Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 256
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Łódzkie

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: FuraTeściowej » wtorek, 14 kwietnia 2020, 17:08

Torchę off top ale...

Męczy mnie już ta korelacja btc do sp :roll: do 15.30 bitek nie wie co ze sobą zrobić a potem krok w krok.
Co do kursu to dużo niedźwiedzi na twitterze - czekam na 6300 i niżej. :idea:

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 544
Rejestracja: 3 sierpnia 2019
Reputacja: 919
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: zeroBTC » wtorek, 14 kwietnia 2020, 18:54

FuraTeściowej pisze: wtorek, 14 kwietnia 2020, 17:08Co do kursu to dużo niedźwiedzi na twitterze
nie wiem w jakim stopniu można bazować na tym wskaźniku który pokazuje zedytowaną większość nastawioną na UP

Obrazek

ja niezmiennie na S i czekam docelowo na 5xxx


Początkujący
Posty: 139
Rejestracja: 9 sierpnia 2017
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: jasiuwolny » wtorek, 14 kwietnia 2020, 19:04

FuraTeściowej pisze: Torchę off top ale...

Męczy mnie już ta korelacja btc do sp :roll: do 15.30 bitek nie wie co ze sobą zrobić a potem krok w krok.
Co do kursu to dużo niedźwiedzi na twitterze - czekam na 6300 i niżej. :idea:
Korelacje są dobre, ale z własnego doświadczenia wiem że to wprowadza niepotrzebny zamęt jak gra się skalpując, lub nawet DT. Jeśli zaś korelacja przebiega bardzo równo to na podstawie poziomów z SP można określić wejścia z BTC, ale osobiście bym na to się już nie odważył bo wiem jak nie jednokrotnie dax chodził równo ze złotem, a jak szukałem dobrego wejścia to nagle chwilowo się kursy rozjeżdżały żeby za jakiś czas znowu latać podobnie.

Po za tym godz. 15.30 to był czas wejścia USA chyba, teraz po zmianie czasu nie wiem jak jest, czy ta godzina jest nadal czy przesunięta. Wszystkie dane ważne dla Stanów od 14.30, ale również nie wiem czy wpływają na BTC bo nie śledziłem do tej pory

Jeśli na rynku 90% traci to znaczy że zazwyczaj większość się myli 8-) Dostęp do danych dużych graczy bardziej by obrazował sytuacje

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: janku66 » wtorek, 14 kwietnia 2020, 19:13

jasiuwolny pisze: wtorek, 14 kwietnia 2020, 19:04dax chodził równo ze złotem, a jak szukałem dobrego wejścia to nagle chwilowo się kursy rozjeżdżały żeby za jakiś czas znowu latać podobnie.

DAX równo ze złotem? DAX nie jest trochę zbyt daleko? Złoto wyceniane w dolarze, na Comex, na innym rynku, a porównywać z DAXem, w innej walucie, na innym kontynencie.

Dodano po 39 sekundach:
jasiuwolny pisze: wtorek, 14 kwietnia 2020, 19:04Po za tym godz. 15.30 to był czas wejścia USA chyba, teraz po zmianie czasu nie wiem jak jest, czy ta godzina jest nadal czy przesunięta.

14:30 w PL było przed zmianą czasu, a teraz jest 15:30 w PL.
"Niczyje zdrowie, wolność ani mienie nie są bezpieczne, kiedy obraduje parlament"

Weteran
Posty: 13346
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
7
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ekonokomik » wtorek, 14 kwietnia 2020, 19:16

emescool pisze: wtorek, 14 kwietnia 2020, 16:04Liczysz na odbicie z 3800 do 11k w 3 miesiące w obecnej sytuacji gospodarczo-politycznej XD


Z 3800 do 7500 śmiesznie nie było, a do 11K już jest? 8-)

Ja na to patrzę trochę inaczej niż jako na "odbicie z 3800". Mieliśmy spadki z 10500 na 8K, czyli o 24%. To co nastąpiło później, czyli spadki z 8K do 4K nazwałbym "osobliwością", choć w środowisku finansowym stosuje się chyba nazwę "czarny łabędź".
socjolog2008 pisze: wtorek, 14 kwietnia 2020, 16:13@emescool tu i tak decyduje SP500, który wybił bo dzisiaj mnóstwo wyników statystycznych za marzec /za 1 kwartał 2020. Na teraz JP Morgan podał tragiczne ,to pierwsza jaskółka z pozytywów dla Niedźwiedzi


No właśnie, zastanówmy się w jakim punkcie jesteśmy? Mamy maksimum ograniczeń i zakazów bardzo negatywnie wpływających na biznes i widzimy w liczbach i wykresach paskudne wyniki pierwszego kwartału. I w tym punkcie Bitcoin kosztuje 7K. Kursy akcji też się jakoś trzymają.

