Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Początkujący
Posty: 711
Rejestracja: 4 kwietnia 2018
Reputacja: 882
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: jondoexxx » poniedziałek, 16 marca 2020, 21:34

@prap0n Nom śledzę go od jakiegoś czasu i myślałem, że jak pisał "to dopiero początek" przy 9.2k, to myślałem, że ~7k to będzie to. Generalnie gość ma jaja i dobrze czyta rynek.

Weteran
Posty: 7518
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2780
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: pael » poniedziałek, 16 marca 2020, 21:34

mesrotten pisze: poniedziałek, 16 marca 2020, 20:27Przestaliście wierzyć w kreski, że tak mało ich wrzucacie?


Jestem na placu bitwy, ale nic ciekawego nie widze i mam problemy z kompem </3.

Obrazek

Broni sie dolne ramie starego klina, srogo sie przejechalem, ze liczylem na zrobienie pelnego zasiegu.
Bardziej siedze na FX obecnie - kreski tam dzialaja, czesto nawet niskie skale ladnie chodza.

Za koncem spadkow przemawia do mnie duze prawdopodobienstwo, ze mex-trzesienie moglo sie odbyc przez jedna osobe. Ponadto, jesli ten rynek mial cos znaczyc to wlasnie w sytuacjach takich jak teraz - panika, dodruk, inflacja, zerowe stopy. Ale sprzedalismy sie CME za ETFy i lewarki na lambo na mexie.
Dodatkowo ogromna wrazliwosc na conv-burdel ktorego nijak nie idzie przewidziec.

Początkujący
Posty: 711
Rejestracja: 4 kwietnia 2018
Reputacja: 882
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: jondoexxx » poniedziałek, 16 marca 2020, 21:38

miso20 pisze: poniedziałek, 16 marca 2020, 21:34Ktoś ma jakieś dane jak stoi opłacalność wydobycia obecnie?


generalnie nie wiem jak opłacalność, ale wykres z hashrate nie wygląda dobrze. Hash rate zaczyna zaginać się w dół. Za kilka dni dojdzie do kolejnego przecięcia i pojawi się sygnał "sell". Biorąc pod uwagę to i to o czym pisał Joe w twicie wyżej zapiera dech. Z tego co pamiętam to adjustment difficulty był w poprzedni poniedziałek, więc do następnego jakoś wytrzymamy, ew. kilka dni dłużej gdyby część minerów wyłączyła koparki, więc spirala śmierci nam nie grozi. W sumie dobrze, że to się dzieje przed halvingiem, a nie w trakcie. Swoją drogą minerzy powinni byli się zabezpieczyć kupując czerwcowe futuresy jak cena była przy 8-10k. Ci bystrzy przetrwają.


Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 12 lutego 2020
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: brylok » poniedziałek, 16 marca 2020, 21:54

Oglądałem Trumpka na żywo przed chwilą jeśli chodzi o USA to u nich się zaczyna mała panika :o
BTC przyjął to nawet dobrze, jak podążamy za tłumem to lecimy w zimne rejony, trzeba czekać na szczepionkę? :lol:

Początkujący
Posty: 603
Rejestracja: 26 sierpnia 2017
Reputacja: -215
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: kirucha2 » poniedziałek, 16 marca 2020, 21:58

pael pisze: poniedziałek, 16 marca 2020, 21:34 Ponadto, jesli ten rynek mial cos znaczyc to wlasnie w sytuacjach takich jak teraz - panika, dodruk, inflacja, zerowe stopy. Ale sprzedalismy sie CME za ETFy i lewarki na lambo na mexie.
D
Nie ma uzytecznosci - nie moze nic znaczyc. A co gorsza nie ma perspektyw. Jestem pewna, ze gdyby wirus przytrafil sie kilka lat temu BTC zachowal by sie znacznie lepiej. Jedyna nadzieja, ze cos go przescignie, moze ETH?
Bardzo jestem ciekawa jak spadnie pozniej 3k co zwolennicy 1MB( a nie sorry 1,2 bo segwit) powiedza. Pewnie, ze to wina wirusa. :)

Początkujący
Posty: 231
Rejestracja: 15 stycznia 2018
Reputacja: 137
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Daro » poniedziałek, 16 marca 2020, 22:28

