Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: masonbtc » sobota, 1 października 2022, 11:24

październik na spx zapowiada się niestety pro spadkowo

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 321
Rejestracja: 6 listopada 2017
Reputacja: 180
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: _det » sobota, 1 października 2022, 12:55

A ja dalej widze up... na 1h ladnie bylo widac jak spadki zostaly zatrzymane.. mac sie zqwija, zrobilo lokalnie double bottom takze dla mnie dalej up.. trzymam sie 3d i wczesniejszego "w".

Dla mnie chierarchia jest taka 1m>1w>3d... etc..

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 544
Rejestracja: 3 sierpnia 2019
Reputacja: 919
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: zeroBTC » sobota, 1 października 2022, 14:45

_det pisze: sobota, 1 października 2022, 12:55Dla mnie chierarchia jest taka 1m>1w>3d... etc..

ogarnij :twisted: wrześniowa 1m to przecież zdechlak :!:

zresztą jak cały ten dziad !!
doskonale to widać jak tylko wyłączyli SPX-a to botoChłop :mrgreen: prawie że umarł ze strachu bo navi mu odcięło
( bo przecież poza botochłopem nikt tego nie kupuje ) - jest szansa iż może przez weekend jeszcze drgnie pod LT by finalne w poniedziałek zanurkować w odchuchani własnego :mrgreen: szamba


Obrazek

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 321
Rejestracja: 6 listopada 2017
Reputacja: 180
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: _det » sobota, 1 października 2022, 15:52

@SCI_FI_Maciuś Jak bedzie po Waszemu.. stawiacie piwo... jak bedzie po mojemu ja stawiam :) koniec końców pijemy ;)

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 298
Rejestracja: 28 maja 2013
Reputacja: 750
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Kraków

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Jahu » sobota, 1 października 2022, 17:15

zeroBTC pisze: sobota, 1 października 2022, 14:45ogarnij wrześniowa 1m to przecież zdechlak

zresztą jak cały ten dziad !!
Proszę, o to kolejna osoba, która oszalała z żalu, że nie kupiła przed bańką. Bo tylko tak można wytłumaczyć to wyzłośliwianie się na aktywo i jego kurs. Jak ktoś nie chce skończyć tak samo to jeszcze ma szansę kupić na hodl.
zeroBTC pisze: sobota, 1 października 2022, 14:45bo navi mu odcięło
Ty to nazywasz "navi", ja to nazywam szumem. Jak ktoś kupił na hodl to po co ma trejdować. Zawodowi trejderzy też to w końcu zrozumieją, że bardziej sie opłaca trzymać i twoje "navi" zniknie całkowicie.
SCI_FI_Maciuś pisze: sobota, 1 października 2022, 14:49Jak nie znasz się na SP to nie znasz się tez na BTC.
Nieprawda. Tłumaczyłem już, że BTC nie posiada żadnego mechanizmu uzależniającego go od innych aktywów i ewentualna korelacja ma charakter tymczasowy oraz spekulacyjny. A po drugie jak wspomniałem wyżej to jest tylko szum nie zmieniający długoterminowego trendu ani fundamentów.
SCI_FI_Maciuś pisze: sobota, 1 października 2022, 14:49Widzisz, BTC na ten moment nikt nie chce kupowac za 20k i zrywy są coraz niższe
I znów nieprawda. Ewidentnie trwa akumulacja i na poziomach $18k-$20k wszystko jest kupowane. Ile jeszcze ma ta akumulacja potrwać byście ją zauważyli? Za miesiąc stanie się to jasne dla większości.

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 1 października 2022
Reputacja: 67
Reputacja postu: 
10
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Niechktosgozbanuje » sobota, 1 października 2022, 18:30

Błagam, przyczytuję się temu forum i specjalnie dlatego założyłem tu konto. Niech ktoś zrobi porządek z owym użytkownikiem: @Jahu. To przechodzi ludzkie granice.

Drogi kolego, zwracam się do ciebie w sposób dyplomatyczny oraz z życzliwością. Nie zatruwaj powietrza, choćby i tego wirtualnego ,tymi jakże marnymi wypowiedziami.

Zauważyłem, że choć od prawie roku jesteś w błędzie to nagminnie atakujesz innych którzy różnią się od ciebie poglądami.

Emanujesz pychą, megalomanią, nie adekwatnym do kompetencji poczuciem wyższości.

Wielokrotnie sam sobie zaprzeczasz.

W twoich postach brak jest merytoryki choć innym jej brak zarzucasz.

Twoje wypowiedzi są pełne myślenia życzeniowego, choć innych o to oskarżasz.

Insynuujesz użytkownikom określone postawy.

Brak ci obiektywizmu.

Zaprzeczasz najbardziej oczywistym faktom.

Podważasz sens istnienia forum oraz wolności słowa z zachowaniem granic drugiej osoby.

Podsumowując, jesteś totalnym laikiem żyjącym w swoim małym biednym świecie. Widać, że nie masz nawet zielonego pojęcia o rynkach. Jak pies pawłowa nauczyłeś się reagować na jakieś tam cykle które były. Nie wprowadzaj ludzi w błąd. Nie utwierdzaj innych w myśleniu życzeniowym. Zdaje sobie sprawę, że wielu może ciebie traktować tu jako naprawdę solidny anty wskaźnik. Chyba jedyny działający indykator. Ale ile szkód możesz narobić narzucając w sposób tak ordynarny twoją wizję wesołego miasteczka. Bądź zdrów i daj ludziom żyć.

Z wyrazami szacunku
Niechktosgozbanuje


PS. być może mój post nie spodoba się tutejszym moderatorom i sam zostane stąd usunięty. Trudno, bardzo się cieszę, że ja taki żółty mały żuczek, mogłem zwrócić się do jaśnie wielmożnego @Jahu


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Edit:
@Bitcorntothemoon "Żeby nie było spamu to zamieść chociaż krótki komentarz czy Twoim zdaniem kurs w górę czy w dół."


Moim, bardzo skromnym zdaniem październik będzie kluczowy. Rozważam dwie opcję.

1. Dołek z czerwca był ostateczny. Obecnie trwa konsolidacja/akumulacja. Ale szybkich wzrostów się nie spodziewam.
2. Z początkiem kolejnego tygodnia czyli nowej świeczki miesięcznej zrobimy fejk podbicie, a następnie zacznie się formować bardzo krwawa świeczka z knotem u góry.

Jeśli nie zobaczymy pogłębienia dołka w październiku to zacznę się przychylać w kierunku opcji nr 1. Na obecną chwilę przeważa opcja nr 2. Przyglądam się, obserwuję, bez zbędnych ruchów.

Jest bardzo dużo niewiadomych w wielu różnych sferach i naprawdę ciężko opowiedzieć się jasno po którejś stronie. Jestem elastyczny i dostosuję się do sytuacji. 4 miesiące bez nowego low to sygnał, że warto rozważać zakupy długoterminowe.

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: koparki » sobota, 1 października 2022, 20:10

Niechktosgozbanuje pisze: sobota, 1 października 2022, 18:30 być może mój post nie spodoba się tutejszym moderatorom i sam zostane stąd usunięty.
dlaczego? przecież wszystko odbyło sie z zachowaniem kultury.
Odkąd hula trend spadkowy Jahu obserwuje jak z balonika bańki spekulacyjnej sukcesywnie uchodzi powietrze ale mimo to neguje rzeczywistość oraz rozdaje minusowe repy gdy argumenty i opinie spekulacyjne na temat jego skarbu są niekorzystne . Kto bogatemu zabroni długoterminowo patrzeć na własne przeceniane walory , przecież jest jeszcze z czego spadać a historia (że niby będzie kolejna bańka spekulacyjna zbliżona rozmiarem do poprzedniej) wcale nie musi się powtórzyć
---

Początkujący
Posty: 89
Rejestracja: 16 kwietnia 2021
Reputacja: 41
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: dopra » sobota, 1 października 2022, 22:19

A ja chciałbym się dowiedzieć skąd się wzięła wartość 20 tys $ za BTC i co za nią stoi? I dlaczego ma być drożej? I co można z takim BTC zrobić? I dlaczego @Jahu nie może spaść niżej? Bo Ty tak chcesz? :D

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 356
Rejestracja: 4 sierpnia 2017
Reputacja: 1001
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Arcymistrz1990 » sobota, 1 października 2022, 23:17

dopra pisze: sobota, 1 października 2022, 22:19A ja chciałbym się dowiedzieć skąd się wzięła wartość 20 tys $ za BTC i co za nią stoi?

Rozkład decyzji kupujących i sprzedających w czasie. Tak jak wszystkich innych walorów na rynku.
dopra pisze: sobota, 1 października 2022, 22:19 I dlaczego ma być drożej?

Dlatego, że wartość transakcji kupna będzie wyższa niż transakcji sprzedaży na coraz wyższych poziomach. Nie ma 100% pewności, ale jest to oczywiście scenariusz najbardziej prawdopodobny biorąc pod uwagę wiekowanie UTXO i inne dane onchain.

Początkujący
Posty: 81
Rejestracja: 26 września 2021
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Elbing

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: wszyscy » niedziela, 2 października 2022, 01:28

Moi Kochani hodlerzy i spekulanci...
Strasznie was denerwuje ten biedny Jahu :)
Jutro Fed zrobi nam niespodziankę po histerycznych ruchach Banku Anglii i tyle będzie dalszych spadków...

Dodano po 10 minutach 47 sekundach:
Wyjasnienie: koniec polityki zacieśniania.
Może od razu nie zrobią brrr... ale stopy już nie podniosą. Spompowane będzie wszystko niemiłosiernie by następnie giełdy spuścić w kiblu. Taka zgrabna predykcja :twisted:

Dodano po 2 minutach 36 sekundach:
A kto tego nie rozumie niech opuści salę.
Nadchodzi New World
Pozdrawiam.

Dodano po 15 minutach 53 sekundach:
Imagin:
Wszystkie waluty narodowe z dolarem na czele zaczynają się zachowywać jak turecka lira a nawet lepiej jak waluta Wenezueli.
Stają się bezwartościowe. Poczekajcie może rok..
New Order i pieniądz programowalny wita i tworzy z was niewolników. Wtedy zobaczycie siłę krypto i btc

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 298
Rejestracja: 28 maja 2013
Reputacja: 750
Reputacja postu: 
13
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Kraków

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Jahu » niedziela, 2 października 2022, 03:01

Niechktosgozbanuje pisze: sobota, 1 października 2022, 18:30Błagam, przyczytuję się temu forum
Najwyraźniej od niedawna i bardzo niedokładnie bo nie wiesz co piszesz. Nie będę się odnosił, skoro nie potrafisz nawet poprzeć tych pomówień cytatami. To wam udzielają się emocje, nie mi, to wy jesteście sfrustrowani rynkiem, nie ja. Mój ostatni merytoryczny post był chyba w lipcu, reszta to odpisywanie na zaczepki, bo po co rejestrować się, by podzielić się analizą i wiedzą, lepiej zarejestrować się dla pyskówki.

