Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: masonbtc » sobota, 25 kwietnia 2020, 09:02

8k i koniec? nie widze tego kompletnie

na razie nie ma nawet najmniejszych objaw fomo a wskaźnik f and g sobie powoli rośnie

następny tydzień to będzie już siódmy z rzędu wzrostów i jak popatrzymy na historie to jest już końcówka ale ja raczej spodziewam się jeżeli to ma być ostatnia taka świeczka że będzie ona gruba i dla mnie 9.5.k wygląda fajnie akurat na linie trendu po szczytach

Początkujący
Posty: 195
Rejestracja: 14 kwietnia 2020
Reputacja: 34
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: emescool » sobota, 25 kwietnia 2020, 09:11

@masonbtc jeżeli sięgnie 9.5 to jaki przewidujesz później dół?

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: masonbtc » sobota, 25 kwietnia 2020, 09:15

30%+ w dół

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2309
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3479
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pleasek89 » sobota, 25 kwietnia 2020, 11:01

Wyjście z flagi górą i test?
Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Dovakhiin » sobota, 25 kwietnia 2020, 11:45

Jak dla mnie dziś max jutro wybicie. Skłania mnie do tej opinii malejacy wolumen.




Na 4d imo



Gdzieś ktoś na netach napisał że btc będzie po 10k i to osiągnie jedna świeca. Też tak myślę :mrgreen:

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 82
Rejestracja: 20 lipca 2019
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zachpom

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Lisie_Uszka » sobota, 25 kwietnia 2020, 12:48

Obrazek

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: masonbtc » sobota, 25 kwietnia 2020, 12:55

brawo w końcu ktoś to wrzucił

to samo jest na btc

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 82
Rejestracja: 20 lipca 2019
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zachpom

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Lisie_Uszka » sobota, 25 kwietnia 2020, 12:59

Na BTC widzę to tak + trójkąt zwyżkujący.
Obrazek

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: masonbtc » sobota, 25 kwietnia 2020, 13:17

CoinsBelles pisze: sobota, 25 kwietnia 2020, 13:09A za co brawo?
raczej za ishs bo nie widziałem żeby ktoś tutaj wrzucał na btc daje target około 8100

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: masonbtc » sobota, 25 kwietnia 2020, 13:24

no wiem każdy rysuje jak uważa :D przecież nie będę grał za kogoś

trzeba się uczyć na błędach

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: masonbtc » sobota, 25 kwietnia 2020, 13:35

CoinsBelles pisze: sobota, 25 kwietnia 2020, 13:31ishs wystepuje w trendzie spadkowym
tak i wg mnie od 7 do 16 kwietnia takowy miał miejsce

Początkujący
Posty: 195
Rejestracja: 14 kwietnia 2020
Reputacja: 34
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: emescool » sobota, 25 kwietnia 2020, 15:48

Też uważam, że zobaczymy. Jesteśmy w trendzie spadkowym od czerwca. Nagle każdy widzi tutaj już nie wiadomo jaki bull run.

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
22
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: koparki » sobota, 25 kwietnia 2020, 16:51

Spoiler:
@pavlo4444 przeczytałem komentarze na temat żalów że "nie ma z nami Vetz`a".
Trochę przykre że tak jest to widziane na zewnątrz ale trudno się dziwić skoro nie widzicie też tych niejawnych usuniętych sytuacji w których uczestniczył Vetz lub nie byliście świadkami ich wszystkich. Tak się składa że 100% moderatorów włącznie z Adminem nie chce tu Vetz`a i usuwa go ten kto się częściej loguje lub pojawia na odpowiednich wątkach, pojawienie się wpisu z multikonta Vetz jest zgłaszane do moderacji najczęściej przez Was- użytkowników. Ci co myślą, że dla Vetz nie ma tu miejsca z powodu zawziętego moderatora Koparki grubo się mylą, byłem ostatni, który wiedział o co chodzi z tym Vetz-em i dlaczego są usuwane jego multikonta , oczywiście mam dostęp aby czytać posty usunięte, więc sobie zobaczyłem dlaczego go zbanowano - skonfliktował się początkowo z innymi moderatorami.
Widzę tu teraz(uczestniczy w tej dyskusji) jedną osobę, która była trwale zbanowana przez Admina ale stworzyła nowe konto a mimo to jest tolerowana przeze mnie i innych bo juz nie zachowuje się buracko.
Natomiast któregoś dnia gdy zrobiłem tu jakiś neutralny wpis zalogowało się jakieś nowe konto i odpowiedziało mi inwektywami. No i dowiedziałem się osobiście czym jest Vetz. Od tamtej pory kolejny ostatni już moderator był mu niechętny.
Co do Wymazywanie to już on sam się musi wypowiedzieć(i się wypowiedział), pisaliśmy wspólnie na forum od lat (kiedyś miał inny nick),moja chęć lub niechęć nie miała znaczenia przez 7-8lat a teraz jakiś nowy nick 2lata temu zarejestrowany snuje tu jakieś krzywe wnioski. Nie ma go m.in w ramach samokontroli, dlatego bo nałóg forum zjadał mu olbrzymie ilości czasu.

Jesli pragniecie żalić się na nieobecność Vetz proszę założyć nowy wątek w dziale skarg i zażaleń i jeśli czegoś nie rozumiecie wywołać admina w tej sprawie, . Jakikolwiek kolejny OT na ten temat w tym wątku będzie usuwany.

@pavlo4444 i jeszcze jedno , zerknąłem sobie na metryczkę Twoich wpisów, jest ich ok 50 , wszystkie zdawkowe , jedno-linijkowe, czasem dwa zdania. Monotematycznie, czyli spekulacja. Jakość licha, wartość dodana licha widać że jednak masz rację co do braku jakości wątku skoro użytkownicy tu rezydujący głosując reputacją przy Twoim krytycznym wpisie nie potrafią odróżnić osoby budującej treść od osoby która ją konsumuje .

------------------------------
pavlo4444 pisze: sobota, 25 kwietnia 2020, 23:39@Koparki , na wstępie chciałbym zaznaczyć, że ze względu na obszerną wiedzę mam duży szacunek do Twojej osoby.

Fajnie, że zinfiltrowałeś mój profil, tylko nie wiem w jakim celu chcesz mnie zdyskredytować, masz rację – jestem głównie konsumentem pisanych tutaj treści, jak ok 95% uczestników tego forum. Bez ich zainteresowania forum by umarło… Co do moich postów to nie były takie złe, często miałem rację w kluczowych momentach co do kierunku kursu.

Totalnie źle zrozumiałeś treść mojego wczorajszego posta, zdaję sobie sprawę, że Vetz to wulgarny i niekulturalny osobnik, ja absolutnie go nie bronię. Chodzi mi tylko o konsekwencję moderacji w stosunku do użytkowników: anagamidev mimo bana pisze w dalszym ciągu, Harmony/Pogromca również udziela się na forum, a Vetzowi nie daliście takiej szansy. Chyba, że taką szansę dostał i ją zmarnował, a posty zostały usunięte i ja tego nie zauważyłem . Jeżeli tak było to z góry Cię przepraszam.

Poznałem temat uzależnienia od forum Wymazywanie. Nie rozumiem tylko, jak mając do wyboru posty anagamidev , a Wymazywanie wybraliście tego pierwszego. Wiem o czym mówię, bo będąc totalnie zielonym jego posty często zniekształcały mi rzeczywistość.

Mam nadzieję, że kwestię Vetza już wyjaśniłem – nie jestem jego adwokatem.
Nie napisałem również , że Wymazywanie odszedł przez Koparki, absolutnie tak nie myślę. Po prostu odniosłem wrażenie, że jest mu to na rękę. Może to moja subiektywna ocena, ale nie wiem kto w takiej sytuacji jest bardziej obiektywny – Ty czy ja.

pael pisze: ↑ sobota, 25 kwietnia 2020, 18:11
Ten wątek to byla skarbnica wiedzy z analizy rynkowej. Na prawde topowe miejsce, gdzie mozna sie bylo nauczyc masy technik i roznych spojrzen. Ostatnio przepychanki kto jest jaki.

