetka można uznać za okazjonalnie zawistnych ludzi
to było łatwe...
odoja pisze: poniedziałek, 24 lipca 2023, 15:59Takiego socja i fetka można uznać za okazjonalnie zawistnych ludzi (każdy taki czasem jest),oczywiście jak ich ponoszą emocje, bo z pewnością to są normalni fajni ludzie :D . Tylko to podobne osoby do nich, na siłę w tym momencie przypinają ideologię kryptowalutom,zamiast skupić się na konkretach. Większość tutaj ,którzy są pozytywnie nastawieni do krypto zależy na zysku i tyle.
jak chcesz emocjonalną jazdę to nie ma problemu :mrgreen: osobiście kocham wypowiedzi z cyklu, nic wiem, nie znam ale się wypowiem, zbuduje profili i delikatnie obrażę. Ale przejdźmy do kontaktów, jaką ideologię ? (to akurat wy próbujecie zbawić świat) albo o jakich konkretach mamy rozmawiać ?

Większość tutaj, w obecnych czasach może i tak bo to zaledwie garstka osób ale 2-3...4 lata temu było zupełnie inaczej i nie mam tu na myśli tylko forum tylko całe środowisko, zawsze kończyło się na "Ty sie nie znasz" i jesteś głupi. To nie tylko moje zdanie, nawet chłopaki z fxmag mają podobne odczucia.

Jedyny konkret to brak efektów mimo upływu kolejnych lat.
odoja pisze: poniedziałek, 24 lipca 2023, 15:59Choć niewątpliwie w przypadku jakiejś zapaści bankowej etc.
Żadnej zapaści nie będzie, nie w takim stopniu.
odoja pisze: poniedziałek, 24 lipca 2023, 15:59 Gdyby do ludzi doszło czym są krypto,rzecz jasna ich część i , że dzięki takiemu monero mogliby płacić w pełni anonimowo
Ludzie nie mają nic do gadania, według mnie w obecnych czasach i tym co wyrabia unia tzw czynnik ludzki został bardzo mocno zduszony. Ludzie są tępi, nie myślą, dostają kasę za nic, jak jest jakiś problem to podnoszą socjal i jest spokój. Wszystkie strajki, manifestacje są organizowane odgórnie w konkretnym celu i kończą się szybciej niż zaczynają. Tu nie masz działania oddolnego, nie ma świadomości i chęci do zmian.

Początkujący
Posty: 331
Rejestracja: 14 czerwca 2017
Reputacja: 309
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: odoja » poniedziałek, 24 lipca 2023, 16:54

Totalnie na opak zinterpretowałeś moją wypowiedź. Ani nie chciałem cie obrazić, ani umniejszać twojej postawie. Twoja postawa jest jaka jest, głównie anty BTC, i anty krypto to po co tracisz czas tutaj?? Żaden argument ci nie przypasuje. W krypto siedzę od 2016, nie trejduje,ale co hosse i podczas bessy (aktualnie DNX od 0,09$) udaje mi się coś trafić i całkiem fajnie zarobić , bo mam inne zajęcia w swoim życiu,tyle argumentów, resztę znajdź sobie na googlu ;)

I nieraz pisałem, że ani krypto, ani cokolwiek co jest powiązane stricte z aktualnym systemem gospodarczym nie zbawi świata. I tym samym marudząc o BTC etc. zamiast choćby być zadowolonym ze 100% na btc od grudnia (tak ,tylko 100%) czy eth czy innych krypto,włącznie ze spadkami na innych, powściągał byś swoje pejoratywne zdanie o krypto ogólnie . Po prostu nie jestem w stanie do końca zrozumieć dlaczego tracić czas w krypto świecie z takim podejściem ?? Kasa i koniec. Bez ideologii,marudzenia, jak krypto się skończy , doświadczymy tego. Proste. Nikt nie będzie płakał.

To co napisałeś w ostatnim zdaniu, 100% racji. Z tym ,że ludzie mogliby mieć co do powiedzenia gdyby mieli na to czas, a czas przez robotę i technologie nomen omen jest im coraz bardziej zabierany. Polecam wykłady Jacque Fresca, mądry gość.


Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 846
Rejestracja: 26 marca 2020
Reputacja: 486
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Lord_Bafford » poniedziałek, 24 lipca 2023, 17:07

Ja tu widzę zasięg spadku na $26900 (EMA200 1D) i uderzenie o linię trendu wzrostowego od $16300 (01.01.2023). Dopiero przełamanie tych dwóch rzeczy może zrobić potężny pik w dół.

Obrazek

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 248
Rejestracja: 3 kwietnia 2020
Reputacja: 1146
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Godstar » poniedziałek, 24 lipca 2023, 17:29

Wczoraj zamknąłem te nieszczęsne longi ze stratą i kupiłem za całe usdt ltc, btc i kilka innych projektów.
Timing miałem dobry bo ltc brany po 92 USD :D,
A już 88 xD
ltc1q5jcmn9mrqpq64zl2m88570gglzq4jq9dk8s3u2
Czeka na 120, prędzej czy później.
Lewar póki co pas, jadę na urlop.
Dalej to wyglada bardzo byczo - może 28,5 w porywach zjadą.
Nie mam już wolnych środków, a by jeszcze dokupił.
Ładnie się rynek broni, jednak póki nie ma oznak silnej hossy tak musi być — długa konsola, wypadnięcie w dół i dopiero wzrosty.

