Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 257
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 61
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: GibonGientki » wtorek, 17 marca 2020, 13:43

@cieslakelo a może miał na lewarze i zamknęło?

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: masonbtc » wtorek, 17 marca 2020, 13:44

znam klimat dołka i nie czuje tego jeszcze co wtedy przy 3k

nie ma łatwych dołków czyli nie zrzucimy znowu kamieni i nie polecimy tam od razu

to będzie raczej męczenie buły aż większość się wykruszy oczywiście po drodze dając nadzieje że jednak zawróci

jestem w stanie sobie wyobrazić że kilka najbliższych miesięcy nie będzie się nic ciekawego działo mimo halvingu

to wszystko oczywiście przy założeniu że nie mamy dołka a jak wiadomo rozważać trzeba różne scenariusze zawsze ;)

z drugiej strony czuć takie lekkie już nie mówię zaskoczenie ale przygnębienie jakby zawód że to nie tak miało być z tym btc i to jest zastanawiające
Ostatnio zmieniony wtorek, 17 marca 2020, 13:52 przez masonbtc, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 249
Rejestracja: 24 stycznia 2018
Reputacja: 98
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: wloczykij78 » wtorek, 17 marca 2020, 13:46

Otóż to - zysk czy strata jest mierzony od momentu sprzedaży. Osobiście sprzedałem prawie wszystko tuż przed niedawnym szczytem, jak zaczęło się osuwać, to pomalutku dokupywałem. No ale takiego armageddonu nikt nie przewidywał. Jak leciało w dół sprzedałem 100%, teraz odkupiłem niżej. Wartościowo może i jest mniej - w końcu to nie byle pierdnięcie o 2%, ale w efekcie mam więcej bitków. Jak się podniesiemy z tego dna - czy za rok, czy za pięć, będzie nie tylko na kawior i szampana. Jak nie, to cóż - płakać nie będę - od pewnego czasu gram już tylko wypracowanym zyskiem :-)

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 812
Rejestracja: 17 października 2018
Reputacja: 935
Reputacja postu: 
20
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 대한민국

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Kutalisk » wtorek, 17 marca 2020, 13:49

cieslakelo pisze: wtorek, 17 marca 2020, 13:29Mordo nie stracisz póki nie sprzedasz! Mi też ubyło z konta. Nawet dużo więcej niż Tobie. Ale to tylko cyferki, prawdziwy hajs będzie wtedy jak to się sprzeda z zyskiem. Stracą tylko Ci, którzy będą musieli sprzedać ze stratą, bo zainwestowali z kredytów itd.
Trzymaj sie tam, przeczekamy, jeszcze bedzie szampan pity! Już nie pierwszy taki krach w moim przypadku, wiadomo emocje są, ale jestem pewny swego.
Retoryka jak w wątku o LSK.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 375
Rejestracja: 5 listopada 2017
Reputacja: 246
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Waszawa

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Antrepair » wtorek, 17 marca 2020, 16:12


Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4689
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3500
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: shinya56 » wtorek, 17 marca 2020, 16:48

masonbtc pisze: wtorek, 17 marca 2020, 09:43no jakby tak zamknęło miesięcznice powyżej 7k to mamma mia

Myślę, że teraz wchodzimy w fazę wyniszczającej bessy. Nie będzie dużych wahań kursu tylko powolne osuwanie się. W tym czasie padną shitcoiny. To może potrwać dobre kilkanaście miesięcy.

Znowu zaczyna się, że dołek za nami. Bardziej widzę euforię niż depresję, że każdy załadowany. Ten sam schemat. Hossa zacznie się jak ludziom psychika siądzie.
Ostatnio zmieniony wtorek, 17 marca 2020, 17:08 przez shinya56, łącznie zmieniany 1 raz.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 375
Rejestracja: 5 listopada 2017
Reputacja: 246
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Waszawa

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Antrepair » wtorek, 17 marca 2020, 16:52

Też tak myślę, jeszcze jakieś 2-6 lat aż ludzie pozapominają ile to ich znajomych potraciło na bitcoin-ie i załadują się nowe osoby. Uważam, że nim przyjdzie nowy hype, ludzie muszą zapomnieć o negatywnych konsekwencjach poprzedniego.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4689
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3500
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: shinya56 » wtorek, 17 marca 2020, 17:11

Antrepair pisze: wtorek, 17 marca 2020, 16:52 Uważam, że nim przyjdzie nowy hype, ludzie muszą zapomnieć o negatywnych konsekwencjach poprzedniego.

