Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Weteran
Posty: 1696
Rejestracja: 15 marca 2014
Reputacja: 631
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: zomos2 » poniedziałek, 13 czerwca 2022, 12:28

@socjolog2008 hahahaha. Dobre dobre. O całe zło to obwiniony zostanie putin i chiny.

Początkujący
Posty: 402
Rejestracja: 26 października 2017
Reputacja: 114
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: skorp » poniedziałek, 13 czerwca 2022, 12:39

Spoiler:
Panowie, spokojnie. Już niedługo powinniśmy przebić wyczekiwane przez wszystkich 100k
https://www.tradingview.com/x/vh2z0T8H/ :D

Początkujący
Posty: 142
Rejestracja: 12 maja 2021
Reputacja: 177
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: sebamistrz » poniedziałek, 13 czerwca 2022, 12:47

Nie rozumiem jarania się longami na giełdzie Bitfinex.. a co z longami na Binance, FTX, Bybit itp? czemu ich nie pokazujesz?

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 869
Rejestracja: 28 grudnia 2017
Reputacja: 4807
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: mesrotten » poniedziałek, 13 czerwca 2022, 12:58

Nie chcę wyjść na panikarę ;) ale możemy być dopiero w miejscu zaznaczonym strzałką, sporo miejsca do przecięcia, lt w okolicach 17 k.

Obrazek

Początkujący
Posty: 1741
Rejestracja: 8 grudnia 2020
Reputacja: 454
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: fetek » poniedziałek, 13 czerwca 2022, 13:12

adiqq pisze: poniedziałek, 13 czerwca 2022, 12:00Dla mnie to tym wieksza rewolucja, że na giełdzie/akcjach nigdy bym do tego nie doszedł co mam teraz.
nie wiesz, nie próbowałeś a się wypowiadasz.

na krypto od startu tracisz więcej niż z "giełdy" jak to nazwałeś, po za tym narzędzia są znacznie lepsze i dają większe możliwości, masz więcej strategii i możesz działać a nie czekać aż się bitek ruszy albo ktoś sztucznie jakieś gówno napompuje.

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adiqq » poniedziałek, 13 czerwca 2022, 13:33

fetek pisze: poniedziałek, 13 czerwca 2022, 13:12nie wiesz, nie próbowałeś a się wypowiadasz.
Fakt, tutaj masz rację, nie próbowałem. Ale mam przeświadczenie graniczące z pewnością....dużo by mówić...
fetek pisze: poniedziałek, 13 czerwca 2022, 13:12na krypto od startu tracisz więcej niż z "giełdy" jak to nazwałeś, po za tym narzędzia są znacznie lepsze i dają większe możliwości.
Też możesz mieć tutaj rację. Ale narzędzie które mam w zupełności mi wystarczają , a ja zawsze byłem dobry w rozkminianiu różnych rzeczy i tworzenia "kombosów".
Na klasycznej giełdzie nie miałbym tyle możliwości, żeby się wykazać z tej strony w której jestem naprawdę mocny. A przynajmniej tak mi się wydaje, bo dosyć dobrze znam już swoje mocne i słabe strony.
z mojej strony EOT.

Całkiem niedawno nie widziałem dalszych spadków...mimo, że ich nie wykluczałem - pisałem o tym - ale najbardziej zaskakuje mnie tempo tych spadków. Może to i dobrze.
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2309
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3487
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pleasek89 » poniedziałek, 13 czerwca 2022, 13:37

Zaczyna już iść trochę pionowo w dół - myślę, że długo to nie potrwa. Cenowo nic mnie nie zdziwi, ale czasowo obstawiam, że zobaczymy dołek w ciągu kilku tygodni max. Tak jak pisałem wcześniej, jeżeli znajdą się chętni na sprzedaż BTC poniżej 20k$ to z przyjemnością od nich odkupię.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 13 czerwca 2022, 13:41 przez Pleasek89, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 1741
Rejestracja: 8 grudnia 2020
Reputacja: 454
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: fetek » poniedziałek, 13 czerwca 2022, 13:39

adiqq pisze: poniedziałek, 13 czerwca 2022, 13:33Też możesz mieć tutaj rację. Ale narzędzie które mam w zupełności mi wystarczają , a ja zawsze byłem dobry w rozkminianiu różnych rzeczy i tworzenia "kombosów".
Na klasycznej giełdzie nie miałbym tyle możliwości, żeby się wykazać z tej strony w której jestem naprawdę mocny. A przynajmniej tak mi się wydaje, bo dosyć dobrze znam już swoje mocne i słabe strony.
z mojej strony EOT.
Mimo wszystko krypto ma jedną dużą przewagę, grasz krypto do krypto i możesz akumulować a podatek płacisz kiedy chcesz. Może ja mam pecha bo na binance mam akcje, których nie mam na indeksach (zawieszające się wartości, F5 ginąca pozycja, czasem potężne lagi i drobne błędy typu zły margin itd) i strasznie irytuje mnie ograniczenie jednej pozycji na parę.

To są niby pierdoły ale nie raz założyłem pozycje, której nie widziałem albo TP/SL zadziałało na wartości, której GUI nie wyświetla. Dniówki robiłem po 300-400% a potem dostaje SMS z margin call i WTF mam pozycje ? no srry mało poważne.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 3061
Rejestracja: 7 września 2017
Reputacja: 42
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: sens » poniedziałek, 13 czerwca 2022, 13:44

Pleasek89 pisze: poniedziałek, 13 czerwca 2022, 13:37Zaczyna już iść trochę pionowo w dół - myślę, że długo to nie potrwa. Cenowo nic mnie nie zdziwi, ale czasowo obstawiam, że zobaczymy dołek w ciągu kilku tygodni max.
pieprzenie o niczym, w sensie o tym co każdy widzi, ale wielu tak ma jak za bardzo nie jarzy rynku ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9210
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7041
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » poniedziałek, 13 czerwca 2022, 13:47

szajsiwo pisze: poniedziałek, 13 czerwca 2022, 09:58@anagamidev Skończ już z tym RSI bo wprowadzasz ludzi w błąd, zwłaszcza świerzaków...
No ja tylko opieram się na przeszłości :D Takie RSI 1w było w 2018 roku na cenach 3k$ i wcześniej w 2015 roku na cenach w okolicach 200$ :D Obecnie jest to 23k-24k$ :D Zakładam, że kolejne takie RSI będzie za kilka lat na cenie 200k-300k$ :D Dość rzadkie zjawisko jeśli chodzi o ostatnie 7 lat na BTC :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2309
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3487
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pleasek89 » poniedziałek, 13 czerwca 2022, 13:51

sens pisze: poniedziałek, 13 czerwca 2022, 13:44pieprzenie o niczym, w sensie o tym co każdy widzi, ale wielu tak ma jak za bardzo nie jarzy rynku

Oświeć nas wszystkich, proszę, znawco rynku.

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pogromca » poniedziałek, 13 czerwca 2022, 13:54

@anagamidev W 2014/5 miałeś takie rsi przy 300$ a jeszcze o połowę potrafiło spaść ;)

Dodano po 58 sekundach:
Pleasek89 pisze: poniedziałek, 13 czerwca 2022, 13:37 Zaczyna już iść trochę pionowo w dół - myślę, że długo to nie potrwa. Cenowo nic mnie nie zdziwi, ale czasowo obstawiam, że zobaczymy dołek w ciągu kilku tygodni max. Tak jak pisałem wcześniej, jeżeli znajdą się chętni na sprzedaż BTC poniżej 20k$ to z przyjemnością od nich odkupię.
Przy 20k$ raczej na pewno będzie mocna reakcja popytowa, a potem dalej dzida w dół

@Pleasek89 przy okazji, szacunek, bo pamiętam jak jeszcze niedawno byłeś bardziej prowzrostowy, bardzo dobrze, że nie zafiksowales się na jednym kierunku !
Mi chodzi raczej o tendencję wieloletnią :D A spaść pewnie i może do 12k$, ale czy to źle? :D Promocja przed 200k$, albo nawet 1M$ :
@anagamidev Oczywiście, tylko, mimo wszystko, lepiej ładować torby jak już spadnie na te powiedzmy 12k i wróci do dzisiejszych poziomów w mocnym trendzie. Nie ma sensu teraz łapać spadających noży i topić kapitał na długi czas ;)
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 13 czerwca 2022, 14:05 przez Pogromca, łącznie zmieniany 3 razy.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 3061
Rejestracja: 7 września 2017
Reputacja: 42
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: sens » poniedziałek, 13 czerwca 2022, 13:55

Pleasek89 pisze: poniedziałek, 13 czerwca 2022, 13:51Oświeć nas wszystkich, proszę.
raczej nikogo nie oświecę, dlatego bez sensu się nie odzywam ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9210
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7041
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » poniedziałek, 13 czerwca 2022, 14:12

Pogromca pisze: poniedziałek, 13 czerwca 2022, 13:55@anagamidev Oczywiście, tylko, mimo wszystko, lepiej ładować torby jak już spadnie na te powiedzmy 12k i wróci do dzisiejszych poziomów w mocnym trendzie. Nie ma sensu teraz łapać spadających noży i topić kapitał na długi czas
No powiedział pewien socjolog, kiedy BTC był po 3k$ oczekując 500$ :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7642
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12857
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » poniedziałek, 13 czerwca 2022, 14:17

anagamidev pisze: poniedziałek, 13 czerwca 2022, 13:47o ja tylko opieram się na przeszłości Takie RSI 1w było w 2018 roku na cenach 3k$ i wcześniej w 2015 roku na cenach w okolicach 200$ Obecnie jest to 23k-24k$ Zakładam, że kolejne takie RSI będzie za kilka lat na cenie 200k-300k$ Dość rzadkie zjawisko jeśli chodzi o ostatnie 7 lat na BTC
Za takie sztuczne stwarzanie FOMO powinien być urlop.

Ludzie, naprawdę rzadko kiedy dołki dołków to są piky. Gdzie akumulacja? Odwrócenie trendu nie dzieje się w jeden dzień a trwa miesiące. Ba, nawet jeśli Bit by zaliczył dzisiaj dołek dołków, to i tak potem znając życie idą na DB wiele altów zeszłoby na nowe low. Nie łapać spadających noży (chyba, że tylko po podbicie)

Proszę nie robić atmosfery, jakby taka okazja miała się więcej nie powtórzyć...

Dodano po 7 minutach 38 sekundach:
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 324
Rejestracja: 6 listopada 2017
Reputacja: 182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: _det » poniedziałek, 13 czerwca 2022, 14:27

Ok vol rosnie.. zbliza sie odbicie. Dotego Binance ma prpblemy z wyplacaniem.. takze nie bedzie lawiny.

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pogromca » poniedziałek, 13 czerwca 2022, 14:28

anagamidev pisze: poniedziałek, 13 czerwca 2022, 14:12
Pogromca pisze: poniedziałek, 13 czerwca 2022, 13:55@anagamidev Oczywiście, tylko, mimo wszystko, lepiej ładować torby jak już spadnie na te powiedzmy 12k i wróci do dzisiejszych poziomów w mocnym trendzie. Nie ma sensu teraz łapać spadających noży i topić kapitał na długi czas
No powiedział pewien socjolog, kiedy BTC był po 3k$ oczekując 500$ :D
Wszyscy dobrze wiemy, że Socjo to indywidualista, a te 500$ to jego znak towarowy, tak jak Twoje 288k$ :mrgreen:

Co nie zmienia faktu, że tamte 3k$ było po wielu miesiącach bessy, były kapitulację itd. Teraz, nadal wiele osób/ulicy, liczy na wzrosty nie dostrzegając jeszcze, że jesteśmy już w bessie, a dzisiejsza wycena to jedynie przystanek i ,,malutki" krok do piekła które nas czeka :twisted:

@ergorg na jakiej platformie grasz na lewarze ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9210
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7041
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » poniedziałek, 13 czerwca 2022, 14:31

@ergorg ale to przecież jest RSI 1w, czyli przegrzanie tego wskaźnika następowało po wielu miesiącach czy latach :D Zatem to też należy kalkulować perspektywicznie, lepsze FOMO na 24k$ niż 69k$, prawda? :D A też ten wskaźnik nie jest punktowy tylko wskazuje na pewien obszar, strefę, gdzie przez kilka tygodni można śmiało robić rozsądne zakupy w rozsądnej cenie, bo czy kupiłeś na 6k$ czy na 3k$ czy wcześniej na 200$ czy 300$, czy 100$ to później i tak te wszystkie ceny były promocyjne :D Nie twierdzę, że to powtórzy się znowu, że to jest gwarancja zysków, ale, że logicznie takie RSI na 1w powinno wystąpić za kilka lat i wtedy BTC będzie po 200k$, a być może przegrzanie tego wskaźnika będzie miało miejsce chwilę wcześniej na 1M$ :D Ja tu analizuję praktycznie 13 lat Bitcoin'a, więc nie jest to z d... z kapelusza wzięte :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1827
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1578
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: bitup » poniedziałek, 13 czerwca 2022, 14:40

bitup pisze: sobota, 11 czerwca 2022, 19:11wczoraj na TOP ceny BSV dostawaliśmy informacje na różnych kanałach żeby uciekać z kapitałem , bo w przeciwieństwie do większości tych projektów tutaj jest świadomość że dopiero po resecie i wyeliminowaniu tych Ponzi rynek ozdrowieje

Poziom prawie 30k i przeciwieństwie do waszego postrzegania @anagamidev na wielu projektach jest trzeźwe myślenie o kapitale . Te brednie o RSI mogą mieć znaczenie w sytuacji że zakładamy iż którekolwiek z tych pierwotnych założeń jest jeszcze aktualne
* walczy z inflacją ( można z politowaniem pokiwać głową )
* cyfrowe złoto (zakładając że masz to złoto od 3 - 4 lat , bo jak na FOMO wjechałeś nagoniony przez złotoustych YTberów przez ostatnie 1,5 roku to jesteś w czarnej d )
* jest tak wielki i wzbudza zainteresowanie globalnych funduszy inwestycyjnych ( które wyzerują wkrótce )
Przy pękającym poziomie 20000 co ci to RSI pomoże , większość wierzy i czeka może - otworzą sp500 i będzie odreagowanie ( tam ) ale niekoniecznie tu jak scam pogania scam i wali się cała doktryna kryptowalut , na waszych oczach
najzabawniejszy MEMcoin btc trwa https://mempool.space :arrow: za nim POS MEMcoin eth https://etherscan.io/gastracker

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9210
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7041
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » poniedziałek, 13 czerwca 2022, 14:45

bitup pisze: poniedziałek, 13 czerwca 2022, 14:40* cyfrowe złoto (zakładając że masz to złoto od 3 - 4 lat , bo jak na FOMO wjechałeś nagoniony przez złotoustych YTberów przez ostatnie 1,5 roku to jesteś w czarnej d )
No na GOLD 1.0 musisz czekać 8-10 lat :D To i tak dużo lepiej :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: bn801, Google [Bot] i 27 gości