To co spadliśmy na weekly jest do wyciagnięcia jedna świeczka h4, także póki co w grze zwykły fakeout, patrząc na tygodniowy to każdy ostatni wzrost zaczynał się wickiem i koło środy, czwartku wyciąganie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1410
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 1330
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: DjVegas98 » poniedziałek, 24 lipca 2023, 18:29

Widzę Bit oderwał się mocno od inedksów... :P
Grubo ponad 99% altów przyniesie Ci w longterm straty albo mniejsze zarobki niż BTC.

EW to jedna z największych głupot jakie wymyślono.

Zarobiłeś dzięki moim analizom gruby szmal? Zawsze możesz coś kopsnąć koledze. ;)

ETH:0xe878F6845aB2894F8315cdD7880C6cfd0F10a694

Początkujący
Posty: 1741
Rejestracja: 8 grudnia 2020
Reputacja: 454
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: fetek » poniedziałek, 24 lipca 2023, 19:47

DjVegas98 pisze: poniedziałek, 24 lipca 2023, 18:29Widzę Bit oderwał się mocno od inedksów... :P
nie bardzo...
Lord_Bafford pisze: poniedziałek, 24 lipca 2023, 17:07Ja tu widzę zasięg spadku na $26900 (EMA200 1D) i uderzenie o linię trendu wzrostowego od $16300 (01.01.2023). Dopiero przełamanie tych dwóch rzeczy może zrobić potężny pik w dół.
panie co Ty, przecież tydzień temu miało lecieć na 35k, 2 tygodnie temu na 45k... :mrgreen:
odoja pisze: poniedziałek, 24 lipca 2023, 16:54Twoja postawa jest jaka jest, głównie anty BTC, i anty krypto to po co tracisz czas tutaj?? Żaden argument ci nie przypasuje.
Jedno nie wyklucza drugiego i raczej wypada odróżniać krypto od środowiska, które je popsuło. Jedyne argumenty to od ponad 10 lat niedowiezione obietnice, więc tak masz rację nie przekonuje mnie to.
odoja pisze: poniedziałek, 24 lipca 2023, 16:54Po prostu nie jestem w stanie do końca zrozumieć dlaczego tracić czas w krypto świecie z takim podejściem ?? Kasa i koniec. Bez ideologii,marudzenia, jak krypto się skończy , doświadczymy tego. Proste. Nikt nie będzie płakał.
nie tracę czasu , nie siedzę jak to mówisz w krypto świecie, dla mnie to kolejne aktywo do spekulacji i nic więcej. Nawet nie wiem gdzie podglądać jakieś dane, nie śledzę bzdur na TT i całej reszty tego bagna. Naprawdę mam lepsze rzeczy do robienia, ostatnie lata nawet kopanie było nudne bo zrobiło się zbyt proste.

Bardzo dobrze zrozumiałem Twoją wypowiedź, jesteś klasycznym aczkolwiek kulturalnym i inteligentnym userem, który mając zerową wiedzę o danej osobie próbuje mu przypinać łatki. Oficjalnie możesz mi tylko przylepić łatkę bankruta ale to przez NQ, który na początku tego roku wykosił mi wszystko z poprzedniego i jeszcze trochę... BTC na lewarze się bawię jak mam czas, małe kwoty ale nawet tu straty przeżywam dość ciężko więc staram się trzymać dystans i zawierać mało pozycji.
odoja pisze: poniedziałek, 24 lipca 2023, 16:54To co napisałeś w ostatnim zdaniu, 100% racji. Z tym ,że ludzie mogliby mieć co do powiedzenia gdyby mieli na to czas, a czas przez robotę i technologie nomen omen jest im coraz bardziej zabierany. Polecam wykłady Jacque Fresca, mądry gość.
Bardziej obawiam się degeneracji, 30 latków którzy nie umieją odczytać godziny z analogowego zegara, nigdy nie pracowali a ich jedyne źródło dochodu to państwo. W niektórych krajach zasiłki są tak wysokie że naprawdę robić nie ma sensu... w każdym razie legalnie :mrgreen:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » poniedziałek, 24 lipca 2023, 21:10

__kot__ pisze: poniedziałek, 24 lipca 2023, 12:36 Mi nigdy nie chodziło o rynek tylko o produkt(y).

i ja tu przybyłem dla technologii jako miner i fascynat elektroniki. No wyszło jak wyszło.
Spekuła z tego tylko została
socjolog2008 pisze: niedziela, 23 lipca 2023, 00:17 Dzisiaj do jutra do 20 to jebnie konkretnie
fetek pisze: poniedziałek, 24 lipca 2023, 16:22 u mnie akurat -.. i to 45%.. mówiłem że się sp...

i co się cieszysz jak głupi do sera teraz, czego szczerzysz te zawistne zębiska XD
odoja pisze: poniedziałek, 24 lipca 2023, 15:59Takiego socja i fetka można uznać za okazjonalnie zawistnych ludzi

Nie jest tak jak myślisz, tacy jak my jesteśmy fanami crypto inaczej :lol: ale i znamy ten chlebek dość dobrze
tu sympatyczne dziewuszki nawet nagrały tematyczną piosenkę
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Początkujący
Posty: 1741
Rejestracja: 8 grudnia 2020
Reputacja: 454
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: fetek » poniedziałek, 24 lipca 2023, 22:31

socjolog2008 pisze: poniedziałek, 24 lipca 2023, 21:10 i co się cieszysz jak głupi do sera teraz, czego szczerzysz te zawistne zębiska XD
bo lubię ser i wybuliłem 300 zł na ściąganie kamienia :mrgreen:

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości