Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 12 stycznia 2021
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: BitAmatoR » czwartek, 22 kwietnia 2021, 21:08

Po co mam kupowac BTC skoro i tak mnie nie stac na 1 coina, a w zamian moge kupic kilka Etherow, ktore przyniosa wiekszy zysk? Dla przecietnego czlowieka jak ja BTC jest w ogole nieatrakcyjny

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1824
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1576
Reputacja postu: 
12
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: bitup » czwartek, 22 kwietnia 2021, 21:10

sampel444 pisze: czwartek, 22 kwietnia 2021, 20:56Przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś ;) rozumiem, że oprócz doge i btc nie ma alternatywy

Jak projekt próbuje coś zrobić i budować , wykorzystując technologię to prawdopodobnie scam bedą go nazywać, a jak na twitterze producent samochodów napiszę że coś jest przyszłością :arrow: to jest , podobnie sugestie funduszy inwestycyjnych , banków mają większy wydźwięk aniżeli metodyczna praca i próba wykorzystania technologii czy budowanie czegoś ... czy sprzedaż obrazków na blockchainie to przyszłość :lol: :lol: :lol: :lol: taki rynek delikatnie to ujmując dla spekulacji wymarzony ;)
A 99% zapomniała o co w tym wszystkim chodziło bo i tak chodzi o jedno

Taki mamy klimat w kryptowalutach :roll:
 ! Wiadomość z: Bitmar
Przestańcie wklejać głupie obrazki. Nic nie wnoszą a utrudniają przeglądanie forum z urządzeń mobilnych.
Ostatnio zmieniony czwartek, 22 kwietnia 2021, 21:15 przez bitup, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 292
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 168
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: spidersEverywhere » czwartek, 22 kwietnia 2021, 21:15

jak 4h zamknie poniżej 52561 to chyba lecimy przynajmniej do lt, która wypada w okolicy 50400, książkowo na 48500. Nie wiem czy zamknięcie poniżej to warunek na realizację schematu czy wystarczy przecięcie?

Dodano po 2 minutach 27 sekundach:
w sumie przecięcie właśnie weszło. To jak teraz? ma znaczenie czy czekamy na zamknięcie 1h i 4h? ;)

Weteran
Posty: 1884
Rejestracja: 21 listopada 2020
Reputacja: 722
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: RevWolt » czwartek, 22 kwietnia 2021, 21:19

@sampel444 Praktycznie od dnia kiedy BTC zaczynał się osuwać w dół to doge zaczynał swój szalony rajd w górę. Jednego dnia wolumen USD na DOGE był tak ogromny że nawet eth/bnb wyglądało śmiesznie a BTC przy tym wolumenie było tylko karłem. Alty altami ale doge jest absurdem wzrostów robiąc kosmiczne wyniki do tego co oferuje, jak BTC zrobi korektę -50% to nie zdziwiłbym się gdyby doge wyprzedził w kapitalizacji eth. To początek bańki ale na doge właśnie.
Jak btc spada to alty spadają 2x albo i więcej przez boty które się przeganiają, btc spadnie 1% to sprzedam alta 1,5% taniej ale drugi pomyśli że sprzedam 1,7% taniej i to kółko tak się nakręca samo. Bardzo dobrze to było widać po pierwszym zrzucie i tej szpili do 51k, teraz alty znacznie lepiej reagują na spadki BTC. To co teraz widzimy to zmiana dynamiki wzrostów BTC, jeszcze kilka tygodni takiego mulenia i będzie naprawdę grubo na altach (kolejne 1000%) a btc będzie całkiem stabilną walutą i od czasu do czasu będzie robić lekkie i wzrostu, albo i całkowicie dominacja BTC spadkie do 20% i BTC będzie tylko wirtualnym stabilnym złotem dla wielkich instytucji. Cena bitka jest tak duża że ta bańka mogła już pęknąć kilka razy ale tak wiele poważnych instytucji weszło że to wreszcie zamiast spadać i rosnąć będzie neutralne. Bańka 2017r przypomina mi nagły wzrost i nagły zjazd, tu jest całkiem mocny wzrost i lekki zjazd 3x i znudzenie rynku. Aktualnie crypto zmieniają tylko właścicieli, jedni kupują samochody i domy a drudzy zaczynają zabawę i dla nich ta bańka dopiero się zaczyna (pomimo już pokaźnych wzrostów) dlatego jest chęć zakupu i też to nie runie w kilka dni jak w 2018r.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 110
Rejestracja: 17 lipca 2017
Reputacja: 78
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: preston » czwartek, 22 kwietnia 2021, 21:20

