Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3934
Rejestracja: 20 grudnia 2013
Reputacja: 2083
Reputacja postu: 
8
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Szwajcaria

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: __kot__ » środa, 4 stycznia 2023, 12:31

Nie bardzo rozumiem Waszą argumentację Panowie.
U mnie krypto działa przy płatnościach bezbłędnie. Akurat obecnie nie dbam zbytnio o anonimowość bo nie kupuję nielegalnie. Choć wiem jak kupować anonimowo i robiłem to wiele razy (do zakupu legalnych towarów dla uściślenia).
Czy jest to łatwiejsze niż Fiat? Nie - mniej-więcej tak samo łatwe/trudne. ALE Krypto nie jest po to, żeby było łatwiej czy ładniej. Jest po to, żeby się uniezależnić od Pana Bankiera, Pana Polityka czy Pana Regulatora.
Żeby można było odciąć się od lepkich łapek banksterki. I sprawdza się to dobrze.
PS. Uprzedzając argumenty - mam wciąż konto w banku (i będę miał póki np. płacę alimenty) ale pozbędę się gdy tylko nastąpi szczęśliwa chwila odcinki. Kolega żyje bez konta od 2015 i dobrze sobie radzi. Pójdę w jego ślady.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1410
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 1330
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: DjVegas98 » środa, 4 stycznia 2023, 12:36

Do płatności poza tym to macie coiny medium of exchange jak np. LTC, XRP, BCH, gdzie LTC jest chyba drugą krypto po BTC jeżeli chodzi o akceptowalność/dostępność.
Jest równie bezpieczne jak i BTC, szybsze i przelew nie kosztuje nawet grosza po swojej siecii...


A najgorszy dla mnie argument jest taki, że co będzie jak nie będzie prądu?
Dupa będzie. Nie ma giełdy,bankow, tiktoka ani cywilizacji, niczego, pozdychamy z głodu, patrząc na współczesny przyrost naturalny oraz odsetek ludzi zatrudnionych w rolnictwie, do tego co było np. przed II wojną, gdzie już w sumie prądnice i tak chyba były.
The walking dead.
Argument z czapy i bez sensu.
Grubo ponad 99% altów przyniesie Ci w longterm straty albo mniejsze zarobki niż BTC.

EW to jedna z największych głupot jakie wymyślono.

Zarobiłeś dzięki moim analizom gruby szmal? Zawsze możesz coś kopsnąć koledze. ;)

ETH:0xe878F6845aB2894F8315cdD7880C6cfd0F10a694

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 780
Rejestracja: 1 grudnia 2014
Reputacja: 1748
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: rubel » środa, 4 stycznia 2023, 13:01

__kot__ pisze: środa, 4 stycznia 2023, 12:31Jest po to, żeby się uniezależnić od Pana Bankiera, Pana Polityka czy Pana Regulatora.
W imię walki z systemem można.

Nie odbierz tego personalnie, to bardziej jako żart ale równie dobrze po wyjściu z domu można zakładać maskę i specjalny ubiór bo kamery na każdym kroku. Smartfona też należy się pozbyć bo śledzą tam wszytko google i inne takie.

Takie podejście ideowe w mojej ocenie, a sam system się nie zmieni.
Ogłaszam koniec spadków!

100k$ BTC & 10k$ ETH by 2026
Opuszczam kryptosektę. Dorabiajcie się milionów i zmieniajcie świat! 8-)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1410
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 1330
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: DjVegas98 » środa, 4 stycznia 2023, 13:02

@rubel I telewizory z asystentami głosowymi!! :mrgreen:
Grubo ponad 99% altów przyniesie Ci w longterm straty albo mniejsze zarobki niż BTC.

EW to jedna z największych głupot jakie wymyślono.

Zarobiłeś dzięki moim analizom gruby szmal? Zawsze możesz coś kopsnąć koledze. ;)

ETH:0xe878F6845aB2894F8315cdD7880C6cfd0F10a694

Początkujący
Posty: 366
Rejestracja: 20 grudnia 2022
Reputacja: 287
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Janome » środa, 4 stycznia 2023, 13:23

fetek pisze: środa, 4 stycznia 2023, 11:58oba systemy do działania potrzebują energię elektryczną...


Na taką okazję warto trzymać złote monety, mossberga i zapas amunicji ;) ale nie utrudniajmy sobie codziennego życia w imię próby przygotowania się na kataklizm, który może nigdy nie nadejść.

Początkujący
Posty: 106
Rejestracja: 6 kwietnia 2019
Reputacja: 163
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: jack_btc » środa, 4 stycznia 2023, 13:39

DjVegas98 pisze: wtorek, 3 stycznia 2023, 18:47gdzie byś kasy nie zainwestował w 2022 to bardziej lub mniej byś stracił.

Piszesz głupoty, wiele aktywów dało zarobić w 2022 roku. Pierwszy przykład z brzegu spółki z WIG20 dały zarobić. Wszystko zależy od momentu wejścia i wyjścia. Jeżeli ktoś nie potrafi wejść, a tym bardziej wyjść to daje zarobić innym ;). Jest jak najbardziej poprawnie 90% traci 10% zarabia i jest git. Inaczej w tym świecie być nie może. Szukacie perełek, a nie widzicie okazji pod nosem. Już nawet nie wspomnę o zasadzie żeby jeść małą łyżką. Dlatego BTC jest lepsze niż alty i zysk x1000. Natomiast to jest subiektywny punkt widzenia, każdy ma inny apetyt na ryzyko.

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 20 września 2019
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: mrkotkins » środa, 4 stycznia 2023, 15:25

jack_btc pisze: środa, 4 stycznia 2023, 13:39Dlatego BTC jest lepsze niż alty i zysk x1000. Natomiast to jest subiektywny punkt widzenia, każdy ma inny apetyt na ryzyko.


W kontekście inwestycji i potencjalnego procentowego zysku BTC jest lepszy niż fundamentalnie mocne, wybrane alty? ABSOLUTNIE NIE.

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Bitmar » środa, 4 stycznia 2023, 15:37

Zapraszam na nową ankietę. Nic sensowniejszego nie wymyślę póki co.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1827
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1578
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: bitup » środa, 4 stycznia 2023, 15:46

Właściciel jednej z największych sieci bitomatów widzi jasno :arrow: https://bithub.pl/wiadomosci/dawid-musz ... roblemami/
Bankman ma termin wyznaczony na październik 2023 i do tego czasu prokuratura będzie zbierać dowody na przestępstwa popełniane w FTX , do tego czasu cały rynek będzie grillowany i wyciągane będzie wszystko co jest nieprawidłowe na rynku kryptowalut :arrow: od groma tego jest

Do grania ten rynek w tym roku się nie nadaje , przetrwa to co cokolwiek zbudowało i działa a reszta utonie . Tu nie trzeba być Jackowskim żeby wiedzieć że na rynku zostali tylko ci co są na minusie i siedzą z decyzją czy ściąć straty czy czekać , będą pewno czekać i o zgrozo uśredniać . Zabiorą im dolaros które zarobili przez wiele lat hossy i jak tak bardzo dolaros nie lubią zostaną ze swoimi kryptowalutami
__kot__ pisze: środa, 4 stycznia 2023, 12:31ale pozbędę się gdy tylko nastąpi szczęśliwa chwila odcinki. Kolega żyje bez konta od 2015 i dobrze sobie radzi. Pójdę w jego ślady.

Odetną was a nie wy ich ;) dorośli ludzie a takie rzeczy wypisujecie , to inflauecerzy już swoje kanały przestawiają na inne tematy a wy dalej z tą wolnością ... :arrow: ze skanem dowodu z dwóch stron , rachunkiem z miejsca zamieszkania , nr telefonu i kartką z datą wpisując posłusznie w pit zakup i zbycie kryptowalut trzymając na portfelach kupowanych od firm które mają wasze dane wysyłki i informacje z procesora płatności przy zakupie z Visy
Ostatnio zmieniony środa, 4 stycznia 2023, 15:49 przez bitup, łącznie zmieniany 1 raz.
najzabawniejszy MEMcoin btc trwa https://mempool.space :arrow: za nim POS MEMcoin eth https://etherscan.io/gastracker

Początkujący
Posty: 106
Rejestracja: 6 kwietnia 2019
Reputacja: 163
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: jack_btc » środa, 4 stycznia 2023, 15:48

mrkotkins pisze: środa, 4 stycznia 2023, 15:25W kontekście inwestycji i potencjalnego procentowego zysku BTC jest lepszy niż fundamentalnie mocne, wybrane alty? ABSOLUTNIE NIE.

Ale masz też większe ryzyko, że projekt umrze i jak się nie wycofasz to stracisz wszystko. W BTC to ryzyko jest mniejsze. Taka LUNA, UST była super do czasu kiedy przestała być super. Większość nowych perełek to marketingowy scam. To jest bardzo podobne zjawisko do szukania świętego Grala w AT. Rzeczywistość jest taka, że trzeba regularnie, powtarzalnie zarabiać na tym co aktualnie oferuje rynek. Ponadto BTC ma największą płynność.

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 20 września 2019
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: mrkotkins » środa, 4 stycznia 2023, 16:06

jack_btc pisze: środa, 4 stycznia 2023, 15:48Większość nowych perełek to marketingowy scam.


Ja pisałem o mocnych koniach, altach z fundamentami. Projektach, które się sprawdziły, a nie o 95-98 % syfu na rynku altów.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3116
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1117
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: CzarnaOwca » środa, 4 stycznia 2023, 16:20

jack_btc pisze: środa, 4 stycznia 2023, 15:48 Ponadto BTC ma największą płynność.
Oraz największą gównianą zmianę na kursie
jack_btc pisze: środa, 4 stycznia 2023, 15:48Rzeczywistość jest taka, że trzeba regularnie, powtarzalnie zarabiać na tym co aktualnie oferuje rynek.
Dlatego to zdanie nie wyklucza grania na altach a wręcz alty to oferują.
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Początkujący
Posty: 366
Rejestracja: 20 grudnia 2022
Reputacja: 287
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Janome » środa, 4 stycznia 2023, 16:37

bitup pisze: środa, 4 stycznia 2023, 15:46Właściciel jednej z największych sieci bitomatów widzi jasno https://bithub.pl/wiadomosci/dawid-musz ... roblemami/


Dosłownie każdy punkt z 9 za spadkami można kwestionować, argumenty podciągnięte pod tezę jak dla mnie i to ostro.
jack_btc pisze: środa, 4 stycznia 2023, 15:48Ale masz też większe ryzyko, że projekt umrze i jak się nie wycofasz to stracisz wszystko. W BTC to ryzyko jest mniejsze.


Im mniejsze ryzyko tym mniejsze % w czasie hossy. Jakbym miał 10 000$ to bez sensu byłoby wejście w BTC - nie odmieni to Twojego życia. Ale włożyć w jakiegoś szita z potencjałem na top 10 - to już robi się perspektywa warta ryzyka (oczywiście po dobrym riserczu a nie na pałe). Z kolei jeśli ktoś dysponuje pokaznym kapitałem i wystarczy mu 3-5x to portfel BTC/ETH najlepszy.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 780
Rejestracja: 1 grudnia 2014
Reputacja: 1748
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: rubel » środa, 4 stycznia 2023, 17:18

bitup pisze: środa, 4 stycznia 2023, 15:46dorośli ludzie a takie rzeczy wypisujecie
Jest jeszcze trochę krypto dinozaurów którzy zatrzymali się w latach 2010-14 i tym żyją, ale ja tam nikomu nie bronie. :lol:
jack_btc pisze: środa, 4 stycznia 2023, 15:48Taka LUNA, UST była super do czasu kiedy przestała być super.
Sam Luny nigdy nie miałem i ci wszyscy luniarze śmierdzili mi jakąś sektą mlm ale fakt że dała zarobić a złożyła się dopiero podczas bessy. Dlatego alty trzeba traktować sezonowo na jeden cykl wzrostowy a potem porzucać i nie dać się wkręcić w jakieś nowe bajki czy technologie.
Ogłaszam koniec spadków!

100k$ BTC & 10k$ ETH by 2026
Opuszczam kryptosektę. Dorabiajcie się milionów i zmieniajcie świat! 8-)

Początkujący
Posty: 122
Rejestracja: 31 grudnia 2020
Reputacja: 124
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: EL POLAKO » środa, 4 stycznia 2023, 18:16

Coraz mocniej rysuje się granica między BTC, a altcoinami. Widać to nie tylko w zapowiedziach uznania BTC za commodity, ale także w różnicach specyfiki tego co mówią ludzie, którzy są w bitcoinie, a co którzy siedzą w altach. U bitcoinowców widzę klarowne podkreślanie o co chodzi: zysk, wzrosty, cyfrowe złoto. U altcoinowców ciągle narracja rewolucji technologicznej i użyteczności, tak jakby rzekomo nie chodziło o hajs.

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 20 września 2019
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: mrkotkins » środa, 4 stycznia 2023, 19:18

EL POLAKO pisze: środa, 4 stycznia 2023, 18:16 U bitcoinowców widzę klarowne podkreślanie o co chodzi: zysk, wzrosty, cyfrowe złoto. U altcoinowców ciągle narracja rewolucji technologicznej i użyteczności, tak jakby rzekomo nie chodziło o hajs.


To zabawne, bo mam zupełnie odwrotne spostrzeżenia :)

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
39
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: FlyingAtom » środa, 4 stycznia 2023, 19:23

Hej wszystkim w nowym roku ; )

https://bithub.pl/wiadomosci/dawid-musz ... problemami
Chętnie popolemizuje z zawartymi wnioskami gdyby ktoś miał inne.

Podsumowanie
Bitcoin i kryptowaluty – bardzo ciężki rok
Gospodarka Polski – ciężki rok
Gospodarka EU – ciężki rok
Nieruchomości (sprzedaż) – mała korekta
Nieruchomości (wynajem) – zależnie od konfliktu w Ukrainie płasko lub ogromy spadek cen
USD/PLN – bez znaczących wahań do momentu trwania interesów USA w regionie
Stopy procentowe NBP – bez zmian do momentu oddzielenia wiboru od oprocentowania kredytów na nieruchomości
90% szans na upadek giełdy kryptowalutowej w Polsce, w 2023 roku

Skąd taki wnioski? argumentacja w artykule.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 846
Rejestracja: 26 marca 2020
Reputacja: 486
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Lord_Bafford » środa, 4 stycznia 2023, 19:39

Patrząc wyłącznie na sam wykres, bez syfu z FTX który jeszcze może mieszać, bez wojen i nowych covidów itd, to RSI na 1M ładnie się wypłaszcza, a na MACD powinien zacząć się etap pod bycze przecięcie. Ogólnie niebawem może na chwilę wystrzelić w górną bandę range'u 14-20k, pogłębić dołek na 13-8~14k i od tego momentu systematyczni powoli się wspinać, a po jesieni 2023 znacząco przyśpieszyć. Gdyby stało się inaczej i zaczęło schodzić poniżej 14k, to marnie widzę ten temat ;)

Obrazek

edit:
Oczywiscie miało być na "5.2023"
Ostatnio zmieniony środa, 4 stycznia 2023, 21:19 przez Lord_Bafford, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 366
Rejestracja: 20 grudnia 2022
Reputacja: 287
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Janome » środa, 4 stycznia 2023, 21:09

FlyingAtom pisze: środa, 4 stycznia 2023, 19:23Chętnie popolemizuje z zawartymi wnioskami gdyby ktoś miał inne.


Chętnie ;)

Pierwszy problem – Brak nowej grupy z kapitałem
Nie musi być nowa, wystarczy że wróci część inwestorów wsparta nowymi, których nie urządza % jaki można zrobić na innych aktywach. Luna upadła, FTX upadł - ale to zawiódł czynnik ludzki, technologia zostaje i nikt walizek nie pakuje. Jak ludzie zobaczą, że zaczynamy nową hossę to będą powoli wracać.

Drugi problem Bitcoina – Brak użyteczności

Nieprawda. Problem ludzi, którzy tak mówią jest następujący: myślą, że btc powinien być wszystkim. Nie jest i nie będzie. I to jest ok. BTC ma użyteczność - przechowywanie kapitału poza systemem (nie mylić z przechowywaniem wartości). A ktokolwiek twierdzi, że nie chroni przed inflacją to prosze wrzucić wykres 10 albo 5 letni a nie z ostatniego roku w okresie największych spadków.

Trzeci problem Bitcoina – Upadek 'mitu milionera’

Mit ma się dobrze, ludzie jak zobaczą wzrosty to włączy się FOMO. Jak zawsze, taka ludzka natura. Loteria, hazard, bukmaherka...ludzie zapomną o stratach i dadzą sobie kolejną szasnę czy to na giełdzie czy to na crypto.

Czwarty problem Bitcoina i kryptowalut – Prawo

Ludzie wchodzą w crypto dla zysków i rejestrują się na giełdach z pełną weryfikacją. Anonimowość to nie jest coś co decyduje o popularności crytpo. BTC nie musi być anonimowy - wystarczy to, że jeśli Ty nie dasz nikomu dostępu do niego to NIKT go sobie po prostu nie zablokuje/ zlikwiduje/ przekaże komuś innemu.

Poza tym jeśli chodzi o regulacje - może być dokładnie odwrotnie. Poważne instytucje nie wejda w crypto dopóki nie będzie 100% ochrony środków podobnie jak to mamy w bankach.

Piąty problem Bitcoina i kryptowalut – Rynek się uczy

Dobrze, że rynek się uczy cykliczności i tego, że 99% altów to ponzi. Chociaz myślę, że do tego daleka wciąż droga to byłoby zdrowe dla branży, gdyby ludzie ładowali kasę w projekty, które coś sobą reprezentują. Może być tak, że będzie coraz mniej szitów, kapitalizacja będzie się centralizowac coraz bardziej w wybranych projektach, które rzeczywiście działają. Na razie jest tak, że dywersyfikacja altów nie ma sensu - one wszystkie poruszają się ze sobą za raczkę.

Szósty problem Bitcoina i Kryptowalut – Stopy procentowe i kryzys gospodarczy

Tu nie polemizuję, jest jak jest. Wszędzie drożyzna, brak podwyżek, inflacja, ludzie kredytów nie mogą dostać. Ale kiedy kupować jak nie teraz kiedy wszyscy co chcieli/ musieli sprzedać już to zrobili? 2023 to będzie taki rok myślę stagnacji. Bez dużych spadków ale tez bez wzrostów. 2024 coś się powinno ruszyć. Teraz jest bessa ale ona minie. Jak zawsze.


Siódmy problem Bitcoina i Kryptowalut – Realne problemy

Potencjalne problemy można wymyślać bez końca. Microstrategy, binance, tether, sprzedaź goxa, sprzedaź stakowanych eth ....jasne moze się zdarzyć. Szkoda by było jednak ominąć hossę, może 2 hossy w oczekiwaniu na kolejnego black swana. Duże ryzyko, duże %. Ja obstawiam, że co się miało wysypać w tym cyklu to już to zrobiło.

Ósmy problem Bitcoina i Kryptowalut – Nachalność i PR

Z mojego doświadczenia - z nikim o moich inwestycjach nie rozmawiam bo wiem jak to się kończy. Ale kiedy jakiś znajomy zauważy, że bez studiów mam poziom życia lepszy niż reszta towarzystwa i podpyta to często wywiąże się ciekawa rozmowa na temat krypto. Więc jeśli o to chodzi - myślę, że duuuużo gorzej po tym względem było w 2018 kiedy schodziliśmy z ATH zrobionego na ulicy i duzo osób się przejechało. Więc jeśli chodzi o ten punkt to nie tyle, że myślę, że nie musi mieć negatywnego wpływu na kurs co się nie zgadzam ponieważ bywało gorzej. No i znowu można zapytać - kiedy kupować jak nie teraz? Kiedy wszyscy znajomi i babcia będa pytać jak kupić tego bitokojna? ;)

Dziewiąty problem Bitcoina i kryptowalut – Mit wolności

Ciężko nie zgodzić z tym, że WEF szykuje nam ograniczanie wolności w każdym aspekcie życia. Natomiast crypto to tylko pożyteczne narzędzie a nie remedium na wszystko. Od tego są wybory i rozsądek u zwykłych ludzi. To nie wina crypto, że obie te rzeczy szwankują. Myślę, że już dawno nikt nie myśli naiwnie, że 'bitcoin uratuje świat'.

Zastanawia mnie ile wpływu na tak negatywne spojrzenie na przyszłość crypto u Ciebie ma to, że pewnie obroty w Polsce spadły dramatycznie z powodu sytuacji ekonomicznej w tym kraju i to, że w kwestii samoedukacji finansowej Polacy mają wciąż wiele do zrobienia i nie widzą w crypto remedium na wiele bolączek obecnej działalności polskich banków.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 609
Rejestracja: 17 sierpnia 2016
Reputacja: 262
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: revo » środa, 4 stycznia 2023, 21:44

FlyingAtom pisze: środa, 4 stycznia 2023, 19:23Podsumowanie
Bitcoin i kryptowaluty – bardzo ciężki rok
Gospodarka Polski – ciężki rok
Gospodarka EU – ciężki rok
Nieruchomości (sprzedaż) – mała korekta

to wręcz idealne podsumowanie minionego roku, czy przyszłego to nie wiem :D
FlyingAtom pisze: środa, 4 stycznia 2023, 19:2390% szans na upadek giełdy kryptowalutowej w Polsce, w 2023 roku

hmmm mowa o Zondzie?
:arrow: fixedfloat.com
:!: tania wymiana crypto bez rejestracji i KYC :!:

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: bn801 i 28 gości