Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Weteran
Posty: 7516
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2780
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: pael » niedziela, 4 grudnia 2022, 07:30

voodoom pisze: piątek, 2 grudnia 2022, 22:25Tak to wygląda, ale też jeszcze póki co obstawiam że DXY tylko korekci i jeszcze pofrunie moon, to za bardzo wygląda na "wszyscy się doczekali". Spadek usdpln na 4.4 - litości, a skąd ta siła złotówki? Sytuacja bieżąca wewnętrzna w pl jest oparta na jedynej możliwej opcji - wielkim powiększaniu długu lada moment. Np. różnica cen prądu między obecną dla przedsiębiorców a gwarantowaną w 2023 - a niby kto za to zapłaci, wróżki? A nie jesteśmy w tym sami, i takie kraje właśnie mogą wypchnąć jeszcze dolara. IMO zmiana trendu na DXY to wciąż czarowanie rzeczywistości na podstawie kresek wyrysowanych przez spekulantów, a nie ocena tego co naprawdę się dzieje na szczeblu gospodarek poszczególnych krajów.


Nie poznaje Cie, jesli chodzi o chlodnosc analizy i spojrzenia gdy bit byl absurdalnie drogi i pojawiles sie na forum, a pozniej, szczegolnie kiedy przyznalales, ze slabo rozegrales te spadki.
Spoiler:
Pisalem jakis czas temu o dxy, to przypominalo rozgrzanie jak na shitcoinie, kazdy chce dolara, bo nie bedzie, i dxy skoczy na 200. Swiat sie wali, bedzie tylko ameryka. Trendy nie sa wieczne.

Co do PLNa to... jest dziwnie, ale pozytywnie. Pomimo absurdalnej polityki RPP PLN nie leci na ryj. Pomimo co sadzimy jako Polacy o sytuacji tutaj, Polska to "tygrys" Europy, nasz poziom rozwoju i obecnego poziomu plasuje nas dosc wysoko. Wiem, jak kuriozalnie to brzmi widzac mordy naszych politykow, ale... wykres to wykres. Jesli Europa bedzie funkcjonowac jako-tako my bedziemy lekko premium wzgledem EUR, nawet 4-4.3 jakby bardzo dobrze wialo w nasza strone.
To absolutnie nie jest rekomendacja zakupu PLNa, jednak nie ze wzgledu na niska stope zwrotu, a duze, imo bardzo nieprzewidziane, ale istotne ryzyko eskalacji w regionie w dluzszym horyzoncie.

Początkujący
Posty: 200
Rejestracja: 6 sierpnia 2018
Reputacja: 377
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: graczyk » niedziela, 4 grudnia 2022, 13:34

Weekend przebiega bardzo spokojnie. Wszyscy czekają na to co się rozegra na rynkach. Najgorsze,że my jesteśmy w pobliżu końca łańcucha pokarmowego(nie wiem gdzie dokładnie, ale na pewno nie na początku).

Na świecie są grubi gracze co albo "wiedzą z pierwszej ręki"(czyli w sposób mniej legalny pytają członków FOMC, EBC, NBP o ich przyszłe ruchy) jakie będą ruchy banków centralnych,albo mają rozbudowane ośrodki analityczne i wysyłają ludzi na wywiady, konferencje itd i oceniają nastroje wśród członków tych organów. Przecież pewnie jakby regularnie śledził tych ludzi(nawet czysto legalnie, czyli po prostu chodząc na ich konferencje, rozmawiał z ich doradcami itd) to by mniej więcej znał przyszłą trajektorię stóp procentowych i nastroje tam panujące. Oczywiście z perspektywy inwestora indywidualnego,albo nawet i całego forum to całkowicie niemożliwe, bo koszty takiego czegoś byłyby ogromne.

Dla mnie najważniejszym rynkiem pod tym kątem i mniej więcej pokazującym przyszłe ruchy to rynek obligacji USA. Tutaj zakładając,że wypłacalność Emitenta-czyli rząd USA jest pewna(a raczej jest, ja jedynie z najbardziej pesymistycznym scenariuszu zakładam bankructwo rządu USA i to raczej w formie zawieszenia wypłat niż całkowite bankructwo. Myślę,że w przypadku bankructwa rządu nawet najbardziej jastrzębi FOMC zostanie tak czy inaczej zmuszony do uruchomienia dodruku) , to jedyne co trzeba przeanalizować to przyszłe stopy procentowe.

Co najciekawsze 10latki i 2latki USA w 2018 roku też "nagle" ruszyły do góry(czyli zaczęły się zmniejszać rentowności) na miesiąc przed ostatnią podwyżką stóp przez FED(szczyt rentowności był na początku listopada 2018, ostatnie posiedzenie podwyżkowe FED 19 grudnia 2018. Co najciekawsze mimo wybitnie jastrzębiego wydźwięku posiedzenia FOMC, rentowności po posiedzeniu poszły w dół).

Póki co na 2 latkach nie widać jakiegoś specjalnego spadku rentowności-konsolidacja od końcówki września, sytuacja podobna do tej z czerwca-sierpnia, z tym,że zdecydowanie teraz jesteśmy na dolnej bandzie konsolidacji, więc póki co większe szanse wyjścia dołem.

Na 10 latkach póki co silniejszy ruch w dół. Co najciekawsze wzrost rentowności 10latek rozpoczął się 2 tyg przed lokalnym szczytem na BTC i Sp500(szczyt sierpniowy). Tak w sumie to bez większych korekt trwał do 10 listopada. Od tego czasu zmiana ruchu(dosyć gwałtowna).

Jeżeli ruch w dół na rentownościach będzie kontynuowany(w szczególności na 2 latkach) to zaczynam grać na przebicie oporu na 19tys USD na BTC. Osobiście uważam,że do tego 14-tego nie będzie większych ruchów, dlatego póki co jestem na krótkim stelażu(akurat większość pozycji mi wygasła w piątek i część mi wygasa 9 grudnia). Stelaż mam rozstawiony na 15500, 15000 i 14500, górne ograniczenie na 18 500, 19 000 i 20 000.

Plus dodatkowo zacząłem wystawiać opcje put na marzec 2023 na 10 000 USD,ale to póki co delikatnie. Uważam,że nawet jak nie rozpoczniemy dynamicznego ruchu w górę(mój wariant bazowy to nie żadna powolna wspinaczka tylko krótki i dynamiczny ruch, trwający kilka tygodni na 30-40tys, z tego raczej bym obstawiał mocny ruch z dojściem w okolice 40tys i tam silny zrzut na ok. 30tys) to i tak szanse na przebicie 15tys USD uznaje za nikłe. Aczkolwiek jeżeli będzie jastrzębie posiedzenie FED 14-tego to nie wykluczam testu tego poziomu,ale raczej bez jego przebijania. Póki co jeżeli do tego 14-tego dojdziemy do pułapu 18800-19000 to zamykam długą pozycję.

P.S Czy może ktoś polecić jakąś ciekawą platformę do wystawiania podwójnych inwestycji i handlu opcjami(tylko handlu czyli,że można był wystawcą opcji jak i nabywcą a nie tylko w jedną stronę :?: :roll: )

Aktualnie używam OKX(niskie spready) i Binance(tylko podwójne inwestycje i nabywanie opcji, bez możliwości wystawiania opcji). Kiedyś na podwójne inwestycje super było Huobi(pamiętam,ze jakoś w sierpniu zrobiłem podwójną inwestycję z limitem 40 tys USD i datą wykonania koniec października) i zapłacili mi od tego jakoś ok. 1k USDT za każdego BTC)

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 544
Rejestracja: 3 sierpnia 2019
Reputacja: 919
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: zeroBTC » niedziela, 4 grudnia 2022, 14:42

lokalnie od początku grudnia grany jest mega czytelny trójkąt
który powoli się kończy i pasowało bu się określić gdzie idziemy ??

ja stawiam , że dziś wieczorem po otwarciu SPX wychodzimy górą i obieramy kierunek z targetem 18-19K ( ale jest to tylko korekta spadków )

Obrazek

docelowo gram jak ten pan 8-)


Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4689
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3500
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: shinya56 » niedziela, 4 grudnia 2022, 19:56

viewtopic.php?f=27&t=25968&p=756429#p756429

Do dwóch dni powinniśmy mieć wybicie. W pierwszym ruchu 1400 $ - 1500 $ jako zniesienie 0.382.

Obrazek

W całym nawet 1900 $ - 2000 $.

Obrazek

Początkujący
Posty: 1739
Rejestracja: 8 grudnia 2020
Reputacja: 454
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: fetek » niedziela, 4 grudnia 2022, 22:12

wszyscy wzrosty więc w poniedziałek będzie czerwono :arrow: znowu.. :mrgreen: jeszcze kilka takich akacji i będzie można grać (odwrotnie) do waszych predykcji

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7640
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12852
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » niedziela, 4 grudnia 2022, 22:53

fetek pisze: niedziela, 4 grudnia 2022, 22:12wszyscy wzrosty
Gdzie? Rubel ciągle pisze, że słabizna i jebnie. 8-)

Mi się dziś śnił ETH po 2.1k$.
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 544
Rejestracja: 3 sierpnia 2019
Reputacja: 919
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: zeroBTC » niedziela, 4 grudnia 2022, 23:37

krotkanazwausera pisze: niedziela, 4 grudnia 2022, 20:04przy ruchu na 4,2 BTC moze zrobic nawet 25-28 przed nowym rokiem, dobre miejsce na zrzut do 12k
Vetz , no w zasadzie bardzo zajebiste było by takie rozegranie bita 8-)
budujemy duża nadzieję czyli :
jako korekta spadów opcja różowa wychodzimy mocno i legitnie z klina i szybko bijemy testować niebieską LT od ATH ( jakieś 25k do zrobienia ) po czym finalna apokalipsa i nowe doły :mrgreen:
tak czy srak longi siedzą - pilnujemy i w razie czego podciągamy SL

Obrazek

e/
dał bym chętnie dużo , ale nie mogę Ci na razie zarepować +++++++++ :evil:

Początkujący
Posty: 1739
Rejestracja: 8 grudnia 2020
Reputacja: 454
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: fetek » niedziela, 4 grudnia 2022, 23:46

zeroBTC pisze: niedziela, 4 grudnia 2022, 23:37jako korekta spadów opcja

Ja was nie ogarniam... indeksy ostatnio strzelały, nawet ponad 7% i jeszcze nic tego ruchu nie skorygowało a wy oczekujecie korekty spadków ... :mrgreen:
ergorg pisze: niedziela, 4 grudnia 2022, 22:53 Gdzie? Rubel ciągle pisze, że słabizna i jebnie. 8-)
Nie tylko on ale coś nie chce...
ergorg pisze: niedziela, 4 grudnia 2022, 22:53 Mi się dziś śnił ETH po 2.1k$.
czy Twoje sny się spełniają ? daj sygnał :mrgreen: na zdrowie by wszyło, niech coś sie ruszy...

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 780
Rejestracja: 1 grudnia 2014
Reputacja: 1748
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: rubel » poniedziałek, 5 grudnia 2022, 10:15

ergorg pisze: niedziela, 4 grudnia 2022, 22:53Rubel ciągle pisze, że słabizna i jebnie.
Mogę oczywiście mylić. Ale byczki są pewne siebie i aroganckie. Nic o spadkach nie można napisać. Moim zdaniem btc jest mega słaby, może jakimś cudem to jeszcze trochę podniosą ale kolejny wodospad to tylko kwestia czasu. :twisted:
Ogłaszam koniec spadków!

100k$ BTC & 10k$ ETH by 2026
Opuszczam kryptosektę. Dorabiajcie się milionów i zmieniajcie świat! 8-)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7640
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12852
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » poniedziałek, 5 grudnia 2022, 10:20

@rubel a może jakieś kreski wrzucisz? Jakiś wskaźnik na podparcie swoich tez? Bo zaczynasz pisać jak mason ale w drugą stronę. xD
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » poniedziałek, 5 grudnia 2022, 10:27

@rubel jebnie ,pewnie że jebnie to tylko kwestia czasu. Ale głupio było nie skorzystać z tego ruchu. Ja swoje L 16.88-17.34 właśnie zabrałem $ /lewarek x20
Do testów się bawię Avaxem od 12-14.2$ i w sumie te testowe monety mam już na darmo. Z pozycji wyciągam ,nie zafiksowałem się i mam i ja:) te 18k mało kogo interesuje ,bo takich turystów na pozycjach jak ja będzie sporo /wejdę/wezmą/wyjdą i patrzymy dalej. Zero pozycji ,coiny do testów z mojego wątku służą testom technologii a jak zobaczę promki większe coś wejdę na dłużej chętnie. Ruch potrwa do wyczerpania, bóg raczy wiedzieć gdzie to wybiją ,to chciejstwa byków tak samo jak nasze chciejstwa zrzutów.
Podsumować można to pytaniem : czy to jest miejsce marzeń na lokowanie kapitału ,już ?
Dla mnie nie jest.
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 780
Rejestracja: 1 grudnia 2014
Reputacja: 1748
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: rubel » poniedziałek, 5 grudnia 2022, 10:31

rubel pisze: poniedziałek, 5 grudnia 2022, 10:15Ale byczki są pewne siebie i aroganckie. Nic o spadkach nie można napisać.
ergorg pisze: poniedziałek, 5 grudnia 2022, 10:20Bo zaczynasz pisać jak mason ale w drugą stronę. xD
O właśnie o tym mówiłem.
ergorg pisze: poniedziałek, 5 grudnia 2022, 10:20a może jakieś kreski wrzucisz? Jakiś wskaźnik na podparcie swoich tez?
Jahu pisze: wtorek, 16 sierpnia 2022, 21:43Jest to ciągłe straszenie spadkami, a kurs tymczasem sobie powoli rośnie. Dla mnie to jest FUD.
Wrzucałem wiele raz, nic więcej nie mam do dodania.

Dodano po 25 minutach 22 sekundach:
@ergorg "bo trollujesz i spamujesz ot co. Konstruktywna analiza to co innego a nie pierdolamento"
rubel pisze: środa, 10 sierpnia 2022, 09:48"@Jahu Minus na otrzeźwienie. Od jakiegoś czasu piszesz tylko w kółko jakieś smuty o zwale, oczywiście jakichkolwiek argumentów brak. Takie pieprzenie. Nic się nie zawija. Wszystkie wskaźniki są bycze.
Wszystko cały czas aktualne 8-) :
rubel pisze: czwartek, 30 czerwca 2022, 14:53 W pesymistycznym scenariuszu obecne poziomy zakładałem pod koniec roku. W normalnych warunkach makro szukałbym dołka i oczekiwał powolnego odbudowywania się rynku, ale...
Na obecną chwilę 80% szans daje na nabranie na wzrosty przez lato (poziomy 24-26k) i bardzo nie przyjemny dla rynków przełom roku 22-23. Dlaczego? Gwóźdź do do tego typu scenariusza przybili wczoraj w mojej ocenie szefowie banków centralnych, a puszka pandory dopiero się otwiera i kolejne trupy będą wypadać z szafy. Żadne potwierdzenie ze strony autorytetów typu " Saylory" w niczym mnie nie utwierdza. Warto przypomnieć że na bańce dot-com zaliczył ogromną wtopę. Rynek krypto przypomina wieżę babel czekającą na naprawdę długotrwały kataklizm i oczyszczenie. A po zaliczeniu dołków na poziomach 4 cyfrowych odbudowanie zaufania zajmie baaaardzo długo.
Obrazek
rubel pisze: poniedziałek, 4 lipca 2022, 11:06 Jeśli nie wydarzy się nic nadzwyczaj optymistycznego to najbliższe pół roku może wyglądać tak:
Obrazek
Obrazek

Ewentualnie fajna okazja do rozegrania tej podbitki/wyjścia z rynku. No i piękne okazje zakupowe w 2023r :lol: Czy tak będzie? Zobaczymy.

Bardziej sci-fi i z przymrużeniem oka, ale kto wie :D
Obrazek
rubel pisze: piątek, 29 lipca 2022, 12:37
wszyscy pisze: czwartek, 28 lipca 2022, 23:22wszyscy pisze: ↑ wtorek, 19 lipca 2022, 01:36
ergorg pisze: ↑ niedziela, 19 czerwca 2022, 23:41

...ja tylko przypominam i przestrzegam team Socjologa xd...
A swoją drogą byłby SZOK w razie realizacji..
Obrazek
rubel pisze: sobota, 6 sierpnia 2022, 21:27
maxi82 pisze: sobota, 6 sierpnia 2022, 19:54Ps. dla starych bywalców "ruska moneta" mówi mi że to jebnie - piętro niżej
Jakby miał "porównywać", nie wspomnę nawet że czasowo wychodzi podobnie.

Obrazek
Obrazek
rubel pisze: poniedziałek, 15 sierpnia 2022, 10:58 Kolejna próba z 25k i zdecydowane odrzucenie. Ewidentnie to koniec marzeń o dalszych wzrostach.

ETH wygląda bardzo ciekawie. Porównanie z 2018r.
Spadek od ath: 77%, teraz 82%.
Podbitka: 131%, teraz 128%
Ostateczny spadek na low od szczytu odreagowania: 90%, teraz xx%??

Obrazek
rubel pisze: środa, 10 sierpnia 2022, 09:48 Obrazek
rubel pisze: poniedziałek, 29 sierpnia 2022, 09:47 Na podstawie poniższych kresek rozrysowałem sobie potencjalne miejsce do akumulacji oraz dystrybucji, zakładając że kolejny cykl się pojawi.

To że zrobimy nowe low w mojej ocenie jest prawie pewne. Pytanie czy zatrzymamy się na 12-14k czy sięgniemy dużo niżej z zasięgiem nawet do 6k, wszystko zależy od wielu czynników i to się dopiero okaże czy straszaki które się pojawiają są aż tak straszne. Dlatego zakres akumulacyjny według mnie to 7k-14k. Fioletowy box.

Zakres dystrybucyjny to 120k-300k. Zielony box. Czyli do zrobienia jest ok. x15 kapitału początkowego.

Osobiście nie preferuję łapania noży a poczekanie na większe uspokojenie wahań oraz brak emocji na rynku. Rozpoczęcie akumulacji w górę po kilku miesiącach nudy.

Obrazek
Ogłaszam koniec spadków!

100k$ BTC & 10k$ ETH by 2026
Opuszczam kryptosektę. Dorabiajcie się milionów i zmieniajcie świat! 8-)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7640
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12852
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » poniedziałek, 5 grudnia 2022, 11:42

Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 780
Rejestracja: 1 grudnia 2014
Reputacja: 1748
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: rubel » poniedziałek, 5 grudnia 2022, 12:18

@ergorg Jeśli upadek dużej giełdy i inne z tym powiązane problemy nie jest racjonalnym argumentem to nie wiem co nim jest?

Siedzenie obecnie w krypto na hold wygląda tak:

Ogłaszam koniec spadków!

100k$ BTC & 10k$ ETH by 2026
Opuszczam kryptosektę. Dorabiajcie się milionów i zmieniajcie świat! 8-)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7640
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12852
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » poniedziałek, 5 grudnia 2022, 12:25

rubel pisze: poniedziałek, 5 grudnia 2022, 12:18Siedzenie obecnie w krypto na hold wygląda tak:


Wszystko zależy od momentu wejścia. Ja tam na swoje ETH i ATOMy nie narzekam. 8-)
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2309
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3487
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pleasek89 » poniedziałek, 5 grudnia 2022, 12:31

rubel pisze: poniedziałek, 5 grudnia 2022, 12:18Jeśli upadek dużej giełdy i inne z tym powiązane problemy nie jest racjonalnym argumentem to nie wiem co nim jest?

To już się wydarzyło, nastąpiła reakcja rynku a panika jest już raczej w cenie. Zresztą nikt się nie spodziewa nie wiadomo jakiego odbicia, ja pisałem o 25-30k jako wariant mocno optymistyczny, sam prawdopodobniej zacznę redukować od 18k (jeżeli tam podbije).

I nawet 30k to jest "jedyne" +100% od dołka, nic wielkiego jeżeli chodzi o BTC.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 780
Rejestracja: 1 grudnia 2014
Reputacja: 1748
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: rubel » poniedziałek, 5 grudnia 2022, 12:40

ergorg pisze: poniedziałek, 5 grudnia 2022, 12:25Wszystko zależy od momentu wejścia. Ja tam na swoje ETH i ATOMy nie narzekam.
To tak, ale NEARa żeś brał wyżej. No i zapewne też małym procentem narazie wchodziłeś. A jak ktoś uśredniał od wyższych poziomów to już może być nie ciekawie.
Niektórzy pakowali się all-in przy, 25k bo to miała być akumulacja. Teraz jesteśmy przy 17k, zjedziemy jeszcze trochę i będzie 50% straty, nie wszyscy to wytrzymają.
Pleasek89 pisze: poniedziałek, 5 grudnia 2022, 12:31To już się wydarzyło
To tak, ale cały rynek jest toksyczny i czy to była Luna, Celcius, 3AC, FTX czy alameda to nie ma znaczenia. Kolejny gracz się wykłada i tyle. Dla mnie krypto śmierdzi dużo bardziej niż w innych "bessach" i dlatego mam takie nastawienie. Pół roku bez nowego low to dla mnie jedyny sygnał na odwrócenie trendu długoterminowego. Halving za 1,5 roku, nie ma gdzie się spieszyć.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 5 grudnia 2022, 12:41 przez rubel, łącznie zmieniany 1 raz.
Ogłaszam koniec spadków!

100k$ BTC & 10k$ ETH by 2026
Opuszczam kryptosektę. Dorabiajcie się milionów i zmieniajcie świat! 8-)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7640
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12852
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » poniedziałek, 5 grudnia 2022, 12:41

Ja przy każdym moim byczym poście na tt od 2 tygodni spotykam się z falą hejtu ze strony niedźwiedzi.
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 780
Rejestracja: 1 grudnia 2014
Reputacja: 1748
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: rubel » poniedziałek, 5 grudnia 2022, 12:42

ergorg pisze: poniedziałek, 5 grudnia 2022, 12:41Ja przy każdym moim byczym poście na tt od 2 tygodni spotykam się z falą hejtu ze strony niedźwiedzi.
A ja przy każdym moim poście na forum ze strony byków :twisted:

Na CT zawsze znajdzie się ktoś to będzie hejtował.
Ogłaszam koniec spadków!

100k$ BTC & 10k$ ETH by 2026
Opuszczam kryptosektę. Dorabiajcie się milionów i zmieniajcie świat! 8-)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7640
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12852
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » poniedziałek, 5 grudnia 2022, 12:42

rubel pisze: poniedziałek, 5 grudnia 2022, 12:40To tak, ale NEARa żeś brał wyżej.
Tak, na 2.9x i ostatnio uśredniłem na 1.6x, tyle, że teraz zrobiłem zakupy za 2x więcej $. I prawdopodobnie wyjdę z części jak będę na lekkim plusie. (tak, dalej to mała część kapitału)
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], grzeg i 27 gości