Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » poniedziałek, 24 maja 2021, 21:23

Appogeum pisze: poniedziałek, 24 maja 2021, 20:40o nadchodzacej aktywnosci GS dostalem informacje 6 maja, intuicja i zmysl traderski podpowiadal mi, ze jezli mialbym wchodzic w BTC na miejscu GS przy takich srodkach bym obnizal cene

stary byłeś wtedy byczy i ja akurat byłem wtedy live i gadaliśmy. Fajnie odwróciłeś to jako sukces ;) na pewno wtedy nie wspominałeś o shortowaniu. To ci gwarantuję. To jest w czacie nadal ,tylko skryte ;) ale info dałeś i +
Reasumując ,wyciągneli 8k od wczoraj /jak poprzednio i zaprowadzili to wtedy na 43 - teraz nie wiadomo.
Już zbagatelizowaliście - olanie btc przez muska, wycofanie się z akceptacji płatności za Teslę, nowe ustawy ograniczające obrót bez kyc, nakaz władz Chin ograniczania marnotrawienia prądu i monitoring kto to jeszcze robi ,argumenty samego Mlaska odnośnie ekologicznego aspektu...I spoko
Co jest za i jakie są pozytywne przesłanki :?: mógłby mnie ktoś oświecić :?:
Dodatkowo oczywiście nikt nie zauważył historycznych szczytów na dax, sp500 blisko, uk100 wybija 7k itd
Moon :shock: ręcę opadają ,oby do środy zostało Wam chociaż na kotleta z tych longów ;)
idę oglądać Netflixa. Dobrej zabawy
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Początkujący
Posty: 2365
Rejestracja: 4 kwietnia 2020
Reputacja: 386
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: LaJyKiGrGR82QJH9NRU5N2XqDsGxsjfSuW

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: zdzicho2000 » poniedziałek, 24 maja 2021, 21:38

@koparki warto korzystać z bitomatów. Fakt, ze obecnie zakup w shitcoinie to plus 14% od cen giełdowych (za to promują sprzedawać- wtedy jest bonus na około 4%), ale co z tego w sumie. Na long ceny ok, a szybko, sprawnie bez weryfikacji

Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 15 maja 2021
Reputacja: 154
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Appogeum » poniedziałek, 24 maja 2021, 21:44

@socjolog2008 nie pamietam kiedy shortowalem :lol: napisalem, ze intuicja podpowiadala mi, ze powinni grac na spadki Misiu dopiero po walnieciu w RZ pisalem o spadkach, ale do okolic 39,5 max

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » poniedziałek, 24 maja 2021, 21:46

@Vetz potwierdzam info /cała rozmowa po za ukrytymi wątkami na które się dogadałeś jest mczat-archive /to sobie popatrz. Takie informacje będą zawsze mile widziane. Zatem lecą na 43 znowu. I co dalej :?:
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 252
Rejestracja: 4 lutego 2018
Reputacja: 257
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: CounterStrike » poniedziałek, 24 maja 2021, 21:48

Obrazek

Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 15 maja 2021
Reputacja: 154
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Appogeum » poniedziałek, 24 maja 2021, 21:51

jesli to Cie pocieszy to ze wzgledu na to, ze obralem strategie tego, ze jestesmy w korekcie i tworzace sie wg ma i struktury swiec zjazdy lokalne powinny byc glebsze i powolne w ruchach wzrostowych korygujacych caly zjazd od TS to na ruchu przy usrednianiu zrealizowalem rzeczywista strate z jednego alta, w ktorego sie zaladowalem za wczesnie w okolicach 70k xd bol dupy jest, ale czekam na schlodzenie i wieksze zakupy po jutrzejszym dniu

Dodano po 1 minucie 42 sekundach:
pierwsza w tym roku 8-) xd

Początkujący
Posty: 56
Rejestracja: 26 października 2019
Reputacja: 30
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: kacperek » poniedziałek, 24 maja 2021, 21:55

To jest serio przerażające. ostatni tydzień mamy wysyp FUDu, dziś info o GS i teraz Musk twittuje o energi odnawialnej. Fajnie się z nami bawią. Zaczynam się zastanawiać czy w tą grę nie warto grać w oparciu o twittowanie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
16
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » poniedziałek, 24 maja 2021, 21:55