Można pisać wszystko, ale fakty nie kłamią. Założenia, które poczyniłem 3 miesiące temu nadal są aktualne. Rozgrywa się i potwierdza dokładnie to co przewidziałem, więc nie muszę na razie zmieniać swojej analizy. W ogóle nie muszę nic tu pisać, bo dla mnie wszystko jest jasne. Chciałem tylko zwrócić uwagę, że najlepszy czas na inwestycję w BTC jest właśnie teraz, bo jesteśmy w środku bessy. Psychologia rynku dużo mówi. Większość osób tu piszących nie posiada teraz żadnych BTC i liczy na spadki, a ja od kilku lat jestem 100% w BTC i teraz jeszcze dokupuję. Nic nie sprzedałem. Czy ktoś tu jeszcze jest w takiej sytuacji jak ja? Nie sądzę. Stąd odmienny ogląd sytuacji. Kto ma rację rozstrzygnie rynek i wszystko na ten temat, więc życzę cierpliwości.
dopra pisze: sobota, 1 października 2022, 22:19I dlaczego @Jahu nie może spaść niżej? Bo Ty tak chcesz?
Wiele argumentów podałem w ciągu ostatnich trzech miesięcy, poczytaj sobie. Mam też sporo nowych spostrzeżeń, ale nie chce mi się już "zatruwać powietrza".
SCI_FI_Maciuś pisze: niedziela, 2 października 2022, 01:09Można to powiedzieć o dosłownie każdym aktywie.
Nie. Nie można tego powiedzieć o aktywach w ramach jednej klasy, np. o akcjach, które są powiązane z gospodarką i będą poruszać się podobnie. A kryptowaluty są nową klasą aktywów, która jest niezależna i nie pasuje do innych.
SCI_FI_Maciuś pisze: niedziela, 2 października 2022, 01:09Dla mnie ewidentnie trwa dystrybucja.
To jesteś w błędzie. Przeanalizuj sobie chociażby wolumen.
SCI_FI_Maciuś pisze: niedziela, 2 października 2022, 01:09Po prostu niektórzy tutaj chca wejść w dobrym momencie a nie na pałe.
Pozostaje życzyć szczęścia.

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 1 października 2022
Reputacja: 67
Reputacja postu: 
48
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Niechktosgozbanuje » niedziela, 2 października 2022, 09:15

Jahu pisze: niedziela, 2 października 2022, 03:01Najwyraźniej od niedawna i bardzo niedokładnie bo nie wiesz co piszesz. Nie będę się odnosił, skoro nie potrafisz nawet poprzeć tych pomówień cytatami.
:arrow:

