Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » sobota, 13 lutego 2021, 22:03

Bitmar pisze: sobota, 13 lutego 2021, 21:59Szczerze większego pozera od Ciebie to na tym forum nie pamiętam.

Grunt że zostanę zapamiętany. Zapomniałeś że JA nigdy nie pisze o kwotach a zawsze o projekcie ,,na kotleta”

Dodano po 2 minutach 32 sekundach:
Bitmar pisze: sobota, 13 lutego 2021, 21:59Mam nadzieję, że nikomu nie przyjdzie do głowy chwalić się na publicznym forum tym jak dużo zarobił, to przejaw skrajnej głupoty....

Zgadzam się. Bardzo duża nierozsądność ale tworzenie mitu milionerów też powoduje u wielu zawrót głowy i problemy finansowe później. W końcu zapuka K.A.S. I tu puk puk
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adiqq » sobota, 13 lutego 2021, 22:04

Bitmar pisze: sobota, 13 lutego 2021, 21:59Przez te forum przewinęło się sporo osób, które dorobiły się ładnych majątków i zwykle proszą o usunięcie konta, odchodzą po cichu... Są też krowy które dużo ryczą
Znam jeszcze jednego takiego, który publicznie o tym pisał, dalej się udziela - nic a nic się nie zmieniło...
myślisz, że to też tylko jest ryk krowy?
nie trzeba daleko szukać, na pewno wiesz o kogo mi chodzi...
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Eth
Orator
Awatar użytkownika
Posty: 750
Rejestracja: 7 lipca 2017
Reputacja: 396
Reputacja postu: 
8
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Eth » sobota, 13 lutego 2021, 22:09

Pamiętam jak socjo w grudniu 2017 r. mówił, że dziękuje i wychodzi z BTC. Że idzie na świąteczne zakupy wydać trochę pieniędzy. Był to poziom chyba 17k $.
Myślałem co za typ. Odchodzi jak przynieśli drugie danie, krewetki.
Dwa tygodnie później już nie było chyba nawet grzanek...
Wtedy przez całą banię z 3000 zł zrobiłem chyba 45000 zł, ale zgubiła mnie chciwość.., :)
Nie wiedziałem też co to RTN, który też przespałem :) a odbiło do ok 25000 zł.
Dlatego realizujcie zyski, chociaż to co wsadziliście. Piszę to głównie do świeżaków, bo forumowe wieloryby wiedzą jak pływać :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » sobota, 13 lutego 2021, 22:11

socjolog2008 pisze: sobota, 13 lutego 2021, 20:32Na tyle podpompowali alty że pewnie wam pójdzie dzidosan o 1000$ na bitku w górę minium

Idzie właśnie na wasze wymarzone 50000$
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
8
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » sobota, 13 lutego 2021, 22:24

@socjolog2008 Ty to jesteś miś, a pamiętasz co pisało się na 4k$? :D
Spoiler:
anagamidev pisze: sobota, 2 lutego 2019, 15:42 @socjolog2008 nie rozumiesz mnie do końca. BTC nie może upaść, bo to jest zaprzeczenie całej idei jako niezależnej waluty. Blockchain jest to zdecentralizowana księga rozrachunkowa. 1 BTC to 1 BTC. Nie jest problemem przecież zrobić aktualizację/forka i właśnie ulepszyć BTC np. korzystając z kodu innej kryptowaluty :D To jest ogromna wartość, coś o co powinniśmy dbać, inwestujemy w coś na długi termin, czasem będzie warte mniej czasem więcej, ale mamy gwarancję, że to nie upadnie jak jakaś firma czy bank i stracimy wszystko :D Można siać FUD i wkręcać sobie i innym, że BTC nie ma przyszłości. Cóż no risk no fun and no money :D

Kupujemy na różnych cenach, sprzedajemy na różnych cenach, jedni zarabiają, inni tracą, czasem chwilowo, czasem długoterminowo. Ale ten pieniądz cały czas krąży. Być może ktoś kto zarobił dzięki mnie na BTC, bo kupiłem za wysoko, kupi ode mnie produkt, który produkuję całkowicie nie związany z BTC i niejako ten pieniądz wróci do mnie :D Tak samo ktoś może dzięki zarobkowi na BTC stworzy własną firmę, i może to być osoba, która normalnie nie miała by kasy, żeby to zrobić np. gdzieś w Afrycy czy jakimś innym biednym kraju. Po czym rozkręci ją i znowu część zysków zacznie wrzucać w crypto zapewne. Oczywiście to taki lekko uproszczony i wyidealizowany obraz, ale tak to działa mniej więcej. Ta wartość krąży i nie ma granic, bo umożliwa to globalny pieniądz jakim jest Bitcoin. A ja sobie spokojnie kupuję dołki i właśnie czekam aż kurs zacznie piąć się w górę :D
Miro pisze: sobota, 2 lutego 2019, 15:37A dasz gwarancję, że btc będzie za 100k $? Bo dla mnie ma znaczenie po ile jest. A co jeśli kurs się ustabilizuje się na 1k na kolejne 10 lat?
Niestety nie mogę dać żadnej gwarancji. Ale napewno kupię kolejną porcję 10-20 BTC jeśli tam spadnie. Może to zrobią też inni i niekoniecznie będzie tak stabilnie :D Zresztą ja cały czas uśredniam, liczy się długoterminowy zysk. Mając(czysto hipotetycznie, żeby nie było) np. teraz 2kk$ w crypto, spadek tej wartości do 1kk$ przykłodowo nic nie zmienia dla mnie, bo i tak będę zarobiony, a i tak nie miałbym co z tą kasą zrobić, poza tym, że mógłby odkupić trochę więcej BTC. Z drugiej zaś strony serio nie mam przekonania na ten moment, że spadniemy tak nisko. Każdy gra pod scenariusz poprzedniej bańki, zatem kupowanie teraz to proporcjonalnie jak kupowanie na ~200$ wtedy, więc nie chcę ryzykować, a teraz mam pełny luz i w zasadzie mi wszystko jedno, co się wydarzy krótkoterminowo :D Jeszcze warto wziąć pod uwagę, że mnóstwo osób sprzedających na 10k-20k$ lub przyglądających się BTC czekało na taki właśnie spadek ceny, żeby odkupić czy w końcu móc zakosztować ten wspaniałej techologi i dołożyć swoją cegiełkę :D

A zresztą wyprzedawajcie się jeśli macie inne zdanie, niech BTC spadnie jak najniżej, jest to w moim interesie, żeby później sprzedać Wam na fomo za 100k-288k$ :D
Spoiler:
anagamidev pisze: wtorek, 15 stycznia 2019, 13:36 @rolph pytanie czy ciężko było sprzedać 20 BTC na 20k$. Odpowiedź brzmi: nie! Wydaje mi się, że warto wcześniej sprzedawać/uśredniać, a te 1-10BTC trzymać do momentu kiedy faktycznie euforia zacznie sięgać zenitu :D Wg. mnie ktoś kto będzie miał 2-3BTC i dohodluje do nowego ATH, to będzie multimilionerem, oczywiście nikt w to nie wierzy, więc takich osób będzie garstka, a Ci co wtedy się obudzą z zakupami będzie setki tysięcy i oni się rozczarują. Standard :D Poza tym jak idziemy do góry to każdy myśli, że z 5k$ zaraz będzie 20k$(czasem się to sprawdza ; )), jak jest 20k$ to każdy myśli, że będzie zaraz 40k$, z kolei kiedy spadamy, to nieważne jak tanio jest ludzie ciągle krzyczą, że będzie jeszcze niżej, jednak każdy trend ma swój kres :D Dlatego ja zalecam spokojną akumulację, skupowanie teraz od 3730 do 1k$(optymistycznie dla miśków) powinna dać w dłuższej perspektywie średnią cenę 2350$(aktualnie średnia cena po spadku pod 6k$ i kupowaniu przez ostatnie 62 dni w tych samych transzach wynosi 3.9k-4k$, cena aktualna 3730$, nie najgorzej), bessa zwykle jest długa i płaska z fejkowymi wybiciami, więc mega dobry okres na uśrednianie i granie daytrading, z kolei szczyty są dość ostre, więc uśredniając ciężko jest mieć cenę bliską wartości szczytowych, bardziej są to wartości dolne :D Oczywiście jest to strategia długoterminowa i wymaga cierpliwości oraz skrupulatności. BTC to potęga, jako globalny pieniądz odzwierciedla globalne nastroje i poziom bogactwa społeczeństwa oraz jego nadmiaru :D Poza tym ok. rok jeszcze do halving'u, to mocna fundamentalna przesłanka do wzrostu wartości BTC, więc warto się przygotować, inflacja na BTC będzie ok. 1.5% czyli mniej niż średni globalny wzrost(GDP) :D
Spoiler:
anagamidev pisze: niedziela, 8 listopada 2020, 23:54
socjolog2008 pisze: niedziela, 8 listopada 2020, 21:32Ale technologia w przyszłości ma potencjał dość duży, tylko niekoniecznie powinna się skupiać wyłącznie na spekulacyjnym aspekcie.
Jakbyś skupował regularnie codziennie, co tydzień, co miesiąc, to dzisiaj byłbyś na plus i BTC byłby świetnym store of value, czym w zasadzie jest. Właśnie paradoksalnie Ty skupiając się na spekulacji tracisz z oczu rzeczywistość i wypierasz fakty :D

Prawie 12 lat istnienia :D



Oczywiście BTC nadal może spaść do 1000-2222$, czy tam 500$, więc należy dobrać tak strategię, żeby mieć ewentualnie za co kupić wtedy :D No nie wszystkie schematy się powtarzają 1:1, ale teoretycznie mając wybite HH, mamy potwierdzenie byczego trendu długoterminowo i raczej już poniżej 4k$ nie powinniśmy spadać :D Chociaż ja bym stawiał śmiałą tezę, że taniej niż 12.444$ nie będzie już nigdy :D Chyba, że na pchlim targu :D

Ciekawe co pokażą index jutro :D Nasdaq też rekordowe świece :D
Spoiler:
Poza tym śmieszne jest to, że sam założyłeś forum o crypto między innymi, chcąc nie chcąc propagujesz crypto, a po spadkach 90-99%, przy rosnącym zainteresowaniu i nieograniczonym globalnym zasięgu cyfrowego pieniądza, to była kwestia czasu aż to wszystko wybuchnie na nowo, a każdy chce być milionerem i liczy na swoją szansę, czy to na GPW czy na Nasdaq czy na NewConnect czy na crypto :D Szansy szuka się podczas bessy i taką szansę też dostałeś, a dzisiaj na wszystko narzekasz :D
viewtopic.php?f=27&t=25968&p=658705#p658705
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7640
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12852
Reputacja postu: 
7
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » sobota, 13 lutego 2021, 22:57

Wygląda na to, że dno mamy uklepane.



Dodano po 8 minutach 12 sekundach:
A jak nie, to 43k$ wita. :mrgreen:
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » sobota, 13 lutego 2021, 23:03

anagamidev pisze: sobota, 13 lutego 2021, 22:24Poza tym śmieszne jest to, że sam założyłeś forum o crypto między innymi, chcąc nie chcąc propagujesz crypto, a po spadkach 90-99%, przy rosnącym zainteresowaniu i nieograniczonym globalnym zasięgu cyfrowego pieniądza
...
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Początkujący
Posty: 452
Rejestracja: 13 marca 2020
Reputacja: 215
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: łabondź2020 » niedziela, 14 lutego 2021, 00:28

socjolog2008 pisze: sobota, 13 lutego 2021, 20:32Nie chronię kapitał ,mam na oku nieruchomość we Francji i jestem bardzo wybredny i zachowawczy
Tyle w kwestii chwalenia się...

Dodano po 7 minutach 56 sekundach:
socjolog2008 pisze: sobota, 13 lutego 2021, 21:44na crypto same zarobasy po 3 latach uśredniania
Jakbym słuchał niektórych znajomych co nie zapakowali się w krypto i mają teraz ból du.y
Fakt jest taki, że btc, w ogóle rynek krypto, daje zarobić i to znacznie więcej niż inne giełdy i to przy znacznie mniejszym kapitale.
Póki co korekta wisi w powietrzu i moim zdaniem większa niż się niektórzy spodziewają, ci którzy nie będę mieli w tym momencie jaj ze stali pewnie zrezygnują z odkupu na dużo niższym poziomie

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » niedziela, 14 lutego 2021, 01:36

łabondź2020 pisze: niedziela, 14 lutego 2021, 00:28Jakbym słuchał niektórych znajomych co nie zapakowali się w krypto i mają teraz ból du.y
Cóż, każdy może być zarobasem :D :D :D(śmieszy mnie to słowo okrutnie) :D Tak jak mówię, że BTC może osiągnąć wartość 10M$ nawet, więc można sobie uśredniać, ale tak czy siak to może potrwać kilka lat :D Poza tym to jest też tak, że ja też nie wiedziałem ile ta bessa potrwa, jeszcze chciałem sobie pouśredniać jak najdłużej, a teraz to jest uśrednianie w górę i gonienie bańki jak szybko się ktoś wyprzeda :D Czyli przykładowo BTC może teraz jeszcze rosnąć do tych 288k$, ale np. jak później jak ktoś będzie dokładał i przyjdzie korekta do 20k-40k$ to może obudzić się z ręką w nocniku i na stracie :D Bo średnia od 50k-300k$, wychodzi jakieś 175k$ :D Więc to granie z trendem jest takie na słowo honoru i oczywiście ze stop lossem, ale też nie wiem jakim, bo każdy spadek na BTC to promocja i dobre miejsca na obkupienie się niż na sprzedaż przynajmniej na razie :D
Spoiler:
anagamidev pisze: środa, 4 września 2019, 19:47
socjolog2008 pisze: środa, 4 września 2019, 18:53@wamak to nie funkcjonalny, drogi gniot. Dzisiaj w projekcie na kotleta zrobione 40$ z 8$ w dwa dni. Ale największy problem żeby to wypłacić fee to 5$. No common. Jeszcze muszę to chociaż pomnożyć do 90$ + 5$fee $ do piątku żeby wysłać na giełdę w celu zakupu kolejnych 2 Zcashy. To się nadaje do niczego, poza Longami (i dużo rzadziej shortami). Obecna pozycja zarabia na fee - więc minimum 10700 poproszę
Dokładnie, fee jest masakryczne, z drugiej strony zauważ, że to też może mieć pozytywny wpływ, bo jeśli ktoś kupuje BTC to zwykle po to, żeby zarobić i zapewne jest tego świadomy, a żeby zarobić BTC musi wzrosnąć co najmniej 10-20% :D Więc takie osoby chwilowo jako masa mogą masakrycznie ulżyć w rośnięciu ceny :D Dodatkowo im dalej w las tym więcej drzew, w tym sensie, że im większe takie jazdy na BTC tym więcej osób i tym więcej jest tych, którzy są w stanie zainwestować głupie 100$-1000$, takie osoby, żeby osiągnąć satysfakcjonujący zysk muszą chwilę poczekać raz, że jak stracą chwilowo(bo HODL nic nie kosztuje, a wahania na giełdzie są normalne) nawet 90% to za bardzo ich to nie dotknie, a jak wzrośnie 100-200% to też nie interes, więc zwykle takie osoby mogą czekać na jakąś kolejną dziką bankę, żeby zarobić jak inni ludzie/znajomi na poprzednich bańkach po 1000% i więcej procent :D No ja np. regularnie wrzucam jakąś dodatkową kasę w crypto i coś tam kilkanaście, kilkadziesiąt procent uda się uśrednić i zakumulować na long term :D A ile jest taki osób trudno powiedzieć, pewnie sporo :D Jak przypominam sobie swoją grę gdzie kompletnie byłem zielony to też cały czas tylko akumulowałem, to się super sprawdziło po dwóch latach :D Teraz dodatkowo uśredniam na lokalnych górkach, dużo więcej się akumuluje :D Pewnie to potrwa jeszcze z rokc dwa, niektóre coin'y pewnie zdelistują, ale te które zostaną zakładam, że znowu mogą dać niesamowite zwroty w dłuższym terminie(ETH, LTC, XMR, DASH, XRP, ZEC,..., niektóre nadal są poniżej 80% od ATH w tym momencie), tak jak BTC ostatnio :D Tylko BTC spekulacyjnie daytradingowo dla małego kapitału jest trochę mało atrakcyjny, za duża płynność :D Pamiętajmy też, że jeśli przykładowo coś spadło z 100$ do 10$, a jeszcze spada do 1-2$ czy po prostu istnieje takie ryzyko to nie należy się przejmować, bo później może np. odbić do 20$ i z dużego kapitału mamy pewny zysk, a jak wróci do 100$ czy nawet wbije nowe ATH to nawet więcej :D Dlatego niekupowanie BTC na 3k-4k$, to była głupota, a teraz nagle wszyscy są na rauszu, dlatego jestem lekko sceptyczny co do wzrostów na BTC i nie polecam za bardzo, chyba, że na schłodzonym RSI 4h na zasadzie buy the dip i sprzedaży po kilku procentach wzrostu, teraz mamy 15% już na ostatnim odbiciu, dlatego uważałbym z akumulowaniem BTC long termowo :D
socjolog2008 pisze: środa, 4 września 2019, 20:06
anagamidev pisze: środa, 4 września 2019, 19:47Dlatego niekupowanie BTC na 3k-4k$, to była głupota

Identyczna sytuacja jak dzisiaj z altami. Bitcoina nie wszyscy kupowali, i nie każdy zarobił na tym wzroście luty - i w las bo zauważ Bitcoin ma już baaaaardzo spory elektorat negatywny. Jeszcze biorę pod uwagę maxymalne wydojenie altów i spuszczenie BTC i zima stulecia. Wydymanie całego rynku, o czym myślałem też i wtedy. Ale to powinno nastąpić w połowie 2020. Ja osobiście właśnie wtedy się z crypto wylogowuje totalnie do tego halvingu. Bo wg. mnie to moment kiedy nagroda na poziomie 6.25 dla górników to żart, utrzymanie sieci kosztuje, fee za przelew 40$ wtedy to i 15$ może być. Wtedy niech się bawią sami ze sobą. Alty to powietrze, jak w walkach MMA wielkie koksy odcina przy większym zmęczeniu bo im brakuje tlenu. TLEN = alty. Sami siebie poskładają jak odetną alty. Przy kapitalizacji 90% BTC i reszta po kij tu spekulować,co to będzie za rynek spekulacyjny z jednym walorem....
Jestem w Zcash - do samego końca mojego lub Zcash (+ te moje dziwno kojny w pakiecie). Produkt BTC mnie nie porywa, nie ma już efektu WOW. To tylko spekulacyjnie na tym człowiek siedzi, z przyzwyczajenia.

BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7640
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12852
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » niedziela, 14 lutego 2021, 06:54

Zapowiada się piękna weekly. :mrgreen:

Dodano po 18 minutach 29 sekundach:
ATH z rana jak śmietana. :lol:
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1410
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 1330
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: DjVegas98 » niedziela, 14 lutego 2021, 07:46

Póki co na razie sobie siedzi grzecznie w kanale. ;)

Obrazek

Weteran
Posty: 7514
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2780
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: pael » niedziela, 14 lutego 2021, 08:12

Pora na jakies zaklecia... "kiedy to g*wno przestanie rosnac?!" ;-)

Ktos sledzi L/S ratio?
Pozycje grubych na finexie?
Poziom przelewarowania?
Cokolwiek ze starych narzedzi ma jeszcze zastosowanie ;-)?

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: koparki » niedziela, 14 lutego 2021, 08:27

@pael w epoce czarnych łabędzi i Great Reset nie warto pytać o takie detale, delektuj się pobytem w kasynie ;)
No i uważajcie na USDT, czyli podstawowy żeton tego kasyna, czuję że jest to słabe ogniwo które może zostać któregoś pięknego poranka zaatakowane bez ostrzeżenia. Zamrażajcie wartość do realnych fiat lub przynajmniej dywersyfikujcie stablecoiny.

EDIT
Narzędziem do obserwowania kondycji USDT jest para USDT/DAI, jak będzie się na niej działo coś nietypowego należy rozpatrzyć konwersje bo giełdy dyskontują wszystko nieco wcześniej.
---

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: masonbtc » niedziela, 14 lutego 2021, 08:29

może jeszcze nieoficjalnie ale mamy HH zainteresowania na google trends

ath nadchodzi?

i małe porównanie jeżeli sytuacja potoczy się podobnie jak w poprzedniej hossie to kolejna większa korekta 30+ powinna wypaść w marcu

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7640
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12852
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » niedziela, 14 lutego 2021, 10:17

Jeśli chodzi o porównanie do 2017 to bardziej czuję, że jesteśmy w połowie roku aniżeli w grudniu tamtego roku. Na razie poziomy BTC nie są zaskoczeniem. Myślę, że bania się dopiero rozpędzi powyżej 100k$ i to będzie końcówka, ale i 200k$ możliwe.

I raczej wątpię w jakiś boczniak kilkumiesięczny, raczej wszystko się rozegra do wakacji. Dynamika bańkowa raczej nie pozwoli na to. A korekty będą mocne ale coraz krótsze.
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Bitmar » niedziela, 14 lutego 2021, 10:31

@ergorg Poprzednia bańka od przebicia ATH wcześniejszej bańki szła do swojego ATH przez 8.5 miesiąca. Obecnie od przebicia poprzedniego ATH nie minęły jeszcze 2 miesiące. Dynamika wzrostów poprzedniej bańki wcale nie była większa niż obecnie, jest dosyć podobna +- kilka - kilkanaście procent. Każda kolejna bańka jest coraz dłuższa więc ta bańka powinna potrwać jeszcze przynajmniej 6 do 10 miesięcy. Oczywiście to wszystko przy założeniu, że tym razem nie będzie inaczej bo oczywiście może być... Warto jednak brać pod uwagę, że obecna bańka może potrwać spokojnie do jesieni czy nawet kolejnej zimy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7640
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12852
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » niedziela, 14 lutego 2021, 10:38

@Bitmar, dla mnie szczyt 42k$ to tamtejsze 3k$, a potem już nie było żadnego boczniaka kilkumiesięcznego.

Na tygodniach widzę 70k$, potem korekta 2-4tygodnie i finał powyżej 100k$.
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » niedziela, 14 lutego 2021, 10:40

@koparki widzę, że podobnie jak Graf dostajecie wścieku, widząc, że BTC wybija nowe ATH raz po raz :D Tether prawdopodobnie bardzo dobrze oddaje to jakie jest zainteresowanie crypto i ile siedzi kapitału, chociaż są też giełdy real fiat'owe, więc to na pewno jest tylko część, plus rynek OTC :D Ale przyrost tethera z grubsza pokazuje jak przyrasta ilość użytkowników rynku crypto :D


Tylko tak jak mówię, że korekta 80-90% po takim bullran'ie to nie byłoby nic nadzwyczajnego czy to tether ma się przewrócić czy nie, ot zwykłą korekta techniczna bańki jakich było już kilka na bitcoin'ie w ciągu 12 lat :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: koparki » niedziela, 14 lutego 2021, 10:42

@anagamidev btc jest mi obojętny, może wbijać kolejne ATH byleby dominacja btc trzymała się niskich poziomów- fajnie gdyby jeszcze spadła ;), ogólnie nie mogę narzekać na to że trwa (kolejna) hossa.
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1410
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 1330
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: DjVegas98 » niedziela, 14 lutego 2021, 10:53

@koparki Może to są moje osobiste spostrzeżenia, ale z każdym kolejnym ATH dominacja znajduje się na co raz niższych poziomach.
Jasne, że w dużym piku dominacja rośnie, ale potem spada na coraz niższe poziomy.

Przykładowo dla ATH'ów:
3 stycznia - był to poziom 73
8 stycznia - 71
8 luty - 64
14 luty - 61,50

I skoro bania ma w założeniach paść w tym roku, to naprawdę mało prawdopodobne wydaje się, że nie chcieliby przez ten czas nic dłubać przy żadnych altach. :mrgreen:

Jedyne co mnie obecnie dosyć niepokoi to ETH/BTC
Ostatnio zmieniony niedziela, 14 lutego 2021, 10:57 przez DjVegas98, łącznie zmieniany 5 razy.

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: anagamidev, grzeg, kim_dzong_un, menti, Pan Inwestor, pawel296, sebamistrz, shinya56 i 21 gości