Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 359
Rejestracja: 23 września 2020
Reputacja: 2268
Reputacja postu: 
24
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: KubaKoń » niedziela, 24 stycznia 2021, 09:14

Zaczyna się napływ USDT na binance. Byczo. Wydaję mi się, że wieloryby podciągną kurs pod 35k (okolice LT) dopiero dziś na zamknięcie dnia, tak żeby na to zamknięcie mocno wyciągnąć knot świeczki tygodniowej + zrobić "ładną" dzienną. W poniedziałek lekki zjazd i pompujemy dalej.

Obrazek

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 369
Rejestracja: 20 czerwca 2019
Reputacja: 1493
Reputacja postu: 
11
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Vetz » niedziela, 24 stycznia 2021, 13:02

ja choc bylem pewien swego, ze nie poglebimy na ten moment dolka i nie spadniemy ponizej 0,5 zniesienia to nie mialem sily grac, zbyt nieczytelne ruchu, czyli
Fufu pisze: sobota, 23 stycznia 2021, 23:14no trade zone
jesli chodzi o obecny odczyt to brak silnego impulsu lokalnego i przeciagniety impuls, ktory sie ksztaltuje na 4h, ktory stracil na swojej sile przez wczorajsze czyszczenia moze zgodnie z powyzszym postem sie przeciagnac, bo choc lokalna LT spadkowa zostala wybita to ruch jakiego mozna sie spodziewac z dociagnieciem ceny do 32,58-32,5 ma wieksze prawdopodobienstwo nizeli wybicie 32,8 i podbitka do 33,5, ktora moglaby zaczac realizowac oRGR, bo na tym poziomie obecnie mamy 2 potwierdzenie impulsu na 4h

przeksztalcenie silnego impulsu na 4h moze swiadczyc o tym, ze w mt zmierzamy do glownej LT na poziomie 36,8 i prawdopodobienstwo grania trojkata znacznie wzroslo

zmierzen figury wychodzi, ze jezeli wszystko powyzsze zostanie zrealizowane i od LT sie odbijemy ruch koncowy wychodzi na pierwszy tydzien lutego

na forum jest watek dla kinomaniakow, warto na niego zajrzec i dodac cos od siebie :lol: bo nie mam pomyslu na film xD

Dodano po 2 godzinach 53 minutach 13 sekundach:
bede sie podpinal pod wybicie jesli wybija 33,18 przy zachowaniu 32,5 powinno dojsc do wybicia do 8h
Ostatnio zmieniony niedziela, 24 stycznia 2021, 16:12 przez Vetz, łącznie zmieniany 2 razy.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 893
Rejestracja: 16 października 2016
Reputacja: 9295
Reputacja postu: 
33
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Fibo » niedziela, 24 stycznia 2021, 15:46

ML dużego kanału zbyt wyraźnie ucieka do góry, aby jej ponowne testowanie pozwoliło podtrzymać impulsowość spadku od 14.01, dlatego być może do gry wszedł strażnik (górna linia mniejszego kanału) dająca nadzieję niedźwiedziom na utrzymanie powyższego charakteru spadania.

Obrazek
"Jeśli wyeliminujemy niemożliwe, cokolwiek zostaje, bez względu na to jak mało prawdopodobne, musi być prawdą" - Sherlock Holmes.

Weteran
Posty: 7429
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2746
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: pael » niedziela, 24 stycznia 2021, 16:06

Ichimoku 1d bear TK cross i kisimy na tej strefie 31-32, moze byc mocniejszy zrzut, w czwartek pelnia;) w nd zamkniecie miesiaca.
Wpasowuje sie to jakos w kanal od Fibo, ale raczej wiekszy niz ten mniejszy - zbyt duza dynamika, ale nie jestem mistrzem timingu :)

Weekly 24.8-26.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 369
Rejestracja: 20 czerwca 2019
Reputacja: 1493
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Vetz » niedziela, 24 stycznia 2021, 16:13

z racji tej, ze zrobilo sie zbyt niedzwiedzio

@Fibo Fibo Twoj straznik, moze sie zalamc jesli w niedlugim czasie wybija poziom 32,29 ktory powinien ostatecznie wybic 32,6 i potwierdzic impuls na 4h xd

tak blisko a tak daleko a zarazem nadal byczo :geek: przez osuniecie 1 potwierdzenie w kolejnym lokalnym impulsie juz jest, drugie mamy na 32399, ustawiam alarm i spadam
Ostatnio zmieniony niedziela, 24 stycznia 2021, 18:38 przez Vetz, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7606
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12726
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » niedziela, 24 stycznia 2021, 16:36

pael pisze: niedziela, 24 stycznia 2021, 16:06Ichimoku 1d bear TK cross
Uważałbym bo to słaby sygnał nad chmurą nawet na 1D, ale ja ekspertem od ichimoku nie jestem:



Dodano po 5 minutach 43 sekundach:
Zastanawia mnie reakcja altów w razie spadku, przecież teraz takiemu ETH to bliżej do ATH niż do dołka. Swoja drogą wczorajsza analiza była słuszna. :mrgreen:

Dodano po 16 minutach 31 sekundach:
Podobne te wasze awatary :lol:

Obrazek
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7606
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12726
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » niedziela, 24 stycznia 2021, 20:26

Rozważa ktoś DB? Będziemy mieć lukę do góry prawdopodobnie.
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: masonbtc » niedziela, 24 stycznia 2021, 20:30

okolice 20k w grze chociaż nie zdziwiłby mnie zjazd w okolice 12-14k

moim zdaniem istnieje szansa że to była ostatnia taka bańka na BTC

jak popatrzymy na google trends zainteresowanie było mniejsze niż w trakcie bańki na 20k grudzień 2017

dla przykładu w maju 2017 jak wybiliśmy ath zainteresowanie również osiągnęło ath

może się okazać że Bitcoin już nie jest w stanie przyciągnąć większej ilości inwestorów

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 369
Rejestracja: 20 czerwca 2019
Reputacja: 1493
Reputacja postu: 
16
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Vetz » niedziela, 24 stycznia 2021, 20:32

ja otwieram L na 30846 jesli doleci, jesli nie doleci to na wybiciu na 31685

cos tu po prostu smierdzi @bitup

moje poczatkowe zalozenie po dolku wygladalo tak, ze walimy w opor i cofka z tym, ze impuls na 4h nie zostal zanegowany wyglada to podobnie jak na ruch przy 17k czy ilus tam przed wybiciem, zapomnialem dodac xd


@bitup wyjaram szluga, wezme gripex i Ci wytlumacze, bo moim zdaniem sie mylisz xD <-- edytowalem, nie obrazaj sie, jesli chodzi o bsv nie mam na ten temat zdania, nie wiem nawet jak sie nazywa ten typ odpowiedzialny za to xD nie obchodza mnie projekty, czasami obchodza mnie newsy, jestem totalnym spekulantem mam w dupie ideologie
,
jak juz sie posilkowac ma to powinno sie zaczynac analizowac od najwyzszych interwalow do docelowo 15 max 5 podczas jakichs zalaman i z powrotem, sama analiza ma nic wiekszego nie da bez dodatkowych narzedzi
na 1W dotknelismy sma, volumen mamy malejacy i solidne odbicie, ktore pokazuje struktura swiec 1D, wybicie, ktore zaliczylo poziom ponad ob dla calego ruchu spadkowego od szczytu do dolka, pokazalbym Ci to na obrazkach i opisal ale za duzo roboty z wrzucaniem rysunkow, ktorzy tutaj wszyscy lubia xd jedyne, co moze martwic to GC na 1D, ktory nie ma jeszcze potwierdzenia, bo nie zrobilismy nawet od lokalnego dolka ksiazkowego 61,8 ktos w weekend po prostu sie fajnie bawi, nie da sie pod to grac ani analizowac za bardzo, spadki i wybicia fejkowe na malym volumenie, brak mozliwosci scharakteryzowania ruchu, a mamy do zanegowania lub potwierdzenia od piatku tworzacy sie impuls, ktory stracil na sile, nie chce mi sie pierdolic i tlumaczyc ja sie laduje tak jak na poczatku napisalem albo tam albo tam na 5min przy zalamaniu impuls na 15min impuls, zamkna 12h powyzej 31987 i bede sie smial z tych, co graja na spadki za kilka dni i tyle

jestem niereformowalny, narcystyczny i apodyktyczny ale jesli zrobimy C, ktore oznaczyl Fibo uznam jego wyzszosc xD jestem pewny swego, nawet w odniesieniu do mt, choc tez mam w glowie spadek do poziomow luki na 24,75 to im dluzej patrze na wykres tym bardziej w ten ruch na ten moment watpie

jesli ktos zielony, czytajacy to forum, odczuwa niepohamowana potrzebe zainwestowania w krypto to polecam wskaznik RSI 3 trade'y w roku i pewny zysk, chyba, ze wszystko padnie na pysk :D ja odradzam inwestowanie jezeli nie ma sie o tym pojecia, procz grupy na signalu, ktora prowadze dla rodzinki, nie znam nikogo ciemnego, kto by na tym zarobil

musze odpoczac od forum, bo chyba mam goraczke :? jakby tak mi jakis admin bana dal na 3-4 dni byloby spoko
Ostatnio zmieniony niedziela, 24 stycznia 2021, 21:28 przez Vetz, łącznie zmieniany 9 razy.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1768
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1556
Reputacja postu: 
20
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: bitup » niedziela, 24 stycznia 2021, 20:39

Vetz pisze: niedziela, 24 stycznia 2021, 20:32ja otwieram L na 30846 jesli doleci

I jak wczoraj zamknie ci SL ta chciwość wam zabiera ogląd i zrobione już mega % na tej pękniętej już bańce. Wy śledzicie chociaż minimalnie jakie były dane za IV kwartał w piątek z całego świata :shock: czy klapki na oczach i tylko kryptowaluty ..30281 to granica o czym pisałem i przebicie tego poziomu otwiera drogę nawet na 24k po obrysie świec , średnich EMA na 4h i 1D i 1W . Tu nie ma żadnych pozytywnych przesłanek obecnie viewtopic.php?f=27&t=25968&start=56320#p679347
Obrazek
Vetz pisze: niedziela, 24 stycznia 2021, 20:32@bitup wyjaram szluga, wezme gripex i Ci wytlumacze, bo pierdolisz glupoty, jakbys byl guru w czytaniu ma

Żuk gnojarz z jakiegoś scamowatego bsv , co my tam wiemy o graniu , jeszcze na Królewskim bitojnie
Spoiler:
Obrazek
czekam na tłumaczenie dlaczego widzisz że nie widzisz że po otwarciu indexów w nocy ci btc przemknie przez 30k jak express przez Włoszczową :lol:
Ostatnio zmieniony niedziela, 24 stycznia 2021, 21:03 przez bitup, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 199
Rejestracja: 26 stycznia 2020
Reputacja: 143
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Samotny Czarodziej » niedziela, 24 stycznia 2021, 20:48

Vetz pisze: niedziela, 24 stycznia 2021, 20:32ja otwieram L na 30846 jesli doleci, jesli nie doleci to na wybiciu na 31685

Mój target 29100, jak nie wybronią szybko to close ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2276
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3434
Reputacja postu: 
8
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pleasek89 » niedziela, 24 stycznia 2021, 21:14

masonbtc pisze: niedziela, 24 stycznia 2021, 20:30 okolice 20k w grze chociaż nie zdziwiłby mnie zjazd w okolice 12-14k

moim zdaniem istnieje szansa że to była ostatnia taka bańka na BTC
Taaa, 10k. Albo poniżej 1k.

Jak tacy pewni to pokazujcie shorty. Czytać się już się nie da tego festiwalu predykcji coraz to niższych cen. Pokazujcie shorty.

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 9 lipca 2018
Reputacja: 17
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: bubek10 » niedziela, 24 stycznia 2021, 21:19

Niedźwiedzie nadal bardziej aroganckie i pewne siebie niż byki, a zatem dotkniemy w najgorszym wypadku 27k i rajd na nowe szczyty. ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2054
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 4783
Reputacja postu: 
9
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: prap0n » niedziela, 24 stycznia 2021, 21:25

Pleasek89 pisze: niedziela, 24 stycznia 2021, 21:14Czytać się już się nie da tego festiwalu predykcji coraz to niższych cen


Jak ktos ma pozycje przeciwstawna to nic dziwnego ze nie mozna i czlowiek sie denerwuje.
Prawdopodobnie wtedy pozycja jest za duza. ;)

///
Co do spadkow to na 1W to obecny status spadkow mozna okreslic jako "dla mrowek". Ja krotkoterminowo w skali 1D obserwuje 26-28.
Patrzac na 1W+ to dopiero cos sie zaczyna
Wszystkie poprzednie korekty plaskie - 50% w dol od obecnego szczytu to i tak optymistyczny wariant, ale nie wiem czy juz w tym ruchu

ETH tez zaczyna biec odwrotnie od BTC.
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
Obrazek
Ostatnio zmieniony niedziela, 24 stycznia 2021, 23:48 przez prap0n, łącznie zmieniany 13 razy.

Początkujący
Posty: 292
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 168
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: spidersEverywhere » niedziela, 24 stycznia 2021, 21:35

blackraijin pisze: piątek, 22 stycznia 2021, 16:47Tak się na przykład robi zakupy. Tweet sprzed 2h:
skoro to wszystko ma runąc w dół to czemu tyle kasy różne instytucje w to pchają? Czemu nie czekają na niższe ceny za btc? Przecież to nie ma sensu (?)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2276
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3434
Reputacja postu: 
27
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pleasek89 » niedziela, 24 stycznia 2021, 22:04

prap0n pisze: niedziela, 24 stycznia 2021, 21:25
Pleasek89 pisze: niedziela, 24 stycznia 2021, 21:14Czytać się już się nie da tego festiwalu predykcji coraz to niższych cen
Już od dawna gram samym profitem, bez obaw. Po prostu spamujecie pustymi predykcjami, które nie dość, że nic nie wnoszą to są jeszcze tak absurdalne, że czytać się już tego nie da. Normalnie licytacja kto da mniej, odważy się jakiś niedźwiedź postawić <10k? A może korekta całego cyklu i powrót do predykcji spadku do 1k, co? Na jakiej podstawie mamy spaść chociaż do 20k?

To teraz może powrót na ziemię:
1) -30% do -40% to absolutnie standardowe poziomy korekt na BTC. Na tą chwilę BTC spadł -31% od szczytu. I tak w 2017r. korekty również następowały po wzrostach o 200-300% jak w naszym przypadku. Sam przy pierwszych oznakach końca uptrendu pisałem, że spadki nawet do 25k są możliwe, kto chętny niech odkopuje. Ale dla mnie to jest absolutny max. Ja gdybym planował jeszcze dokupić BTC nawet 5 sekund bym się nie zastanawiał, żeby zrobić to w tej chwili.
2) Żadna bańka nie kończy się festiwalem predykcji jak nisko zaraz spadnie dany walor/aktywo. W 2018r. po spadku o ponad -50% dalej na rynku panowała euforia, która potrzebowała prawie roku żeby na dobre się zgasić. Jeżeli sentyment jest tak niedźwiedzi to kto ma teraz sprzedawać jeśli wszyscy są zgodni, że przynajmniej retest 20k jest możliwy? Serio uważacie, że nowi retailsi, którzy wchodzili na FOMO jeszcze nie sprzedali? Po jednym dniu mieli pełne pampersy.
3) Czasy masowego dodruku, które kiedyś muszą się skończyć hiperinflacją. Ale nieeee, najbardziej deflacyjny walor na świecie spadnie o 50-70% "bo tak".
4) Coraz więcej dużych graczy wchodzi na rynek, ale nieeee wszyscy są w błędzie kupili na FOMO a retailsi z "przedszkola" obracający kapitałem 250 zł wiedzą lepiej.

Także cóż, bawcie się dobrze dopóki trwa ta malutka impreza wzajemnego kółka adoracji i niech ostatni shorciarz nie zapomni zgasić światła. ;) Ale co ja mówię, wszyscy jesteście tacy mądrzy, ale założę się , że 95% z was nie ma jaj postawić shorta nawet bez dźwigni za 50 zł w tej chwili.

Dodano po 9 minutach 9 sekundach:
spidersEverywhere pisze: niedziela, 24 stycznia 2021, 21:35 skoro to wszystko ma runąc w dół to czemu tyle kasy różne instytucje w to pchają? Czemu nie czekają na niższe ceny za btc? Przecież to nie ma sensu (?)
No bo oni nie wiedzą co robią, gdyby weszli na forum btc dział przedszkole to zaraz by się doedukowali. Wygrali te miliardy w totka i pakują na górce ruchu. Gdyby tylko ktoś im powiedział!
Ostatnio zmieniony niedziela, 24 stycznia 2021, 23:59 przez Pleasek89, łącznie zmieniany 2 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7606
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12726
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » niedziela, 24 stycznia 2021, 22:13

Europa i USA ma ból pupy bo to azja zaliczyl dołek. Zobaczymy czy w nocy znowu będą wyciągać. Trzy dni zrzucali, a wczoraj już wyciąganie.
Ostatnio zmieniony niedziela, 24 stycznia 2021, 22:15 przez ergorg, łącznie zmieniany 1 raz.
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Początkujący
Posty: 195
Rejestracja: 14 kwietnia 2020
Reputacja: 34
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: emescool » niedziela, 24 stycznia 2021, 22:15

Pleasek89 pisze: niedziela, 24 stycznia 2021, 22:04No bo oni nie wiedzą co robią, gdyby weszli na forum btc dział przedszkole to zaraz by się doedukowali. Wygrali te miliardy w totka i pakują na górce ruchu. Gdyby tylko ktoś im powiedział!

