Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pogromca » niedziela, 3 maja 2020, 18:14

Pleasek89 pisze: niedziela, 3 maja 2020, 18:03 Co? Przecież to jest samoregulujacy się proces, jeżeli część osób wyłączy koparki to trudność kopania automatycznie spada. A ten tekst o 63 mln BTC...lol. BTC to BTC a Cash i SV to są nic nie znaczące śmieci robiąc tylko szum wokół jedynej liczącej się kryptowaluty.
Ale trudność kopania zmienia się co dwa tygodnie, jeśli mnie pamięć nie myli, a nie co blok jak np. w bch.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1825
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1577
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: bitup » niedziela, 3 maja 2020, 18:21

Pleasek89 pisze: niedziela, 3 maja 2020, 18:03BTC to BTC a Cash i SV to są nic nie znaczące śmieci robiąc tylko szum wokół jedynej liczącej się kryptowaluty

To wyłącznie ticker giełdowy. Scrypt i technologa jest podobna a w BSV lepsza i bardziej użytkowa + są micro płatności o których w BCore można dziś już tylko marzyć. Im więcej nienawiści i prób zepchnięcia czy ostracyzmu tej śmiesznej społeczności spekulantów TYM LEPIEJ bo poważne istytucje i tak wiedzą co mają wybrać i to są fakty a moc HASH która dzisiaj jest podstawowym argumentem za 8 dni się określi. Cierpliwości.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 412
Rejestracja: 12 lutego 2017
Reputacja: 768
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Poznań

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: jpktraders » niedziela, 3 maja 2020, 18:50

Opór o którym mówiliśmy przed aktualnym rajdem dalej trzyma. Nasza analiza pozostaje dalej aktualna! Sprawdź, który poziom cenowy może napędzić dalszy wzrost

Nasza analiza


W MINIONYM TYGODNIU NA KRYPTO:
𝐇𝐚𝐥𝐯𝐢𝐧𝐠, 𝐕𝐢𝐬𝐚, 𝐄𝐭𝐡𝐞𝐫𝐞𝐮𝐦 𝟐.𝟎, 𝐩𝐫𝐳𝐲𝐜𝐡𝐨𝐝𝐲 𝐠𝐨́𝐫𝐧𝐢𝐤𝐨́𝐰 𝐢 𝐰𝐢𝐞𝐥𝐞 𝐰𝐢𝐞̨𝐜𝐞𝐣 𝐜𝐳𝐲𝐥𝐢 𝐳𝐛𝐢𝐨́𝐫 𝐧𝐚𝐣𝐰𝐚𝐳̇𝐧𝐢𝐞𝐣𝐬𝐳𝐲𝐜𝐡 𝐰𝐢𝐚𝐝𝐨𝐦𝐨𝐬́𝐜𝐢 𝐦𝐢𝐧𝐢𝐨𝐧𝐞𝐠𝐨 𝐭𝐲𝐠𝐨𝐝𝐧𝐢𝐚

• W poniedziałkowy wieczór doszło do trzeciego „halvingu” w historii bitcoina. Na podobny historyczny moment inwestorzy i spekulanci będą musieli poczekać długie lata. https://bit.ly/3g0iBIn
• Ostatni blok z nagrodą 12.5 BTC przekazał ważną wiadomość odnośnie aktualnego stanu gospodarki USD https://bit.ly/2ZaNaVP
• Reddit stawia na kryptowaluty. https://bit.ly/2Tgz2Xv
• VISA chce użyć blockchaina i stworzyć cyfrowego dolara! https://bit.ly/3fWKvVE
• Największy bank w Stanach Zjednoczonych otwiera się na współpracę z giełdami Bitcoin. https://bit.ly/2WClJ5y
• Ethereum 2.0 | Jeszcze nie w lipcu ... https://bit.ly/2LyKXvh
• Oficjalny koniec blockchaina Telegrama https://bit.ly/2TbySQU
• Przychody górników Bitcoin po halvingu https://bit.ly/3fYe5dy

ANALITYK ROKU
Niezmiernie dziękujemy za wszystkie głosy oddane na nas oraz nominacje do nagrody Nexus 2019 w kategorii „Analityka roku”. Jest to niezwykłe wyróżnienie. Dziękujemy

WYWIAD
Biznes Tok: Czy kryptowalutowy boom jeszcze powróci? Rozmowa z Jackiem Czarniawskim współtwórcą JPK Traders http://bit.ly/2HtYouC
Ostatnio zmieniony niedziela, 17 maja 2020, 20:06 przez jpktraders, łącznie zmieniany 3 razy.
Rzeczowo i w punkt #bitcoin, #blockchain. Przegląd prasy, stan sieci, bezpieczeństwo, analizy, raporty finansowe, ICO oraz recenzje giełd. Nasze analizy, raporty oraz artykuły edukacyjne publikowane są w wielu mediach branżowych.

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 30 kwietnia 2020
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: niereformowalny » niedziela, 3 maja 2020, 19:09

@BitJanusz jesli trzymales L od 5+ to popelniles blad, dlatego, ze spadek ponizej 8,73 bedzie drugim potwierdzeniem rozpoczecia korekty, poki co nadal mamy szanse na podciagniecie wyzej

Obecnie wybicie 8,98 moze dac kolejny impuls, spadlismy ponizej lokalnej LT, jednak charakter ruchu i struktura swiec wyraznie pokazuja jednak, ze mamy wieksze szanse na kontynuowanie wzrostow.

Spodziewalbym sie wybicia wg ma wciagu 30-60 minut, najwazniejsze teraz to siegnac ponad 8,9

Przy takim obrysie swiec na 1D formacja jest zanegowana, natomiast korekta jest jak najbardziej wskazana, ale kiedy pisalem o zasieguj na 7,9 zakladalem rowniez to, ze to BTC i wszystko jest mozliwe.

W przypadku zjazdu 8,3 to bardzo dobre miejsce na odbicie

Najwazniejsze dla czekajacy nadal z L jest to, ze formacja zostala zanegowana, wiec zasieg spadkow w przypadku slabnacej sily na wzrosty bedzie znacznie mniejszy

Warto poprowadzic nowa LT poki nie spadlismy ponizej 8,73 i gorna LT po szczytach 2 swiec na 4h 1 i 2 Maja, trzeba pamietac tez o LT prowadzonej od 4,0 i silnym support'cie na 8,3

ob pokazuje, ze jesli chodzi o korekte o LH to sytuacja jest nadal bardzo dobra, na 4h nawet RSI jest fajnie schlodzone, dlatego spodziewalbym sie jakiegos fajnego ruchu przed zakonczeniem 1W najwazniejsze miejsca teraz to 8,7 i 9,2

Wskazane jest do momentu zamkniecia 1W wypicie kilku drinkow i obejrzenie np.


I oczywiscie ustawic alarmy ja SL mam na 8211, w takich momentach, gdy ma sie zajebisty % chec zrealizowania zyskow przez niepewnosc jest bardzo wielka. Ja w takich chwilach uciekam od monitorow.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » niedziela, 3 maja 2020, 20:43

BTC/USD, 1h, trójkąt symetryczny :D #choosewisely
Spoiler:
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1293
Rejestracja: 26 grudnia 2017
Reputacja: 1002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Majkos » niedziela, 3 maja 2020, 21:39

@anagamidev

Ten trojkat byl juz grany
u ciebie trojkat 2.0 smiechem zartem :D
Spoiler:
"Na rynku jak masz racje to masz kase, proste " . R.Zaorski

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » niedziela, 3 maja 2020, 21:45

@Majkos Możliwe, ale powinno się docelowo rysować, górka, dołek, górka, dołek, a u Ciebie jest górka, dołek, dołek i górka :D Zresztą trochę to przypomina cup and handle, a to jest formacja kontynuacji w teorii :D Z drugiej strony kiedyś to przykorekcić mocniej musi chyba :D Ogólnie, żeby BTC zrobił teraz +100% z tych cen to musiałby wbić 18k$, jest sporo alt'ów, które mają lepszy R/R jak ktoś gra mniejszym kapitałem niż 10k-100k$ :D Na 1w jesteśmy nadal niby w downtrendzie i teoretycznie dobrze jest shortować na takich oporach, przebiciach :D Z drugiej strony sporo osób wie, że jest już drogo i zaczeło się fomo-shorting, a przy karmieniu kaczek ceny mogą zostać jeszcze mocno podbite, plus mała płynność, a system likwidacyjny zrobi swoje :D
Spoiler:
anagamidev pisze: niedziela, 10 listopada 2019, 03:12 @socjolog2008 ja słyszałem gdzieś, że shortowanie BTC jest najlepszym sposobem, żeby go gromadzić/pomnażać :D Ale coś Tobie to nie wychodzi :D Teoretycznie jeśli jesteśmy przy trendzie spadkowym, to można sobie wyłapać jakieś ostre wybicie ze stop loss'em w okolicach poprzedniego lokalnego szczytu i zamykamy short'a dopiero na nowym low i robimy tak 2-4 razy :D
Spoiler:
anagamidev pisze: środa, 15 kwietnia 2020, 04:15 Straszne mulenie ostatnimi czasy, RSI na 4h ładnie się schłodziło, trudno powiedzieć co teraz :D Notabene DAX'a shackowali, a BTC nie :D I kto tutaj jest królem rynków? :D #buylowsellhigh

