Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9204
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » środa, 16 grudnia 2020, 22:54

BTC 21k :D Target ISHS wbity :D Trend reversal confirmed, bullmarket has begun, final bubble target 40k-100k$ :D

Spoiler:
anagamidev pisze: piątek, 23 października 2020, 08:55 @shinya56 no nie do końca, bo tak jak mówię, że jeśli ten ISHS się realizuje to może być najpierw 21000$, a poźniej właśnie spadek i dopiero 12600$ czy coś :D No i tak retest ISHS jest na cenach 12500$, zatem nie powinniśmy spadać poniżej tego poziomu, jeśli ten poziom zostanie przebity to będę musiał zrewidować swój pogląd na rynek w tym momencie oraz też warto na chłodno spojrzeć na przegrzane RSI to tu to tam i nie napalać się na jedną opcję, ale tak jak mowię, w długim terminie ciężko będzie pobić regularnie skupującego HODL'era, zatem warto w oparciu o tę daną podejmować działania na tym byczym rynku :D

Być może teraz będzie jakaś beztrendowa konsola na wychłodzenie i reakumulację. Na na razie ewidentnie jesteśmy w hossie od marca, coraz wyższe szczyty coraz wyższe dołki :D

I na logu, bo "reakumulacja" trwa już 469 dni ok. :D
### edited: 2020-12-16 23:03 ###
Spoiler:
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » środa, 16 grudnia 2020, 23:06

anagamidev pisze: środa, 16 grudnia 2020, 22:54final bubble target 40k-100k$

Dobre :D i szacun dla tych to skupują na BB gdzie % wzrostu jest o 3% niższy ... chyba zaczyna przynajmniej w Polsce brakować maxymalistow skupujących to ustrojstwo

BTC wlaśnie odjechało totalnie w zainteresowaniu ulicy zakupem wirtualnego żetona w dobie kryzysu gospodarczego na całym globie
socjolog2008 pisze: piątek, 11 grudnia 2020, 14:40V Crypto kolumnę na 20-22 i koniec. Zasłony. Powinna przyjść nieoczekiwanie dzidą +1000$ na wstępie

Sam siebie muszę cytować ale zamiast stawiać shorty czekam na jeszcze 1 potwierdzenie i wypi.Alam całe 0.3 z PrimeXBT z waszych prowizji z reflinkow na PLN :mrgreen: i zaczynam święta
Ostatnio zmieniony środa, 16 grudnia 2020, 23:11 przez socjolog2008, łącznie zmieniany 3 razy.
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9204
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » środa, 16 grudnia 2020, 23:07

@socjolog2008 BTC 100kPLN soon confirmed :D Co prawda jeszcze nie $, ale psychologicznie robi wrażenie i przybliża nas do 1MPLN za BTC :D No i w sumie dzisiaj BTC +10% zrobił :D Jeszcze kilka takich dni i bańka może pęknąć faktycznie, ale myślę, że wszyscy będą happy ; ) :D

Hopium :D
Spoiler:
### edited: 2020-12-16 23:14 ###
Swoją drogą te kontrakty wchodzą na ETH, więc faktycznie to może być właśnie wtedy dopiero szczyt bańki na ETH, a ETH chodzi tak samo przecież jak BTC w zasadzie, więc pompowanko :D Tak luźno stawiałbym na 2k$ za ETH w lutym :D
Ostatnio zmieniony środa, 16 grudnia 2020, 23:21 przez anagamidev, łącznie zmieniany 3 razy.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 313
Rejestracja: 29 listopada 2016
Reputacja: 186
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: lordzuk » środa, 16 grudnia 2020, 23:10

A tak przy okazji na ten moment czekało wielu alciarzy bo przecież narracja co do altów była taka że dopiera zaczną lecieć na księżyc :lol: po wybiciu przez bitka ATH :D No czy odpla w końcu czy pójdą do gleby :twisted: ( sam mam co nieco altów pochowanych )

Początkujący
Posty: 331
Rejestracja: 14 czerwca 2017
Reputacja: 309
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: odoja » środa, 16 grudnia 2020, 23:15

Teraz jestem za Socjo :) Niech pójdzie jeszcze chwilkę w górę, a potem niech leci ,najlepiej do 7k :) oczywiście na moment, kilka miesięcy stania w miejscu,a po wakacjach do grudnia nowa bania :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2298
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3479
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pleasek89 » środa, 16 grudnia 2020, 23:22

Jak tam 13-14k? Wszyscy obkupieni? Pięknie się tutaj grupka klepała po pleckach, no bo w końcu korekta o 30-40% jest nieunikniona a top 19.950 był oczywisty, no nie?
BitJanusz pisze: środa, 2 grudnia 2020, 12:36 Stary, juz to przerabialiśmy z Twoimi postami dwukrotnie. Przy 6k "4k to mokry sen niedźwiedzi", przy 12k "nigdy nie kupicie za 6k", i za każdym razem rynek dawał Ci - przepraszam za wyrażenie - w ryj.

Widzę, że NADAL niczego Cię to nie nauczyło...

dziękuję, do widzenia ;)
Kupiłeś po te 13k? Dziękuję, do widzenia :*

Dalej trzymam longa, zacznę się zastanawiać o wyjściu kiedy zmieni się u nas sentyment. Czuję, że na dniach nowym zbawicielem-bohaterem forum stanie się narracja "robimy finalny pump po czym oczywisty dump hehehe czekam z koszyczkiem na 16-18k hehehe". Elo elo wiśta wio, coco jambo i jedziemy dalej.
Ostatnio zmieniony czwartek, 17 grudnia 2020, 00:14 przez Pleasek89, łącznie zmieniany 7 razy.

Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: 25 marca 2020
Reputacja: 60
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Jimmy4k » środa, 16 grudnia 2020, 23:25

Jimmy4k pisze: wtorek, 8 grudnia 2020, 18:50Hash Ribbons wskazał niedawno sygnał na kupno
Jimmy4k pisze: wtorek, 8 grudnia 2020, 19:10Teoretycznie skuteczność niby jest, ale jak to się ma do sytuacji teraz to ciężko przewidzieć. Z reguły to po sygnale buy jest jeszcze lekki zjazd i później w górę leci wykres. Tak wrzuciłem bo mi się o tym przypomniało.
Jednak na poziomach bliskich ATH też się sprawdza ;)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 842
Rejestracja: 26 marca 2020
Reputacja: 485
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Lord_Bafford » środa, 16 grudnia 2020, 23:36

Ostro grają w temacie. 1W już coraz bliżej RSI 90. na 4h też górka konkretna. Czerwona dzida soon :)

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 569
Rejestracja: 27 lipca 2018
Reputacja: 837
Reputacja postu: 
8
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Piekło

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: xtraderx » środa, 16 grudnia 2020, 23:38

Ja odnosze wrażenie, że w tym roku wszyscy chcą wszystko shortowac i przez to rynek tylko idzie w górę i w górę, a każdemu okazja ucieka z przed nosa. To samo było z Tesla. Gratuluje @Pleasek89 świetna decyzja z longiem i odważna, bo jednak trzeba umieć przy takiej cenie dostrzec możliwość longowania.
Dominacja rośnie i dopóki to się nie zmieni to nie wiem czy alty mocno wystartują, wygląda mi to na podobną sytuację z 2019, wydaje mi się że szczyt możemy zobaczyć niedługo w okolicach 33k. Funding jest ciągle neutralny co wydaje się mówić, że mało kto chce stawiać longi teraz na btc, bo wszyscy się boją korekty.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2298
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3479
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pleasek89 » środa, 16 grudnia 2020, 23:46

@xtraderx
Dzięki, decyzja wyłącznie na podstawie jednego scenariusza pod który grało zbyt dużo osób jak dla mnie (sam przyznaję, że na początku zagrałem pod to sprzedając część coinów po czym odkupiłem po trochę wyższej cenie tydzień później). Napisałeś na jakimkolwiek wątku trejderskim, że longujesz rynek to mieli cię za szaleńca.

Wyraźnie przebiliśmy ATH i weszliśmy na kompletne nowe tereny (price discovery) i nie zdziwiłoby mnie ani top na poziomie 21,5k ani 40k. Bardziej skłaniałbym się jednak ku dalszemu ruchowi up - obecna fala wzrostów wygląda mi na książkową fazę "disbelief".

Mam też wrażenie od jakiegoś czasu, że mamy do czynienia z kompletnie innym rynkiem niż kilka lat temu. Zauważcie, że wyrobił się pewien dekalog na BTC i niepisana zasada, że Bitcoin MUSI coś zrobić. Przykłady:
1) Bitcoin musi mieć korektę o xxx %
2) Bitcoin musi przetestować średnią XXX
3) Bitcoin musi przetestować poziom XXX

Ile takich reguł Bitcoin złamał w ciągu ostatnich 2-3 miesięcy? Wiem, że jest na to bardzo wcześnie i kompletnie mogę nie mieć racji, ale zastanawiam się czy nie zobaczymy bardzo szybkiej pompy na BTC a la luty-kwiecień 2013r. w najbliższym czasie. Schemat z 2017r. typu WYBICIE - KOREKTA O 30-40% - WYBICIE - KOREKTA - GRUDZIEN 2021r. BTC po 100k+ - WSZYSCY ZARABIĄ MILION ZŁ - KURTYNA się moim zdaniem nie powtórzy. Czuję, że chłopaki zagrają scenariusz, który zaskoczy wszystkich.

P.S.
Pół żartem pół serio dla osób, które wyprzedały się na poziomie 16-19k :D :

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 569
Rejestracja: 27 lipca 2018
Reputacja: 837
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Piekło

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: xtraderx » czwartek, 17 grudnia 2020, 01:39

Mamy bitcoina po ponad 21300 a w tym wątku jest cisza, to tylko pokazuje jak bardzo rynek wszystkich zaskoczył.

P.s mam nadzieję że Azjaci jednak nie zaskoczą i zrzuca klasycznie ten rynek w nocy :lol:

Dyskutant
Posty: 185
Rejestracja: 27 kwietnia 2013
Reputacja: 203
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: jjodwald » czwartek, 17 grudnia 2020, 02:10

Weszliśmy dzisiaj na terra incognita. Może wydarzyć się tutaj absolutnie wszystko. Mamy nowych instytucjonalnych graczy, których wcześniej nie było. Rynek wydaje się być bardziej dojrzały niż ostatnim razem. Będzie się działo. Będą pułapki. Będą skrajne emocje i trudne decyzje. Będzie wojna secesyjna północ - południe i przeciąganie liny. Gdzie będzie ostatni przystanek? Tego dowiemy się po fakcie. Jednak trzeba pamiętać, że koniec będzie taki sam. Odlecimy daleko w kosmos i w końcu spadniemy na Ziemię. Największą sztuką będzie sprzedać w okolicach szczytu. Jedno jest pewne - wszystko dopiero przed nami.

Parcie na rynek jest ogromne I nie tylko na ten rynek. Ostatnio każde kolejne IPO na GPW kończy się redukcją ponad 90%! Wszyscy grają na giełdzie, kupują surowce, masowo uciekają z FIATów. Wszystko to na niespotykaną dotąd skalę. Coraz bardziej zaczyna to wyglądać jak The Everything Bubble. Mam przeczucie, że za kilka, kilkanaście lat będzie o tym co się teraz dzieje napisane wiele mądrych książek. Życzę nam wszystkim powodzenia w tej grze o sumie zerowej ;)

KxL
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 30 listopada 2013
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: KxL » czwartek, 17 grudnia 2020, 04:22

ATH wybite, rakieta idzie pionowo w górę. Jeżeli to kogoś pierwsza bańka na krypto, życzę mocnych nerwów :D
Ciekawe kiedy zacznie się klasyczna narracja, że teraz to już na pewno będzie inaczej i tylko północ ;)

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: masonbtc » czwartek, 17 grudnia 2020, 04:32

KxL pisze: czwartek, 17 grudnia 2020, 04:22Ciekawe kiedy zacznie się klasyczna narracja, że teraz to już na pewno będzie inaczej i tylko północ
no ale tak będzie

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 201
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 183
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: krisodrigo » czwartek, 17 grudnia 2020, 04:52

Skoro teraz mamy PIONOWE wzrosty a to ponoć początek hossy to co będzie na szczycie?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 252
Rejestracja: 4 lutego 2018
Reputacja: 257
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: CounterStrike » czwartek, 17 grudnia 2020, 06:49

Bitcoin już po 22 k ?
Obrazek

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 156
Rejestracja: 22 października 2018
Reputacja: 275
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: SirJack » czwartek, 17 grudnia 2020, 07:05

Szukając potencjalnego poziomu na jakieś odreagowanie, ciekawym miejscem wydają się być okolice 24k, dokładniej 23,7k-24,2k.
W tym miejscu znajduje się klaster złożony z 127.2 fibo od poprzedniego ATH, FE 161.8 od dołka z marca oraz dzienny pivot R2.

Obrazek

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 780
Rejestracja: 1 grudnia 2014
Reputacja: 1748
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: rubel » czwartek, 17 grudnia 2020, 07:21

Pleasek89 pisze: środa, 16 grudnia 2020, 23:46 Ile takich reguł Bitcoin złamał w ciągu ostatnich 2-3 miesięcy? Wiem, że jest na to bardzo wcześnie i kompletnie mogę nie mieć racji, ale zastanawiam się czy nie zobaczymy bardzo szybkiej pompy na BTC a la luty-kwiecień 2013r. w najbliższym czasie. Schemat z 2017r. typu WYBICIE - KOREKTA O 30-40% - WYBICIE - KOREKTA - GRUDZIEN 2021r. BTC po 100k+ - WSZYSCY ZARABIĄ MILION ZŁ - KURTYNA się moim zdaniem nie powtórzy. Czuję, że chłopaki zagrają scenariusz, który zaskoczy wszystkich.
Dokladnie, wlasnie o tym myslalem juz od ponad miesiaca. Rajd przez nastepne 3-4 miesiace bez wiekszych korekt naprawde ostro by wyleszczyl tych wiecznie czekajacych.

Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 12 listopada 2015
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: aglar » czwartek, 17 grudnia 2020, 07:31

Ma ktos do odsprzedania rezerwację na czerwone lambo? Bo kurna same niebieskie zostały...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: BitJanusz » czwartek, 17 grudnia 2020, 08:22

krisodrigo pisze: czwartek, 17 grudnia 2020, 04:52Skoro teraz mamy PIONOWE wzrosty a to ponoć początek hossy to co będzie na szczycie?
Bitcoin zacznie iść w lewą stronę :)
Pleasek89 pisze: środa, 16 grudnia 2020, 23:22Kupiłeś po te 13k? Dziękuję, do widzenia :*
Nie. Kupiłem po 6-9k, z pojedynczym sellem za 11,1k i odkupieniem niżej, trzymam dalej. O obowiązkowej korekcie nie pisałem. Raczej krytykowałem pomysł, że bitcoin zrobił coś "na każdej bańce" (czytaj: całe dwa razy) więc dał zgromadzonym tutaj klucz do interpretowania go forever.

Uwaga - działa w obie strony. Jeśl więc uważasz, że przebicie ATH to bankowo +1000% - bo tak było AŻ dwa razy - no cóż, też możesz się zdziwić. :roll:

Dodano po 10 minutach 46 sekundach:
KxL pisze: czwartek, 17 grudnia 2020, 04:22Ciekawe kiedy zacznie się klasyczna narracja, że teraz to już na pewno będzie inaczej i tylko północ
Przecież ona już dawno się zaczęła. ;)
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Lord_Bafford i 18 gości