I właśnie tego mi tu brakuje. Ogólnie jestem osoba skrytą i mało udzielającą się, ale chciałbym podziękować osobom, dzięki którym naprawdę wiele się tu nauczyłem: new06 , Wymazywanie, prapOn, Fibo, Bitjanusz, ekonokomik, koparki, stokarz i wielu innych
----------------------------------------
@pavlo4444 - "moderacja sprowadziła to forum na tak niski poziom..." ???
Nie masz do niczego szacunku.Z tego co widzę w ciągu 50postowej kariery nie stworzyłeś na forum bitcoin.pl żadnej wartościowej treści. Jedyny Twój bardziej rozbudowany wpis to prowokacja do hejtu dwa dni temu, gdzie wypowiadasz się roszczeniowo mimo, że nic nie dałeś w zamian społeczności którą buntujesz snując pudelkowe domysły i główkujesz kto kogo lubi. Dobra reputacja którą "zyskałeś" z powodu Twojego błyskotliwego wpisu o czym świadczy?
Że rezydują tu traderzy? może nie rokują na przyszłość, skoro nie umieją odróżnić co jest wartościowe ?
Buduj treści o "wysokim poziomie", zrób to od swojego następnego 51 postu, wtedy zacznie zachodzić równowaga dawania i brania i będziesz "sprowadzał to forum na wysoki poziom".
Nie wywołuj mnie proszę więcej, nie napisałem tego do Ciebie tylko użyłem Ciebie jako przykład postawy roszczeniowej.
edytowano
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7638
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12841
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » sobota, 25 kwietnia 2020, 17:57

ergorg pisze: piątek, 24 kwietnia 2020, 18:44
Prawdopodobnie taka konsola będzie grana. W tym momencie mieliśmy próbę wyjścia dołem, teraz oczekuję wyjścią górą (jakiś DT).





Gdzie raczej będziemy dalej mulić w konsoli przez weekend.
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 25 kwietnia 2020
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: VetzOfficial » sobota, 25 kwietnia 2020, 18:09

Jesli chodzi o obecny ruch, ktory oczywiscie przewidzialem i opisalem jawnie, ze bedzie to dzisiaj to zatrzymac sie moze spokojnie na 7,4 lub 7,38, by tak sie stalo najpier musialby wywalic 7,53 wybicie 7557 i zamkniecie 1H powyzej bedzie znakiem do kontynuacji ruchu do docelowego 7,9 od 7,95 do 8,05 jest silny RZ

Powodzenia Slodziaki.
Ostatnio zmieniony sobota, 25 kwietnia 2020, 18:11 przez VetzOfficial, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Posty: 7509
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2777
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: pael » sobota, 25 kwietnia 2020, 18:11

Robicie ostatnio gnoj w tym watku, jak baby.
Vetz dostal bana bo uzywal jezyka ponizej akceptowalnego poziomu. Sam jego analizy cenilem, ale ze nie umial sie opanowac z bezczelnym "yebaniem" ludzi za to czy tamto to jest banowany.
Jest opcja "dodaj do wrogów" jak nie mozecie zniesc postow danego uzytkownika.

Nawoluje do wrzucania analiz, dyskusji o rynku w merytorycznej formie, a nie kto kogo lubi i nie lubi.
Ten wątek to byla skarbnica wiedzy z analizy rynkowej. Na prawde topowe miejsce, gdzie mozna sie bylo nauczyc masy technik i roznych spojrzen. Ostatnio przepychanki kto jest jaki.

---

@Vetz, to oszczedz sobie i tu nie wchodz jak Ci sie nie podoba. Nie wiem po co robisz z siebie menczennika. Ja przez te lata nauczylem sie bardzo duzo, rowniez od osob ktorych tu juz nie ma, a byly przed Twoim przybycie. Nie iwem jaki masz problem z poziomem tutaj, po prostu, idz tam gdzie ktos conajmniej dorownuje CI, skoro tutaj jest zenada. Tyle i tylko tyle. Przychodzisz i rejestrujesz sie jak malolat po 20razy. Atakujesz prap0na jak to nazywasz slaczki, gdzie jego skutecznosc jest bardzo wysoka, a komentarze bardzo merytoryczne. Idz tam gdzie sa ludzie na Twoim poziomie a nie siedzisz z takimi leszczami tutaj...
Ostatnio zmieniony sobota, 25 kwietnia 2020, 18:24 przez pael, łącznie zmieniany 3 razy.

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 25 kwietnia 2020
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: VetzOfficial » sobota, 25 kwietnia 2020, 18:14

z ta skarbnica to przesadziles i to tak grubo

Dodano po 1 minucie 17 sekundach:
z ta skarbnica to przesadziles i to tak grubo, ostatnio nikogo nie obrazilem wrzucalem same analizy i co za to dostalem? zamiast zbudowac mi pomnik :lol: to potraktowano mnie gorzej niz shadowa w 2018

Jesli jeszcze dzis po godzinnej korekcie zrobimy up do 7,9 i zamkniemy 1W na zblizonym poziomie to shorciarze sie zaplacza

Tyle na dzis, albo az tyle
Ostatnio zmieniony sobota, 25 kwietnia 2020, 18:17 przez VetzOfficial, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: masonbtc » sobota, 25 kwietnia 2020, 18:15

Obrazek
do poniedziałku decyzja

Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: 25 kwietnia 2020
Reputacja: 197
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Dukaj » sobota, 25 kwietnia 2020, 18:18

Spoiler:
Czytam Was regularnie, to się wypowiem skoro pojawiają się nietrafne spostrzeżenia.

Koparki ma rację: moje odejście nie ma żadnego związku z nim i pisałem bardzo ściśle, że nie chcę dłużej przebywać w jednym miejscu z kompletną patologią i żenadą pt. anagamidev. Zresztą z forum ja się od dawna próbowałem rozstać, bo za dużo czasu tu spędzałem i pisałem, a wiadomo, że ten czas można spożytkować lepiej.

Z koparki kłóciłem się i dyskutowałem wiele razy, ale zawsze na konkretne tematy i często było to wartościowe (przynajmniej dla mnie).

Koparki ma też rację co do Vetz. Jasne jest, że jest banowany za agresję i chamstwo. Rzadko kiedy nie napisze nowym kontem wyzywania ludzi i bluzgania bez powodu, dla samego ujścia emocji. To, czy robi dobre analizy czy nie, nie ma żadnego związku z banami. To, że umie analizować i ma własne zdania, to spoko i to widać, ale cóż z tego... Jeśli ma potrzebę pisać, to powinien się zastanowić, czy nie warto pisać bez pokazywania swojej prostackiej strony. Nawet jak coś nas wkurwia, można te emocje ubrać w bardziej inteligentne formy niż kurwianie i wyzywanie ludzi.

Pogromca kompletnie się myli (nic nowego; tak jak z liskiem hihi), nie udzielam się a już tym bardziej pod przykrywką (mam zbyt łatwy do rozpoznania sposób pisania), natomiast zarejestrowałem konto Hyperion jakiś czas temu i dziś to teraz (Dukaj), głównie dla możliwości czytania zablokowanego hydeparku i wątku w nim o wirusie, bo wiele osób (np. akos, pael, eko) robi tam świetną robotę i warto ich czytać. Z konta Hyperion skrobnąłem ze 3 posty chyba.

Pogromca czyli zbanowany Harmony ma i będzie miał wieczny do mnie uraz za pisanie bez lukru o poczwarce pt. Lisk oraz o bagholdowaniu itd. Nigdy nie rozumiał, że pisanie prawdy o bagholdingu i iluzjach jakie mają ludzie na potężnych stratach to nie jest atak ani porada inwestycyjna, co robić, ale kompletne podstawy psychologii amatorów giełdowych, przez które zresztą prawie każdy kto tu długo jest na początku przechodził. Stąd taka osoba może mieć trafne obserwacje a wnioski mogą być nieprzyjemne dla tych, co nadal żyją w klatce z shitcoinem. Pewnie więc ma jakiś problem ze mną, bo zawsze pisałem przeciwnie do tego, w co tak wierzył i zawsze go to bolało, aż tracił panowanie nad sobą i wyzywał nas, spekulantów od Żydów w bardzo antysemickiej manierze. Wykres jednak weryfikuje bezlitośnie opinie, marzenia, plany. Wykres kasuje takich leszczy-fanów shitcoinów do upadłego, kasuje ich do PNIA, bez litości. ;)

Vetz - sporo osób szanuje Twoje analizy i chce Cię czytać. Jeśli również chcesz się udzielać, zrób eksperyment (pewnie byłby trudny dla Ciebie?) i pisz bez bluzgania, atakowania i jechania po ludziach. I nie kilka postów, ale cały czas. Podejrzewam, że wtedy konto nie byłoby banowane. To co robisz nie jest do zaakceptowania ani tolerowania. Odnośnie samych analiz, gry, jeśli dobrze Ci idzie to super, ale obawiam się, czy nie masz problemów innego rodzaju skoro tak agresywnie nieraz musisz podkreślać własną wartość równocześnie jadąc po innych.

