Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Początkujący
Posty: 331
Rejestracja: 14 czerwca 2017
Reputacja: 309
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: odoja » wtorek, 20 kwietnia 2021, 22:17

Socjo, wszystko sprzedałem :P mam nadzieję, że do tygodnia bitek podleci do tych 500$ z twojej stopki ;). Nawiasem mówiąc, nie ładnie tak krytykować pusty , śmieszny walor, w imię innych jeszcze starszych, pustych, walorów, które nie mają żadnego pokrycia w gospodarce. Tym bardziej coś takiego jak spekulacja, czegokolwiek, a giełdy to niby wynalazek średniowiecza, także widzisz, gdzie jesteśmy, nadal w tym samym brudnym miejscu przykrytym lukrem. Walczysz, niedźwiedziu ,walczysz, a swojej dupy ufajdanej nie widzisz ;).
Czekam na bitka za tydzień i za 100$ :).

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » wtorek, 20 kwietnia 2021, 22:42

Nie chce naganiać ,macie swoje zagrania ,coiny i sposoby ale popatrzcie na to jak hossa totalna blitz hossa zmasakrowała walory BEAR - wyrżnięto w pień do cen startowych ,z potencjałem nawet nie w razie pęknięcia banki a gigantycznej na korekcie do 50% i np.

https://ftx.com/trade/BEAR/USD (na temat)
https://ftx.com/tokens/BNBBEAR
https://ftx.com/tokens/TRXBEAR
https://ftx.com/tokens/ETHBEAR
https://ftx.com/tokens/XRPBEAR

Nikt nie wie czy pękła i kiedy pęknie - można grać na ,,to tylko korekta” z SL lub bez i to weszło pewnie z więcej jak 10 razy ,albo ,,bańka pęka” od właściwie 61.7 z ath rtn na prawie 65 ;) nietypowo bo będąca nowym ath zarazem :mrgreen: i wszedzie stosując SL na lewarze
A na tych BEAR co przyznam sam sobie przypomniałem o tym ,bo dawno nie zaglądałem na te giełdy. Ciekawe ,bardzo ciekaw ,swego rodzaju opcje - chyba że ktoś zna inne strony z możliwością gry na zakład ceny (głównie alty jakby były) derbit znam. Nie ETF tylko bliższe opcji na kursach kryptowalut - proszę o źródła nowe jak znacie :?:
Kontrakty ale nie terminowe miesiąc /kwartał a notowane w odniesieniu do aktualnego kursu ,na podstawie różnych czarodziejskich algorytmów ,jak na FTX na przykład.

Co kto zna za platformy i z zabezpieczeniem USD albo stable (byle nie Usdt) ale w świecie crypto ??? Niech się podzieli linkiem
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Początkujący
Posty: 603
Rejestracja: 26 sierpnia 2017
Reputacja: -215
Reputacja postu: 
15
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: kirucha2 » wtorek, 20 kwietnia 2021, 23:18

socjolog2008 pisze: wtorek, 20 kwietnia 2021, 20:42Macie ostatnią okazję bez zbędnego stresu z margin call i likwidacją pozycji wejśc na walory spekulacyjne BEAR i za kilka miesięcy zcashować tysiące %
juz tyle razy sie myliles, ze nikt Ci nie wierzy :)

Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: 25 marca 2020
Reputacja: 60
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Jimmy4k » wtorek, 20 kwietnia 2021, 23:50

@socjolog2008 , daj znać jak wejdziesz w longa to zamknę swojego i otworzę shorta, dzięki xD
(Śmieszkuję, ale tak serio to nowi użytkownicy, bo pewnie jest ich teraz sporo, nie bierzcie postów nikogo kto tu pisze dosłownie, bierzcie to forum bardziej jako wskaźnik sentymentu rynku.)
Szanuję wypowiedzi każdego, nie ważne jak abstrakcyjne by były. Zawsze coś wniosą, może nie tyle merytorycznie ale na zasadzie nastawienia i emocji. Pozdro

Obrazek
Ostatnio zmieniony środa, 21 kwietnia 2021, 10:17 przez Jimmy4k, łącznie zmieniany 3 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » środa, 21 kwietnia 2021, 00:08

socjolog2008 pisze: wtorek, 20 kwietnia 2021, 22:42Nikt nie wie czy pękła i kiedy pęknie
Gumka Ci w gaciach pęka :D Nic nie pęka, target 100k-500k$ i basta :D Ogólnie pęknięcie to byłaby korekta +-50% o ceny max czyli spadek w okolica 32.5k$ sugerując się poprzednią bańką :D I to powinien być mega szybki spadek na samych czerwonych, na poprzedniej bańce zajęło to jakiś 5 dni, po wzroście ponad 200% w miesiąc :D


Chociaż jakieś podobieństwo jest :D
Spoiler:
anagamidev pisze: sobota, 6 kwietnia 2019, 21:12 Z tym RTN to nie wiem. Na 20k$ był szczyt, później spadło o 50% na 10k-11k$ czyli pęknięcie bańki bo 50% korkety, chociaż czasem to bywa mega bulish :D Odbiło do 17k$ tam właśnie na tej fali był największy optymizm, że to zaraz wróci i zrobimy nowe ATH, ludzie brali kredyty i poleciało na 6k$ i to była fala C, 6k$ nie wytrzymało, więc to co było później to bessa i roszerzona fala C :D Ok. 1.236 fibo :D (ja to tak rozumuję mniej więcej)

Widziałem ostatnio podobny wykres do BTC i ktoś tak ostaczył fale na tym wykresie, więc taki RTN też chyba jest możliwe, ale ja na falach Elliott'a(idiota) znam się jak świnia na gwiazdach :D Z tego co wiem to fala C bywa najdłuższa i najbardziej złożona w swojej strukturze :D

W tym momencie rozpoczyna się fala c. Jest to etap najbardziej wyczerpujący finansowo i psychicznie inwestorów. Wcześniejsze optymistyczne oceny przyszłości nie zostają potwierdzone w danych finansowych spółek i wskaźnikach gospodarczych. Mało tego, w trakcie kontynuacji spadków na rynek dociera coraz więcej negatywnych prognoz na przyszłość. Inwestorzy boją się kontynuacji spadków i choć wiedzą, że sprzedają akcje poniżej jej rzeczywistej wartości, wolą ograniczyć straty. W tak fatalnych nastrojach po wielu miesiącach lub latach docieramy do dna bessy, by znowu rozpocząć pięć kroków hossy.
https://atskaner.pl/baza/teoria-fal-ell ... wadzenie-1

Ogólnie jeśli byłaby taka mocna korekta 50% to później fala B powinna być mega zyskowna w krótkim czasie, wtedy kupować ile wlezie, brać kredyty i sprzedać na 0.625 korekty tej fali i poczekać na kolejny mega spadek fali C :D

### edited: 2021-04-21 00:29 ###
Spoiler:
Luźne elliottowanie :D Hehe, nigdy się nie sprawdza notabene :D
Ostatnio zmieniony środa, 21 kwietnia 2021, 00:32 przez anagamidev, łącznie zmieniany 3 razy.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 452
Rejestracja: 13 marca 2020
Reputacja: 215
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: łabondź2020 » środa, 21 kwietnia 2021, 00:20

@socjolog2008 Czym się różni bear/bull na FTX od up/down na Binance, czy to nie to samo?
A co do kursu. Jak dla mnie to tylko korekta tych spadków i kolejny młot już w przygotowaniu. Następny zjazd będzie dużo bardziej bolesny i pewnie wywoła dużo większą panikę. Zazdroszczę wielu z Was tego optymizmu, obym się mylił.

Dodano po 5 minutach 1 sekundzie:
anagamidev pisze: środa, 21 kwietnia 2021, 00:08na poprzedniej bańce zajęło to jakiś 5 dni, po wzroście ponad 200% w miesiąc
A kto powiedział, że będzie tak samo... Swoją drogą trochę to wszystko dziwne. Z jednej strony często można usłyszeć, że teraz jest inaczej bo instytucje, giełdy itp., ale jak ktoś porusza temat pęknięcia bańki to od razu pojawia się kilka komentarzy dotyczących porównań poprzedniej bańki to ma być niby tak samo.

Dodano po 4 minutach 5 sekundach:
@Jimmy4k Komentarz w punkt-wskaźnik sentymentu, emocje, nastawienie, pod tym względem to forum może być bardzo pomocne.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 360
Rejestracja: 4 sierpnia 2017
Reputacja: 1027
Reputacja postu: 
10
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Arcymistrz1990 » środa, 21 kwietnia 2021, 00:36

BitJanusz pisze: wtorek, 20 kwietnia 2021, 20:33
Arcymistrz1990 pisze: wtorek, 20 kwietnia 2021, 19:564% - bańka pękła
96% - to korekta trendu wzrostowego
To dość optymistycznie, zważywszy na to, że klepiemy trzeci raz podobny układ, zbliżając się do TL po przegrzaniu pierwszych wskaźników (typu ten śmieszny pi cycle). Ja bym dał na razie raczej na wzrosty, ale upadek TL z zamknięciem tam 1d/3d to już zdecydowanie scenariusz prospadkowy bądź w w najlepszym przypadku dystrybucyjny.
Chciałbym się wypowiedzieć o rzeczy dla mnie ważnej.
Pojawiłem się na forum w 2017 roku kiedy na poziomie cenowym BTC powyżej 2k USD dwóch najwyżej (całkiem słusznie) ocenianych użytkowników na forum Wymazywanie (jak ktoś ma do niego kontakt to wciągnijcie go z powrotem na forum) oraz Ekonokomik przekonywali całą resztę, że rynek jest skrajnie przegrzany i za chwilę bańka pęknie. Cena urosła do 20k USD i już nigdy nie wróciła do poziomu 2kUSD...

Kilka miesięcy temu Ekonokomik się wyprzedawał i sugerował, że rynek na poziomie 18k USD jest skrajnie przegrzany, powołując się między innymi na RSI tygodniowe. Co zrobiła cena, wiemy.....

Postrzegam zarówno Wymazywanie i Ekonokomika jako niezwykle wartościowych użytkowników pod względem warsztatu traderskiego. Myślę, że mógłbym się od nich wielu nauczyć. Dlaczego jednak mylili się oni tak fundamentalnie (niezależnie od tego, że być może regularnie zarabiali) co do przyszłego ruchu cenowego na samym początku hossy?
Oczywiście nie wiem, ale mam swoje podejrzenie. Przypuszczam, że być może stosowali oni z żelazną konsekwencją swoje strategie handlowe oparte o analizę techniczną oraz o doświadczenie z innych (dojrzalszych) rynków. Być może chcąc być zdyscyplinowanymi traderami zaniechali konieczności skorygowania swoich strategii o właściwości tego rynku.
O jakich właściwościach mówimy. Bardzo niska kapitalizacja, proces ujawniania się ceny nowej klasy aktywów, mechanizm spadającej inflacji bitcoina, moda na tą klasę aktywów.
Z perspektywy czasu możemy powiedzieć, że to strategia zaproponowana przez Angamideva była z punktu widzenia początkujących inwestorów tą najlepszą. Jak przyznaje sam Socjolog, to Angamidev jest wizjonerem forum, niezależnie od tego czy jego forma przekazu jest infantylna (jak zarzucał Wymazywanie) czy też nie.

BitJanuszu,
od kilku tygodni trwa tu dyskusja o różnych wskaźnikach. Zwracam uwagę, że pi-cycle jest jedynym wskaźnikiem, który moglibyśmy przyporządkować do wskaźników analizy technicznej (jest całkowicie wtórny względem ceny). Natomiast cała reszta wskaźników z dobrze znanej nam strony to jest pomiar blockchaina (są one tylko częściowo zależne od ceny, bazują na liczbie adresów, UTXO, nagrodach dla górników, przepływach między zmapowanymi adesaami) - to całkowicie nowa informacje względem tej, która pochodzi z analizy technicznej. Uważam, że te wskaźniki należy przyporządkować do grupy wskaźników fundamentalnych (pomiar UTXO przypomina klasyczne wskaźniki z rynku akcji np. cena/zysk). Nie lekcewżyłbym tych wskaźników, zwracam uwagę, że wszystkie te fundamentalne bardzo mocno się schłodziły w ciągu ostatniego miesiąca, co dla mnie osobiście jest byczą informacją.
Ostatnio zmieniony środa, 21 kwietnia 2021, 00:54 przez Arcymistrz1990, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 172
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Reputacja: 102
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: juscik » środa, 21 kwietnia 2021, 00:45

Arcymistrz1990 pisze: środa, 21 kwietnia 2021, 00:36Chciałbym się wypowiedzieć o rzeczy dla mnie ważnej.
Pojawiłem się na forum w 2017 roku kiedy na poziomie cenowym BTC powyżej 2k USD dwóch najwyżej (całkiem słusznie) ocenianych użytkowników na forum Wymazywanie (jak ktoś ma do niego kontakt to wciągnijcie go z powrotem na forum) oraz Ekonokomik przekonywali całą resztę, że rynek jest skrajnie przegrzany i za chwilę bańka pęknie. Cena urosła do 20k USD i już nigdy nie wróciła do poziomu 2kUSD...
Każdy nagania zgodnie ze swoją pozycją. Ekonomik teraz jest byczy bo chciałby dostać z Gox'a BTC, kiedy jeszcze bania nie pękła :D Ci panowie jednak widać, że mają wiedzę i argumenty, nikt nie jest nieomylny. Mnie np. bawi najbardziej na forum socjolog, który wjeżdża z tymi swoimi kotletami zawsze po fakcie i w czasie korekt xD Ale to też jest zdrowe (dla całego forum), że są ludzie z odmiennym spostrzeżeniem bo skłaniają do dyskusji, z której wiele dobrego może wyjść dla ogółu.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1986
Rejestracja: 20 września 2014
Reputacja: 4002
Reputacja postu: 
29
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: bitloteiros » środa, 21 kwietnia 2021, 09:42

Luka na futuresach zamknięta. Pozostały dwie powyżej ceny - całkiem blisko i dwie "troszkę" niżej :twisted:



Realizacja jednego z moich scenariuszy czyli gwałtowne spadki z okolic 60k do 40-50k wycinające lewarowców (trafiony) a następnie ostra FOMO pompa może nawet do wartości sześciocyfrowych kończąca cykl (czekamy) dałoby podstawę do zamknięcia gapów w okolicach 18k i 23k gdzie widziałbym zejście w piku po pęknięciu. Czemu w piku? Bo jesteśmy w trakcie robienia bazy gdzie po bańce będziemy konsolidować. Myślę że są spore szanse na ustanowienie jej gdzieś w okolicach 50-60k ale możliwe i 30-40k - poprzednio to było ~7k i pamiętna "żelazna" podłoga na 6k.
Na razie jesteśmy w trakcie korekty i szukamy jej dołka. Ktoś dostał w ryj, ktoś się porzygał ale impreza jeszcze trochę potrwa IMHO
BTC 201x - mBTC 202x - satoshi 20xx

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
14
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: benq » środa, 21 kwietnia 2021, 10:23

@9gmalgmal
Nie wiem dlaczego nie zadziałało powiadomienie o wywołaniu. Próbowałeś używać forumowej opcji cytowania?
Rozmowa jest wtedy czytelniejsza, a do tego łatwo odnaleźć post i kontekst, z którego fragment cytujesz.
9gmalgmal pisze: wtorek, 20 kwietnia 2021, 12:03@benq
"Fraza „bitcoin” w google trends nie zbliżyła się jeszcze do grudnia 2017.
Tylko czy to cokolwiek oznacza?"

Dokaldnei bo pojecia techniczne z nim zwiazane, rosna. NIE oszukujmy sie, jak ktos nigdy nie zagladal pod maske samochodu, to nie bezie szukal info od silniku.
To prawda, na potwierdzenie 3 przykłady z Google trends:
Spoiler:
  • Obrazek
  • Obrazek
  • Obrazek
Jak widać, wszystkie trzy zaliczyły potężne wzrosty, w przeciwieństwie do hasła "bitcoin". Zdecydowania większość bardziej szczegółowych zagadnień zyskuje na popularności, co definitywnie świadczy o ogólnym wzroście zainteresowania.
9gmalgmal pisze: wtorek, 20 kwietnia 2021, 12:03"Ale wszystko idzie w dobrym kierunku.
Krypto ETFy, Coinbase na Nasdaq, Greyscale"

to eni sa dobre rzeczy. Dobrze rzeczy to anonimowe gieldy i wieksza uzytecznosc. A trudno powiedziec celnikom, ze ten towar w kontenerach, ktory zamowiels jest oplacony w BTC. Panstwa trzymaja lape na aorcie i dobrowolnie jej z tamtad nie wezma - to dlatego masz ETF, Grayscale, nasdaq - kontrola. Bo czipsy, bryczki czy mieszkania juz za krypto kupisz, gorzej z panstwowymi "uslugami" (wymuszonymi - bo ja bardzo chetnjie sam kontenery sciagne, sluzba celna nie jest mi do niczego potrzebna).
To zależy, jak rozumieć "dobre rzeczy".
Napisałem, że to pozytywny aspekt, bo znacząco redukuje ryzyko intensywnego zwalczania krypto i zepchnięcie go do całkowitego podziemia.
Są dwie drogi - albo zostajemy na zawsze w podziemiu, co ekstremalnie ogranicza maksymalną liczbę uczestników rynku - bo zdecydowana większość wolałaby mieć możliwość w pełni legalnego zarobku, móc prowadzić biznes i legalnie przyjmować płatności w BTC, a następnie legalnie je rozliczać, nawet kosztem anonimowości.
Oczywiście, że państwa trzymają łapę na aorcie. Dlatego mrzonką jest wiara w to, że Bitcoin w obecnej formie zastąpi kiedyś dolara, euro czy złotówkę.

I jeszcze ważne pytanie - jak rozumiesz "większą użyteczność"?
Dla mnie większą użyteczność zapewnia:
-łatwość, szybkość i wygoda w użytkowaniu
-niskie koszty operacyjne
-stabilność cenowa (im mniejsze wahania, tym lepiej)
-mnogość punktów akceptujących krypto i ludzi korzystających z niego aktywnie

O ile pierwsze dwa da się zapewnić na poziomie technicznym, to kolejnych już nie. Nie będzie usług i produktów do kupienia za bitcoiny, jeśli nie będzie można legalnie prowadzić biznesów operując kryptowalutami. Nie będzie stabilności cenowej, jeśli 99,9% przypadków użycia btc w realnym świecie to przelewy z i na giełdy.
9gmalgmal pisze: wtorek, 20 kwietnia 2021, 12:03"Jak widać, tendencja zdecydowanie idzie w odwrotnym kierunku, firmy się rozwijają, mainstream, który jeszcze niedawno ostrzegał przed bitcoinową piramidą wchodzi w to, cały na biało, przekonując potencjalnych inwestorów, że to jednak okazja życia."

Na RAZIE. Bo RAZ ten maintream na niczym sie nie zna i po prostu jest ruchany - to sa CI co krzyczeli piramida, placac cyfrowymi fiatami DWA te wszystkie rpzykladowe zagrozenia wcale NIE zniknely, TRZY ze BTC sie do tego nie nadaje.

USDT, tether, to takie same waly jak na fiatach, to dlaczego mialyby szybko upasc, mozna to ciagnac latami.
Mainstream jest ruchany? Ale który? Możesz być pewny, że Greyscale czy Pantera Capital wyjdą na tym zarobieni po uszy, w przeciwieństwie do tysięcy "Januszy", próbujących swoich sił w nierównej walce z rynkiem, nie mając o tym żadnego pojęcia.
Różnica między USDT a USD jest kolosalna. Upadek USD (czy ogólnie walut FIAT) byłby kryzysem globalnej gospodarki, koniecznością przemodelowania pewnych paradygmatów.
Upadek USDT - nie wiemy nawet, jak poważnie zatrząsłby rynkiem krypto.

Wiem, że ten mem był fajny.
Spoiler:
Obrazek
Ale pozostanie memem. Wszyscy chcą powiększać ilość swoich USD przy pomocy BTC i USDT.
9gmalgmal pisze: wtorek, 20 kwietnia 2021, 12:03dla mnie BTC nie ma zadnej wartosci POZA tym, ze ciganie peleton. A wiec do czasu az ciagnie trzeba szanowac BTC, a potem bedzie wlasnie przeskok w wybrane alty. DOminance pokazuje jasno, ze ten czas juz dlugo nie potrwa (co nie zmienia faktu, ze rynek moze to "analizowac" kilka/kilkanascie alt).
Co więc ma wartość? Która waluta ma większą wartość i jak to argumentujesz?
Według mnie źle interpretujesz spadek dominacji bitcoina. Bitcoin traci nie na rzecz konkretnej innej waluty, która ma szansę stać się poważnym konkurentem, tylko w stosunku do całego rynku. Rynek rośnie, w 2017 r. sensacją było podwojenie się liczby kryptowalut listowanych na CMC z 617 na 1,135
Z wyjątkiem ETH, żadna waluta nie zyskuje znacząco przewagi nad resztą:
https://www.blockchaincenter.net/flippening/
Ale wynika to z innej budowy, specyfiki i działania tych dwóch walut (BTC vs ETH).
Ostatnio zmieniony środa, 21 kwietnia 2021, 13:27 przez benq, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 292
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 168
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: spidersEverywhere » środa, 21 kwietnia 2021, 11:21

Panowie, dobrze kombinuję? I jeśli dobrze wyrysowałem ten trójkąt symetryczny to czy częściej mamy wyjście dołem?

Obrazek

Ale wcześniej jeszcze wyrysował się ten większy orgr, który chyba nie został zanegowany? To by sugerowało wyjście jednak górą i odwrócenie lokalnego trendu? Dobrze rozumiem, że zanegowanie tego orgr będzie w momencie kiedy kurs spadnie poniżej tego prawego ramienia? edit: chyba ta formacja orgr nie jest taka książkowa bo wolumen przy przebiciu linii szyi był dosyć słaby więc nie wiem czy można to respektować.

Obrazek


Jeśli oba warianty są dobrze rozrysowane to scenariusz wg mnie mógłby wyglądać tak:

do około 13 może nawet jeszcze rosnąc ale na godzinówce rozpoczętej od 13 powinno spróbować podejść pod dół trójkąta i tam zdecydować czy odbija i leci w górę realizować orgr czy wychodzi z trójkąta dołem tym samym negując orgr i lecimy jeszcze trochę w dół. Patrząc po RSI jak szybko wzrasta przy każdym ruchu w górę ciut większą szansę daję jednak na wyjście dołem. Okiem amatora ;).

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1825
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1578
Reputacja postu: 
10
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: bitup » środa, 21 kwietnia 2021, 12:33


Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » środa, 21 kwietnia 2021, 13:18

socjolog2008 pisze: wtorek, 20 kwietnia 2021, 20:42Macie ostatnią okazję bez zbędnego stresu z margin call i likwidacją pozycji wejśc na walory spekulacyjne BEAR i za kilka miesięcy zcashować tysiące % - i dlaczego
kirucha2 pisze: wtorek, 20 kwietnia 2021, 23:18juz tyle razy sie myliles, ze nikt Ci nie wierzy

Twoja brocha. Kupuj i stawiaj longi - jesteś mi potrzebny ;) ja swoje BEAR mam w wielu koszykach :twisted:
Obrazek
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Początkujący
Posty: 292
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 168
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: spidersEverywhere » środa, 21 kwietnia 2021, 13:38

jak pójdzie w górę to na przyszłość będę wiedział, że jak już ustalę warunki to końcowy efekt będzie odwrotny i tak będę grał ;). Póki co uważam, że to wyjście dołem ale fejki się często zdarzają szczególnie kiedy dla amatorów kreski wydają się takie klarowne.

edit: 14:01, do 4h pokazuje wyjście dołem. Jeśli znowu to zanegują to sam już nie wiem co tu się gra ;)

edit2: jeśli zamkną 1h powyżej linii trójkąta to będę się skłaniał, że to fejk wyjście i może będzie grane jeszcze większe orgr jak poniżej ;). Jeśli coś źle rysuję prośba o uwagi.

Obrazek
Ostatnio zmieniony środa, 21 kwietnia 2021, 14:21 przez spidersEverywhere, łącznie zmieniany 3 razy.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 110
Rejestracja: 17 lipca 2017
Reputacja: 78
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: preston » środa, 21 kwietnia 2021, 13:42

Może jeszcze raz polecieć w górę trójkąta w okolice 56k... Nastrój niedźwiedzi...a jakby kusi zaryzykować że czeka nas trochę niespodzianek, może będzie fałszywe wyjście i czyszczenie shortów, potem czyszczenie longów i w końcu dojdziemy do LT.

Początkujący
Posty: 603
Rejestracja: 26 sierpnia 2017
Reputacja: -215
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: kirucha2 » środa, 21 kwietnia 2021, 14:20

socjolog2008 pisze: środa, 21 kwietnia 2021, 13:18Twoja brocha. Kupuj i stawiaj longi - jesteś mi potrzebny ;) ja swoje BEAR mam w wielu koszykach
fajnie fajnie ale w porownaniu do hold to jakies smieszne %

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1986
Rejestracja: 20 września 2014
Reputacja: 4002
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: bitloteiros » środa, 21 kwietnia 2021, 14:20

A może teraz range w strefie ~40k - ~60k przez co najmniej kilka(naście) tygodni z powolnym wygaszaniem fal w wakacje? :roll: A potem koniec lata/początek jesieni wystrzał i finisz 100k+ czy nawet jeszcze wyżej. W międzyczasie P&D na altach jako dodatkowa akumulacja. Piękna sprawa by była. Z takiej opcji chyba dałoby się najwięcej wycisnąć no i reguła przepływu środków od niecierpliwych w ręce cierpliwych byłaby też zachowana
odoja pisze: środa, 21 kwietnia 2021, 14:52mulenie z drobnymi wyskokami
Range w przedziale +50% - -30% nie nazwałbym muleniem :mrgreen: Konsola z takimi zasięgami raczej nie byłaby nudna no chyba że boty zabiłyby całą zabawę
Ostatnio zmieniony środa, 21 kwietnia 2021, 15:25 przez bitloteiros, łącznie zmieniany 1 raz.
BTC 201x - mBTC 202x - satoshi 20xx

Początkujący
Posty: 331
Rejestracja: 14 czerwca 2017
Reputacja: 309
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: odoja » środa, 21 kwietnia 2021, 14:52

Tak, mulenie z drobnymi wyskokami przez kilkanaście tygodni/4 miesiące, to byłoby fajne. Bo co jak co, ale od około 1 grudnia z przystankami jest non stop w górę.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 156
Rejestracja: 22 października 2018
Reputacja: 275
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: SirJack » środa, 21 kwietnia 2021, 15:08

Obserwuję sobie wypełnianie układu. Zielone klastry - potencjalne wsparcia w czasie dochodzenia do punktu D.
Tam ciekawe miejsce do zajęcia longów w okolicy 47.7k. ;)

Wybicie powyżej punktu C neguje ten scenariusz.

H4
Obrazek
D1
Obrazek

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 25
Rejestracja: 20 kwietnia 2019
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://www.binance.com/en/register?ref=IFOM6AGB

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: g1wave » środa, 21 kwietnia 2021, 15:41

Ja sobie postawiłem teraz shorta tak dla sportu na lokalnej euforii jak złapie wiatr to potrzymam, jak nie to szybka ewakuacja. Ciekawe co hamburgery dzisiaj zrobią, dużo spółek wyniki powyżej oczekiwań, no i środa dzień wyleszczów ;D
Co do mojej wizji na najbliższą przyszłość to też czuje bujanko w dość szerokim zakresie 40-60 z powolnym wzrostami i gwałtownymi zjazdami, coby zasiać panikę i odebrać trochę pewności bykom.
Finału będę szukał na każdym następnym ath po gwałtownych wzrostach.

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: baranzii i 43 gości