-------------------------------------
Niechktosgozbanuje pisze: sobota, 1 października 2022, 18:30Zauważyłem, że choć od prawie roku jesteś w błędzie to nagminnie atakujesz innych którzy różnią się od ciebie poglądami.
:arrow:
Jahu pisze: wtorek, 16 sierpnia 2022, 17:08Informacje o napływach BTC na giełdy i jakiejś dużej dystrybucji górników to zwykłe kłamstwa. Nic takiego nie ma miejsca. Jest dość oczywiste, że do "merga" nie będzie większych ruchów na rynku, a już na pewno nie będzie spadków. To znaczy dla mnie jest to oczywiste, bo przecież nie dla was.
Jahu pisze: środa, 13 lipca 2022, 04:19Np. w listopadzie to była masa podstaw, ale do przebicia 100k. To było wyjście górą z bull flagi na dużym interwale i przebicie ATH co historycznie zawsze oznaczało wzrosty.
Jahu pisze: środa, 13 lipca 2022, 04:19I każdy spec od AT ci to potwierdzi. I wskaźniki i dane onchain również oznaczały wzrosty.
Jahu pisze: piątek, 27 maja 2022, 16:43jednak nie będzie siły by pokonać dołek i ogromny popyt na $26k-$27k. Jak wyjście dołem się zrealizuje, wszyscy się wyprzedadzą, a duzi gracze się obkupią tam gdzie chcą to zadzwoni telefon, ktoś powie "pump it" i dostaniemy właściwe odreagowanie, długie i dynamiczne. Podobnie jak rok temu. Potem przez kolejne miesiące będziemy się poruszać w objęciu tego odbicia, przypuszczalnie od $30k do $40k.
Jahu pisze: piątek, 27 maja 2022, 16:43Przy czym to odbicie powinno pojawić się jeszcze przed wakacjami. Wiosna na krypto to zawsze był burzliwy okres, a lato to zawsze mniejsza lub większa stagnacja, dlatego pozostaję w longu co najmniej do lipca.
Jahu pisze: niedziela, 22 maja 2022, 20:11Ci rozsądni sobie już skupują, a reszta poczeka dwa lata
Jahu pisze: piątek, 6 maja 2022, 17:39eżeli ktoś przewidział rozwój wypadków i sprzedał wyżej lub szortował to tylko pogratulować, ale jeśli tak to powinien już powoli zastanawiać się nad odkupieniem lub longiem, rozstawiając odpowiednie zlecenia na kluczowych poziomach. W końcu jesteśmy 50% od ATH, a na 80% bym nie liczył tym razem.
Jahu pisze: czwartek, 5 maja 2022, 19:45Nie będzie żadnego wielkiego spadku, bo nie ma wpływów na giełdy (to info wyżej to pewnie jakiś internal albo FUD), a hodlerzy spokojnie sobie hodlują, z zamiarem sprzedaży za kilka lat, a nawet kilkadziesiąt lat, bo wiedzą że bitcoin musi wygrać z dolarem w długim okresie,
Jahu pisze: czwartek, 5 maja 2022, 19:45Więc posty o $100k są równie głupie w obecnej sytuacji co te o $20k. Więc wyluzujcie, bo niedobrze mi się robi od czytania tego.
Jahu pisze: sobota, 9 kwietnia 2022, 16:50Nie spodziewam się też jakiegoś załamania, raczej stawiam na dalsze bujanie w przedziale $30k-$60k do końca roku.
Jahu pisze: niedziela, 26 grudnia 2021, 23:44liczę na spore wzrosty gdzieś w pierwszej połowie 2022 i sobie dalej spokojnie hodluję.
Jahu pisze: środa, 20 października 2021, 18:42Z okazji nowego ATH chciałem tylko przypomnieć swoje dwa ostatnie posty, bo wiele osób nie zgadzało się z nimi, wiele osób też wypisywało kompletne w moim odczuciu bzdury, czego dawałem wielokrotnie wyraz w reputacji postów, a jak widać przewidzenie tego co się stanie nie było takie trudne (daty i ważniejsze stwierdzenia zaznaczyłem na żółto).
Jahu pisze: środa, 20 października 2021, 18:42Obstawiam niezmiennie kontynuację bańki, przekroczenie 100k w tym roku i szczyt na poziomie 150k-200k w pierwszym kwartale przyszłego roku, a potem standardowa bessa przez rok lub dwa z dołkiem na poziomie 40k-60k z grubsza.
------------------------------
Niechktosgozbanuje pisze: sobota, 1 października 2022, 18:30Insynuujesz użytkownikom określone postawy.
:arrow:
Jahu pisze: sobota, 1 października 2022, 17:15Proszę, o to kolejna osoba, która oszalała z żalu, że nie kupiła przed bańką.
Jahu pisze: środa, 10 sierpnia 2022, 18:16Po prostu widać, że grasz na spadki i jesteś mocno zaangażowany emocjonalnie. Dlatego przegrasz.
Jahu pisze: piątek, 30 września 2022, 01:00Serio dziwią mnie takie opinie, zapewne jesteś fanatykiem altów.
--------------------------------