Przecięcie to jeszcze nic ;) to tylko kreski. Trzeba poczekać na zamknięcie świecy i to jak zamknie się kolejna. Kurs na giełdach też się trochę różni

Weteran
Posty: 1884
Rejestracja: 21 listopada 2020
Reputacja: 722
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: RevWolt » czwartek, 22 kwietnia 2021, 21:31

Leciało w dół ale odbiło się tam gdzie miało się odbić, czyli ludzie lubią kreski i widać że wielu czekało by wejść dopiero na tym poziomie. https://www.tradingview.com/x/vMOdlDCI/ mój scenariusz, jutro przebijamy górą i lecimy dalej. Jutro będzie chyba 10 dzień korekty, zazwyczaj trwają od 7 do 12 dni (od szczytu do dołka).

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » czwartek, 22 kwietnia 2021, 22:16

Bitmar pisze: czwartek, 22 kwietnia 2021, 18:14Realnie jak się wejdzie bardzo wysoko, ale się nie spanikuje i ma strategię wyjścia po pęknięciu to można ograniczyć spokojnie straty do 20-30% . Zmiana trendu to nic strasznego, w bessie też można dobrze zarobić, ale to niech @socjolog2008 wam opowie

Typy jak ja nie wierzące w ofertę produktu BTC potrafią grać jedynie na bessie ,to nie jest komfortowa sytuacja na rynku który 90% rośnie. Lata 2018-2019 faktycznie to piękne chwile z którymi większość się nie zgodzi. Racje mają Byki które podkreślają i argumentują HODL i czekaj że to przynosi większe zyski ,szczególnie w sytuacji jak ci drukują 47 miliardów muszli. Dla mnie to jeden z wielu rynków na których próbuję swoich sił i nie będę ukrywał że GPW ,waluty, sp500, Dax, ulubiony uk100 - gdzie jestem byczy bo rynki rozumiem i wycenę spółek ogarniam logicznie kibicuję przynoszą dobre zyski - nie można powiedzieć że równie dobre bo jednak % rynek crypto wymiata i daje więcej ,jak jesteś Bykiem :!: Kiedyś to się może skończy ale ręki za to nie dał bym sobie uciąć ;) Krew i strach ,zwątpienie i konsternacja to moje paliwo akurat na tych magicznych coinach - sami przyznacie że w 90% potrzebnych nikomu do niczego i oferujących produkt banalnie idiotyczny w stosunku do wyceny. Ale kogo to obchodzi ,zasadniczo nikogo :lol:
Obrazek w
Spoiler:
Obrazek
żebym i ja nie dostał zjebki - ten rynek jak zawsze cyklicznie jak rośnie podobnie sam się zaora :mrgreen: tylko te próby jak napisał słusznie @bitmar są kosztowne i wymagają cierpliwości. Jestem cierpliwy i zaprzyjaźniony z SL. Nie sprostało wizji Satoshiego odnośnie p2p ecs i globalnej adopcji i zdania nie zmieniam :!: czekam na coś lepszego
akcja BEAR i ,,na kotleta'' + Heinekena do popicia dla socjo ładować się z refa : https://ftx.com/#a=socjoBEAR bez zbędnego pierdolenia o nowym ATH ;) ps. poprzedni rekord ref padł na PRIMEXBT ,ale platforma niemal klękła przez fee przesyłu btc /dziesiąt $ co spowodowało że wprowadzili wpłaty w coinach oparych o ETH i znowu sobie strzelili w kolano - tu jest wielu grubych graczy i tysiące kotleciarzy ,którzy jak widzą że wpłacą 500 i 120 i zje w locie to dają sobie spokój - dlatego też sam podsuwam pomysły na nowe platformy ,bo pamiętajcie że w tym bagienku głównie chodzi nam wszystkim BULL/BEAR o NOWYCH LUDZI W CRYPTO
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Początkujący
Posty: 292
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 168
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: spidersEverywhere » czwartek, 22 kwietnia 2021, 22:51

mam nadzieję, że ta świeczka godzinowa jakoś inaczej się zamknie niż pełna bo nie chcę teraz 'bullish engulfing' kiedy tak blisko jesteśmy przetestowania lt.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 360
Rejestracja: 4 sierpnia 2017
Reputacja: 1027
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Arcymistrz1990 » czwartek, 22 kwietnia 2021, 22:57

Będzie chyba testowana LT, u mnie jest na 50300 USD.
Obrazek

Ale mamy również dywergencje byka typu A.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » czwartek, 22 kwietnia 2021, 23:01

Chwila prawdy :D RSI 4h podwójnie schłodzone, teoretycznie świetne miejsca na zakupki jakieś delikatne :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: masonbtc » czwartek, 22 kwietnia 2021, 23:09

poszło lecimy

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 846
Rejestracja: 26 marca 2020
Reputacja: 486
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Lord_Bafford » czwartek, 22 kwietnia 2021, 23:10

U mnie LT na 50k. Ciekawe czy dobiją... a może przebiją ;)
Ostatnio zmieniony czwartek, 22 kwietnia 2021, 23:14 przez Lord_Bafford, łącznie zmieniany 1 raz.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 360
Rejestracja: 4 sierpnia 2017
Reputacja: 1027
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Arcymistrz1990 » czwartek, 22 kwietnia 2021, 23:14

Jest reakcja popytowa, u mnie zabrakło 150 USD do dotknięcia LT.
To chyba koniec korekty :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 156
Rejestracja: 22 października 2018
Reputacja: 275
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: SirJack » czwartek, 22 kwietnia 2021, 23:16

Póki co zachowuje się zgodnie z planem. Punkt B wybity.
Oczekuję wypełnienia układu na poziomie 47.7k, aczkolwiek aktualnie zadziałało wsparcie na zielonym klastrze.

Obrazek

Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 6 lutego 2018
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: gmotyw » czwartek, 22 kwietnia 2021, 23:18

No to chyba jeszcze lekko w dół i pomału świeca do góry - czas na zakupki

Początkujący
Posty: 292
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 168
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: spidersEverywhere » czwartek, 22 kwietnia 2021, 23:22

sorki, musze się pochwalić bo kilka dni stresu miałem czy dobrze "liczę" i jest:

Obrazek

spodziewałem się, że zasięg ~48k ale skoro mamy tutaj ważną lt to jednak..
nawet jak poleci dalej to i tak udało mi się uniknąć straty jak gdybym nie wyszedł do usdt po pierwszym tąpnięciu 4 dni temu.

uf. Dobrej nocy.

Początkujący
Posty: 101
Rejestracja: 20 kwietnia 2019
Reputacja: 118
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: bitex » czwartek, 22 kwietnia 2021, 23:27

Zwróciliście uwagę jak alty dobrze się trzymają na spadkach? Niektóre nawet całkiem nieźle powybijały przez ostatnie 2 dni

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 360
Rejestracja: 4 sierpnia 2017
Reputacja: 1027
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Arcymistrz1990 » czwartek, 22 kwietnia 2021, 23:29

Poruszałem trochę linią trendu na bitstampie i okazuje się, że są 3 bardzo precyzyjne reakcje cieniami świec: 11 grudnia, 27 stycznia oraz dzisiaj.
Obrazek

W dalszej grze to będzie dla mnie istotna przewaga.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » czwartek, 22 kwietnia 2021, 23:29

Piknie grajo :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: 17 lutego 2021
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: luckylukii2x » czwartek, 22 kwietnia 2021, 23:33

ILe to jeszcze potrwa te spadki 2 dni 4??

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], cafard, pocoloco-p1 i 51 gości