Książkowo 2 lata.

Tylko trzeba wziąć pod uwagę, że to jest technologia, która się szybko zmienia w tych czasach. Bitcoin będzie dołował, w tym czasie narodzą się przyszłe Google, Facebook itd.

Eth
Orator
Awatar użytkownika
Posty: 750
Rejestracja: 7 lipca 2017
Reputacja: 396
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Eth » wtorek, 17 marca 2020, 17:21

@shinya56 Z całym szacunkiem, ale wróżysz w tej chwili z fusów. Na równi te poglądy można zestawić ze wzrostem BTC do 100k$ do końca roku. Nikt nie wie jak będzie. W tej chwili jest to do nieprzewidzenia, bo rynek się łamie od byle pierdnięcia - to w jedną, to w drugą stronę.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2057
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 4795
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: prap0n » wtorek, 17 marca 2020, 17:24

@Eth

Rynek jest w zdecydowanym trendzie spadkowym od conajmniej wrzesnia 2019. W skali miesiecznej to jeszcze gorzej. Ciagle nizsze szczyty i kolejne dolki.
Teraz trend, zaskakujac wiekszosc- mocno przyspieszyl z pomoca amplifikatora.
shinya56 pisze: wtorek, 17 marca 2020, 16:48Znowu zaczyna się, że dołek za nami. Bardziej widzę euforię niż depresję, że każdy załadowany. Ten sam schemat. Hossa zacznie się jak ludziom psychika siądzie.

Generalnie w takim przypadku niewidzialna reka rynku lubi ostudzic nastroje spadkowiczow wykorzystujac czynnik czasowy.
1. Po prostu pochopuja troche w tym rejonie przez kilkanascie dni, az nastroje sie troche wyzeruja/uspokoja.
2. Nastepnie korekcyjny ruch do gory, nastroje z wyzerowanych na pozytywne.
3. Nastepnie kontynuacja wlasciwego trendu - zlosc.
Ostatnio zmieniony wtorek, 17 marca 2020, 20:34 przez prap0n, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » wtorek, 17 marca 2020, 17:43


jak na Titanicu - wszyscy są dobrej myśli w tej ankiecie😂
https://comparic.pl/czy-siec-btc-moze-u ... ytowaluty/

Może w końcu, po tylu latach wyłoni nam się technologiczny następca. #Zcash #Monero #Coś innowacyjnego
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 544
Rejestracja: 3 sierpnia 2019
Reputacja: 919
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: zeroBTC » wtorek, 17 marca 2020, 17:52

prap0n pisze: wtorek, 17 marca 2020, 17:24Nastepnie kontynuacja wlasciwego trendu
@prap0n

ale dokąd i na jak długo ten trend miał by finalne zaprowadzić ??
myślę , że z obecnych poziomu wieloryby nie wywołają już większej paniki , niż ta co miał miejsce ostatnio , wielu mniejszych graczy jest już przygotowana na poziomy ~~3k wiec nie zrobi to większego wrażenia na rynku , a nawet większość nastawia się na "załadowywanie" na tych poziomach ... no chyba , że masz na myśli docelowo jakieś niższe przedziały 1.8k na długie miesiące .... :?:


@shinya56
shinya56 pisze: wtorek, 17 marca 2020, 18:57aż ludziom odechce się myśleć o Bitcoinie i kryptowalutach, nie mówiąc o inwestowaniu.

to tak jak byś prowadził sklep z fajnym towarem ktoś przyszedł z dużą forsą którą chce u ciebie zostawić , a ty byś go wyjebał z hukiem za drzwi .....sorry , ale pierdzielisz bezsensu ....
Ostatnio zmieniony wtorek, 17 marca 2020, 19:40 przez zeroBTC, łącznie zmieniany 2 razy.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Bit-els » wtorek, 17 marca 2020, 18:57

Sekretarz skarbu USA Steven Mnuchin powiedział we wtorek, że administracja prezydenta Donalda Trumpa chce wysłać czeki amerykańskim obywatelom „w ciągu najbliższych dwóch tygodni”. Prezydent chce pomóc obywatelom USA poradzić sobie z ekonomicznymi kosztami pandemii koronawirusa. Nie wiadomo na razie o jakich kwotach mowa.

Dodano po 24 sekundach:
Z godz 18.16

https://dziennikzachodni.pl/koronawirus ... 4-14823840

Dodano po 50 sekundach:
Jak to zrobia to cokolwiek kupic, zamienic na dobro trwale. Nawet nie mowie o btc czy zlocie :-)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4689
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3500
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: shinya56 » wtorek, 17 marca 2020, 18:57

zeroBTC pisze: wtorek, 17 marca 2020, 17:52@prap0n

ale dokąd i na jak długo ten trend miał by finalne zaprowadzić ??
myślę , że z obecnych poziomu wieloryby nie wywołają już większej paniki , niż ta co miał miejsce ostatnio , wielu mniejszych graczy jest już przygotowana na poziomy ~~3k wiec nie zrobi to większego wrażenia na rynku , a nawet większość nastawia się na "załadowywanie" na tych poziomach ... no chyba , że masz na myśli docelowo jakieś niższe przedziały 1.8k na długie miesiące ....


Bitcoin nie musi spaść do zera czy tych 1000 $. Nie o to chodzi. Będą grać na wyniszczenie psychiki. Podpompują kurs, wszyscy pomyślą, że zaczyna się hossa i rzut. Tak kilka razy, aż ludziom odechce się myśleć o Bitcoinie i kryptowalutach, nie mówiąc o inwestowaniu.
Ostatnio zmieniony wtorek, 17 marca 2020, 19:00 przez shinya56, łącznie zmieniany 2 razy.

Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: 26 sierpnia 2019
Reputacja: 86
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: mikusiek » wtorek, 17 marca 2020, 18:57

niezle dzisiaj bitcoin sobie kopiuje SP500

Obrazek

na bitmexie widac widac duzo wieksze podobienstwo, wszystkie swieczki praktycznie tak samo zamkniete, ale nie chcialo mi sie ustawiac screenshota
Ostatnio zmieniony wtorek, 17 marca 2020, 19:00 przez mikusiek, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 313
Rejestracja: 29 listopada 2016
Reputacja: 186
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: lordzuk » wtorek, 17 marca 2020, 19:29

SP500 ctrl+c>wklej BTC :D USA będą ( już drukują)drukować USD na potęgę , nie zdziwi mnie V reversal na BTC

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4689
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3500
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: shinya56 » wtorek, 17 marca 2020, 19:46

zeroBTC pisze: wtorek, 17 marca 2020, 17:52to tak jak byś prowadził sklep z fajnym towarem ktoś przyszedł z dużą forsą którą chce u ciebie zostawić , a ty byś go wyjebał z hukiem za drzwi .....sorry , ale pierdzielisz bezsensu ....

Mało jeszcze przeżyłeś ... Giełda to jest miejsce gdzie kapitał przechodzi z jednych rąk do drugich.
Każdy chce wyje..ć każdego, a Ty mylisz, że te spadki są po to, żebyś mógł wejść i zarobić ? Pod halving sporo ludzi się zapakowało i teraz są w plecy.

Więksi inwestorzy mogą się dobrze bawić na niskich poziomach i cena nie musi rosnąc do 1 000 000 $. Schemat jest prosty dadzą się zapakować, podpompują kurs i zrzut. Zarobieni są. Dodatkowo właściciele giełd dobrze się znają z ludźmi co mają kapitał. Tak to wygląda.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4689
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3500
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: shinya56 » wtorek, 17 marca 2020, 20:43

zeroBTC pisze: wtorek, 17 marca 2020, 20:11powiedz mi teraz kto niesie ten KAPITAŁ ????????????????????????????????????????????