Niechktosgozbanuje pisze: sobota, 1 października 2022, 18:30Emanujesz pychą, megalomanią, nie adekwatnym do kompetencji poczuciem wyższości.
:arrow:
Jahu pisze: niedziela, 2 października 2022, 03:01bo nie wiesz co piszesz
Jahu pisze: sobota, 1 października 2022, 17:15Nieprawda. Tłumaczyłem już, że BTC
Jahu pisze: niedziela, 2 października 2022, 03:01To jesteś w błędzie.
Jahu pisze: czwartek, 29 września 2022, 15:03Ja was tylko ostrzegam, a rynek zweryfikuje.
Jahu pisze: niedziela, 18 września 2022, 00:57Po pierwsze to albo nadal nie rozumiecie, albo zapomnieliście
Jahu pisze: wtorek, 12 lipca 2022, 23:59Przecież pisałem, że dołek już był, a ty dalej o 13k.
Jahu pisze: niedziela, 3 lipca 2022, 14:14Dobra, wystarczy tego. Ogłaszam dołek bessy 2022 na $17600.
--------------------------------------
Niechktosgozbanuje pisze: sobota, 1 października 2022, 18:30Wielokrotnie sam sobie zaprzeczasz.
:arrow:
Jahu pisze: poniedziałek, 9 maja 2022, 18:22Sądząc po szybkości spadków i ilości postów rozpoczęła się kapitulacja. Została wywołana przez rynki USA, bo innych powodów nie było.
Jahu pisze: sobota, 1 października 2022, 17:15Nieprawda. Tłumaczyłem już, że BTC nie posiada żadnego mechanizmu uzależniającego go od innych aktywów
Jahu pisze: poniedziałek, 22 sierpnia 2022, 23:16Ale ja nie mam problemu przyznać się do błędu. Przecież to zrobiłem tu wielokrotnie, tylko wy nie pamiętacie
--------------------------------
Niechktosgozbanuje pisze: sobota, 1 października 2022, 18:30Zaprzeczasz najbardziej oczywistym faktom.
:arrow:
Jahu pisze: poniedziałek, 22 sierpnia 2022, 23:16Jeszcze raz powtarzam. Nikt na tym forum tego nie przewidział. Po prostu takie są fakty. Jeśli twierdzicie, że nie mam racji to proszę pokażcie mi link
Jahu pisze: wtorek, 16 sierpnia 2022, 17:08Lecą kolejne strony siania bezpodstawnego FUDu ciągle przez te same osoby. Jak wam się to nie znudzi?
------------------------------
Niechktosgozbanuje pisze: sobota, 1 października 2022, 18:30Podważasz sens istnienia forum oraz wolności słowa z zachowaniem granic drugiej osoby.
:arrow:
Jahu pisze: czwartek, 29 września 2022, 15:03To wy tworzycie narrację na tym forum i produkujecie bezwartościowe posty
Jahu pisze: czwartek, 29 września 2022, 01:46Hamujcie się panowie, bo wypisujecie kompletne dyrdymały, obrażacie inwestorów, a co gorsza, są to tylko wasze życzenia, nie poparte niczym.
Jahu pisze: niedziela, 18 września 2022, 00:57Nie chcę się rozwodzić bo to nie ma sensu. Po pierwsze to albo nadal nie rozumiecie, albo zapomnieliście dlaczego bitcoin rośnie.
Jahu pisze: sobota, 17 września 2022, 19:59Napiszę coś, żeby nikt sobie nie myślał, że mnie nie ma. Poza tym śmiać mi się chce jak czytam co tu wypisujecie. Szkoda mi czasu i minusów,
---------------------------------
Niechktosgozbanuje pisze: sobota, 1 października 2022, 18:30Twoje wypowiedzi są pełne myślenia życzeniowego, choć innych o to oskarżasz.
:arrow:
Jahu pisze: środa, 10 sierpnia 2022, 18:16A od dwóch tygodni wszystko poniżej 23k jest zbierane na wysokim wolumenie.
Jahu pisze: środa, 10 sierpnia 2022, 18:16Co do FED to inflacja spadła, co może oznaczać koniec podwyżek stop i koniec zaciskania, co jest dobre dla BTC i wiadomo było, że inflacja zacznie spadać i że będzie odreagowanie i to właśnie się zaczyna dziać. To jest bycze na kolejne miesiące. Kolejny mocny argument dla mnie.
Jahu pisze: wtorek, 12 lipca 2022, 23:59Na jesieni możliwe podbicie do $30k bo zmienią się dane płynące z gospodarki, co wpłynie na zmianę polityki FED. Pierwszym sygnałem będzie malejąca inflacja. Ale to jeszcze nie teraz.
Jahu pisze: niedziela, 22 maja 2022, 20:11Tylko że fundamenty się nie zmieniły. BTC nie jest przegrzany, przeciwnie, jest najbardziej wyprzedany w historii, większość w rękach hodlerów, którzy ten spadek będą oceniać z perspektywy lat, a nie tygodnia, który minął od tego spadku.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4671
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3478
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: shinya56 » niedziela, 2 października 2022, 09:40

