Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7606
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12726
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » wtorek, 21 stycznia 2020, 00:26

Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: 26 sierpnia 2019
Reputacja: 86
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: mikusiek » wtorek, 21 stycznia 2020, 01:10

gamonie sprzedaja na 8,75, wiec nie wiem czy cos z tego bedzie...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 21 stycznia 2020, 01:15

Słabo to wygląda, za szybko odpadła ta próba chyba. Nadal czekam, bo ryzyko wydaje mi się zbyt duże by się pakować. Stawiam raczej na bok z tendencją do dołu w najbliższym czasie. Liczę, że nawet jeśli byłby wysoki inv Bart, to boczniak przed nim jeszcze by potrwał kilkanaście godzin do 2 dni. Wygląd wykresu 1d jednak raczej prowadzi mnie do konkluzji, że to początek większej korekty, a teraz męczymy poszarpanego bearish pennanta. Poczekamy, zobaczymy. Szybki spadek do 7.7-8k kupowałbym bez myślenia, ale tylko na odbicie, bo kolejna sekwencja w dół jakie widzieliśmy w kanale, mogłaby być zadziwiająca (pazurek o którym pisałem wcześniej i dawałem na wykresie czerwonym).
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5280
Rejestracja: 4 marca 2013
Reputacja: 2580
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: domator » wtorek, 21 stycznia 2020, 06:18

@Wymazywanie Podzielam pana zdanie, panie Wymazywanie. Podzielam.
***** *** i konfederacje i kukiza
ONR to organizacja faszystowska
Ordo Iuris to finansowani przez Kreml fundamentaliści

BitFilar - kryptoemerytura.
quark.house - Twój własny, stacjonarny kantor krypto.

Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: 16 stycznia 2020
Reputacja: 30
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: kobuzzz » wtorek, 21 stycznia 2020, 07:43

No i jak panowie przebije lokalną linie trendu wzrostowego czy nie??? Ja mam mieszane uczucia bo świeczki i knoty na H4 idą po niej z coraz to niższymi dołkami i takimi samymi szczytami przy malejącym wolumenie co zwiastuje silny ruch ceny. Tylko w którą stronę...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7606
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12726
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » wtorek, 21 stycznia 2020, 07:51

Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: 16 stycznia 2020
Reputacja: 30
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: kobuzzz » wtorek, 21 stycznia 2020, 08:24

Kolega obstawia ruch czyszczący zlecenia SL i powrót do kanału??? Ja myślę że się odbijemy i zrobimy szczyt a co później to zobaczymy;)

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 869
Rejestracja: 28 grudnia 2017
Reputacja: 4807
Reputacja postu: 
43
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: mesrotten » wtorek, 21 stycznia 2020, 09:50

Zerżnąłem pomysł z internetów i zrobiłem sobie rozpiskę aktualnych kontraktów CME do końca czerwca włącznie, wrzucam dla pobudzenia wyobraźni.

Jeśli ktoś miałby ochotę śledzić postęp korelacji kursu z CME to interaktywną wersję rozpiski opublikowałem na TV https://www.tradingview.com/chart/BTCUSD/zdcHkI43-cme/

Korelacja kursu z kontraktami półrocznymi jest porażająca, osobiście nie widzę powodu żeby nie grać long term pod "żółte". Jak widać na wykresie zdarzały się zmyłki, w lipcu zeszłego roku po otwarciu kontraktów kurs poszybował 2 k do góry skąd mieliśmy wodospad do dołka dołków na 3.2. Nie wydaje mi się żeby tym razem było podobnie . Wtedy siedzieliśmy w ogromnym trójkącie zniżkującym po pęknięciu bańki, podciągniecie miało miejsce dokładnie do dnia otwarcia kontraktów 30 lipca skąd kurs opadał już tylko w dół (nie zaznaczałem krótszych historycznych okresów na rozpisce). Aktualne kontrakty w większości pootwierane są w grudniu, w tym 16-go tuż przy "dołku". Póki co nie ma dat nowych "otwarć", więc zakładam, że aktualne wzrosty nie są sztuczną pompką pod ewentualne nowe otwarcia żeby otwierać pozycje krótkie. Tym samym od grudnia imo zaczęła się po prostu gra na long. Dynamiczne wzrosty od rozpoczęcia nowych kontraktów zdaje się potwierdzają obrany na min. pół roku kierunek.

Co do aktualnej sytuacji to najdziwniej wyglądają kontrakty 28.10-31.01. Zdarzało się, że kontrakty krótkie (2,3 m) wychodziły m/w na zero, ale nigdy nie przynosiły straty (jeśli dobrze odczytuję kierunek gry). Dlatego idealnie byłoby żeby aktualnie kurs przez jeszcze tydzień mulił w przedziale m/w 8200-9200, ale nie robił nagle 9500+. Ewentualnie jeśli w tydzień dobiłby do tego pułapu to przed samym końcem miesiąca wielce prawdopodobny byłby ostry zjazd w dół. Taki rozwój sytuacji imo potwierdziłby tylko, że od początku 2018 r. gra reżyserowana jest stricte przez cme, co mam nadzieję nie ulegnie wielkiej zmianie i ułatwi nam wszystkim zarabianie w nowym roku ;) 8-)

Obrazek
Ostatnio zmieniony wtorek, 21 stycznia 2020, 14:09 przez mesrotten, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Posty: 13342
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ekonokomik » wtorek, 21 stycznia 2020, 10:29

mesrotten pisze: wtorek, 21 stycznia 2020, 09:50Korelacja kursu z kontraktami półrocznymi jest porażająca



Przeanalizowałem Twój rysunek i widzę, że na 5 "żółtych" okresów kontraktowych, 2 razy ich początek zbiegł się wyraźnie ze szczytami (zmiana trendu). 1 (początek 2019) można uznać za początek zmiany trendu na rosnący. 1 (lipiec 2018) wypadł chyba w całkowicie przypadkowym miejscu.

O obecnym okresie, rozpoczętym z końcem grudnia, jest za wcześnie by powiedzieć cokolwiek. Bo zamiast prognozy, którą narysowałeś, moze się skończyć tak jak w okresie 2 VII - 28 XII 2018, gdzie też na poczatku był dynamiczny wzrost a potem skończyło się na 3K, prawda?

Podsumowując: w 2 lub 3 przypadkach na 4 mamy zbieżność początku okresu kontraktów ze zmianą trendu. To znaczące i ciekawe (za to plus), ale nie wiem czy "porażające". No i jest to trochę za mało przypadków by mówić o statystycznej korelacji.

Ale nawet jeśli Twoja korelacja się sprawdzi i tym razem i właśnie zaliczyliśmy zamianę trendu, to skąd przypuszczenie, że wzrosty w najbliższym półroczy będą aż tak silne i dynamiczne (tzn. do 19K a nie np. do 13K)?

Czyli: fajna hipoteza, dzięki, że się podzieliłeś, ale będę wdzięczny za dalsze przemyślenia/obserwacje.

Weteran
Posty: 13342
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ekonokomik » wtorek, 21 stycznia 2020, 10:35

Moja prognoza na najbliższe dni i tygodnie właściwie bez zmian:
z największym prawdopodobieństwem oczekuję retestu górnego ograniczenia półrocznego klina/kanału z którego wyszliśmy górą - czyli spadku do okolic $8000 - $8100. Przed tym chętnie widziałbym opcjonalnie retest dolnego ograniczenia mniejszego klina budowanego od początku roku, z którego wyszliśmy dołem, czyli np. barta do $8850.

W dalszej perspektywie: osuwanie się po wsparciu półrocznego klina przez 1 - 3 tygodnie, po czym kierunek UP przez całą wiosnę.

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: zbynek » wtorek, 21 stycznia 2020, 10:56

Może tak?

Obrazek

Pytam tak na serio (ja mam za mało danych).


@ekonokomik mnie wyprzedził

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 869
Rejestracja: 28 grudnia 2017
Reputacja: 4807
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: mesrotten » wtorek, 21 stycznia 2020, 11:09

ekonokomik pisze: wtorek, 21 stycznia 2020, 10:29 1 (lipiec 2018) wypadł chyba w całkowicie przypadkowym miejscu.

O obecnym okresie, rozpoczętym z końcem grudnia, jest za wcześnie by powiedzieć cokolwiek. Bo zamiast prognozy, którą narysowałeś, moze się skończyć tak jak w okresie 2 VII - 28 XII 2018, gdzie też na poczatku był dynamiczny wzrost a potem skończyło się na 3K, prawda?