Dużo walorów mocno poodbijało, trzeba uważać na jakieś korekty :D Nawet JSW pięknie się spisuje, CDProjekt codziennie wbija nowe ATH :D Trzeba uważać :D Może być też tak, że teraz po tej panice z wirusem i spadku zachorowań rynek ruszy jeszcze mocno do góry, popyt odrodzi się trochę, gospodarka tak samo będzie ostro grzała, żeby na maxa wykorzystać czas oraz przygotować się na kolejną zimę czyli powrót kolejnej fali zachorowań ewentualny :D Fajnie jakby rosło do maja w myśl zasady sell in my and go away :D A to, że nadal jest brak przekonania co do wzrostów, które de facto są dość powolne w stosunku do spadków dobrze wróży - raczej :D Notebene, ropa powrót i ciągle siedzi na 20$, a jest tak gdzieś na 40$ perspektywiczna pro-wzrostowa luka :D
### edited: 2020-05-04 00:00 ###
Spoiler:
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 4 maja 2020, 00:01 przez anagamidev, łącznie zmieniany 4 razy.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1293
Rejestracja: 26 grudnia 2017
Reputacja: 1002
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Majkos » niedziela, 3 maja 2020, 22:23

anagamidev pisze: niedziela, 3 maja 2020, 21:45Ogólnie, żeby BTC zrobił teraz +100% z tych cen to musiałby wbić 18k$, jest sporo alt'ów, które mają lepszy R/R jak ktoś gra mniejszym kapitałem niż 10k-100k
Tak czesto spogladam w tym kierunku takze z w/w powodow (lepsze zwroty z mniejszego kapitalu ). Ostatnio pare razy udalo sie "Trafic" chociaz podziwiam @BitJanusz i @DjVegas98 bo ci tam na altach ostatnio wymiataja : ) Dla mnie chwilowo no trade zone bo ten kurs lata tu jak chce niby HH a tu powrot i wiecej tu u mnie szczescia (albo pecha) niz strategi. Bede obserwowal z wikszych interwalow. :) bo ta boot-ownia mnie wykonczy .
"Na rynku jak masz racje to masz kase, proste " . R.Zaorski

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 328
Rejestracja: 3 lutego 2018
Reputacja: 490
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Drobniak » poniedziałek, 4 maja 2020, 00:02

Postanowiłem S odpalić, plan poniżej. Target może być większy więc może z ręki będę zamykał jak timing i fart pozwoli :D


Dyskutant
Posty: 199
Rejestracja: 24 listopada 2017
Reputacja: 218
Reputacja postu: 
13
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: makur » poniedziałek, 4 maja 2020, 02:42

makur pisze: sobota, 27 października 2018, 03:28 I znów nudy na rynku ;)
Obrazek

Wspomne coś o moim ojcu, gośc ~60 lat, dwa lata wczesniej zero pojęcia o jakiejkolwiek technologii komputerowej - Projektant systemów wentylacji na dużych powierzchniach, galerie handlowe itp. z biegiem czasu zaczeli wymagac od niego obsługi komputera zamiast linijki ze skalą, probowałem go czegoś nauczyć, ale nie byłem w stanie psychicznie temu podołać ;) Na imieniny w styczniu kupiłem mu tablet na androidzie, zapomniałem o tym, po czasie mi mówi że zaczął sie interesować tymi bitcoinami i założył sobie konto na bitbay :shock: i kupił sobie pół btc 10-11 lipca xD
byłem lekko w szoku, ale zaczynam lekkie podchody co o tym wszystkim mysli, wtedy mi odpala że jest wiele ciekawych projektów ale ten "jebany riplej" to nie wie czego szuka wsród zdecentralizowanych projektów :lol:
Nastepnie w okolicach 22 lipca dokupuje kolejnego btc i wtedy po fejkowym wyjsciu gorą zbiera shortowe baty :( mimo tego sie nie poddaje i we wrzesniu dokupuje kolejnego bitcoina xD Ojciec mnie rozbił psychicznie bo sugerujac sie wykopem onetem itp.
portalami na longtermie wyszedł lepiej niż ja siedziac w tym okresie czasu stawiajac longi i shorty na bitmexie :mrgreen:

edit:
kupienie ojcu tableta było jedną z najlepszych decyzji, ale go nie uczac niczego bo mnie kurwica brała xD - sam musiał pojąc technologie- co mi sie bardzo podoba ;) bo teraz sam lata po budowie z małolatami po studiach trzymajac w reku rysik i tablet
Dawno się tu nie logowałem, za moją radą w połowie czerwca 2019 roku o ile dobrze pamiętam, ojciec to wszystko sprzedał w okolicach 11500$/btc ,to było jakieś 90% zysku z tej inwestycji.
W pewnym momencie tej inwestycji był 45% na minusie (to był ten poprzedni dołek na ponizej> 4k)ale przeczekał i się udało.
Zrobił elewacje i ocieplenie nowego domu letniskowego ,pojechał na wakacje i jeszcze zostało. HODL btc mu znacznie lepiej wyszedł w tamtym okresie niż moje piruety altami.

Weteran
Posty: 13346
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ekonokomik » poniedziałek, 4 maja 2020, 12:17

Krótkoterminowo mamy bardzo dobre miejsce na odbicie.

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
11
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: koparki » poniedziałek, 4 maja 2020, 14:46

makur pisze: poniedziałek, 4 maja 2020, 02:42na longtermie wyszedł lepiej niż ja siedziac w tym okresie czasu stawiajac longi i shorty na bitmexie
to jest sprawa ogólnie znana, osobiście mogę to potwierdzić że daytraderzy nie spijają śmietany z rynku. A jak graja znaczną częścią swojego kapitału i do tego w obie strony! to głupi błąd techniczny giełdy, gruby paluch który przypadkowo wklepał błędną cyferkę lub błędna stronę transakcji , igiełka wynikająca z braku płynności potrafią szybko zakończyć karierę surfera na falach DT lub jesli przetrwa to po latach będzie miał poczucie że zarobił nieadekwatnie do ilości i intensywności emocji które wygenerował w tym czasie. Średni termin i zdecydowanie się na transakcje tylko w jedna stronę w ramach trendu średnioterminowego są m.zd, lepsze, no i AT na dużych skalach jest bardziej wiarygodne, mniej przypadkowego szumu. Prawdziwe okazje się zdarzają , raz na wiele miesięcy .

Dodano po 46 minutach 56 sekundach:
na innych rynkach mocno na czerwono, smycz z bankierskimi indeksami działa i presja jest widoczna.
---

Początkujący
Posty: 711
Rejestracja: 4 kwietnia 2018
Reputacja: 882
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: jondoexxx » poniedziałek, 4 maja 2020, 15:00

https://diff.cryptothis.com/

W ostatnich dniach widzimy silny wzrost mocy sieci (w ubiegłym tygodniu byliśmy kilkanaście bloków w plecy, a obecnie jesteśmy kilka do przodu).
Jutro diff powinien wzrosnąć o 1-3%. Halving będzie 6 dni później...Czyli pozostanie 8 dni do zmiany trudności po halvingu, zakładając, że nie spadnie moc, po spadku nagrody o 50% :twisted: Ja myślę, że to będzie świetny moment na początek wyprzedaży, spadek mocy kopania, wydłużony czas do zmiany trudności kopania, sprzedaż większej ilości BTC na pokrycie prądu, dalszy spadek mocy kopania itd. w kółko aż do oczyszczenia rynku ze słabych minerów.

Niedawno pisałem o tym, że rynki zaliczą 0.618 (2930 na SP500, poszło trochę wyżej)...BTC, że domknie lukę na CME (9.1k), poszło trochę wyżej...no i w tym miejscu zobaczymy co dalej. Buffet siedzi na gotówce (137 mld), sprzedał wszystko co miał w liniach lotniczych, jak ma spadać, to teraz jest na to świetny czas.

p.s. BTC.D wygląda bullish as f*** co nie wróży dobrze altom :twisted:


Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 86
Rejestracja: 5 sierpnia 2018
Reputacja: 169
Reputacja postu: 
32
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Londyn CanalCruising

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Fufu » poniedziałek, 4 maja 2020, 15:45

The Epic Bitcoin Dump of 2020

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 896
Rejestracja: 16 października 2016
Reputacja: 9356
Reputacja postu: 
21
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Fibo » poniedziałek, 4 maja 2020, 18:12

W sumie to również ze względu na szerokość 4-ka powinna być już zadowolona:

Obrazek
"Jeśli wyeliminujemy niemożliwe, cokolwiek zostaje, bez względu na to jak mało prawdopodobne, musi być prawdą" - Sherlock Holmes.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4689
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3500
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: shinya56 » poniedziałek, 4 maja 2020, 19:04

jondoexxx pisze: poniedziałek, 4 maja 2020, 15:00Ja myślę, że to będzie świetny moment na początek wyprzedaży, spadek mocy kopania, wydłużony czas do zmiany trudności kopania, sprzedaż większej ilości BTC na pokrycie prądu, dalszy spadek mocy kopania itd. w kółko aż do oczyszczenia rynku ze słabych minerów.

Według Ciebie ile czasu może potrwać to "oczyszczenie" rynku ? Mam podobne zdanie na ten temat.

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 30 kwietnia 2020
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: niereformowalny » poniedziałek, 4 maja 2020, 19:34

decydujacy moment, jesli 8,75 nie pierdolnie to bedzie szansa na impuls i wybicie 8,9 - oczywiscie fin

Wystarczy wyciagnac 1H ponad 8,81, jesli jednak jebnie to bedziemy zmierzac ku 8,3 i stad, tak jak pisalem wczesniej powinna urochomic sie fala zakupowa, rynek z tego miejsca powinien sie okreslic, czy potrzebuje kolejnego LOW pod wybicie, gosc z @BitHub.pl pisze o formacji spadkowej na 1D, u mnie wyglada na to, ze zostala zanegowana, jedyne z czym moge sie zgodzic to poziom ob.

Ponadto struktura swiec wyraznie ma charakter korekcyjny od LT widac to po pierwszej obrysowanej 4h
na 1D volumen zniosl ruch o 60%, po czym od formacji, ktora widac wyraznie 20-21-22 korekta wzrostow wyniosla jedynie 38%

zreszta szkoda pierdolic, na 1D jesli obecna swieca zamknie sie powyzej 8,92 bedziemy prawdpodobnie jutro albo pojutrze wybijac lokalna LT

Reasumujac to decydujacy moment, w ktorym gracze albo beda szukac dolka w okolicach 8,3 albo szalony byczy tydzien po wybiciu lokalnej LT spadkowej.

No i jest dobrze, powinnismy dzis zobaczyc silne wybicie do ponad 8,9 po wybiciu 8,81
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 4 maja 2020, 20:06 przez niereformowalny, łącznie zmieniany 5 razy.

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 29 kwietnia 2020
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Excavators » poniedziałek, 4 maja 2020, 19:51

@Fibo masz jakis scenariusz niedzwiedzi, czy zakladasz tylko wypelnienie sie 5 w tym momencie?

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 375
Rejestracja: 5 listopada 2017
Reputacja: 246
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Waszawa

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Antrepair » poniedziałek, 4 maja 2020, 20:14

Obrazek
Ja bym zaczekał z pozycją do jutra, ew. już dzisiaj wrzucał w long. Wyciągnięcie ostatniej świecy w tym miejscu jak to ma miejsce nad najszybszą DMA3x3 zaprowadzi nas w punkt oporu zaznaczony czerwoną linią. Następnie bym się spodziewał powrotu i testu średniej linii zielonej DMA7x5 - równoczesnie testu szybkiej DMA na wyższym interwale


Obrazek
Patrząc na wyższy TF Przyjemnie widać, jak przechodzimy przez 0 MACD, jesteśmy w stałym trendzie wzrostowym, RSI nawet nie dotarło w górne okolice a za nami dopiero co historyczny poziom po za kanałem CCI. JAk widać CCI lubi pływać trochę ponad poziomem górnej bandy i wracać- wzrosty po low.

Ja widzę to zielono :)

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 869
Rejestracja: 28 grudnia 2017
Reputacja: 4807
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: mesrotten » poniedziałek, 4 maja 2020, 21:10

Jestem za wybiciem lt i atakiem na 9.4, ale jak widzę takie idealne proporce w trendzie wzrostowym to włącza mi się lampka ;)

Trzeba obserwować siłę ruchu.

Jeśli nie uda się wybić lt to widziałbym to tak.

Obrazek

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Hoyden i 47 gości