Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Początkujący
Posty: 44
Rejestracja: 5 listopada 2020
Reputacja: 36
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: jesieniara » piątek, 8 stycznia 2021, 13:33

No to zostałam sama z moim BTC :D wrzucę szampana jak będę zrzucać 20% :lol:

Dodano po 3 minutach 2 sekundach:
ergorg pisze: piątek, 8 stycznia 2021, 13:27A Ci niewyprzedani zapewne czekają na 100k$.
Za dużo ludzi czeka na 100k$ ,ja skromnie czekam na 60k$ i zrzucam 20% ,reszta może poczekać do 100k$ ,200k$ albo zjazdu -90% ,mam czas ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2298
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3481
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pleasek89 » piątek, 8 stycznia 2021, 13:34

jesieniara pisze: piątek, 8 stycznia 2021, 13:29No to zostałam sama z moim BTC wrzucę szampana jak będę zrzucać 20%

Nie sama :D być może BTC jest w tej chwili mocno przegrzany i korekta się należy jak psu buda, ale ostatecznie (moim zdaniem) jest za duża szansa na to, że pójdzie sporo wyżej w cyklu, więc jeśli ktoś jest w stanie przeżyć spadki o 20/30%+ to nie widzę teraz sensu sprzedawać. Jeśli ktoś chce sę bawić w szukanie topu i odkupywanie niżej, to powodzenia - byłem o milimetr od tego błędu przy cenie 17-19k.

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 18 września 2020
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: sanchrick » piątek, 8 stycznia 2021, 13:38

dingus13 pisze: piątek, 8 stycznia 2021, 12:48 Ja to tylko tu zostawię z forum tradera21



zgred_czarodziej
Okej po obejrzeniu nowego wywiadu z Michealem Saylorem (tym co namawiał Muska na wejście w BTC), jestem już niemal pewien mojej tezy, że rajd na Bitcoina został specjalnie przygotowany pod odciągnięcie kapitału z metali. Desperacka próba obrony przed rosnącym popytem na metal fizyczny, którego CRIMEX nie byłby w stanie zaspokoić, grożąc całkowitą utratą kontroli nad systemem monetarnym.

Michael Saylor mówi wprost, że złoto kupują tylko ignoranci i teraz już tylko Bitcoin. Złoto jest stare i bezwartościowe, jak drewniane statki. Nikt już nie używa drewnianych statków. Przy okazji mówi też, że niska wycena złota pozbawia go roli safe haven w przeciwieństwie do Bitcoina. Czyli cena rośnie, bo ma rosnąć, żeby przyciągnąć uwagę. To jest podstawiony gość systemu. Dokładnie to samo powiedziałby każdy bankier centralny (przy okazji zerkając, czy sejf ze sztabkami ma dobrze zamknięty). Chcą, żeby cały instytucjonalny popyt na safe haven poszedł do Bitcoina.

Wywiad tutaj, wyciągnijcie swoje własne wnioski:
Ciekawe spostrzeżenie. Moim zdaniem warto skupowac BTC i metale, tak po 50%.

Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 23 grudnia 2019
Reputacja: -20
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: spamatorek » piątek, 8 stycznia 2021, 13:56

Troche sie wyruchalem przy tym "wzroscie" i czesc sprzedalem. NIby szedl w dol a poszedl w gore niby szedl w gore a poszedl w dol. Dla mnei to byly trade'y, ktore powinny wejsc i zazwyczaj wchodzily - zdecydowanie gorsze od zwyklych spadkow i korekt.

SAm nei wiem czy dobrze, ze siedzialem przy monitorze, bo jak bym nie reagowal, to chyba by lepiej wyszlo :)

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 869
Rejestracja: 28 grudnia 2017
Reputacja: 4807
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: mesrotten » piątek, 8 stycznia 2021, 14:04

Wygląda topowo, impuls słabnie, ale zawsze może wyjść górą w jednym ruchu do 50 k :D

Obrazek

Eth na granicy rozpaczy. Wypadł pod lt i póki co nie może wrócić nad, na szczytach znamiona dt.