dopra pisze: sobota, 1 października 2022, 22:19A ja chciałbym się dowiedzieć skąd się wzięła wartość 20 tys $ za BTC i co za nią stoi?
Popyt/podaż.
Cena wyznaczana jest na podstawie tego, za ile ktoś gotowy jest sprzedać akcje i po ile nowi inwestorzy chcą je kupić. Wtedy dochodzi do transakcji.

Jesteś na forum związanym z giełdą i nie wiesz skąd się bierze cena ? Fakt, że teraz grają boty, ale algorytmy ustawiane są przez człowieka.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 544
Rejestracja: 3 sierpnia 2019
Reputacja: 919
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: zeroBTC » niedziela, 2 października 2022, 10:58

sonda jakich wiele , ale ta u dziadi Piotrka jest Z DUŻYMI zasięgami 8-)



Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4671
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3478
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: shinya56 » niedziela, 2 października 2022, 11:46

viewtopic.php?f=27&t=25968&p=743785#p743785
viewtopic.php?f=27&t=25968&p=744545&hilit=ma210#p744545

Chyba jesteśmy w miejscu, gdzie zapadnie decyzja w którym kierunku długoterminowo idziemy.
1. Pisałem o MA210, które przebiliśmy i testowaliśmy od dołu. Wskazuje to na nowy długoletni trend spadkowy.
2. Poprzednie ATH jest szansą na zatrzymanie tych spadków i powolne odbijanie.

Czyli sytuacja jest niejednoznaczna 50/50. Jednak MA210 sprawdzało się w predykacjach długoterminowych więc można oczekiwać krypto zimy z mniejszymi korektami wzrostowymi.

Obrazek

Obrazek

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 3024
Rejestracja: 7 września 2017
Reputacja: 42
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: sens » niedziela, 2 października 2022, 13:16


Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4671
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3478
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: shinya56 » niedziela, 2 października 2022, 13:51

^^^
Kryzys bankowy jak w 2008 r. kiedy Bitcoin zaczął się wybijać. Taka analogia.

Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 25 września 2021
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Henios » niedziela, 2 października 2022, 15:36

Witam was serdecznie
Patrząc z boku na forum czytając posty użytkowników dostrzegam że nastroje są niedźwiedzie .
Październik według mnie będzie zielony.
Chyba że wybuchnie atom na Ukrainie.

Początkujący
Posty: 1733
Rejestracja: 8 grudnia 2020
Reputacja: 449
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: fetek » niedziela, 2 października 2022, 19:31

Henios pisze: niedziela, 2 października 2022, 15:36Patrząc z boku na forum czytając posty użytkowników dostrzegam że nastroje są niedźwiedzie .
Październik według mnie będzie zielony.
Chyba że wybuchnie atom na Ukrainie.
miejmy nadzieje bo wszystko leci pasyk a ja nie wiedzę żadnych podstaw do wzrostów czegokolwiek.

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: koparki » niedziela, 2 października 2022, 19:54

Henios pisze: niedziela, 2 października 2022, 15:36Patrząc z boku na forum czytając posty użytkowników dostrzegam że nastroje są niedźwiedzie .
jeszcze jest sporo nadziei w wypowiedziach , dobrym szkoleniem jest wątek historyczny "LISK" i okres bessy po 2018-19... oj ile tam było nadziei na tym samym co dzisiejszy bitcoin etapie pobańkowego wykresu... a z czasem, po dłuuuuuugiej męczącej bessie niemal 100% pesymizmu na dołku kapitulacyjnym oraz mała aktywność w wątku (wszyscy sprzedali lub pogodzili się z ryzykiem wyzerowania wartości trzymanego kojna), nawet najwięksi wyznawcy projektu wtedy się odwrócili.
---

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości