Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Początkujący
Posty: 63
Rejestracja: 5 lutego 2018
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Wezuwiusz » środa, 19 maja 2021, 17:21

No to grubo. I jak tu grać xd?

Początkujący
Posty: 292
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 168
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: spidersEverywhere » środa, 19 maja 2021, 17:28

ergorg pisze: środa, 19 maja 2021, 17:15
ja to sceptyczny jestem na takie screeny, składane szczególnie bo nie trudno o fałszywkę :/. Fajnie gdyby na dowód ktoś podał link do tego wątku i na którym chanie to było.
ale jednak trochę mam nadzieję, że to to to.

Początkujący
Posty: 195
Rejestracja: 14 kwietnia 2020
Reputacja: 34
Reputacja postu: 
12
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: emescool » środa, 19 maja 2021, 17:30

spidersEverywhere pisze: środa, 19 maja 2021, 17:28ja to sceptyczny jestem na takie screeny, składane szczególnie bo nie trudno o fałszywkę :/. Fajnie gdyby na dowód ktoś podał link do tego wątku i na którym chanie to było.
ale jednak trochę mam nadzieję, że to to to.

https://boards.4channel.org/biz/thread/35710754

Początkujący
Posty: 179
Rejestracja: 28 sierpnia 2017
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: JARAZZ » środa, 19 maja 2021, 17:48

9gmalgmal pisze: środa, 19 maja 2021, 14:54 No to nie za bardzo rozumiem jaki jest sens wchodzenia na forum i pisania, ze kupiles samochod?

Rozumiem to w ten sposob, ze ktos pyta czy taka "inwestycja" jest ok i czeka na ocene innych (PRZED zakupem a nie PO). Zazwyczaj rozumie sie to tak, ze zyski sa DUZE a samochod EKSKLUZYWNY (no bo nie pytasz, czy zakup bulek ze sklepu jest ok, tylko je zwyczajnie kupujesz bo sa potrzebne).

No to jak to ma byc rodzinny samochod, to raz nie wiedze sensu zapytania. Po prostu jest potrzebny, do pracy, podrozy, bo dzieci i sie go kupuje.

Moze po prostu ucieszyly Cie zyski i chciales sie pochwalic - ok, dobrze, ale to napisz wprost, bo to forum "inwestycyjne" i ludzie szukaja tu informacji i probuja pomoc innym swoim doswiadczeniem. Temat zamkniety.


No cos forum zamilklo, chcieliscie dipa to macie dipa :P
Taki sam sens jak wejście na forum i pisanie ze kupiłeś na dołku i cieszysz się jak nastolatek.

"Nie za bardzo rozumiem", "może poprostu". Lubisz sobie pogdybac prawda? Pierwszy post nie był skierowany do Ciebie, ale Ciebie zainteresował. Jak możesz przeczytać było to uzasadnienie wcześniejszej sprzedazy. I tyle. Bardzo fajnie, że zamykasz temat, bo moglbym przypadkiem odnieść sie do twoich słów.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: benq » środa, 19 maja 2021, 17:53

ekonokomik pisze: środa, 19 maja 2021, 15:49Ale to co widzieliśmy przez ostatnie pół roku trudno nazwać MEGA-bańką, prawda?
benq pisze: niedziela, 18 kwietnia 2021, 08:41może tym razem bańka będzie inna o tyle, że to nie BTC zaliczy tysiące procent w górę, a prawdziwe żniwa będą (są) tylko na altach?
benq pisze: niedziela, 18 kwietnia 2021, 08:41Pozostałe 20% stawiam na scenariusz z 2013 – tj. dwóch baniek.
Pierwsza „mała” bańka, było to $230 - 10.04.2013, następnie pół roku spadków, z low nawet -70%, a potem kolejny rajd do finałowych $1,147.
Wtedy -70%, dziś -53%.

Oczywiście scenariusz z zamknięciem dzisiejszej 1d powyżej 42k też jest brany pod uwagę, a znaczna większość zamkniętych lewarowanych longów może dać paliwo na taką akcję.

Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 15 maja 2021
Reputacja: 154
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Appogeum » środa, 19 maja 2021, 17:55

ergorg pisze: środa, 19 maja 2021, 17:15
w odniesieniu do Twojego wrzutu, na forum bsv pisalem o tym, ze pewny gigant 2 lub 3 tygodnie temu tworzy zespol odpowiedzialny za inwestowanie w krypto z racji tego, ze info dostalem od kogos zaprzyjazniopnego :D po wpisie poproslem admina o usuniecie

Dodano po 2 minutach 30 sekundach:
ja czekam na wybicie powinni wyciagnac to bez problemu do miejsca w ktorym wchodzi, starczy forumowania, pa

Początkujący
Posty: 402
Rejestracja: 26 października 2017
Reputacja: 114
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: skorp » środa, 19 maja 2021, 18:01

My tu gadamy o bańkach jednoetapowych czy dwu. Bawimy sie w jakies kreski, a jezeli screen od @ergorg jest prawda to elity sie ustawily zeby zlikwidowac jakiegos goscia i wypadlo na 30k.
W sumie to by sie nawet zgadzalo jezeli politycy to sa zwykle marionetki, a my ogladamy jedynie teatr. Tu na wykresie tez mamy taki teatr. Tu niby jakis opor, tam linia trendu, powyzej 50% to pekniecie banki, a tak naprawde nie chodzilo o kreski tylko o bankructwo jednego kolesia. Wywalili go z imprezy i moga sie bawic dalej.

Początkujący
Posty: 356
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: 60
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Dix22 » środa, 19 maja 2021, 18:06

Świat krypto zakończył romans z Elonem. Teraz jego Tweety powinny mieć mniejsze oddziaływanie.

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 15 lutego 2021
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pomysłowy » środa, 19 maja 2021, 18:06

@JARAZZ Tak z ciekawości, jeżeli chodzi o częściowe wychodzenie z krypto i dywersyfikację. Jestem fanem youngtimerów, takich które w ciągu najbliższych lat mają szansę na unikatowość, stać się klasykami. Jeżeli, jak piszesz, kupiłeś samochód to analizowałeś może prognozowany wzrost ceny w porównaniu kryptami czy po prostu parkujesz w ten sposób zyski w mniej ryzykownych aktywach? Z tego co wiem to Sylwester Suszek, dawny CEO Bitbaya znaczną część zysków "zaparkował" w nieruchomościach komercyjnych w kilku krajach Europy. Ale znam też kilka osób, które nadwyżki kapitałowe lokują właśnie w klasykach/oldtimerach (samochodach).
Co do kursu: Na parze ETH/BTC znów ETH wyraźnie nabiera rozpędu...
Ostatnio zmieniony środa, 19 maja 2021, 18:11 przez Pomysłowy, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 435
Rejestracja: 11 lipca 2016
Reputacja: 111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: pisiont_groszy » środa, 19 maja 2021, 18:07

Appogeum pisze: środa, 19 maja 2021, 17:58pisalem o tym, ze pewny gigant 2 lub 3 tygodnie temu tworzy zespol odpowiedzialny za inwestowanie w krypto z racji tego, ze info dostalem od kogos zaprzyjazniopnego :D po wpisie poproslem admina o usuniecie
Fajnie ale moja córka studiuje prawo.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1410
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 1330
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: DjVegas98 » środa, 19 maja 2021, 18:13

JCD pisze: środa, 19 maja 2021, 17:02
Lepiej niech ten autysta siedzi już cicho. :P
Grubo ponad 99% altów przyniesie Ci w longterm straty albo mniejsze zarobki niż BTC.

EW to jedna z największych głupot jakie wymyślono.

Zarobiłeś dzięki moim analizom gruby szmal? Zawsze możesz coś kopsnąć koledze. ;)

ETH:0xe878F6845aB2894F8315cdD7880C6cfd0F10a694

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 254
Rejestracja: 5 lipca 2019
Reputacja: 448
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: murlok » środa, 19 maja 2021, 18:14

Jeżeli ta wypowiedź insidera będzie rozreklamowana to mogła być wypuszczona po to by na odbiciu po lepszej cenie sprzedać resztę coinów grubasów. Wszędzie spiski.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 283
Rejestracja: 16 października 2017
Reputacja: 636
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pawelawe » środa, 19 maja 2021, 18:18

skorp pisze: środa, 19 maja 2021, 18:01 My tu gadamy o bańkach jednoetapowych czy dwu. Bawimy sie w jakies kreski, a jezeli screen od @ergorg jest prawda to elity sie ustawily zeby zlikwidowac jakiegos goscia i wypadlo na 30k.
W sumie to by sie nawet zgadzalo jezeli politycy to sa zwykle marionetki, a my ogladamy jedynie teatr. Tu na wykresie tez mamy taki teatr. Tu niby jakis opor, tam linia trendu, powyzej 50% to pekniecie banki, a tak naprawde nie chodzilo o kreski tylko o bankructwo jednego kolesia. Wywalili go z imprezy i moga sie bawic dalej.
Ameryki żeś nie odkrył, że jesteśmy tylko narybkiem, który próbuję dostosować się do gry 'większych', ale to wciąż nie zmienia faktu, że oni też zważają na AT co widać za każdym razem, więc nie zgadzam się że używanie 'AT' to jakieś 'bawienie się'.

Swoją drogo mocno upraszczasz pisząc o 'elitach', które zawsze zarabiają. Na tym rynku jest dużo wpływów z dużym kapitałem i co chwile wycinają sobie takie psikusy, nie ma jednej skordynowanej grupy, która ma tą samą strategie i zawsze zarabia.

Weteran
Posty: 1696
Rejestracja: 15 marca 2014
Reputacja: 631
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: zomos2 » środa, 19 maja 2021, 18:23

Zapominacie że bańki pękają po spektakularnych raptownych wzrostach(50% dziennie? 40% ?). A tutaj była dłuuuga dystrybucja ? Dziwne. Nowość. Albo raczej nie bańka jeszcze.

Początkujący
Posty: 402
Rejestracja: 26 października 2017
Reputacja: 114
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: skorp » środa, 19 maja 2021, 18:24

Pawelawe pisze: środa, 19 maja 2021, 18:18że oni też zważają na AT


AT jest rysowane dla nas. Oni na końcu i tak zrobią co zechcą.
Pawelawe pisze: środa, 19 maja 2021, 18:18Swoją drogo mocno upraszczasz pisząc o 'elitach'


Zgadza się nie ma jednej grupy

Początkujący
Posty: 179
Rejestracja: 28 sierpnia 2017
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: JARAZZ » środa, 19 maja 2021, 18:25

Pomysłowy pisze: środa, 19 maja 2021, 18:06 @JARAZZ Tak z ciekawości, jeżeli chodzi o częściowe wychodzenie z krypto i dywersyfikację. Jestem fanem youngtimerów, takich które w ciągu najbliższych lat mają szansę na unikatowość, stać się klasykami. Jeżeli, jak piszesz, kupiłeś samochód to analizowałeś może prognozowany wzrost ceny w porównaniu kryptami czy po prostu parkujesz w ten sposób zyski w mniej ryzykownych aktywach? Z tego co wiem to Sylwester Suszek, dawny CEO Bitbaya znaczną część zysków "zaparkował" w nieruchomościach komercyjnych w kilku krajach Europy. Ale znam też kilka osób, które nadwyżki kapitałowe lokują właśnie w klasykach/oldtimerach (samochodach).
Co do kursu: Na parze ETH/BTC znów ETH wyraźnie nabiera rozpędu...
Zmieniłem na wieksze, nowsze. Ceny powinny pójśc w gore, a trafiłem na zmianę generacji modelu czyli z dobrym upustem. Tyle. Nie mam takiego zysku żeby kupować mieszkania, budować domy, więc cześć zysku czeka albo na besse albo okres wakacyjny i lepsze ceny.


Edit. Od teraz już nie będzie fal Elliotta tylko Elona

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 133
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Athread4 » środa, 19 maja 2021, 18:32

@ergorg
Jak ty to odkryles? Pytam, bo wydaje mi sie to podejrzane. Tak jak, by celowo ktos chcial to rozpowszechnic. Powiedzcie mi jaka powazna grupa, ktora chce ograc konkurencje pozwala, by osoba do niej nalezaca pisala sobie posty na 4chanie i ujawniala prywatne plany?

Jaki mial, by byc niby tego cel? Przeciez istnialo duze ryzyko, ze firma ktora miala zostac zlikwidowana mogla dotrzec do tego posta. Juz nie wspominajac o tym, ze rozpowszechnianie takich informacji utrudni tylko realizacje zyskow, bo ludzie to czytajacy ustawia swoje ordery kupna.

Weteran
Posty: 1884
Rejestracja: 21 listopada 2020
Reputacja: 722
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: RevWolt » środa, 19 maja 2021, 18:37

Niby jesteśmy tylko płotkami, ale taka jest prawda że grubasy zarabiają właśnie na nas. By przeciwstawić się temu trendowi trzeba kupić i trzymać latami, na btc za późno ale jakiegoś shita kupić i trzymać 20 lat na jednym portfelu i zrobić tylko mały przelewik na giełdę to wtedy grubasy miałyby pełne pampersy. Tak myślę że tą dniówkę można jeszcze wyciągnąć na zielono co byłoby absurdem a już zostało wbite od dołka 8k. To troszkę za szybko bo część myśli pewnie o realizacji zysków z tej krótkiej przygody.

Początkujący
Posty: 220
Rejestracja: 10 lutego 2018
Reputacja: 60
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: atlas1234 » środa, 19 maja 2021, 18:42

Moim Zdaniem utrzymanie 40 tyś jest kluczowe i ważne do kontynuowania wzrostow :ugeek:

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 569
Rejestracja: 27 lipca 2018
Reputacja: 837
Reputacja postu: 
11
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Piekło

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: xtraderx » środa, 19 maja 2021, 18:42

Spoiler:
BitJanusz pisze: środa, 19 maja 2021, 15:43
Pleasek89 pisze: środa, 19 maja 2021, 15:40Naprawdę PATOLOGIA ten post, następny raz dostaniesz minusa za tą chorą obsesję na moim punkcie i próba udowodnienia mi za wszelką cenę, że ty masz rację czy ja nie mam. Albo cytujesz wszystko obiektywnie albo leci minus.
Słuchaj, a nie prościej po prostu... przyznać się do błedu? Każdemu się zdarza. Ja się mylę częściej od Ciebie. ;)

Dam Ci nawet plusa, skoro aż tak się napiąłeś, możesz mi dać minusa w odpowiedzi - rynek i tak weryfikuje nasze "mądrości", czy o tym Ci przypomnę, czy nie.
offtop: (sorry, ale to wymaga komentarza)
Ale trzeba miec tupet, zeby w taki dzien jak dzis pokazywac komus, ze sie mylil.
Zenada, serio, mogles sobie darowac.

i tak przy okazji - jezeli ktoremus z was dzisiaj nie poszlo - nie martwcie sie, przyjda dobre dni, nie poddawajcie sie, takie rzeczy sie zdarzaja. W koncu sie ogarniecie i bedzie dobrze. Kazdy spekulant byl na waszym miejscu, z tego sie wychodzi tylko silniejszym.

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], mess_on_a_mission, szajsiwo, Zmarzniety0 i 41 gości