No przecież nie ulica. To nie jest rok 2009-2010. Co Ty myślisz, że ludzie wypłacą pieniądze z banku i wpłacą je do bitomatu i kurs poleci na księżyc ? Jak ktoś ma to rozkręcić to instytucje, a ulica standardowo wejdzie na szczycie banki jak jeszcze taka będzie.
zeroBTC pisze: wtorek, 17 marca 2020, 20:11przeczysz sam sobie - przecież wyżej pisałeś , że ludziom się już odechciało ??

Naucz się czytać ze zrozumieniem. Napisałem, że odechce, a nie że odechciało.
zeroBTC pisze: wtorek, 17 marca 2020, 20:11no dziękuję ci , że mnie uwiadomiłeś ( mała to to wiesz co ja widziałem , a czego nie )
sam jestem w plecy "mała kawalerkę" ale to mało ważne .............

Jesteś w plecy "małą kawalerkę" i jeszcze się nie nauczyłeś ? Do tego chcesz pouczać innych ? :roll:
zeroBTC pisze: wtorek, 17 marca 2020, 20:11buhahaha !! (

Podsumowałeś siebie. Widać, że nie masz pokory i rynek jeszcze nie jeden raz ciebie skarci.

@zeroBTC
Naczytałeś się o 1 000 000 $ za BTC po halvingu. Może i będzie, ale ciebie nie będzie już na rynku. Albo będziesz trzy "male kawalerki" w plecy, tylko wtedy nie będziesz miał pieniędzy na inwestowanie. Tak to przeważnie wygląda.

Od innych użytkowników dostałeś minusy za:
"Brak czytania ze zrozumieniem, prowokacje, zaśmiecanie wątku, wyśmiewanie innych użytkowników za inny punkt widzenia."

Teraz robisz to samo. Powodzenia w inwestowaniu.

Eth
Orator
Awatar użytkownika
Posty: 750
Rejestracja: 7 lipca 2017
Reputacja: 396
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Eth » wtorek, 17 marca 2020, 21:08

Jak dla mnie ktoś wykorzystał wirusa koncertowo. Wszyscy widzą czarnego ptaszka i wieszczą najgorsze. Mnóstwo ludzi zostało ogranych i wywalonych za burtę.

A teraz przypatrzmy się na rynek z boku.
Obrazek

- kurs idealnie zatrzymał się przed dolnym oporem,
- zaliczono szybką korektę przed halvingiem, która normalnym trybem zajęłaby lata(?),
- "sporo" BTC zmieniło właścicieli, słabe rączki oddały za bezcen (4k$),

Teraz imho możemy jeszcze pomielić, nawet przetestować okolice 4k$ - dojdzie kolejna paka BTC, ale później powinien być rajd w górę, który zrobi ludziom kisiel z mózgu. Większość będzie przekonana tak jak @shinya56, że idzie kolejne wyleszczenie, kolejny zrzut. A tymczasem lokalne regio zamieni się we francuuskie TGV.

edit. Ostatnio rzeczą jaką bym teraz robił to shortowanie BTC, no chyba, że przy okazji powstanie przebój na miarę R. Zaorskiego... ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4689
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3500
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: shinya56 » wtorek, 17 marca 2020, 21:15

Eth pisze: wtorek, 17 marca 2020, 21:08Wszyscy widzą czarnego ptaszka i wieszczą najgorsze. Mnóstwo ludzi zostało ogranych i wywalonych za burtę.

Zobacz jak zareagowali ludzie po takim zrzucie. Większość się cieszy, że zapakują się nisko, chociaż przewalali duże pieniądze. Kapitulacja ma być na zasadzie pie...e taki interes i gość znika. Wraca na następnej bańce. Książkowe zakończenie bessy, ale to jest teoria ;)

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: alomorti i 47 gości