Nie pocieszy mnie strata nikogo w $. Każdemu dobrze życzę. Ja jestem fanem opcji usunięcia dziada z przestrzeni kryptograficznych walorów spekulacyjnych otwierająca drogę prawdziwej adopcji technologii i powstaniu ,obojętnie w postaci jakiego coina prawdziwego p2p electronic cash system o jakim pisał w manifeście Satoshi. To mnie interesuje ,mainstreamowy i bangsterski btc musi odejść. Póki dostarcza największa zmienność i volumeny jest tym samym najciekawszym walorem do obserwacji i spekulacji ale zatracił swój pierwotny ideologiczny rys ;)
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Początkujący
Posty: 56
Rejestracja: 26 października 2019
Reputacja: 30
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: kacperek » poniedziałek, 24 maja 2021, 22:02

@socjolog2008 ty nie miales netflixa ogladać?
Ps droga do 42k otwarta, zapowiada sie ciekawie ;)

Wygadany
Posty: 554
Rejestracja: 7 grudnia 2013
Reputacja: 250
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: KaTa90 » poniedziałek, 24 maja 2021, 22:02

Ładny wystrzał pod 40K, jednak martwi mnie fakt iż dominacja podczas tego wystrzału spadła o 2%. Powinno być odwrotnie. Czuję, że będzie retest w krótkim czasie i SL'e się posypią.

Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 15 maja 2021
Reputacja: 154
Reputacja postu: 
15
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Appogeum » poniedziałek, 24 maja 2021, 22:06

wizja satoshiego nigdy nie zostanie spelniona to by zaburzylo wszystko, ludzie (wiekszosc) lubia byc podporzadkowywani a przy tym dymani, ale szkoda pierdolic na ten temat, wystarczy spojrzec na to, jak cebulaki patrza na to, co "da" im ten nowy lad - da jedno wygrana pisu, wkurwiajacy temat, ale mentalnosci ludzi nie zmienie, szkoda strzepic ryja bo krew zalewa xd

grunt, ze to co odpierdola bedzie mialo wplyw na rynek nieruchomosci i bedzie mozna na tym zarobic, zwlaszcza jak ma sie dojscia do mieszkan z mozliwoscia sprzedazy cesji

wg ma niedlugo powinni rozpoczac bardzo duze wzrosty do pokonania maja jedynie lokalna RZ, jesli jednak w strukturach swiec na nizszych interwalach nie dojdzie do zanegowania i oslabienia impulus powinni zblizyc sie do 2 LT spadkowej RZ mamy od 41,4 do 42,4

Dodano po 2 minutach 49 sekundach:
by sie przydal ban

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: koparki » poniedziałek, 24 maja 2021, 22:15

Spoiler:
Appogeum pisze: poniedziałek, 24 maja 2021, 22:09by sie przydal ban
zmień sobie hasło na losowy ciąg znaków i się wyloguj wtedy sam się zbanujesz bez zawracania komuś głowy.
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1986
Rejestracja: 20 września 2014
Reputacja: 4002
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: bitloteiros » poniedziałek, 24 maja 2021, 22:19

kacperek pisze: poniedziałek, 24 maja 2021, 21:55To jest serio przerażające. ostatni tydzień mamy wysyp FUDu, dziś info o GS i teraz Musk twittuje o energi odnawialnej. Fajnie się z nami bawią. Zaczynam się zastanawiać czy w tą grę nie warto grać w oparciu o twittowanie.
Skalpy tak. Swingi i longterm absolutnie nie. News jest tylko katalizatorem dla ruchu który i tak "powinien" nastąpić. Może go jedynie przyspieszyć. Wyjątkiem są newsy fundamentalnie bardzo istotne np jakby ktoś złamał kod (totalny kolaps) albo oparcie waluty jakiegoś kraju z istotnym PKB o BTC (hiperturbo pompa). Zauważ że w bessie nawet mega dobre newsy same w sobie nie zmienią trendu a w hossie złe nie spowodują większej/dłuższej korekty bez technicznych warunków (DB/DT, HL/LL czy H&S/IH&S). Vide tweet Muska pod koniec stycznia kiedy wywołało to pompę +20% która bardzo szybko została zniesiona a następnie kurs już spokojniej zaczął piąć się w górę. Albo jak przed chwilą do góry o 2k i już niemal połowa zniesiona :mrgreen:
Newsy to element analizy fundamentalnej która nie nadaje się do "gry" level to level ale sprawdza się przy inwestycjach długoterminowych
BTC 201x - mBTC 202x - satoshi 20xx

Początkujący
Posty: 94
Rejestracja: 24 grudnia 2016
Reputacja: 69
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: t12t12 » poniedziałek, 24 maja 2021, 22:35

KaTa90 pisze: poniedziałek, 24 maja 2021, 22:02 Ładny wystrzał pod 40K, jednak martwi mnie fakt iż dominacja podczas tego wystrzału spadła o 2%. Powinno być odwrotnie. Czuję, że będzie retest w krótkim czasie i SL'e się posypią.
Wystrzał wygląda jak pod tweet Muska.

Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: 25 marca 2020
Reputacja: 60
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Jimmy4k » poniedziałek, 24 maja 2021, 23:09

Appogeum pisze: poniedziałek, 24 maja 2021, 21:53czekam na schlodzenie i wieksze zakupy po jutrzejszym dniu
Dzięki za informacje o GS, trochę to nadało sens tym spadkom jak i ich rozmiarowi, chyba nikt się nie spodziewał, że to tak zleci. Jakieś poziomy na btc, na które warto zwrócić uwagę?
Pozdro

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9210
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7041
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » poniedziałek, 24 maja 2021, 23:12

@CounterStrike Musk teraz jak typowy naganiacz-sygnalista :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 188
Rejestracja: 31 lipca 2017
Reputacja: 48
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Hanslik » poniedziałek, 24 maja 2021, 23:22

Ajj ale jestem nerwowy i zły na siebie, dosłownie pół godziny przed wzrostami w obawie o spadki wyprzedałem się na lekkim zysku... Jednak 2017r odcisnął swoje piętno.

No nic, trzeba czekać cierpliwie na jakieś dołki. Może akurat się coś trafi

Ktoś ma jakieś pomysły, które pułapy "od dołu" możemy osiągnąć ? Może wsparcie na 35,8k ? Poprzedni szczyt na 38,7k wydaje mi się nieco za wysoki.

Wygadany
Posty: 554
Rejestracja: 7 grudnia 2013
Reputacja: 250
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: KaTa90 » poniedziałek, 24 maja 2021, 23:26

Hanslik pisze: poniedziałek, 24 maja 2021, 23:22Ajj ale jestem nerwowy i zły na siebie, dosłownie pół godziny przed wzrostami w obawie o spadki wyprzedałem się na lekkim zysku... Jednak 2017r odcisnął swoje piętno.

No nic, trzeba czekać cierpliwie na jakieś dołki. Może akurat się coś trafi

Ktoś ma jakieś pomysły, które pułapy "od dołu" możemy osiągnąć ? Może wsparcie na 35,8k ? Poprzedni szczyt na 38,7k wydaje mi się nieco za wysoki.


Podobnie jak Ty wyprzedałem się z 50% krypto na 20-50% zyskach przy 38k.

Lepiej zgarnąć mały zysk niż mieć dużą stratę :)

Noc pokaże co się stanie, myślę, że będzie jeszcze retest, ale im wyżej się znajdujemy tym wyżej retest, obecnie widzę retest 36-37k, chyba, że ktoś zrobi niespodziewany zrzut ;)

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 10 lipca 2019
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: pawel92setter » wtorek, 25 maja 2021, 06:27

Idzie kolejny dump, kochani. Krypto wracają na giełdy.



Ciekawe czy zanurkujemy jeszcze pod 30 tys w maju.

Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka


Weteran
Posty: 7526
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2782
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: pael » wtorek, 25 maja 2021, 07:06

socjolog2008 pisze: poniedziałek, 24 maja 2021, 21:23Co jest za i jakie są pozytywne przesłanki mógłby mnie ktoś oświecić


41mln bitcoinow i...... :lol: bo forkow oczywiscie ani sie wazyc liczyc! czy innych krypto-payment-coinow.
To jest najzabawniejsze, ze z pierwowzoru to im została spuscizna efektu sieciowego i nazwa, koniec. To dlaczego cyberpunki i libertarianie to popierali nikogo juz nie interesuje.
i bought, where is my lambo?
9gmalgmal pisze: poniedziałek, 24 maja 2021, 23:10nie przejmuj sie tym miningiem. Mlask nie ma pojecia o czym gada. Mining zre energie, ale w porownaniu do tradycyjnej bankowosci to jest ulamek ulamka.


Obrazek

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości