Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4674
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3488
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: shinya56 » środa, 14 października 2020, 19:12

"Chińskie miasto rozdaje kryptowalutę obywatelom"
https://www.telepolis.pl/fintech/wydarz ... obywatelom

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
9
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » środa, 14 października 2020, 19:29

APOOGEUUM pisze: środa, 14 października 2020, 17:59https://bitcoin.pl/fidelity-digital-assets/
wreszcie cos madrego

Nie to rynki są skorelowane z Bitcoinem 😂viewtopic.php?f=27&p=660935#p660853 lecim na Szczecin :D
jondoexxx pisze: środa, 14 października 2020, 14:19a socjolog dalej by shortował btc do 500$

Dobre. Powrót do przeszłości, ale mamy teraźniejszość. W 2015/2016 to ja byłem Byk, kopałem, wierzyłem i ufałem. Bitcoin dostarczył sporo zabawy i $, nawet jak część przeshortowałem na bańce stulecia w 2017 to i tak nie ma ludzi co są na minusie jak wtedy wchodzili. Ale dzisiaj wiara że kupi ktoś za 11400$ i będzie miał strzał jak wtedy to ma ładną wyobraźnię
Dajci mi odpocząć i mnie nie wzywajcie. Wierzcie w co Wam tam pasuje panowie. Sukcesów życzę i się oddalę na chwil kilka ok
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adiqq » środa, 14 października 2020, 19:40

socjolog2008 pisze: środa, 14 października 2020, 19:29 W 2015/2016 to ja byłem Byk, kopałem, wierzyłem i ufałem. Bitcoin dostarczył sporo zabawy i $
Obiecuję, że to już ostatni raz - chcę tylko napisać, że ja teraz robię to samo co ty w 2015/2016;)
Z tą różnicą, że nie mam zamiu nic przeshortować ;)

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 4273
Rejestracja: 4 marca 2017
Reputacja: 4263
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: pomorskie

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: kozaki_wiesi » środa, 14 października 2020, 20:20

Offtop: zauważyliście, że obecny wykres zachorowań Covid można pomylić z kursem bitcoina z najlepszych bańkowych czasów? :mrgreen:

Obrazek
"Wszystko mija, nawet najdłuższa żmija"
S.J. Lec

Początkujący
Posty: 88
Rejestracja: 11 października 2020
Reputacja: 385
Reputacja postu: 
30
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: APOOGEUUM » środa, 14 października 2020, 23:54

@socjolog2008 czy ja kiedykolwiek napisalem, ze lecimy na nowe ATH?

napisalem, ze korelacja z SPX to bzudra (takie samo zdanie mam na temat EW), technicznie jestesmy w bardzo dobrym miejscu i przy zejsciu do 11,28 - 11,19 powinnismy ruszyc na 12,0 tyle.

jedyna zaleznosc, ktora widze na rynkach krypto to BTC/alt przez wymiane barterowa.

pod koniec roku udostepnie swoj roczny bilans, mimo inwestycji nietrafionych typu strata na XLM w wysokosci 64k jest to moj najbardziej udany rok, w XLM z wkladu okolo 200k - jedyna minusowa pozycja tegoroczna, ktora ciagne, wynika z tego, ze przez skorelowanie do BTC mimo formacji i struktury swiec, zostalo zniesione wybicie i support, ktory byl waznym poziomem zostal przebity, jednak odreagowanie jakie przyniesie zdobycie 12,0 powinno zniwelowac bardziej strate, ponadto przy kapitale jakim obracam, zaladowanie w LINK zniwelowalo praktycznie do 0 na ten moment moja strate miesieczna.

na zadnej pozycji wchodzac w BTC nie zaliczylem wtopy w tym roku i do analizy kursu BTC nie musze spogladac w SPX, bo to tylko wprawia graczy w skonfundowanie.

rade jaka mam dla graczy, cierpliwych graczy to granie na interwale 1W i RSI - w zupelnosci wystarczy by bilans dodatnie zaliczyc w okolicach 200% jednak nie kazdy jest cierpliwy, Ty jestes przesmiewca, ciagle nastawionym na spadki, czesto grasz na przeciw trendowi, bo jestes fanatykiem, ktory z gory zaklada, ze to wszysrtko pierdolnie, jednak dlugoterminowo wszysrtko wskazuje, ze czeka nas ostatnia bania na BTC.

Najwiekszy % jaki zrobilem w tym roku dal mi LSK - finalnie bylo to okolo 600% przy zaladowaniu all in, w dolku ktory wymierzylem z bledem okolo 2 groszowym, dzieki AT i metodzie ob

Granie na "kotleta" na ekstremalnych dzwigniach to glupota, z ktora nie moze sobie poradzic wielu graczy

pamietam swoj test dzwigni x50 - x100, ktory po kilkunastu dobrych trade'ach skonczyl sie fiaskiem i strata calego wyrobionego profitu, kilka lat temu na pokerstars z 300$ wyrobilem okolo 8 000$ wszystko finalnie stracilem, ale wyciagnalem z tego lekcje - tak jak i z gry na w/w dzwigniach - bilans zawsze bedzie ujemny, bo to juz hazard, ktoremu towarzyszy laknienie 1 zlotego strzalu

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 869
Rejestracja: 28 grudnia 2017
Reputacja: 4807
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: mesrotten » czwartek, 15 października 2020, 10:01

Diamond top? Choć póki co strefa 11.3 trzyma dość dobrze.

Obrazek

Weteran
Posty: 1540
Rejestracja: 25 kwietnia 2016
Reputacja: 667
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ikswodnal » czwartek, 15 października 2020, 15:59

Ciekawy artykuł o gromadzeniu BTC (jest tam też domyślnie o kursie BTC)
U nas nazywa się to "zlecenie stałe" prowadzone przez FlyingAtom.
https://bitcoinmagazine.com/articles/wh ... -big-thing

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 324
Rejestracja: 6 listopada 2017
Reputacja: 182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: _det » czwartek, 15 października 2020, 20:09

Jakieś mądre głowy mogą podzielić się spostrzeżeniami co do tego co odjaniepierdziela kurs? Jakie są jego dalsze perspektywy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7623
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12820
Reputacja postu: 
9
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » czwartek, 15 października 2020, 20:31

@_det, generalnie wychodzi na to, że wzrosty.

jak widać USA - mają gdzieś lockdown w EU, zastanawia mnie czy tam w ogóle będzie druga fala jak Trump po 2 dniach zmartwychwstaje ze szpitala. Chińczycy dawno kryzys zażegnali, PKB na plusie w tym roku.

Ciekawią mnie jedynie najbliższe sesje europejskie. Jeśli będzie spadać to plan jest taki: kupujemy koło 15 i sprzedajemy w godzinach porannych następnego dnia. :D
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Początkujący
Posty: 88
Rejestracja: 11 października 2020
Reputacja: 385
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: APOOGEUUM » piątek, 16 października 2020, 07:45

zeszlismy do 11,2 wg ma duza szansa na rozbudowanie impulsu lokalnego, poziomu podtrzymania to 11,32 w pierwszym ruchu powinnismy dobic do 11,43 wybicie poziomu pozwoli na zmiane i rozpoczecie ruchu w kierunku LT na poziomie 11,59 i jej wybicie, potwierdzeniem bedzie zamkniecie 1h w okolicach 11,43-47

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: masonbtc » piątek, 16 października 2020, 11:18

Obrazek
1:1

Dodano po 3 godzinach 10 minutach 14 sekundach:
alty R.I.P

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 869
Rejestracja: 28 grudnia 2017
Reputacja: 4807
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: mesrotten » piątek, 16 października 2020, 12:58

No i mamy kolejny fud, tym razem Okex gate.

Scenariusz na dziś/jutro/pojutrze:

- przywrócenie wypłat z Okex;
- lekka panika części użytkowników i wypłacanie środków w pośpiechu;
- zrzut ceny do 11 k;
- zamknięcie luki cme;
- koniec fudu/kurtyna;
- moon.


Początkujący
Posty: 659
Rejestracja: 16 września 2017
Reputacja: 149
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: kAArter » piątek, 16 października 2020, 13:35

ergorg pisze: czwartek, 15 października 2020, 20:31jak widać USA - mają gdzieś lockdown w EU
W zasadzie to moim zdaniem wyjdzie za miesiąc.
Przy pierwszej fali zachorowań u nich też ten lockdown przyszedł dużo później.Ja niestety snułem sobie teorie w wakacje że na zime znowu zacznie sie cyrk i nas pozamykają.Cóż siłownie mi już zamkneli :roll: absolutnie nie zdziwi mnie jak w połowie listopada/grudzien pójdzie kolejny strzał w kolano i na giełdach znów będzie ,,black swan".

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9200
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7024
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » piątek, 16 października 2020, 15:05

kAArter pisze: piątek, 16 października 2020, 13:35absolutnie nie zdziwi mnie jak w połowie listopada/grudzien pójdzie kolejny strzał w kolano i na giełdach znów będzie ,,black swan".
Nikogo nie zdziwi, tym bardziej, że jesteśmy na index'ach dużo wyżej niż przed pandemią :D Aczkolwiek trzeba myśleć pozytywnie, jesteśmy w hossie długterminowej non stop :D Superhossa trwa :D
Spoiler:
Spoiler:
Tymaczasem na na 1h może jakaś flaga :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 11 kwietnia 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: swiezak2020 » piątek, 16 października 2020, 15:17

Panowie, przepraszam że tutaj zadam pytanie ale w tym dziale cały czas coś sie dzieje:)Czy wypłacał ktoś większą sumę(100k ++ PLN) z bitbaya na Polski rachunek, czy lepiej puścić to np przez Krakena lub inną giełde.Nie chce żeby zablokowali środki na miesiąc:)Mam u nich z tego co pamiętam II stopień weryfikacji(o ile dobrze to nazwałem)
Jeszcze raz przepraszam że w tym dziale.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 242
Rejestracja: 3 kwietnia 2020
Reputacja: 1138
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Godstar » piątek, 16 października 2020, 19:45

@swiezak2020 u mnie zawsze kolejnego dnia srodki z bb są na koncie, większe kwoty tak samo, ważne aby było to konto które zasilało rachunek i lepiej jeśli już wcześniej było cos wypłacane.

Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 19 lutego 2020
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: szczawik » piątek, 16 października 2020, 21:34

Dochodzą kolejne oskarżenia na Bitmex.Nie wygląda to dobrze.Ewakuacja z tej platrormy.

https://www.theblockcrypto.com/post/814 ... nipulation

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4674
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3488
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: shinya56 » sobota, 17 października 2020, 09:26

@swiezak2020
Lepiej wypłacać mniejsze kwoty.
Duże prawdopodobieństwo, że zablokują konto w celu wyjaśnienia dlaczego chcesz wypłacić swoje pieniądze. Nie są wiarygodni.

Początkujący
Posty: 659
Rejestracja: 16 września 2017
Reputacja: 149
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: kAArter » sobota, 17 października 2020, 17:06

Ciekawostka, w nocy około 3 znowu wywaliło chart usdt/btc na binance drugi raz w ciągu dnia.Nie było chwile podglądu na cene ani nic.Zaciekawiło mnie to bo nigdy wczesniej tak mi sie nie działo a w ciągu jednego dnia dwa razy.Jak już się włącza to w zasadzie wyczyszczony jest z oczekujących zleceń.

https://ibb.co/FBZxsQZ

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 869
Rejestracja: 28 grudnia 2017
Reputacja: 4807
Reputacja postu: 
7
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: mesrotten » sobota, 17 października 2020, 22:23

Ostra szarpanina w obie strony.

Tygodniowa konsolka coraz bardziej wygląda na dystrybucję, konstrukcja diamentu zachowana. Jeśli będzie ciągnąć w stronę 11.2 to raczej wyjdziemy dołem i dojedziemy w okolice 10.9. Przy wariancie akumulacyjnym powinniśmy prędko zacząć zmierzać pod 11.6, czego pierwszym przejawem może być wybicie lt spadkowej 11.6-11.4, choć i tu może to być kolejny fake.

Obrazek

+plan na eth

Obrazek

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: naciuje i 14 gości