Cała nadzieja w pozytywnym teście pomarańczowej lt spadkowej na parze z btc. Jeśli btc już topował to może eth stać na odrobinę szaleństwa przed zrzutem na wszystkim ;)

Obrazek

Obrazek

Początkujący
Posty: 44
Rejestracja: 5 listopada 2020
Reputacja: 36
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: jesieniara » piątek, 8 stycznia 2021, 14:05

Pleasek89 pisze: piątek, 8 stycznia 2021, 13:34Nie sama być może BTC jest w tej chwili mocno przegrzany i korekta się należy jak psu buda, ale ostatecznie (moim zdaniem) jest za duża szansa na to, że pójdzie sporo wyżej w cyklu
Też jestem tego zdania,że BTC ma szansę pójść wyżej . Jeśli będzie korekta i uda się złapać 20% niżej to super ale nie ma sensu sprzedawać żeby odkupić, nie jeden znajomy się na to złapał przy 20k i teraz już tylko obserwuje jak BTC mu odjechał na 41k$ ,irytacja rośnie i zaraz pewnie będą odkupować przy 50k$

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1293
Rejestracja: 26 grudnia 2017
Reputacja: 1002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Majkos » piątek, 8 stycznia 2021, 14:05

@spamatorek Mysle ze wielu tu takich, ale nikt tego nie napisze bo wstyd niby, bo przeciez hodl. Ja tez czescia wyszedlem . I jak sie patrzy jak rosnie to wiadomo ze chciwosc sie wlacza. (Bo moglo byc wiecej).
Teraz se tym troszku obracsm, reszte trzymam.
Jak jestes traderem to realizujesz zyski. A kase wydajesz, inwestujesz itp i masz w d...
Ostatnio zmieniony piątek, 8 stycznia 2021, 14:07 przez Majkos, łącznie zmieniany 1 raz.
"Na rynku jak masz racje to masz kase, proste " . R.Zaorski

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 13 czerwca 2016
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: jellycc » piątek, 8 stycznia 2021, 14:06

najlepszą strategią jest zapomnienie i hold, ja tak robię od 2012 :mrgreen:

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 869
Rejestracja: 28 grudnia 2017
Reputacja: 4807
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: mesrotten » piątek, 8 stycznia 2021, 14:42

No dobra, 46 jeszcze dziś?

Obrazek

Początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 25 kwietnia 2020
Reputacja: 25
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: shortujedziada » piątek, 8 stycznia 2021, 14:54

mesrotten pisze: piątek, 8 stycznia 2021, 14:42No dobra, 46 jeszcze dziś?

Za szybko za stromo.
Jedzie dziadek z wnuczkiem samochodem. Wnuczek mówi dziadku zwolnij, bo się boję.
Mam odczucia jak ten wnuczek..... :D

Początkujący
Posty: 43
Rejestracja: 7 kwietnia 2020
Reputacja: 33
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Korekta » piątek, 8 stycznia 2021, 14:59

mesrotten pisze: piątek, 8 stycznia 2021, 14:42 No dobra, 46 jeszcze dziś?
Ladnie te mediane respektuje, moze sie odbic. Tak sobie mysle, ze YFI na razie wyznaczyl ogolny szczyt cenowy dla krypto (43,6k$) i tak na razie zostanie.
Natomiast jesli chodzi o bias, to kibicuje spadkom, wiec moze powyzsze to #spadajbosiewyleszczylemsprzedajaczanisko

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1293
Rejestracja: 26 grudnia 2017
Reputacja: 1002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Majkos » piątek, 8 stycznia 2021, 15:02

Korekta pisze: piątek, 8 stycznia 2021, 14:59YFI na razie wynaczyl ogolny szczyt
Mozesz rozwinac mysl
"Na rynku jak masz racje to masz kase, proste " . R.Zaorski

Początkujący
Posty: 43
Rejestracja: 7 kwietnia 2020
Reputacja: 33
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Korekta » piątek, 8 stycznia 2021, 15:07

Chodzi mi o szczyt cenowy - w tej chwili nie jestesmy na nieznanych wodach, bo na +40k przed btc byl YFI. Prawdziwa niespodzianka czai sie ponad ta cena. Prawdopodobnie obrzydliwie wysoko zawieszony 'moon', ale nie sadze zeby byl na to czas. Jakbym byl grubasem, to powoli bym zaczal zawracac, zeby zaczac wytrzasac hodlerow, ktorzy zorientuja sie, ze jednak misja ksiezyc zawieszona i beda z checia oddawac w przedziale 20-30k).