Panowie i Panie ... to będzie jeszcze długa i wymęczająca droga z małymi przystankami paniki na chwilowe odreagowania pewnie czysto pod infomracje typu pierwsze udane testy szczepionki itp. ... po decyzjach o obniżceniu stóp % i dodruku reakcja rynku to blisko -12% na S&P ostatnie "koło ratunkowe" rzucone ale zeszło z niego szybko powietrze, ropa -9%, złoto zachowuje się jak schizofrenik, te decyzje to nic innego jak ukazanie jak źle jest na rynkach... pamiętam giełdy z 2008r. i jak tamten kryzys przejechał się po rynkach finansowych ... wypatrujcie dołka ale na moje nie nastąpi to tak szybko, na ten moment to granie po omacku potykając sie o każdą przeszkodę, choć mam przekonanie w to że rynek krypto stanie się bezpieczną przystanią w pewnym momencie

Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 19 lutego 2020
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: szczawik » poniedziałek, 16 marca 2020, 22:43

kirucha2 pisze: poniedziałek, 16 marca 2020, 21:58
pael pisze: poniedziałek, 16 marca 2020, 21:34 Ponadto, jesli ten rynek mial cos znaczyc to wlasnie w sytuacjach takich jak teraz - panika, dodruk, inflacja, zerowe stopy. Ale sprzedalismy sie CME za ETFy i lewarki na lambo na mexie.
D
Nie ma uzytecznosci - nie moze nic znaczyc. A co gorsza nie ma perspektyw. Jestem pewna, ze gdyby wirus przytrafil sie kilka lat temu BTC zachowal by sie znacznie lepiej. Jedyna nadzieja, ze cos go przescignie, moze ETH?
Bardzo jestem ciekawa jak spadnie pozniej 3k co zwolennicy 1MB( a nie sorry 1,2 bo segwit) powiedza. Pewnie, ze to wina wirusa. :)
Prawdę napisałaś bo jest wiele praktyczniejszych i pożyteczniejszych monet jak BTC np:ETH .Bitcoin przetarł tylko szlak.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » poniedziałek, 16 marca 2020, 22:44

A Wy narzekacie na crypto :D #boeingconnect Buy low sell high i tyle w temacie :D


kirucha2 pisze: poniedziałek, 16 marca 2020, 21:58Bardzo jestem ciekawa jak spadnie pozniej 3k co zwolennicy 1MB( a nie sorry 1,2 bo segwit) powiedza
Powiedzą, że to super i czeka nas powtórka z rozrywki czyli szybka pompka do 13k$ a może nawet za drugim razem znacznie wyżej :D

Ogólnie poprzednio po osiągnięciu dołka konsolidowało 3 miesiące ponad, więc było czasu na akumulację, teraz na razie na 1d jakiegoś wypłaszczenia nie ma, można liczyć jedynie na jakiś v-curve bounce, może 1 kwietnia coś rozstrzgnie i zrobi psikusa :D Tutaj jedynie klin rozszerzający się być może z target'em na 19k$ w zależności jakby wyszło z niego :D


### edited: 2020-03-16 23:47 ###
Warto też jeszcze raz porównać jak zakończyła się poprzednia bessa, też takie nagłe załamanie kursi i prosta długa mega czerwona świeca w dół :D Ktoś kto tam kupował wygrał życie, ktoś kto tam spanikował przegrał życie :D


### edited: 2020-03-16 23:25 ###
Przypomniał mi się jeszcze taki bearish scenariusz, który też brałem pod uwagę w razie nieutrzymania 8222$ :D Tak naprawdę to niczego takiego bearish nie ma na wykresie, ale może jeszcze być ten SHS na 2888$ cały czas się realizuje i będzie lekkie pogłębienie dołka o 1k$ :D Aczkolwiek R/R to -2k$/+95k$ długoterminowo :D
Spoiler:
anagamidev pisze: czwartek, 29 sierpnia 2019, 12:43 ### edited: 2019-09-06 10:29 ###
BTC/USD, 1d :D Pasowałoby przebić 12333$ i nie powinno spaść niżej niż 9k$ jakoś bardzo, max -40%, czyli to 8222$ na bitfinex, a chyba 8444$ na bitstamp :D Przynajmniej sugerując się poprzednią hossą :D
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
Mały sell, jestem bearish na BTC, tym bardziej, że BAKT czy jak to się zwie może być na sell the news, a rosło praktycznie bez powodu :D Trzeba mieć na LTC, Liska i ETH :D Ogólnie nie wiem czy dobrze jest kupować alty w parze z USD, bo przecież zwykle idą tak samo jak BTC, ale może w końcu korelacja się odwróci, BTC już jest przepompowany, a dominacja jest nie fair, tym bardziej, że nie wiem kto teraz akumuluje BTC po takim wzroście :D
Spoiler:
Obrazek
### edited: 2020-03-16 23:34 ###


### edited: 2020-03-17 00:27 ###
Ostatnio zmieniony wtorek, 17 marca 2020, 00:27 przez anagamidev, łącznie zmieniany 6 razy.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 569
Rejestracja: 27 lipca 2018
Reputacja: 837
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Piekło

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: xtraderx » poniedziałek, 16 marca 2020, 23:17

Chyba najbardziej czytelny wykres jaki w tym momencie jest:



jasne:


Problem z ta LT jest taki, ze najmniejsza zmiana swieczek powoduje jej totalny rozjazd i w trakcie takiej paniki jaka zarowno wtedy jak i teraz mamy wystepuje mnostwo szumow z ktorych nie sposob nic rozczytac. To tylko luzna kreska, jest wiele wskaznikow, ktore zostaly tu juz przedstawione, ktore sa bardzo negatywne i nie wygladaja dobrze dla calego rynku przynajmniej na ten moment.


w najblizszym czasie:



Zanim @Wymazywanie odszedl wspomnial o BULL coinach. ETHBEAR na dlugo przed samym spadkiem wykazywal bardzo duzy volumen i wygladalo to na rysowanie dolka..
Spoiler:
I tak to teraz wyglada dla ETHBULL:
Spoiler:
Ostatnio zmieniony wtorek, 17 marca 2020, 01:04 przez xtraderx, łącznie zmieniany 3 razy.

Weteran
Posty: 2797
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: miso20 » poniedziałek, 16 marca 2020, 23:20

@xtraderx a można wiedzieć na czym ta dolna linia się opiera?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1293
Rejestracja: 26 grudnia 2017
Reputacja: 1002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Majkos » poniedziałek, 16 marca 2020, 23:59

https://bitinfocharts.com/pl/top-100-ri ... esses.html

Tak dla jaj i nie gram tymi sposobami!

"Na rynku jak masz racje to masz kase, proste " . R.Zaorski

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: masonbtc » wtorek, 17 marca 2020, 00:13

Obrazek

Obrazek

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: koparki » wtorek, 17 marca 2020, 00:46

Myślę że kolega anagamidev trafi z tym bitcoinem po 100k , bedzie patrzył i podziwiał na ekranie cenę popijając coca-colę z cenówką 1000 $. Czeka nas bardzo duża inflacja.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
12
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: amneziahaze » wtorek, 17 marca 2020, 00:49

@anagamidev Nie porównuj Boeinga do kryptowalut, bo się tylko ośmieszasz. Naśladujesz Buffetta bo jakis mlm'owy naganiacz Ci nawalił pod czaszkę głupot, nie rozumiejąc że liczą się dla niego fundamenty i rzecywista wartość spółek, a kryptowaluty nie posiadają tego i dlatego mogą spaść do wielu zer po przecinku. Spamujesz ten wątek praktycznie całą bessę, naganiając bezmyślnie na ciągły buy, po czym kurs dalej się osuwa na południe. Nie jest to ani mądre, ani pożyteczne, nawet nie jest reklamą krypto. Gdy ktoś to zauważy odwracasz kota ogonem. Wielka prośba - przestań spamować ten wątek, bo tylko przeszkadzasz w normalnej ocenie sytuacji. I mógłbyś przy okazji nauczyć się odróżniać "drogo" od "tanio". Uszanuj przynajmniej czas normalnych ludzi, którzy nie zasługują na to by ciągle prostować tego typu głupoty.

@koparki No to źle myślisz, bo długo przed bańką 20k byli ludzie którzy "przewidywali" wyższą cenę bez spamowania i manipulacji. Ja wiem, że Ty akceptujesz po trupach do celu, ale nie jesteśmy aż w takim bagnie żeby sami siebie robić w konia dla krótkoterminowego zysku - który w jego przypadku i tak wiadomo jest tylko mało wiarygodnym spamem.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » wtorek, 17 marca 2020, 01:18

@amneziahaze
Spoiler:
Zobacz na datę i moje podejście wtedy :D Nawet z tym wyleszczeniem przewidziałem :D
anagamidev pisze: sobota, 8 grudnia 2018, 00:27 @Harmony, bardziej bym widział jeszcze odbicie do 5555-7777, a później ewentualnie short :D Poza tym długoterminowo nadal po odklepaniu ewentualnym 1k$, to 100k$ bezdyskusyjnie, dlatego nie opłaca się teraz sprzedawać tak naprawdę, plus zawsze można wrzucić w alty, tak jak ostatnio FCT i WAVES dał zarobić kilkaset % :D

Sprzedając BTC teraz można mieć 200%(3k$->1k$) zysku niepewne, trzymając ma się 3000%(3k$->100k$) pewne długoterminowo :D

Pro traderzy są pewni 1k$, ale oni też muszą zostać wyleszczeni :D HODLer zawsze wygrywa :D Oni nie rozumieją idei BTC i kryptowalut :D
Obrazek
Spoiler:
anagamidev pisze: środa, 25 września 2019, 11:00 @Wymazywanie przecież pisałem kilka postów wcześniej, że jestem bearish :D A ponownie czyli, że prawdopodobieństwo przebicia wzrasta :D To Ty raczej mi wiecznie coś zarzucasz, dlatego Twoje szczekanie mnie bawi, jesteś właśnie takim kundelkiem co szuka bolca wszędzie :D
Spoiler:
anagamidev pisze: niedziela, 11 sierpnia 2019, 21:46
lekarz pisze: niedziela, 11 sierpnia 2019, 20:53... a ja miałem sen, że zbliża się kryzys dlatego inwestorzy uciekają w bezpieczniesze aktywa czyli złoto i w przypadku krypto w cyfrowe złoto = BTC.
No może uciekają, ale wiesz tego zwykle dowiadujemy się oficjalnie post factum :D Na pewno BTC mocno wzrósł, jeśli ma jechać do góry to będzie ostra jazda bez trzymanki w takim tempie, a im wyżej tym ryzyko wtopy krótkoterminowo wzrasta :D Jak chcesz to kupuj, ja jestem cryptomaksymalistą, a nie bitcoinmaksymalistą :D Wg. mnie bez alt'ów dzisiaj BTC byłby niczym :D Zresztą jak sobie poczytasz na twitter'ach to większość jednak akumuluje alty :D BTC rośnie, bo rośnie, ale w niego wchodzą na wzrostach niedoświadczeni, Ci co już dłużej siedzą akumulują alty na potęgę, może tego nie widać teraz, ale właśnie długoterminowo to alty mogą teraz dać mega zyski i być w najlepszym momencie na rzecz risk/reward :D Pamiętajmy, że nadal jakieś scenariusze z pogłębieniem dołka mogą być w grze, chociaż wszystko wskazuje, że już hossa jak ta lala :D Tylko, że nawet jak BTC wjedzie na 100k$ to tylko x10 do zarobienia, a jakieś alty mogą dać nawet 100x, więc wolę tam w różne shity powrzucać to co zarobiło się na BTC w ostatnim czasie po kilka stówek czy tysiaku :D Na razie ceny alt'ów nie odzwierciedlają tego co się naprawdę dzieje na rynku i gdzie kapitał migruje, ale za jakiś czas będzie ostre fomo buying na shitcoin'ach :D


Na poprzedniej hossie nie było korekty większej niż ~40% podczas bullrun'a :D Więc dopóki nie przebijemy ~8222-8444 to raczej góra :D Warto skupować wszystkie korekty 30% :D
Spoiler:
Tymczasem :D
Spoiler:

### edited: 2019-09-25 11:23 ###
Cóż, wywołujesz mnie w postach, to Ci odpisuję :D I naprawdę nie wiem jak wywnioskowałaś, że 9888 to niby miał być koniec korekty :D Dopowiadasz sobie, nie czytasz ze zrozumieniem, pomijasz niektóre posty, cytujesz wybiórczo, wyrywasz z kontekstu :D A ja też mam swoje scenariusze na long term i na short term :D I np. za pierwszym razem na 9888 kupiłem sobie 1 BTC i sprzedałem go wyżej, ale na długoterminowe gram już większym kapitałem, gdzie tutaj np. jestem w stanie dokupić 10-20BTC już pod konkretniejsze odbicie :D Ja tylko tutaj podkreślam pewną analogię do poprzedniej bańki :D Jest korekta 40%, jest, RSI 1d schłodzone w okolcach 23, 4h w okolicach 13 :D BUY BUY BUY :D Po prostu szkoda byłoby się wyprzedać na pierwszej korekcie, dlatego dokupiłem sporo na 8222$ :D Ale jak spadnie do 2222$ to będzie nawet lepiej :D



Zauważ, że ja tutaj mam fomo na grę pod nowe ATH czyli jakieś 100k$, czyli kupowałem na 3333, sprzedawałem na 11111 i teraz odkup na 8222, daje mi cenę 0 na long term :D Najwyżej nic nie zarobię :D To tak, żeby z grubsza zobrazować moją koncepcję :D Dlatego uśrednianie i akumulacja pod dużych spadkach wydaje mi się zasadna, bo zakładam, że BTC jak i kryptowaluty mają przed sobą co najmniej kolejne 10 lat :D

Warto zauważyć, że niektórzy chcą od razu zarobić milion w dwa dni i koniecznie chcą trzymać fiat'y nawet jeśli oni nic z nimi nie robią :D A paradoksalnie to fiaty cały czas tracą na swojej sile nabywczej, natomiast ostatnie 10 lat pokazało, że BTC jak i inne kryptowaluty ciągle rosną, są duże spadki, ale też są duże wzrosty, to jest normalne :D Jednak taki BTC, LTC, ETH, XRP czy Lisk nawet nadal są wyżej niż jeszcze 3 lata temu :D Ale zasadniczo tak naprawdę bardziej opłaca się trzymać crypto niż fiaty w banku :D Oczywiście o ile kupujemy na jakichś rozsądnych cenach i nie boimy się przecen :D Jeśli tendencja się utrzyma to Ci baghodlerzy tak naprawdę lepiej na tym wyjdą :D

Czyli przykładowo mogę trzymać 100kPLN na koncie przez kolejne 3 lata i nic z nimi nie robić, niby bezpiecznie, ale z drugiej strony wiem, że po 3 lata nadal to będzie 100kPLN. Natomiast widząc, że taki Lisk np. spadł 98% i wg. mnie to dobry projekt, to wrzucam sobie w niego te 100kPLN, niech sobie w nim leżą, być może chwilowo stracę i 90%, ale może za 3 lata Lisk będzie wart stabilnie 6PLN, to wtedy sobie sprzedam, a w międzyczasie przecież może pójść jakaś ekstra pompka na kilkaset procent gdzie będę mógł wyciągnąć wkład i poczekać na kolejny jakiś dołek, lub znaleźć bardziej obiecujący projekt z potencjałem na wzrosty :D
Spoiler:
Ostatni akapit, zauważ, że ja grając lontermowo mogę sobie spokojnie akumulować BTC na niskich poziomach, uśredniając na tych lokalnych wahaniach; powiedzmy, że nawet niech średnia mi wyjdzie 5k$, tak? Zatem jeśli w ciągu 2 lat wrzucę w BTC 100k$, a później odbije do 6k$ czyli +20% to będę miał ekstra 20k$, czyli +10% rok rocznie, to i tak wyjdzie mi lepiej niż jakbym trzymał na koncie, a może się też zdarzyć jakaś pompeczka znowu na 12k$, gdzie mogę sprzedać połowę i mieć na long term BTC/coin'y za friko i sobie trzymać ewentualnie pod 100k$ bez presji, a jak mi będzie potrzebne to sprzedam czy to na 1k$ czy na 100k$ skoro i tak mam średnią 0, rozumiesz? :D Plus mając BTC za pazuchą, mogę też np. łapać loklane górki czyli widzę mocne odbicie, RSI 4h przegrzane powiedzmy wybija na 6k$, później szybki odkup na pewniaka na 5800$ i powiedzmy, że z 10 BTC mam reglarnie 10 * 200$ - fee, zakładając, że BTC spadnie na 1k$ to ewentualnie za ten zarobek mogę dokupić 2 BTC dodatkowo, które sprzedam na jakimś większym odbiciu :D Rozumiesz? :D
### edited: 2020-03-17 02:02 ###
Być może znowu jesteśmy blisko dołka :D
Spoiler:
Obrazek
Ostatnio zmieniony wtorek, 17 marca 2020, 02:02 przez anagamidev, łącznie zmieniany 1 raz.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: masonbtc » wtorek, 17 marca 2020, 01:43