Co czeka świat w najbliższej przyszłości? Chyba nikt nie ma wątpliwości, że epidemia zaczęła już wygasać praktycznie wszędzie. Kolejne kraje luzują ograniczenia. Czyli bezrobocie spadnie, gospodarka odetchnie choć trochę. Może nawet bardziej, biorąc pod uwagę konieczność odrobienia strat. To przełoży się na lepsze wyniki drugiego kwartału. Oczywiście, będą one nadal beznadziejne rok do roku, ale porównywane będą raczej z wynikami z marca.
Jednocześnie pamiętajmy, że helicopter money właśnie grzeje silniki.

No to jak te wydarzenia wpłyną na rynki finansowe i kurs Bitcoina w czasie najbliższych 2 - 3 miesięcy?

Wg mnie nie należy zapominać o AT, które może upomnieć się o swoje i uczciwie skorygować wzrosty ostatniego miesiąca. Ale po tym, w czerwcu - lipcu, widziałbym drugą fazę odbicia, właśnie do 10 - 11K, a może nawet wyżej.

Były już precedensy tego typu, np w lutym 2014 gdy padał Gox, albo w okresie sierpień - listopad 2015.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » wtorek, 14 kwietnia 2020, 19:22

ekonokomik pisze: wtorek, 14 kwietnia 2020, 19:16Były już precedensy tego typu, np w lutym 2014 gdy padał Gox, albo w okresie sierpień - listopad 2015

A nie było BTC/crypto na forexach, dźwigni tak rozbudowanych, tethera z muszelkami, ceny w tysiącach. Jednak sporo zmiennych. Była natomiast w tamtych latach większa adopcja, pozytywne nastawienie mam w pamięci..
ekonokomik pisze: wtorek, 14 kwietnia 2020, 19:16Chyba nikt nie ma wątpliwości, że epidemia zaczęła już wygasać praktycznie wszędzie. Kolejne kraje luzują ograniczenia. Czyli bezrobocie spadnie, gospodarka odetchnie choć trochę

O really - tłumaczę to sobie : Dobry nastrój, pozytywne usposobienie, dobra trawa/ alco alternatywnie lub inne przesłanki, których nie dostrzegam , patrzę na to https://bing.com/covid /jutro 2 miliony zarażonych na świecie
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: janku66 » wtorek, 14 kwietnia 2020, 19:31

socjolog2008 pisze: wtorek, 14 kwietnia 2020, 19:22Jednak sporo zmiennych. Była natomiast w tamtych latach większa adopcja, pozytywne nastawienie mam w pamięci..

Yhm... "This time is different" :D

Taki stary, a na takie rzeczy się daje nabrać :D

Dodano po 1 minucie 46 sekundach:
socjolog2008 pisze: wtorek, 14 kwietnia 2020, 19:22O really - tłumaczę to sobie : Dobry nastrój, pozytywne usposobienie, dobra trawa/ alco alternatywnie lub inne przesłanki, których nie dostrzegam , patrzę na to https://bing.com/covid /jutro 2 miliony zarażonych na świecie

Zobacz co się na GPW dzieje odkąd zaszorowało o dno.
Z resztą, pewnie śledzisz na bieżąco.
Jeszcze dobrze strach nie zszedł, a giełdy zielone jak na wiosnę.
Ulica się ładuje, bo widzi, że lokaty to jedyne co potrafią to okroić z oszczędności. Szukają alternatywy. Kto wie czy i BTC nie trafi znów na ich radary.
"Niczyje zdrowie, wolność ani mienie nie są bezpieczne, kiedy obraduje parlament"

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 247
Rejestracja: 3 kwietnia 2020
Reputacja: 1145
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Godstar » wtorek, 14 kwietnia 2020, 19:32

Jestem nastawiony byczo, w niedziele dałem się złapać na fejkowe wybicie, ale na szczęście z zyskiem wyrzucone na SL.
Dzisiaj long od 6850 trzymam zabezpieczony na SL, bo te spadki trochę za oczywiste, większość niedźwiedzi dlatego będzie pewnie na odwrót.