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1293
Rejestracja: 26 grudnia 2017
Reputacja: 1002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Majkos » piątek, 8 stycznia 2021, 15:16

Korekta pisze: piątek, 8 stycznia 2021, 15:0740k przed btc byl YFI.
Nadal nie qmam YFI jest na 37300 ; ) chyba ze nie qmam :D a zaczynl z 43800 :shock: ?
I co ma YFI z BTC ?
Ostatnio zmieniony piątek, 8 stycznia 2021, 15:19 przez Majkos, łącznie zmieniany 1 raz.
"Na rynku jak masz racje to masz kase, proste " . R.Zaorski

Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 8 października 2020
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: alomorti » piątek, 8 stycznia 2021, 15:18

@Korekta cena YFI nie stanowi nawet psychologicznej bariery bo dlaczego by miała stanowić?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 20
Rejestracja: 30 listopada 2017
Reputacja: 67
Reputacja postu: 
13
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: dannu » piątek, 8 stycznia 2021, 15:19

Trochę informacji z ulicy (Biznes Targowisko Miejskie spory volume ludzi :D ). W moim 'Januszowym' otoczeniu jest ekscytacja i zdecydowanie więcej rozmów o Bitcoinie, zachwyt kursem, gadki ile by to teraz mieli pieniędzy jak nawet inwestowali w 2017 na górce, ale uciekli ze stratą. Ogólnie szum jest, ale NIKT mi nie powiedział, że teraz coś kupił ostatnio czy też wyrażał chęci wchodzić z większą kasą w Bitcoina.

Kurs bardzo zaskakujący, po swoim otoczeniu nie wiem kto tak robi zakupy, ulica nie wrzuca tak pieniędzy jak to było dostrzegane z ostatnią bańką, bez porównania. Osobiście wysprzedałem się bardzo zbyt wcześnie. Mimo wszystko ciesze się, że wytrzymałem spadki od 2017 nie wyszła strata, a nawet niezły zarobek. Z tego co miałem połowę sprzedałem na początku grudnia po 19,5k, drugą połowe rozdzieliłem na 3 części. Pierwsze 2 części sprzedałem po 23k i 29,5k. Został mi ostatni kawałek i serio zgłupiałem czy już go oddać czy powtórzyć błąd z chciwością jak w 2017 nie zdążyć sprzedać przed solidnym nurkowaniem.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1293
Rejestracja: 26 grudnia 2017
Reputacja: 1002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Majkos » piątek, 8 stycznia 2021, 15:21

@alomorti @Korekta Wiem ze fajnie sie rozmawia jak ktos nie wie o co chodzi , to takie tajemnicze. Ale napiszczie o co wam dokladnie chodzi.

Albo nie, zabierzcie to ze soba do grobu :twisted: aghhrrr ( zlowrogi smiech )
"Na rynku jak masz racje to masz kase, proste " . R.Zaorski

Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 8 października 2020
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: alomorti » piątek, 8 stycznia 2021, 15:22

@dannu osobiście, to co ci zostało, zostawił bym na hodl / 100k.

@Majkos ja też nie wiem o co chodzi :D dziwię się po prostu co ma piernik do wiatraka z tą ceną.

Początkujący
Posty: 136
Rejestracja: 26 czerwca 2019
Reputacja: 45
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: otrzezwienie » piątek, 8 stycznia 2021, 15:26

@Majkos Koledze chodzilo, ze YFI ma swoje ATH na 43969$ wiec BTC nie jest jeszcze nadrozsza kryptowaluta w historii.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2057
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 4795
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: prap0n » piątek, 8 stycznia 2021, 15:42

Na ETH giga longer badz kto inny ktory oczywiscie wiedzial co sie swieci robi zwijanko



Nie wiadomo czy to jest ta sama osoba co otworzyla giga longi po lutym 2020 ogolem na sume 240 mln usd przy sredniej ~200$ eth/usd
Tak czy inaczej ta osoba przy cenie wyjscia 1000$ za eth ma teraz eth warte 1.2 mld usd. :)

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], bn801, menti, Vrfn i 40 gości