Co do samego forum, to ono sprawia wrażenie opuszczonego przez admina i to od dawna. :mrgreen: Takie trochę zdecentralizowanie. Ale chyba taki miał plan, zminimalizować swoją obecność tutaj. Więc się udało. W sumie wszystko działa w miarę sprawnie. System reputacji miał być jakąś pomocą w "samo regulowaniu" się forum (po części jest, a po części jest używany źle), do tego typowo "moderacja nie czyta postów, zgłaszajcie". Koparki to chyba najaktywniejszy moderator i mimo że są z nim różne sytuacje, to widać, że mu się jednak chce coś pomóc w działaniu forum.

@koparki zanim (jeśli) usuniesz posta, możesz go wrzucić jak chcesz (lub jego fragmenty) do swojego w spojlera, bo może niektórzy potrzebują mieć czarne na białym napisane pewne rzeczy. Myślenie niektórych ludzi zadziwia (że odszedłem przez Ciebie lub że cieszyło to Ciebie albo że biedny Vetz jest banowany bo robi dobre analizy lol).
@VetzOfficial
Spoiler:
Masz racje, na koncie Apogeum nie ma chyba nic co mogłoby być powodem bana: search.php?author_id=43192&sr=posts Ale może jakieś posty są usunięte, nie wiem. Możliwe też, że jesteś już banowany programowo, za poprzednie akcje, obojętnie co piszesz. Nie wiem jak jest, moderacja tu jest specyficzna, kasuje głównie oczywiste scamy i wrzucanie innym i bluzganie, za to nie ma żadnego problemu z naganiaczami i wciskaniem ludziom ciemnoty jak to np. lisk nie odbije i jak to nie okazja (to są setki postów-min jak nie tysiące). Podobnie nie ma żadnej moderacji w jakości analiz, wykresów. Część ludzi wrzuca kompletne debilizmy jako at, widzenie krzywych figur wszędzie. Dla moderacji to OK. Nie ma czegoś takiego tutaj jak moderowanie merytoryczne spekulowania niestety.
Ostatnio zmieniony sobota, 25 kwietnia 2020, 18:29 przez Dukaj, łącznie zmieniany 3 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » sobota, 25 kwietnia 2020, 19:10

BTC/USD, 1w :D Warto odnotować, że BTC po wbiciu poprzedniego ATH na 1175$ potrzebował 1127 dni, żeby wróci na swój szczyt, jeśli tutaj jest jakaś analogia, to może do końca tego roku uda się jeszcze wbić 20k$(oraz ten scenariusz też chyba nie wyklucza nawet pogłębienia dołka, w wymiarze czaso-cenowym miejsce na to jest) :D Chociaż z drugiej strony skoro każda bańka jest bardziej rozciągnięta w czasie to może być to nawet dwa razy dłużej, typu aż 2254 dni :D RSI na 1w dość ładnie wychłodzone, pomimo tego, że zrobiliśmy odbicie na prawie 100% :D


Spoiler:
A co do całego tego kabaretu, to ja osobiście Vetz'a bym zostawił w spokoju, często pisze ad rem, w przeciwieństwie do innych osób, które szukają zaczepki i podjudzają, którzy siedząc tyle lat na rynku, kompletnie go nie rozumieją, nie wiedzą tego, że sama analiza(jakkolwiek profesjonalna i trafna) nie zarabia, a liczy się pewne wyczucie, odpowiedni timing, decyzyjnść i szczęście, oraz pomijają to, że długoterminowo można być długo pod wodą, a później pięknie zarobić krocie, gdyż kształt wykresu w długim terminie przypomina podkowę(wypłaszony no dnach i wyostrzony na szczytach) oraz nie rozumieją tego, że wykres nie idzie nigdy w linii prostej, a jest mega pokrzywiony, gdzie na lokalnych wahania w przypadku bitcoin'a to są spadki rzędu 20-70%, a wzrosty rzędu 20-300% podczas całej trwającej bessy, gdzie umiejętny trader mógł coś uszczknąć z zapasem potencjału na 100k$ w przyszłości czy chociażby powrotu na 20k$. No i wracając do Vetz'a dałbym mu ultimatum, że nie może zwracać się do adminów aż tak obelżywym językiem i tyle :D
Ostatnio zmieniony sobota, 25 kwietnia 2020, 19:39 przez anagamidev, łącznie zmieniany 1 raz.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: lobor i 24 gości