Wklejam tutaj At Vetza dla DT, gdyż dało mi kilka razy fajnie zarobić i trochę inne spostrzeżenie na obecną sytuację .
czeka nas ruch impulsywny w przeciagu 4-8h do okolic 7,9
Potwierdzeniem tego bedzie wybicie 7,09 - przebicie LT i utrzymanie sie na ten moment powyzej 6,93
Dane dla Bitfinex
Warto mieć na uwadzę.
Ostatnio zmieniony wtorek, 14 kwietnia 2020, 19:51 przez Godstar, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 139
Rejestracja: 9 sierpnia 2017
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: jasiuwolny » wtorek, 14 kwietnia 2020, 19:35

vjankuv pisze: wtorek, 14 kwietnia 2020, 19:13
jasiuwolny pisze: wtorek, 14 kwietnia 2020, 19:04dax chodził równo ze złotem, a jak szukałem dobrego wejścia to nagle chwilowo się kursy rozjeżdżały żeby za jakiś czas znowu latać podobnie.

DAX równo ze złotem? DAX nie jest trochę zbyt daleko? Złoto wyceniane w dolarze, na Comex, na innym rynku, a porównywać z DAXem, w innej walucie, na innym kontynencie.
Tak, w 2019 do grudnia głównie skalpując widziałem jak DAX lata w górę i w dół tak jak złoto lub złoto tak jak DAX), oczywiście później sie to bardzo mocno rozjechało.
vjankuv pisze: wtorek, 14 kwietnia 2020, 19:13 Dodano po 39 sekundach:
jasiuwolny pisze: wtorek, 14 kwietnia 2020, 19:04Po za tym godz. 15.30 to był czas wejścia USA chyba, teraz po zmianie czasu nie wiem jak jest, czy ta godzina jest nadal czy przesunięta.

14:30 w PL było przed zmianą czasu, a teraz jest 15:30 w PL.
No i to koledze powinno wyjaśnić dlaczego o tej godzinie zaczynają się ruchy.
ekonokomik pisze: Co czeka świat w najbliższej przyszłości? Chyba nikt nie ma wątpliwości, że epidemia zaczęła już wygasać praktycznie wszędzie.
Wygasaniem tego bym nie nazwał patrząc w dalszym ciągu na to ile ludzi umiera i że mnustwo nowych zachorowań jest. Wygasanie zaczęło się w Chinach, ale ostatnie doniesienia są już mniej optymistyczne gdzie po zluzowaniu zakazów pojawiały się nowe przypadki.
ekonokomik pisze: Kolejne kraje luzują ograniczenia.
i tu spodziewał się bym się ponownego booom'u
ekonokomik pisze: No to jak te wydarzenia wpłyną na rynki finansowe i kurs Bitcoina w czasie najbliższych 2 - 3 miesięcy?

Wg mnie nie należy zapominać o AT, które może upomnieć się o swoje i uczciwie skorygować wzrosty ostatniego miesiąca. Ale po tym, w czerwcu - lipcu, widziałbym drugą fazę odbicia, właśnie do 10 - 11K, a może nawet wyżej.

Były już precedensy tego typu, np w lutym 2014 gdy padał Gox, albo w okresie sierpień - listopad 2015.
Naturalnie. Krypto zajmują się tacy sami inwestorzy jak wszędzie indziej, masa korzysta z tych samych wskaźników i mierzeń, opiera się na tych samych/podobnych punktach co powoduje ruchy na rynku więc posługiwanie się AT jest bardziej niż logiczne mając jedynie na uwadze że przez to że cały rynek jest płytszy niż w FX realizacja zysków lub zawieranie transakcji powoduje większe anomalie na wykresie

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: janku66 » wtorek, 14 kwietnia 2020, 19:45

jasiuwolny pisze: wtorek, 14 kwietnia 2020, 19:35Tak, w 2019 do grudnia głównie skalpując widziałem jak DAX lata w górę i w dół tak jak złoto lub złoto tak jak DAX), oczywiście później sie to bardzo mocno rozjechało.

To raczej przypadek niż naczynia połączone.
"Niczyje zdrowie, wolność ani mienie nie są bezpieczne, kiedy obraduje parlament"

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 846
Rejestracja: 26 marca 2020
Reputacja: 486
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Lord_Bafford » wtorek, 14 kwietnia 2020, 20:02

@ ekonokomik
Epidemia zaczęła wygasać? Dobre sobie. Już nie wspominając o tym, że od przeładowania zacina się system do rejestracji bezrobotnych w usa.

Początkujący
Posty: 313
Rejestracja: 29 listopada 2016
Reputacja: 186
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: lordzuk » wtorek, 14 kwietnia 2020, 20:05

ekonokomik pisze: wtorek, 14 kwietnia 2020, 19:16Chyba nikt nie ma wątpliwości, że epidemia zaczęła już wygasać
Sam podobnie myślałem do wczoraj...Rozmawiam wczoraj z kuzynką notabene lekarz który zna się w temacie bo pytałem iż mniej zakażeń, własnie luzowanie gospodarki w różnych krajach etc etc To powiedziała mi wprost A- że jestem naiwny iż korona ustępuje.... B- raczej będzie druga fala z uwagi na liczne mutacje i generalnie siłę wirusa ( tu zaznaczyła- zdolność przetrwania bardzo wysoka oraz fakt iż boją sie że osoby które przeszły covid19 przy ponownym złapaniu np mutacji virusa organizm nie będzie generował właściwych przeciwciał i tego się bardzo boją ) C- do szczepionki bardzo daleko ( min rok )
Ostatnio zmieniony wtorek, 14 kwietnia 2020, 20:18 przez lordzuk, łącznie zmieniany 3 razy.

Początkujący
Posty: 139
Rejestracja: 9 sierpnia 2017
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: jasiuwolny » wtorek, 14 kwietnia 2020, 20:06

vjankuv pisze: wtorek, 14 kwietnia 2020, 19:45
jasiuwolny pisze: wtorek, 14 kwietnia 2020, 19:35Tak, w 2019 do grudnia głównie skalpując widziałem jak DAX lata w górę i w dół tak jak złoto lub złoto tak jak DAX), oczywiście później sie to bardzo mocno rozjechało.

To raczej przypadek niż naczynia połączone.
Skoro tak piszesz to tak musi być. W sumie nie ważne bo to nie temat o tym, ale zapytam z ciekawości czy grasz na złocie i na dax'ie? zauważalne to było przy skalpowaniu, bo logiczne że kurs złota i daxa jest i zawsze był mocno rozjechany, a już tym bardziej teraz.

jaki obecnie broker dla BTC z najniższym spreadem? lub ogólnymi kosztami transakcyjnymi..

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: janku66 » wtorek, 14 kwietnia 2020, 20:12

Złoto tylko fizyk.
Aczkolwiek są też ETFy zabezpieczone kruszcem w 100% i również polecałbym tylko takie.
"Niczyje zdrowie, wolność ani mienie nie są bezpieczne, kiedy obraduje parlament"

Weteran
Posty: 13346
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ekonokomik » wtorek, 14 kwietnia 2020, 21:03

socjolog2008 pisze: wtorek, 14 kwietnia 2020, 19:22O really - tłumaczę to sobie : Dobry nastrój, pozytywne usposobienie, dobra trawa/ alco alternatywnie lub inne przesłanki, których nie dostrzegam , patrzę na to https://bing.com/covid /jutro 2 miliony zarażonych na świecie
Lord_Bafford pisze: wtorek, 14 kwietnia 2020, 20:02Epidemia zaczęła wygasać? Dobre sobie.
lordzuk pisze: wtorek, 14 kwietnia 2020, 20:05Sam podobnie myślałem do wczoraj...Rozmawiam wczoraj z kuzynką notabene lekarz który zna się w temacie bo pytałem iż mniej zakażeń, własnie luzowanie gospodarki w różnych krajach etc etc To powiedziała mi wprost A- że jestem naiwny iż korona ustępuje....


Panowie, ja tylko czytam publicznie dostępne liczby i wykresy (biorąc poprawkę na ich niepewność). I wnioski z tego czytania dla mnie nie pozostawiają wątpliwości. Jak na razie wszystko też zgadza mi się z moimi wyliczeniami rozwoju epidemii sprzed 3 tygodni. Oczywiście zawsze może zdarzyć się game changer typu mutacja, albo 50 mln chorych w Afryce i Indiach. Nie wszystko da się przewidzieć. Ale na razie nic na to nie wskazuje.

Ale dziękuję za Wasze uwagi.
Dla kursu nie to jest ważne co jest obiektywną prawdą, ale to co widzą i w co wierzą ludzie.
Teraz wiem, że muszę wycofać ze swoich kalkulacji słowa: "chyba nikt nie ma wątpliwości".