Obrazek

Początkujący
Posty: 58
Rejestracja: 24 lipca 2017
Reputacja: 46
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Inwestor_bub » wtorek, 17 marca 2020, 02:24

Odbicie na BTC po raz kolejny idealnie skorelowane z odbiciem na SP500.

Nie wiem czy ktoś wrzucał wcześniej:
https://www.tradingview.com/chart/BTCUS ... th-S-P500/

Weteran
Posty: 1270
Rejestracja: 29 grudnia 2013
Reputacja: 842
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Vilv » wtorek, 17 marca 2020, 02:31

anagamidev pisze: wtorek, 17 marca 2020, 01:18### edited: 2020-03-17 02:02 ###
Być może znowu jesteśmy blisko dołka
Nie wiem skąd taki optymizm jak się świat wali. Nie wiem czy zauważyłeś że dziś już internet staje się nie stabilny przez tą kwarantannę masowo ludzie używają YT i innych serwisów steamingowych. Discord dziś padł, sieć co raz częściej rozłącza z różnymi serwerami. Sam doświadczam problemów z pracą. Jak tak dalej pójdzie to szlag trafi pracę zdalną i wtedy to już totalny collapse możemy zaliczyć bo to jeszcze nas jakoś ratuje. Banki odłączone od sieci, brak płatności za pomocą terminali, bankomaty będą offline więc lipa z wypłacaniem pieniędzy. Jak nie wprowadzą zaraz ograniczeń z korzystania z sieci to to wszystko może szlag trafić. Bitcoin może wywalić nawet do miliona i co z tego jak nie będziesz miał dostępu do internetu?

Jak to się bardzo przeciągnie to załamie się całkowicie łańcuch dostaw i nikt nie będzie się zastanawiał po ile jest btc czy giełda rośnie czy spada tylko czy będzie miał co włożyć do garnka. My jesteśmy dopiero na początku tego wszystkiego. Państwa próbują ratować firmy ale to się przełoży na mniejsze wpływy do budżetu więc może wyłożyć się system emerytalny który jest niczym innym jak piramidą finansową. Kolejnym krokiem będzie ratowanie tego dodrukiem pustego pieniądza a to wywoła inflację albo hiperinflację. Już widać co się dzieje z rynkiem drobiu. Nie wiem czy zauważyliście ale cena takiego fileta z kurczaka skoczyła 50% papier toaletowy 24 rolki już po 16zł, 2 tygodnie temu kosztował mniej niż 10zł a filety po 16zł. Wieprzowina już wcześniej podrożała przez ASF. Nie wygląda to wszystko optymistycznie
Ostatnio zmieniony wtorek, 17 marca 2020, 03:01 przez Vilv, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: masonbtc » wtorek, 17 marca 2020, 02:31

no cóż jak już Tone Vays mówi "the bottom is most likely in" to wiedz że coś się dzieje 8-)

Weteran
Posty: 1270
Rejestracja: 29 grudnia 2013
Reputacja: 842
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Vilv » wtorek, 17 marca 2020, 02:34

jeszcze zachęcają dzieciaki do nauki zdalnej przez oglądanie jakiś nauczycieli online, to może odbić się nam straszną czkawką. Czy oni nie widzą zagrożenia jakie na nas ściągają.

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: alomorti, Bing [Bot] i 43 gości