Akurat to microstrategy to smiech na sali. Firma która ledwo zipie od poptrzedniej banki, teraz nakreca drugą kupując btc. Ich wykres może byc dobrym wyznacznikiem pęknięcia banki na crypto. Gdy zblizy się do wyceny z roku 2000 może być też koniec na btc, czyli jakieś 5/6x z tego miejsca.
Ostatnio zmieniony niedziela, 24 stycznia 2021, 22:26 przez emescool, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2054
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 4783
Reputacja postu: 
36
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: prap0n » niedziela, 24 stycznia 2021, 22:20

Pleasek89 pisze: niedziela, 24 stycznia 2021, 21:55że nic nie wnoszą to są jeszcze tak absurdalne, że czytać się już tego dnia

Zawsze istnieje opcja dodania do ignorowanych
Już od dawna gram samym profitem, bez obaw.
Patrzac na nerwy to zakladam raczej jakis kredyt. :)
To teraz może powrót na ziemię:
1) -30% do -40% to absolutnie standardowe poziomy korekt na BTC.
Przy odpowiedniej czestotliwosci ich wystepowania.
2) Żadna bańka nie kończy się festiwalem predykcji jak nisko zaraz spadnie dany walor/aktywo.
Spore doswiadczenie jak na czlowieka jednej banki. :)
Czyzbysmy mieli uslyszec twoja trzecia predykcje pod tytulem "bitcoin nigdy nie spadnie ponizej X" ?
Ale nieeee, najbardziej deflacyjny walor na świecie spadnie o 50-70% "bo tak".
Dokladnie tak samo spadl w koncowce 2018, "bo tak".
"Bo tak" z czegos wynika, ale rozumiem ze dla pewnych osob ktore nie sa swiadome z czego pewne rzeczy wynikaja potrzebne jest uzasadnienie.
4) Coraz więcej dużych graczy wchodzi na rynek, ale nieeee wszyscy są w błędzie kupili na FOMO
Polecam zaglebiac sie w szczegoly.
a retailsi z "przedszkola" obracający kapitałem 250 zł wiedzą lepiej.
Niestety przedszkole to odpowiednie miejsce tego tematu, gdzie spora czesc "bykuf" nie posiada elementarnej wiedzy w zakresie grayscale, a co chwile powolujac sie na mityczne zakupy, gdzie zakupow przez grayscale tam jest praktycznie mniejszosc :)

Mozemy oczywiscie glupot nie prostowac, tak chyba bedzie lepiej.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 359
Rejestracja: 23 września 2020
Reputacja: 2268
Reputacja postu: 
17
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: KubaKoń » niedziela, 24 stycznia 2021, 22:27

prap0n pisze: niedziela, 24 stycznia 2021, 22:20Niestety przedszkole to odpowiednie miejsce tego tematu, gdzie spora czesc "bykuf" nie posiada elementarnej wiedzy w zakresie grayscale, a co chwile powolujac sie na mityczne zakupy, gdzie zakupow przez grayscale tam jest praktycznie mniejszosc
Panie kolego od elementarnej wiedzy - chyba większość na tym forum wie czym jest i jak funkcjonuje fundusz inwestycyjny. Zatem używanie słowa Grayscale to uproszczenie, które stosuje w sumie cały krytpo świat. Ale jak chcesz to pisz sobie "klienci funduszy inwestycyjnego Grayscale Bitcoin Trust za pomocą tegoż że funduszu dokonali zakupu 30k BTC w ostatnich 4 dniach". Lepiej?

Edit: @emescool widzę kolejny minus w przeciągu dwóch dni. Może zamiast minusować uzasadnisz konkretnie co masz na myśli?
Ostatnio zmieniony niedziela, 24 stycznia 2021, 22:33 przez KubaKoń, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: baranzii, Bing [Bot], Ivanhoe, kim_dzong_un i 26 gości