@ekonokomik do "aberracji" z lipca odniosłem się w treści posta. W istocie doszło wtedy do "zmyłki" przy czym posłużyła ona jedynie załadowaniu shortów na otwarcie kontraktów z 30 lipca. Nie wrzucałem już tego na wykres bo mi się nie chciało. Oczywiście biorę pod uwagę powtórkę z tego scenariusza jednak jak wskazywałem wtedy "zmyłka" miała uzasadnienie, teraz póki co nie ma dat otwierania nowych kontraktów, więc obecny impuls wzrostowy traci uzasadnienie jakie miała tamta akcja (pompa pod otwarcie nowych pozycji krótkich ). Niemniej należy mieć orient i sprawdzać czy nagle nie wrzucą czegoś nowego.

Rysunek :arrow:

Obrazek

ekonokomik pisze: wtorek, 21 stycznia 2020, 10:29Podsumowując: w 2 lub 3 przypadkach na 4 mamy zbieżność początku okresu kontraktów ze zmianą trendu. To znaczące i ciekawe (za to plus), ale nie wiem czy "porażające". No i jest to trochę za mało przypadków by mówić o statystycznej korelacji.

Przypadków skorelowanych z kursem kontraktów półrocznych jest póki co 4, czyli 100% wszystkich do tej pory rozgrywanych ;)

ekonokomik pisze: wtorek, 21 stycznia 2020, 10:29Ale nawet jeśli Twoja korelacja się sprawdzi i tym razem i właśnie zaliczyliśmy zamianę trendu, to skąd przypuszczenie, że wzrosty w najbliższym półroczy będą aż tak silne i dynamiczne (tzn. do 19K a nie np. do 13K)?

Ostatnią krechę poprowadziłem oczywiście z dupy po linii aktualnego kursu, trochę dla rozpalenia wyobraźni ;) Natomiast jeśli teoria się sprawdzi to kurs powinien po prostu rosnąć do końca maja, czy osiągnie 12 czy 20 k jest kwestią drugorzędną.

EDIT:

Jest wciśnięty nowy kontrakt ze startem na 3 lutego, podbicie w górę do tego czasu może zasugerować powtórkę z lipca 2018, zjazd może oznaczać zakładanie pozycji długich.

Obrazek
Ostatnio zmieniony wtorek, 21 stycznia 2020, 15:53 przez mesrotten, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 172
Rejestracja: 4 kwietnia 2013
Reputacja: 209
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: donkeszyn » wtorek, 21 stycznia 2020, 11:22

A moze lepiej to maksymalnie uproscic i sie zastanowic z tej perspektywy...



Co by sie nie działo teraz przydała by sie korekta w okolice minimum $8200 (ewentualnie głebiej ze wzgledu na CME - nie ma znaczenia bo potem i tak w góre) a potem mozemy sie wspinac dalej w okolice $10200 jak juz dawno temu rozysował to @BitJanusz

Całą reszta to krecenie się po swieczkach, szkoda czasu.


A tak generlanie to mozna sobie rysowac wszystko - taka opcja chyba tez wchodzi w gre? Czy absolutnie nie? ;)

Ostatnio zmieniony wtorek, 21 stycznia 2020, 11:43 przez donkeszyn, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6724
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6541
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: BitJanusz » wtorek, 21 stycznia 2020, 11:27

@mesrotten

Może popatrz na to jeszcze inaczej, np. cyklami.

Zakładając, że istnieje korelacja na potrzeby tego posta:

Po dużym zjeździe nie miałeś odwrócenia trendu po upłynięciu kontraktu. Tylko małe wyleszczające podbicie i fanalnie zjazd na 3k.

Tak jak @zbynek narysował możesz dostać podobnie teraz, jest to opcja jak każda inna, a traktując poważnie Twój wykres - nawet bardziej prawdopodobna.

Nie ukrywam, że samemu gram pod taką opcję, z podbiciem do max. 10-11k w obecniej fazie wzrostów i spadkiem do minimum piątki z przodu w następnej fali.

Ogólnie to dla mnie kluczowe jest 0,618 (czyli 11k) które jest też nowym higher high w stosunku do tej pompki na 10,5k. Padnie i się utrzyma -> duże prawdopodobieństwo, że będzie cokolwiek z zakresu 12-17k. Padnie albo nawet tam nie dojdzie - nowy low. Bardzo podobnie można było rozegrać hossę z 3k: padło higher high? (6200$) - tak? LONG (doszło aż do 14k). Padło 0,618 całego ruchu na 1d? (zamknięcie powyżej 14k) NIE -> dupa, a nie hossa, będą spadki. I tak dokładnie było.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2276
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3434
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pleasek89 » wtorek, 21 stycznia 2020, 11:37

@BitJanusz
Bardzo ekstremalne masz poglądy - albo 15k albo 5k :)

Jak dla mnie 5k nie ma na tym etapie sensu biorąc pod uwagę, że 3 razy BTC spadał poniżej 7k i był wykupiony bardzo szybko. Bardzo mocny support, który nigdy nie był przebijany czyli średnia 200 WMA, która na dzień dzisiejszy wynosi 5,2k i zacznie niedługo przyspieszać (jak się cofniesz 200 tygodni to widać, że niedługo ta średnia zacznie uwzględniać cenę pompki pod halvening 2016). No i halvening to nie jest tylko czysta spekuła i gra pod wydarzenie, tylko jest to zmniejszenie inflacji BTC o połowę i siłą rzeczy jeżeli popyt będzie stały to cena MUSI iść do góry. Oczywiście inna kwestia czy popyt się utrzyma.

Dla mnie 5k to fantazja osób, które nie mam zielonego pojęcia co robiły w listopdzie/grudniu kiedy widzieliśmy ceny między 6,4 do 7k. Ja kupowałem wtedy najwięcej (no może między 6,5k a 7,5k). Twarde nastawienie się na daną cenę na zasadzie "albo kupuję po 5k albo wcale" to jest dla mnie science fiction. Faktycznie gdyby kiedyś w przyszłości Bitcoin kosztował 50k czy 100k to wejście 5k a 6,5k to ogroooomna różnica.

Jak spojrzysz na wykres BTC od początku jego istnienia to bardzo dużo czasu spędza w boczniaku. A co gdybyśmy teraz przez parę miesięcy mulili między 8 a 9k?
Ostatnio zmieniony wtorek, 21 stycznia 2020, 11:48 przez Pleasek89, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6724
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6541
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: BitJanusz » wtorek, 21 stycznia 2020, 11:47

Pleasek89 pisze: wtorek, 21 stycznia 2020, 11:37 Dla mnie 5k to fantazja osób, które nie mam zielonego pojęcia co robiły w listopdzie/grudniu

Przypomnę, bez złośliwości, że pisałeś absolutnie to samo, gdy BTC wisiał na 6k we wrześniu 2018...

Naprawdę niczego Cię to nie nauczyło? ;)
Pleasek89 pisze: wtorek, 21 stycznia 2020, 11:37Jak spojrzysz na wykres BTC od początku jego istnienia to bardzo dużo czasu spędza w boczniaku. A co gdybyśmy teraz przez parę miesięcy mulili między 8 a 9k?
Przecież sam pisałem o tym gdy zaczął się ten cyrk - że pewnie kurs zostanie uwięziony między supply (>11k) a demand (<7k) na dłuższy czas.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2055
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 4786
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: prap0n » wtorek, 21 stycznia 2020, 11:53

Przecież sam pisałem o tym gdy zaczął się ten cyrk - że pewnie kurs zostanie uwięziony między supply (>11k) a demand (<7k) na dłuższy czas.
Ranged market przez kilka miesiecy albo i dluzej na BTC to byloby cos nowego i ciekawego.

BitJanusz pisze: wtorek, 21 stycznia 2020, 11:47Przypomnę, bez złośliwości, że pisałeś absolutnie to samo, gdy BTC wisiał na 6k we wrześniu 2018...

Naprawdę niczego Cię to nie nauczyło?


To juz ze zmeczenia tym chopem o czym mniej wiecej pisalem miesiace wczesniej. :)
Wiekszosc obierze juz pozycje all-in.. bo przeciez wyszlo gora i wszystko jasne! :twisted: :twisted:

Czy zaczekaja na potwierdzenie? A po co czekac... i tak sa zmeczni tym chopem - czekali wystarczajaco dlugo, ile mozna czekac... Zycie nie polega na czekaniu tylko na dzialaniu! :evil:

Kazde wyjscie w dowolnym kierunku z ranga po takim okresie oczekiwania bedzie komentowane: "no nareszcie k****!, wiadomo w koncu w jakim kierunku to wszystko leci" i zaczna skalowac duze pozycje... a te pozycje moga byc pomocne w napedzeniu ruchu w odwrotnym kierunku

No ale kto chcialby meczyc jeszcze biednych traderow, nie?
Ostatnio zmieniony wtorek, 21 stycznia 2020, 12:14 przez prap0n, łącznie zmieniany 13 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6724
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6541
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: BitJanusz » wtorek, 21 stycznia 2020, 11:56

Co gorsza, widzę, że "betonowe 6k" oraz "niezniszczalna LT888" zostały zamienione na równie niezniszczalne 200 WMA ;)

@Dovakhiin , jaka chorągiewka? piszę o tym samym od miesięcy. Po prostu dopuszczam i wzrosty, i spadki, a nie tylko HURR DURR HOSSA MOON UP 100K.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 14 stycznia 2020
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Fenol » wtorek, 21 stycznia 2020, 12:05

Witam wszystkich, jestem nowy na forum ale w krypto od 01.10.2017. Piękny to był czas. Forum czytam od początku kiedy jestem w krypto. Stwierdziłem, że w końcu warto się zarejestrować ponieważ niektóre analizy zbiegają się z moimi przemyśleniami, więc warto może czasami wrzucić też coś od siebie i się podzielić, a nie tylko czytać. Chociaż te pomyłki czasami jak się zrobi to dramat.
Przechodząc do kursu. W mojej opinii kurs powinien wybić lokalny szczyt. Ostatnia fala wzrostowa czyli trzecia a zasięg to 9600. Wybicie kursu w nocy i spadek utworzył trójkąt zwyżkujący co daje bardzo duże szanse na wybicie do 9k. Wzrost impulsowy zachowany, gdyż kurs zatrzymał się na fibo 0,5 ruchu od 10.01. i 0,618 od 12 stycznia i odbił tworząc właśnie trójkąt zwyżkujący. Jeżeli wyjdzie dołem, ale to bardzo małe szanse to czekam co wydarzy się na 8400 licząc na obronę. Zejście poniżej 8250 w mojej opinii zaneguje ruch dalszy w górę.
Podsumowując obecnie liczę na wyjście na 9k. :mrgreen:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2276
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3434
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pleasek89 » wtorek, 21 stycznia 2020, 12:29

BitJanusz pisze: wtorek, 21 stycznia 2020, 11:47 Przypomnę, bez złośliwości, że pisałeś absolutnie to samo, gdy BTC wisiał na 6k we wrześniu 2018...

Naprawdę niczego Cię to nie nauczyło? ;)
Nie ma ani jednej osoby na świecie, która ma rację w każdej sytuacji, tato. Jeśli masz skuteczność rzędu 60-65% to jesteś świetnym trejderem.

A dlaczego 5k a nie 3k? Albo 1k? Albo 3 dolary? Oj ja bym kupił za 3 dolary...ale niestety kupiłem tylko sporo BTC po marne 6,5 do 7,5k na ostatnim zejściu poniżej 7k widząc spory popyt na tym poziomie.
BitJanusz pisze: wtorek, 21 stycznia 2020, 11:56 @Dovakhiin , jaka chorągiewka? piszę o tym samym od miesięcy. Po prostu dopuszczam i wzrosty, i spadki, a nie tylko HURR DURR HOSSA MOON UP 100K.
Dobra, ale ty zdjesz sobie sprawę z tego że bardzo dużo osób z grupy "100k" to są holderzy a nie trejderzy i nawet gdyby spadło sporo niżej to dla nich to bez znaczenia, bo będą trzymali i 5 lat a może i więcej jeśli będzie taka potrzeba?

Ci, którzy są najgłośniejsi na yotube'ach, twitterach i redditach to jednocześnie są osoby, które nie mają żadnego wpływu na rynek, bo albo kupili dawno temu (prawdopodobnie koniec 2017/początek 2018) i jakoś przetrzymali do dzisiaj te swoje shitcoiny albo operują tak małym kapitałem, że jest to kropla w oceanie i nie ma wpływu na kurs.

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot], Hoyden, luk1999 i 16 gości