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: koparki » wtorek, 14 kwietnia 2020, 21:18

@ekonokomik no widzisz masz próbkę społeczną ;) dopiero jak w mediach zaczną wygaszać wirusa celebrytę to będzie to istotne dla giełdy a że giełdy dyskontują wszystko to najpierw będzie reakcja giełd a potem odpowiednie stopniowane info w mediach , dlatego wspominałem o ryzyku nadmiernego shortowania

Długoterminowo zapaść gospodarcza z nami już zostanie, tak jak wirus zresztą ;)
---

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: masonbtc » wtorek, 14 kwietnia 2020, 22:16

@Nas tak sobie patrze na twoje wpisy to się lubisz dopierdalać a może sam być się podzielił swoją opinią dlaczego widzisz spadki i jakiś wykres wrzucisz :D

jak nic nie wnosi jak dałem opis jak nie rozumiesz to ci wytłumaczę

chciałem przedstawić swój punkt widzenia na obecną sytuacje mianowicie zakładam wzrosty czy to z obecnego poziomu czy nieco niżej oraz to że już teraz powinna nastąpić decyzja czy idziemy w górę już teraz czy może jeszcze pare dni niepewności

i ciągle te same osoby plusuja te śmieszne zarzuty to są prawdziwie nic nie wnoszące osoby bez żadnego pojęcia tylko liczące że wszystko dostaną na tacy nic sami nie próbują zrobić albo nie potrafią

ostatni raz się odnosze do tego typu wpisów bo nie chce mi się na to tracić czasu można usunąć ten post
Ostatnio zmieniony wtorek, 14 kwietnia 2020, 22:23 przez masonbtc, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » wtorek, 14 kwietnia 2020, 22:21

koparki pisze: wtorek, 14 kwietnia 2020, 21:18Długoterminowo zapaść gospodarcza z nami już zostanie, tak jak wirus zresztą

A największą zmyłką obecnie jest fakt że pomimo spadków i atmosfery Bitcoin dzielnie trzyma cenę. SP500 odbija bo ładnie zasymulowali skup paletami $, Dax już dzisiaj bardziej zachowawczo/rano awaria giełdy, uk100 już kompletnie nie idzie euforycznie w górę(ale siedzą sami ze sobą na tej wyspie na własne życzenie). Izrael i Rosja kompletnie się nic nie dzieje, czekają co się podzieje na świecie. Cap crypto systematycznie jednak ładnie spada, przebiło/przetestowało 200 ,,niby''mld$, zjechało i potestowało 190, odbiło na 195, dzisiaj wejdźie wg.mnie w przedział 194-190 trwale
Spoiler:
Obrazek
Rozstawianie 3 warstwy BIG shorta zakończone/ 2 pierwsze SL realizowany w razie W z zyskiem i to kolejny dzień z obrony Jerusalem przez Byki, poczekajcie, poczekajcie :twisted: Niedźwiedzie są cierpliwe.
Spoiler:
Obrazek
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Początkujący
Posty: 139
Rejestracja: 9 sierpnia 2017
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: jasiuwolny » wtorek, 14 kwietnia 2020, 22:35

ale miałem problem z wrzuceniem obrazka, masakra :shock:
► Pokaż Spoiler

możliwa korekta do fibo 50 z pierwszą reakcją na poziomie zaznaczonym linią i strzałką. Kurs na tym poziomie już fajnie reagował wcześniej. Jeśli bym miał szorty to te poziomy były by pierwsze do redukowania pozycji z zyskiem (pod warunkiem że wcześniej nic by się nie wydarzyło)
I druga opcja która jest realna jeśli inwestorzy zachowają się jak w przypadku GBP/USD, gdzie oczekiwanie na korektę dla wielu skończyło się dalszym czekaniem bo korekty do tej pory były tylko lokalne a cena cały czas rośnie. możliwy zasięg w okolice 9400 w okolice fibo 261, tym bardziej że reakcja na 161 już była. Dodatkowo poziom fibo 261 jest w miejscu gdzie cena również reagowała
► Pokaż Spoiler

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 199
Rejestracja: 26 stycznia 2020
Reputacja: 143
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Samotny Czarodziej » wtorek, 14 kwietnia 2020, 22:55

Scenariusz na dołek około 2giej nie zrealizowany. Wsiadam w L6850, za dużo shortów. ps strona https://blockchainwhispers.com/bitmex-p ... alculator/ straciła dla mnie jakoś na wiarygodności, od dawna dawna są bardzo podobne $$. Dodatkowo byłem na L z rana około 10 na 6780 ale go zrzuciłem czytając tą cała panikę :roll:

Czemu L? ponieważ dziś jest wtorkowy poniedziałek, info z rynku jest takie jakieś takieś na + . SNP tak jak myślałem, do góry. Pozycję myślę trzymać do 14 zanim zaczną czmychać przed snp. ps. ma ktoś jakąś tabelę kiedy startuje i zamykają się giełdy? Zaoszczędziło by mi to czasu.

ps. z tego co czytam i się uczę to snp zawsze ciągnęło jakiś rynek.

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 38 gości